چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۴:۵۴Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی»

سیدعباس صالحی در جدیدترین توئیت خود از فروش بیش از 200 هزار نسخه کتاب به ارزش 12 میلیارد تومان در سه روز اول هجدهمین فصلانه خبر داد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، مراسم اختتامیه پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در وزارت ارشاد برگزار شد. ...
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه کشش تقاضا برای کتاب باید بالا برود، گفت: اگر کتابخوانی ما مورد رضایت نیست به خاطر کم کاری در حوزه تقاضا است، بنابراین باید ایجاد تحول در بخش های مختلف اعم از روستاها ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۴۴    
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه همواره افزایش میزان و فضای مطالعه کتاب از دغدغه های اصلی ما بوده است، تاکید کرد: باید علاقه به مطالعه از کودکی و نوجوانی در افراد تقویت و نهادینه شود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: پیکر جلال ستاری، اسطوره شناس و منتقد ادبی و پژوهشگر تئاتر، صبح امروز در قطعه نام آوران آرام گرفت. پیکر جلال ستاری در حضور اندکی از آشنایان و اهالی فرهنگ و هنر در قطعه نام آوران بهشت زهرا (س) تشییع و به خاک سپرده شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر این که معاونت مطبوعاتی نقشی در گزینش خبرنگاران برای واکسیناسیون نداشته گفت: همه رسانه ها بر اساس سقف سهمیه معین، تعدادی خبرنگار را معرفی کرده اند و واکسیناسیون کرونا بر همین اساس انجام می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۵۹    
عشریه از انتخاب روستای قراخیل شهرستان قائم شهر به عنوان یکی از 7روستای قرآنی کشور خبر داد و گفت: آئین معرفی منتخبین طرح ملی انتخاب روستای قرآنی ایران روز سه شنبه 19مرداد با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در هتل فردوسی برگزار می شود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی، درگذشت جلال ستاری پژوهشگر و اسطوره شناس کشورمان را تسلیت گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
آیین افتتاح کتابخانه عمومی ویژه ادبیات داستانی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولان فرهنگی برگزار می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مراسم اختتامیه پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان ساعت 15 روز سه شنبه (12 مردادماه) با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود. ...
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر امروز در آیین پایانی دوازدهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال با بیان اینکه فضای دیجیتال در همه حوزه های زندگی بشری اتفاقات گسترده ای را پدید آورده، گفت: در این فضا می توانیم انسان را به انسان پیشا سایبر و پسا سایبر تقسیم کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۰:۳۸    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اگر انسان کهن و دیرین را به انسان ماقبل آتش و ما بعد آتش تقسیم می کنند، در تقسیم بندی جدید ما باید انسان را به انسان ماقبل سایبر و مابعد سایبر تقسیم کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۰:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر ضرورت گسترش سواد رسانه ای برای تفکیک اطلاعات درست از نادرست گفت: تجربه های دهه اخیر به خصوص دوره کرونا و برگزاری مناسبت های مذهبی در فضای مجازی نشان داد، این فضا قدسیت زدا نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:تجربه های شکل گرفته در دهه اخیر و بالاخص در دوره کرونا و مناسبت های مذهبی فرصت هایی برای این فضا پدید آورد و این دغدغه را که فضای مجازی قدسیت زدا است را از بین ببرد.
سیدعباس صالحی در پیامی درگذشت فرزند یوسفعلی میرشکاک از شاعران و پژوهشگران نامدار کشورمان را تسلیت گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
برترین های دوازدهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال در مراسمی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۴۱    
تهران - ایرنا - معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار امیدواری کرد تا دولت جدید ضمن گسترش بیمه و تشکیل صندوق حمایت از فعالان قرآنی، زمینه گسترش فعالیت های قرآنی را بیش از گذشته و به صورت روزآمد فراهم کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل هنرهای تجسمی ضمن بازدید از کارگاه های مجازی بیست و هشتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان با استادان کارگاه گفتگو کردند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۸:۳۷    
ابراهیم شریفی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری به نمایندگی از سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از کارکنان فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهدای لوح ایشان ،تقدیر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس کارگروه فعالیت های قرآنی مردمی کمیسیون تبلیغ و ترویج با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد.
معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن قدردانی از همه افرادی که در این مدت به نقد دلسوزانه مراسم تجلیل از خادمان قرآن کریم پرداختند، گفت: نقدهای اخیر، نشان دهنده اهمیت مراسم خادمان قرآن کریم است و توانست نگاه عالمانه و دلسوزانه برخی از ناقدان را به خود جلب کند.
باتوجه به شرایط ویژه بیماری کرونا و براساس مصوبه شورای برنامه ریزی جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان، اختتامیه پنجمین دوره این رویداد با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درگذشت جلال ستاری پژوهشگر، مترجم و اسطوره شناس را تسلیت گفت.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم امضای تفاهم نامه احداث 10 هزار واحد مسکونی در همکاری با وزارت راه و شهرسازی برای مسکن خبرنگاران و هنرمندان، گفت: اصحاب رسانه درآمد پایینی دارند و بنابراین تامین مسکن آنان باید در اولویت وزارت راه و شهرسازی باشد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه احداث 10 هزار مسکن اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه پیش از ظهر امروز با حضور وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهر و سازی در محل وزارت راه و شهرسازی امضا شد. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تا 17 مرداد کل 10 هزار نفر معرفی شده از طرف وزارت ارشاد در سامانه طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام خواهند کرد و از ظرفیت مسکن های موجود و مسکن هایی که قرار است ساخته شود برخوردار خواهند شد.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به کاهش شدید سطح درآمدی اصحاب فرهنگ و هنر، خواستار توجه جدی به رفع دغدغه های معیشت و مسکن هنرمندان و دیگر اقشار مرتبط با فرهنگ و هنر شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۱۴    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: میانگین درآمد اصحاب فرهنگ و هنر از میانگین درآمد کارکنان دولت بسیار پایین تر است؛ بنابراین اگر قصد داریم به حوزه هایی که آسیب پذیری بیشتری دارند، توجه کنیم اصحاب فرهنگ و هنر جزو این حوزه ها هستند.
