یکشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۱:۱۶Apr 2024 14
جستجوی پیشرفته

سینما پرس (cinemapress.ir)

سینما پرس 29 اسفند 1393 سینما پرس 29 اسفند 1394 سینما پرس 30 اسفند 1395 سینما پرس 29 اسفند 1396 سینما پرس 29 اسفند 1397 سینما پرس 29 اسفند 1398 سینما پرس 25 اسفند 1399 سینما پرس 29 اسفند 1400 سینما پرس 29 اسفند 1401 سینما پرس 29 اسفند 1402 سینما پرس 1 فروردین 1403 سینما پرس 2 فروردین 1403 سینما پرس 3 فروردین 1403 سینما پرس 4 فروردین 1403 سینما پرس 5 فروردین 1403 سینما پرس 6 فروردین 1403 سینما پرس 7 فروردین 1403 سینما پرس 8 فروردین 1403 سینما پرس 10 فروردین 1403 سینما پرس 11 فروردین 1403 سینما پرس 12 فروردین 1403 سینما پرس 13 فروردین 1403 سینما پرس 14 فروردین 1403 سینما پرس 15 فروردین 1403 سینما پرس 16 فروردین 1403 سینما پرس 17 فروردین 1403 سینما پرس 18 فروردین 1403 سینما پرس 19 فروردین 1403 سینما پرس 20 فروردین 1403 سینما پرس 21 فروردین 1403 سینما پرس 22 فروردین 1403 سینما پرس 23 فروردین 1403 سینما پرس 24 فروردین 1403 سینما پرس 25 فروردین 1403 
  ۹ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
سینماپرس: منوچهر پناهی نژاد هنرمند پیشکسوت موسیقی و عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت درگذشت.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
سینماپرس: ستاد برگزاری هشتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار اعلام کرد استان گلستان، عهده دار میزبانی هشتمین دوره این رویداد به دبیری محمد کرم الهی شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
سینماپرس: حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی مسیر اشتباه در معرفی چهره سال هنر انقلاب را در حالی تشریح کرد که چینش داوران وابسته به سازمان حوزه هنری و همراهی آن با ادعای نظرخواهی از هزار هنرمند بر ابعاد ...
  ۹ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
سینماپرس: سریال مشاور با محوریت بررسی مسائل و مشکلات خانواده ها با بازی فرهاد قائمیان از فردا شب از شبکه دو سیما پخش می شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
سینماپرس: فروش سینمای ایران از 18 تا 23 فروردین 1403 به بیش از 36 میلیارد و 72 میلیون تومان رسید، همچنین در این هفته 606 هزار و 171 نفر به تماشای فیلم های اکران شده نشستند.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
سینماپرس: تمبر شهاب الدین سهروردی با هدف پاسداشت گنجینه های فلسفه ایرانی در مجموعه تمبرهای یادبود کشور منتشر شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
سینماپرس: فیلم سینمایی کوکتل مولوتف با پایان مراحل فنی آماده نمایش شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
سینماپرس: دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به نقش فرهنگ در اقتصاد و تحقق شعار امسال (جهش تولید با مشارکت مردم) گفت: نمی گویم فرهنگ تولید وجود ندارد، بلکه این فرهنگ باید تقویت شود ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سینماپرس: النور کاپولا کارگردان قلب های تاریکی و همسر فرانسیس فورد کاپولا در 87 سالگی از دنیا رفت.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۸    
سینماپرس: چیستا یثربی فیلمنامه نویس سینما با انتقاد از وضعیت سریال های نمایش خانگی گفت: اسفا که تولیدات پلتفرم ها امروزه شبیه به صفحات زرد و چرک اینستاگرام شده است ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۸    
سینماپرس: مرتضی حیدری عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس و دانشگاه شاھد همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی می گوید؛ با توجه به تاکید وزیر ارشاد در اختتامیه هفدهمین جشنواره سینماحقیقت ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
سینماپرس: رئیس سازمان صداوسیما بر ضرورت توجه به ذائقه مخاطبان در تولیدات تلویزیونی تاکید کرد و گفت: در سند تحول رسانه ملی به ذائقه و مطالبه مخاطبان نگاه ویژه ای داریم.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
سینماپرس: رئیس سازمان سینمایی از افزایش 80 درصدی در ساخت سالن های سینمایی در دولت مردمی خبر داد و گفت: تعداد سالن هایی که تا پایان دولت سیزدهم ساخته و بهره برداری می شود برابر با چهار دهه گذشته است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
