پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۶:۵۱Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جماران»

خبر آنلاین   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
جماران نوشت:از شهریور ماه سال 99 که نطفه طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان های اجتماعی بسته شد تا به امروز که از آن تحت عنوان طرح نظام تنظیم گری فضای مجازی یاد می شود، این طرح فراز و نشیب های زیادی را طی کرده است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
جماران نوشت: چین در 22 کشور در حال توسعه از سال 2008 تا 2021 میلادی برای تحقق پروژه یک کمربند، یک جاده 240 میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا-دولت آلمان اعلام کرد که به معلم های مسلمان در برلین اجازه داده می شود که از حجاب استفاده کنند. به گزارش جماران به نقل از روسیا الیوم، دولت آلمان اعلام کرد که به معلم های مسلمان در برلین اجازه داده می شود که از حجاب استفاده کنند ...
خبر آوا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
دعای روز هفتم ماه مبارک رمضان بسم الله الرحمن الرحیم اللهمّ اعنّی فیهِ علی صِیامِهِ و قیامِهِ و جَنّبنی فیهِ من هَفَواتِهِ و آثامِهِ وارْزُقْنی فیهِ ذِکْرَکَ بِدوامِهِ بتوفیقِکَ یا هادیَ المُضِلّین. خدایا یاری کن مرا در این روز بر روزه گرفتن و عباد منبع: جماران
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
حوادث و اعتراضات شهریور و پاییز 1401 باعث شد تا تاثیر و نقش فضای مجازی در جامعه و کارآمدی رسانه های داخلی بیش از پیش مورد بحث قرار بگیرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
جماران : عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: تندروها در سیاست خارجی بسیار تاثیرگذار و موثر هستند؛ جریانی به عنوان جریان خودسر سیاست خارجی و داخلی ما را تحت تاثیر قرار می دهند و این مسائل هزینه بردار است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
طرح صیانت و طرح حجاب و عفاف دغدغه اصلی طیفی از نمایندگان مجلس شده است که با اندک موشکافی می توان خط و ربط سیاسی آنها به نواصولگرایان و طیف تندرو یا همان جبهه پایداری را ردیابی کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
جماران نوشت:مرتضی جوادی آملی استاد خارج فقه و اصول حوزه علمیه قم گفت: دین اگر بخواهد حکومت کند همه جنبه های آن باید مد نظر قرار گیرد و صرفاً مسائل احکام و فقهی جذابیتی ندارد و نمی تواند تشنگی و عطشی که جامعه برای دین مبین اسلام دارد را تأمین کند و این عطش را بنشاند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
جماران : یادگار امام در پیامی درگذشت میر عبدالله موسوی برادر میر حسین موسوی را تسلیت گفت.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی شهرداری بیرجند از برگزاری جشن بزرگ روزه اولی ها با همکاری بسیج در شهرستان بیرجند همزمان با 17 فروردین ماه سال جاری خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
جماران : شخصیت ها و احزاب سیاسی در پی درگذشت میرعبدالله، برادر بزرگتر میرحسین موسوی پیام تسلیت صادر کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۱:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
جماران : آیت الله العظمی جوادی آملی تاکید کرد: ماه رمضان، ماه آزاد شدن است؛ هر روز که می گذرد، یک بند از بندهایی که با دست خود تنیده ایم، باید بگسلد تا آزاد شویم. بهترین راه برای آزاد شدن پی بردن به حکمتهای عبادات است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۹:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رییس پیشین صداوسیما گفت: رابطِ بین صدا و سیما و بیت، مرحوم حاج احمد آقا بودند و در بخش خبر آقای ایزدی -مدیرکل خبر ما-با حاج احمد آقا و بیت در ارتباط بود. در مواردی هم امام به من فرموده بود که اگر از من چیزی نقل می شود شما خودت بیا و از من بپرس.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۹:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
جماران : یکی از مدرسین حوزه علمیه قم گفت: از ضعف ها و چالش های جدی نظام فرهنگی ما این است که عالمها مُلجَم و جاهلها مُکرَم از عالمان درست استفاده نمی شود، ولی از افرادی که شایستگی لازم را ندارند، استفاده می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۶:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
جماران نوشت:جواد امام، فعال سیاسی اصلاح طلب، درباره چند چالش سیاسی مهم در سال 1402 گفت: یکی از مهم ترین چالش های سیاسی ما در سال آینده ناکارآمدی سیستم است. شرایط موجود هم شرایط خیلی جدی و خاصی است.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
گروهی از گردشگران طی برنامه جماران گردی که از سوی گروه گردشگری پرسه های شهری برگزار شد از فرهنگسرای امام (ره) در ایام نوروز بازدید کردند.
