دوشنبه ۰۷ فروردینساعت ۲۱:۳۰Mar 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت ارشاد»

معاون اداره کل تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد گفت: ما بنابر سن پیامبر و تقارن بهار قرآن و طبیعت 63 مسجد را پیش بینی کردیم.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به نظر می رسد تقسیم کار انجام شده میان رسانه ملی و وزارت فرهنگ و ارشاد که مدتی است در محافل غیررسمی سخن از آن به میان می آید، در شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوب شده است و باید در آیندۀ نزدیک شاهد ابلاغ آن از سوی رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی باشیم. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
خبرنگار خبرگزاری برنا در آخرین جلسه کابین دولت سیزدهم در نهاد ریاست جمهوری به سراغ وزرا رفت و از عملکرد آنها در سال گذشته سوالاتی را مطرح کرد. مردمی ترین اقدام وزارت خانه ها چه بود؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
به نظر می رسد تقسیم کار انجام شده میان رسانه ملی و وزارت فرهنگ و ارشاد که مدتی است در محافل غیررسمی سخن از آن به میان می آید، در شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوب شده است و باید در آیندۀ نزدیک شاهد ابلاغ آن از سوی رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی باشیم.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۹:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
این فیلم در حالی فضای مجازی را پر کرده است که چندی قبل جواد نوروز بیگی، تهیه کننده آن از آمادگی کارگردان اثر برای اعمال ممیزی های وزارت ارشاد خبر داده بود تا اجازه اکران به برادران لیلا داده شود ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۱۶    
انتشارات تیمور زاده که به دلیل افزایش قیمت کتاب در سال 1399 به قیمت 110 هزار تومان، اردیبهشت 1401 به سازمان تعزیرات معرفی شده بود، با حکم قاضی تبرئه شد.
پرسش   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
آرمین زارعی یا آرمین 2ای ف ام ، یکی از خوانندگانی است که در طی چند سال فعالیتش نتوانسته بود مجوز وزارت ارشاد را برای برگزاری کنسرت بگیرد. به گزارش رسانه ها، آرمین زارعی مجوز رسمی اش را به تازگی گرفته است. او سالیان زیادی به صورت یک خواننده زیر زمینی به فعالیت خود ادامه می داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۷:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بر همین اساس، دفتر موسیقی وزارت ارشاد با توجه به تقارن نوروز 1402 با ماه رمضان و با احترام به دغدغه های جامعه مومنان کشور با صدور دستورالعمل های ویژه ای برای برگزاری رویدادهای موسیقایی برای نوروز پیش رو که متقارن با ماه مبارک رمضان است برنامه گزاران را موظف کرده تا با رعایت کامل موازین شرعی و ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۳۳ سایت دیگر  
وزارت ارشاد اعلام کرده است برنامه ها و رویدادهای هنری موسیقایی زیر نظر وزارتخانه همانند سال های گذشته صرفاً تا نیمۀ ماه رمضان و میلاد امام حسن مجتبی (ع) در سراسر کشور برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کارگروه تولید مضامین تبلیغی و ترویجی قرآن و نیز جلسه کمیته طراحی مشاغل و رشته های مهارتی کمیسیون توسعه فعالیت های تبلیغی و ترویجی قرآن در محل دبیرخانه این کمیسیون در معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۲۶    
دنیای اقتصاد : بعد از حرف و حدیث های فراوان سرانجام شورای سیاستگذاری نمایشگاه کتاب تصمیم گرفت نمایشگاه آینده را در مصلی برگزار کند. هفته گذشته، پرویز سروری، نایب رئیس شورای شهر تهران ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۲:۵۵    
مطهری، نماینده ادوار مجلس: موافقت رهبری با عفو معترضان حوادث اخیر، موجب خلع سلاح دشمنان کشور شد. این عفو فرصت خوبی برای آشتی ملی است. فرصت خوبی است که هنرمندان و ورزشکاران هم به دامن نظام برگردند. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۰۱    
حجت الاسلام احمد حیدری در یادداشتی که در اختیار انصاف نیوز قرار داده است، نوشت: آقای مصطفی میرسلیم از اعضای حزب قدرتمند و قدیمی مؤتلفه که سابقه وزارت ارشاد اسلامی و کاندیداتوری ریاست جمهوری هم در رزومه خود دارد، در پاسخ به سوال مجری برنامه درباره خواست اکثریت مبنی بر فیلتر نشدن اینستاگرام ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۰۱    
ابوالقاسم شهلایی مقدم، مدیر مسئول انتشارات نقش و نگار در یادداشتی که در اختیار انصاف نیوز قرار داده است، نوشت: بحث تجزیه ی اتحادیه ناشران و کتابفروشان به دو اتحادیه، سابقه ای بیش از یک دهه دارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس توافقنامه میان سازمان تبلیغات اسلامی و وزارت ارشاد درباره صدور مجوز مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت و ابلاغ آن توسط دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، صدور همه امور اجرایی و مکاتبات مرتبط با مجوزات مؤسسات فرهنگی قرآن از طریق سازمان دارالقرآن الکریم صورت می پذیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات وزارت ارشاد از راه اندازی آزمایشی سامانه جامع کانون های تبلیغاتی به عنوان ارائه خدمتی جدید به کانون های تبلیغات کشور خبر داد.