سینماپرس: دبیر شورای هنر از رسیدنِ سند سینما در اردیبهشت ماه به صحن شورای هنر و مقدمات اجرایی تاسیس بنیاد تازه برای تئاتر ملی ایران با حمایت های ویژه خبرداد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سینماپرس: دستیار وزیر در امور شعر از تولید فصل دوم برنامه سرزمین شعر با ایذده هایی جدید و پخته تر خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۲۱:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
سینماپرس: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه ما افتخار سربازی رهبر معظم انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را با هیچ موردی عوض نمی کنیم ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
سینماپرس: فهرست فیلم های حاضر در هفتاد و هفتمین جشنواره فیلم کن در یک نشست خبری در پاریس اعلام شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
سینماپرس: نمایش روال عادی به نویسندگی ژان کلود کری یر و تهیه کنندگی مجید مجیدی به کارگردانی کیارش رُست از روز پنجشنبه 30 فروردین در سالن چهارسو مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه می رود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سینماپرس: مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری رودکی با برگزاری یک مراسم آیین تکریم و معارفه، معاون جدید اداری مالی این مجموعه را معرفی کرد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۲۴ سایت دیگر  
سینماپرس: مسعود اسکویی گوینده و مجری کارشناس پیشکسوت رادیو ورزش که به مرد صدا خاص رادیو شهره است در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان لاله بستری است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
سینماپرس: روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در توضیح یک اشتباه سهوی در گفت وگوی اخیر محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ با مجله تصویری قاف نوشت: منظور وزیر فرهنگ پوران درخشنده بود نه رخشان بنی اعتماد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۷   + ۳۰ سایت دیگر  
سینماپرس: احسان صالحی با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیر جدید موسسه ایران شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
سینماپرس: کارگردان سریال رستگاری گفت: این سریال فتح باب تولید سریال ماورایی با استفاده از تکنیک های جدید است و تحولی در تولید آثاری از این دست ایجاد خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
سینماپرس: تهیه کننده فیلم سینمایی نوروز مطرح کرد که علی نصیریان در این فیلم با وجود شرایط سخت، بسیار کمک کرد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
سینماپرس: مجید فروغی یکی از اهالی رسانه و مدیر روابط عمومی اسبق معاونت هنری به علت ایست قلبی دارفانی را وداع گفت.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سینماپرس: جابر قاسمعلی معتقد است صنعت در سینمای ایران شکل نگرفته و سینمای نفتی و ممیزی دو عامل اصلی بحران در سینمای ایران هستند و برای بهبودی وضعیت باید دخالت های دولت در سینما به حداقل برسد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۸:۰۱   + ۳۶ سایت دیگر  
سینماپرس: قسمت اول سریال قطب شمال به کارگردانی امین محمودی یکتا و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان هفته اول اردیبهشت در فیلیمو منتشر می شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سینماپرس: رئیس رسانه ملی گفت: شاهد کوشش گسترده همکارانمان در طراحی مناسب برنامه های ماه رمضان و نوروز بودیم که با اقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۸:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سینماپرس: برگزیدگان جایزه هانس کریستین اندرسن در دو بخش نویسندگی و تصویرگری معرفی شدند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: بازیگر فیلم سینمایی دست ناپیدا گفت: معتقدم هفتاد دقیقه از فیلم سینمایی دست ناپیدا حذف شده است و این حذفیات شامل جزئیات بیش تری از زندگی خانم شاه حسینی بود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سینماپرس: مجری برنامه ماه من گفت: در روزگاری که از هر طرف اضطراب و ناآرامی هجوم می آورد، سحر زمانی برای آرامش در دل شب است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۸:۰۱   + ۲۹ سایت دیگر  
