دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۲۳:۳۲Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه صنعتی اصفهان»

ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان از برگزاری رویداد استارتاپی با موضوع مدیریت مصرف آب در واحدهای رنگرزی و تکمیل صنعت نساجی با همکاری دانشکده نساجی دانشگاه صنعتی اصفهان خبر داد.
پنج شنبه و جمعه این هفته دانشگاه صنعتی اصفهان میزبان داوطلبان آزمون سراسری نوبت اول سال 1403 هم زمان با سراسر کشور است.
مدیر شیلات و امور آبزیان سازمان جهاد کشاورزی اصفهان از آغاز تولید تخم تریپلویید ماهی قزل آلا (تخم تمام ماده عقیم) با هدف اصلاح و بهبود نژاد این محصول خبر داد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
برگزیدگان هشتمین دوره اعطای جایزه محیط زیست دانشگاه صنعتی اصفهان شناخته شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - 11 دانشجوی برگزیده هشتمین دوره اعطای جایزه محیط زیست کشور روز یکشنبه در دانشگاه صنعتی اصفهان معرفی شدند و از آنها تجلیل بعمل آمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت روز جهانی فیزیک همایش استانی روز فیزیک با حضور 200 دانش آموز دوره دوم متوسطه امروز در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رویداد فن آب با هدف حمایت از ایده های برتر بهینه سازی مصرف آب در صنعت نساجی در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از پژوهشگران دانشگاه صنعتی اصفهان با نوآوری درتولید بی بافت از میکرو الیاف دوجزئی جدید و استفاده از ذرات متخلخل حاوی روغن دو نوع کامپوزیت خودروانکار ساختند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در مراسم رونمایی از وبگاه بین المللی تحریم علمی رژیم نامشروع اسرائیل که از سوی مجمع بین المللی اساتید مسلمان دانشگاهها و با همکاری دانشگاه صنعتی اصفهان طراحی شده است، گفت: اساتید دانشگاههای جهان صهیونیست ها را تحریم علمی کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۸:۲۱    
بسیج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان با حمایت از اقدام شجاعانه پرواز پرنده های نظامی قدرتمند ایران تا بیت المقدس، جامعه دانشگاهی را به حمایت همه جانبه علمی و اجتماعی از جبهه مقاومت اسلامی دعوت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
همایش بزرگ استانی روز فیزیک ویژه دانش آموزان علاقه مند به علم فیزیک به همت دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۳    
عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان با بیان این که وضعیت اقتصادی امروز کشور ماحصل اجرای نسخه های اقتصادی لیبرال ها و نئو تکنوکرات ها است، وضعیت اقتصادی ایران را ویژه دانست و از رئیس جمهور خواست با عبور از این نسخه های اقتصادی امتحان پس داده، نسخه اقتصادی مخصوص شرایط ویژه کشور را در پیش بگیرد.
نگاه اصفهان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۹:۰۷    
حفاظت و بهره برداری پایدار از منابع طبیعی برای تأمین نیازهای حیاتی کشور بایستی جزو اولویت های اصلی نظام جمهوری اسلامی باشد که متاسفانه با وجود هشدارهای متخصصان، کارشناسان و دلسوزان کشور، روند تخریب منابع طبیعی و محیط زیست همچنان ادامه دارد و شاهد این مدعا بروز سیل های ویرانگر ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان به تازگی، در اقدامی غیرقانونی بخشی از زمین های دانشگاه صنعتی اصفهان واگذار شده است، این در حالی است که در افق 1419، این اراضی که متعلق به منطقه تجارتِ فناوری و نوآوری دانشگاه صنعتی اصفهان می شود، به عنوان مرجع برتر تجارت فناوری و نوآوری کشور ترسیم شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۴:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
شورای دانشگاه صنعتی اصفهان در خصوص اقدام غیرقانونی تصاحب بخشی از زمین های دانشگاه صنعتی اصفهان بیانیه ای صادر کرد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر گروه محیط زیست دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: تامین سوخت مناسب و احیا و جاری سازی رودخانه زاینده رود راهکارهای کلان و فوری برای رفع آلودگی هوای کلانشهر اصفهان است ...
دانشگاه هنر اصفهان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۱:۳۳    
فینال مسابقات والیبال کارمندان و اساتید دانشگاه های استان اصفهان، از سری مسابقات هیات ورزش های دانشگاهی استان به میزبانی دانشگاه اصفهان با حضور گرم ریاست دانشگاه برگزار و تیم دانشگاه هنر اصفهان مقام نایب قهرمانی این مسابقات را به خود اختصاص داد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۰    
مدیر گروه محیط زیست دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: تامین سوخت مناسب و احیا و جاری سازی رودخانه زاینده رود راهکارهای کلان و فوری برای رفع آلودگی هوای کلانشهر اصفهان است.
مراسم امضای تفاهم نامه برگزاری شانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان سراسر کشور و دومین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان بین الملل میان سازمان امور دانشجویان، دانشگاه اصفهان، دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: الگوی کشت فضای سبز این کلان شهر باید تغییر کند و از گونه های مقاوم و متناسب با شرایط کم آبی باید استفاده کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: لازم است به فضای سبز به عنوان یک پدافند غیرعامل نگاه کنیم، چرا که این فضای سبز به کاهش آسیب پذیری در شرایط بحران کمک می کند و با توجه به بحرانی بودن شرایط آلاینده ها در این شهر، کمبود آب و تغییر اقلیم نیازمند حفاظت و توسعه فضای سبز در اصفهان هستیم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: از شهردار اصفهان تقاضا می شود که با اتصال آب خلیج فارس به صنایع و سرمایه گذاری آب خلیج فارس و دریای عمان برای مصارف صنعتی، پیگیر حقابه زاینده رود برای حفظ فضای سبز نسل فعلی و آینده باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۸:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا- دانشگاه صنعتی اصفهان به عنوان دومین دانشگاه برتر کشور در بین المللی سازی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری شناخته شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره اشتغال با حضور نمایندگانی از صنعت نفت، پلیمر و مکانیک به همت دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
با حکم رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان، رئیس دانشکده ریاضی این دانشگاه منصوب شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان با صدور بیانیه ای از مردم برای مشارکت در انتخابات 11 اسفند دعوت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی اصفهان اظهار کرد: انتقام نقطه ضعف میهن خودرا از نقطه قوت آن نگیریم!
