پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۲:۰۱Apr 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر آموزش و پرورش»

نواندیش   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزارت آموزش وپرورش با اشاره به تلاش برای جذب مجوز استخدام 20 هزار سرایدار برای مدارس گفت: حقوق فصل زمستان معلمان حق التدریس به زودی پرداخت می شود. ...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش با اشاره به آغاز طرح تامین مسکن فرهنگیان در کشور گفت: هیچ مانع قانونی برای ثبت نام دانشجو معلمان در طرح تأمین مسکن فرهنگیان وجود ندارد.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش    
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه پیش از این زیرنظام های سند تحول بنیادین نگاشته شده بود اما چون پشتوانه ای نداشت، اجرایی نشد، گفت امروز آیین نامه مدرسه تراز سند تحول، نهایی شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۰    
وزیرآموزش و پرورش گفت: پروژه تامین مسکن فرهنگیان برنامه ملی است که مرحله اول این پروژه در 18استان آغاز شده است.هیچ مانع قانونی برای ثبت نام دانشجو معلمان در طرح تأمین مسکن فرهنگیان وجود ندارد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۴:۲۷    
وزیر آموزش و پرورش، قیمت کتاب درسی در ایران را مناسب و ارزان اعلام کرد و از افزایش هزار میلیارد تومان دیگر برای تولید کتاب های درسی سال تحصیلی جدید خبر داد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۰    
تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش از برگزاری همایش ملی دیدار معلمان با رئیس جمهوری در تالار بزرگ وزارت کشور خبر داد و گفت همچنین دو هزار و 500 نفر از معلمان سراسر کشور 12 اردیبهشت ماه به دیدار رهبر انقلاب خواهند رفت.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از ساخت هزار هنرستان جدید در کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور تشکلها با بیان اینکه تشکل ها چقدر در تصمیم سازیهای مجلس آینده و خصوصا کمیسیون آموزش و تحقیقات تاثیر گذار هستند، گفت: در کمیسیون آموزش و تحقیقات وزنه اعضای هیئت علمی دانشگاه های وزارت علوم سنگینی می کند این در حالی است که جمعیت میلیونی فرهنگیان و معلمان فرهیخته کشور ...
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از تصویب نخستین آیین نامه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش خبر داد و تصریح کرد: بر این اساس تا 5 سال آینده هزار هنرستان جدید ساخته می شود و 800 هنرستان هم با تبدیل کاربری ایجاد می شوند.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش از برگزاری همایش ملی دیدار معلمان با رئیس جمهوری در تالار بزرگ وزارت کشور خبر داد و گفت همچنین دو هزار و 500 نفر از معلمان سراسر کشور 12 اردیبهشت ماه به دیدار رهبر انقلاب خواهند رفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۴۰    
وزیر آموزش و پرورش گفت: وزارت آموزش و پرورش در تدارک امکان دیگری است که آموزش زبان های غیر انگلیسی را ممکن کند.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از تصویب نخستین آئین نامه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش خبر داد و گفت: تا پنج سال آینده هزار هنرستان جدید ساخته می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: تا 5 سال آینده، 1000 هنرستان جدید در کشور ساخته می شود.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۵    
وزیر آموزش و پرورش از تصویب نخستین آیین نامه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش خبر داد و تصریح کرد: بر این اساس تا 5 سال آینده هزار هنرستان جدید ساخته می شود و 800 هنرستان هم با تبدیل کاربری ایجاد می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: طی 5 سال آینده 1000 هنرستان جدید ساخته خواهد شد و 800 هنرستان از محل تغییر وضعیت مدارس موجود، به این تعداد افزوده می شود.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۲۹ سایت دیگر  
عصرایران در یادداشتی نوشت: به تازگی، دولت، یوسف نوری را به عنوان استاندار جدید مازندران تعیین کرد. این در حالی است که او دقیقا یک سال قبل (فروردین 1402) به دلیل تقصیر وزارت آموزش و پرورش در ماجرای تاخیر پرداخت حقوق معلمان، در قالب استعفا، از سمت وزیر آموزش و پرورش برکنار شد. ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت: تاکید مقام معظم رهبری برای تقویت آموزش و پرورش توسط حوزه های علمیه ناشی از خطراتی است که ایشان برای آینده جوانان پیش بینی می کنند.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۱:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه پیش از این زیرنظام های سند تحول بنیادین نگاشته شده بود اما چون پشتوانه ای نداشت، اجرایی نشد، گفت امروز آیین نامه مدرسه تراز سند تحول، نهایی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۷    
وزیر آموزش و پرورش گفت: معلم محور اصلی تحول و راه حل تمام مسائل آموزش و پرورش است..
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، رضا مراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش در جلسه شورای عالی آموزش و پرورش با تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم گفت: معلم محور اصلی تحول و راه حل تمام مسائل آموزش و پرورش است . ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۲:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس طی نامه ای خطاب به وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد که حقوق معوق معلمان خرید خدماتی و حق التدریس معلمان شاغل و بازنشسته در اسرع وقت پرداخت شود.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۲    
تهران (پانا) - همزمان با فرارسیدن هفته سلامت، سفیران سلامت دانش آموزی با حضور در دفتر وزیر آموزش و پرورش، فرا رسیدن این هفته را به رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش و شورای معاونان تبریک گفتند.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۸:۴۱    
هرمزگان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان از تحقق وعده وزیر آموزش و پرورش مبنی بر اعزام دانش آموزان نخبه هرمزگان به اردوی تفریحی رامسر خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در صفحه شخصی ویراستی، سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط بنیانگذار کبیرجمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه / جلسه هم اندیشی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش وپرورش با مسئولان دفتر تبلیغات اسلامی و مؤسسات همکار برگزار شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
یوسف نوری یکی از سه وزیر آموزش وپرورش دولت سید ابراهیم رئیسی در دولت سیزدهم بود.
