پنجشنبه ۲۲ آذرساعت ۱۶:۴۳Dec 2018 13

سینما پرس (cinemapress.ir)

سینما پرس 29 اسفند 1393 سینما پرس 29 اسفند 1394 سینما پرس 30 اسفند 1395 سینما پرس 29 اسفند 1396 سینما پرس 31 فروردین 1397 سینما پرس 31 اردیبهشت 1397 سینما پرس 30 خرداد 1397 سینما پرس 31 تیر 1397 سینما پرس 31 مرداد 1397 سینما پرس 31 شهریور 1397 سینما پرس 30 مهر 1397 سینما پرس 30 آبان 1397 سینما پرس 1 آذر 1397 سینما پرس 2 آذر 1397 سینما پرس 3 آذر 1397 سینما پرس 4 آذر 1397 سینما پرس 5 آذر 1397 سینما پرس 6 آذر 1397 سینما پرس 7 آذر 1397 سینما پرس 8 آذر 1397 سینما پرس 9 آذر 1397 سینما پرس 10 آذر 1397 سینما پرس 11 آذر 1397 سینما پرس 12 آذر 1397 سینما پرس 13 آذر 1397 سینما پرس 14 آذر 1397 سینما پرس 15 آذر 1397 سینما پرس 16 آذر 1397 سینما پرس 17 آذر 1397 سینما پرس 18 آذر 1397 سینما پرس 19 آذر 1397 سینما پرس 20 آذر 1397 سینما پرس 21 آذر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۲:۰۰    
سینماپرس: در ادامه ی رفتارهای پرحاشیه سلبریتی ها؛ آناهیتا همتی اخیرا، با انتشار پستی با هشتگ lgbt به دوستان همجنس باز خود ابراز ارادت کرد!
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۱:۵۰    
کیهان: روزنامه شهرداری تهران برای طرح و تبلیغ یک شاعر ملحد و ضدفرهنگ، سنگ تمام گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان: کارگردان مشهور تئاتر گفت: متاسفانه در تئاتر امروز یک عده خرپول تفنن طلب پیدا شده اند که به دنبال سرگرمی خودشان هستند و بدبختانه قشر متوسط فرهنگی به دلیل مشکلات مالی در عرصه تئاتر ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۰:۴۵    
سینماپرس: برنامه تاریخ و سینما با اجرای خسرو معتضد، شنبه 24 آذرماه فیلم سینمایی میراث دار: افسانه عمر خیام را مورد بررسی تاریخی قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۰:۳۵    
جوان آنلاین: کمال تبریزی که در تولید آثار سینمایی با موضوعات سخیف و مبتذل شهرت دارد به سینماگرانی که بعضاً فیلم هایی با موضوعات حساس می سازند توصیه کرد برای دور زدن رسانه ها و منتقدان فیلم شان را به ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۰:۲۵    
سینماپرس: با اعلام اسامی نامزدهای بیست و پنجمین دوره جوایز انجمن بازیگران (SAG)، فیلم سینمایی ستاره ای متولد می شود (A Star Is Born) به کارگردانی بردلی کوپر با نامزدی در چهار بخش، پیشتاز کسب جوایز شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۹:۴۵    
سینماپرس: به راستی متولیان برگزاری جشنواره با انتخاب و اکران آثاری همچون مستند ضعیف سیاهِ دنباله دار در بخش مسابقه ملی قرار است چه پیام و مفهومی را در چهل سالگی انقلاب اسلامی یادآور شوند؟!
