یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۲۳:۵۵Oct 2020 25

جدیدترین‌های «خنداب»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
خنداب - فرماندار خنداب از مشارکت 70 درصدی مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی و زدن ماسک در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا - مدیرعامل هلال احمر استان قزوین گفت: طبق ارزیابی های صورت گرفته تاکنون خسارت جانی ناشی از زلزله نداشتیم ولی چند روستای شهرستان آوج مانند ساریچلو، خنداب و اسدآباد دچار خسارت های جزیی شده اند که اغلب شامل تخریب دیوار و حیاط است.
برترین ها / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
خانه ملت: نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران هیچ گونه دخالتی در روند انتخابات آمریکا ندارد و مطرح شدن چنین مسائلی از اساس دروغین و غیرمنطقی است. ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۵۵    
امام جمعه خنداب گفت: همانگونه که قبل از انقلاب تجربه کردیم که میان انگلیس و آمریکا تفاوتی نیست و هر دو دشمن ما هستند امروز هم برای مصلحت کشور ما بین حزب دموکرات و جمهوری خواه آمریکا هیچ تفاوتی نیست نقطه اشتراک هر دو حزب ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۰    
گروه استان ها- نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس برای حمایت از مجموعه هلال احمر آمادگی و عزم لازم را دارد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۴    
آصفری نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده از تجربه های ارزشمند مدیران گذشته در کشور یک ضرورت مهم محسوب می شود چراکه شرایط کشور امروز متفاوت است و نیاز به هم افزایی همه اقشار داریم.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۱    
حجت الاسلام احسانی؛ حجت الاسلام احسانی رییس عقیدتی سیاسی گروه پدافند هوایی خنداب ضمن بیان ویژگی های ارتش جمهوری اسلامی ایران آن را با سایر ارتش های جهان مقایسه نمود و بیان داشت: ولایت مداری، مردمی بودن و خودکفا بودن از ویژگی های خاص ارتش جمهوری اسلامی ایران است. ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان خنداب گفت: شهرستان خنداب دارای 400 موقوفه است .تعداد زیادی از آنها مساجد و 30 روستا به صورت 6 دانگ و سه دانگ موقوفه هستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۴    
نماینده موقت شهرستان های فراهان، آشتیان و تفرش در خانه ملت گفت: ضعف در ارائه خدمات اینترنت برخی روستاها، مشکلات متعددی را برای دانش آموزان این مناطق به وجود آورده است که با پیگیری های صورت گرفته قرار است تا پایان سال جاری این نواقص رفع شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
2 گرگ به محل نگهداری گوسفندان در خنداب استان مرکزی حمله ورشدند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
آصفری نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت اگر بخواهد مجدداً هپکو را قبل از اینکه روی پا بیفتد به بخش خصوصی واگذار کند مطمئناً در مجلس به طور جد از دولت خواهیم خواست که این کار صورت نگیرد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۵    
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: برای تکمیل پروژه های راه سازی منطقه پل دوآب و تقاطع غیر همسطح خنداب 360 میلیارد ریال بودجه نیاز است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان با امکانات خود در ساخت قالب های صنعتی با خودروسازان همکاری می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس جهادکشاورزی خنداب گفت: قیمت کشمش از 15 هزار تومان در سال گذشته به حدود 20 هزارتومان در سال جاری رسیده، اما دلالان این حوزه در حال رایزنی برای کاهش قیمت هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تفرش- نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: آبرسانی به شهر تفرش از چشمه هفتیان باوجود پیشرفت بسیار به سرانجام نرسیده است و تسریع در اجرای این پروژه از طریق مجلس پیگیری می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۸    
اراک - ایرنا - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: معضلات اینترنت در برخی از روستاهای استان به ویژه نواحی سخت گذر تفرش جدی است و می طلبد که این نواقص به همت مسئولان تا پایان امسال رفع شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۳۸    
در راستای تحقق شعار #من_هم_یک_مدرسه_میسازم؛ نمایندگان مردم شهرستان های اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی به پویش ملی آجر به آجر پیوستند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، نذر فرهنگی پویش آجر به آجر در ماه محرم و صفر ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: تقویت معیشت مردم کشور در دستور کار جدی مجلس شورای اسلامی قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کمیجان- نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی از اصلاح قانون اخذ قیر در مجلس خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۳    
گروه استان ها- نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: 270 واحد صنعتی غیرفعال در استان مرکزی وجود دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تحقق جهش تولید آمادگی دارند موانع پیش روی بخش صنعت را برطرف کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم تامین مواد اولیه فرصت تولید را از برخی صنایع می گیرد و این در حالی است که در صورت تامین مواد اولیه کارخانجات، ظرفیت تولید از 30 به 60 درصد افزایش پیدا می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کریمی گفت: یکی از موضوعات اساسی در شهرستان خنداب اتمام جاده غرب قره چای است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استانها-نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدیران دستگاه های اجرایی استان مرکزی برای تخصیص اعتبار و بودجه باید تلاش بیشتری داشته باشند گفت: بستن درب اتاق مدیران به روی مردم پذیرفتنی نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی مشکلات ناشی از تحریم های داخلی است، گفت: برخی از تحریم های داخلی سبب شده حدود 15 هزار تن کالا که با سختی فراوان وارد شده ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۰    
