چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۵:۱۲Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت ارشاد»

باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: باید وزارت گردشگری، وزارت ارشاد و دولت، دغدغه ویژه ای نسبت به حفظ آثار تاریخی شهر داشته باشند.
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: در حال رایزنی با وزارت فرهنگ و ارشاد برای افزایش ظرفیت مسکن خبرنگاران هستیم و زمان ثبت نام در سامانه اقدام ملی بعد از نتیجه گیری نهایی اعلام خواهد شد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۳۵    
برچسب ها دانستنی آنلاین مسکن خبرنگاران وزارت ارشاد وزارت راه و شهر سازی برچسب ها
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پیرو تفاهم نامه ساخت مسکن برای خبرنگاران اخیرا جلسه ای با مسئولان وزارت ارشاد داشته ایم که کارهای اجرایی را به زودی شروع می کنیم و پیشنهاد کرده ایم ظرفیت از 10 هزار واحد فعلی به 60 هزار واحد افزایش پیدا کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اعلام برنامه های امور زنان و خانواده وزارت متبوع به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۹    
آن قدر به وزارت ارشاد و تلویزیون حمله کردند که من می بینم مدیران اعتماد به نفس شان را از دست داده اند، مدیرانِ جدید اجازه بدهند مطالبات و مشکلات مردم مطرح شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
جلسه شورای معاونان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز دوشنبه(29 شهریور) با دستور جلسه تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید این وزارتخانه برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
جلسه شورای معاونان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز گذشته با تکریم و معارفه مدیران قدیم و جدید این وزارتخانه برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۷:۲۱    
مرتضی شایسته با حمایت از درخواست اتحادیه تهیه کنندگان درخصوص بازگشت نظارت بر محتوای شبکه نمایش خانگی به سازمان سینمایی، تأکید کرد حذف پروانه ساخت هیچ رانتی ایجاد نمی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شنیده ها حاکی از آن است که نام محمد اللهیاری برای مسئولیت های مختلفی در ارشاد مطرح است، اما در میان همه این مسئولیت ها دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت ارشاد محتمل تر است و نشان می دهد ممکن است او دوباره به اداره کتاب برگردد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
با تاکید اخیر وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر اینکه سازمان سینمایی مسئولیت صدور مجوز VODها را بر عهده دارد و اینکه برخی دوستان این مجوزها را در دست دارند باید از این حال در بیاید، این پرسش را مطرح می شود که آیا طبق برخی گمانه زنی ها ممکن است ساترا از زیر مجموعه صدا و سیما خارج شود؟!
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۳:۱۱    
محمدمهدی اسماعیلی، وزیر ارشاد در یکی از اولین موضع گیری هایش در خصوص وی او دی ها اظهار کرد: مجوز ها را باید سازمان سینمایی صادر کند. این موضوع می تواند بحث واگذاری اختیارات وزارت ارشاد در بخش وی او دی را به ساترا زنده کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۰   + ۵۶ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی یاسر احمدوند را به عنوان معاون امور فرهنگی این وزارتخانه منصوب کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۰    
گمانه زنی ها در مورد انتصاب سمت معاونت وزیر و ریاست سازمان سینمایی وزارت ارشاد بر سر دو اسم یعنی مصطفی فرح بخش و سید محمد خزاعی ادامه دارد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۰    
خبرنگار جام جم آنلاین اطلاع حاصل کرد انتخاب یاسر احمدوند به عنوان معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قطعی شده و حکم وی امروز صادر خواهد شد.
تدبیر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۲۱    
او مدیری کهنه کار است ، هرجا مسولیت داشته ، رشد و ارتقا مجموعه او به سرعت عیان شده است . وقتی معاون سینمایی وزارت ارشاد بود ، هنرمندان دیده شدند ، سینما اوج گرفت ، کارکنان تکریم شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۶    
گرگان- کارشناس گلستانی رسانه گفت: توزیع یارانه نشریات ناعادلانه و غیر کارشناسی است و وزارت ارشاد جهت افزایش امید آفرینی در خبرنگاران و سطح کیفی رسانه ها راهی به جز اصلاح وضع موجود ندارد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در پی تلاش صندوق اعتباری هنر برای واکسیناسیون هنرمندان و انتخاب مدیرعامل جدید این صندوق، سید مجید پوراحمدی ضمن گفتگو با برنامه "تقاطع فرهنگ" رادیو گفت وگو انتخابش را در این مسند، یک فصلِ کاری درخشان توصیف کرد و افزود: امیدوارم گام های خوبی را برای اهالی هنر برداریم. ...
