جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۷:۲۳Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سید حسن خمینی»

جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
در آئین بزرگداشت اولین سالگرد درگذشت سید محمود دعائی؛ 9 خرداد 1402 مطرح شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تصویری از دکور میز فاطمه دانش پژوه عروس سید حسن خمینی مشاهده میکنید.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۲:۵۰   + ۳۱ سایت دیگر  
آقای ظریف اصلا دنبال این حرف ها نیست، او اگر دنبال انتخابات بود، همین دو سال پیش، زمانی که خیلی از گروه ها و شخصیت ها ازجمله سید محمد خاتمی، رییس جمهور پیشین و سید حسن خمینی از ایشان دعوت می کردند که نامزد انتخابات ریاست جمهوری شود، نشد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۰:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی طی نامه ای به دبیر ستاد بزرگداشت امام خمینی، از حضور با شکوه مردم، سخنان رهبر معظم انقلاب و زحمات تمامی دستگاه ها در برگزاری مراسم سی و چهارمین بزرگداشت امام خمینی قدردانی کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۳:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
ابطحی گفت: یک فردی مثل قذافی از وقتی انقلاب کرد تا وقتی که کشته شد در شرایط انقلابی ماند و معتقد نبود که منتخبین مردم باید قانون مشخص کنند.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۰:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
فارس عکسی متفاوت از سیدحسن خمینی در کنار رهبر انقلاب در مراسم ارتحال امام را منتشرکرد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۳:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تصاویری که از مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) منتشر شده صحبت های درگوشی سیداحمد و سیدحسن خمینی را نشان می دهد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۶:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
جماران ، تصویری از حضور سیدحسن خمینی ، آیت الله جنتی، آملی لاریجانی و قالیباف در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی منتشر کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۳۳    
تصویری از سید حسن خمینی و فرزندش در مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی منتشر شد./ فارس
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سید احمد خمینی بکه تصویرش در استادیوم آزادی خبرساز شده بود به همراه پدرش سید حسن خمینی در مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی شرکت کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ یادگار امام راحل گفت: فراموش نکنیم و فراموش نکنید که امام مبارزات خودشان را هرگز از مسیری غیر از بیداری دل ها طی نکردند. امام در تمام لحظات مبارزه از آغازین روزهایی که در آن دفترچه نوشتند قُلْ إِنَّمَا أَعِظُکُمْ بِوَاحِدَةٍ أَنْ تَقُومُوا لِلَّهِ به بیداری دل های مردم توجه داشتند.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
در مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) سید حسن خمینی و فرزندش حضور داشتند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
سی و چهارمین مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) شامگاه جمعه 13 خرداد 1402 با حضور آیت الله سید ابراهیم رییسی رئیس جمهور و جمعی از زائرین در حرم امام خمینی (ره) برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدحسن خمینی گفت: نقاط ضعفی در کشور وجود دارد اما نقاط امیدآفرین نیز وجود دارد و مهمترین امید ما امید به توانایی مردم و اندیشه بزرگان این کشور است.
