یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۵:۳۵Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت ارشاد»

برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۴:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری صبا: 167 تک آهنگ و یک آلبوم از سوی وزارت ارشاد مجوز گرفتند. دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت ارشاد در هفته گذشته مجوز 167 تک آهنگ و یک آلبوم را صادر کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گفت: از وزارت ارشاد درخواست کردیم تا روز میلاد امام رضا (ع) را به عنوان روز محیط بان در تقویم ثبت کنند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۱:۵۹    
گفتگو با مجتبی اسدی پور تهیه کننده و کارگردان سینما ایران در قسمت دهم برنامه اقتصاد هنر را یکشنبه 16 آذر 1399 ساعت 21 از رسانه بازار و سایت آپارات ببینید.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۲۱:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به لزوم همکاری دستگاه ها، افزود: عصر همکاری به همگرایی تبدیل شده و درک مشترک از حوزه کار و فعالیت باعث افزایش توانمندی انسان است؛ و انسان دارای ساحت های مختلف است و برای رسیدن به این هدف دستگاه ها باید باهم کار کنند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۰۵    
عصر ایکنا دوازدهم آذر، به اعتبارات سال 99 معاونت قرآن وزارت ارشاد در پی برگزار نشدن نمایشگاه قرآن، طرح های مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف برای ارتقای قاریان و حافظان، عدم مواجهه فلسفه اسلامی با نیهیلیزم و مصیبتی بزرگتر از کرونا برای صنعت نشر پرداخته است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
با حضور وزرای دو وزارتخانه، آئین امضای توافق نامه همکاری بین وزارت آموزش وپرورش و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، عصر امروز ...
عصر امروز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، محمد حقی مدیر انتشارات کتابستان معرفت، کتابی برای اخذ مجوز به اداره کتاب وزارت ارشاد تحویل داده که این اثر با حذفیات عجیبی مواجه شده است. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هنرهای تجسمی وزارت ارشاد از پایان کامل مراحل مرمت موزه هنرهای معاصر و آمادگی برای بازگشایی آن در شرایط مساعد خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۱۱    
مدیرکل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت ارشاد با اشاره به بودجه 10 میلیارد و 300 میلیون تومانی سال جاری این معاونت، در مورد بودجه نمایشگاه بین المللی قرآن در سال 99 پاسخ داد.
رایزنان فرهنگی ایران در روسیه و فرانسه به بیان پیامدهای فرهنگی کرونا بر فرهنگ، هنر و دیپلماسی فرهنگی و همچنین، شیوه و نوع مواجهه با این ویروس پرداختند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۳۷    
میزگرد آسیب شناسی فضای سواد رسانه ایی کشور با حضور دکتر محمد صادق باطنی مسئول المپیاد سواد رسانه ای کشور و دکتر محمدصادق افراسیابی معاون مرکز رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد و دکتر صالح اصغری مسئول سواد رسانه ای سراج در خبرگزاری فارس برگزار شد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۰:۳۰    
آرش محبی کارشناس ارتباطات و رسانه با انتقاد از رانت های دولتی به رسانه های مکتوب نوشت: فلسفه اصرار بیش از اندازه بر ادامه کار نسخه مکتوب بسیاری از رسانه ها، به خاطر انواع رانت ها و پول های کثیف است که بخش عمده آن ها را وزارت ارشاد به جیب مدیران روزنامه ها در قالب یارانه و... سرازیر می کند.
