یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۲:۳۲Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جامعه اسلامی»

خبرگزاری دانشجو   ۳ ساعت پیش    
مجمع آبان ماه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با حضور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مدیر کل پشتیبانی امور فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اکبر ورودی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در دیدار با جامعه اسلامی اصناف و بازاریان اردبیل گفت: 500 میلیارد تومان اعتبار برای بازسازی ، بهسازی و بهره برداری از اماکن ورزشی در دست احداث در سطح استان نیاز هست.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تمام تلاش دولت فعلی معطوف به بازگرداندن انقلاب به ریل اصلی خود است تا با توجه ویژه به مطالبات برجامانده، اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی را تقویت کند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اصفهان حیات جامعه اسلامی را منوط به حیات بسیج عنوان کرد و گفت: بسیج در پاسخگویی به نیازهای مختلف جامعه مسئولیت دارد و نقش آفرینی می کند و در نگاه حضرت امام(ره) بسیجی کسی است که عاشق پیشرفت نظام اسلامی و عاشق دفاع از مردم و آسایش مردم است و با مشکلات و موانع می جنگد
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مازندران در آیین یادواره علما و شهدای مسجد سجادیه نکا، گفت: در تاریخ اسلام اگر نقش منحصر به فرد علمای اسلام را نادیده بگیریم، در واقع تاریخ را به خوبی مطالعه نکردیم لذا نقش علمای جهان اسلام، در هدایت جامعه اسلامی غیرقابل انکار است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری استماع سخنان و دریافت نورانیت از واعظ اهل بصیرت را از مهم ترین عوامل بصیرت افزایی دانست و گفت: خردورزی، تأمل و تفکر در امور، برخورداری از قدرت تجزیه، تحلیل و تشخیص وقایع و اهل استنباط خبر بودن، از جمله پایه های بصیرت افزایی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت:بسیج نگاه باندی و حزبی ندارد،بسیجیان درحین خدمات در تأمین منافع شخصی در همه امورات به رضای خدا می اندیشند و بی ریا و خالصانه برای اقتدار نظام اسلامی تلاش می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه تلاش های دشمن برای ایجاد انشقاق و شکاف در جامعه به خاطر ترسی است که از اقدامات انقلابی نظام اسلامی و دولت مکتبی دارد، گفت: دولت و مردم این مسیر را پرقدرت ادامه خواهند داد و جامعه اسلامی مقتدرتر از قبل به مسیر خود ادامه خواهد داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
دماوند - ایرنا - امام جمعه شهرستان دماوند گفت : بسیجی اهل هر کار خیری است که به سود جامعه اسلامی باشد، بسیج محدودیتی در خدمت به مردم ندارد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دشمن در برابر موفقیت و پیشرفت های کشور با دروغ پراکنی های رسانه های معاند سعی در ایجاد شفاف بین صفوف متحد جامعه اسلامی دارند
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۵:۲۸    
استاد سطوح عالی حوزه علمیه قم، بیان کرد: دشمنان به طور واضح و کامل به این نتیجه رسیده اند که تنها راه مقابله با اسلام، از بین بردن وحدت و ایجاد فاصله میان امت اسلامی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۶:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: از آنجا که دشمن از الگو شدن زنان موفق ایرانی هراس دارد سعی می کند حضور زن در جامعه اسلامی را نامناسب جلوه دهد، ما باید از این جایگاه دفاع کنیم و کرامت زن در جمهوری اسلامی را به خوبی بشناسانیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام راوند گفت: دشمنان با جنگ نرم، ترکیبی، مجازی، رسانه ای و اجتماعی به دنبال منحرف کردن جوانان و بی حجاب کردن جامعه اسلامی ایران هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۰:۰۳    
برش رایگان چادر با هدف ترویج فرهنگ فاطمی و حجاب در جامعه اسلامی هر هفته در چهارشنبه های امام رضایی در مساجد کرمان انجام خواهد شد.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بسیج نهادی مردمی و بازوی رهبری در عملیاتی کردن راهبردهای نظام بوده و لازمه دستیابی به تمدن نوین اسلامی تفکر بسیجی است همانگونه که امام خامنه ای بسیج را کلید طلایی حل مسائل انقلاب در مراحل دولت اسلامی، جامعه اسلامی و تمدن اسلامی می دانند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مجمع عمومی ماهیانه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران با موضوع آرمان و هویت دانشجویی برگزار شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه ایلام گفت: توجه به اقامه نماز در سرنوشت جامعه تاثیرگذار بوده چرا که اولین شاخصه حکومت صالحان اقامه نماز به ویژه نماز جماعت است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا: رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حوادث اخیر در کشور گفت: دولت سیزدهم زیر بار فشار غربی ها در موضوع برجام نرفت و در اقدامی هوشمندانه و شجاعانه وارد پیمان های جهانی و منطقه ای شد که پیام سنگینی برای آمریکایی ها داشت. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار گفت: نماز و اقامه نماز موجب برکت در جامعه اسلامی می شود و مدیران ما به عنوان کسانی که متولی نماز هستند باید بیش از گذشته رویکردی برای برگزاری آن داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه خود به مناسبت هفته بسیج آورده است: هوشیاری و سلوک ولایتمدارانه این نهاد انقلابی و استمرار در مسیر تقویت بنیه دینی و روحیه ایمانی در این مجموعه ارزشمند، نشاط حیات جامعه اسلامی را تضمین کرده و توانسته است نفوذ و توطئه دشمن را ناکام بگذارد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف گیلان پیشرفت جامعه اسلامی را در گرو خانواده سالم دانست و گفت: خلأ یک نهاد ملی حافظ منافع نهاد خانواده که تنظیم گر همه سیاست ها و مقررات و رویه های حاکمیتی در راستای خانواده باشد عمیقاً محسوس است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نهضت عقلانیت شیعی در جامعه اسلامی در صد سال اخیر عمدتا مرهون افکار شریف و آرای عقاید بلند فلسفی و معرفتی علامه طباطبایی بوده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
دکتر غفاری گفت: نهضت عقلانیت شیعی در جامعه اسلامی در صد سال اخیر عمدتا مرهون افکار شریف و آرای عقاید بلند فلسفی و معرفتی علامه طباطبایی بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان با بیان این که حجاب از مصادیق رعایت اخلاق و زیربنای ساخت جامعه اسلامی است، گفت: پوشش، انسان ها را به انسجام درونی و بیرونی می رساند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ آنچه در این ایام مشاهده شد، متحد شدن استکبار با کشورهای مستبد در راه انداختن جنگی کور و ترکیبی برای اختلاف و اغتشاش در جامعه اسلامی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۰:۵۴   + ۲۶ سایت دیگر  
جماران نوشت : توانگر، نماینده تهران در مجلس خبر داد: در روزهای اخیر جلساتی منظم با مسئولان امنیتی کشور داشتیم ... تئوریزه کردن خشونت؟/ گنجی، مدیرمسئول همشهری : علی(ع) 3 جنگ خونین در درون جامعه اسلامی داشت/ می توان ایشان را به عدم پیشگیری از مسلمان کشی متهم کرد؟ ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۰:۱۲    
منصور حسینی دشمنان جامعه ایمانی و اسلامی، به دو دسته تقسیم می شوند؛ گاه دشمنانی هستند که جامعه اسلامی را رقیب سرزمینی و جغرافیایی خود می بینند وگمان می کنند که قدرت یابی جامعه اسلامی و شکوفایی آن می توان جامعه آنان را با خطر مواجه سازد ...
رسا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان – سرهنگ اکبری با اشاره به اجرای بیش 500 عنوان برنامه در هفته بسیج در شهرستان کاشان، گفت: تحقق جامعه اسلامی هدف عالی و کلان بسیج مظهر مردم سالاری دینی است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۵:۱۲    
عبدالله الیوسف، بنیانگذار استارتاپ عدنان، معلم قرآن ، با اشاره به چالش های پیش روی این کسب و کار الکترونیک، رسالت این پروژه را ارائه خدمت دائمی و مستمر به جامعه اسلامی به ویژه کودکان مسلمان سراسر جهان دانست.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۴    
عضو علمی مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران با بیان اینکه جامعه اسلامی به دستوراتی نیاز دارد که انسجامش محقق شود، گفت: این دستورات در سوره توبه با خطاب یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا مشخص می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول بسیج طلاب و روحانیون استان کرمانشاه گفت: امروز، 30 آبان ماه که به عنوان بسیج مسجد محوری جامعه اسلامی نامگذاری شده، اعزام طلاب روحانی بسیجی به مناطق محروم را داریم.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۸:۴۴    
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، بیان کرد: علمای اسلام باید با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری امت اسلامی را به سوی وحدت و تقریب هدایت کنند و جامعه اسلامی را از تفرقه وتشتت دور گردانند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه جوان نوشت: روند اغتشاشات نشان می دهد که تیم های عملیاتی از مردم عادی به عنوان سپر دفاعی استفاده کرده لذا در صورت استفاده نیروهای حافظ امنیت از سلاح، به رغم استفاده اغتشاشگران از سلاح ومواد منفجره و... این ها هدف قرار می گیرند که این تدبیر نظام نیست. ...