راه امروز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
سید حسن خمینی گفت: جمهوری اسلامی یک نظامی است برآمده از خواسته های مردم و حفظ جمهوریت مجموعه را باید نصب العین خود قرار دهیم.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۰۲   + ۴۹ سایت دیگر  
یادگار حضرت امام گفت: جمهوری اسلامی یک کالبد مقدسی است که در قالب قانون اساسی شکل گرفته متشکل از دو قید بسیار مهم است، یکی آحاد مردم است. به گزارش ایسنا ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۹:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سید حسن خمینی گفت: جمهوری اسلامی بی تردید بزرگترین میراث امام است، نه یک کلمه بیش و نه یک کلمه کم و هر کس با امام و جمهوری اسلامی زاویه دارد تیرهای دشمنی خود را به سمت این نظام الهی می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدحسن خمینی گفت: نقاط ضعفی در کشور وجود دارد اما نقاط امیدآفرین نیز وجود دارد و مهمترین امید ما امید به توانایی مردم و اندیشه بزرگان این کشور است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۸:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
یادگار امام گفت: جمهوری اسلامی یک کالبد مقدسی است که در قالب قانون اساسی شکل گرفته متشکل از دو قید بسیار مهم است، یکی آحاد مردم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سیدحسن خمینی گفت:هر حرکتی که در جامعه منشاء اثر باشد، جز از مسیر جوانی و از طریق جوانان محقق نمی شود و انقلاب ما حتما یک انقلاب جوانانه بوده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۰:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا- یادگار امام راحل گفت: آخوندی که در خدمت قدرت باشد آخوند نیست؛ آخوندنما است . در حدیث هست که علما امین امت هستند، اما اگر تابعیت جور (ظلم) کردند امین نیستند و خائن به امت هستند. ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
سیدحسن خمینی گفت: آخوندی که در خدمت قدرت باشد آخوند نیست؛ آخوندنما است . در حدیث هست که علما امین امت هستند، اما اگر تابعیت جور (ظلم) کردند امین نیستند و خائن به امت هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۰:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
ایسنا : سیدحسن خمینی گفت: پیام انقلاب اسلامی ایران بازگشت معنویت به عرصه اجتماعی و سیاسی بود. انقلاب ایران انقلاب علیه حکومت وابسته به غرب بود اما نه از خاستگاه چپ بلکه از خاستگاه دین.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۶:۳۹    
سید حسن خمینی در دیدار اعضای ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی (س) که 9 خرداد 1402 برگزار شد با بیان اینکه ما جمهوری اسلامی هستیم، نه خلافت اسلامی و حکومت اسلامی، تاکید کرد: نتیجه انقلاب جمهوری اسلامی است و اگر به این نتیجه توجه نکنید از بستر واقعی انقلاب خارج شده اید.
تصویری از این دو زن، که در مراسم ارتحال امام خمینی حاضر شده بودند، مورد توجه قرار گرفته.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: چندروز قبل حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی با گلایه شدید از بسیاری دستگاههای فرهنگی کشور نسبت به امام خمینی، گفت: نمی خواهم نام بیاورم اما این نهادها یا تحلیل غلط دارند و یا توجه ندارند. بحث بر سر فرد یا شخص نیست، بلکه امام هویت تمام جمهوری اسلامی است ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش جماران، حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی از کارگاه طراحی گرافیک امام مردم در حسینیه جماران بازدید کرد. همزمان با سی و چهارمین سالگرد رحلت امام خمینی (س) کارگاه طراحی گرافیک امام مردم با موضوع جنبه های شخصیتی اجتماعی ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
درست در روزی که خبر رسید محافظ سیدحسن خمینی به گوش یک خبرنگار کشیده زده، در نقطه ای دیگر نیز خبر رسید که به گوش یک طلبکار کشیده زده شده است. این بار در مجموعه وزارت صمت ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
جماران ، عکسی از حضور سیدمحمد خاتمی، سیدحسن خمینی، محمدجواد ظریف، محمد شریعتمداری و...در مراسم اولین سالگرد درگذشت مرحوم سید محمود دعایی منتشر کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۸    
توالی یک اتفاق حداقل برای اهالی رسانه دیگر حتی ارزش خبری هم ندارد. توهین به جامعه رسانه ای در نشست های خبری یا شبیه به آن اگر تکرار شود دیگر نمی توان نام پدیده بر آن گذاشت بلکه باید به آن رویه گفت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۷    
روز سه شنبه نخستین سالگرد درگذشت سیدمحمود دعایی، مدیر موسسه اطلاعات در این مجموعه برگزار شد. سازندگی تصویر تمام قدی از سیدمحمد خاتمی، سید حسن خمینی و حداد عادل منتشر کرده در حالی که حداد عادل با شوق در حال فشردن دستان خاتمی است ...
خبرنما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۰۹    
به گزارش خبرنما، ایمان شمسایی شاید اولین مدیرکل مطبوعاتی باشد که حساسیت ویژه ای روی خبرنگار تاکنون داشته است. هر جایی که حقوق خبرنگار را در حال تضعیف شدن باشد سریع و قاطع وارد عمل می شود. حال در پی واکنش به ضرب و شتم خبرنگار ایلنا توسط محافظان سید حسن خمینی واکنش نشان داد. [...]
