دوشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۵:۳۰Sep 2020 21

جدیدترین‌های «دولت تدبیر و امید»

 
پانا   ۲۹ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی پیش از ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد. اسحاق جهانگیری در این جلسه گزارش وزارت جهاد کشاورزی درخصوص طرح توسعه و فرآوری گیاهان دارویی را مثبت ارزیابی کرد و گفت ...
آنا   ۳ ساعت پیش    
یکی از تشکل های سیاسی که پیش بینی نوع رفتار انتخاباتی آن مهم به نظر می رسد، حزب اعتدال و توسعه، مجموعه پر نفوذ در دولت تدبیر و امید است. در این گزارش، قصد داریم احتمال ها پیرامون رفتار انتخاباتی راست های میانه در آوردگاه 1400 را از نظر بگذرانیم.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل کتابخانه های عمومی کرمانشاه بااشاره به اینکه روستاها نقش مهمی در توسعه فرهنگی دارند، گفت: هشت باب کتابخانه ثابت و سه کتابخانه سیار روستایی در دولت تدبیر و امید در استان راه اندازی شده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
قلم/ همدان- استاندار همدان گفت: در استان همدان به همت دولت تدبیر وامید به ویژه در وزارت نیرو بیش از 800 میلیارد تومان پروژه های مهم در بخش آب و برق به بخش خصوصی واگذار کرده است.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش راهبردنامه، معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی روز یکشنبه در مراسم بهره برداری از این طرح در مجتمع آبرسانی سراجوی غربی مراغه افزود: با وجود شرایط نامساعد اقتصادی و تحریم های ظالمانه ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرآنلاین: دولت تدبیر و امید از سال 92 تا کنون به دلایل مختلفی از مردم عذرخواهی کرده و این موضوع از سوی شخص رئیس جمهور و برخی از اعضای کابینه نیز رسانه ای شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار بوشهر گفت: نزدیک به 10 درصد منابع آبی متعلق به استان و 90 درصد وابسته به استان های هم سایه است، اما با کار هایی که در دولت تدبیر و امید انجام شد انتظار می رود 50 درصد از آب استان از درون استان تأمین شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- وزیر نیرو گفت: با افتتاح طرح های آبرسانی به 400 روستا جمعیتی افزون بر 281 هزار نفر از نعمت آب آشامیدنی بهره مند شدند که امیدواریم تا پایان سال جاری یک هزار و 300 روستای دیگر در مدار بهره برداری از آب سالم و پایدار قرار گیرند.
دیدشهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با طرح های منابع آب و برق در قالب پویش # هر هفته الف _ب_ ایران پست 230 کیلوولت اردبیل با دستور ویدئو کنفرانس رئیس جمهور به بهره برداری رسید. در مراسمی که با حضور مدیرعامل شرکت توانیر ، مدیر عامل برق منطقه ای آذربایجان استاندار اردبیل و برخی از مدیران و مسئولان کشوری و استانی برگزار شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: در هفت سال گذشته و در دولت تدبیر و امید به طور متوسط هر هفته به 35 روستا در کشور آبرسانی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- وزیر نیرو بهره برداری از سد نعمت آباد اسدآباد را با چهار میلیون متر مکعب هدیه کوچکی به مردم دانست و افزود: این سد 46 امین سد پایان گرفته در دولت تدبیر و امید است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان گفت: 84 واحد تولیدی و صنعتی ظرف هفت سال گذشته دولت تدبیرو امید در این شهرستان به بهره برداری رسیده که 48 واحد از این تعداد در حوزه صنعت بوده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه شهیدرجایی در نشست وزیر آموزش وپرورش با کارکنان این دانشگاه با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از10 هزار دانشجو معلم در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند، گفت: پذیرش دانشجو در این دانشگاه در طول دولت تدبیر و امید 4،5 برابر افزایش یافته است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: هیچ پروژه ای در این استان به دلیل شرایط اقتصادی و مشکل مالی در دولت یازدهم و دوازدهم تعطیل نشد و حتی پروژه های کلیدی جدیدی در جبهه های مختلف کاری آغاز شده است که تلاش می شود این روند تا پایان این دولت ادامه داشته باشد.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۰    
