شنبه ۰۵ فروردینساعت ۲۱:۰۲Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشف حجاب»

باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بوئین زهرا گفت: افرادی که به هر دلیل در انظار عمومی روزه خواری و اقدام به کشف حجاب می کنند برخورد می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین : بیلبورد گزارش کشف حجاب و روزه خواری در شیراز تعجب کاربران را برانگیخت.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
برای مقابله با بی حجابی سامانه ای با نام مردم رسی توسط نهادی مردمی راه اندازی شده است و مردم در آن سامانه مباحث خود را در خصوص بی حجابی و کشف حجاب متذکر می شوند و افرادی که آموزش نحوه تذکر و برخورد با بی حجابی را دیده اند ، موارد را بررسی می کنند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
درروزهای گذشته در شبکه های اجتماعی کلیپ هایی از رقص مختلط و بی حجابی در یکی از کشتی های تفریحی در بندر امام خمینی(ره) منتشر شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۰۲    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. واکنش وحشیانه داماد عصبانی به شوخی عروس! طرز تهیه زولبیا، شیرینی محبوب سفره افطار ظاهر شدن انگشت مرگ در اعماق تاریکی چرا گوشی های هوشمند پیوسته گران تر می شوند؟ عکسی از دو زن تهرانی پیش از قانون کشف حجاب ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
تصویری از بیلبورد گزارش کشف حجاب و روزه خواری در شیراز میان کاربران فضای مجازی دست به دست می شود.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۳۸    
رضا باقری پور، دانشجوی دکتری سیاستگذاری عمومی در یادداشتی تحت عنوان ایران لبنان نیست، دست از سرش بردارید! نوشت: موضوع حجاب مسأله امروز ما نیست. حاد بودگی این موضوع حتی محدود به تاریخ جمهوری اسلامی هم نیست. به حیثت تاریخی در سرحدات کشف حجاب رضاخانی هم متوقف نمی شد ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندهی انتظامی استان سمنان گفت: به منظور حفظ حرمت ماه مبارک رمضان و روزه داران، از هرگونه تظاهر به روزه خواری در ملاء عام، پوشش نامتعارف و کشف حجاب در واحدهای صنفی و اماکن عمومی خودداری شود.
سلام نو / نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
موسسه مطالعات و پژوهش های سیاسی عکسی از حجاب دو زن را در سال 1313 در تهران را منتشر کرد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
موسسه مطالعات و پژوهشهای سیاسی عکسی از حجاب دو زن را در سال 1313 در تهران را منتشر کرد .
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. آثار هنری شگفت انگیز در برهوت نفرین زده! برای بازسازی خانه های قدیمی چه باید کرد؟ فوت و فن پخت کیک در 3 دقیقه ویژه عید نوروز! تصاویر بست نشینی گروهی از بانوان علیه کشف حجاب ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر در ادامه، کشف حجاب را جرم و از مصادیق تجاهر به گناه دانست و گفت: بر همه مردم واجب است نسبت به کشف حجاب هم انزجار قلبی داشته باشند و هم تذکر لسانی بدهند و حاکمیت اسلامی نیز برابر با قانون با این افراد برخورد کند.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
سیدمصطفی میرسلیم نماینده تهران می گوید: بی حجابی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، به عملکرد ضعیف دولت دوازدهم برمی گردد. زمانی گفتم که یک بار در دوران رضاخان، کشف حجاب اجباری داشتیم و یک بار هم در دولت دوازدهم، کشف حجاب اختیاری را تجربه کردیم ...
مهرصبا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، محتوای بنرهای نصب شده در مشهد با موضوع توصیه به جچاب،توجه کاربران را جلب و انتقادهایی، برانگیخته است. ...
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۳۳   + ۴۸ سایت دیگر  
این سؤال چند ماهی است که در ذهن توده های عظیم و چند ده میلیونی مردم مسلمان و پاکباخته این مرز و بوم شکل گرفته و با نگرانی بر زبان ها جاری است ولی تاکنون بی پاسخ مانده است! سؤال این است که مگر حجاب خانم ها یک واجب شرعی و الزام قانونی نیست؟! اگر چنین است که هست ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۶:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرمسئول کیهان در مطلبی انتقادی نوشت: کم توجهی مسئولان دست اندر کار نسبت به کشف حجاب، احتمال گسترش این ناهنجاری را در پی دارد و بعید نیست این تصور غلط را در میان برخی از نوجوانان دامن بزند که کشف حجاب را ناهنجار و خلاف شرع و قانون تلقی نکنند!
