چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۷:۰۳Jun 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سند ملی»

ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جلسه شورای هنر به ریاست محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس شورای هنر برگزار و در آن سند ملی هنرهای نمایشی و اساسنامه شهر جهانی صنایع فرهنگی و برنامه تحولی آموزش هنر مصوب شد.
آنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس آب و خاک با بیان اینکه طبق سند ملی دانش بنیان امنیت غذایی، باید 30 درصد از مصارف آب کشاورزی را تا سال 1411 کاهش دهیم، گفت: راه حل نجات کشور، اجرایی شدن این سند است؛ اما تاکنون هیچ اقدامی در راستای اجرای آن انجام نشده؛ بنابراین شرکت های دانش بنیان باید اجرای آن را از دولت آینده مطالبه کنند.
اقتصاد ملت   ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
فعالان بخش خصوصی و کارشناسان وزارت صنعت، معدن و تجارت و ایمیدرو در جلسه هم اندیشی، بر لزوم حمایت از کسب و کارهای حوزه گوهرسنگ، با استفاده از بسترهای مجازی تاکید کردند. ...
اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی، در نهصد و یکمین جلسه خود، کلیات سند ملی تأسیس سازمان و شورای راهبری هوش مصنوعی جمهوری اسلامی ایران را به تصویب رساندند.
شبستان   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
محمدمهدی اسماعیلی: اصحاب موسیقی گله های روشنی را داشتند که مهمترین آن ها این بود که این حوزه به لحاظ اسناد بالادستی دچار ابهامات متعددی است. محمود سالاری: سند ملی موسیقی مهر تاییدی بر نسبت حاکمیت جمهوری اسلامی ایران با موسیقی است.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
با تصویب کلیات سند ملی هوش مصنوعی و تأسیس سازمان ملی و تشکیل شورای راهبری هوش مصنوعی از سوی اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی، مقرر شده است که کشور تا افق 1412 با برخورداری از زیست بوم هوش مصنوعی پیشرفته و نوآور مبتنی بر اصول و ارزش ها، اتکا بر قابلیت ها و توانمندی های ملی و تعاملات بین المللی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۹:۱۰   + ۸۲ سایت دیگر  
کلیات سند ملی تأسیس سازمان و تشکیل شورای راهبری هوش مصنوعی در نشست شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب اعضا رسید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
از آن جایی که تامین امنیت غذایی از اولویت های دولت سیزدهم بوده و اولین سند ملی دانش بنیان امنیت غذایی نیز در این دولت تصویب و ابلاغ شده و معاونت علمی ریاست جمهوری نیز با ایجاد ستاد تخصصی در بخش کشاورزی و تدوین سندی جامع در این حوزه، عزم خود را جزم کرده تا با افزایش حمایت از دانش بنیان های کشاورزی ...
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۲:۴۳    
سند ملی موسیقی جمهوری اسلامی ایران، شنبه 26 خرداد ماه با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل وزارت فرهنگ رونمایی شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۲:۳۸    
در روز گذشته، رویدادی تاریخی در عرصه موسیقی ایران رقم خورد. از سند ملی موسیقی ایران رونمایی شد؛ سندی که به رغم چالش های موجود، در نظامی سیاسی مبتنی بر اصول اسلام و توسط دولت یک فقیه به تصویب رسید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون بهداشت وزارت بهداشت، از ورود تجهیزات تشخیص بیماری تب دنگی به کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر پژوهش و آموزش نهاد کتابخانه های عمومی کشور از اجرای سند ملی خواندن و ترویج مطالعه مفید با 5 محور تولید مواد خواندنی ، عمومی سازی خواندن ، دسترسی ، آموزش و پژوهش خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس روابط عمومی وزارت فرهنگ نوشت در صفحه شخصی خود در خصوص سند ملی موسیقی مطلبی را منتشر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۶:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور زنان در ریاست جمهوری از رونمایی سند ملی مشاوره خانواده خبر داد و گفت: این سند با همکاری پژوهشگاه حوزه و دانشگاه با هدف تهیه چشم انداز مشاوره خانواده و نگاشت نهادی مسئولیت های دستگاهی انجام شده است.
امیرحسین سمیعی مدیرکل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ با حضور در شبکه خبر به تشریح جزییات سندملی موسیقی ایران پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۵    
سند ملی موسیقی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و تعدادی از هنرمندان موسیقی در سالن اجتماعات غدیر وزارت ارشاد رونمایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آهنگساز و نوازنده پیشکسوت تار و سه تار گفت: تدوین و ابلاغ سند ملی موسیقی آب پاکی را بر همه اوهام، توهمات و حرف و حدیث ها ریخت.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: براساس ابلاغیه سند ملی موسیقی، همه استان های کشور مکلف به رعایت قوانین سند تدوین شده وزارتخانه هستند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۸:۱۱    
وزیر ارشاد در حاشیه برگزاری آیین رونمایی از سند ملی موسیقی جمهوری اسلامی ایران که روز گذشته 26 خرداد برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: مدیرعامل خانه موسیقی عضو اصلی تدوین سند موسیقی بودند و در تمام جلسات حضور داشتند و فرایند تدوین این سند با دقت پیش رفت و تلاش کردیم از همه دوستان استفاده کنیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : ظهر دیروز سند ملی موسیقی که بهمن ماه سال گذشته تصویب و ابلاغ شده بود، با حضور جمعی از مسوولان وزارت فرهنگ و شماری از هنرمندان موسیقی رونمایی شد؛ سندی که واکنش های بسیاری در پی داشته و به رغم نقدهای تندوتیز برخی کارشناسان ...