دومین نشست پیامدهای فرهنگی کرونا بر فرهنگ، هنر و دیپلماسی فرهنگی (11 آذرماه) به صورت مشترک توسط مرکز مطالعات راهبردی روابط فرهنگی و پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت ارشاد برگزار می شود. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل انجمن سینمایی انقلاب و دفاع مقدس با تاکید براینکه انجمن متبوعش مسئول تولید اثر (در حوزه دفاع مقدس) نیست، از وزارت ارشاد و نیز صدا و سیما پرسیده که چرا تکلیف سینمای دفاع مقدس را مشخص نمی کنند! این سوالی است که به نظر می رسد به شکلی دیگر باید از خود این انجمن هم پرسیده شود ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
برنامه سینما معیار با موضوع بررسی بودجه فرهنگ و جایگاه سینما در ایران، در ارتباط تلفنی با ایرج محمدی (تهیه کننده سینما) از شبکه رادیویی گفت و گو روی آنتن رفت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۶    
شیراز- ایرنا- معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس اعلام کرد: تهیه فهرستی از کتاب های ناشران و نویسندگان استان فارس برای خرید از سوی وزارت ارشاد، تا پایان دی ماه و با ارائه درخواست به اداره کل ارشاد فارس صورت می گیرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال درج مطلبی در خبرگزاری ایلنا با عنوان تذکر به وزارت ارشاد در رابطه با بیمه خبرنگاران مورخ 99/8/5 پیرامون تذکر نماینده مجلس در صحن مجلس شورای اسلامی پیرامون بیمه خبرنگاران، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توضیحاتی را ارائه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۲۳   + ۲۵ سایت دیگر  
معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد اعلام کرد رسانه ها تا پایان محدودیت های جدید کرونایی، هیچ اجباری در تعطیلی نداشته و تصمیم گیری درخصوص انتشار یا عدم انتشار با مدیران رسانه ها است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نماز این حقیقت مقدس و عطیه الهی به امت محمد مصطفی (ص) را، قدر بشناسید. در این وظیفه هر کسی سهم ویژه ای دارد، پدران و مادران ، وزارت ارشاد و سازمان تبلیغات و صداوسیما بویژه هنر سینما باید برای نشان دادند گوهر نماز و چهره نمازگزار بهره بگیرند.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رکود حاکم بر سینمای ایران در فقدان مدیریت جدی و کارآمد باعث شده است تا برخی سینماداران به فکر تخریب سینمای خود و تبدیل آن به رستوران بیفتند. شاید انتظار از دولت و به طور مشخص وزارت ارشاد و به خصوص معاونت سینمایی آن در وهله اول برای کمک به سینمای کشور انتظاری بجا و دور از انتظار نبود اما روندی که ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۱    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد به نقل از رادیو گفت وگو، حجت الله عبدالملکی افزود: براساس مصوبه شورای فرهنگ عمومی کشور، کمیته امداد به عنوان رئیس کارگروه ملی ارتقای فرهنگ توانمندسازی مددجویان کشور برگزیده شد و کار خود را شروع کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استانها-مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: تجهیز سینمای دفاع مقدس از وزارت ارشاد پیگیری خواهد شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل برنامه ریزی، آموزش و مشارکت معاونت قرآنی وزارت ارشاد از راه اندازی سامانه ملی مدیریت مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت خبر داد و گفت: سامانه ثبت اطلاعات مؤسسات کشور از فردا، پنجم آذرماه، آغاز به کار می کند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۴    
شفقنا رسانه – مسئول توضیح روزنامه دنیای اقتصاد در شهرستان ها از اعتصاب وسایل حمل و نقل توزیع کننده روزنامه در شب گذشته خبر داد که سبب شد تا در توزیع روزنامه دنیای اقتصاد به شهرستان ها مشکل ایجاد شود. ...
هرمزبان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
به همت هنرمندان و وزارت ارشاد جمعا مبلغ 100 میلیون تومان برای رهن منزلی برای موسی کمالی هنرمند هرمزگانی جمع آوری شد. خبرنگار فارس در بندرعباس کسب اطلاع کرد که بدنبال تلاش اهالی فرهنگ و هنر هرمزگان برای حل مشکل مسکن موسی کمالی هنرمند مطرح حوزه موسیقی هرمزگان که اخیرا در یک چالش حقوقی خصوصی ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار سیدصادق حسینی، بر لزوم یک توافقنامه سه جانبه بین سپاه، صداوسیما و فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان تاکید کرد و گفت: باید یک قرارگاه فرهنگی در استان کردستان برای افزایش سواد رسانه ای شکل گیرد.
شفاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مجموعه نقاشی های کارما از دریچه رنگ و خیال و فلسفه، نگاهی به دنیای پیرامون دارد و به مخاطب خود یادآوری می کند که زمین به طرز باورنکردنی گرد است.
برترین ها / موج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تازه ترین گزارش آماری مربوط به آلبوم و تک آهنگ از صدور 65 تک آهنگ و آلبوم در سبک های مختلف خبر داد. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۰:۰۳   + ۶۵ سایت دیگر  
معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی در اطلاعیه ای شرایط و نحوه استفاده از امکان تردد اصحاب رسانه در بازه زمانی ساعت 21 تا 4 صبح "در تهران" را اعلام کرد.
