دوشنبه ۱۴ اسفندساعت ۲۲:۰۳Mar 2024 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خنداب»

خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
منتخب مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی پیگیری قیمت بالا و کمبود برخی دارو ها را از اولویت های برنامه کاری خود عنوان کرد.
منتخب مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، تلاش برای همگرایی فرصت های استانی را اولویت برنامه های خود دانست.
حوزه   ۹ ساعت پیش    
حوزه/ امام جمعه شهرستان خنداب گفت: اگر تلاش و کوشش در جهت رضای خدا باشد، همراه با موفقیت است.
حیات   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۰:۱۱    
نتیجه نهایی انتخابات در حوزه انتخابیه اراک، خمیجان و خنداب در استان مرکزی مشخص شد. به گزارش گروه سیاسی حیات ؛ربا اتمام شمارش آرا در حوزه انتخابی اراک، خمیجان و خنداب در استان مرکزی ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
منتخب مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: امروز فضای استان به سمت فضای همدلی و حل مشکل خواهد رفت و مطالبات مردم اجازه آزمون و خطا نمیدهد و لازم است که علمی قدم برداشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
نتیجه شمارش آراء مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب و مجلس خبرگان رهبری در استان مرکزی اعلام شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سید محمد جمالیان و نادرقلی ابراهیمی به عنوان نمایندگان منتخب مردم شهرستان های اراک، کمیجان و خنداب به مجلس شورای اسلامی راه یافتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۲۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
اراک - براساس اعلام ستاد انتخابات کشور، نمایندگان حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب معرفی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۲۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - براساس اعلام ستاد انتخابات کشور سید محمد جمالیان و نادرقلی ابراهیمی به عنوان منتخبان حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب معرفی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اراک - بر اساس آخرین نتایج غیررسمی سید محمد جمالیان و نادر قلی ابراهیمی در حوزه انتخابیه شهرستان های اراک، کمیجان و خنداب پیشتاز هستند.
بر اساس منابع غیررسمی، نمایندگان منتخب مردم استان مرکزی در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشخص شدند. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ بر اساس منابع غیررسمی در حوزه اراک ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - فرماندار اراک گفت: اتحاد و انسجام بالایی بین عوامل برگزار کننده انتخابات در حوزه انتخایه اراک، کمیجان و خنداب وجود دارد و امید است این مهم تا پایان برگزاری این آزمون سیاسی ادامه یابد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
استان: مرکزی حوزه انتخابیه: اراک، کمیجان و خنداب شعار انتخاباتی: صدای مردم پویش بزرگ انتخاباتی خبرگزاری مهر با عنوان با مهر انتخاب کنیم؛ کارآمدی و شایسته گزینی تلاش دارد با آماده کردن بستری مناسب برای معرفی داوطلبان نمایندگی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۱:۳۱    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخاباتی مجلس شورای اسلامی درحوزه اراک، خنداب و کمیجان با بیان اینکه 40 محور را در برنامه های خود لحاظ کرده ام گفت: مهم ترین مشکل در حوزه انتحابیه اراک، خنداب و کمیجان مسئله صنایع است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
استان: مرکزی حوزه انتخابیه: اراک، کمیجان و خنداب شعار انتخاباتی : مجلس کارآمد ایران سرآمد رزومه: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی، رئیس هیأت مدیره جهاد نصر استان مرکزی و دبیر ستاد و برنامه ملی توسعه فناوری های آب و شهرک های گلخانه ای و شیلاتی معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - داوطلب نمایندگی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اراک،کمیجان و خنداب گفت: آب موضوعی است که این روزها به مهم ترین دغدغه محیط زیستی تبدیل شه است، مسئله ای که اگر با آن مقابله و راه حلی برای آن پیدا نشود به یک بحران و مهم ترین چالش کشور تبدیل می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
کاندیدای مورد حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان گفت: متاسفانه دوران کرونا دوران سختی برای کشور و یک امتحان بزرگی برای مسئولان بود که نتوانستند این دوران را به درستی مدیریت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۹:۱۶    
