یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۸:۱۲May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه صنعتی اصفهان»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۵    
ایسنا/اصفهان عضو هیات علمی دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان توضیحاتی در خصوص روش های آشکارسازی سیارات فراخورشیدی ارائه کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی اصفهان در آخرین گزارش آژانس رتبه بندی راوند (RUR) روسیه، توانست بین دانشگاه های برتر کشور در رتبه دوم قرار گیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۰:۰۶    
دانشکده شیمی دانشگاه صنعتی اصفهان فراخوان دعوت به همکاری فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در رشته شیمی فیزیک را منتشر کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
انجمن فیزیک ایران با همکاری دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان، کنفرانس سالانه فیزیک ایران را از یکم تا چهارم شهریورماه به صورت برخط برگزار می کند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۱:۰۷    
بصیری، عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: به نظر می رسد هدف طرح انتقال آب از خلیج فارس به اصفهان، این است که مردم تصور کنند وضعیت آب اصفهان بهبود می یابد، اما باید توجه داشت این طرح بسیار پرهزینه است و با میزان آب گران قیمتی که انتقال می دهد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۲۰    
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی اصفهان از پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد بدون آزمون در این دانشگاه خواست تا برای ثبت نام قطعی تا 9 اردیبهشت اقدام کنند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان به همراه گروهی از دانشجویان پژوهشگر این دانشگاه برای نخستین بار در کشور با طراحی، ساخت و بومی سازی پنج مدل از فیلترهای تخصصی، دستگاه پیشرفته پالایش هوا تولید کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان عصر امروز، 7 اردیبهشت، نشست مجازی تأثیر مذاکرات وین بر انتخابات 1400 را با حضور حمید رسایی برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۳۲    
دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهد در پنجمین دوره اعطای جایزه محیط زیست که در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد، توانست عنوان پژوهشگر برتر را به خود اختصاص دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اداری مالی دانشگاه صنعتی اصفهان گفت:دانشگاه بر اساس قانون به مدیران و کارکنان می تواند پاداش پرداخت کند و هیچ گونه رقم نجومی و خارج از قانون در این مجموعه پرداخت نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۷:۵۶    
پنجمین دوره اعطای جایزه محیط زیست دانشجویان کشور به صورت مجازی و با معرفی نفرات برتر بخش های مختلف، در دانشگاه صنعتی اصفهان پایان یافت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
پنجمین دوره اعطای جایزه محیط زیست دانشجویان کشور به صورت مجازی و با معرفی نفرات برتر بخش های مختلف در دانشگاه صنعتی اصفهان به پایان رسید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۵۱    
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان عصر امروز، 31 فروردین، نشستی با عنوان بررسی آرایش جریان های سیاسی در انتخابات 1400 را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی اصفهان در اطلاعیه ای آخرین مهلت ثبت نام بدون آزمون دانش آموختگان و دانشجویان ممتاز کارشناسی ارشد در مقطع دکتری را تا 20 اردیبهشت اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: وجود بافت فرسوده و آثار تاریخی در اصفهان باعث شده است تا زمین لرزه های با شدت پایین نیز اهمیت داشته باشد و خطرساز محسوب شود.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
سامانه رصد مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای آمار آلودگی یکسال اخیر کشور را اعلام کرد. طبق این گزارش بیش از 128 میلیون بات و 76 میلیون IP آسیب پذیر در سال 99 شناسایی شد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۱    
مسابقه کتابخوانی دانشجویی سِحر سَحر به مناسبت ماه رمضان از سوی کانون قرآن دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۱۳    