سینماپرس: کمدی تمساح خونی همزمان با شکستن رکورد فروش نخستین ماه اکران یک فیلم، به سومین فیلم پرفروش سینمای ایران تبدیل شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۳:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
سینماپرس: رئیس رسانه ملی گفت: به واسطۀ برنامه محفل ، در ماه مبارک رمضان، قرآن در پربیننده ترین و پرمخاطب ترین ساعت رسانه ملی وارد زندگی مردم شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۳:۱۷   + ۳۲ سایت دیگر  
سینماپرس: پرویز جاهد نویسنده و منتقد سینما با انتشار تصویری از بهرام بیضایی نوشت: عکس ظاهرا غیر متعارفی از بهرام بیضایی در فضای مجازی تکثیر شده و دوستانی درباره اش تحلیل و نظریه پردازی کرده و می ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۳:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سینماپرس: سریال زخم کاری 3 و چند اثر دیگر مجوز اولیه ساترا را دریافت کرده اند تا بعد از دریافت مجوز انتشار در اختیار کاربران قرار بگیرند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
سینماپرس: تلاوت زیبای آیاتی از قرآن کریم از سوی قاری نوجوان که هجدهم فروردین مهمان برنامه قرآنی محفل شده بود، حدود 100 میلیون بازدید در شبکه های اجتماعی مختلف داشت.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
سینماپرس: دورهمی طنز سید خندان به مناسبت عید سعید فطر در سه قسمت روانه آنتن می شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
سینماپرس: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت وگو با مجله تصویری قاف به حمایت مادی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از همه سلایق اشاره و عملکرد این وزارتخانه را به تفصیل تشریح کرد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
سینماپرس: وحید اسداللهی از نوازندگان پیشگام موسیقی آذربایجان قرار است بعد از مدت ها سکوت و بی خبری تازه ترین کنسرت خود را در تالار وحدت با همراهی فرزندانش و تعدادی دیگر از نوازندگان برگزار کند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سینماپرس: فیلم سینمایی منشی مخصوص من تا پایان فروردین به اکران آنلاین خود در فیلیمو ادامه می دهد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۶:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
سینماپرس: دیوارنگاره میدان جهاد با نقشی از شهید سیدمرتضی آوینی به مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی رونمایی شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سینماپرس: حال نو ویژه برنامه عید سعید فطر با اجرای حامد سلطانی از سه شنبه 21 فروردین به مدت چهار شب به روی آنتن شبکه سه سیما می رود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: رضا برجی مستندساز مطرح کشور همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی گفت: مردم اگر به تماشای این فیلم ها می روند به دلیل آن است که می خواهند ساعتی از استرس دور شوند و مدیران نباید بر این اندیشه ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۱    
سینماپرس: سهیل اسعد دبیر چهاردهمین دوره جشنواره عمار بیان کرد: باید این حقیقت را در نظر داشت که عمار، تولید کننده نیست؛ بلکه نقش خود را در مقام تشویق کننده معرفی می کند ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سینماپرس: نمایشنامه راه طی شده نوشته نصرالله قادری با موضوع شهید سید مرتضی آوینی، 20 فروردین و همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی رونمایی شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
سینماپرس: مراسم اختتامیه دومین جشنواره سحری خوانی و مناجات خوانی عصر روز دوشنبه بیستم فروردین با حضور تعدادی از هنرمندان عرصه موسیقی در تالار رودکی تهران برگزار شد و پس از 45 فعالیت هنری و انقلابی در ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر ضرورت تربیت جبهه فرهنگی انقلاب در سایه ولایت گفت: در جبهه فرهنگی انقلاب امروز با ظرفیت عظیمی از فعالان فرهنگی، هنری و ادبی مواجه هستیم.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سینماپرس: محمدتقی فهیم، منتقد باسابقه سینما و تلویزیون با اعتقاد بر اینکه تلویزیون امسال به لحاظ کمی پُر و پیمان تر از هر سال نوروز و رمضان را گذراند ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۲:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