اراک - ایرنا- داوطلب نمایندگی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان معتقد است از ظرفیت صنایع در استان مرکزی به درستی استفاده نشده است و در حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان مسائلی مانند ایجاد صنایع تبدیلی بهبود وضعیت رفاهی مغفول مانده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخاباتی مجلس شورای اسلامی درحوزه اراک، خنداب و کمیجان گفت: متاسفانه در دوره کرونا تعطیلی اصناف یک کار کارشناسی نشده بود که سبب شد مردم به ویژه اصناف خرد دچار مشکل شوند و به عبارتی کمر اصناف شکسته شد که بسیاری هم ورشکست شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
کاندیدای مورد حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان گفت: مهم ترین مشکلات استان در بخش اقتصادی و صنعت، اجرای سیاست ناقص خصوصی سازی در استان در چند سال گذشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اجتماع بزرگ برگزار کنندگان انتخابات با حضور عوامل اجرایی، ناظران، بازرسان و نیرو های انتظامی حوزه های انتخابی شهرستان های اراک، خنداب و کمیجان در اراک برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۴    
اراک-ایرنا- داوطلب نمایندگی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان معتقد است بخش تولید در حوزه انتخابیه و کشور باید تقویت پیدا کند و یکی از راهکارهای آن تغییر شیوه سبک زندگی در جامعه است.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/امام جمعه شهرستان خنداب گفت : این امنیت و اقتدار با حضور مردم در انتخابات حفظ می شود شرکت در انتخابات از نماز هم واجت تر است که باید با قصد قربت و با وضو انجام شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مناظره 6 نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابی اراک، خنداب و کمیجان، با حضور دانشجویان در دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۷    
ارا ک - ایرنا - داوطلب داوزدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب با تاکید بر شایسته سالاری گفت: نمایندگان مردم در خانه ملت برای انتصابات مدیران، نظر مشورتی ارایه کنند و از دخالت و اعمال سلیقه پرهیز کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۷    
اراک - ایرنا - داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب گفت: دولت سیزدهم در اجرای طرح نهضت ملی مسکن جامعه هدف را خانه دار نمی کند، بلکه زمینه برای سوداگران زمین و مسکن فراهم شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان مرکزی از حمایت این مجموعه از نامزد اعلام شده در لیست شورای ائتلاف در حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نامزد دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه اراک، خنداب و کمیجان گفت: مجلس شورای اسلامی باید در امر تحقیق و تفحص بیشتر ورود کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
کاندیدای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان گفت: دولت برای حقوق نمایندگان 25 میلیون تومان پرداخت می کند، همچنین 20 میلیون تومان برای هزینه های دفتر نماینده از سوی دولت پرداخت می شود.
همزمان با میلاد با سعادت منجی عالم بشریت؛ جشن بزرگ نیمه شعبان در امامزاده خنداب برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۴۹    
خمین - ایرنا - داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب گفت: تامین امنیت خانواده ها با هدف کاهش طلاق، افزایش فرزندآوری و در نهایت جوانی جمعیت از اولویت های من است که در صورت راهیابی به خانه ملت تمام تلاش خود را برای تحقق این مهم بکار می گیرم.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
پخش برنامه های تبلیغاتی نامزدها و مناظره های انتخابات نامزدهای مجلس شورای اسلامی در حوزه اراک، کمیجان و خنداب ادامه دارد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، جدول پخش برنامه های تبلیغاتی و مناظره های حوزه های انتخابیه ششم گانه استان مرکزی را در پیوندهای زیر ببینید: اراک کمیجان و خنداب: ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اراک ایرنا - نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب در تبیین برنامه ها و دیدگاه های خود گفت: محیط زیست، معیشت و سکونتگاه های غیر رسمی ابر چالش کشور و البته حوزه انتخابیه است و در صورت انتخاب شدن رفع این چالش ها در اولویت کاریم قرار دارد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
پویش بزرگ انتخاباتی خبرگزاری مهر با عنوان با مهر انتخاب کنیم؛ کارآمدی و شایسته گزینی تلاش دارد با آماده کردن بستری مناسب برای معرفی داوطلبان نمایندگی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گامی در جهت کمک به مردم برای انتخاب اصلح و برگزاری پرشور انتخابات بردارد. ...
