پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۵:۳۶Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه صنعتی اصفهان»

روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۵۶    
مسعود ملکی گفت: با انجام پژوهشی نوین درخصوص کامپوزیت های تقویت شده با نانوذرات دوبعدی مکسین، مقاله مشترک دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان و پرفسور راجندر سینج وارما از دانشگاه پالاکی جمهوری چک، در نشریه معتبر بین المللی Advanced Materials با ضریب تاثیر 27.398 منتشر شد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان و مجری پروژه منشأیابی و سهم بندی ذرات معلق هوای شهر اصفهان با ابراز تأسف از اظهارات اخیر رئیس شورای شهر اصفهان، از ارائه نتایج نهایی این پروژه به شهرداری اصفهان در اسفند ماه 1398 و تایید و اتمام آن در نیمه مردادماه سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - قائم مقام رییس دانشگاه صنعتی اصفهان در امور بین الملل و توسعه ساختارهای فناوری گفت: پذیرش طرح پژوهشی محققان این دانشگاه در مرکز پژوهش های هسته ای اروپا (CERN) موفقیت بزرگی برای کشورمان در سطح بین المللی بشمار می آید و توانایی علمی و فناوری نخبگان ایران در شرایط تحریم را اثبات کرد.
بیوتکنولوژی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۳    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بیوتکنولوژی ایران ، به همت انجمن علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه صنعتی اصفهان و با همکاری شاخه دانشجویی انجمن ایمنی زیستی نشست آنلاینی در رابطه با محصولات تراریخته در تاریخ 4 آذر روز سه شنبه ساعت 18 با حضور دکترمیرلوحی( عضو هئیت علمی دانشکدهکشاورزی دانشگاه صنعتی اصفهان گزوه ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۶    
اصفهان- ایرنا- تغییر ساعت حمل و نقل عمومی، افزایش ارزش سهام عدالت، پذیرفته شدن طرح محققان دانشگاه صنعتی اصفهان در مرکز هسته ای اروپا از جمله مهمترین تیتر صفحه نخست روزنامه های دوشنبه چاپ اصفهان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۱    
ایسنا/اصفهان یک گروه خیریه با کمک و راهنمایی محققان دانشگاه صنعتی اصفهان طرح تهیه و تولید خوراک دام با استفاده از ضایعات دورریز درختان نخل را فراهم کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
طرح محققان دانشگاه صنعتی اصفهان برای کمک به آزمایش CMS، به عنوان پیشنهاد برتر مرکز پژوهش های هسته ای اروپا (CERN) پذیرفته شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۲    
انجمن های علمی دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه اصفهان و دانشگاه صنعتی اصفهان دوره آموزشی آنلاین انسیس فلوئنت را برگزار می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۱    
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با انتقاد از تأخیر دو دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه اصفهان در انجام پژوهش در رابطه با ذرات معلق و سیاهه انتشار آلاینده ها در اصفهان از هر دانشگاه خواست هر چه زودتر نتایج تحقیقات خود را به شهرداری اعلام کنند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
طرح محققان دانشگاه صنعتی اصفهان جهت کمک به فرآیند آزمایش CMS، به عنوان پیشنهاد برتر در بزرگترین پروژه علمی دنیا پذیرفته شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۱۴    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، امیر قدس مطهری و حسین ملکی از نخبگان پژوهشکده شهید اعتباری دانشگاه صنعتی اصفهان با بیان این که نمونه اولیه دستگاه تفکیک زباله دستگاهی با قابلیت تفکیک ضایعات و فلزات غیر آهنی ، را برای اولین بار در کشور و تنها با حمایت سازمان بسیج علمی ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۷:۲۴    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، آیین اختتامیه پانزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی با سخنرانی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و با حضور عباس رضایی استاندار اصفهان، جعفر قیصری رئیس شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۷    
دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان شش رتبه برتر سی و پنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور را کسب کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۹    
آئین اختتامیه و معرفی نفرات برتر سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور با سخنرانی وزیر علوم به صورت مجازی در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۱:۰۵    
مدیریت آموزشی دانشگاه صنعتی اصفهان در اطلاعیه ای از تمدید ثبت نام از دانشجویان نوورود مقطع کارشناسی در این دانشگاه تا 27 آبان خبر داد.