سینماپرس: شخصیت های محبوب فیتیله ای ها با برنامه شاد فی تی لند که قرار است به صورت اختصاصی از پلتفرم اینترنتی دیجیتون پخش شود به صحنه باز می گردند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۲:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سینماپرس: مراسم ترحیم و یادبود زنده یاد رضا داودنژاد با حضور جمعی از سینماگران و مدیران فرهنگی برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۸:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سینماپرس: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه برگزاری ضیافت افطاری سازمان سینمایی که با هنرمندان سینما و رسانه ایران در جمع خبرنگاران درباره مهمترین برنامه سال جاری این وزارتخانه گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۸:۰۱   + ۳۱ سایت دیگر  
سینماپرس: هومن برق نورد که آخرین بار سال 98 روی صحنه تئاتر رفته بود، با نمایش آن ها دروغ می گویند دوباره روی صحنه می آید.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۸:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سینماپرس: غلامرضا حاجی پور ساردویی، شاعر غزلیات عاشقانه و عارفانه دیوان رضا درگذشت.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۸:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
سینماپرس: رئیس سازمان سینمایی گفت: پس از یکسال پیگیری، مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد که مساله موضوع بازنشستگی هنرمندان حل شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۸:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سینماپرس: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به تازگی پنج عنوان از کتاب های قدیمی نادر ابراهیمی را بازنشر کرده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سینماپرس: نشست خبری شصتمین دوسالانه هنری ونیز با تشریح جزئیات این رویداد در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۱۷   + ۲۵ سایت دیگر  
سینماپرس: با پایان یافتن ماه مبارک رمضان، برنامه پاورقی به آنتن شبکه دو بازمی گردد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۲:۱۷   + ۴۴ سایت دیگر  
سینماپرس: فراخوان چهل ویکمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران توسط انجمن سینمای جوانان ایران منتشر شد و بر اساس آن، این رویداد از 27 مهرماه تا 2 آبان ماه 1403 در تهران برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
سینماپرس: پس از نمایش خصوصی فیلم جدید فرانسیس فورد کاپولا در لس آنجلس، اکنون یک نمایش دیگر آن در لندن انجام شده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سینماپرس: احمد معظمی از به پایان رسیدن فیلمبرداری سریال هشت پا خبر داد که جزو مجموعه های پلیسی به شمار می رود فضای مدرن و به روزی را به تصویر می کشد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
سینماپرس: ایوب آقاخانی نمایشنامه نویس و بازیگر تئاتر و تلویزیون با اشاره به حضور چهره ها در تلویزیون در برنامه های تحویل سال و نوروز بیان کرد که مهم ترین اصل برداشتن خط کشی میان چهره ها و سلبریتی ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۲   + ۳۴ سایت دیگر  
سینماپرس: حجت الاسلام علیرضا پناهیان در برنامه تلویزیونی ماه من عذرخواهی کرد و گفت: استغفار می کنم اگر به ساحت مقدس امیرالمؤمنین علیه السّلام جسارتی شده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۰:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
سینماپرس: کشور چین باز هم از علی رهبری دعوت کرده تا این بار با 2 ارکستر سمفونیک جدید در شهرهای، کینگ داوو و گویانگ، با آثاری از آهنگسازان روس به روی صحنه برود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۰:۴۷   + ۲۸ سایت دیگر  