استاندار فارس گفت: علیرغم همه تنگناها، تحریم ها، مشکلات انتقلات مالی و ارزی و فراگیری کرونا که همه جامعه بشری را درگیر کرده است و حوادث طبیعی استان، از عملکرد دولت تدبیر و امید در فارس دفاع میکنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- وزیر نیرو بهره برداری از سد نعمت آباد اسدآباد را با چهار میلیون متر مکعب هدیه کوچکی به مردم دانست و افزود: این سد 46 امین سد پایان گرفته در دولت تدبیر و امید است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۰    
تهران (پانا) - دو راهی خانه نشینی یا به سطح جامعه آمدن، چالشی است که همواره زنان ایرانی به دلیل نگاه های حاکم و مقاومت های مردان با آن مواجه بوده اند؛ در سال های اخیر اما وقتی حسن روحانی در سال 92 اعلام کرد در دولت تدبیر و امید در حوزه فرصت های اجتماعی فرقی بین زنان و مردان وجود نخواهد داشت ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: تعداد سازمان های مردم نهاد شهرستان قرچک در دولت تدبیر و امید رشد 3.5 برابری داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۶:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- آذربایجان غربی که به عنوان یکی از مناطق غنی معدنی کشور مطرح است، میزبان بیش از یک میلیارد و 200 میلیون تن مواد معدنی از انواع مختلف بوده که سالانه با تدابیر دولت تدبیر و امید برای استخراج دهها میلیون تن، ظرفیتی عظیم را در راستای تولید و اشتغال ایجاد کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۶:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در یادداشت روزنامه ایران آمده است: توسعه زیرساخت های خدمات دهنده برای ارتقای کیفیت زندگی یکی از سیاست هایی بوده که در همه سال های بعد از انقلاب دنبال شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان قرچک گفت: از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون، تعداد سازمان های مردم نهاد این شهرستان 3.5 برابر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- 14 طرح عمرانی شاخص در قشم با اعتبار 340 میلیون یورو و 11 هزار و 630 میلیارد ریال توسط رییس جمهوری به بهره برداری رسید.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
محسن حاجی میرزایی اعلام کرد وزارت آموزش و پرورش در تلاش است سند تحول، منویات مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب، مطالبات رئیس جمهور محترم و برنامه های دولت تدبیر و امید را عملی کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- دولت تدبیر و امید در تداوم پروژه های آبرسانی به روستاهای کشور این بار از طرح آبرسانی به 400 روستارا در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران فردا یکشنبه کلید می زند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۸    
همدان- ایرنا - همزمان با ایام الله دهه فجر سال 95 و در دولت تدبیر و امید چراغ نخستین نیروگاه خورشیدی همدان توسط وزیر نیرو وقت روشن شد تا همدان در مدار مستعد ترین منطقه برای انتخاب استان نمونه در زمینه احداث نیروگاههای خورشیدی کشور قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۸    
همدان - ایرنا - تامین برق از انرژی خورشیدی یکی از عمده ترین مباحث اقتصاد مقاومتی و رویکرد مهم دولت یازدهم است تا جایی که دولت تدبیر و امید سال گذشته، تمامی وزارتخانه ها، شرکت های دولتی وغیردولتی را موظف کرد تا 2 سال آینده حداقل 20درصد برق مصرفی ساختمان های خود را از طریق انرژی های نو تامین کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- امروزه همدان با احداث نیروگاه های خورشیدی نه تنها گنجینه ای ماندگار از دولت تدبیر و امید را در دل خود جای داده، بلکه هم اینک در مدار مستعدترین استان نمونه کشور در تولید انرژی های تجدیدپذیر قرار گرفته است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار ایلام با اشاره به سفر رییس سازمان برنامه و بودجه به استان ایلام در پنجشنبه هفته جاری، گفت: معرفی و بازدید از طرح های نیمه تمامی که تا پایان سال مالی جاری تکمیل می شوند برای تصویب و تزریق اعتبار در برنامه کاری وی گنجانده شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: 176 مکان ورزشی هفت سال اخیر در نقاط مختلف شهری و روستایی این استان به بهره برداری رسیده و در اختیار جامعه ورزش قرار گرفته است.
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی گفت: این نهاد حمایتی در دوره فعالیت دولت تدبیر و امید هفت هزار و 573 شغل پایدار برای مددجویان ویژه زیرپوشش استان ایجاد کرد.