برترین ها / فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
البته خانم ها طبیعتاً علاقه مند به بروز زیبایی هستند و اگر به موقع ازدواج نکنند و در خانواده زیبایی ها را بروز ندهند فضای جامعه نیز تأثیر می پذیرد.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۴   + ۲۴ سایت دیگر  
جلالی نماینده رفسنجان و انار در مجلس گفت: در این طرح مواجهه کاملاً هوشمند است و هیچ تقابل فیزیکی وجود ندارد. جرایم مالی آن از 500 هزار تومان تا 3 میلیارد تومان است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۸:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
جماران : علی ربیعی در یادداشتی درباره فیلم برادران لیلا ساخته سعید روستایی، نوشت: از فیلم "برادران لیلا" می توان با نگاهی بدبینانه یک خوانش و برساخت مطلقا سیاسی و با برچسب سیاه، بیرون کشید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
جماران نوشت:مهدی باقری ناظر کارگروه تعیین محتوای مجرمانه رایانه ای و عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی به جماران گفت: ما در سال های گذشته با پدیده برهنگی و بی عفتی مواجه نبودیم که قانون مربوط به آن تدوین شود و قطعاً برای حاکم شدن آرامش در جامعه باید با برهنگی و بی عفتی برخورد کنیم و فرهنگ چند ...
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۵۷   + ۳۳ سایت دیگر  
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی جزئیات جدیدی از جرایم مالی در طرح عفاف و حجاب را رسانه ای کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
جماران در یادداشتی نوشت: استاد محمدرضا شجریان بعد از اتفاقاتی که پس از انتخابات سال 88 در کشور رخ داد، تصنیفی بر اساس شعر فریدون مشیری خواند با این مطلع: تفنگت را زمین بگذار . او با زبان هنر، حکام را دعوت به مهربانی با مردم می کرد اما در فضای غبارآلود، حرفش از سوی برخی تندروها شنیده نشد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
جماران : رییس جمهور سابق آمریکا گفت: چین جلوتر از آمریکا یک اتحاد ایجاد کرد و بین ایران و عربستان اتحاد ایجاد کرد و اختیار خاورمیانه رو در چنگ خودش گرفت و هنوز هیچکس (در آمریکا) نمی داند که دقیقا چه اتفاقی افتاد!
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۸:۰۳   + ۷۴ سایت دیگر  
جماران : سخنگوی شورای عالی امنیت ملی گفت: هر بهانه گیری برای حمله به پایگاه هایی که با درخواست سوریه برای مقابله با تروریسم و عوامل داعش در خاک این کشور ایجاد شده بدون درنگ با پاسخ متقابل روبرو خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
جماران نوشت:تا ساعت پنج صبح که با صدای آتشبارهای ضدهوایی ساختمان بیدار شدم، خوابیدم. پس از نماز و صبحانه برای عیادت مجروحان جنگ به بیمارستان شرکت نفت رفتم. دیشب یک شهید و یک مجروح آورده بودند. روحیه بیماران و وضع بیمارستان خوب بود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
جماران : عطاالله مهاجرانی گفت: نمایندگان محترم مجلس تا کنون به تکرار نشان داده و ثابت کرده اند، که طرح هایی نسنجیده، محاسبه نشده و بدون توجه به پیامدهای آن مطرح می کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
جماران : ممتاز ارسلان آرایشگر پارلمان ترکیه اعلام کرد که در انتخابات پارلمانی که قرار است در 14 ماه می آینده برگزار شود کاندیدای حزب حزب عدالت و توسعه حاکم در این انتخابات می شود.
سلام نو / روند بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
طبق آخرین وضعیت رنگبندی کرونایی شهرهای کشور تعداد شهرهای قرمز از 10 به 13 شهر رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
جماران : احسان علیخانی که سال های گذشته اجرای ویژه برنامه تحویل سال و برنامه ماه عسل را در ماه رمضان برعهده داشت، با اشاره به غیبت امسالش در تلویزیون نوشت: همیشه سعی می کردم لحظات تحویل سال، یک شوی تلویزیونی بزرگ اجرا کنم، اما امسال در درست ترین جای ممکن بودم.
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: در اسفندماه 1401 خانم عالیه روحانی همسر استاد شهید مطهری دار فانی را وداع گفت. یکی از زنانی که ارتباط نزدیکی با ایشان داشت، خانم عفت مرعشی همسر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بود. به همین مناسبت خبرنگاران جماران با ایشان گفت و گویی را انجام داده که مشروح آن در پی می آید: ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
جماران : احسان علیخانی که سال های گذشته اجرای ویژه برنامه تحویل سال و برنامه ماه عسل را در ماه رمضان برعهده داشت، با اشاره به غیبت امسالش در تلویزیون نوشت: همیشه سعی می کردم لحظات تحویل سال، یک شوی تلویزیونی بزرگ اجرا کنم، اما امسال در درست ترین جای ممکن بودم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
جماران : دبیرکل حزب موتلفه اسلامی می گوید، من ابرچالشی در ایران نمی یابم، اما مسائلی که هست به نظر من سال آینده سال بازسازی و تحول در همه امور است؛ تحول در مسائل دولت است و دولت باید سیاست هایی که موفق بوده را تقویت کند، برای مردم توضیح دهد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
جماران گفت : وظیفه دولت ها ارزانی است اما متاسفانه امروزه دولت ها فکر می کنند گران کردن بنزین، نفت، ارز و ... هنر است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۵۹   + ۳۲ سایت دیگر  
جماران : علی باقری معاون وزیر امور خارجه و مذاکره کننده ارشد ایران در حساب توییتر خود نوشت: با مدیران سیاسی سه کشور اروپایی در اسلو نشستی داشتم. طیفی از موضوعات مورد علاقه و نگرانی متقابل را مورد بحث قرار دادیم ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۹:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
جماران نوشت : لحظه تحویل سال 1342 شمسی چراغ های صحن مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها خاموش شد. این موضوع فرصتی شد تا اعلامیه هایی ضد رژیم شاه پخش شود. اعلامیه هایی که بازگوکننده ظلم رژیم و نداشتن عید بود.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران تصویری زیرخاکی از خانواده آیت الله هاشمی رفسنجانی منتشر کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
جماران نوشت:حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی در مورد توافق اخیر ایران و عربستان گفت: هم برای عربستان خوب است چون وقتی که این دو کشور با هم نزدیک باشند ...
