دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۰:۴۷Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سمن»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار کهگیلویه گفت: سازمان های مردم نهادی که به بازماندگان از تحصیل خدمات ارائه دهند حمایت می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد فرماندار شهرستان کهگیلویه گفت: باید در گام دوم انقلاب و در راستای توسعه و مدیریت بهتر بخشی از هزینه های ادارات را برون سپاری در اختیار سمن ها قرار دهیم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
ساترا در راستای همکاری با سمن ها و فعال کردن آن ها در حوزه سواد رسانه ای تفاهم نامه همکاری منعقد کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مسعود سلطانی فر گفت: یکی از وظایف ما این است تا بتوانیم در یک فرایند سالم فرزندآوری را گسترش دهیم و از خانواده ها حمایت و پشتیبانی کنیم تا جلوی روند پیری جمعیت گرفته شود و بتوانیم نسل جوان شاداب و پویا که موتور محرک کشور است را تربیت کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۴    
دبیر مجمع جوانان استان قزوین گفت: سمن ها با آموزش تخصصی و ارائه مشاوره های تخصصی به افراد آسیب دیده می توانند در کاهش آسیب های اجتماعی نقش آفرین باشند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۴    
معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان در نشست مشارکت اجتماعی و توسعه فرهنگ تعاون گفت؛ انعقاد تفاهم نامه مجمع جوانان استان با اداره کل تعاون کردستان کمک مهمی برای تحقق اهداف سمن های جوانان خواهد بود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۹    
با تعریف پروژه های توانمندسازی در محله ها و نیز پروژه های بهسازی و زیست محیطی می توان در تهران 1400 به سمن ها قدرت بیشتری داد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۰۸    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ویژه گنبدکاووس در نشست کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات کارگروه مقابله با کرونا گنبدکاووس با قدردانی از تلاش های کادر درمان، ادارات و نهادها، سمن ها و رسانه ها طی یکسال گذشته برای درمان مبتلایان و اقدامات اطلاع رسانی برای پیشگیری و مقابله با کرونا ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: نقش آفرینی سمن ها و تشکل ها در این استان باید فرامرزی باشد از این رو وظیفه مسوولان و دستگاه های اجرایی مختلف در جهت توانمندسازی هرچه بیشتر آن هاست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون فرماندار هشترود گفت: سمن ها ستون جامعه مدنی بوده و در مسیر حل مشکلات و مسائل مختلف، کمک حال حاکمیت هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
جعفر راستی گفت: درخواست دادیم همانگونه که وزارتخانه ها ملزم به حساب کتاب سالانه هستند و دیوان محاسبات بر آنها نظارت می کند، سازمان های مردم نهاد نیز ذیل یک ردیف قانونی حساب کتاب شوند و این دیوان بر آنها ناظر باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۵۶    
ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار شوط گفت: در حال حاضر 15 سازمان مردم نهاد در شهرستان از طریق فرمانداری، اداره ورزش و جوانان و اداره بهزیستی مجوز گرفته و در زمینه های مختلف فعالیت می کنند.
توسعه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۱:۰۸    
اواخر هفته گذشته جمعی از اعضای سمن ها و نهادی مدنی و حامیان میراث فرهنگی و حفظ محیط زیست کرمانشاه با تجمع در طاقبستان با دردست داشتن پلاکاردهایی خواستار جلوگیری از ساخت تله کابین طاقبستان بمنظور حفظ حریم تاریخی طاقبستان و مناظر چشمگیر حاشیه آن شدند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین حسینی همدانی تأکید کرد: در راستای اجرای بیانیه گام دوم هیچ کدام از سازمان اجرایی مسئولیت ندارند بلکه خود جوانان باید حلقات میانی و کارگروه ها را تشکیل دهند لذا این کار باید توسط خود جوانان انجام شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۲۱    
اسماعیلی گفت: باید از ظرفیت سمن ها بیشتر استفاده شود و دستگاه های اجرایی به معرفی سمن ها در جامعه هدف خود بپردازند.