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۴   + ۴۷ سایت دیگر  
پروانه نمایش تازه ترین اثر سعید سهیلی صادر شده است و قرار است گشت ارشاد 3 قبل از جشنواره فیلم فجر اکران شود. فیلم گشت ارشاد 3 به کارگردانی سعید سهیلی آماده نمایش شده و پروانه نمایش آن توسط وزارت ارشاد صادر شد. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۱    
مطبوعات مستقل کشورمان در 18 ماه کرونایی دوران بسیار سختی را سپری کرده است، یک ماه تعطیلی به اجبار دولت، تعطیلی کسب و کار ها و صنایع، در نتیجه قطع آگهی هایی که حیات مطبوعات به وجود آن ها بستگی دارد و تورم و تحریم ها ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از دو نمایشگاه نقاشی در گالری های تهران دیدن کرد. به گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید مجتبی حسینی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۵    
در دولت های قبلی گمانه زنی ها و انتخاب معاون امور هنری وزارت ارشاد پیش از دیگر مدیران اتفاق می افتاد اما امسال هنوز معاون جدید توسط وزیر ارشاد انتخاب نشده است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: وقتی وزارت ارشاد در دوره تحولی جدید می خواهد اقدام کند، باید تمام ظرفیت های حمایتی و نظارتی اش را پای کاری بیاورد که خروجی اش در سبد انقلاب اسلامی باشد.
سینما سینما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۵۵    
رسول توکلی بازیگر و کارگردان تئاتر، سینما و تلویزیون که درسالهای بعد از انقلاب در معاونت سینمایی مشاور بوده ، گفت وگوی مفصلی با تسنیم انجام داده ودر بخشهایی از آن حرفهای جالبی درباره فیلم خط قرمز مسعود کیمیایی زده است . به گزارش سینماسینما ، بخشهایی از این مصاحبه به شرح زیر است : ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۱۳    
کانال باشگاه روزنامه نگاران ایران نوشت: اگر اتفاق غیرمنتظره ای رخ ندهد آقای فرشاد مهدی پور معاون مطبوعاتی جدید وزارت ارشاد خواهد بود. انتخاب ایشان را به فال نیک می گیریم و امیدواریم منشأ خیر باشد و بتواند دست مافیای کاغذ مطبوعات و یارانه های دولتی را کوتاه کند. چند سخن کوتاه با ایشان داریم. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- پنجمین شماره دو فصلنامه مطالعات هنر و رسانه دارای مجوز علمی- تخصصی از معاونت مطبوعات وزارت ارشاد اسلامی، ویژه بهار و تابستان 1400، به صاحب امتیازی معاونت پژوهش این حوزه و با تلاش هیئت اندیشه ورز هنر و رسانه منتشر شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۷:۲۷   + ۴۸ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: وقتی وزارت ارشاد در دوره ی تحولی جدید می خواهد اقدام کند، باید تمام ظرفیت های حمایتی و نظارتی اش را پای کاری بیاورد که خروجی اش در سبد انقلاب اسلامی باشد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۳:۰۳    
: محمدرضا سکوت فیلمبردار سینما در پی شنیده های مبنی بر استثمار سینماگران توسط برخی تهیه کنندگان و اضافه شدن بندی در قراردادها مبنی بر اینکه اگر کرونایی شوند دستمزدی دریافت نخواهند کرد گفت ...
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
پروانه رضا قلی زاده در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، با بیان اینکه یازدهمین جشنواره کتاب خوانی رضوی با هدف اشاعه فرهنگ سیره اهل بیت و ائمه معصومین علیه السلام و کتاب و کتابخوانی برگزار شده است ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۱:۰۶    
گروه فرهنگ و هنر – دعوا و کشمکش بین ساترا و وزارت ارشاد داستان امروز و دیروز نیست. در نهایت پیروز این مناقشه ساترا بود و دیگر وزارت ارشاد نقشی در نظارت بر شبکه نمایش خانگی ندارد ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۴۲    
تاج زاده میگوید زمانی که خاتمی از وزارت ارشاد استعفا داد هاشمی رفسنجانی به او گفته است بمان و هرچه رهبری گفت بگو چشم اما کار خودت را بکن، ما هم در دهه اول انقلاب به امام میگفتیم چشم اما کار خودمان را میکردیم!
