یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۲:۱۸May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشف حجاب»

انتخاب   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری کردستان با بیان اینکه اجرای طرح حجاب و عفاف باید به نحوی عمل شود که تقابلی بین مردم و ماموران نیروی انتظامی اتفاق نیفتد، اظهار کرد: شعبه اختصاصی ویژه پرونده های کشف حجاب در دادگاه انقلاب سنندج راه اندازی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کردستان گفت: کسانی در جامعه سازمان یافته کشف حجاب می کنند که به دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی استان دستور داده شده که شناسایی و پرونده قضایی ویژه آنان تشکیل شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان بر ضرورت تقویت عفت و فضائل اخلاقی در جامعه تاکید کرد و گفت: برخی از دختران و زنان، به خودآرایی و ارائه پوشش غیرمتعارف می پردازند در حالی که اینها ندانسته و از پشت پرده کشف حجاب خبر ندارند .
پارلمان تاجیکستان حجاب اسلامی را بعنوان پوشش مغایر با فرهنگ ملی اعلام کرد. این قانون به معنی کشف حجاب نیست بلکه زنان میتوانند روسری های خود را به سبک سنتی این کشور به سر داشته باشند؛ اما پوشیدن برقع ممنوع شده است. زنانی که از این قانون پیروی نکنند، 3500 سامانی (322دلار) جریمه می شوند.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
در ویدئو زیر جزییات جدید از جرایم کشف حجاب را از زبان بانکی پور را مشاهده کنید.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۷   + ۳۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در لایحه عفاف و حجاب پلیس موظف است 5 گروه که در جامعه ترویج بی حجابی می کنند را بازداشت کند.
سلام نو / صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت درباره خانم جوانی که توسط ماموران پلیس پتوپیچ شد توضیحاتی را ارائه کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
در تاریخ 24 اردیبهشت ماه 403، یکی از پرسنل آموزش دیده نسوان در واحدِ ویژه اجرای طرح نور در خیابان شهید مطهری به یک خانمِ جوان که در حال تردد در خیابان بود، به دلیل کشف حجاب و نقضِ علنیِ قانون تذکر داده که متاسفانه نامبرده ضمن هنجارشکنی ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، در مورخه 24 اردیبهشت ماه 1403، واحد ویژه اجرای طرح نور در خیابان شهید مطهری توسط یک نفر از پرسنل آموزش دیده نسوان (خانم) به یک خانم جوان در حال تردد به واسطه کشف حجاب و نقض علنی قانون تذکر داده که متاسفانه این خانم ضمن هنجارشکنی ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۸:۳۸   + ۷۶ سایت دیگر  
مرکز اطلاع رسانی فاتب در خصوص ویدئو منتشر شده در فضای مجازی در اطلاعیه نوشت: در تاریخ 24 اردیبهشت ماه 1403، واحدِ ویژه یِ اجرای طرحِ نور در خیابان شهید مطهری توسط احدی از پرسنل آموزش دیدهِ نسوان به یک خانمِ جوان در حال تردد به واسطه کشف حجاب و نقضِ علنیِ قانون تذکر داده که متأسفانه نامبرده ضمن ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۰:۴۴    
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دشمن در برابر جمهوری اسلامی شکست خورده و در جنگ نرم به حربه کشف حجاب روی آورده است.
سالروز 14 خرداد گرامی باد. قم، 1358_ سخنرانی در جمع بانوان مشهد (مفاسد پهلوی نقش بانوان) اهم بیانات: از جمله چیزهایی که در زمان رضا خان به تبع آتاترک انجام گرفت، یکی اتحاد شکل بود؛ و یکی کشف حجاب ...
شهدای ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
شهدای ایران :سرویس فرهنگی/ شصت و سومین "کنگره دندانپزشکان" در "ایران مال" از روز گذشته سه شنبه 25 اردیبهشت در حال برگزاری است و متاسفانه امسال نیز طبق روال سال قبل برپایی این گنکره با صحنه هایی همراه با کشف حجاب و پوشش زننده برخی حاضرین و همچنین استفاده از صنعت مانکن ها بوده و باعث انتقاد شدید ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۸:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: با اجرای طرح نور در آذربایجان غربی در حال حاضر کشف حجاب در استان کم و در سنین پایین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۸:۲۵    
کشف حجاب تعداد اندکی از مسافران موجب مسدود شدن حساب کاربری برخی از تاکسی های اینترنتی شده است و رانندگان از این موضوع گلایه مندند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اگر مقاومت کنیم چالش حجاب را با برخورد عقلانی با قوت و سربلندی پشت سر خواهیم گذاشت.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
روشهایی برای جریمه کشف حجاب پیشنهاد شده است که در سه مرحله قابل اجرا هستند.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۸:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به لایحه عفاف و حجاب گفت: ما در لایحه عفاف و حجاب جریمه 1.5 میلیون تومانی کشف حجاب را پیش بینی کردیم که در صورت تکرار جریمه 3 میلیونی قطعی به آن اضافه شده و تبدیل به جریمه 4.5 میلیون تومانی می شود که در صورت پرداخت نشدن محدودیت هایی اعمال خواهد شد. ...