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۹:۴۰    
سینماپرس: فیلم های پارادایس و یادم تو را فراموش ساخته علی عطشانی برای حضور در بخش مسابقه جشنواره فیلم سوییس انتخاب شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۹:۳۰    
سینماپرس: تیزر جدید فیلم سینمایی سرو زیر آب به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۹:۲۵    
سینماپرس: هیات انتخاب سی وهفتمین جشنواره فیلم فجر بازبینی فیلم های متقاضی این دوره را آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۶:۰۸    
سینماپرس: مسافر ری ، آنجا که زاده شدم و در انتظار صبح از جمله فیلم هایی هستند که شبکه های مختلف تلویزیونی برای نمایش در تعطیلات پایانی هفته در نظر گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۵۳    
سینماپرس: پنجاه درصد از فیلمبرداری آنجا همان ساعت تازه ترین فیلم سیروس الوند به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۴۸    
سینماپرس: سریال نوروزی شبکه یک سیما به کارگردانی سعیدآقاخانی شنبه 24 آذرماه در اطراف تهران جلوی دوربین می رود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۳۸    
سینماپرس: رئیس سازمان صداوسیما در نخستین همایش علمی پژوهشی اخلاق و رسانه با اشاره به اهمیت راه اندازی شبکه ملی اطلاعات ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۳۳    
سینماپرس: سرهنگ حمیدرضا تندرو مدیر تلویزیونی ارتش در بازدید از دوازدهمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت ، از مستندسازان دعوت کرد که طرح های مستند خود با موضوع ارتش را ارایه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۲۸    
سینماپرس: رئیس سازمان صداوسیما در نخستین همایش علمی پژوهشی اخلاق و رسانه با اشاره به اهمیت راه اندازی شبکه ملی اطلاعات ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۰۳    
سینماپرس: در ادامه نمایش گزیده های چهل سال سینمای ایران، نسخه های اصلاح شده فیلم های عروس و مسافران فردا در موزه سینما به نمایش گذاشته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۵۸    
سینماپرس: شبکه سوم سیما از امشب مجموعه مستند به نام خلق ساخته ایمان گودرزی که روایتی از اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق است را به نمایش می گذارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۵۸    
سینماپرس: با اعلام آرای مردمی تماشاگران جشنواره سینماحقیقت در 3 روز ابتدایی این رویداد، مستند جوکر(سیاه زخم) ساخته سجاد ایمانی در جایگاه نخست قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۵۳    
سینماپرس: در پی درگذشت هنرمند متعهد، احمدرضا دالوند، دبیر کل دوره پنجم جشنواره هنر مقاومت ، در یادداشتی به پاسداشت این هنرمند پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۴۸    
سینماپرس: جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی دوره نهم فستیوال حقوق بشر اردن به فیلم کوتاه ایرانی بازگشت به کارگردانی شهریار پورسیدیان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۴۸    
سینماپرس: به دنبال انصراف تهیه کننده و کارگردان مجموعه تلویزیونی الف ویژه ، ساخت این سریال به کمال تبریزی سپرده شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۴۳    
سینماپرس: سعید ابوطالب یک مجموعه رئالیتی شوی 10 قسمتی را جهت نمایش در ایام نوروز 98 از شبکه یک سیما تهیه کنندگی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۳۳    
سینماپرس: فهرست کامل نامزدهای بخش های مختلف دوره دوازدهم جشن منتقدان و نویسندگان سینما در شرایطی منتشر شد که در بین نامزدها اسامی برخی فیلم های مساله دار بیش از حد انتظار به چشم می خورد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۳۳    
سینماپرس: با ادامه ناهنجاری ها در عرصه تئاتر کشور، شامگاه گذشته آیت الله العظمی سبحانی از مراجع بزرگوار تقلید نسبت به رواج استفاده از کلاه گیس در نمایش ها واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۲۸    
سینماپرس: داستان تولید و اجرای نمایش های پرهزینه، شیک و فانتزی با چهره ها، سلبریتی ها و کنسرت نمایش ها این روزها مثنوی هفتاد من کاغذ شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۰۸    