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۰:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
آئین اختتامیه و معرفی نفرات برتر سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور، شامگاه یکشنبه 25 آبان ماه با سخنرانی وزیر علوم و به صورت مجازی در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اختتامیه سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور فردا، در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
آئین اختتامیه سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور فردا، یکشنبه 25 آبان ماه با شعار"محمد (ص) پیامبر رحمت و مهربانی"، با سخنرانی مجازی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۱۴    
گروه دانش خبرگزاری علم و فناوری - "هفدهمین همایش علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی ایران، آذر 99" در تاریخ 11 و 12 آذر 1399 توسط دانشگاه صنعتی اصفهان در شهر اصفهان - دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می گردد ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۴:۳۲    
نصف جهان: در اجلاس سراسری معاونان آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه های کشور که به صورت مجازی و به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد، وزیر علوم بر ساماندهی آموزشی عالی کشور و ارتقای بهره وری دانشگاه ها تأکید کرد. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل ازوزارت علوم، علی خاکی صدیق، در پنجاه و چهارمین اجلاس سراسری (مجازی) معاونان آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی که در سالن شهدای جهاد علمی این وزارت و به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۹:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: اولین گام در اجرای طرح ساماندهی آموزش عالی تشکیل شبکه علمی بین دانشگاهی در سطح استان، منطقه و در سطح ملی است. به گزارش وزارت علوم، پنجاه و چهارمین اجلاس سراسری معاونان آموزشی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی صبح امروز (یکشنبه) به صورت مجازی با حضور منصور غلامی وزیر علوم تحقیقات و ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۰۳    
انجمن علمی صنایع دانشگاه تهران با همکاری انجمن علمی صنایع دانشگاه صنعتی اصفهان دوره آموزشی اکسل پیشرفته برگزار می کند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
در اجلاس سراسری معاونان آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه های کشور که صبح امروز به صورت مجازی و به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد، وزیر علوم بر ساماندهی آموزشی عالی کشور و ارتقاء بهره وری دانشگاه ها تأکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۰۱    
سی وپنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان، از فردا به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان به صورت مجازی آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
کارت های تغذیه کننده خاک با استفاده از فناوری زیست پایه (Bio-Base) دستاورد جدید متخصصان دانشگاه صنعتی اصفهان در شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان تولید شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان تشکل آرمان دانشگاه صنعتی اصفهان در ویدئویی نسبت به احداث یک حوزه علمیه در خیابان حافظ این شهرستان واکنش نشان دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
با اجرای پژوهشی نوین درخصوص کامپوزیت های تقویت شده با نانوذرات دوبعدی مکسین، مقاله مشترک دانشجوی دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان و پرفسور راجندر سینج وارما منتشر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۰:۰۶    
دانشگاه صنعتی اصفهان در اطلاعیه ای آغاز ثبت نام غیرحضوری دانشجویان کارشناسی در این دانشگاه را از 12 آبان اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اختتامیه سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور با شعار محمد (ص)؛ پیامبر رحمت و مهربانی به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان در اواخر آبان ماه برگزار می شود.
در این نامه آمده است: متاسفانه این بار در اصفهان که از دیرباز مهد پرورش علما و عرفای بزرگی بوده است شاهد ساخت پروژه ای عظیم واقع در خیابان حافظ اصفهان، به کاربری حوزه علمیه هستیم و به راستی برای ما، آن هم در این اوضاع نابسامان اقتصادی شوک آور بود!
