دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۸:۲۶Oct 2020 26

جدیدترین‌های «سمن»

بافق فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۴۴    
دبیر سمن موسسه رویش نهال کوچک گفت: اسامی برندگان مسابقه حفظ شعر وحشی بافقی اعلام شد. مجتبی فتاحی با بیان اینکه این مسابقه به مناسبت 18 مهر ماه روز وحشی بافقی برگزار شد عنوان کرد: بیش از 60 نفر از شهرهای بافق، میبد، اصفهان و تهران در مسابقه حفظ شعر وحشی بافقی شرکت کردند. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور جوانان وزیر ورزش: به جوانان می گویم اگر می خواهید وارد عرصه کسب و کار شوید به ما مراجعه کنید چرا که وزارت ورزش و جوانان یکی از پایگاه های کسب و کار برای جوانان است و در این راستا سمن های جوانان را تشکیل داده تا جوانان با عضو شدن در آن بتوانند وارد کسب و کار شده و درآمدزایی کنند.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۰    
معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی از اختصاص 395 هزار دلاری اعتبارات فائو به پروژه مدیریت سیل خبر داد. *** قانون جامع آب به گزارش خبرگزاری صنایع ، علیمراد اکبری در پنجاه و هفتمین نشست شورای مدیران این معاونت در کرج با اشاره به قانون جامع آب، اظهار داشت: ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: توان مهندسی بالایی در خصوص فعالیت های آب و خاک درسطح کشور داریم و قابلیت صدور این دانش و خدمات به کشورهای دیگر وجود دارد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۴    
آذین عارفیان به خبرگزاری برنا گفت: بی توجهی برخی از مسئولین لرستان جوانان عضو سمن ها را دچار ناامیدی و یاس می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
عزیزی بیان کرد: فلسفه وجودی سازمان های مردم نهاد، کوچک کردن دولت است تا بخش نظارتی و حاکمیتی دولت در حوزه فرهنگی و اجتماعی بیشتر تقویت شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۳    
قلم/اصفهان_ معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی استان اصفهان با ابراز تأسف از رها شدن نوزاد در یکی از مناطق حاشیه ای اصفهان گفت: زنان کارتن خواب زیر بار پشتیبانی بهزیستی و سمن های فعال در این حوزه نمی روند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان گنبدکاووس گفت: پایگاه بسیج، بسیجیان، فضای مجازی، سمن ها و پویش ها ظرفیت بسیار خوبی در راستای مقابله و پیشگیری با ویروس کرونا است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۸:۳۳    
پروین یاسینی یکتا گفت: یکی از مهم ترین برنامه های کاندیداهای استان ما این است که به استان های اطراف مانند کردستان، سنندج، کرمانشاه سفر کنند تا هم خودشان را معرفی کنند هم اینکه به جوانان این مناطق کمک رسانی کنند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه خانه جوان سیاسی نیست و باید در اختیار نظام ،حکومت و توسعه کشور قرار بگیرد ،تاکید کرد که کادر مدیریتی آینده کشور براساس بیانیه گام دوم انقلاب رهبر معظم انقلاب با محوریت استفاده از جوانان خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۱۹    
زنجان - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان گفت: در حوزه جوانان بیش از سه هزارو 200 سمن دارای شناسه پیگیری در کشور فعالیت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه هم اکنون120 خانه جوان در کشور فعال است، گفت: بیشتر این خانه ها به صورت ملکی فعال است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۴۲    
زنجان-وزیر ورزش و جوانان از فعالیت بیش از 3000 سمن در سطح کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان وزیر ورزش و جوانان گفت: یک میلیون جوان ایرانی در سمن ها عضو هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: سه هزار و 500 سمن در بخش ورزش و جوانان در کشور فعالیت می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
سید موسی خادمی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا، تغییر در نحوه برگزاری مراسم ازدواج به منظور جلوگیری از ایجاد تجمع ضروری است .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - معاون فرماندار عجب شیر با اشاره به نقش و اهمیت سازمان های مردم نهاد در جامعه گفت: سمن ها برای ایفای نقش و رفع مشکلات جوانان پای کار باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: شاد زیستن مغایرتی با دین و مذهب ندارد لذا سازمان های مردم نهاد در زمینه چگونه شاد زیستن و تاب آوری در مقابل بحران های اجتماعی اقدام کنند.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری فارس از خرم آباد، سیدموسی خادمی در حاشیه جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ساماندهی امور جوانان استان اظهار کرد: اولویت این نشست ساماندهی مسائل جوانان است و امروز بحث استفاده بیشتر از ظرفیت سمن ها مطرح شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیر مشارکت های مردمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: طبق برنامه ریزی انجام گرفته همایش بین المللی آیین محبت با موضوع نقش و مشارکت سمن ها، خیرین در مدیریت بحران نیمه بهمن امسال به صورت مجازی برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل محیط زیست استان اردبیل گفت: 12 سمن زیست محیطی در استان اردبیل فعال هستند که از نظر کیفیت و برگزاری برنامه ها در سطح خوبی قرار دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- فرماندار کنگان گفت: سازمان های مردم نهاد این شهرستان به ترویج فرهنگ همزیستی با کرونا، ترغیب مردم بر استفاده از ماسک و رعایت شیوه نامه های بهداشتی در جامعه بپردازند.