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۷:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان از انعقاد 640 قرارداد ارتباط با صنعت در سال جاری در این مرکز علمی به ارزش حدود 6 هزار و 700 میلیارد ریال خبر داد.
طی بازدید نمایندگان مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان از ایستگاه بین المللی تحقیقاتی اکوسیستم های بیابان در دانشگاه صنعتی اصفهان، هماهنگی های لازم جهت همکاری های بیشتر با دانشگاه صنعتی اصفهان به منظور استفاده بهینه از داده ها و تجهیزات ایستگاه انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۴    
آزمون کارشناسی ارشد 1403 صبح روز جمعه در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۷    
در ایام خجسته شعبانیه و به مناسبت روز جانباز، جلسه تجلیل از جانبازان، همسران جانباز و فرزندان شهدای شاغل در دانشگاه صنعتی با حضور و مساعدت هیات رئیسه دانشگاه، مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خمینی شهر و مسئولین بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان، برگزار گردید.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۶    
عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان با بیان اینکه لازمه نمایندگی مجلس، دانستن و آگاهی از علم حقوق است، گفت: پرسش از داوطلبان انتخابات به ویژه در زمینه حقوقی به کسب شناخت از آنها بسیار کمک می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مسابقه دانشجویی "ایده شو" بامعرفی ایده های برتر دانشجویی دانشکده های مهندسی مکانیک، مهندسی مواد و فیزیک در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
در نشست مشترک هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی اصفهان با دانشگاه اصفهان، تفاهم نامه همکاری دوجانبه به منظور توسعه همکاری های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی و ایجاد زیرساخت های طراحی و اجرای پروژه های مسئله محور در زمینه های مختلف منعقد شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۷:۳۷    
عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان با اشاره به عواقب عدم مشارکت مردم در انتخابات، اشاره ای به پیشرفت های کشور کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: شهردار قم به صورت رسمی از سوی دانشگاه صنعتی اصفهان تا دهم تیر سال 1403 در شهرداری قم ماموریت دارد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به همت کانون مناظره و گفت وگوی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان "تریبون آزاد انتخابات" در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
بنیاد نخبگان اصفهان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۹:۰۲    
چهارشنبه مورخ 11 بهمن ماه 1402 با همکاری دانشگاه صنعتی اصفهان مراسم نکوداشت دو استاد گرانقدر و برجسته، آقایان دکتر سید محمد امینی و پروفسور هادی اکبرزاده دو بنیانگذاران فیزیک محاسباتی در ایران، توسط بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار گردید.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه سه جانبه راه اندازی آزمایشگاه صنعت 4 با حضور معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی دانشگاه صنعتی اصفهان، مدیرعامل شرکت پشتیبانی و توسعه فناوری و نوآوری فولاد مبارکه و مدیرعامل شرکت ایریسا امضا شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۰۷:۴۶    
اصفهان - ایرنا - معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: استقلال و پیشرفت علمی کشور در بیش از چهار دهه گذشته، حاصل اعتماد به جوانان و فضا دادن به آنها در دوران انقلاب اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح شیفت تدبیری برای دیپلماسی اقتصادی ایران است و این طرح توسط یکی از نخبگان دانشگاه صنعتی اصفهان مطرح و با تأکید رهبر معظم انقلاب توسط بنده در مجلس دنبال و تصویب شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - دانش آموخته دانشگاه صنعتی اصفهان بعنوان برنده چهاردهمین دوره جایزه بین المللی آنالیز تابعی 2024 انتخاب و معرفی شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان به نقل از سایت دانشگاه صنعتی اصفهان، امسال، جایزه آنالیز تابعی برای اولین بار با حضور 30 شرکت کننده از ارمنستان، ازبکستان، ایران، و ترکیه چهره ای بین المللی یافت. ...
دانشگاه هنر اصفهان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۳    
تیم تنیس روی میز کارکنان دانشگاه با ترکیب نفرات زیر در مسابقات حضور یافتند و موفق به کسب مقام سوم شدند. در این مسابقات تیم های دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه خوراسگان به ترتیب به مقام های اول و دوم دست یافتند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۷:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی و نیز مسابقات تکواندو منطقه 6 کشور جواز حضور در المپیاد قهرمانی دانشجویان کشور را بدست آوردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان در هفتاد و سومین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور، دانشگاه صنعتی اصفهان از میان 120 دانشگاه، به عنوان دانشگاه برتر کشور معرفی شد.
محققان دانشگاه صنعتی اصفهان با مطالعه و بررسی ویژگی های کیفی موسیلاژهای ریشه گندم در حضور قارچ هم زیست Piriformospora indica، اثر آن را بر ویژگی های فیزیکی و مکانیکی خاک بررسی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ششمین کنفرانس فیزیک محاسباتی انجمن فیزیک ایران در دانشگاه صنعتی اصفهان در حال برگزاری است.