تفاهم نامه همکاری برای احداث 10 هزار واحد مسکونی برای هنرمندان و خبرنگاران به امضای وزیر راه و شهرسازی و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رسید.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
محمودزاده گفت: تفاهمنامه ساخت 10 هزار واحد مسکونی برای هنرمندان و خبرنگاران امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به امضا رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۴    
تهران- ایرناپلاس- هر چند شبکه نمایش خانگی این روزها با سانسور و نظارت های عجیب از سوی ساترا همراه شده اما به نظر می رسد اتفاقات دیگری پیرامون این ماجرا مطرح است که به مجلس کشیده شده و با دفاع قابل توجه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همراه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی گفت: رفتار تهیه کنندگان طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی کاملا شبیه رفتار صداوسیما در تشکیل ⁧‫ ساترا ‬⁩ست و جالب آن که هر دو برای ⁧‫اقتصاد دیجیتال‬⁩ چالش ساز شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت مهرزمان فخارمنفرد بانوی هنرمند و نقاش نگارگر را تسلیت گفت.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به طرح صیانت از فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان های اجتماعی واکنش نشان داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام درگذشت محمد سرور رجایی شاعر و نویسنده افغانستانی نوشت: این شاعر و نویسنده برجسته فارسی زبان معاصر، منشأ خیر و برکت و ایجاد دوستی و مودت، میان شاعران و نویسندگان ایران و افغانستان بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام توئیتری نوشت: جامعه دو قطبی جاده مرگ است و متاسفانه هر روز قطب بندی های تازه، کرکسان منتظرند مواظب ایران باشیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۳    
اولین کنگره ملی مکتب اخلاقی اصفهان با حضور نماینده ولی فقیه، استاندار و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و قرائت پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و آیت الله العظمی مظاهری رئیس حوزه علمیه اصفهان در مدرسه امام صادق برگزار شد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت حجت الاسلام سیدرضا حسینی (ابوالزوجه حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی) را تسلیت گفت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۳    
آئین تکریم بیست و ششمین دوره مراسم تکریم از خادمان قرآن کریم با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از خادمان و فعالان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۳۴    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان با تقدیر از برگزار کنندگان و نیز شرکت کنندگان در جشنواره ملی شعر ستاره سحری با موضوع سردار سلیمانی گفت: اقدام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اعطای میزبانی جشنواره های ملی به استان سمنان شایسته تقدیر است.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا کنگره ملی مکتب اخلاقی اصفهان عصر روز سه شنبه 5 مرداد 1400 با حضور آیت الله سیدیوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با پیام آیت الله العظمی حسین مظاهری رییس حوزه علمیه اصفهان و پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با رعایت پروتکل های بهداشتی در مدرسه علمیه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: حوزه بزرگ علمیه اصفهان که ریشه در تاریخ هزار ساله دارد، در ادوار مختلف و پرورش و بسط نظام اخلاقی و جلوه های متعالی آن، سهمی تاثیرگذار داشته است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بیست و ششمین دوره آیین تجلیل از خادمان قرآن کریم روز گذشته، چهارم مردادماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حسینیه شماره دو جماران با تجلیل از 12 خادم قرآن در رشته های مختلف و نکوداشت آیت الله امام جمارانی برگزار شد.
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مهر: داریوش ارجمند بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون با انتشار متنی خطاب به سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سعید نمکی وزیر بهداشت خواستار رسیدگی سریع آنها به یک هنرمند پیشگام نگارگری شد. در متن نوشته شده از سوی داریوش ارجمند آمده است: هوالشافی ...
معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بیست و ششمین آیین تجلیل از خادمان قرآن کریم، ارج گذاری به ساحت قرآن کریم و الگودهی به جوانان و نوجوانان را دو هدف برگزاری این دوره برشمرد.
در بیست و ششمین دوره مراسم تکریم و تجلیل از خادمان قرآن کریم از 12 نفر از خادم قرآنی سراسر کشور با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تجلیل شد.
مجموعه نمایشنامه نخل سرخ شامل 11 نمایشنامه از هنرمندان سراسرکشور است که نمایشنامه " حلیمه " به نویسندگی پژمان شاهوردی، هنرمند بروجردی نیز در این مجموعه به چاپ رسیده است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم تجلیل از خادمان قرآن کریم بیان کرد: در جمهوری اسلامی طی چهل سال گذشته، اتفاقات مختلفی رخ داده است و اگر قیامی بوده، به امداد و مدد روح الهی و دم قرآنی شکل گرفته که در کشور اسلامی و اهل بیت(ع) گسترانیده شده است.