سینما پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سینماپرس: مرور اتفاقات یک سال و نیم گذشته نشان می دهد که برخلاف برنامه مشخص و وعده های معین وزیر محترم ارشاد آنچه که در عمل اتفاق افتاد چرخیدن پاشنه خانه سینما بر همان مدار سابق و البته تا حد بسیاری وقیحانه تر و هتاکانه تر بود!
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی با اشاره به این که بدخواهان ملت ایران به دنبال فروپاشی خانواده های ایرانی هستند، تصریح کرد: شاید هیچ نهادی همچون وزارت فرهنگ در معرض درگیری با جنگ شناختی ترکیبی علیه ملت ایران نباشد زیرا غربی ها همواره با فرهنگ و تمدن ایران عزیز عناد می ورزند و در این راستا وزارت فرهنگ ...
سینما پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
سینماپرس: بازگشت هر چند محدود و مختصر ضوابط به معاونت هنری وزارت ارشاد و واقعی شدن نظارت بر نمایش و طی کردن روند قانونی صدور پروانه نمایش و صیانت از حقوق فرهنگی مخاطب مسلمان ایرانی از جمله موضوعاتی است که ظاهرا به مزاج برخی اهالی تئاتر خوش نیامده و موجب شده تا مدیر تئاتر شهرزاد در یک نامه سرگشاده و ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۱۸    
یک منبع آگاه گفت: بنده فیلمنامه را خوانده ام و با همه انتقادات که با وزارت ارشاد و سازمان سینمایی دارم، این سازمان را در مردود کردن این فیلمنامه محق می دانم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۱    
نشست هم اندیشی مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت ارشاد با اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات و خبرنگاران استان برگزار شد
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۸    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با مصوبه اخیر دولت در روز گذشته ما عقب ماندگی حقوق ودستمزد کارکنان وزارت فرهنگ و نهادهای تابعه را با مصوبه دولت تا حدی برطرف کردیم و کار بسیار خوبی بود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تمرکز بر حمایت از رسانه ها را از جمله برنامه های اولویت دار سال آینده این وزارتخانه برشمرد و گفت: تلاش می کنیم بیشتر در کیفیت رسانه ها تمرکز کنیم.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد گفت: یکی از اولویت های اصلی ما در عرصه فرهنگ این است که نگاه مردم را نسبت به هنر تئاتر تصحیح کنیم تا تئاتر بتواند در سبد فرهنگی خانواده ها قرار بگیرد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد گفت: شعار سی مین نمایشگاه بین المللی قرآن می خوانمت خطاب به قرآن است که به منظور تشویق عموم مردم و مخاطبان به قرائت همراه با فهم قرآن طراحی شده است و بحث کودک و نوجوان و مساله بانوان و دختران رویکردهای مورد توجه رئیس جمهور و وزیر ارشاد در نمایشگاه قرآن امسال است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری وزارت ارشاد با اشاره به فعالیت 60 هنرستان هنر های زیبا در کشور گفت: بیش از 7هزار هنرجو در این مراکز مشغول به تحصیل هستند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۲:۳۵    
مدیرکل هنر های تجسمی وزارت ارشاد با اشاره به اینکه ما به دنبال اقدامی خلاقانه برای برگزاری جشنواره هنر های تجسمی جوانان ایران هستیم می گوید هدفش برگزاری رویداد های هنری خلاقانه است و امیدوار است طوفان فکری خوبی در زمینه پیشبرد اهداف طراحی شده رخ دهد.
