شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۴:۰۳Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر آموزش و پرورش»

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در نشست شورای آموزش و پرورش منطقه که با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش برگزار شد گفت: به منظور بهره مندی از ظرفیت های مردمی و خیرین عزیز منطقه، مجمع خیرین مدرسه ساز در سه شهرستان منطقه آزاد ماکو فعال تر شود چون هرموقع کار به مردم سپرده شده موفقیت حاصل شده است.
سلام نو / حادثه 24   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش، زمان پرداخت معوقات رتبه بندی معلمان را اعلام کرد و گفت: کار تعیین رتبه قطعی معلمان امسال به پایان خواهد رسید.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش ضمن تاکید بر مقید بودن معلمان و مربیان به اقامه نماز گفت: باید آگاه بود که دانش آموزان در دریافت پیام های تربیتی مستقیم از مربیان بیشترین اثرپذیری دارند.
گروه پشتیبانی شاد اعلام کرد: بخش گفت و گو با وزیر آموزش و پرورش، بازنگری شده و مجددا در دسترس کاربران قرار گرفته است.
پانا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس این هفته با حضور وزیر علوم، وزیر آموزش و پرورش و معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری بودجه حوزه تخصصی خود را مورد بحث و بررسی قرار می دهند. دستور کار کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس برای هفته جاری به شرح زیر اعلام شد؛ شنبه: ...
باشگاه خبرنگاران جوان : معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: فرهنگیان نگران حقوق و پاداش خدمات خود نباشند. وزارت آموزش و پرورش با تمام مشکلات اقتصادی و مالی خود حقوق معلمان را در سال آینده 20 درصد افزایش می دهد
خانه ملت   ۲ ساعت پیش    
اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس این هفته با حضور وزیر علوم، وزیر آموزش و پرورش و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور بودجه حوزه تخصصی خود را مورد بحث و بررسی قرار می دهند.
کاماپرس   ۳ ساعت پیش    
چندی پیش وزیر آموزش وپرورش اعلام کرده بود طب ایرانی با فرهنگ اصیل ارتباط ایجاد می کند و آموزش وپرورش امکان تاسیس هنرستان های طب ایرانی را دارد. به تازگی معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی ضمن انتقاد به تاسیس هنرستان های طب ایرانی افزود ...
کبنا نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
روزهای گذشته خبری منتشر شده که نشان می دهد بعد از آن که دیوان عدالت اداری وزیر آموزش و پرورش را در پرونده ای محکوم به یکسال انفصال از خدمت کرده بود که با واکنش های زیادی همراه شد.
598   ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه طب ایرانی باعث ارتباط با فرهنگ اصیل ایرانی، اسلامی می شود، اعلام کرد: آموزش و پرورش برای ایجاد هنرستان های طب ایرانی آمادگی دارد و در این راستا از ظرفیت معلمان و دانش آموزان استفاده می کند.
رکنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رکنا: رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی توضیحاتی درباره ماجرای هیئت امنایی شدن مدارس کشور ارائه داد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۴ ساعت پیش    
قارونی؛ متخصص قلب و عروق گفت: باز شدن مدارس در روزهای اوج آلودگی هوا اشتباه محض است. خطر ابتلا به انواع سرطان در سال های آینده صعودی خواهد شد.
مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت: به زودی 60 تا 90 هزار نیرو در آموزش و پرورش بازنشسته می شوند و در سال های آینده باید نیروهای جوان به نظام تعلیم و تربیت وارد شوند.
اظهار نظر وزیر آموزش و پرورش در سومین جشنواره طب ایرانی مبنی بر این که طب ایرانی باعث ارتباط با فرهنگ اصیل مان می شود و آموزش و پرورش آمادگی تدارک تشکیلات دانش آموزی و تاسیس هنرستان های طب ایرانی را دارد تا از ظرفیت معلمان و دانش آموزان در این مسیر استفاده شود ...