سینماپرس: جشنواره جهانی فیلم فجر با همکاری پردیس سینمایی باغ کتاب به اعضای باشگاه مخاطبان خود تسهیلات ویژه ای برای تماشای فیلم های در حال اکران ارائه خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۵۸    
سینماپرس: جدیدترین قسمت برنامه به اضافه مستند به پخش مستند برادری و بررسی آن با حضور کارگردان اثر و کارشناس برنامه اختصاص داشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۵۸    
سینماپرس: مدیر اجرایی دوازدهمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت بیان کرد آثاری که از جشنواره سینماحقیقت در شهرستان ها نمایش داده می شود، گزینش شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۴۳    
سینماپرس: کارگردان "خانه سبز" گفت: یک آدم با فالوور، بزرگ و تأثیرگذار نمی شود که اجازه بدهیم او در تلویزیون جمهوی اسلامی ایران هرچه می خواهد بگوید ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۴۳    
سینماپرس: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به سوالی درباره وضعیت غیرفرهنگی موجود در اطراف مجموعه تئاتر شهر از رسیدگی به این موضوع حداکثر تا یک ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۴۳    
سینماپرس: موزه سینما از ساعت 17 تا 19 امروز (چهارشنبه 21 آذرماه) میزبان برگزاری شب فیلم کوتاه اسپانیا، با همکاری امور بین الملل انجمن سینمای جوانان ایران و سفارت اسپانیا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۳۸    
سینماپرس: به دنبال فروش موفق فیلم سینمایی ونوم ، فیلمنامه نویس این اثر از ساخت دنباله ای بر این فیلم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۳۳    
سینماپرس: امروز برخی از فرماندهان نیروهای مسلح با حضور در پشت صحنه مجموعه تلویزیونی سرباز با عوامل این سریال به گفتگو پرداختند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۲۸    
سینماپرس: سری جدید برنامه تلویزیونی مشتی باش پس از آغاز پخش از سیمای خراسان رضوی در روزهای آینده به روی آنتن شبکه شما خواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۲۳    
سینماپرس: برنامه 360 درجه شبکه مستند در تازه ترین قسمت خود به جنبش جلیقه زردها و شرایط اضطراری ایجاد شده در کشور فرانسه می پردازد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۱۸    
سینماپرس: روز گذشته دانش آموزان استثنایی به تماشای نمایش عروسکی دهکده هاپوخان به کارگردانی حسین عالم بخش و با اجرای گروه فرهنگی هنری حواریون نشستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۱۳    
سینماپرس: در چهارمین روز از دوازدهمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت ، 47 فیلم مستند در شش سالن پردیس سینمایی چارسو روی پرده می روند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۰۳    
سینماپرس: شورای صدور پروانه ساخت در جلسه اخیر، مجوز 2 فیلمنامه را صادر کرد؛ هر دو فیلمنامه در ژانر اجتماعی دسته بندی شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۱۸    
سینماپرس: عوامل فیلم سینمایی 23 نفر برای ضبط پلان های آخر فیلمبرداری راهی آبادان شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۱۸    
سینماپرس: ثبت نام در مجموعه هنرپیشه به دلیل درخواست متقاضیان علاقمند به بازیگری، تا 30 آذرماه تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۰۸    
سینماپرس: رئیس پژوهشگاه سازمان حج و زیارت درباره نقش روحانیت در سینما گفت: به نظرم روحانیت جزئی از جامعه است و چون فیلم از جامعه گرفته می شود پس ما نمی توانیم روحانیت را در یک جایگاه مقدس قرار دهیم و ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۸    
سینماپرس: اصالت گیشه و حاکمیت تفکر گیشه محورانه در مدیریت صنعت سینما، در کنار حضور افراد تاجر مسلک و شخصیت هایی که تنها نگاه صنعتی و هنری به سینما دارند و هرگونه ارزش گذاری در این عرصه را فاقد وجاهت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۵۳    
سینماپرس: بازار فیلم بین الملل دوازدهمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت با حضور برونو بتاتی تهیه کننده سینما آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۴۳    
