یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۳:۳۶Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی»

خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
مشاور برنامه ریزی راهبردی معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن تشریح جزییات طرح ساماندهی موسسات در معاونت هنری از انحلال و ادغام برخی مراکز زیرمجموعه این معاونت خبر داد.
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی : آینده ی معیشتی، امنیتی مردم در گرو نقش آفرینی در انتخابات است.
خبرگزاری مهر: بیش از 280 هنرمند معترض تئاتر خیابانی در اعتراض به ناعدالتی ها و وضعیت نامناسب این حوزه از تئاتر به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نامه نوشتند. هنرمندان تئاتر خیابانی در قالب بیانیه ای نسبت به شرایط موجود، ناعدالتی ها و روند معیوب فعالیت های نمایش خیابانی اعتراض کردند. ...
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مردم نیوز : توییتی که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اواخر سال 1398 منتشر کردند نوید روز های خوبی را برای شبکه نمایش خانگی هم در حوزه تولید و هم در حوزه نمایش می داد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به گزارش تلویزیونی از زوج ناباروری که چهار فرزند دارای تاخیر حرکتی، اوتیسم و ... را از بهزیستی گرفته بودند، گفت: زمین خاکی با آدم های آسمانی نفس می کشد! قدرشان را بدانیم.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت سیدمرتضی طباطبایی را به فاطمه طباطبایی تسلیت گفت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت والده همسر پدرام پاک آیین، مدیرمسئول روزنامه اسکناس و نماینده مدیران مسئول رسانه ها در هیات نظارت بر مطبوعات را تسلیت گفت. در پیام محمد خُدادی آمده است: جناب آقای پدرام پاک آیین ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
25 فروردین در گاهشمار ایران، روز عطار نیشابوری نامیده شده است. به همین مناسبت، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، پیامی منتشر کرده است. در پیام عباس صالحی آمده است: نکوداشت مفاخر و سرمایه های ارزشمند فرهنگی سرزمین ایران اسلامی، یادآوری توجه به داشته ها و ذخایر معرفتی و هویتی این مرز و بوم است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: سال گذشته، بیش از 37 درصد از فروش حراجی ها در کشورهای اروپایی، مربوط به آثار ایرانی بوده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۷    
سیدمحمد حسینی رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم در واکنش به افزایش سطح غنی سازی اورانیوم و حمله به کشتی رژیم صهیونیستی توئیتی را منتشر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت روز بزرگداشت عطار نیشابوری پیامی صادر کرد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرآنلاین: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی تاکید کرد گستردگی مفاهیم و آموزه ها، شور و وجد عارفانه و تعهد انسانی و اجتماعی، از جمله ویژگی های عطار است که می تواند سرمشق اصحاب فکر و فرهنگ و هنر در زمانه حاضر قرار گیرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اولین جلسه شورای برنامه ریزی نمایشگاه مجازی قرآن کریم به برخی دغدغه های شکل گرفته در فضای مجازی مبنی بر غلبه فضای فروشگاهی نمایشگاه قرآن بر فضای محتوایی آن، گفت: باید تلاش کنیم تا این دو بخش همتراز با یکدیگر باشند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت هادی باجلان، هنرمند موسیقی و نوازنده تنبک را تسلیت گفت.
نتایج موج چهارم نظرسنجی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات درباره دیدگاه مردم درباره کرونا ، در سی و هشتمین جلسه کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی کرونا که به ریاست وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود، ارائه می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۵    
نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار بررسی، پیگیری و رفع مسایل فرهنگی هنری این شهرستان در بخش های مختلف پرسنلی، تجهیزاتی، تعمیراتی و ... شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۳۰    
مهدی سعادتی و علی کریمی ، نمایندگان مردم بابل در مجلس شورای اسلامی به همراه عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و قربانعلی ولیزاده،معاون استاندارو فرماندارویژه شهرستان بابل با سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار کردند .
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
روشنفکر گفت: استقرار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تازه تاسیس مارگون و احداث مجتمع فرهنگی و هنری با توجه به فقر و محرومیت منطقه و همچنین شور نشاط جوانان، نوجوانان و هنرمندان این شهرستان به عنوان یکی از اولویت ها و نیازمندی های این شهرستان است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۳۰    
بیش از 100 کتابفروشی در نامه ای به سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تعطیلی اخیر کتابفروشی ها در جریان موج چهارم کرونا انتقاد کردند. در بخشی از این نامه خطاب به سید عباس صالحی ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- هسته فناور میعاد مستقر در مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق به عنوان تولید کننده برنامه کاربردی آموزشی هشت بهشت قرآن در ششمین دوره جایزه فیروزه و با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزیده شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از دانشجوی دانشگاه یزد، برگزیده سیزدهمین جشنواره هنر های تجسمی فجر تجلیل شد.