علی بحرینی (روزنامه نگار) در صفحه اینستاگرام خود متنی را درباره سحر قریشی و احسان کرمی منتشر کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد ضایعه جانگداز درگذشت حجت الاسلام والمسلمین مسعود دیانی، شاعر، منتقد و پژوهشگر حوزه اندیشه را تسلیت گفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
بعد از روی کار آمدن دولت رئیسی، سازوکار اختصاص کاغذهای یارانه ای به ناشران هم تغییر کرد. به طوری که گفته می شود وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی در توزیع کاغذ میان ناشران سلیقه ای عمل می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۱۲    
مدیر کل مرکز هنر های تجسمی وزارت ارشاد گفت: امسال هنر های تجسمی در ارزآوری به کشور نقش به سزایی داشت.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۲۷    
ممیزی کلمه بسیار در یک رمان خبرساز شد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
یک تهیه کننده سینما ضمن اشاره به برنامه ریزی برای اکران آنلاین هناس در آستانه نوروز، از نامه نگاری قوه قضاییه با سازمان سینمایی برای رفع مشکل فیلم مصلحت خبر داد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد گفت: با هماهنگی وزارت ارشاد خانه های سرود، نمایش و خانه های مرتبط با فضاهای تخصصی در حوزه هنر در نظر گرفتیم. کارویژه های تخصصی را برای آموزش در استان ها و شهرستان ها خواهیم داشت.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
اشاره: طی چند روز گذشته ماجرای صادر نشدن پروانه ساخت برای دو فیلم نامه محمدحسین مهدویان، باعث شد که این کارگردان در صفحه شخصی اش در فضای مجازی ، مطلبی در انتقاد به این موضوع منتشر کند ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مجموعه وزارت ارشاد وظیفه صیانتی از هنرمندان دارد. توجیه گری یا پادرمیانی های زیادی انجام شد تا اتفاقات وخیم تری برای برخی هنرمندان به دلیل موضع گیری هایشان رخ ندهد. این وظیفه ما بوده و سعی کردیم انجام بدهیم و ادامه هم خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، گفت: با همکاری وزارت ارشاد در تلاشیم تا 2هزار مدرسه را به کتابخانه مجهز کنیم.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
بررسی دقیق آمارهای ماه گذشته دفتر موسیقی وزارت ارشاد از مجوزهای صادر شده نشان می دهد اوضاع موسیقی سنتی و نواحی مناسب نیست و سایه سنگین اقتصاد و جلب نظر مخاطبان برمسیر ژانر موسیقی کشورمان سایه انداخته است.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۱:۱۱    
تعدادی از خوانندگان پاپ با پایان جشنواره موسیقی فجر وارد لیست سیاه دفتر موسیقی وزارت ارشاد شده اند و مجوز فعالیت و کنسرت هایشان فعلا صادر نمی شود.
نماینده   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خواستار اجرای قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد شد و اظهار کرد: قطعاً گزارش نظارتی درباره عملکرد ارشاد در زمینه اجرای قانون تسهیل کسب و کار دریافت خواهیم کرد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۸   + ۳۱ سایت دیگر  
تعدادی از خوانندگان پاپ با پایان جشنواره موسیقی فجر وارد لیست سیاه دفتر موسیقی وزارت ارشاد شده اند و مجوز فعالیت و کنسرت هایشان فعلا صادر نمی شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
امام جماعت مسجد آشتیانی ها بر تعامل بیشتر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز امور مساجد برای تاثیرگذاری فعالیت های کانون های فرهنگی و هنری مساجد در حوزه فرهنگ تاکید کرد و گفت: ضرورت دارد فعالیت های فرهنگی در بستر مساجد برقرار باشد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر آموزش معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد از بهره مندی 11 هزار فعال قرآنی از خدمات صندوق اعتباری هنر خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۲:۳۶    
بر مبنای توافق حاصل شده میان ساترا و ارشاد، مرجعیت فعلی ساترا حفظ و تحکیم شده است، برخی موارد هم به وزارت ارشاد سپرده شده است که در آینده نزدیک اعلام خواهد شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آقای حسین علاالدین گفت: وزارت ارشاد کتاب بخرد حق مؤلف تضمین می شود. این که کتاب ها با تخفیف های غیرعادی به فروش می رسد نتیجه کم توجهی ارشاد به حقوق مولفان است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۱۴    
مسئول دفتر سرود وزارت ارشاد می گوید: سرود یک اتفاق و هنر کاملا مردمی است؛ شما حتی در دورهمی های خانوادگی، می توانید یک شعر یا موسیقی را با هم بخوانید. سرود وابسته به اجتماع و نوعی جمع خوانی است، لذا به آموزش جدی نیاز ندارد.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رضا داودنژاد بازیگر سینما و تلویزیون تصویری از خود در کنار همسرش غزل بدیعی منتشر کرد. به گزارش وقت صبح ، در این تصویر رضا داودنژاد در کنار همسرش ایستاده و متنی عاشقانه را ضمیمه آن کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۰:۱۰    
حجت الاسلام خسروپناه گفت: طبق نتیجه جلسه ای که در دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد مرجعیت ساترا محکم تر شده است.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۴۴    
به گزارش شهدای ایران ،استوری ایمان شمسایی، مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت ارشاد که خود جزو ذاکران اهل بیت عصمت و طهارت است.