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
محققان پژوهشکده زیست فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان موفق شدند کیت شناسایی کرونا در 15 دقیقه را با هزینه ای بسیار کمتر از روش های معمول، تولید کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۴۵    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی اصفهان در اطلاعیه ای زمان ثبت نام از پذیرفته شدگان نهایی دکتری را در روز های 6 و 7 آبان و به صورت غیرحضوری اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۳۴    
رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان از افزایش سهم درآمدهای دانشگاه از پروژه های ارتباط با صنعت خبر داد و گفت: بیش از 50 درصد درآمدهای اختصاصی دانشگاه مربوط به پروژه های ارتباط با صنعت بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
انجمن های علمی مهندسی صنایع دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و دانشگاه صنعتی اصفهان دوره آنلاین تحلیل تکنیکال مقدماتی (بورس) همراه با آموزش نرم افزار متاتریدر (FMA1) را برگزار می کنند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۴۲    
معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه صنعتی اصفهان با بیان اینکه تاکنون در بخش آوایی 400 اثر، بخش کتبی 200 برگزیده در 9 رشته و بخش هنری 80 اثر به دبیرخانه سی وپنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان ارسال شده ست، گفت: در بخش پژوهشی نیز 45 اثر ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه صنعتی اصفهان با بیان اینکه تاکنون در بخش آوایی 400 اثر، بخش کتبی 200 برگزیده در 9 رشته و بخش هنری 80 اثر به دبیرخانه سی وپنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان ارسال شده ست، گفت: در بخش پژوهشی نیز 45 اثر ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
با رونمایی از پوستر سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور توسط نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری، ویژه برنامه های این جشنواره سراسری به طور رسمی در دانشگاه صنعتی اصفهان آغاز شد.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در راستای تقویت ارتباط دانشگاه با صنعت و بخش های مختلف جامعه از رئیس دانشگاه کاشان و رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان خواست برای امکان سنجی راه اندازی و احداث مرکز تحقیقات نمک و ماسه(ریگ) ایران یا ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۰    
خط تمام اتوماتیک تولید ماسک توسط فولاد مبارکه و با همکاری دانشگاه صنعتی اصفهان راه اندازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی اصفهان میزبان مرحله کشوری و اختتامیه سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور بصورت مجازی شد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۵    
[سیزدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری حدود یک سال دیگر، احتمالا در خردادماه 1400 برگزار خواهد شد. انصاف نیوز به مرور رزومه ی نامزدهای احتمالی این انتخابات را منتشر می کند] محمود حجتی، وزیر پیشین جهاد کشاورزی در سال 1334 به دنیا آمد. او متولد نجف آباد در استان اصفهان است. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
برای نخستین بار محققان دانشگاه صنعتی اصفهان موفق به طراحی و ساخت دستگاه مدل ساز فیزیکی رفتار دینامیکی سازه های مدفون در خاک به منظور پیش بینی پاسخ این سازه ها در ابعاد تمام مقیاس و پیش از اجرای عملیات عمرانی شدند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۵    
رئیس اداره فعالیت های دینی و قرآنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از برگزاری مرحله کشوری سی وپنجمین دوره جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت علوم در آبان ماه خبر داد و گفت: تمام مراحل این جشنواره به صورت مجازی و به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۹    
مدیر پژوهش، خلاقیت و فناوری های نوین شهرداری اصفهان گفت: تحویل گیری پروژه پژوهشی منشأیابی و سهم بندی ذرات معلق هوا و اولویت بندی کانون های مولد آنها در شهر اصفهان به عنوان پروژه پژوهشی مساله محور حوزه بهره بردار معاونت حمل و نقل و ترافیک و خدمات شهری توسط دانشگاه صنعتی اصفهان مورد پژوهش قرار گرفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۳:۰۰    
دانشگاه صنعتی اصفهان در اطلاعیه ای، از فارغ التحصیلان کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته مهندسی مواد، گرایش خوردگی، دعوت به همکاری کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
نشست بررسی دستاوردهای فناورانه دانشگاه صنعتی اصفهان در حوزه پیشگیری و مقابله با کرونا با هدف رفع موانع تولید انبوه این محصولات و با حضور جمعی از مسئولان ارشد نظارتی و حوزه سلامت استان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
استادیار دانشگاه صنعتی اصفهان، پژوهشگر جوان برگزیده شمشین جایزه ابوریحان بیرونی شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۷   + ۴۱ سایت دیگر  
محققان پژوهشکده زیست فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان با بهره گیری از روش سنجش آنتی بادی تولیدشده در بدن، موفق به ساخت کیت شناسایی کرونا جهت تشخیص این بیماری در زمان 15 دقیقه و با هزینه ای بسیار کمتر از روش های معمول شدند.