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
در پویشی با عنوان رسیدگی به مطالبات بانوان عفیفه بست نشین از قوای سه گانه که توسط جمعی از بانوان فعال در تشکل های حجاب و امر به معروف ثبت شده است، این افراد خواهان پاسخگویی مسئولان به فتنه کشف حجاب شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۳۶    
راه اندازی طرح ناظر2 برای صنوف سردار علی نوروزی، رئیس پلیس نظارت بر امکان عمومی فراجا از برخورد پلیس با کشف حجاب در صنوف هم خبر داد و گفت: طرح ناظر دو در بحث صنوف راه اندازی شده است. / ایسنا مرگ 125 نفر در سه روز نخست سفرها ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
فریدونکنار- مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به شرایط پیچیده عصر کنونی و اهمیت تبلیغ گفت: در عرصه تبلیغ باید مسئله به مسئله جلو رفت.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس نظارت بر امکان عمومی فراجا از مردم خواست تا در صورت مشاهده روزه خواری علنی در مکان های عمومی با پلیس 110 تماس بگیرند و تلفن 197 مرکز نظارت همگانی فراجا را نیز برای گزارش اهمال پلیس در برخورد با متجاهران به روزه خواری اعلام کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
فعال اصلاح طلب در واکنش به پلمپ اماکن دارای کشف حجاب نوشت: مردم را روبروی یکدیگر قرار ندهید. این کار نشانه قدرت نیست عکس آن است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد: خواهران متدین و باایمانی که منتظر ظهور هستند و برادران مؤمن و بابصیرتی که در این میدان برای پایان عصر غیبت تلاش می کنند، نباید اجازه دهند که کشف حجاب صورت بگیرد./ فا
کلام تازه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۲:۱۲    
کلام تازه | امام جمعه گلبهار در خطبه های نماز جمعه امروز این شهرستان گفت: در حوزه بدحجابی و کشف حجاب خیلی از آقایان معتقد به کار فرهنگی هستند، البته ما هم اعتقاد داریم ولی کار فرهنگی دیگر جواب نمی دهد.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
کشف حجاب و بی حجابی موضوعی نیست که دستگاه های امنیتی و اجرایی بخواهند مقتدرانه وارد عمل شوند و مسئله را با عملیات حکومتی حل کنند. این در گرو یک اقدام فرهنگی و اجتماعی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی با اشاره به کشف حجاب برخی زنان گفت: در استانی مانند گیلان که هشت هزار شهید تقدیم راه خدا و اسلام کرده، شایسته نیست عده ای در خیابان هایش کشف حجاب کنند؛ از پدران، مادران و شوهران این زنان هم انتظار دادیم غیرت به خرج دهند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین فلاحتی گفت: کسانی که کشف حجاب می کنند و با برداشتن روسری و پریشان کردن موهای خود در جامعه راه می روند، عملاً می گویند مخالف دین و قانون جمهوری اسلامی هستند لذا این عده معدود باید بدانند که رصد شده و به وقت مقتضی با هنجار شکنان برخورد خواهد شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۴۰ سایت دیگر  
علم الهدی امام جمعه مشهد تصریح کرد: خواهران و دختران ما هم زیست عفیفانه را در خیابان های شهر امام رضا(ع) رعایت کنند. اگر هم اینجا در مقابل امام هشتم(ع) و در ماه مهمانی خدا حرمت شکنی شود، باید شرایطی باشد که کشف حجاب و بی حجابی در اقلیتی قرار بگیرد که نتوان آن را به این جامعه منتسب کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
رشت - امام جمعه رشت با بیان اینکه خانواده های مذهبی و مسلمان به مسئله کشف حجاب واکنش نشان می دهند، گفت: روسیاهی برای کسانی می ماند که غیرت را در مقابل دختران و زنانشان نادیده می گیرند.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۳:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری از پلمپ واحد صنفی داروخانه به دلیل کشف حجاب خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شیوا ابراهیمی بازیگر مهاجرت کرده سینما و تلویزیون اخیرا از بوکسور شدندش خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مسئول هیئت انصار ولایت دارالعباده یزد با اشاره به نگرانی و مطالبه گری مردم یزد در خصوص معضل بی حجابی و کشف حجاب در شهر گفت: رعایت حجاب و عفاف، مطالبه مردم از مسئولان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان امام جمعه موقت تهران با اشاره به سوابق انقلابی و مشی ولایی مرحوم آیت الله علوی، گفت: ایشان یک ولایتمداری تمام قد بود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۳   + ۴۲ سایت دیگر  
ملت ایران، در مسیر قیام لله تاکنون رشادت های بسیاری آفریده و دشمن در جنگ شناختی عرصه ای رقم زده، که کشف حجاب در فضای مجازی، با هدفی عکس آنچه در واقعیت هست، بازنمایی گردد، لذا در راستای حفظ خانواده و کرامت زنان، از پافشاری دولت در مواجهه با شبکه های اجتماعی دشمن و توسعه همه جانبه شبکه ملی اطلاعات ...