به گزارش خ برگزاری علم و فناوری از اصفهان به نقل از مدیکال اکسپرس ، به دلیل کمبود اندام جهانی و اهداکنندگان محدود عضو، هزاران بیمار در صورت صدمات شدید، بیماری یا شرایط ژنتیکی بدنبال اندام و بافت باقی مانده اند ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - خبرنگار کیهان: نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط کنونی مسئله آب آشامیدنی مردم استان اصفهان مورد تهدید جدی قرار گرفته است به طوری که در حال حاضر کمتر از 300 میلیون مترمکعب آب پشت سد زاینده رود است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان تولید در دانشگاه را از جنس فناوری و اشتغال زایی بیان کرد و گفت: در شهرک علمی و تحقیقاتی بیش از 7 هزار نیروی فارغ التحصیل فعالیت دارند و 17 درصد گردش مالی واحدهای فناوری کشور به شرکت های دانش بنیان در اصفهان اختصاص دارد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۰۱    
نصف جهان: فرماندار خمینی شهر گفت: تنها ملاک برای تایید یا رد صلاحیت نامزد های انتخابات شورای اسلامی فقط قانون خواهد بود. علیرضا بصیری در نخستین نشست شورای اداری سال 1400 که در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد، با اشاره به اهمیت تکیه بر تولیدات و توان داخلی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان با تاکید بر اینکه از نظر محیط زیست و اقتصادی طرح انتقال آب از خلیج فارس به اصفهان توجیهی ندارد، گفت: تنها با کنترل برداشت ها و با شناخت و تنظیم رودخانه زاینده رود و رعایت حقابه ها می توان چالش کم آبی اصفهان را برطرف کنیم.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، دکتر محمد شاهدی باغخندان مشاور پژوهشی رئیس فرهنگستان علوم و استاد بازنشسته دانشگاه صنعتی اصفهان درمورد اهمیت حفاظت از خاک با برنامه گفتگوی علمی مصاحبه کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۲۱:۴۶    
انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه صنعتی اصفهان به سه عنوان برتر در سیزدهمین جشنواره بین المللی حرکت دست یافتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۶:۴۷    
انجمن علمی دانشجویی زبان دانشگاه صنعتی اصفهان دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی را برگزار می کند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: محققان دانشگاه صنعتی اصفهان موفق به طراحی و ساخت روبات زیرآبی کنترل از راه دور به عنوان نخستین روبات زیر آبی آب های عمیق(400 متر) کشور و بومی سازی این فناوری شدند. این روبات مجهز به دو بازو برای بازرسی و فیلمبرداری در زیر آب است. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
محققان پژوهشکده علوم وفناوری زیر دریا دانشگاه صنعتی اصفهان با طراحی و ساخت ربات زیرآبی کنترل از راه دور (کاوش 8) به عنوان نخستین ربات زیر آبی آب های عمیق (400 متر) کشور، این فناوری ارزشمند و کاربردی را بومی سازی کردند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۳    
کرسی آزاد اندیشی مذاکره یا مقاومت با بیان نقطه نظرات دو کارشناس مسایل سیاسی دکتراحمد شیرزاد نماینده دوره ششم مجلس و دکترمحسن نصری در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۲:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
در حاشیه هفدهمین همایش ملی و ششمین کنفرانس بین المللی مهندسی ساخت و تولید، از دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی اصفهان به عنوان صاحب پایان نامه برتر سال تحصیلی 1398-1399 مهندسی ساخت و تولید ایران تجلیل شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۸:۴۴    
معاون پژوهشکده نانو فناوری و مواد پیشرفته دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: استفاده از نانو در صنعت کشاورزی، یکی از کاربردهای این علم در جهان محسوب می شود که با توجه به کمبود منابع آبی در ایران استفاده از تصفیه کننده های نانویی در پالایش آب های سطحی و کاهش سطح تبخیر آنها بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۶:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
دکتر خسرو عزیزی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: تعامل و ارتباط بین بخش صنعت و دانشگاه باید بیشتر از وضعیت موجود باشد. وی براعتمادسازی و خودباوری بین بخش صنعت، کشاورزی و جامعه با دانشگاه ها تاکید کرد و با بیان اینکه اگر این اعتمادسازی نباشد مدیر بخش اجرا مشکلات خود را به دانشگاه صنعتی اصفهان [...]
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیرکل زمین شناسی اصفهان تاکید کرد: احیای رودخانه زاینده رود و تامین حقابه آن و تالاب گاوخونی، راهکار اساسی رفع بحران فرونشست زمین در این استان است. ...