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح مجلس برای کمک معیشتی به 60 میلیون نفر از جمعیت کشور در قالب اصلاح قانون بودجه سال جاری، مراحل نهایی را طی می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران با توجه به سهم اندک اعتبارات تملک دارایی، برای افزایش آن در سال آتی تلاش کنند تا بتوان اقدامات موثری در راستای توسعه استان مرکزی انجام داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۵    
خمین - ایرنا - مدیرکل کتابخانه های استان مرکزی گفت: کتابخانه سیار در این استان راه اندازی شده که به زودی در مناطق روستایی اراک، خنداب و ساروق حضور پیدا کرده و به ترویج فرهنگ کتابخوانی می پردازد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۰:۲۳    
اراک- آصفری، نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی از مانع تراشی بانک مرکزی در مسیر تولید انتقاد کرد و خواستار آزادسازی مواد اولیه توقیف شده در گمرک این استان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۸    
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس از دپوی 15 هزار تن کالا در اداره گمرک استان مرکزی به شدت گله کرد و این اقدام را به مثابه خودتحریمی دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تدوین طرح جامع توسعه امامزاده محمد عابد مشهد میقان تاکید کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۳    
اراک- کریمی، نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس با اشاره به تعیین تکلیف قطعی واگذاری سهام دولت در شرکت واگن پارس که متعلق به شرکت گسترش و نوسازی صنایع ایران بود به شرکت مپنا گفت: مدیریت شرکت واگن پارس اراک به زودی در اختیار مپنا قرار می گیرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۵۹    
قلم_مرکزی_بیمارستان شبانه روزی دامپزشکی در اراک با حضور محمدحسن آصفری نماینده مردم شریف اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در اراک افتتاح شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خنداب با اشاره به اینکه سالانه حدود 350 هزار تن تولید محصولات کشاورزی در شهرستان خنداب تولید و روانه بازار می شود گفت: حدود 15 درصد از تولیدات باغبانی و زراعی شهرستان هم به خاطر نبود صنایع تبدیلی به ضایعات تبدیل می شود.
روزنامه عطر یاس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه اقتصادی،زهره صادقی: 50 درصد مردم اراک از آب سد کمال صالح استفاده نمی کنند.بخشی از مردم به دلیل وجود چاه های آلوده ، متاسفانه آب شرب سالم در اختیار ندارند. در کمیجان، جاورسیان، خنداب و میلاجرد امروز شبکه فاضلاب با آب شرب مخلوط می شود و می تواند مشکل جدی برای سلامت مردم در پی داشته باشد ...
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
مراسم معارفه مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تامین اجتماعی، نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس و مدیران استانی برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۶    
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، خواستار توجه بیشتر به تکمیل طرح های نیمه تمام استان مرکزی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه شورای آموزش و پرورش خنداب مشکلات شبکه شاد و زیر ساخت های آن در روستا های این شهرستان بررسی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، خنداب وکمیجان در مجلس به همراه جمعی از مسئولان از کلینیک توانبخشی ایثار و مکان جدید دانشکده دندان پزشکی اراک بازدید کردند.
مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از وقوع تصادفی خونین در جاده دهق به گلپایگان خبر داد و اظهار کرد: در این تصادف که در ساعت 16:06 رخ داد یک دستگاه سواری پارس و یک دستگاه سواری کوییک در جاده دهق به گلپایگان بعد از خنداب تصادف کردند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۲:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
وقوع سانحه رانندگی در جاده دهق به گلپایگان پنج کشته و پنج نفر مصدوم بر جا گذاشت. مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان جمعه شب در گفت و گو با ایرنا افزود ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۱:۱۹    
امام جمعه خنداب گفت: برای رفع مشکلات باید آرمان های امام راحل و سیاستهای کلان نظام را در نظر بگیریم و به مردم و ظرفیت داخل اعتماد کنیم قطعا مسیر هموار خواهد شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: ادعایی که از سوی نخست وزیر رژیم کودک کش صیونیست ها علیه حزب الله لبنان صورت پذیرفته، جعلی و دروغین است و این موضوع بیانگر عصبانیت نتانیاهو از جبهه مقاومت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۸:۱۲    
گروه استان ها- نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: برخی شهرک های صنعتی استان مرکزی به شهر ارواح تبدیل شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۳    
اراک - ایرنا - نمایندگان مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، خواستار توجه بیشتر به تکمیل طرح های نیمه تمام استان مرکزی شدند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۰    
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: مناظزه انتخاباتی میان کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا ماهیت سردمداران ایالات متحده را برای همگان آشکار ساخت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در محلس شورای اسلامی گفت: پل سنجان اراک علیرغم اینکه روزانه بیش از 40 هزار تردد در آن انجام می شود، پس از گذشت سال ها همچنان نیمه کاره مانده و این در حالی است که حداقل سه بار وزیر مربوطه نیز از این پل بازدید داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: فشارهای اقتصادی بسیاری به مردم تحمیل شده و متاسفانه پاسخی هم برای گرانی های بی منطق وجود ندارد، در این راستا خواستار حمایت دولت از طرح معیشتی مجلس هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا در هر زمانی ضروری است و تعطیل بردار نیست.