سینماپرس: مدیر بخش همایش و فراخوان مقالات یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر از تجلیل از 5 پژوهشگر برتر حوزه هنرهای تجسمی در این دوره از جشنواره خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۳۸    
سینماپرس: پلنگ سیاه محصول دیزنی به عنوان بهترین فیلم سال 2018 انجمن منتقدان فیلم سیاهپوستان آمریکا انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۳۸    
سینماپرس: مستند رادکان ساخته حجت حیدری و احسان ملازاده که دیپلم افتخار بخش ملی جشنواره فیلم کوتاه تهران را نیز کسب کرده، در جشنواره سینماحقیقت نمایش داده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۰۳    
سینماپرس: بخش علمی بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی برگزیدگان بخش مقالات این جشنواره را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۵۸    
سینماپرس: از همان ابتدا که قرار بود برنامه شروع شود و تبلیغاتش را از داخل یک کتابخانه شروع کردند، گفتند قرار است برنده باش مسابقه ای باشد که به کتابخوانی و افزایش نرخ مطالعه کمک می کند و بالا بردن ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۵۳    
سینماپرس: 2 اجرایی شدن نمایش خرده نان به کارگردانی کوروش سلیمانی، آغاز اجرای نمایش ایستگاه ابری در پلاتو اجرا و نمایشنامه خوانی فوتبال در تالار قشقایی جدیدترین اخبار مجموعه تئاتر شهر هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۴۸    
سینماپرس: مریم کاظمی گفت: حضور به عنوان دبیر جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان برای 2 سال پیاپی برای من کافی بود و مایل نیستم بار دیگر دبیر باشم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۳۸    
سینماپرس: بعد از انتصاب حسین انتظامی به عنوان سرپرست سازمان سینمایی آن هم چند ماه مانده به برگزاری جشنواره فجر سی وهفتم قبل از هر چیزی اهالی سینما منتظر اعلام نام دبیر جشنواره هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۳۸    
سینماپرس: مهدی بزرگمهر عضو شورای مرکزی کانون آهنگسازان سینمای ایران در پی انتصاب حسین انتظامی به عنوان سرپرست سازمان سینمایی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۳۸    
سینماپرس: شب سینما در دهمین نشست خود به مساله روانکاوی در سینما می پردازد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۳۳    
سینماپرس: محمدحسین جعفریان مستندساز و روزنامه نگار همزمان با برگزاری جشنواره سینماحقیقت با انتقاد از وضعیت فعلی سینمای مستند گفت: تولید آثار مستند در حوزه جنگ ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۲:۰۴    
سینماپرس: معاونت فرهنگی مسجد مقدس جمکران، جایزه مردمی جمکران را برای بهترین اثر جشنواره عمار با موضوع مهدویت اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۱:۵۹    
سینماپرس: محسن مقصودی مدیر موسسه رسانه ای دیدبان پیشرفت فردا از حضور این مجموعه با 17 اثر مستند و برنامه تلویزیونی در نهمین جشنواره مردمی فیلم عمار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۱:۴۹    
سینماپرس: احمد مسجد جامعی گفت: متاسفانه مستندسازان اندکی حاضر به ساخت فیلم با موضوع تهران گردی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۱:۴۴    
خبرگزاری فارس: استاد فقید گرافیک ایران احمدرضا دالوند یک روز قبل از درگذشتش نکاتی پیرامون رویش های هنر انقلاب مطرح و تأکید می کند: من احساس می کنم جای هنر انقلاب در بنیاد فرهنگی روایت فتح است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۱:۳۹    
سینماپرس: دختر حسین محب اهری گفت: دلیل اصلی ممنوع الملاقات شدن پدر شدت بیماری نبود. به دلیل اینکه بسیاری از دوستان و هنرمندان لطف داشتند و به ملاقات پدر می آمدند کمی انرژی پدر برای ادامه درمان کم شده ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۱:۲۹    
سینماپرس: تریلر دانمارکی گناهکار با بازی جِیک جیلنهال در هالیوود بازسازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۱:۱۹    
سینماپرس: یک نمایش با اقتباس از یکی از نمایشنامه های خارجی در حال اجراست که به تبلیغ انحرافات اخلاقی می پردازد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۱:۰۴    