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه برگزاری آیین رونمایی از سند ملی موسیقی جمهوری اسلامی ایران که امروز شنبه (26 خرداد) با برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت ...
سینما پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
سینماپرس: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تقویم اجرایی مشخصی برای حضور بزرگان موسیقی که به هر دلیل فرصت کار جدی برای آنها در فضای عمومی مهیا نیست، تدوین شده است.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از سند ملی موسیقی با حضور محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن اجتماعات غدیر ساختمان مرکزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
آیین رونمایی از سند ملی موسیقی جمهوری اسلامی ایران امروز شنبه (26 خرداد) با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سند ملی موسیقی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و تعدادی از هنرمندان موسیقی در سالن اجتماعات غدیر وزارت ارشاد رونمایی شد،
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۲۲    
مدیرکل دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت فرهنگ گفت: سند ملی موسیقی از نظر ع َملی و نظری جایگاه موسیقی حقیقی را در ساحت حکمرانی فرهنگی کشور تبیین می کند.
آیین رونمایی از سند ملی موسیقی جمهوری اسلامی ایران امروز شنبه (26 خرداد) با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز شد.
آیین رونمایی از سند ملی موسیقی جمهوری اسلامی ایران امروز شنبه (26 خرداد) با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز شد.
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۵    
محورهای همایش: محورهای همایش مبتنی بر ارکان سند ملی امنیت غذایی و عبارتند از: تولید و فراهمی غذا، جامعه و دسترسی به غذا، مصرف و سلامت غذا، تاب آوری، ثبات و پایدار اخبار مرتبط با و ژورنالها کانال اطلاع رسانی کنفرانسها و همایشها ...
راهیان نور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۷    
به گزارش روابط عمومی ستاد مرکزی راهیان نور کشور؛ سردار سرتیب دوم پاسدار حسینعلی یوسفعلی زاده مدیرکل محترم بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی درباره برگزاری شورای پشتیبانی راهیان نور استان در استانها که طبق سند ملی راهیان نور برگزار میشود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
کارشناسان حوزه کار و تعاون تاکید دارند؛ اولویت دولت چهاردهم اجرای سندهای تدوین شده در این دو بخش بوده که سال ها روی زمین مانده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
سند ملی میراث فرهنگی که با هدف تحکیم هویت فرهنگی کشور با تکیه بر میراث فرهنگی تدوین شده است، به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارسال شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۷:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
کرمان (پانا) - مشاور وزیر و رئیس ستاد روایت پیشرفت وزارت آموزش و پرورش گفت سند ملی روایت پیشرفت در دولت سیزدهم طراحی شد و یکی از مهم ترین یادگاری های رئیس جمهور شهید است.
خبر دیشموک   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۱:۲۵    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک؛ امام جمعه دیشموک با اشاره به هفته جهاد کشاورزی، اظهار داشت: اتفاقات خوبی در بخش دیشموک افتاد و جا دارد از مجموعه جهاد کشاورزی تقدیر و تشکر شود. ...
سجاد محمدیان، مدیرکل دفتر پژوهش و آموزش نهاد از اجرای سند ملی خواندن با محوریت 5 بخش تولید مواد خواندنی، عمومی سازی خواندن، دسترسی، آموزش و پژوهش خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نسخه نهایی سند ملی موزه داری در جمهوری اسلامی ایران که بر اساس نظرات بیش از 180 کارشناس تهیه شده است، به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارسال شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۴۳    
نسخه نهایی سند ملی موزه داری در جمهوری اسلامی ایران که بر اساس نظرات بیش از 180 کارشناس تهیه شده است، به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارسال شد.
محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: سند ملی خواندن، از آخرین مصوبه های رئیس جمهور شهید، بزودی در نهاد کتابخانه های عمومی کشور اجرایی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی طرح های ملی آب گفت: موفقیت کامل نقشه راه آب کشور وابسته به اجرای دقیق سند ملی امنیت غذایی است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
شبکه رادیویی فرهنگ در برنامه رهنمون دوشنبه 21 خردادماه با حضور کارشناسان به موضوع بررسی "تصویب سند ملی موسیقی" می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۹:۰۳   + ۵۵ سایت دیگر  
دادستان تهران از فراهم شدن امکان دسترسی پلیس به اطلاعات شناسه بین المللی تجهیزات موبایل (IMEI) به منظور ردیابی گوشی های تلفن همراه مسروقه خبر داد و گفت ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۴:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین ، سید حیدر محمدی در مراسم روز جهانی ایمنی غذا، اظهار داشت: همایش امروز به توصیه رئیس جمهور شهید در جلسه رونمایی از سند ملی امنیت غذایی در واپسین روزهای سال گذشته برگزار شد و ایشان بر تامین و دسترسی عموم مردم به غذای سالم تاکید داشتند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: اکنون حدود دو میلیارد نفر رژیم غذایی سالمی در دنیا ندارند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تصویب و ابلاغ سند ملی موسیقی، احیای اجراهای زنده پس از یک دوره وقفه عمیق، رشد قابل توجه صدور مجوزها، از اقدامات موثر دولت سیزدهم برای رونق صنعت موسیقی کشور بود، دولتی که پای هنر و هنرمند ایستاد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۰۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
پس از اعلام تدوین نهایی سند ملی موسیقی، ایراد های زیادی به آن وارد شده است و برخی از کارشناسان موسیقی اذعان می کنند انتظار بیشتری از این سند داشتند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مجموعه مستند "امیدبان" به کارگردانی و نویسندگی محمدصادق دهقانی برای نخستین بار در مشهد اکران شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دومین نشست علمی بررسی وضعیت سند ملی توسعه فرهنگ مهدویت و انتظار در مرکز تخصصی مهدویت شهر قم برگزار شد.