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
نخستین آیین مرحله دوم طرح سه شنبه های تکریم با نگاه شکوه مادری با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز در محل وزارتخانه با تکریم از خانواده شهید جهانگیر صدقی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: در مجلس به نمایندگان استان کرمان قول داده ام برای شهید سلیمانی در وزارت ارشاد برنامه ویژه ای را راه اندازی کنیم و این قول به زودی محقق خواهد شد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
وزارت ارشاد همچنان مجوز ساخت سریال ها را برای شبکه نمایش خانگی و vodها صادر می کند و ساترا هم می گوید او باید مجوز بدهد و عملاً مجوز ارشاد را قبول ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل خانه هنرمندان ایران با بیان اینکه در سال جاری هنوز هیچ کمکی از طرف وزارت ارشاد و شهرداری تهران به این مجموعه انجام نشده، می گوید: این روند طبیعی است چون در هر دو بخش با تغییر و تحول رو به رو بوده ایم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل جدید صندوق اعتباری هنر در اولین گفتگوی رسانه ای خود اهم برنامه ها و اولویت های مدنظر وزارت ارشاد در دوره جدید مدیریتی این مجموعه را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: جشنواره ای ویژه شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در وزارت ارشاد راه اندازی خواهیم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
اسماعیلی در جریان برگزاری طرح ملی سه شنبه های تکریم ضمن گرامیداشت یاد شهدا خبر از برگزاری جشنواره ویژه حاج قاسم سلیمانی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داد و گفت: این جشنواره پیشانی فعالیت ها و ماموریت های ما در وزارتخانه است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
اسماعیلی با اشاره به اینکه حماسه بزرگتری به نام کرمان و کرمانی ها در دفاع از حرم و با نام شهید سلیمانی رقم خورد؛ گفت: برای بزرگداشت شهید سلیمانی کار ویژه و جشنواره ای خاص در وزارت ارشاد راه اندازی می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیلی گفت: تجلیل از شهدا و معرفی فرهنگ ایثار و شهادت ماموریت اصلی همه بخش های وزرات ارشاد است چراکه مقاومت، استکبارستیزی و ظلم ستیزی ذیل لوای ایثار و شهادت قرار دارد. سینما، تئاتر و رسانه و هنرهای تجسمی باید ذیل این فرهنگ قرار بگیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۷:۱۵    
علی قوی تن کارگردان فیلم های سینمایی سرود تولد ، نسکافه داغ داغ و بازگشت با اشاره به اهمیت رونق دادن به اکران آنلاین در شرایط حاضر تأکید کرد که وزارت ارشاد با ارائه مجوز راه اندازی پلتفرم های اینترنتی متعدد می تواند جلوی انحصار موجود در این عرصه را بگیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
محمود آموزگار نائب رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان با گلایه از تناقض های ممیزی در وزارت ارشاد از میزان سرانه مطالعه در روستاهای ایران گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۴   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور احکامی مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی، دبیر و عضو هیات رسیدگی به امور مراکز فرهنگی و مدیرعامل صندوق اعتباری هنر را منصوب کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
در صد و هفدهمین جلسه مجمع مشورتی شورای توسعه فرهنگ قرآنی، برنامه های قرآنی وزرای دولت سیزدهم مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نهایت مقرر شد از طرف شورای عالی انقلاب فرهنگی مکاتباتی با وزرا برای ارائه برنامه هایی مبتنی بر امور قرآنی و نیز انتصاب مدیران با شاخص های تعیین شده در جلسات شورای توسعه فرهنگ ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۰۱    
: محمدتقی فهیم منتقد سینما در خصوص انتظار هنرمندان از وزیر ارشاد دولت سیزدهم گفت: وزارت ارشاد در تمامی بخش ها نیازمند تحول اساسی است چرا که ما در همه بخش های فرهنگی و هنری از هنرهای تجسمی گرفته تا حوزه مطبوعات و رسانه ها و سینما و تئاتر و.. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۵    
طی جلسه اخیر هیئت رسیدگی به امور مؤسسات قرآن و عترت وزارت ارشاد، پرونده 11 متقاضی مؤسسه جدیدالتأسیس بررسی شد و موافقت اصولی دریافت کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اتحادیه تهیه کنندگان سینمای ایران همزمان با روز ملی سینما در بیانیه ای خواستار نگاه ویژه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به سینمای ایران شد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
، گروه فرهنگ و اندیشه: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان سکاندار امور فرهنگی کشور نقش مهمی در ساماندهی وضعیت فرهنگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همسو کردن آن با آرمان های انقلاب سال 57 دارد ...
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از رونمایی و اجرای طرح تحولی این وزارتخانه در حوزه قرآن و عترت در آینده نزدیک خبر داد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۳    
پوستر سریال خاتون توسط وزارت ارشاد سانسور شد. عکسی که در ادامه مشاهده می کنید سانسور شده ی پوستر سریال خاتون است.