پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۱۵:۵۲Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نسنجیده»

خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
سخنگوی پنتاگون بصورت غیرصریح گفت: زمانی که هفته گذشته حملات را در سوریه انجام دادیم، بر این باور بودیم متناسب و سنجیده است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۱:۰۵    
پایگاه عین الاسد آمریکایی ها درعراق مورد حمله موشکی افراد ناشناس قرار گرفت و تعدادی آمریکایی در این حمله کشته و زخمی شدند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس با ابراز نگرانی نسبت به اوج گیری دوباره ویروس کرونا و قرار گرفتن 11 شهر استان خوزستان در وضعیت قرمز گفت: نباید با برخی تصمیمات نسنجیده عادی انگاری کنیم چرا که مردم باید تاوان اینگونه تصمیمات را با جان و مال شان بپردازند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- یک سال از آموزش مجازی و آنلاین در سطوح مختلف آموزشی می گذرد. در این مدت، نرم افزار شاد با به روزرسانی های مستمر، درصد بالایی از نواقص خود را برطرف کرد، اما مساله اساسی یعنی زیرساخت ارتباطی و اینترنت همچنان با بی ثباتی ها و نااطمینانی هایی مواجه است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۱:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور برزیل جمعه بار دیگر مردم کشورش را به عدم استفاده از ماسک های حفاظتی برای مقابله با ویروس کرونا تشویق کرد و برای این سخنان خود به یک تحقیق آلمانی استناد کرد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ابراهیم امینی، نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: امیدواریم وزیر بهداشت عذر خواهی کند و اقدامات لازم جهت دلجویی از کارکنان بهشت زهرا (س) را انجام دهد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۸    
جعفری گفت: مسؤولان نظام جمهوری اسلامی از اقدامات تحریک کننده و نسنجیده در حوزه آب جلوگیری کنند، نگذارند با خدشه دار شدن احساسات مردم ولایتمدار، صبور، غیور و قانع استان چهارمحال و بختیاری، امنیت این استان به خطر بیفتد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهر تهران: به نمایندگی از اعضای شورا، مجموعه مدیریت شهری و پرسنل خدوم بهشت زهرا (س)، مراتب گلایه خود را از سخنان نسنجیده وزیر بهداشت، ابراز کنم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امینی گفت: گلایه مندی خود و اعضای شورای شهر را از سخنان نسنجیده وزیر بهداشت که موجب گله همکاران ما در بهشت زهرا شد، ابراز می کنم.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار شهری فارس: امینی نایب رئیس شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر درباره سخنان وزیر بهداشت در مورد تغسیل اموات گفت: به نمایندگی از اعضای شورای شهر و پرسنل خدوم بهشت زهرا (س) گلایه و ابراز ناخر سندی خود را از سخنان نسنجیده وزیر بهداشت که موجب گلایه همکاران مان در سازمان بهشت زهرا شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید مراتب گلایه و ابراز ناخرسندی خود را از سخنان نسنجیده وزیر بهداشت که موجب گلایه همکاران مان در سازمان بهشت زهرا شد اعلام کنم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پروژه آبرسانی بن- بروجن طرحی نیست که با حکم یک قاضی در استان دیگر متوقف شود، گفت: اجازه نمی دهیم با اقدامات نسنجیده آرامش مردم چهارمحال و بختیاری بهم بریزد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - وزیر امور خارجه اتریش در گفت وگو با روزنامه آلمانی "ولت آم زونتاگ" از اتحادیه اروپا خواست تا هنگام تدوین تدابیر تنبیهی علیه روسیه از دست زدن به اقدام هایی که نتیجه معکوس خواهد داد، پرهیز کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
فرزند هوشنگ ابتهاج (ه .ا. سایه) با گله از نحوه انتشار شعرهای این شاعر در فضای مجازی می گوید: اشعار ایشان با تغییراتی چون میکس موسیقی هایی و یا نوشته و گفتارهایی نسنجیده دست به دست شده است. متاسفانه این کلیپ ها اکثراً درخور شعر و حرمت آثار ایشان نیست ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
یکی از رهبران ائتلاف دولت قانون تصمیم ناتو مبنی بر افزایش تعداد نظامیان خود در عراق را نسنجیده خواند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- صدر الدین القپانچی خطیب جمعه نجف اشرفگفت: ممکن است حوادث اربیل به منظور بی ثبات کردن امنیت عراق و برهم زدن رابطه اقلیم با مرکز بوده باشد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری عراق (نینا) ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اقلید از اینکه گاهی مسؤول رده بالایی کشور، بدون اینکه به عواقب سخنش توجه کند، مطلبی را نسنجیده عنوان می کند و موجب حاشیه سازی و سوءاستفاده و بهره برداری دشمن می شود، انتقاد کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۴۴   + ۳۷ سایت دیگر  
نورنیوز تاکید کرد: اگر طرف مقابل به تعهدات برجامی خود برگشتند راه برای احیا برجام باز است اما اگر دست به کار نسنجیده زده و به دنبال برگرداندن تحریم های شورای امنیت بروند وضع را برای خودشان سخت تر می کنند و باید منتظر اجرای هشدار رییس جمهور در نامه سال گذشته به سران اروپا باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس دانشگاه لرستان گفت: توهین به رییس جمهوری در روز ملی انقلاب و انسجام ملت ایران حرکتی نسنجیده و غیر اخلاقی بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
یک رسانه چینی اقدام کانادا و 57 کشور دیگر در امضای بیانیه ای در خصوص بازداشت اتباع خارجی را اقدامی تهاجمی و نسنجیده برای تحریک چین توصیف کرد.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
راستی گفت: دولت تدبیر و امید در طول سال های گذشته بیش از 50 بار با استفاده از ادبیات و کلمات نسنجیده، به مردم و منتقدان توهین کرده و مجلس در حال بررسی آن است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خسروی با بیان این که بی حرمتی و توهین در هر سطحی غیرقابل قبول است، گفت: مسئولان باید در ترک حرف های نسنجیده، نامربوط و توهین آمیز پیش قدم شوند.
