جمعه ۰۱ مردادساعت ۲۰:۴۲Jul 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر آموزش و پرورش»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد: وزیر آموزش و پرورش دولت سیزدهم باید کارآمد و با انگیزه باشد و در چانه زنی های خود در جذب بودجه قوی عمل کند، ما یک وزیر ساکت و بله قربان گو نمی خواهیم.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دو هفته تا تحلیف ابراهیم رئیسی به عنوان سیزدهمین ریاست جمهوری ایران مانده است. حالا در محافل سیاسی و شبکه های اجتماعی نام سه نفر برای وزارت آموزش و پرورش در کابینه او مطرح است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۹    
شفقنا- محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در سفر یک روزه به شهرستان احمدآباد دماوند، با حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی دیدار و گفت وگو کرد. انتهای پیام شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش مسؤول مستقیم تحقق بخشیدن به فرصت های یادگیری است که در این راستا و برای بازگشایی حضوری مدارس در سال تحصیلی جدید، واکسیناسیون کادر آموزشی کشور در شهریورماه سال جاری انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اگر وزیر آموزش و پرورش بخواهد بعد از تشکیل دولت تازه برای حل چالشهای بودجه ای، پشت در اتاق رئیس سازمان برنامه و بودجه باشد مثل همیشه می بینیم سه سال از دولت گذشت و هیچ اتفاقی در حل مسائل معلمان نیفتاد. تحول در وزارت نیاز به همراهی فرا وزارتی دارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش در بازدید از روند برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان سراسر کشور در قالب جشنواره فردا ، اظهار کرد: وزرات آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی برای بسط و توسعه هنرهای زیبا در کشور، مشارکت و همکاری می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: حضور 50 درصد از دانش آموزان در رشته های فنی و مهارتی از برنامه های آموزش وپرورش است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش در بازدید از روند برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان سراسر کشور در قالب جشنواره فردا، به صورت ویدیو کنفرانس با دانش آموزان به بحث و گفتگو پرداخت. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با عید سعید قربان، عصر امروز وزیر آموزش و پرورش با حضور سرزده در اردوگاه شهید باهنر، از نزدیک در جریان روند برگزاری مرحله نهایی جشنواره سی و نهم فرهنگی هنری "فردا" قرار گرفت و به صورت ویدیو کنفرانس با دانش آموزان به بحث و گفتگو پرداخت. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۹:۴۵    
تهران(پانا) - در حاشیه برگزاری سی و نهمین جشنواره فرهنگی هنری فردا در اردوگاه شهید باهنر، وزیر آموزش و پرورش از پاویون خبرنگاران پانا بازدید کرد. محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جشنواره فرهنگی هنری فردا از پاویون خبرنگاران پانا بازدید کرد و گفت ...
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۲۸    
خبرمهم: وزیر آموزش و پرورش درحالی مدعی شده که هنوز تزریق واکسن کرونا به کودکان و نوجوانان آغاز نشده و توصیه نیز نمی شود که تنها در آمریکا تاکنون بیش از 4 میلیون شهروند بین 12 تا 18 سال واکسن های ساخت این کشور را تزریق کرده اند!