سینماپرس: شبکه های مختلف رادیویی با تدارک گسترده و تهیه ویژه برنامه های شاد و مفرح عید سعید فطر را جشن می گیرند که در ذیل جزییات آن را می خوانید.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: جواد شمقدری نویسنده و کارگردان سینمای ایران در یادداشتی اختصاصی برای سینماپرس با ذکر بعضی ناگفته ها از شهید سید مرتضی آوینی برای نخستین بار، تأکید کرد: بهتر است همه ما ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: شیوه در پیش گرفته شده توسط صندوق اعتباری هنر بیش از هر چیز وجهه مردمی دولت سیزدهم را در منظر اهالی فرهنگ و هنر هدف قرار داده و مخدوش می سازد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۰:۲۲    
سینماپرس: عطاالله سلمانیان بازیگر، نویسنده و کارگردان سینما همزمان با هفته انقلاب اسلامی گفت: وضعیت سینما پیچیده است و بنده متأسفانه احساس می کنم که سینما به صورت سلیقه ای پیش می رود ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۰:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
سینماپرس: محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی با اشاره به حل شدن مشکل بیمه بازنشستگی سینماگران ابراز امیدواری کرد تا پایان دولت از 1000 سالن سینما بهره برداری شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۶:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سینماپرس: 2 انیمیشن ملودی و پیانو در بخش خارج از مسابقه چهل و ششمین جشنواره فیلم مسکو روی پرده می روند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۶:۳۲   + ۴۷ سایت دیگر  
سینماپرس: دهمین دوره هفته هنر انقلاب اسلامی (گرامیداشت یاد و خاطره شهید سیدمرتضی آوینی) از 20 تا 27 فروردین ماه 1403 با مجموعه ای از برنامه های هنری در سراسر کشور برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۶:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
سینماپرس: جشن بزرگ ایران سرود با اجرای بابک افرا و علی مرادخانی، عیدفطر از شبکه امید پخش می شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۶:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
سینماپرس: پرویز بابایی مترجم کتاب های تاریخ عرب در قرون جدید و مکتب های فلسفی از دوران باستان تا امروز درگذشت.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۶:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
سینماپرس: صد و شصت و پنجمین شماره مجله خیمه در فروردین 1403 منتشر شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
سینماپرس: محمدحسین لطیفی، کارگردان سینما و تلویزیون گفت: تلویزیون برای موفقیت و جذب مخاطب بیشتر باید از همه نظر، جاذبه اش را افزایش دهد ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۶:۰۷   + ۵۱ سایت دیگر  
سینماپرس: طبق مصوبه شورای صنفی نمایش، دو فیلم سال گربه و مست عشق به عنوان سرگروه، از 22 و 29 فروردین ماه به اکران سینماها اضافه می شوند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۶:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
سینماپرس: فراخوان نخستین جشنواره سراسری خیمه شب بازی به دبیری سیاوش ستاری منتشر شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
سینماپرس: کتاب من سیدجلال آل احمد هستم (خانه ی پدری) خاطره هایی از دوران کودکی این نویسنده و منتقد ادبی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به چاپ چهارم رسید.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۲۷   + ۳۸ سایت دیگر  
سینماپرس: مدیرعامل سینما شهر اعلام کرد تهران، خراسان رضوی و اصفهان سه استان پرفروش سینمای ایران و پردیس کوروش ، پردیس ایران مال و پردیس هنر شهرآفتاب سه سینمای پرفروش در سال گذشته بودند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سینماپرس: قسمت پایانی سریال تلویزیونی رستگاری جمعه 24 فروردین 1403 از شبکه دو سیما پخش می شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
سینماپرس: رییس سازمان سینمایی به مناسبت عید سعید فطر از اهدای بیش از 2 هزار و 500 هدیه معیشتی به خانواده سینما خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۱۲    
