دوشنبه ۳۱ شهریورساعت ۲۲:۵۵Sep 2020 21

جدیدترین‌های «وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی»

 
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای پاسداشت زبان فارسی، در روز بزرگداشت زبان و ادبیات فارسی، با اشاره به اهمیت این زبان در جهان گفت: فارسی، زبان دوم جهان اسلام و دین و معرفت است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در سیزدهمین هفته از برگزاری طرح ملی سه شنبه های تکریم، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس ستاد فهما کشور با خانواده شهید حسن طهرانی مقدم دیدار و از آنان دلجویی می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در صفحه توییتری خود با اشاره به ویژگی های مقدس مقدس، نوشت: دفاع مقدس آب حیات بود، جان را طلا می کرد و نوجوانان و پیران را جوان.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۱    
مظاهری گفت: خانواده شهیدان سمیع و زاهدی در سیزدهمین هفته از طرح ملی سه شنبه های تکریم با حضور مجازی و ارتباط تصویری با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تکریم می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای نمایشی با تاکید براینکه شفاف سازی بنا به سیاست و دستور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام می شود تاکید کرد: آبروی افراد برای من بسیار مهم است و اگر کسی ادعا دارد که در اعلام کمک هزینه ها اشتباهی صورت گرفته، بفرماید تا اصلاح کنیم.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: سامانه پنجره واحد تمام خدمات وزارت فرهنگ تا پایان امسال رونمایی می شود و اوایل مهر سال جاری ،36 خدمت وزارتخانه را ارائه می دهد.
در پیام سیدعباس صالحی آمده است : دوران حماسه ساز هشت سال دفاع مقدس ملت قهرمان ایران، با تأسی از حرکت تاریخی سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع)، ثمره ای بالنده از فرهنگ ایثار و شهادت را برای همیشه در تاریخ این مرز و بوم به جای گذاشته و این فرهنگ در تاریخ ایران تبدیل به یک سنت شده است ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با تأکید بر اینکه بعد از درگذشت کاشی روزنامه سپهرغرب همچنان با قوت به کار خود ادامه داد، گفت: تلاش همکاران این مجموعه برای انجام رسالت رسانه ای قابل تقدیر است. ...
روزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، اخیرا معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سه فهرست را بنا به تاکید همیشگی سید عباس صالحی – وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی – برای مشخص شدن میزان حمایت های مالی معاونت و انجمن هنرهای نمایشی در سامانه شفاف سازی این وزارتخانه قرار داد. ...
برترین ها / کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه کیهان: فاطمه معتمدآریا در گفت و گویی با خبرگزاری ایسنا وابسته به دولت در مقابل واگذاری اختیارات شبکه نمایش خانگی از وزارت ارشاد به سازمان صداوسیما اظهارنظر کرده که: ... به نظرم سینما و در رأس آن وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی باید تلاش کنند تا صداوسیما ابتذال خود را وارد سینما نکند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
آیین بزرگداشت استاد شهریار با قرائت پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین رونمایی از کتاب نفیس تاریخ و مشاهیر سرخاب و مقبره الشعرا برگزار شد.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۳۷   + ۴۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: فاطمه معتمدآریا از آن دسته بازیگرانی است که چندان اهل مصاحبه نیست و شاید فقط برای تئاتر باشد که هر گفت وگویی را راحت رد نکند. او این بار برای یکی از فیلم هایش پای صحبت نشست که دوست دارد بیشتر دیده شود ولی با نگاه تیز و منتقدانه ای که دارد، قطعا حرف هایش به همین فیلم ختم نمی شود. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۸:۳۶    
معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام هایی جداگانه در گذشت والده مجید رفیعی، مدیرکل رسانه های نو خبرگزاری مهر و همچنین بابک امینی، مدیر مسئول پایگاه خبری بولتن نیوز را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با پیوستن به پویش جُرم بزرگ ، اهانت نشریه شارلی ابدو به پیامبر اکرم(ص) را محکوم کرد.
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی روز شعر و ادب فارسی را تبریک گفت. متن پیام سیدعباس صالحی که در آیین بزرگداشت این روز و استاد شهریار از سوی حسن بلخاری رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی خوانده شد، به شرح زیر است: ...
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ دوران حماسه ساز هشت سال دفاع مقدس ملت قهرمان ایران، با تاسی از حرکت تاریخی سرورو سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) ثمره ای بالنده از فرهنگ ایثارو شهادت را برای همیشه در تاریخ این مرز و بوم به جای گذاشته و این فرهنگ در تاریخ ایران ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به موضوعات اقتصادی در عرصه مد و لباس گفت: 460 میلیارد دلار به حوزه بازارهای صادراتی پوشاک اختصاص دارد پس در نتیجه، این حوزه از منظر اقتصاد ملی سهم قابل توجهی دارد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین آغاز به کار موسسه فرهنگ و هنر در محیط مجازی گفت: ضرورت تولید و نشر بومی و توانمندسازی فعالان فرهنگی، هنری و رسانه ای در محیط مجازی بسیار جدی تر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از خانواده شهید علی پرنیان تجلیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۳    
کرمان - ایرنا - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در این نشست مقرر شد، عملیات اجرایی پروژه تالار مرکزی کرمان که از سال 88 متوقف شده با تامین اعتبار تا پایان سال 98 به بهره برداری برسد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دوازدهمین جلسه از سلسله نشست های سه شنبه های تکریم با حضور ویدئو کنفرانسی سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و با تجلیل از خانواده شهید علی پرنیان در یزد برگزار شد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس، دوازدهمین نشست سه شنبه های تکریم که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار و در آن از مقام شامخ شهید علی پرنیان از شهدای استان یزد و خانواده ایشان تکریم شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به4000 شهید استان یزد، گفت: این شهدا سندی از جان فشانی ها و ایثار هستند، بسیاری از رزمندگان این استان با پیوند میان شعر و رزم به فضای دفاع مقدس خدمت کردند.