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، پیرو انتشار عمومی متن لایحه قانون آب (ویرایش نخست) و فراخوان نظرسنجی از کلیه صاحب نظران و دست اندرکاران بخش های دولتی، خصوصی و همچنین سمن ها و عموم مردم ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۳    
آرش بهشتی از برگزاری 32 ساعت کارگاه کارآفرینی و کسب و کار اجتماعی توسط سمن های حوزه جوانان شهرستان دورود خبرداد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان در نشست ویدئو کنفرانسی با معاون علمی، فرهنگی معاون اول رئیس جمهور و در جمع تعدادی از هنرمندان و فعالان مدنی استان با بیان این که شبکه سازی اجتماعی ابزار نیرومندی برای هم افزایی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار یزد با اشاره به وجود خلع در اولویت بندی تدوین برنامه های حوزه نماز در استان، گفت: حجم کارهایی که باید در حوزه فرهنگ سازی نماز و علوم دینی انجام شود فراتر از توان آموزش و پرورش است و این مهم به هم افزایی جدی نیاز دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: سازمان های مردم نهاد تبیین کننده مطالبات اجتماعی و مردمی در عرصه های محیط زیست هستند و می توانند اثرگذاری زیادی را در سطح جامعه داشته باشند.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ماجرای دردسر های سریالی جمعیت امام علی (ع) تمامی ندارد. حالا در تازه ترین اتفاق و بنا بر اطلاعیه منتشرشده از سوی جمعیت امام علی (ع)، وزارت کشور، درخواست انحلال این سازمان را ابلاغ کرده است ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز کشور اظهار کرد: آموزش وپرورش و مدرسه مهد تربیت هستند امیدوارم خیر جمعی را در مدرسه تجربه کنیم و مدرسه نهادی برای این موضوع شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۱    
ربیعی گفت: سال 92، چهار و 300 خیریه بهزیستی داشتیم، اما امروز به 9800 سمن رسیدیم که منشا خیر جمعی می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۰    
رئیس سازمان برنامه و بودجه به بودجه پروژه های مشارکتی مدرسه سازی اشاره کرد و گفت: طی سال 93 تا امسال، این بودجه 58 برابر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام سمن زیست محیطی "دوستان زمین و زمان" در دانشگاه پیام نور استان ایلام افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۷    
مدیرکل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ظرفیت بالای سازمان های مردم نهاد در خدمت رسانی به مردم از سایر سمن هایی که تاکنون فعالیتی نداشته اند درخواست کرد پای کار باشند تا با تعامل و همکاری هم در بهبود وضعیت مردم سی سخت گام برداریم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۴    
انجمن مردم نهاد ندای آرامش و موسسه مردم نهاد اندیشه رسا مهر از سازمان های مردم نهاد فعال استان فارس،مجری برگزاری دو طرح ملی ویژه جوانان عضو سمن ها در حوزه کارآفرینی هستند.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
علی صداقتی خیاط برای آن دسته از معلمان و مدرسانی که دغدغه آموزش دارند بسیار معروف است. انجمن و سمن های زیادی که برای کودکان و نوجوانان محروم از تحصیل تلاش می کنند او را به خوبی می شناسند. آوازه این معلم به واسطه حضورش در خانه های کودک و انجمن هایی در شوش، دروازه غار، ناصرخسرو، پاسگاه نعمت آباد و.. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمانشاه گفت: دستگاه های مربوطه به دغدغه های دلسوزانه سمن ها درباره ساخت تله کابین طاقبستان توجه داشته باشند.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت: حضور سازمان های مردم نهاد موجب افزایش انسجام اجتماعی می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۵    
اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در اطلاعیه ای اعلام کرد: ورزشکاران و سمن های البرز می توانند تا سه جلسه از خدمات مشاوره رایگان در حوزه ازدواج بهره مند شوند.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۲۲    
اتحادخبر:مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر گفت: مشارکت سمن ها در توسعه زیرساخت های سلامت بوشهر افزایش می یابد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۱۷    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری؛ جلسه مجمع سلامت شهرستان گمیشان به ریاست دستمرد فرماندار گمیشان وسایر اعضا با محوریت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی نماینده سمن های محیط زیست و منابع طبیعی در شورای مشورتی خراسان جنوبی گفت: نباید به بهانه کرونا رفتارهای غیرمحیط زیستی از خود بروز دهیم؛ ماسکی باید استفاده کرد که خطر کمتری برای دیگران و محیط زیست داشته باشد؛ ماسک های پارچه ای می تواند گزینه خوبی باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه روحیه مطالبه گری، مشارکت جویی و پیگیری سمن ها سرمایه ای ارزشمند برای پویایی اجتماعی است، تاکید کرد: مدیران و ادارات از مطالبه گری سمن ها استقبال کنند و آنها را مزاحم خود نپندارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهر گفت: مشارکت سمن ها در توسعه زیرساخت های سلامت بوشهر افزایش می یابد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور خانواده و بانوان استانداری در افتتاح کارگاه آموزشی توان افزایی و تاب آوری سمن های کرمانشاه در مرکز توابخشی بهزیستی، اظهار داشت: به دلیل تحریم های ظالمانه شرایط اجتماعی کشور مناسب نیست و راه اندازی کارگاه آموزشی تاب آوری ضرورت دارد.
