دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۴:۳۴Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خنداب»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس اداره امور آب شهرستان خنداب گفت:این شهرستان بالاترین اضافه برداشت آب در سطح استان مرکزی را دارد، به همین دلیل نصب کنتور هوشمند بر روی چاههای پروانه دار کشاورزی در این منطقه ضروری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
خانواده مقتول در خنداب به مناسبت میلاد امام علی (ع) قاتل را بخشیدند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: چه دولت تعامل داشته باشد و چه نداشته باشد ما بخاطر فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب این کار را انجام خواهیم داد؛ ضمن اینکه اگر تاکنون استیضاح رئیس جمهور و برخی از وزرا در دستور کار قرار نگرفته به دلیل تعامل با دولت بوده است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیلی با اشاره به اینکه طرح تکمیل زنجیره تولید کشمش در شهرستان در دست بررسی است گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته در یک برنامه چندساله زنجیر تولید کشمش از کاشت، داشت، برداشت، فرآوری و صادرات شامل این زنجیره تولید می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک و کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به تصویب درخواست تهاتر بدهی های بانکی هپکو با مطالبات سازمان تامین اجتماعی در هیئت دولت اشاره کرد.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک و کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت:دولت در وعده های انتخاباتی خود قول داده بود که هم تحریم ها را بردارد و هم چرخ اقتصاد کشور و هم چرخ هسته ای بچرخد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب گفت: توافق دیشب آژانس با سازمان انرژی اتمی مبنی بر دادن فرصت سه ماهه خلاف مصوبه مجلس است و طبق ماده هشت و نه مصوبه مجلس اجرا نکردن مصوبه جرم است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در مجلس یازدهم، گفت: با توجه به اینکه اولویت عبور و مرور از مرکز استان به شهرستان کمیجان، محور اراک-ساروق-کمیجان است، برای تقویت اعتبارات آن تلاش می کنیم. البته اعتبارات برای بهبود وضعیت این محور گرفته شده بود که بخش عمده آن هزینه شده است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
نمایندگان مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس در تذکر شفاهی خطاب به مسئولین دولت و رئیس مجلس خواستار پیگیری مطالبات کارگران و حل مشکلات شرکت هپکو شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئولان در قالب دهگردشی از نزدیک درجریان مشکلات مردم خنداب قرار گرفتند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی سید محمد جمالیان اظهار کرد: طبق آخرین اعلام وزارت بهداشت وضعیت شهرستان های استان مرکزی از تاریخ 2 اسفند شهرستان خمین در وضعیت نارنجی و اراک، ساوه، کمیجان، خنداب ، شازند محلات، دلیجان ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۰    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خنداب با شاعر روشندل آقای محمد اکبر ی و ستاد پیشکسوت موسیقی آقای محمد رضا یادگاری دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خنداب از اختصاص 126 متر زمین برای احداث و راه اندازی بازارچه صنایع دستی این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۶    
در روز حضرت امیرالمومنین (ع) چند برنامه درشهرستان خنداب اجرا می شود.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
آصفری نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب گفت: وزیر کار در جلسه روز گذشته در مجلس قول داد تا آخر هفته مشکل حقوق کارگران هپکو حل و نسبت به تهاتر بدهی های شرکت اقدام شود و این موضوع را به زودی در جلسه روز چهارشنبه هیئت دولت مطرح و مصوب کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس از وعده وزیر تعاون مبنی بر حل مشکل تهاتر بدهی های شرکت هپکو در نشست روز چهارشنبه هیات وزیران خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب گفت: دولت باید حداقل حقوقی را پرداخت کند که بازنشستگان بتوانند مشکلات زندگی خود را حل کنند بنابراین اگر اعتراضی دارند و نسبت به عدم اجراشدن همسان سازی گلایه مند هستند این یک حق قانونی است که دولت باید توجه داشته باشد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی، دکتر سید محمد جمالیان اظهار کرد: مطابق آخرین گزارش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در استان مرکزی شهرستان های ساوه، دلیجان، کمیجان، فراهان، شازند، خمین، محلات و اراک در وضعیت زرد قرار دارند و تنها چهار شهرستان تفرش آشتیان ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب از حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پاسخگویی پیرامون تعهدات خود نسبت به شرکت هپکو در مجلس خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس گفت: آمریکایی ها تا سوم اسفندماه برای لغو تحریم ها فرصت دارند، در غیر این صورت اجرای پروتکل الحاقی متوقف خواهد شد.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رد لایحه بودجه در صحن مجلس در هفته ای که گذشت حرف وحدیث های بسیاری را با خود به همراه داشت محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان درباره رد بودجه 1400 گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۹:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نمایندگان مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه مشترکی از مردم ولایتمدار برای حضور در آیین های دهه فجر و 22 بهمن تشکر کرده و انقلاب اسلامی ایران را موهبت بزرگ دانسته اند که کشور را در مسیر پیشرفت فراگیر قرار داده است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۸:۳۴    
