یکشنبه ۲۱ خردادساعت ۰۱:۱۶Jun 2023 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سمن»

اهر خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۶:۰۱    
وزیر ورزش و جوانان گفت: آذربایجان شرقی شش سال است که در حوزه جوانان رتبه برتر کشور را به دست می آورد و در کل 300 سمن در این استان فعالیت می کنند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
نصر: وزیر ورزش و جوانان گفت: در ابتدای کار وزارتخانه که 3500 سمن داشتیم، در حال حاضر و در کمترین زمان ممکن مسئول این تعداد به پنج هزار سمن افزایش پیدا کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز- وزیر ورزش و جوانان گفت: آذربایجان شرقی 6 سال است که در حوزه جوانان رتبه برتر کشور را به دست می آورد و در کل 300 سمن در این استان فعالیت می کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران گفت: یکی از نکات بسیار مهم که در حکمرانی شهری اولویت دارد، استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد، سمن ها، نخبگان و خبرگان است.
استانداری تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۲۲    
جلسه مشترک مدیرکل اجتماعی استانداری تهران با سمن های فعال در حوزه حمل و نقل برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان البرز گفت: 248 سازمان مردم نهاد در استان فعالیت می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل حفاظت محیط زیست فارس، با اشاره به راهگشا بودن کارت همیار محیط زیست برای اعضای سمن های فعال در این حوزه هنگام مواجهه با مباحث حقیقی، از اعضای فعال این تشکل ها خواست که نسبت به دریافت این کارت اقدام کنند.
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۸    
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ممسنی با تقدیر از اعضای سازمان های مردم نهاد و تشکل های محیط زیست با توجه به گرمای هوا و خطرات فصل تابستان در بروز آتش سوزی ها بیان داشت: مشارکت تشکل های محیط زیست در مهار آتش سوزی ها، درختکاری و احیای جنگل ستودنی است. ...
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۱۵    
ایرسا- کارگاه مشورتی "ترنج" ویژه سمن های منتخب کشوری با حضور مدیرکل و معاون امور بین الملل وزارت ورزش و جوانان و همچنین مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه خاتمه یافت.
معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: در راستای ازدواج موفق با کمک سمن ها 140 کارگاه آموزشی برگزار شد که 3 هزار نفر در آن شرکت کردند و نیاز داریم این دوره ها افزایش پیدا کند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: باتوجه به اینکه رویکرد دولت در حوزه ازدواج آسان است نیاز داریم نهادهای مختلف در کنار سمن ها برای استفاده از تجارب سایر استان ها فعال شوند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۲    
مسابقات بومی و محلی به همت اداره کل ورزش و جوانان استان و سمن طارمه هنر خلیج فارس به میزبانی پایگاه دریایی ارتش برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
وزیر دادگستری گفت: دولت به تنهایی قادر به حل و فصل مشکلات کودکان نیست و در این حوزه نیازمند هم افزایی و مشارکت سازنده سمن ها و فعالان این حوزه هستیم.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رویداد توانمندسازی همنا ویژه تشکل ها و سمن های جوانان استان کردستان که با حضور مدیرکل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان وزارت ورزش و جوانان امروز، 9 خرداد در اداره کل ورزش و جوانان کردستان برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۵۶    
کمیته تخصصی ازدواج با حضور سمن های فعال در امر ازدواج و کارشناسان جوانان ادارات شهرستانهای ورزش و جوانان برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان گفت؛ظرفیت و بستر لازم برای اجرای برنامه های مختلف با کمک سمن ها فراهم شده و سعی بر آن است که از تمامی ظرفیت های جوانان استفاده کنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کامل نواب بر بهره گیری از ظرفیت سازمان های مردم نهاد و سمن ها تاکید کرد و گفت: گفتمان سازی در داخل مجموعه سمن ها منجر به شکل گیری و ایجاد شبکه سازی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه وزارت ورزش و جوانان گفت: سمن ها متشکل از افراد مستعدی هستند که می توانند نقش مؤثری را در توسعه جامعه ایفا کنند و بر همین اساس مسئولین باید توانایی آنها را جدی گرفته و به آنها اعتماد کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان وزارت ورزش و جوانان، در چهاردهمین رویداد آموزشی همنا گفت: رویکرد دولت فعال کردن ظرفیت های حوزه جوانان در قالب سمن ها و تشکل های مردمی جوانان است.