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۳    
ساعت 24 - نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان این که جریمه کشف حجاب 4 و نیم میلیون تومان است، تاکید کرد: لایحه عفاف و حجاب برنامه نظام برای برخورد با مساله بی حجاب است.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۹    
سردار رادان کشف حجاب زنان در خیابان ها را اولین راهبرد سند مذکور بیان کرد و افزود: در اظهارات شان می گفتند که چادر بر سر زن ایرانی به مثابه یک پرچم است و زیاد شدن این پرچم ها نشانه شکست ناپذیری انقلاب اسلامی خواهد بود و لذا گفتند که باید این پرچم ها را از زنان ایران بگیریم بنابراین دومین راهبردشان ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
بانکی پور گفت: براین اساس آنچه در لایحه آمده این است که جریمه معلق کشف حجاب 1.5 میلیون تومان باشد؛ اگر فردی مجدداً بعد از صدور پیامک بی حجاب بیرون آمد مشمول جریمه قطعی سه میلیونی می شود یعنی در مجموع جریمه 4 و نیم میلیون تومانی اعمال می شود و قرار بود این جریمه از حساب افراد کم شود که مجمع تشخیص به ...
احمد راستینه، سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار کرد که تمام ایرادات شورای نگهبان در خصوص لایحه عفاف و حجاب برطرف شده و این لایحه آماده برای ابلاغ می باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: 95درصد از کسانی که کشف حجاب کرده اند معاند نیستند بلکه آنها براثر عملکرد ما مسئولان و ضعف های کشور و فشارهای رسانه و تهاجم فرهنگی و وضعیت امید به آینده وارد این گروه شده اند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۴   + ۴۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به لایحه عفاف و حجاب گفت: ما در لایحه عفاف و حجاب جریمه 1.5 میلیون تومانی کشف حجاب را پیش بینی کردیم قرار بود این جریمه از حساب افراد کم شود که مجمع تشخیص به آن ایراد گرفت لذا مقرر شد که اگر این جریمه ظرف یک هفته پرداخت نشود محدودیت هایی اعمال شود.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مردم رامسر در برخورد با کشف حجاب و برخی ناهنجاری ها و هنجارشکنی ها طوماری در حمایت از اجرا طرح نور در عرصه عفاف و حجاب امضا کردند.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی گفت: سندی از یک افسر اطلاعاتی دشمن به دست آوردیم که گوشه ای از راهبردهای دشمن در اندلسی کردن ایران را نشان می دهد؛ در این سند 24 راهبرد برای استحاله فرهنگی نوشته شده است .
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۱:۰۱    
فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه دشمن در تلاش است تا با گرفتن حجاب و عفاف، غیرت را از مرد ایرانی بگیرد، گفت: دشمن در پروژه کشف حجاب در تلاش برای اندلسی کردن ایران است.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۰:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی کشور گفت: موضوع حجاب و عفاف را سرسپردگان استکبار از چند صد سال قبل شروع هدف قرار داده بودند و به دنبال گرفتن بال حجاب و عفاف بودند، امر کشف حجاب برای چه بود، برداشتن چادر از سر بانوان و مادران ما برای چه بود. این امر برای300 سال پیش است ...
کیهان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۰:۳۴    
دفتر پژوهش های مؤسسه کیهان مخالفت و اعتراض به قضیه کشف حجاب در اواسط سلطنت رضاخان، بنا به توصیه وزراء و مشاوران فراماسون او به خصوص نخست وزیرش محمد علی فروغی (که فراماسون درجه 33 بود) برای الگوبرداری از تغییر و تحولات استعماری و اسلام زدایی راهی ترکیه شد و در بازگشت با هدایت کانون های خارجی و ...