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۲:۰۳    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه مهدیه خنداب در جمع دانش آموزان گفت: طبق حدیثی از امام صادق علیه السلام شب نیمه شعبان برای ما اهل بیت(علیهم السلام) به منزله شب قدر است همانطور که شب قدر برای رسول خدا (صل الله علیه و آله و سلم ) شب نزول قرآن بود، شب نیمه شعبان برای ما شب میلاد باطن و حقیقت قرآن است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۲    
اسامی نهایی نامزدان تایید صلاحیت شده حوزه انتخابیه اراک، خنداب و کمیجان برای حضور در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۷    
اراک - ایرنا - نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اراک، خنداب و کمیجان گفت: مهار آلودگی هوای اراک با بهره گیری از انرژی های تجدیدپذیر در واحدهای صنعتی از جمله نیروگاه شازند امکان پذیر است.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ در نشست بصیرتی سیاسی با موضوع مشارکت حداکثری مردم در انتخابات در مدرسه مهدیه خنداب بر لزوم حضور پرشور مردم در پای صندوق های رأی تأکید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۰    
فرماندار اراک از آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات 11 اسفند در حوزه انتخابی اراک، خنداب و کمیجان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - فرماندار اراک گفت: 64 نفر برای هر کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب، (2 کرسی) در حال رقابت هستند.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
پویش بزرگ انتخاباتی خبرگزاری مهر با عنوان با مهر انتخاب کنیم؛ کارآمدی و شایسته گزینی تلاش دارد با آماده کردن بستری مناسب برای معرفی داوطلبان نمایندگی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گامی در جهت کمک به مردم برای انتخاب اصلح و برگزاری پرشور انتخابات بردارد. ...
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۲:۵۷    
حوزه /مدیر مدرسه علمیه مهدیه خنداب گفت: هدف از آفرینش انسان، بندگی کامل و خالص است، ما بندگی می کنیم اما کامل نیست، چرا که بندگی کامل فقط از انسان کامل سر می زند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شهروندخبرنگار ما با ارسال پیامی از تاخیر در پرداخت وام ازدواج در شهرستان خنداب استان مرکزی ابراز نگرانی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
دو نفر سارق مزارع کشاورزی و باغ در خنداب دستگیر و به 11 فقره سرقت اعتراف کردند.
هفته نامه وقایع استان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۳    
عباس لعل بار: رئیس اسبق سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی در گفتگو با وقایع استان از توسعه در استان مرکزی و چالش های تحقق این امر گفت. نادرقلی ابراهیمی اظهار کرد: شش برنامه توسعه میان مدت را در کشور پشت سر گذاشتیم که بایستی در استان مرکزی و از جمله سه شهرستان اراک، خنداب و کمیجان بررسی و تحلیل شوند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۳۳    
اراک - ایرنا - رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان مرکزی گفت: طبق آخرین گزارش شورای نگهبان صلاحیت یک داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی این استان از حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب تایید شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۱    
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: با انتخابات پرشور، مجلسی قوی متشکل از نمایندگانی که به انتخاب مردم پای کار آمده اند تشکیل خواهد شد با این انتخاب، سرنوشت کشور به دست خود مردم رقم زده می شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۶:۴۱    
حوزه/ به همت معاونت فرهنگی مدرسه علمیه مهدیه خنداب آموزش احیاء ایست قلبی و تنفسی در این مدرسه برگزار شد.
استانداری مرکزی   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی در میز خدمت دستگاه های اجرایی در شهرستان خنداب حضور یافت.