استانداری قزوین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۱۳    
عباس کاظمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین روز دوشنبه در ادامه نشست های هم افزایی و توانمندسازی سازمان های مردم نهاد گفت: سند تحول دولت مردمی که در ابتدای دولت منتشر شده است سند محکمی برای توجه ویژه دولت به مجموعه های مردمی است و دولت در این زمینه مصمم است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
منوچهر حاتمی گفت: سمن های استان کرمانشاه ظرفیت های زیادی در کاهش آسیب ها دارند و می توانند در امر توانمندسازی نوجوانان و جوانان و پیاده سازی طرح های مورد نظر موفق عمل کنند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۴۴    
نشست هم اندیشی مدیرکل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان وزارت ورزش و جوانان با دبیران شبکه های تخصصی 14 گانه سمن های کرمانشاه برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل مشارکت های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت:یکی از مأموریت های وزارت ورزش و جوانان بستر سازی و برگزاری دوره های توانمند سازی و مشورتی ویژه جوانان و سمن ها است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه کارگاه مشورتی آشنایی، پیاده سازی و گسترش برنامه توانمندسازی، بهزیستی و کارآفرینی اجتماعی نوجوانان و جوانان(ترنج) با حضور نمایندگان سمن هایی از 15 استان کشور به میزبانی کرمانشاه آغاز به کار کرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۶    
آذربایجان غربی- مدیر انجمن ادبی قرار ارومیه گفت: انجمن ها و سمن ها بازوی دولت در حوزه های مختلف و به ویژه در زمینه ایجاد بستر مناسب برای نهادینه کردن مولفه های فرهنگی محسوب می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور با اشاره به ریاست ایران در کارگروه توانمندسازی اقتصادی بانوان اتحادیه کشورهای اقیانوس هند، گفت: ایجاد ارتباط بین سمن های ایرانی و سمن های کشورهای عضو در دستور کار است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان لرستان از فعالیت 100 سمن در سطح استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور بین الملل معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، درباره برگزاری هفتمین نشست کارگروه توانمندسازی اقتصادی بانوان اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند (آیورا) در تهران توضیحاتی ارائه و عنوان کرد که برگزاری جلسات حضوری و مجازی در موضوعات مربوط به توانمندسازی اقتصادی زنان در آیورا ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سومین روز دوره توانمندسازی، معرفتی و مهارت افزایی هیات ها و تشکل های دینی در آوردگاه تمدنی با عنوان دوره ماه ، در راستای ارتقاء آموزشی و توانمندسازی هیات ها و تشکل های دینی، سمن ها و مجموعه های مردم نهاد منطقه شمال کشور به مرکزیت استان مازندران و به میزبانی اردوگاه شهدای هفتم تیر رامسر برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/یزد سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان یزد توانمندسازی و ساماندهی روابط عمومی های هیات های ورزشی و سمن های جوانان را از اولویت های این اداره کل در دوره جدید خواند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل مشارکت های اجتماعی جوانان در سیزدهمین رویداد همنا با بیان اینکه امروزه در جهان بین الملل برای انجام امور مختلف از جوانان داوطلب استفاده می شود گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان گفت: اماکن ورزشی روستایی بر اساس قوانین و مقررات و طی مراحل قانونی به دهیاری ها و سمن های مردم نهاد و اشخاص حقیقی وحقوقی واگذار می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۲    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ماکو از بازدید اعضای سازمان های مردم نهاد از جمله سمن های قالا بوم، فاطر و مبین تاو و تعدادی از اصحاب رسانه این شهرستان از بناهای تاریخی و گردشگری ماکو به مناسبت گرامی داشت هفته میراث فرهنگی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان قزوین گفت: وابستگی اقتصادی سمن ها به نهادهای دولتی، سبب شده این نهادها در عمل روحیه مطالبه خود را از دست بدهند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
دوره توانمندسازی، معرفتی و مهارت افزایی هیئات و تشکل های دینی در آوردگاه تمدنی با عنوان دوره ماه ، در راستای ارتقای آموزشی و توانمندسازی هیئت ها و تشکل های دینی، سمن ها و مجموعه های مردم نهاد منطقه شمال کشور در رامسر آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۴    
شاهرود- رئیس سازمان محیط زیست چند روز قبل به استان سمنان سفر کرد و از سازمان های مردم نهاد و مطالبه گران خواست تا بیشتر مطالبه گری کنند حال آنکه از اساس سمن ها نادیده گرفته می شوند.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان بر افزایش اعتبار سمن های استان تاکید کرد و گفت: اغلب برنامه های حوزه جوانان به صورت خودجوش توسط سازمان های مردم نهاد برگزار می شود لذا باید در امر کمک رسانی به سمن ها حضور پررنگی داشته باشیم.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۴    
فعالیت زنان کارآفرین نقش تاثیرگذاری در سلامت اقتصادی واجتماعی جامعه دارد مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری در روز سه شنبه مورخ 1402/2/19 در راستای اجرای پروژه طرح (( توانمند سازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار و حمایت از زنان کارآفرین )) به همراه کارشناس بانوان فرمانداری بدره از تعدادی از طرح ...