کیهان: به زودی بناست یک نمایش که قبلا، بدون مجوز در کانادا روی صحنه رفته بود، در یکی از تالارهای نمایشی تهران اجرا شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۰:۲۹    
سینماپرس: کرک داگلاس آخرین ستاره بازمانده سینمای کلاسیک 9 دسامبر 102 ساله شد، به همین بهانه 10 نکته از زندگی و آثار او را مرور می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۰:۰۹    
سینماپرس: مستند دماوند، گنبد گیتی به کارگردانی محمد بزرگ نیا چهارشنبه (21 آذر ماه) از شبکه مستند پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۰:۰۴    
سینماپرس: (مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر) در آماری تعداد تماشاگران نمایش های خود تا روز 16 آذرماه را اعلام کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۹:۵۴    
سینماپرس: مدیرکل پژوهش های اسلامی صدا و سیما بیان کرد که نوعی ضعف عقبه فکری در برخی تولیدات سیما وجود دارد که به یک بحران تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۹:۵۴    
سینماپرس: تصویربرداری مجموعه خاک گرم به کارگردانی جواد ارشاد سرابی در شهر بروات شهرستان بم در حال انجام است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۹:۲۹    
سینماپرس: ژولیت بینوش بازیگر سرشناس فرانسوی به عنوان رییس هیات داوران جشنواره فیلم برلین سال 2019 انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۹:۱۵    
سینماپرس: روزهای نارنجی اولین اثر سینمایی آرش لاهوتی در بخش سینمای جهان جشنواره فیلم چنای در کشور هند اکران می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۹:۱۵    
جوان آنلاین: ارتقای چهره های سینما از طریق فضای مجازی می تواند خطراتی را همچون تبلیغات اخیر دارویی در این زمینه داشته باشد که اگر فکری به حال آن نشود قطعاً به معضلی بزرگ ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۹:۰۰    
سینماپرس: با حکم مرتضی میرباقری معاون سیمای رسانه ملی، اعضای شورای سیاست گذاری پنجمین جشنواره تلویزیونی جام جم منصوب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۲۰    
سینماپرس: دن کوهن مستندساز جوان آمریکایی که تصاویری دیده نشده از بمباران مردم غزه توسط اشغالگران را ثبت کرده، این هفته به عنوان مهمان در برنامه تلویزیونی عصر با اجرای نادر طالب زاده حضور پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۱۵    
سینماپرس: کارگردان برنامه تلویزیونی تاریخ و سینما گفت: تصور می کردم بازتاب ها خیلی کم رنگ باشد اما خوشبختانه آی فیلم شبکه خوبی برای پخش این برنامه است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۰    
سینماپرس: دوره شانزدهم جشنواره شعر و داستان جوان سوره در حالی در دانشگاه گیلان آغاز به کار کرد که رئیس حوزه هنری در سخنانی یاد مرحوم ابوالفضل زرویی نصرآباد را گرامی داشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۰    
سینماپرس: به دنبال حواشی ایجاد شده برای نمایش فیلم سینمایی دارکوب در دانشگاه اراک، موسسه سیمای مهر تصمیم به اکران رایگان این فیلم برای دانشجویان گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۵    
سینماپرس: بهروز غریب پور که این روزها درگیر مراحل نهایی آماده سازی اثر تازه اش؛ اپرای عشق است به تشریح دلایل وضع امروز تئاترهای لاکچری و اپراهای امروز ایران پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۵    
سینماپرس: ضبط فیلم سینمایی ترانه ای عاشقانه برایم بخوان به کارگردانی مهرداد غفارزاده از روز دوشنبه 19 آذرماه در تهران از سر گرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۰    
سینماپرس: با پایان مهلت ثبت نام آثار در جشنواره فیلم، فیلمنامه و عکس تسنیم 1312 اثر آماده رقابت در این رویداد فرهنگی می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۲۰    
سینماپرس: مستند اسرار دریاچه به عنوان فیلم برتر از نگاه تماشاگران در پایان دومین روز جشنواره سینماحقیقت معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۱۰    