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران گفت: داشتن تقوا و غیرت دینی بسیار مهم است کسانی که غیرت دینی دارند نباید در برابر کشف حجاب ها ساکت باشند.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۵    
اطلاعیه فرودگاه بین المللی شیراز درباره عدم ارائه خدمات به مسافرینی که پوشش نامتعارف دارند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس اسبق فدراسیون فوتبال: هر کس اعتراض کند مفسد فی الارض است. اعتراض کردن و کشف حجاب امروز جرم شده. ولی کسی که بخورد و فساد کند و انبوه و انبوه مال مردم را ریالی و دلاری جابه جا کند آن جرمش چیست؟ ...
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
بزرگترین اکوکمپ کویری ایران گردشگری به دلیل کشف حجاب مسافرانش پلمب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی ناجا گفت: با واحدهای صنفی که پوشش نامتناسب داشته باشند و کشف حجاب کنند، برخورد سخت می شود.
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
علی یزدی خواه نماینده تهران در مجلس پیرامون طرحی که نوباوه در صحن مطرح کرد، گفت: در این طرح بناست که جرم انگاری رد و بحث تخلف مطرح شود که این اقدامات تخلف محسوب شود .
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حساب کاربری سینما هنر، از نگار جواهریان، بازیگر سینما بدون حجاب در یک مرکز پزشکی منتشر کرده است.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
عکس منتشر شده از آنچه کشف حجاب نگار جواهریان همسر رامبد جوان عنوان شد بازتاب گسترده ای در اینستاگرام داشته است.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
اعتماد نوشت: روز گذشته مجلس شورای اسلامی زمان زیادی از جلسه علنی خود را به گزارش کمیسیون فرهنگی پیرامون عملکرد دستگاه های اجرایی در خصوص مصوبات حجاب و عفاف اختصاص داد. ...
راه امروز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
افرادی که در معابر و اماکن عمومی اقدام به کشف حجاب یا برهنگی کنند، مطابق بند 3 جدول مجازات می شوند. مطابق ماده 4 نیز افرادی که در فضای مجازی اقدام به کشف حجاب یا برهنگی کنند، مطابق بند (4) جدول اعمال قانون می شوند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سید علی قاضی عسکر: گرفتن حجاب و پوشش از زن مسلمان حربه دشمن به نام آزادی است که نتیجه آن نفوذ به خانواده ها و فروپاشی کل جامعه است و این در حالی است که حجاب به زن ارزش می دهد نه اینکه او را محدود کند. ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر نفت در امور بانوان به خبر کشف حجاب در یک پالایشگاه واکنش نشان داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۶   + ۶۹ سایت دیگر  
افرادی که در معابر و اماکن عمومی اقدام به کشف حجاب یا برهنگی کنند، مطابق بند 3 جدول مجازات می شوند. مطابق ماده 4 نیز افرادی که در فضای مجازی اقدام به کشف حجاب یا برهنگی کنند، مطابق بند (4) جدول اعمال قانون می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شیراز با اشاره به بخش نامه دادستان کل کشور مبنی بر ممنوعیت کشف حجاب، گفت: برخورد با زنانی که هرگونه رابطه استخدامی با ادارات دولتی دارند و مبادرت به کشف حجاب می کنند، در دستور کار است.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۷:۴۶   + ۳۹ سایت دیگر  
ورزش ایران در سال گذشته تحت تاثیر اتفاقات سیاسی و اجتماعی کشور قرار گرفت، حتی جام جهانی به عنوان بزرگ ترین رویداد ورزشی ممکن که برای ایرانی ها از اهمیت زیادی برخوردار است نیز به شدت رنگ و بوی سیاسی به خود گرفت.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۲    
توریسم آنلاین: در آستانه تعطیلات نوروز سرای عامری های کاشان ،بزرگترین خانه تاریخی ایران به دلیل کشف حجاب پلمپ شد.