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۰:۱۸    
عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت: به دلیل عملیاتی نشدن مصوبه مجلس درباره رتبه بندی، استیضاح وزیر را امضا کردم. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: مفاد رأیی که منجر به صدور حکم غیرقطعی انفصال موقت از خدمت وزیر آموزش و پرورش شده، اجرا و در حال پیگیری از طریق دیوان عدالت اداری هستیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: موضع اخیر این وزارتخانه درباره تعطیلی مدارس و شاخص آلودگی هوا بر اساس یک کار تحقیقاتی بوده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نوری، وزیر آموزش و پرورش گفت: موضع اخیر این وزارتخانه درباره تعطیلی مدارس و شاخص آلودگی هوا بر اساس یک کار تحقیقاتی بوده است
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی از اظهارات اخیر وزیر آموزش و پرورش درباره تاسیس هنرستان های طب ایرانی به شدن انتقاد کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رکنا: معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور از داشتن نمازخانه در 69 هزار مدرسه در سطح کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۸:۴۵   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی با انتقاد از اظهارات اخیر وزیر آموزش و پرورش درباره تاسیس هنرستان های طب ایرانی ، گفت: اظهارنظرهای این چنینی و تربیت نیروهایی که بدون داشتن پشتوانه و زمینه علمی لازم از راه میان بر وارد حوزه خدمات سلامت شده و به خیل مداخله گران غیرمجاز در امر سلامت اضافه می شوند ...
اندیشه کیش   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۲:۱۸    
احمد محمودزاده، معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی با بیان اینکه نگاه بیرونی به مناطق آزاد یک نگاه شیک و مرفه است، گفت: به نوعی تداعی می شود که مناطق آزاد تجاری جزو مناطق مرفهی هستند که هیچ دغدغه و مشکلی ندارند اما حقیقت مطلب [...]
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مفاد رأی دیوان عدالت اداری در مورد اعمال احتساب سنوات خدمتی و صدور حکم کارگزینی برای شاکیه اجرا شده اما با اعتراض مجدد شاکیه و عدم ابلاغ مراتب استنکاف از اجرای رای به سامانه های وزارت آموزش و پرورش و عدم اطلاع مقام مخاطب از این موضوع ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
در پی انتشار حکم انفصال موقت وزیر آموزش و پرورش صادره از سوی شعبه 44 بدوی دیوان عدالت اداری، وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه ای صادر کرد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش درباره علت حذف برخی فرهنگیان از رتبه بندی معلمان توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که وزیر آموزش و پرورش تعداد نمازخانه های مدارس را امروز 69 هزار نمازخانه اعلام کرد، معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، این عدد را 60 هزار نمازخانه عنوان کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز با عنوان نماز، مدرسه، خانواده و معلمان آینده پنجشنبه 6 بهمن با حضور ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش و حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی، رئیس ستاد اقامه نماز در وزارت کشور برگزار شد.
آنا / بازار کار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد اقامه نماز با تشبیه اجلاس سراسری نماز به رعدوبرقی که پس از آن باران می بارد، گفت: اگر چه کارهای زیادی درباره نماز انجام شده است اما بهتر می توانیم کار کنیم و ترویج فرهنگ نماز هنوز مسئله دارد.
آنا / ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۰:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش در مورد انتشار حکم انفصال موقت وزیر آموزش و پرورش صادره از سوی شعبه 44 بدوی دیوان عدالت اداری اطلاعیه ای صادر کرد.