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۱۴   + ۷۷ سایت دیگر  
در پی بروز یک تنش و برخورد فیزیکی میان اعضای تیم حفاظت حجت الاسلام سید حسن خمینی با آقای امین مهرآور خبرنگار ایلنا، یادگار امام در نامه ای به وی، ضمن دلجویی و عذرخواهی از این خبرنگار، گفت: این اتفاق یک درس را برای همه ما به همراه دارد ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
طی ساعات اخیر خبری از حاشیه حضور سید حسن خمینی در مراسم سالگرد محمود دعایی خبرساز شده که با واکنش کنایه آمیز برخی فعالان سیاسی از جمله حسین دهباشی، مستندساز مواجه شده است، حالا نوه امام با انتشار متنی به خاطر وقایع رخداده اخیر عذرخواهی کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۷   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی در نامه ای سرگشاده که در صفحه مجازی خود منتشر کرد در واکنش به ضرب و شتم یک خبرنگار توسط محافظان سید حسن خمینی از وی خواست مسأله را شخصا پیگیری کند.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۸    
ضرب و شتم خبرنگار ایلنا توسط محافظان سیدحسن خمینی تگ های خبری:
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سردبیر ایلنا در صفحه توییتر خود مدعی کتک خوردن خبرنگار و زندانی شدن در کیوسک حراست توسط محافظان سیدحسن خمینی شد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
آیین بزرگداشت اولین سالگرد درگذشت حجت الاسلام و المسلمین سید محمود دعایی عصر روز سه شنبه نهم خرداد ماه، با حضور خانواده مرحوم دعایی و جمعی از شخصیت های فرهنگی، سیاسی و دانشگاهی از جمله سید حسن خمینی و سید محمد خاتمی، در سالن همایش های مؤسسه اطلاعات برگزار شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی عصر امروز در آئین بزرگداشت اولین سالگرد درگذشت سید محمود دعایی که در موسسه اطلاعات برگزار شد، طی سخنانی گفت: در دوره ای که ایشان رادیو تک نفره صدای روحانیت مبارز را فعال کردند و در بغداد صدای مبارزین ایران بودند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سید حسن خمینی در آئین بزرگداشت اولین سالگرد درگذشت حجت الاسلام والمسلمین سید محمود دعائی در موسسه اطلاعات گفت: آقای دعایی به همه ما آموخت که می توان انقلابی بود، اما پرخاشگر نبود؛ می توان با رسانه به جنگ دشمن رفت اما دروغ نگفت و تهمت نزد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی ظهر سه شنبه - 9 خرداد ماه - در دیدار با اعضای ستاد مرکزی بزرگداشت سالروز رحلت امام خمینی (ره) خاطرنشان کرد: امروز آمریکا یا هر کشور دیگری غلط می کند که در کار ایران دخالت کند، اما از یاد نبریم که آوردن شاه با دستور آمریکایی ها ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در دیدار اعضای ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) تأکید کرد: ما جمهوری اسلامی هستیم و امارت اسلامی، خلافت اسلامی و حتی حکومت اسلامی نیستیم. نتیجه انقلاب جمهوری اسلامی است و اگر به این نتیجه توجه نکنید از بستر واقعی انقلاب خارج شده اید ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در دیدار اعضای ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) تأکید کرد: ما جمهوری اسلامی هستیم و امارت اسلامی، خلافت اسلامی و حتی حکومت اسلامی نیستیم. نتیجه انقلاب جمهوری اسلامی است و اگر به این نتیجه توجه نکنید از بستر واقعی انقلاب خارج شده اید. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
جماران، تصویری از حضور سید محمد خاتمی، سید حسن خمینی، محمدجواد ظریف، محمد شریعتمداری و...در مراسم اولین سالگرد درگذشت مرحوم سید محمود دعایی را منتشر کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۳۴   + ۳۵ سایت دیگر  
سید حسن خمینی گفت: از دل اینکه بدانیم غیر خدا تأثیرگذار نیست، نفی استکبار در می آید و لذا جمهوری اسلامی از روز اول مقابل استکبار ایستاده است. پیام انقلاب ایران در ذاتش نفی در قدرت غیر الهی است. شعار نه شرقی، نه غربی همزمان با استقلال، آزدی و جمهوری اسلامی وجود داشته است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سید حسن خمینی در دیدار اعضای ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(س) گفت: انقلابی به معنای بی عقل نیست. باید عقلانیت داشته باشید. منبع: جماران