سراج24   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۲۸    
بیت الغزل پس از نظرسنجی معرفی وزیر آموزش و پرورش در نظرسنجی دوم، از همه اهالی تعلیم و تربیت، فعالان و صاحب نظران آموزش و پرورش دعوت می کند افرادی را که شایسته سکانداری دیگر مسئولیت های مهم و مرتبط با این وزارتخانه می دانند را در قالب نظرسنجی مسئولین کلیدی آموزش و پرورش معرفی نمایند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر پیشین آموزش و پرورش گفت: وزیر آموزش و پرورش دولت آینده باید دلسوز، متخصص و جسور باشد و با توان و تدبیر خود بر رفع معضل مسکن و معیشت معلمان تمرکز کندَ؛ چرا که رفع این دو معضل می تواند پویایی درس و کلاس و کیفیت آموزشی را به دنبال داشته باشد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۱۴    
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس ڪشور در بازدید از پروژه های خیرساز در حال ساخت آموزش و پرورش شهرستان عجب شیر، گفت: دولت سهم خود را برای تڪمیل پروژه های خیرساز درسریعترین زمان ممڪن تامین اعتبار می ڪند. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۴۴    
محمدرضا احمدی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به ورود کمیسیون آموزش مجلس در بحث تعارض منافع ، اظهار کرد: ما در این خصوص ورود کردیم اما معاون وقت وزیر آموزش و پرورش پس از شنیدن سخنان اعضای کمیسیون، قهر کردند و از جلسه خارج شدند. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اصرار وزیر آموزش و پرورش و رئیس دولت تدبیر و امید بر آموزش حضوری، بیش از آنکه بیانگر دلواپسی آنها در مورد آموزش دانش آموزان باشد، گویای استیصال دولت الکترونیک در آموزش مجازی و فراهم ساختن زیرساخت های مربوط به آن است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی و تجهیر مدارس کشور گفت: هم اکنون 19.5 درصد از مدارس کشور نیاز به تخریب و نوسازی دارند که نسبت به سال های گذشته کمتر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
انیمیشن خرچنگ از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جایزه طلایی بهترین فیلم از نگاه مخاطبان و دیپلم افتخار داوران کودک سی وسومین جشنواره بین المللی فیلم های کوتاه درسدن آلمان را از آن خود کرد و وزیر آموزش و پرورش تبریگ گفت.
وزیر آموزش و پرورش موفقیت افتخارآمیز انیمیشن خرچنگ از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در جشنواره ی درسدن آلمان را تبریک گفت.
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش موفقیت افتخار آمیز انیمیشن خرچنگ از تولیدات فاخر کانون پرورش فکری را تبریک گفت. محسن حاجی میرزایی در تازه ترین پیام توئیتری خود نوشت: ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: بعد از اتمام امتحانات مدارس گمانه زنی ها درباره بازگشایی مدارس به صورت حضوری شدت گرفت. مسئولین مربوطه از عدم توقف آموزش مدارس در دوران کرونا می گفتند اما عموما بر آموزش مدارس به صورت حضوری تاکید داشتند. آموزش در دوران کرونا تعطیل نشد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- یک باب مدرسه ابتدایی 6 کلاسه عصر امروز دوشنبه ا حضور معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش و جمعی از مسوولان استانی در شهرستان شیروان خراسان شمالی افتتاح شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده کنگاور در تذکری خطاب به رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر آموزش و پرورش گفت: اقدامات لازم برای پرداخت پاداش بازنشستگی فرهنگیان انجام شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده کنگاور در تذکری خطاب به رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر آموزش و پرورش گفت:اقدامات لازم برای پرداخت پاداش بازنشستگی فرهنگیان انجام شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز سفر وزیر آموزش و پرورش به البرز با توجه به تعطیلی استان های تهران و البرز لغو شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۳    
مهدی نوید ادهم گفت :توجه ویژه و خاص مسئولان ستادی وزارت آموزش و پرورش به شاخص های گوناگون دستگاه تعلیم و تربیت سیستان و بلوچستان ، زمینه ساز تغییر رو به رشد خواهد بود . ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۴    
به گزارش خبرنگار تعلیم و تربیت خبرگزاری فارس، محمدرضا احمدی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در برنامه صبح و گفت وگو رادیو گفت وگو با اشاره به ورود کمیسیون آموزش مجلس در بحث تعارض منافع ، اظهار کرد: ما در این خصوص ورود کردیم اما معاون وقت وزیر آموزش و پرورش پس از شنیدن سخنان اعضای کمیسیون ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کرج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: وزیرآموزش و پرورش به منظور انعقاد تفاهم نامه سه جانبه فضای آموزشی، بهره برداری از 22 پروژه آموزشی و بررسی وضعیت درمانگاه فرهنگیان کرج به این استان سفر می کند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان -به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محسن حاجی میرزایی، با اشاره به اهمیت آموزش و تربیت در اوان کودکی اظهار کرد: یکی از قابلیت های ممتاز برای هر انسان و جامعه ای، قدرشناسی و فهم درست از اندازه ها است و یکی از مشکلات جوامع انسانی ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش در دیدار صمیمی با رئیس و مدیران سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت ارتقای کیفیت، گسترش عدالت و پوشش حداکثری از جمله اهداف مهم نظام تعلیم و تربیت است. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۷:۰۵   + ۲۹ سایت دیگر  
. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، متن پیام تشکر سیدابراهیم رئیسی ، به شرح ذیل است : جناب آقای محسن حاجی میرزایی وزیر محترم آموزش و پرورش با عرض سلام و تحیت؛ ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۶:۴۲    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- کلاس درس تربیت بدنی در بجنورد در دبستان دخترانه مشکات 2 امروز یکشنبه با حضور معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش و مسوولان استانی به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: 89 درصد از دانش آموزان علاقمند به حضور در کلاس و تحصیل حضوری هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: براساس تحقیقات انجام شده، 89 درصد دانش آموزان خواهان حضور فیزیکی و تحصیل حضوری هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: سیاست کلی وزارت آموزش و پرورش افزایش جذب معلم در مقطع ابتدایی به صورت تخصصی است که این امر از طریق دانشگاه فرهنگیان صورت می گیرد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۰۱    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- طرح ملی سنجش شایستگی های حرکتی نوآموزان بدو ورود به دبستان صبح امروز یکشنبه با حضور معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در بجنورد آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا- طرح ملی سنجش شایستگی های حرکتی نوآموزان بدو ورود به دبستان صبح امروز یکشنبه با حضور معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در بجنورد آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- کلاس درس تربیت بدنی در بجنورد در دبستان دخترانه مشکات 2 امروز یکشنبه با حضور معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش و مسوولان استانی به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش ضمن توضیحاتی درباره مشکلات ثبت نام و تکمیل ظرفیت مدارس دولتی گفت: هنرستان ها همچنان ظرفیت خالی برای ثبت نام دارند.
دولت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: هیچ خانواده ای نگران ثبت نام فرزند خود در مدارس نباشد، برای نام نویسی همه دانش آموزان تمهیدات لازم اندیشیده شده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش با اشاره به اهمیت تعلیم و تربیت در اوان کودکی و گامی که برای شکل گیری سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک برداشته شد گفت: خانواده ها نیز برای انجام مأموریت تربیت کودکان خود نیازمند آگاهی هستند و باید بتوانیم خانواده ها را آگاه کنیم و مهارت و توانمندی آنها را برای مواجهه با فرزندانشان ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش پرورش گفت: تلاش می کنیم با مجوز ستاد ملی کرونا مدارس در سال تحصیلی جدید به روش حضوری باشد اما اگر این امکان مقدور نبود سناریوهای مختلفی برای آموزش وجود دارد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون پیشین وزیر آموزش و پرورش با تصریح بر اینکه در انتخاب وزیر آموزش و پرورش دیگر دولت فرصت آزمون و خطا ندارد، تصریح کرد: ما ایدئولوژیست صرف و تئوریسین نمی خواهیم، بلکه وزیری نیاز داریم که بتواندکار بر زمین مانده 8 سال گذشته را چند قدم جلو ببرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش درباره پرشدن ظرفیت برخی مدارس برای ثبت نام دانش آموزان و اقدامات لازم برای کاهش مشکلات ثبت نام در مدارس گفت: هیچ خانواده ای نباید نگران باشد، برای همه دانش آموزان تمهید کرده ایم. در سامانه امکان انتخاب چند مدرسه وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۰    
تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: تربیت اوان کودکی جزو اندیشه های حکمرانی و بسیار بااهمیت است چراکه در زندگی فردی و اجتماعی افراد تاثیرات فراوانی دارد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد درباره ثبت نام دانش آموزان هیج خانواده ای نگران نباشد برای تمام دانش آموزان تمهیدات صورت گرفته و در سامانه امکان انتخاب چند مدرسه وجود دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در خصوص مشکلات اولیا برای ثبت نام دانش آموزان و مواجهه با تکمیل ظرفیت مدارس محل سکونتشان توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: رها کردن تعلیم و تربیت از همان ابتدای کودکی بی اعتنایی به فلسفه خلقت و غفلت از آموزه های کسانی است که آمدند تا به انسان و جامعه انسانی شکل دهند.