پرسش   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
این رای بدوی و ظرف مهلت مقرر قابل تجدید نظر خواهی در شعب تجدید نظر دیوان عدالت اداری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۲۰   + ۶۴ سایت دیگر  
مفاد رأیی که منجر به صدور حکم غیر قطعی انفصال موقت از خدمت وزیر آموزش و پرورش شده، اجرا و در حال پیگیری از طریق دیوان عدالت اداری هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۰    
وزیر آموزش و پرورش گفت: مواجهه آموزش و پرورش با دانش آموزان در باب نماز و اعتقادات کامل نیست و بهتر است آشنایی با نماز در کودکی اتفاق بیفتد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش خبر داد: در مدارس سراسر کشور بیش از 69 هزار نمازخانه و 47 هزار ائمه جماعت وجود دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۰۰    
وزیر آموزش و پرورش گفت: دیشب به یکی از استانداران زنگ زدم در مدرسه بود. این برای ما برکت است و معتقدیم که این توجه در حال اتفاق افتادن است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۱    
شفقنا- روزنامه رسالت نوشت: تغییر استاندارد شاخص آلودگی هوا، تصمیمی واقع بینانه نیست. سیستم ها و ساختارها در هر کشوری متفاوت است و به صورت یکسان عمل نمی کنند. هر کشوری باتوجه به وضعیت خود و ساختار موجود تصمیماتی اتخاذ می کند تا شهروندانش در شرایط اضطرار آلودگی هوا، کمترین اثرات سوء را متحمل شوند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه بیش از 69 هزار نمازخانه در مدارس کشور داریم، گفت: در حال حاضر بیش از 47 هزار امام جماعت در مدارس داریم.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون حقوقی وزیر آموزش و پرورش گفت: خواسته بازنشستگان فرهنگی معترض قانونی است و رتبه بندی شامل حال این افراد می شود، اگرچه در رتبه بندی، شاغلین در اولویت هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
مشاور وزیر آموزش و پرورش و دبیر قرارگاه اجرایی سازی سند تحول بنیادین گفت: فهم مشترک از سوی ارکان آموزش و پرورش برای اجرایی سازی سند تحول بنیادین ضروری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: بیش از 69 هزار نماز خانه و 47 هزار امام جماعت در مدارس کشور داریم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه درحال حاضر بیش از 69 هزار نمازخانه و 47 هزار امامت جماعت در مدارس داریم؛ در عین حال از توانمندسازی معلمان در دانشگاه فرهنگیان برای ترویج نماز خبر داد و گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه بیش از 69 هزار نمازخانه در مدارس کشور داریم، گفت: در حال حاضر بیش از 47 هزار امام جماعت در مدارس داریم.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
در یک تقسیم بندی کلی شاخص کیفیت هوا به شش دسته تفکیک شده است که هر کدام از این دسته بندی ها بیانگر شرایط خاصی هستند. این شاخص ها میزان تاثیر هوای آلوده بر سلامت انسان را نشان می دهد که با رنگ و اعداد مختلف درک آن برای مردم آسان تر می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۴۵    
معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: بسیاری از خیرین آماده ساخت مدرسه هستند، اما زمین مناسب نداشته تا در اختیارشان قرار دهیم.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
برخی انجمن های سیاسی بحرینی درباره برنامه رژیم آل خلیفه برای تغییر سیاست های آموزشی و گنجاندن رویکردهای سازشکارانه با رژیم صهیونیستی در کتب درسی و آموزشی هشدار داده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور ؛ مولدسازی املاک و اموال غیرمنقول بلااستفاده را یکی از سیاست های دولت مردمی معرفی کرد که با حمایت وزیر آموزش و پرورش در حال پیگیری است.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم میانه در مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: چرا شیرینی طرح رتبه بندی معلمان را به کام آنها تلخ کرده و به اتمام نمی رسانید.
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، دبیر بیستمین جشنواره ملی کتاب رشد از برگزاری مراسم پایانی این جشنواره با حضور وزیر آموزش و پرورش در روز دوشنبه 10 بهمن ماه 1401 از ساعت 14 الی 16 در سالن اصلی باغ کتاب تهران خبر داد. ...
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۲۳    
شورای آموزش و پرورش منطقه آزاد ماکو به ریاست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو و با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی این وزارتخانه، ائمه جمعه شهرستان های ماکو ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی این وزارتخانه از مشارکت 8 هزار میلیارد تومانی خیرین در احداث مدرسه خبرداد و گفت: 40 هزار خیر در ایجاد زیرساخت ها، نوسازی و تجهیز مدارس نقش ایفا کرده اند.