موسیقی ایرانیان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۷    
تک آهنگ حال دلم به آهنگسازی و خوانندگی آصف آریا، پس از دریافت مجوز وزارت ارشاد منتشر شده و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۲    
شهر بیست/ مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس قم در رابطه با آخرین وضعیت سینما باغ موزه دفاع مقدس، گفت: قرار بود صندلی، صوت، نور و پرده سینما توسط سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تجهیز شود اما تاکنون این تعهد، عملیاتی نشده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
جلسه شورای سیاست گذاری نخستین دوسالانه جشنواره ملی چاپ و نشر با حضور محسن جوادی، معاون امور فرهنگی وزارت ارشاد و اعضاء شورا برگزار شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۳    
حوزه/ بیش از 90 نفر از خبرنگاران، مدیران رسانه و اعضای خانه مطبوعات استان قم به معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به دخالت برخی از گروه ها و همچنین عدم اعلام نتیجه انتخابات نامه نوشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر پروژه هنر کارت در صندوق اعتباری هنر وابسته به وزارت ارشاد ضمن اعلام جزییات واریز کمک هزینه به هنرمندان عضو در ایام کرونا از ویژگی های اعتباری و اقتصادی این پروژه سخن گفت.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۸    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پیش نویس تفاهمنامه ساخت مسکن برای خبرنگاران به امضا رسیده و آماده دریافت تعداد افراد تحت پوشش هر استان و شهر از سوی وزارت ارشاد هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۰:۵۶   + ۴۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پیش نویس تفاهم نامه ساخت مسکن برای خبرنگاران به امضا رسیده و آماده دریافت تعداد افراد تحت پوشش هر استان و شهر از سوی وزارت ارشاد هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
وزارت ارشاد و امور دینی عربستان سعودی خواستار بازداشت و تحت پیگرد قرار دادن علما و مفتیانی شده است که حاضر به همراهی با سیاست های ریاض در خصوص اخوان المسلمین نشده اند.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: عادل بزدوده معتقد است وزارت ارشاد و مسئولان تصمیم گیرنده به جای برگزاری جشنواره ها در شرایط کرونایی و درگیر کردن هنرمندان، به فکر تعریف تئاتر به عنوان شغل در وزارت کار باشند. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سینما سینما: یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از آغاز پیگیری تحقیق و تفحص از جشنواره های برگزار شده توسط وزارت ارشاد از جمله جشنواره فجر خبر داد. حجت الاسلام محمد تقی نقدعلی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
عبدالرضا کاهانی، کارگردان و نویسنده ایرانی که به فرانسه مهاجرت کرده است با انتشار این تصویر در صفحه توییتر خود نوشت: لا به لای اسباب ها در سفر و دور از ایران، چشم ام به سانسورهای وزارت ارشاد افتاد در خصوص فیلم استراحت مطلق گذشته رهایمان نمی کند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
بازتعریف آیین نامه مؤسسات، تعیین مؤسساتی برای مدیریت امور قرآنی در هر استان، فراهم شدن زیرساخت آموزش های مجازی در آینده ای نزدیک و ارائه تسهیلات، از مهم ترین خبرهایی بود که مدیرکل دفتر آموزش و مشارکت های مردمی معاونت قرآن وزارت ارشاد برای مؤسسات قرآنی داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
آغاز و پایان برنامه های هفته کتاب و طرح فصلی پاییزه کتاب و همچنین تغییر مدیرکل جدید دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت ارشاد از مهم ترین رویدادهای حوزه کتاب در این هفته بودند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۵۹   + ۲۲ سایت دیگر  
سیدعباس صالحی در حکمی علیرضا صدرالدینی را به عنوان مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی و محمدجواد مرادی نیا را به عنوان مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی راهبردی این وزارتخانه منصوب کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
فارس نوشت: حامد همایون خواننده و آهنگساز موسیقی پاپ در مورد فعالیت خوانندگان زیرزمینی و مجوزهای موسیقی صحبت کرد. حامد همایون درباره موسیقی های زیرزمینی معتقد است ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به زودی وام 200 میلیارد تومانی با تسهیلات 4 درصد به اهالی فرهنگ و هنر اعطا می شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، آقای سید عباس صالحی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره تاثیر شرایط محدودیت های کرونایی بر نشر و چاپ افزود ...
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
حسین فرخنده گفت: کتابخانه های استان نیازمند کتاب های بیشتر است و همزمان پیگیر غنی کردن کتابخانه های استان هستیم و علاوه بر موضوع فوق با پیگیری های انجام شده ، سهمیه کتاب استان از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، امسال نسبت به سال گذشته به بیش از سه برابر افزایش یافته است.