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
5:36 PM 1399/07/30 تعداد بازدید: 2 روابط عمومی سازمان شیلات ایران در پی اخبار و رویدادهای روزهای اخیر پیرامون صید ترال در آبهای جنوب کشور، بیانیه ای صادر کرده است. متن بیانیه به شرح ذیل می باشد. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
با اعلام مجمع سمن های جوانان استان یزد، زمان ثبت نام کمیسیون های تخصصی مجمع سمن های جوانان استان یزد تا 5 آبان تمدید شد.
آوای سرحد   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۳    
رئیس اداره ورزش و جوانان خاش گفت: سمن ها با بهره مندی از ظرفیت جوانان بازوی توانمندی برای توسعه و تحقق پیشرفت در امور اجتماعی هستند. به گزارش آوای سرحد مسافر شهنوازی ظهر امروز در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه به مناسبت هفته تربیت بدنی اظهار داشت ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
محمدمهدی تندگویان با اشاره به اعلام آمادگی برای همکاری با جمعیت هلال احمر گفت: سمن های جوانان در حوزه های آسیب اجتماعی و مواقع بحرانی آماده خدمت رسانی هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۲    
سمنان- ایرنا- سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: سمنان از نظر توسعه یافتگی سازمان های مردم نهاد جوانان، رتبه دوم را در بین استان های کشور داراست.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه سه جانبه فی ما بین معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان ، معاونت امور جوانان ، و فدراسیون ورزش های همگانی ، شبکه ملی سمن های ورزشی (شمس) تاسیس شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-استاندار زنجان، بر لزوم استفاده از سمن ها در خصوص مقابله با بیماری کرونا دراستان تاکید کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بی شک فعالیت های مدنی همواره در پیشبرد آرمان های یک جامعه نقش بسزایی دارد. سازمان های مردم نهاد که از بطن جامعه برون می آیند می توانند به عنوان یک اهرم بسیار قوی فعالیت های مدنی را گسترش دهند و به جهت کاهش آسیب های اجتماعی مطالبه گری داشته باشند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۸    
سرپرست ورزش و جوانان لرستان در گفت وگو با برنا از انجام کمک های مومنانه درسبک جدید توسط یکی از سمن های دستگاه ورزش و جوانان استان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی سازمان های غیردولتی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور گفت: رویکرد اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل در حمایت از سمن ها در سطح کشور مثال زدنی است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۰    
رئیس مجمع جوانان استان سمنان در گفتکو با خبرگزاری برنا بیان کرد: از ابتدای شروع به کار مجمع استانی، رصد و پایش عملکرد سازمان های مردم نهاد جوانان استان را جزء اهداف سازمانی مجمع به جهت بهبود کمی وکیفی سمن قرار داده و اکنون زمان آن رسیده تا به صورت میدانی این مهم را به اتمام برسانیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه وزارت ورزش و جوانان گفت: براساس تفاهمنامه همکاری معاونت جوانان با فدراسیون ورزش های سه گانه، سازمان های مردم نهاد استعدادهای ورزشی در مناطق محروم و حاشیه نشین را شناسایی می کنند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
ساری (پانا) - برنامه های گرامیداشت هفته مازندران در سال جاری با محوریت حضور سازمانهای مردم نهاد اجرا می شود و سایر دستگاه ها به عنوان همراه حضور خواهند داشت. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۲:۱۶    
آرش کاکاوندی به برنامی گوید: حوزه جوانان بسیار گسترده است و گوشه ای از مشکلات جوانان با ورزش حل می شود اما اگر این مسئله درک شود من قول می دهم جوانان ما در المپیک هم حرف برای گفتن خواهند داشت
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۰۹    
مجوز سازمان مردم نهاد اُویان شایا فرادنبه با امضای استاندار چهارمحال و بختیاری صادر شد.