قم فردا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس فراکسیون ایثارگران مجلس گفت: روحانی در برخی زمان ها با کنایه و گاهی مواقع با طنز مخالفانش را هدف قرار داده است که قطعا باید با این اهانت ها و کنایه ها برخورد شود.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۳۴   + ۵۰ سایت دیگر  
اسکان نیوز: پس از نقل قول آذری جهرمی از امام خمینی (ره) درباره عدم دل بستن به کاخ کرملین، دادستان زنجان علیه جهرمی اعلام جرم کرد. رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: در پی صحبت های نادرست و خلاف سیاست های نظام آذری جهرمی پرونده قضائی در دادسرای زنجان علیه وی تشکیل شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان با انتقاد از سخنان نسنجیده آذری جهرمی گفت: وزیر ارتباطات به جای سخنان سراسر اشتباه خود باید پاسخگوی اقداماتی که سبب نفوذ فرهنگی باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۳۱    
گروه استان ها نمایندگان مردم زنجان و طارم در مجلس در واکنش به اظهارات آذری جهرمی اعلام کردند: وزیر جوان باید ابتدا مطالعه کند، یاد بگیرد و سپس سخنرانی کند.
صدای ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۲:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، محمدجواد ظریف وزیر خارجه کشورمان خطاب به مقامات دولت جدید آمریکا در توئیتر نوشت: مقامات دولت بایدن دائماً درباره پایبندی ایران به برجام صحبت می کنند. بر اساس چه صلاحیتی؟ ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر امور خارجه ایران در واکنش به اظهارات اخیر مقامات دولت جدید آمریکا در مورد توافق هسته ای گفت: قبل از هر گونه سخن نسنجیده به تعهدات خود پایبند باشید. ...
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ادعای علوی در خصوص احتمال ساخت سلاح هسته ای در حالی مطرح می شود که تاکنون چندین بار رهبر معظم انقلاب، "حرام بودن" ساخت، نگه داشت و بکارگیری این قبیل از تسلیحات را به صراحت اعلام و در این خصوص فتوا صادر کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کمیته برگزاری بازی های 2020 با انتشار بیانه ای از عموم مردم، داوطلبان و حاضران در این رویداد به دلیل اظهارات نسنجیده رییس این کمیته عذرخواهی کرد.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۰:۵۱    
سفره های مردم ایران طی سال های اخیر دیگر رنگ و بوی سابق را ندارد و جیب های شان نیز خالی تر از قبل است. این شرایط را تصمیمات مسؤولانی رقم زده است که نسنجیده اقدام به سیاستگذاری می کنند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
امروز ویدئویی از بهروز افخمی کارگردان فیلم های سینمایی کشور فضای مجازی را پر کرد که بر اساس آن این کارگردان سخنان نسنجیده ای را درباره ویروس کرونا و شیوع آن در کشور مطرح کرده و به یکی از جنجالی ترین حواشی جشنواره فلم فجر تبدیل شده است ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۶:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
فکرشهر: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: توهین و افترا به اشخاص از نظر اسلام مذموم و ناپسند است . به گزارش فکرشهر از ایرنا، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهر در جمع نمازگزاران عبادی سیاسی نماز جمعه بوشهر افزود ...