سینماپرس: عبدالرحمن شلیلیان کارگردان سینما و تلویزیون در خصوص فقدان معنویت در تولیدات سینمایی و تلویزیونی گفت: ما امروزه بیش از هر زمان دیگری نیازمند مهندسی فرهنگی و تولید محتوای مناسب هستیم ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
سینماپرس: بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: من فیلم هم کارگردانی کردم، در آن زمان فیلمم از فیلم مسعود کیمیایی بیشتر فروخت. اما شرایطی پیش آمد که به من گفتند دیگر کارگردانی نکن ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
سینماپرس:دیوید فینچر به سراغ هیچکاک رفت تا بازسازی یکی از فیلم های وی را انجام دهد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
سینماپرس: حمیدرضا نعیمی اعلام کرد از ریاست کانون نمایشنامه نویسان خانه تئاتر استعفا و از عضویت در این کانون بیرون آمده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
سینماپرس: رئیس سازمان صدا و سیما با اشاره به حماسه آفرینی های جبهه مقاومت در منطقه و ضرورت ادای وظیفه در مقابل این رشادت ها گفت: رشادت های جبهه مقاومت مایه افتخار ما است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۲۲   + ۴۹ سایت دیگر  
سینماپرس: سریال پوست شیر محصول اختصاصی پلتفرم فیلم نت به جشنواره فیلم مسکو راه پیدا کرد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سینماپرس: قادر آشنا با اشاره به اینکه افزایش سالن های سینما در کشور از اولویت های سازمان سینمایی است، تأکید کرد: قطعاً وعده داشتن هزار سالن سینما تا پایان دولت محقق خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سینماپرس: کارگردان انیمیشن سیاساکتی گفت: تمام شخصیت های سیاساکتی حتی اسم ها برگرفته از شخصیت واقعی خودم به عنوان یک آدم خلافکار در زمینه راهنمایی - رانندگی بود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سینماپرس: رئیس سازمان صدا و سیما، وضعیت پاسداشت زبان و ادبیات فارسی در رسانه ملی، با وضعیت مطلوب را زیاد ارزیابی و ابراز امیدواری کرد ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
سینماپرس: تالار هنر به عنوان دفتر دائمی جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان انتخاب شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۷:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سینماپرس: سیروس مقدم از پیگیری ساخت پایتخت 7 با همراهی معاونت سیما خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
سینماپرس: تهیه کننده 70سی گفت: 70سی برای عید فطر اکران نخواهد شد. فیلمی که برای عید فطر اکران می شود، گربه به تهیه کنندگی سعید خانی است و به هیچ کدام از فیلم های ما اکران تعلق نگرفته است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۵:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سینماپرس: رقبای بخش مستند نخستین دوره جشنواره ملی فیلم اقوام ایرانی مشخص شدند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۵:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سینماپرس: اکران دانشگاهی و سیار فیلم سینمایی آسمان غرب در سراسر کشور آغاز شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سینماپرس: انیمیشن ده سالگی به کارگردانی فاطمه جعفری به بخش مسابقه رسمی جشنواره رودررویی سینما و طبیعت (Rencontres Cin ma-Nature) فرانسه راه یافت.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
سینماپرس: ویلای ساحلی ساخته کیانوش عیاری فیلمساز مطرح کشورمان از سه شنبه 21 فروردین 1403 ساعت 8 شب به اکران آنلاین شبکه نمایش خانگی می آید.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۲۴ سایت دیگر  
سینماپرس: سید مصطفی موتورچی به عنوان دبیر پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه های مسجد منصوب شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۱۲    
سینماپرس: علی ثقفی کارگردان فیلم تحسین شده پرویز خان که پیش از این در چهل و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر رونمایی شد و یکی از آثار اکران نوروز 1403 است گفت ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۱۲    
سینماپرس: حسین قاسمی جامی کارگردان سینما در خصوص فقدان معنویت در تولیدات سینمایی و تلویزیونی گفت: بنده معتقدم تأسیس مرکز سینمای ملی می تواند نجات بخش سینمای کشور باشد ...
مشاهده نتایج بیشتر...