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان گیلان با تاکید بر اهمیت همگانی کردن امر به معروف و نهی از منکر گفت: امر به معروف و نهی از منکر طبق تعالیم دین وظیفه هر فرد مسلمان است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده میانه در مجلس گفت: در بحث عفاف و حجاب معتقدم بیشتر باید با ترویج دهندگان سازمان یافته که علیه حجاب تبلیغ می کنند، مطلب تولید می کنند و به ترویج بی حجابی می پردازند برخورد صورت گیرد ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده گفت: از مردم و دستگاه های متولی و مسئولان درخواست دارم در مبارزه با کشف حجاب یک صدا باشید و رسانه ها نیز به کمک فراجا بیایند و از انفعال خارج شوید و با پیوست رسانه ای دقیق برای مردم اطلاع رسانی و اقناع سازی کنید.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۴:۳۷    
همدان-مسئول سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی استان همدان گفت: از اصناف و بازاریان انتظار داریم ضمن توجیه کسبه و انجام امور فرهنگی وظایف خود را در مواجهه با پدیده شوم کشف حجاب و بدپوششی انجام دهند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۷:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
آیا پیشگیری از کشف حجاب در انظار و اماکن عمومی، کمک رسانی و یاری به زنان کشف حجاب کننده و اقدامی خداپسندانه و بشردوستانه برای نجات آنها نیست؟!
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۸:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت، با اشاره به اجرای طرح نور که از 25 فروردین ماه در حوزه عفاف و حجاب و برخورد با کشف حجاب آغاز شده است، گفت: همه ماموریت های محوله در تهران بزرگ از اهمیت ویژه برخوردار است اما شاه بیت این ماموریت ها، طرح نور است ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۰   + ۴۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام موحدی دادستان کل کشور با بیان اینکه کلیات طرح نور فراجا مورد تایید است و از اقدامات قانونی آنان حمایت می کنیم، گفت: برای اجرای صحیح طرح، دستورالعملی از سوی دادستانی کل تهیه شده و به زودی به فراجا ابلاغ می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - دبیر ستاد امربه معروف ونهی از منکر اصفهان گفت: دشمن در فتنه بد پوششی و کشف حجاب شکست خورد و به اهداف خود نرسید چرا که مردم ما به ویژه بانوان به دشمن پشت پا زدند.
بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون موضوع قابل اهمیت حجاب مروری خواهیم داشت. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ، امروز بر بخشی از بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون این موضوع قابل اهمیت، حجاب مروری خواهیم داشت: ...
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر موسسه طهورا حجاب را مسئله ای فراتر از موضوع فرهنگی برشمرد و گفت: باید دشمن و پشت پرده های نقشه و توطئه هایش را شناخت و برای آن راهکار و برنامه داشت.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس به تازگی گفته است که هر مرد در ترکیه به طور متوسط با 15 زن ارتباط دارد. امیرحسین بانکی پور این آمار را رهاورد کشف حجاب ترکیه عنوان کرده است.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سردار رادان اضافه کرد: دشمن نفوذ را انجام می دهد پس از آن دست به تغییر و سپس استحاله می زند که نتیجه آن منجر به فروپاشی می شود.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۳    
سردار رادان: کشف حجاب به خاطر مسائل اقتصادی نیست 18 اردیبهشت 1403 – 08:57 اخبار استانها اخبار خوزستان به گزارش زیرنویس، سردار احمدرضا رادان در دیدار با نماینده مقام معظم رهبری در استان خوزستان، نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، سران اقوام، عشایر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۳   + ۵۱ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی گفت: ما اعتقاد به حل مسائل اقتصادی داریم اما چه تعداد از این آدم های بدحجاب به خاطر مسائل اقتصادی کشف حجاب می کنند آرایش و موهای آنها به چه قیمت آرایش شده است؟ پس درد اقتصاد نیست.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به تازگی امیرحسین بانکی پور، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس و نماینده مردم اصفهان درباره قانون کشف حجاب آتاتورک در ترکیه اظهارات عجیبی را مطرح کرده. او گفته: "آتاتورک ضربه بزرگی به ترکیه زد؛ الان در ترکیه به طور متوسط هر مرد با 15 زن شریک جنسی است و بعضی تا 50 زن. این رهاورد کشف حجاب آتاتورک است ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۶:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
امیرحسین بانکی پور فرد در مورد مصاحبه جنجالی اخیرش با یکی از رسانه ها در مورد کشف حجاب توضیحاتی ارائه کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۶:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رضا رشیدپور در واکنش به اظهارات یک نماینده مجلس درباره کشف حجاب در ترکیه توئیتی منتشر کرد.
یزد فردا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
یزدفردا: روزنامه جوان در مطلبی از سیاست های پلیس برای مهار بی حجابی انتقاد کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
شبیر فیروزیان پژوهشگر و سرپرست معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به موضوع حجاب گفت: تامّل در آیات قرآن کریم نشان دهنده این نکته راهبردی و مهم است که در نوع مواجهه با هر فتنه و ناهنجاری سیاسی، فرهنگی و اجتماعی مانند مساله کشف حجاب ، اصل [...]