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش از استخدام 4170 نیروی بهداشت و سلامت در وزارت آموزش و پرورش خبر داد و گفت: مراقبین بهداشت و سلامت در 16 دانشگاه علوم پزشکی، تربیت شده و پس از استخدام از ماه مهر وارد مدارس می شوند. ...
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۵۰    
معاون وزیر آموزش و پرورش روند ثبت نام در مدارس غیر دولتی و میزان شهریه پرداختی را تشریح کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی- نماینده سردشت و پیرانشهر در مجلس، خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: بسیاری از مدارس 3شهرستان پیرانشهر، سردشت و میرآباد تخریبی، سنگی و فرسوده هستند و به صورت دو شیفته و با تراکم بالای 30 نفر مدیریت می شوند ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش وپرورش با بیان اینکه در حوزه نیروی انسانی تکمیل کادر آموزشی با برگزاری آزمون هایی که در حال برگزاریست، انجام می شود گفت: به زودی نتایج آزمون اعلام و حدود 28 هزار نفر در سال تحصیلی آینده به کادر آموزشی در دوره ابتدایی اضافه خواهند شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: نزدیک به 3 سال است که از دولت سیزدهم گذشته و طی این مدت حدود 7000 مدرسه در کشور ساخته شده است.
سلام نو / ایران خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۸:۳۶   + ۲۸ سایت دیگر  
یوسف نوری وزیر سابق آموزش و پرورش به عنوان استانداری مازندران انتخاب خواهد شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مشاور امور زنان وزیر آموزش و پرورش و سرپرست اداره کل انجمن اولیا و مربیان از برگزاری دوره آموزشی تربیت مدرس زیست عفیفانه در مشهد مقدس با حضور 200 نفر از مدرسان آموزش خانواده خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۲۵    
وزیر آموزش و پرورش گفت: افتخار دولت سیزدهم این است که امر مدرسه سازی را به عنوان یک اولویت مورد توجه قرار داد. قریب به 3 سال است که از دولت سیزدهم گذشته و طی این مدت حدود 7000 مدرسه در کشور ساخته شده است.
حامد علامتی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و معاون وزیر آموزش و پرورش پنجشنبه 6 اردیبهشت 1403 به کرمان سفر می کند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: پیوند مدارس با شرکت های دانش بنیان باعث شکوفایی استعداد دانش آموزان می شود و آماده هستیم این موضوع را در ساختار مشخص تعریف کنیم تا شرکت های دانش بنیان تعدادی از مدارس را به عنوان مدارس وابسته بپذیرند. ...
دانا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در نشست ملی مدیران عامل و موسسان مدارس غیردولتی با تاکید بر اینکه باید مدرسه را به شرکت های دانش بنیان پیوند زد، گفت: این پیوند روی دیگری از روند شکوفاسازی استعداد فرزندان ایران است.
زرک   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - سرپرست آموزش و پرورش لرستان بر لزوم فراهم کردن زمینه کمک وزیر آموزش و پرورش به این استان تأکید کرد. به گزارش پایگاه خبری زرک ؛ یونس بهاروند ایرانیا روز یکشنبه در جلسه شورای اداری آموزش و پرورش لرستان بیان کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - آیین افتتاح هفته سلامت با حضور معاون وزیر و مسئولان آموزش و پرورش و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دبستان امام هادی (ع) ناحیه یک شهرری برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش گفت: در سه سالی که از آغاز به کار دولت مردمی سیزدهم می گذرد، 7 هزار مدرسه در کشور احداث شده که بیانگر آینده نگری دولت برای موضوعات آموزشی و پرورشی است.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
رضا مرادصحرایی وزیر آموزش و پرورش از محرومیت معلمانی که دوره اتقان را طی نکرده اند، از طرح رتبه بندی خبر داد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۰:۲۴    
هیات دولت یوسف نوری را به عنوان بیست و پنجمین استاندار مازندران معرفی کرد.
سینا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمدرضا مخبردزفولی رئیس فرهنگستان علوم ظهر روز شنبه با دکتر رضا مرادصحرایی وزیر آموزش و پرورش در فرهنگستان علوم دیدار و گفتگو کرد. رئیس فرهنگستان علوم از اهتمام وزیر آموزش و پرورش به اجرائی سازی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش قدردانی و با تأکید بر اهمیت تهیه نقشه راه سند تحول ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فشافویه(پانا) - دبستان دخترانه خیر ساز، شاه حسنی امروز 2 اردیبهشت 1403 با حضور وزیر آموزش و پرورش و مدیر کل شهرستان های استان تهران و تعدادی از خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران در فشافویه افتتاح شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۸:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
یوسف نوری و ابوطالب شفقت به ترتیب به عنوان استاندار مازندران و لرستان انتخاب شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، حمیدرضا خان محمدی، معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس این سازمان؛ در آیین افتتاحیه ی گردهمایی معاونین مشارکت های مردمی ادارات کل نوسازی مدارس کشور ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۷:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش از بکارگیری 28 هزار نفر نیروی جدید در دوره تحصیلی ابتدایی خبر داد .
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۷:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه ایران قوی با مدارس قوی ساخته می شود گفت: مدرسه، مزرعه آینده کشور است.