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۰:۱۸   + ۲۹ سایت دیگر  
هزینه مواد غذایی صبحانه، ناهار و شام یک خانوار 3 نفره در ماه بدون احتساب مواردی نظیر ادویه جات و سایر ملزومات تهیه غذا مانند هزینه انرژی و ....، مبلغی معادل 6 میلیون و شصت و شش هزار تومان خواهد بود.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در دولت های یازدهم و دوازدهم در برنامه حضور در حسینیه جماران گفت: اگر این فشار اقتصادی و تورمی همینطور ادامه پیدا کند، مردم تا چه حدی می توانند بالا رفتن قیمت گوشت را تحمل کنند؛ ...
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
جماران نوشت:افکار، اندیشه ها، منش و روش امام از طرف جمعی از حوزوی ها که تندرویهایی داشتند نه تنها مورد قبول نبود که تا سر حد بی دینی نیز ایشان را کشانده بودند، نقل همسر امام در این باره شنیدنی است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران، مجموعه بیت، حسینیه و نگارستان امام خمینی (س) جماران همه روز از ساعت 9 لغایت 19 باز بوده و آماده بازدید اقشار مختلف مرم می باشد.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۱   + ۲۹ سایت دیگر  
کسانی که به دلیل انتقاد از وضع موجود و سیاست های نظام بازادشت شدند، باید آزاد شوند و بازداشت این ها روش درستی نیست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۳:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
جماران : در تماس تلفنی سه شنبه شب حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه و شیخ عبدالله بن زاید آل نهیان، وزیر خارجه و همکاری های بین المللی امارات متحده عربی، آخرین تحولات مناسبات دوجانبه و برخی موضوعات مورد اهتمام مشترک در عرصه منطقه ای و بین المللی مورد رایزنی و تبادل نظر قرار گرفت.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
جماران نوشت: ثبت نام در طرح تخصیص یکپارچه خودرو از اسفندماه آغاز شده، اما هنوز هم مشکلاتی دامن گیر شهروندان است تا جایی که صدای نمایندگان حامی دولت در مجلس و فعالان رسانه ای طرفدار دولت هم در آمد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
جماران : اوکراین در یک حمله پهپادی موشکهای کروز روسیه را در شبه جزیره کریمه منهدم کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
جماران : روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران نسبت به بارش باران و برف و احتمال سیلابی شدن رودخانه های استان طی روزهای پیش رو هشدار داد و اعلام کرد که تردد و اسکان موقت در اطراف رودخانه ها ممنوع و شهروندان باید مراقب باشند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۵۵    
دومینوی سقوط بانک های نظام سرمایه داری و آثار آن بر اقتصاد جهان از یک سو و بحث مداخله دولت در کشورهایی که بنای اقتصاد آنها بر عدم مداخله دولت ها استوار شده از سوی دیگر، مباحثی هستند که خبرنگار جماران در گفت و گو با علیرضا سرافرازی کارشناس اقتصاد بین الملل در میان گذاشته است.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۲۶   + ۳۲ سایت دیگر  
ادعای یک عضو تیم مذاکره کننده درباره پیشنهاد محمدجواد ظریف به حسن روحانی درباره طلب غرامت از آمریکا بابت برجام و مخالفت روحانی با آن، تکذیب شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
جماران نوشت : حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در مراسم تحویل سال نو حرم مطهر حضرت امام، با تبریک حلول سال جدید، گفت: به واقع از یک سال سخت تلخ عبور می کنیم و ان شاء الله به سالی شیرین، امید آفرین و خوب وارد می شویم. ربیعی: حق ناامید شدن نداریم / نظام سیاسی هم باید امیدآفرینی کند
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۴۸   + ۵۸ سایت دیگر  
رهنگیانی که رتبه بندی آنها قرار بود در اسفند ماه برقرار شود، در پیام های مختلف به جماران اعلام کرده اند که مبلغ علی الحساب ناچیزی به حساب ایشان واریز شده است.