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۱:۰۹    
به رغم تلاش ها و اقدامات فراوانی که انقلاب اسلامی برای تقویت وحدت مسلمانان داشته شاهد برخی اقدامات نسنجیده و تحرکات جاهلانه هستیم که صرف نظر از انگیزه های آن نتیجه ای جز افزایش اختلاف و تحریک عواطف و رو در رو قرار دادن مسلمانان نخواهد داشت.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۸:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا: حدود یک هفته پیش زمانی که رئیس جمهوری فرانسه از ضرورت حضور عربستان در هر گونه گفت وگو درخصوص برجام سخن گفت، شاید انتظار نداشت این حرف نسنجیده اش سکوت سنگین حاکی از بی اعتنایی سایر اعضای برجام و حتی دولت واشنگتن به عنوان عضو خارج شده از توافق را بدنبال داشته باشد. ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۲۲:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از مهر، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات اخیر رئیس جمهور فرانسه، مکرون را به خویشتنداری و پرهیز از مواضع شتابزده و نسنجیده دعوت کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات اخیر رییس جمهور فرانسه، مکرون را به خویشتن داری و پرهیز از مواضع شتابزده و نسنجیده دعوت کرد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۸:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات اخیر رییس جمهور فرانسه، او را به خویشتن داری و پرهیز از مواضع شتاب زده و نسنجیده دعوت کرد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۸:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات اخیر رئیس جمهور فرانسه او را به پرهیز از مواضع نسنجیده و شتاب زده دعوت کرد و خطاب به وی گفت: برجام به هیچ وجه قابل مذاکره مجدد نبوده و طرف های آن هم مشخص و غیر قابل تغییر هستند.
اسپادانا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حبیبی با بیان این که افزایش قیمت بنزین اقدام نسنجیده ای بود گفته مصدومان بی گناه اعتراضات آبان تحت پوشش بنیاد شهید قرار گرفته اند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۷:۴۶   + ۱۰۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (شنبه) به اظهارات امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه واکنش نشان داد. خطیب زاده در این خصوص ماکرون را به خویشتنداری و پرهیز از مواضع شتاب زده و نسنجیده دعوت کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها اظهارات نسنجیده شهردار اهواز درباره یکی از اقوام، با واکنش تند مردم و مسئولان همراه بوده به طوری که رئیس مجمع نمایندگان مجلس خواستار برخورد قضایی با شهردار اهواز شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اگر حرف نسنجیده شهروندان نسبت به صاحبان قدرت مستوجب عذرخواهی عالی ترین مقام رسمی رسانه ای باشد، رئیس رسانه ملی باید از اظهارات نسنجیده و فراوان رئیس جمهور نسبت به دیگران نیز عذرخواهی کند تا تعادل بین آزادی شهروندان و قدرت حکمرانان محفوظ بماند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
شنیده ها حاکی از آن است رئیس صداوسیما زیر فشار سنگین دولت به خاطر اظهارات نسنجیده میهمان این برنامه ضمن عذرخواهی با عوامل برنامه برخورد شدیدی کرده است.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس صداوسیما زیر فشار سنگین دولت به خاطر اظهارات نسنجیده میهمان یک برنامه زنده ضمن عذرخواهی با عوامل برنامه برخورد شدیدی کرد، چرا باید نسبت به آینده تلویزیون نگران بود؟
جماران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ مهر نوشت: در پی اظهارات نسنجیده مهمان برنامه زاویه در هفته گذشته علیه رییس جمهور، حبیب رحیم پور ازغدی، از سردبیری و اجرای برنامه زاویه کنار گذاشته شده است. دو روز پیش عبدالعلی علی عسکری رییس سازمان صداوسیما بابت اظهارات مهمان برنامه عذرخواهی کرده بود. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، محمد جواد محمدی نوری دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی روز دوشنبه در نامه ای به نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اشاره به رفتار نسنجیده یک نماینده مجلس در سیلی زدن به افسر وظیفه راهور ناجا ...
برترین ها / زندگی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۱   + ۱۰۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس صداوسیما به دلیل اظهارات نسنجیده مهمان شبکه چهار از رئیس جمهور عذرخواهی کرد. عکس تزئینی است علی عسکری در نشست هفتگی با معاون و مدیران شبکه های سیما: ...
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش نما، یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه زمانی، کل سهامداران این بازار کمتر از پنج میلیون نفر و فعالان آن کمتر از یک میلیون نفر بودند و در آن زمان، موضع گیری ها، دخالت ها و سخنان غیرکارشناسی، اثر بسیار ناچیزی داشتند و تعداد سهامداران متضرر از آن ها، اندک بود، افزود: اکنون ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۱:۲۵    
باشگاه خبرنگاران جوان : عبدالعلی علی عسکری، رئیس رسانه ملی در نشست هفتگی با معاون و مدیران شبکه های سیما درباره اظهارات نسنجیده و دور از شأن مهمان یکی از برنامه های زنده شبکه چهار سخن گفت ...