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - دهمین جلسه مجمع نمایندگان استان اصفهان در دانشگاه صنعتی اصفهان با حضور تعدادی از نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس دانشگاه صنعتی اصفهان از طراحی منطقه تجاری سازی و نوآوری در این مجموعه خبر داد و گفت: این منطقه با هدف مدل سازی و توسعه فناوری در زمینی به وسعت 75 هکتار ایجاد می شود.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۶:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رکنا : دهمین نشست مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی، همراه با گزارشی از دانشگاه های بزرگ دولتی استان و سازمان زمین شناسی استان، امروز سه شنبه 19 اسفندماه به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 2 در راستای کاهش وابستگی به واردات تخم چشم زده ماهی قزل آلای رنگین کمان، افزایش توانمندی داخلی، بهره مندی از دانش بومی و خودکفایی در این زمینه، پروژه تمام ماده سازی ماهی قزل آلای رنگین کمان با استفاده از ماهی نر تغییر جنسیت یافته توسط سازمان شیلات ایران ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۸:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان – رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: 53 هکتار جنگل دست کاشت با همکاری شهرداری و اداره کل منابع طبیعی استان اصفهان در ورودی سمت دانشگاه صنعتی اصفهان ایجاد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رویداد بزرگ بین المللی مهندسی جوشکاری وآزمایش های غیر مخرب در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مردم نیوز : رضا نقی زاده، مشاور معاون پژوهش و فناوری و رئیس حوزه پژوهش و فناوری وزارت علوم در خصوص اینکه پارک های علم و فناوری با چه اهدافی و در چه سالی طراحی و اجرا شده است ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
پرونده مد و لباس| رئیس اسبق دانشکده مهندسی نساجی دانشگاه صنعتی اصفهان در گفتگو با دانشجو؛ گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری دانشجو- فاطمه بوجار؛ ماجرا از جایی آغاز شد که محمدحسن میری، مدیرعامل کارخانه حجاب شهرکرد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه صنعتی اصفهان و اتاق بازرگانی اصفهان با هدف ایجاد زیرساخت های ارتباطی بیشتر بین فعالان بنگاه های اقتصادی با دانشجویان و اعضای هیئت علمی این دانشگاه منقعد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی شبکه های پیچیده: از مدل سازی تا کاربرد از 13 اسفند به همت انجمن فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۳:۰۰    
عضو هیئت علمی گروه معارف دانشگاه صنعتی اصفهان با بیان اینکه مبارزه امیرالمؤمنین(ع) با انحرافات اجتماعی از زمان اسلام آوردن ایشان آغاز شد و تا پایان حیات مبارکشان نیز ادامه داشت، گفت: در رابطه با شخصیت حضرت امیر(ع) همین قدر که بفهمیم علی(ع) را نمی فهمیم، کافی است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۳۷    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، با توجه به نزدیک شدن به ضرب الاجل ایران برای توقف اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی در پنجم اسفندماه، بسیج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان در دفاع از طرح مهم اقدام راهبردی مجلس شورای اسلامی برای لغو تحریم ها بیانیه ای صادر کرد ...
اتاق بازرگانی اصفهان و دانشگاه صنعتی اصفهان در راستای همکاری های علمی، پژوهشی، کاربردی و کارآفرینی و ارتقا تعامل دانشگاه و صنعت، تفاهم نامه ای امضا کردند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۸:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش چهارشنبه شب خبرنگار فرهنگی ایرنا، دومین روز اجراهای سی و ششمین دوره جشنواره بین المللی موسیقی فجر با اجرای گروه خاوران آغاز شد. گروه خاوران به سرپرستی علی حق شناس در اصفهان تأسیس شد. این گروه در هنرسرای خورشید اصفهان در سال 1395 و در دانشگاه صنعتی اصفهان در سال1397 کنسرت برگزار کرده و [...]
فرمانداری تیران و کرون   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۰    
️دیروز مورخ 99/11/26 باحضور فرماندار؛ معاونین فرمانداری؛ بخشداران؛ رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی شهرستان و مسئولان؛ معاونین و برخی از اعضای هیاتهای علمی دانشگاه صنعتی اصفهان کارگروه علمی شهرستان ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سومین کنفرانس بین المللی جوشکاری و آزمایش های غیرمخرب ایران با همکاری انجمن جوشکاری ایران و دانشکده مهندسی مواد دانشگاه صنعتی اصفهان 13 و 14 اسفندماه 99 برگزار می شود.