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به رویکرد جدید وزارت کشور در کیفی سازی سمن ها، گفت : خوشبختانه آذربایجان شرقی از لحاظ تعداد سمن ها جزو استان های برتر کشور محسوب می شود و از لحاظ کیفی نیز عملکرد سمن های استان در بحران کرونا گویای همه چیز است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر ورزش: انعقاد تفاهم نامه با فدراسیون ورزش های سه گانه (دوچرخه سواری - دوومیدانی و شنا) فتح باب خوبی است تا با سمن ها برای توسعه مدل همگانی ورزش های عمومی تلاش کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۲۸    
علی نژاد گفت: با استفاده از زیرساخت های نیرو های انسانی می توانیم در برگزاری رویداد ها و مسابقات ورزشی از سمن های جوانان بهره مند شویم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۲۵    
مهدی گودرزی گفت: با امضای تفاهم نامه معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با فدراسیون ورزش سه گانه می خواهیم بحث آموزش، کشف استعداد و رویدادهایی از جمله مسابقات همگانی را برای جوانان تسهیل کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مهدی علی نژاد گفت: خواهشم این است با امضای تفاهم نامه بین معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با فدراسیون ورزش های سه گانه، توجه ویژه ای به نهضت داوطلبی شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سجاد سالک گفت: پس از امضای تفاهم نامه همکاری معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با فدراسیون ورزش سه گانه برای اولین بار در آذربایجان شرقی اولین برنامه مشترک برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مشارکت های داوطلبان وزارت ورزش و جوانان از فعالیت 300 سمن جوانان در حوزه ورزش های تخصصی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون ساماندهی امور جوانان از ترویج ورزش های سه گانه در سطح ملی با استفاده از ظرفیت سمن ها خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
حاشیه جاده ساری به قائمشهر امروز یکشنبه 27 مهر ماه با همکاری فرمانداری،سمن ها و کارکنان برخی ادارات مازندران پاکسازی شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - علی باقری کنی، دبیر ستاد حقوق بشر در پاسخ به نامه یک سمن حقوق بشری، اظهار داشت: ستاد حقوق بشر مأموریت دارد تا حقوق همه شهروندان اعم از راست کردار و کژکردار تأمین نماید و در این چارچوب از همکاری سمن های حقوق بشری استقبال می کند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
حشمت الله امان الهی گفت: با همدلی و وفاق می توانیم از ظرفیت سازمان های مردم نهاد جوانان استان به خوبی بهره ببریم.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۲    
به گزارش مشرق، افشین علا، شاعر یکی از سرودهای خود به نام گرمی بازار حُسن را منتشر کرد. نفحه ی باغ بهشت، عطر تن مجتباست محفل کروبیان، انجمن مجتباست در همه جا، بوی عشق گر رسد از کوی عشق نافه آهوی عشق از ختن مجتباست خرمی از خوی اوست، رنگ گل از روی اوست ...
گلونی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۰    
مهار آتش در ارتفاعات منگشت خوزستان به گزارش گلونی پس از 24 ساعت تلاش بی وقفه نیروهای مردمی، سمن ها، کوهنوردان و یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان باغملک استان خوزستان ، آتش در جنگل های بلوط حوزه دهستان مُنگشت متوقف شد. ...