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
قرآن مسیر اصلی رشد و سعادت انسان را روشن ساخته و باید هر شخص برای رسیدن به سعادت و ساخت جامعه اسلامی و همچنین در جهت رفع کاستی ها و پیشرفت، سمت وسوی قرآنی بگیرد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۴۱    
سرهنگ عبادی گفت: رسالت بسیج امیدآفرینی عینی و عملی در سطح جامعه و خدمتگزاری خالصانه به اقشار مختلف جامعه اسلامی است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۸:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
سردار کریمی گفت: حضور باشکوه مردم در مراسم شهدا عزت بخش جامعه اسلامی و زینت نظام اسلامی است و خوشبختانه ملت و جوانان برای ساختن و پیشرفت ایران اسلامی در صحنه هستند
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۳:۰۵    
ایسنا/گلستان فرمانده سپاه نینوا با بیان اینکه قرآن داروی مشکلات است، افزود: اگر در جامعه اسلامی هر روز تلاوت قرآن باشد، مشکلات از آن امت فاصله می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
فاطمه قاسم پور بر معرفی الگو های زنان موفق برای نسل جوان و نوجوان و هویت بخشی به ارتقاء جایگاه زنان در جامعه اسلامی تاکید کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۱۶   + ۴۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سردار جعفری گفت: مردم با هویت و ماهیت تشکل های مردمی غیرسازمانی نقش های اثرگذار و مهمی در جامعه اسلامی دارند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه زهد از ویژگی بارز مدیران جامعه اسلامی است، گفت: زهد آن است که انسان بر از دست داده ها و گذشته حسرت نخورد و متاسف نشود، افسردگی به خود راه ندهد و هم اینکه بر چیزی که به آن رسیده و به دست آورده بسیار شادمان نشود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۵:۱۶    
طبق آیات الهی قرآن کریم منافقان با رفتار دوگانه خود زمینه را برای بروز آسیب ها و معضلات اجتماعی در سطح جامعه اسلامی فراهم می کنند. برای پیشگیری و نجات از نفاق منافقان در جامعه راهکارهایی در قرآن کریم و کلام بزرگان دین بیان شده است که در این مجال بدان می پردازیم.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۳۸    
آیت الله حدائق با اشاره به اینکه شهادت شهید حجت الاسلام زارع مویدی، تحول بزرگی در فارس و شیراز و همچنین تمام جامعه اسلامی ایجاد می کند، گفت: همه ما وظیفه داریم که دیگران را به نگرش درست و بصیرت دعوت کنیم چرا که همه ما در ثبات کشور نقش داریم.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مهدی درگاهی، استاد حوزه ، در کرسی حکم مصافحه با اجنبیه غیرمسلمان در تشریفات بین الملل به بررسی ادله موافقان و مخالفان پرداخت و تأکید کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، مصلحت در عمل به آموزه حرمت مصافحه با اجنبیه در تمامی فروض مسئله است ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۲۴    
پاکستان ممنوعیت اکران جویلند (شادآباد) را برداشت، قرار است فیلم در سراسر کشور اکران شود. به گفته نماینده حزب جامعه اسلامی پاکستان، زیر فشار خارجی ها، لابی سکولار، دولت زانو زد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: سلبریتی ها به عنوان افرادی که بیشتر دیده می شوند حتما باید بازخواست شوند، اگر این افراد ادعایی دارند باید بیایند و در رسانه مطرح کنند و توسط مردم راستی ازمایی شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
مسؤول واحد تشکیلات جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران گفت: مطالبه اصلی ای که از مسؤولان وجود دارد، این است که بالاخره عده ای ادعایی دارند، بیایند راستی آزمایی کنند، اگر ثابت شود این تهمت ها ناروا بوده قوه قضائیه بعنوان مدعی العموم وارد شود و برخورد جدی نماید.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری اسپانیایی زبان ain در گزارشی نوشت: حضور اسلام در برزیل پدیده نوظهوری نیست، بلکه برخی از دریانوردان مسلمان آن زمان، مانند شهاب الدین بن مجید و موسی بن ساطع، کاشف پرتغالی برزیل، پدرو آلوارز کابرال را همراهی می کردند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
استادی گفت: هنرمند انقلاب اسلامی، هیچ زمانی درمورد مسائل پیرامون خود سکوت نمی کند. چون در این جامعه اسلامی زندگی می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
شریعتی تبار گفت: انتظار عامل مثبت و تاثیرگذاری بر زندگی شخصی افراد و روند زندگی اجتماع است، انتظار یا امید نقشی فاخر در زندگی جامعه اسلامی دارد، به عبارت دیگر امید و انگیزه زمینه ساز تلاش ها، موفقیت و سعادت بشر بشمار می رود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور گفت: در جامعه اسلامی نباید نسبت به منافقان بی تفاوت بود، منشا فتنه ها به تصریح آموزه های دینی، منافقان هستند.