فعالان مجازی شهرستان خنداب به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی عکس نوشت هایی تهیه کردند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مردم خنداب در جشن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، با رژه خودرویی و موتوری خود این روز را جشن گرفتند.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگترین دستاورد نظام جمهوری اسلامی ایران نظام مردم سالاری است که با هیچ پیروزی قابل قیاس نیست.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره منابع آب شهرستان خنداب گفت: 601 حلقه چاه دارای اضافه برداشت در شهرستان خنداب وجود دارد که مقدار کل اضافه برداشت این چاه ها برابر با 34 میلیون مترمکعب است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس،گفت: ثبت جهانی بازار تاریخی اراک،بیمه هنرمندان صنایع دستی و رسیدگی به فعالان این حوزه در دوران پساکرونا، ایجاد شرایط مناسب برای توسعه منطقه گردشگری گردو اراک، احداث بازارچه صنایع دستی در اراک، خنداب و کمیجان از مسائلی بود که در دیدار با وزیر میراث فرهنگی پیگیری شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تهیه گزارش نظارتی در خصوص عدم رعایت قوانین و تخلفات انجام شده در استانداری مرکزی در طی سال های 92 تا 99 برای اخذ پاسخ و توضیحات لازم به وزیر کشور ارسال شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: از زمانی که شبیخون فرهنگی توسط کشورهای غربی آغاز شده و غربی ها به دنبال از بین بردن روحیه شهادت طلبی و ایثارگری هستند، برگزاری کنگره و یادواره شهدا از هر جنس و قشری لازم و ضروری است
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس گفت: تهاتر بدهی های شرکت هپکو به بانک های تجارت، مسکن و ملی با مطالبات سازمان تأمین اجتماعی از دولت در اولویت ویژه قرار گیرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: فرانسوی ها به دلیل اینکه با ملت ایران دشمنی دارند هیچگاه نمی توانند نقش یک میانجیگر مطلوب را ایفا کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۲۴    
گروه استان ها- پروژه های سپاه استان مرکزی در شهرستان خنداب به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۵۵    
گروه استان ها- نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس با تشریح جدیدترین تصمیمات درباره مشکلات هپکو و آذرآب گفت: صدور ضمانت نامه های بانکی آذرآب تسهیل وبدهی های شرکت هپکو به بانک ها تهاتر می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۳۹    
گروه استان ها- فرمانده سپاه خنداب گفت: سپاه 46 واحد مسکونی برای محرومان و نیازمندان در خنداب احداث و تحویل داد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۰۹    
به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور فرمانده سپاه روح الله آیین بهره برداری از پروژه های دهه فجر شهرستان خنداب برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۰:۱۹    
صادقی از اجرای بیش از 120 برنامه در سطح شهرستان خنداب به همت بسیج و سپاه همزمان با دهه فجر خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور فرمانده سپاه روح الله آیین بهره برداری از پروژه های دهه فجر شهرستان خنداب برگزار شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
صادق گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تهیه و توزیع بسته های معیشتی در دستور کار بوده که تا به امروز بیش از 11 هزار و 100 بسته در سطح شهرستان توزیع شده و امروز در ایام الله دهه فجر 500 بسته دیگر نیز توزیع خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۸:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
طی مراسمی آیین بهره برداری از پروژه های محرومیت زدایی خنداب با حضور فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی و برخی از مسوولین برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۱۷    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی از افتتاح کتابخانه عمومی روستای آقداش خنداب خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۳۴    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مرکزی، به مناسبت دهه فجر با مسئول علمی و پژوهشی ناحیه خنداب درباره وضعیت علمی استان مرکزی به گفتگو پرداختیم. 1 - لطفاً خودتان را معرفی بفرمایید؟ محمد عباسی بیات هستم، 33 سال سن دارم، کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک و مدرس دانشگاه هستم . ...
استانداری مرکزی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
استاندار مرکزی روز شنبه در حاشیه آیین افتتاح مدرسه خیرساز روستای میثم آباد خنداب گفت: 115 مدرسه خیرساز استان در حیات دولت تدبیر و امید در این استان احداث شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - 70 طرح عمرانی و فرهنگی با یک هزار میلیارد ریال اعتبار و اشتغالزایی 500 نفر در خنداب بهره برداری و یا عملیات اجرایی آن ها آغاز شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۵    
حجت الاسلام دانشی گفت: شهرستان خنداب ظرفیت های خوبی درزمینه فرهنگی و هنری دارد که باید با ایجاد زیرساخت های لازم شکوفا شود.
نماینده ی مردم اراک ،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت : طبق بررسی های انجام شده اقدام های مجموعه ی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی در بحث اقدام ملی مسکن قابل تقدیر است .
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در راستای تعامل و اطلاع رسانی و تشریح خدمات غیر حضوری، مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی با خزائی پور فرماندار شهرستان خنداب دیدار و گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی فرماندار خنداب گفت: همزمان با دهه فجر 70 پروژه عمرانی و اقتصادی در این شهرستان بهره برداری و کلنگ زنی می شود.