خبر دیشموک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
در این دیدار سید محمد موحد نماینده مردم شریف کهگیلویه،بهمئی، چرام و لنده با تشکر از سید عباس صالحی نقش این وزارتخانه را بسیار تاثیرگذار دانستد
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۶    
اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران و انجمن کتابفروشان انقلاب اسلامی در نامه ای از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستند که با توجه به مشکلات ناشی از تعطیلی کرونایی تصمیم گیری کند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
در نامه بیش از یکصد کتابفروش خطاب به وزیر ارشاد آمده است:در شرایط عادی شاهد تعطیلی یا ورشکستگی کتاب فروشی ها هستیم. تعطیلی های اخیر آسیب جدی به کتابفروش ها وارد کرده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
بیش از 100 کتابفروشی در نامه ای به سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تعطیلی اخیر کتابفروشی ها در جریان موج چهارم کرونا انتقاد کردند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۰    
سیدمحمدمجتبی حسینی، معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بخش دوم گفتگوی مشروح با هنرآنلاین به موضوع هایی چون چشم انداز حوزه فرهنگ و هنر ایران، هنر در سال 1400، مهم ترین رخدادها و دستاوردهای دوران حضور خود در معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در 40 ماه گذشته و... اشاره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات به نشر در نامه ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصمیم به تعطیلی کتابفروشی ها را غیرکارشناسی و دور از مصلحت دانست.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۷   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: در مراسم اهدای کتاب های مرجع شیعی به زبان اسپانیایی و انگلیسی به کتابخانه اسلامی اسپانیا، بر همکاری این کتابخانه با کتابخانه های اسلامی در ایران تاکید شد. ...
پایگاه خبری نوید تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۶    
به گزارش نویدتهران،ازپیدا شدن کووید19 فعالیت های مجازی داغ شده ودرمقابله با کرونا ودیگر محدودیت ها نمایشگاه ها نیز مجازی شده است. پرونده بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات درسال1396 با حضور علی شمخانی دبیر شورای امنیت ملی، غلامعلی حداد عادل رئیس فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- 2 شیوه نامه مرتبط با قانون دسترسی آزاد به اطلاعات پس از تایید رئیس جمهوری، توسط وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس کمیسیون دسترسی آزاد به اطلاعات برای اجرای موسسات مشمول قانون ابلاغ شد.
سیدمحمدمجتبی حسینی، معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت وگوی مشروح با هنرآنلاین ارزیابی خود را از بیش از سه سال فعالیت در این جایگاه، عملکرد عرصه های مختلف هنر ایران در زمانه کرونا و پیش بینی آینده هنر در جامعه ایران و عرصه جهانی بیان کرد. این گفت وگو در دو بخش ارائه می شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، پشتیبانی و مانع زدایی از تولیدات در بخش های اصلی اقتصاد با توجه به تأکیدات رهبر معظم انقلاب در آغاز سال جاری را امری راهبردی عنوان و بر اجرای آن در مورد تولیدات فرهنگی و خلاق در سال 1400 تاکید کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ارزش گذاری و قیمت نهادن بر آثار هنری به خصوص آثار نقاشی طی سال های گذشته حواشی فراوانی را با خود به همراه داشته است، خرید و فروش میلیاردی برخی آثار در قالب حراج تهران نه تنها در میان هنرمندان و بلکه در میان مردم جامعه نیز نقد های فراوانی را به خود اختصاص داده است. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۶:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر عامل موسسه هنرمندان پیشکسوت با حسن ریاحی دیدار کردند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۲۵    
معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: به زودی با تصویب سند توسعه اقتصادی هنر و ایجاد پایگاه هایی برای معرفی آثار هنرهای تجسمی به حمایت از هنرمندان می رویم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۲:۴۶    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به شهیندخت مولاوردی معاون سابق رییس جمهور در امور زنان و خانواده، درگذشت مادر وی را تسلیت گفت.
در اختتامیه مجازی جشنواره ملی یاریگران زندگی که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور ، در تهران برگزار شد از مستند آدور به کارگردانی و تهیه کنندگی محمدصادق اسماعیلی از استان کرمان تجلیل شد.
معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پیامی درگذشت ملک مسعود ملک ، روزنامه نگار پیشکسوت و مدیرمسئول روزنامه عصر یزد را تسلیت گفت.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت میثم مطهری کارمند اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان را تسلیت گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۳۰    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در حوزه خشونتهای خانوادگی، منشاء 65 درصد همسرآزاری ها اعتیاد است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه اعتیاد کم خطرتر از کرونا نیست، گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر در حال اقداماتی در قالب فیلم، رسانه، فضای مجازی و ... با هدف پیشگیری از اعتیاد است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
مظفری گفت: سیده نرگس خالقی دانش آموز اهل قائم شهر مازندران به جهت کسب رتبه برتر اولین جشنواره ملی یاریگران زندگی کشور در بخش فیلم کوتاه امروز با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی مورد تقدیر قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه 8 تا10 میلیون نفر از جامعه به نوعی با بحث و موضوع مواد مخدر درگیر هستند،گفت:50 درصد طلاق ها و 65 درصد همسر آزاری ها با اعتیاد مرتبط است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه در حوزه اجتماعی، آسیب اعتیاد قابل توجه تر و ملموس تر است، تصریح کرد: مقابله با اعتیاد و مواد مخدر باید به مسولیت فردی و ملی تبدیل شود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۸:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور با صدور حکمی سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت را به عنوان عضو شورای عالی آمایش سرزمین منصوب کرد.
سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی تقدیر نامه ای ، از تلاش های مدیر کل و کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان در ارزیابی عملکرد آن وزارتخانه تقدیر کرد.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۲۴   + ۵۹ سایت دیگر  
به گزارش نما، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور با صدور حکمی آقایان سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت را بعنوان عضو شورای عالی آمایش سرزمین منصوب کرد. متن حکم روحانی به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم جناب آقای دکتر سیدعباس صالحی ...
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
سید عباس صالحی ، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سپاس نامه ای از تلاش های عباس زارع ، مدیر کل و مجموعه کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد مازندران در ارزیابی عملکرد آن وزارتخانه تقدیر کرد. ...