رادیو فرهنگ   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۷:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد شهریار، نشست مجازی روز شعر و ادب فارسی و بزرگداشت استاد محمد حسین شهریار را با حضور و سخنرانی جمعی از استادان و مسئولان فرهنگی کشور برگزار می کند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مراسم سه شنبه های تکریم با حضور مجازی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تجلیل از خانواده شهید پرنیان در استان یزد برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم تجلیل از خانواده شهید پرنیان در یزد با اشاره به ارتباط شعر و دفاع مقدس گفت: اشعار دفاع مقدس، میوه های پرثمری برای جاودانگی روایت دفاع مقدس هستند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه شعر دفاع مقدس همزمان با شروع دفاع مقدس آغاز شد، گفت: شعر دفاع مقدس از همان مقطع تاکنون به عنوان بخشی از روایت دفاع مقدس برجا خواهد ماند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۳    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم اختتامیه دهمین کنگره بین المللی امام سجاد (ع) : صحیفه سجادیه راهنمای انسان در ارتباط با خداوند است.
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
خبرآنلاین: معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، تاکید کرد برای برگزاری سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر، سه سناریوی سفید، زرد و قرمز طراحی شده است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تمرین موسیقی نمایش علمدار بازدید کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۱    
برنامه این هفته سه شنبه های تکریم در یزد با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.
آنا / ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
جلسه شورای سیاستگذاری سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر روز دوشنبه بیست و چهارم شهریور با حضور معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه با نگاه بدبینانه به هنر مخالفم، افزود: با این که شرایط سخت شده علی رغم محدودیت بودجه و مشکلات دیگر، هنر و مخاطبین آن رشد کرده اند از این رو هنر و هنرمندان ایرانی در اقصی نقاط جهان در تمامی رشته های هنری حرفی برای گفتن دارند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دعای مکارم اخلاق و رساله امام سجاد(ع) به خوبی رابطه انسان با خدا را شکل می دهد. به گزارش شفقنا از شبستان، سید عباس صالحی در مراسم اختتامیه دهمین کنگره بین المللی امام سجاد (ع) که امروز (دوشنبه ...
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۲۶    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی خطاب به جشنواره سینما حقیقت نوشت: سینمای مستند از توانمندی های متنوعی برخوردار است تا بازتاب دهنده فرهنگ و هویت ایرانی اسلامی و عرضه کننده واقعیات این جامعه و نقد دلسوزانه این واقعیات باشد.
صاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به طرح جنجالی معافیت مالیاتی هنرمندان اظهار داشت: بخش وسیعی از اصحاب فرهنگ و هنر که کمتر از کارمندان هم حقوق می گیرند می توانند مانند خیلی از بخش های دیگر مشمول معافیت مالیاتی شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به فرازهایی از ادعیه صحیفه سجادیه و رویکردهایی که در این اثر به آنها توجه شده است، گفت: صحیفه سجادیه تصویر خواسته های انسان در زندگی را طبقه بندی می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا-تهران- آیین اختتامیه دهمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) امروز دوشنبه با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حجت الاسلام جواد علی اکبری رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور در محل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: سوالات زمینی ما به واسطه صحیفه سجادیه، پاسخ آسمانی و حیاتی ارائه می کند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت طوبی کرمانی استاد دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران را تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امام خمینی (ره) صحیفه سجادیه را قرآن صاعد معرفی می کردند؛ به این معنا که دعاهای صحیفه سجادیه به آرزوها و خواسته های دنیایی انسان پاسخ های الهی و آسمانی می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: صحیفه سجادیه مسئله های زمینی را پاسخ آسمانی می دهد یعنی به طور خاص به مسائلی که در اطراف ما هست، ارجاع داده و پاسخ های آسمانی و وحیانی ارائه می کند.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین اختتامیه دهمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) اظهار داشت: صحیفه سجادیه سخنان زیادی برای گفتن دارد و خیلی وسیع و عمیق است.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در سالروز شهادت امام چهارم شیعیان امام سجاد (ع)، مراسم اختتامیه کنگره بین المللی امام سجاد (ع) با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین ارزانی رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران پیام داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی، ایوب دهقانکار را به عنوان دبیر بیست و هشتمین دوره هفته کتاب منصوب کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۳   + ۲۹ سایت دیگر  
آیت الله سبحانی گفت: امام سجاد(ع) اولین وظیفه خود را در این دید که به اصلاح جامعه بپردازد، در نتیجه به وسیله ادعیه و برنامه های دیگر جامعه را به سوی صلاح رهبری کرد. ...