سینماپرس: سارا خوئینی ها مقابل دوربین مجموعه تلویزیونی آچمز به کارگردانی مهرداد خوشبخت قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۵    
سینماپرس: مستند مرگ کاریز ساخته عباس حیدری به جشنواره فیلم کوتاه نیجریه راه یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۱۵    
سینماپرس: مهران رجبی به عنوان جدیدترین بازیگر جلوی دوربین علیرضا مسعودی در مجموعه آخر خط رفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۱۰    
سینماپرس: در سومین روز از دوازدهمین جشنواره سینماحقیقت ، 40 فیلم مستند در 6 سالن پردیس سینمایی چارسو روی پرده می روند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۵۵    
سینماپرس: کمال تبریزی در مراسم اکران خصوصی فیلم خود گفت: مارموز جزو فیلم هایی بود که برای گرفتن پروانه نمایش دچار مشکلات عجیب و غریبی شده بود ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۵۰    
سینماپرس: رییس مرکز طرح و برنامه معاونت سیما اعلام کرد که آیین نامه جلسات شورای اندیشه ورزی شبکه های سیما تصویب شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۴۰    
سینماپرس: آرمین ایثاریان بیان کرد که متاسفانه به دلیل مشکلات تحریم این فیلم نمی تواند به شبکه های مستند مهم جهان از جمله نشنال جئوگرافیک فروخته شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۳۰    
سینماپرس: اگر دستاورد مدیریت فرهنگی ایران در دوره قبل تئاتر آزاد یا همان نمایش های کمدی سخیف بود، مدیران فرهنگی جدید تئاتر لاکچری را پدید آوردند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۳۰    
سینماپرس: سه قسمت از برنامه فرمول یک این هفته از سیستان و بلوچستان روی آنتن می رود و بنا است کلنگ 10 مدرسه شبانه روزی نیز به همت این برنامه به زمین زده شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۵    
سینماپرس: تیزر فراخوان دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم 100 منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۰    
سینماپرس: نامزدهای دریافت جایزه بهترین بازیگری مرد و زن نقش مکمل و اصلی در دوازدهمین جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۵    
سینماپرس: دبیرخانه بیست و دومین جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران با انتشار اطلاعیه ای از انجمن های تئاتر دانشگاهی کشور خواست تا نیازمندی های خود برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره تئاتر مناطق را اعلام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۰    
سینماپرس: یکی از تبعات بارز سلطه ی این انفعال نیهیلیستی بر ذهن و روان جریان شبه روشنفکری، آلودگی گسترده محیط های هنری دوران پهلوی در دهه 50، به سم مهلکی به نام هروئین بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۲۵    
سینماپرس: در دومین روز از جشنواره بین المللی سینما حقیقت فیلم مستند اسرار دریاچه به تهیه کنندگی و کارگردانی آرمین ایثاریان با استقبال بیش از ظرفیت سالن روبرو شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۲۰    
سینماپرس: مراسم تشییع پیکر زنده یاد پیام صابری امروز 20 آذرماه با حضور جمعی از سینماگران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۱۰    
سینماپرس: فیلم کوتاه نهال همدلی ساخته مهدی خدیوی پناه، جایزه بهترین فیلم کوتاه جشنواره بین المللی فیلم comedy world network را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۵    
سینماپرس: فرهاد ورهرام با اشاره به این مطلب که در مستند عروسی پسر زینت برخی صحنه ها حذف شد؛ عنوان کرد: ما نخواستیم اخلاق مستند سازی را فدای جذاب کردن فیلم مان کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۰    
سینماپرس: غلامعلی حداد عادل با حضور در دوازدهمین جشنواره سینماحقیقت به تماشای مستند شرقی ساخته مسعود طاهری نشست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۰    
سینماپرس: فیلم سوگلی به کارگردانی یورگوس لانتیموس در 14 بخش شانس دریافت جوایز سالانه انتخاب منتقدان را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۵    
سینماپرس: رُما ساخته آلفونسو کوارون به عنوان برترین فیلم امسال از سوی مجله سینمایی بریتانیایی سایت اند ساوند معرفی شد.
مشاهده نتایج بیشتر...