تیتر20   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۵    
هرچند دیگر زمان زیادی از عمر دولت تدبیر و امید باقی نمانده است اما باید دید خداداد غریب پور در این ماه های باقی مانده چه یادگاری از حضور خود در هیات عامل ایمیدرو و در دولت تدبیر و امید به جای می گذارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی گفت: از 2 هزار و 62 مدرسه روستایی، یک هزار و 771 مدرسه به شبکه ملی اطلاعات متصل شده که نشان دهنده توجه بی نظیر به این بخش در دولت تدبیر و امید است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - تامین مسکن برای اقشار نیازمند و کم درآمد جامعه از جمله دغدغه های دولت تدبیر و امید در آذربایجان شرقی بود که در هفت سال گذشته گام های مهمی در قالب مسکن مهر و ساخت و نوسازی خانه های شهری و روستایی توسط بنیاد مسکن و کمیته امداد برای تحقق آن برداشته شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۰    
اراک - ایرنا - هوای سالم یکی از نیازها، خواسته ها و مطالبات به حق مردم و از آرزوهای دیرینه مردم اراک محسوب می شود که با گام های بلند دولت تدبیر و امید و اتخاذ تصمیمات مناسب، تعداد روزهای ناسالمِ این خطه در هفت سال اخیر با کاهش چشمگیری همراه شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش وجوانان استان البرز با تاکید براینکه باید از ظرفیت های صنعتی این استان برای توسعه ورزش بهره گرفت گفت: تلاش می کنیم سالن 6 هزار نفری کرج به عنوان یکی از پروژه های شاخص استان تا پایان دولت تدبیر وامید به اتمام برسد.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبر ماکو- منطقه آزاد ماکو که بزرگترین منطقه آزاد کشور به شمار می رود، با فعالیت دولت تدبیر و امید در حوزه های مختلف به ویژه بخش های اقتصادی شکوفا شده ولی در این میان، توسعه فرهنگی و محرومیت زدایی نیز در این منطقه مغفول نمانده که همین امر ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از روکش آسفالت 2 هزار و 161 کیلومتر از مسیرهای ارتباطی و جابجایی افزون بر 19 میلیون تن کالا از پایانه های مرزی و بندرچابهار همزمان با دولت تدبیر و امید در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۶:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- بهره برداری از انرژی های تجدیدپذیر در دولت تدبیر و امید با رونق بسیار خوبی روبرو شد، به گونه ای که می توان گفت استفاده از این نوع انرژی پاک، هدیه این دولت به سبد انرژی کشورمان است؛ میزان تولید انرژی های تجدیدپذیر از حدود 100 مگاوات ابتدای دولت یازدهم به 820 مگاوات در سال 98 رسید.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
تولید بیش از 178 میلیارد مترمکعب گاز طبیعی در دولت تدبیر و امید که جهت تامین انرژی کشور به خطوط لوله سراسری 4 و 8 تزریق شده، نقش بسزایی در توسعه صنعت و امور رفاهی مردم عزیز کشورمان داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۰:۱۴    
داستان بازگشت ارز حاصل از صادرات از سال 97 شکل گرفت؛ درست پس از اینکه شامگاه بیستم فروردین 97 خبر تولد ارز 4200تومانی برای همه نیازهای ارزی از سوی معاون اول رئیس جمهور مطرح شد ...
ریواس جنوب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۷    
به گزارش ریواس جنوب http://www.rivasjonoob.ir ، بخشدار بخش چاروسا با جمعیتی حدودا 20هزار نفری از روزهای اولیه انتصاب او همواره با انتقاداتی از سوی مردم روبه رو بوده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۶    
ایرنا- سنندج - فرودگاه سقز در سال 1384 با اعتباری معادل 15000 میلیون ریال (از محل اعتبارات توسعه و توازن منطقه ای) درضلع جنوب شرقی شهر سقز جاده مریوان با وسعت 170 هکتار شروع شده است ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
سیدمهدی فرشادان، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: بر اساس قانون طرح سوال حق نمایندگان مجلس است، سوال من این است آقای رییس جمهور چرا حمایت کردها از دولت تدبیر و امید را فراموش کردید؟
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی گفت: آمار کارمندان رسمی استان مرکزی از46.2 دهم درصد کل کارکنان دولت در سال 93 به 53.4 درصد در پایان سال 98 رسیده که گام مهمی در زمینه عدالت استخدامی در دولت تدبیر و امید محسوب می شود.
ایران پزشک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
گسترش پروژه های بهداشتی و درمانی از اولویت های دولت در هفت سال گذشته بوده است که در تازه ترین گام برای تحقق این هدف، امروز هشت بیمارستان و مرکز درمانی با ظرفیت 1400 تخت بیمارستانی با حضور رییس جمهوری به صورت ویدیو کنفرانس در هفت استان افتتاح شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: طی سال های گذشته و در دولت تدبیر و امید، پیشرفت های قابل ملاحظه ای در حوزه های مختلف گردشگری، عمرانی و اقتصادی در منطقه آزاد قشم شاهد بوده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۳    
سنندج - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: با بهره برداری از بیمارستان 235 تختخوابی شفا در سقز، در طول هفت سال فعالیت دولت تدبیر و امید در مجموع 939 تخت به ظرفیت بیمارستان های دانشگاهی استان اضافه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی کشور گفت: 196 شهرک دولتی کشاورزی در دولت تدبیر و امید ساماندهی شد که از این تعداد در سال های 97، 98 و چند ماه ابتدای امسال، هشت هزار و 600 هکتار به سرمایه گذاران واگذار شد.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش وارش نیوز، احمد حسین زادگان ظهر پنجشنبه در حاشیه بازدید پس از افتتاح بیمارستان خاتم الانبیا بهشهر با اشاره به ساخت هزار و 500 تخت بیمارستانی در فعالیت دولت تدبیر و امید در استان اظهار داشت: تا پایان دولت دو بیمارستان جدید نیز در استان افتتاح می شود. ...
برترین ها / پرسش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۲   + ۹۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، روز پنجشنبه در جلسه روسای کمیته های ستاد ملی مقابله با کرونا، تاکید کرد: باید ضمن بهره گیری از تجارب حاصل از اجرای دقیق مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا بویژه در خصوص ضرورت پرهیز از سفرهای غیرضروری و برپایی تجمعات و تاکید بر رعایت دقیق دستورالعمل های ...