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمیرم خانم آقای کارشناس کارشناس سمن ها و سازمان های مردم نهاد از مرکز نیکوکاری بیت العباس بازدید کرد. مرکز نیکوکاری بیت العباس با مدیریت رامین طایی از سال 81 فعالیت خود را در شهرستان شروع کرده و به مدت سه سال با مجوز رسمی به 420 مددجو خدمات رسانی می کند. [...]
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
16 اداره کل استانی وزارت ورزش و جوانان و 17 سازمان مردم نهاد تحت نظارت این وزارت خانه در رویداد ملی جوانی جمعیت که عملکرد سال گذشته این نهاد ها در حوزه جوانی جمعیت به شمار می رود، حائز رتبه های برتر در سطح کشور شدند.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: سال گذشته 31 هزار و 752 نفر متقاضی وام ازدواج بودند که با دستور و پیگیری استاندار، تاکنون به 26 هزار و 859 نفر معادل 85 درصد متقاضیان وام پرداخت شده است. جهانبخش آرمان امروز در جلسه قرارگاه جمعیت استان گیلان، از تخصیص حداقل 30 درصد بودجه حمایتی [...] ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
شاهرود- رئیس سازمان محیط زیست خواستار تقویت مطالبه گری در حوزه محیط زیست توسط خبرنگاران شد و گفت: هیچ شکایتی از خبرنگار یا سمن های فعال زیست محیطی اتفاق نخواهد افتاد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۳    
فرماندار کلاله گفت: جشن ازدواج آسان با مشارکت سمن ها و برخی از دستگاه ها در هفته ازدواج در کلاله بر گزار می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
همایش پیش از ازدواج به همت سمن پرتو آرامش زندگی و همکاری مرکز مشاوره باران با مشارکت معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم به صورت رایگان برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۲    
کارگاه آموزشی برقرای ارتباط موثر وفنون مذاکره به همت سمن فردای بهتر مغان در شهرستان بیله سوار برگزار شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به کاهش زادآوری و سالمندی جمعیت در گیلان گفت: سمن های مردم نهاد در جهت آگاهی بخشی و فعال کردن گسل های مردمی و جوان به جهت تشویق فرزندآوری و رفع موانع رشد جمعیت بیشتر تلاش کنند. ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۲    
ششمین گردهمایی مجموعه داران ایران جهت تشویق و ترغیب مجموعه داران جهت ثبت مجموعه خصوصی در وزارت میراث فرهنگی در سالن سمن های شورای شهر تهران برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت هفته جمعیت اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر با همکاری سمن های جوانان با هدف تشویق جوانان به ازدواج و فرزندآوری خانواده ها اقدام به تهیه 10 دستگاه دوچرخه برای خانواده های 4 فرزند به بالا نمودند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل ورزش و جوانان گیلان و سمن جوانان ریحانه آفرینش در اولین رویداد استانی جایزه جوانی جمعیت این استان حائز رتبه برتر شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دبیر سمن گردشگران جوان چشم برم شهرستان لردگان از راه اندازی پویش نه به تفنگ در سه شهرستان خبر داد و گفت: رسم تیراندازی در عروسی ها تا کنون فجایع فراوانی را رقم زده و به تازگی نیز منجر به فوت داماد در یکی از مجالس عروسی در لردگان شده است.