برترین ها / تلنگر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: امروز جریان اصلاحات معتقد است که باید با همه ظرفیت وارد صحنه شد و نهاد اجماع ساز هم در همین راستا شکل گرفته است. ...
دیدشهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: براساس توافقات انجام شده خانه فرهنگ و هنر استان برای پیشبرد اهداف فرهنگی و حفظ هویت تاریخی اردبیل مشارکت و همکاری خواهد کرد. ...
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
ایلنا: اسحاق جهانگیری عصر امروز(شنبه) در نشست نخبگان، جوانان و فعالان اجتماعی و فرهنگی کردستان اظهار داشت: ممکن است در سیستم اداره کشور برخی اشکالات وجود داشته باشد که ناشی از نحوه مدیریت برخی مدیران است زیرا گاهی مدیرانی که انتخاب می شوند شایستگی ندارند و هزینه هایی برای کشور درست می کنند. ...
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۳:۳۶    
آمریکا و اروپا قصد بازگشت به برجام را ندارند و برای همین سعی می کنند تا فضای افکار عمومی جهان را با تمسک به رسانه های تأثیر گذار خود به این سمن سوق دهند که ایران به تعهدات خود باز نمی گردد در حالی که آمریکا و اروپا ناقضین اصلی توافق هسته ای با ایران هستند و اکنون سعی دارند بار دیگر با وعده های پوچ ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
51 نماینده مجلس طی تذکری به وزیر ورزش و جوانان بر ضرورت ایجاد سامانه شفافیت در خصوص میزان حمایت های انجام شده از سمن ها در دولت یازدهم و دوازدهم در راستای توزیع عادلانه حمایت ها از تمام سمن های کشور تاکید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - استاندار گلستان گفت: طبق بررسی انجام شده 804 خدمت 25 دستگاه اجرایی استان قابل برون سپاری به بخش خصوصی از جمله سمن ها و تشکل های مردم نهاد است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل پیشگیری های مردمی و مشارکت های مدنی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، استان کرمان را از استان های پیشرو در زمینه جلب مشارکت های مردمی ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۹    
به همت سمن فردای بهتر مغان کارگاه توانمند سازی و ارتقا مهارت اعضای سازمان های مردم نهاد با عنوان کارگاه آموزشی کاهش آسیب های اجتماعی جوانان در مناطق حاشیه نشینی و روستایی دربیله سوار برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس کارگاه یک روزه تسهیلگری و توانمندسازی سازمان های مردم نهاد فارس در تعامل با جوامع محلی، با همت اداره آموزش و مشارکت های مردمی اداره کل حفاظت محیط زیست فارس با حضور سازمان های مردم نهاد و کارشناسان اداره کل با محوریت حفاظت پایدار از محیط زیست برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۷    
اولین جلسه مشترک اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان زنجان و مجمع سمن های جوانان وزارت ورزش و جوانان استان زنجان به همت مدیر کل کانون استان زنجان تشکیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: آحاد جامعه بویژه سمن ها در تقویت کنترل و نظارت اجتماعی، نقش موثری دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس با بیان اینکه این استان همواره در امور خیر، پیشتاز و فعال بوده است، از فعالیت 1100 خیریه و سمن در حوزه های مختلف در فارس خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: سازمانهای مردم نهاد جوانان در مواقع بحران همیشه در صحنه حضور داشته اند و کمک های بسزایی به نیازمندان رسانده اند و از ابتدای شیوع ویروس کرونا به مردم خدمت رسانی کرده اند.