دوشنبه ۲۹ اسفندساعت ۱۳:۰۵Mar 2023 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عرصه بین الملل»

صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل بین الملل با بیان این که مخالفت با نظم آمریکایی از موضوعاتی است که سرنوشت ایران و چین را به هم پیوند می زند، گفت: جایگاه بیشتر چین در عرصه بین الملل می تواند به جا به جایی قدرت میان چین و آمریکا منجر شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۹:۴۱   + ۴۷ سایت دیگر  
وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و ترکیه در خصوص روند توسعه روابط و برخی موضوعات مورد اهتمام دو کشور در عرصه منطقه ای تبادل نظر کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مشاورسیاست خارجی رئیس جمهور روسیه اعلام کرد روسای جمهور این کشور و چین مهمترین موضوعات کنونی در عرصه بین الملل را مورد بحث قرار خواهند داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۲۵    
امام جمعه بادرود گفت: توافق ایران و عربستان توافق مهمی در عرصه بین الملل به شمار می آید و محصول پیروزی بزرگ در میدان سیاست داخلی و خارجی و هماهنگی مطلوب میدان دیپلماسی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۱۳    
امام جمعه ارومیه گفت: توافق های اخیر و اقدامات مثبت در عرصه بین الملل موجب شکست دشمنان و عصبانیت آن ها شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
جهان آبادی گفت: آنچه در عرصه بین الملل در حال رخ دادن است بیشتر از آنکه آمریکا فاعل آن باشد مفعول و مغلوب آن است، ایالات متحده در حال دست و پا زدن است تا از این تغییرات جلوگیری کند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس اتاق بازرگانی استان قزوین گفت: یکی از استراتژی های ما در دوره جدید تعامل در عرصه بین الملل است و در کنار آن نهادینه کردن حمایت از صنایع سبز، جمع آوری کلیه اطلاعات ظرفیت های کشور با هوش مصنوعی هم دنبال می شود تا بتوانیم ضمن حمایت از توسعه صنایع دوستدار محیط زیست به سلامت مردم هم کمک شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مجید انصاری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفته است: اینکه مدام گفته شود ما سفره شما را به برجام و FATF و مانند آن گره نمی زنیم، اساسا قابل درک نیست؛ چراکه امر اقتصاد کشور با مسائل و موضوعات مبتلابه در سیاست خارجی ارتباط مستقیم داشته و ارتباط اساسا یک امر عقلانی است ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجمع روحانیون مبارز: مدام گفته می شود ما سفره شما را به برجام و FATF گره نمی زنیم اما اظهار نظر یک مقام بلندپایه در عرصه بین الملل درباره ایران نرخ ارز در کشور را تا چند هزار تومان دستخوش تغییر می کند، مگر می توان این ارتباط را از اساس انکار کرد؟ ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه گفت: شبکه ولایت شبکه پیشگام و قوی در عرصه بین الملل است که با رویکرد حوزوی در جهت نشر معارف اهل بیت علیهم السلام گام برمی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی گفت: دولت توانست با رویکرد صحیح در سیاست خارجی و معطل غرب نماندن و چرخش به سمت کشورهای منطقه و قدرت های شرقی، گشایش های خوبی در عرصه بین الملل برای کشورمان بوجود بیاورد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مهدی مطهرنیا گفت: اگر دولت سیزدهم بنا داشته باشد رویکرد تقابلی در عرصه بین الملل داشته باشد حتما شاهد افزایش تنش ها خواهیم بود اما اگر به سمت تنش زدایی برود، می توان انتظار داشت اتفاقات مثبتی رخ دهد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدام گفته می شود ما سفره شما را به برجام و FATF گره نمی زنیم اما اظهار نظر یک مقام بلندپایه در عرصه بین الملل درباره ایران نرخ ارز در کشور را تا چند هزار تومان دستخوش تغییر می کند، مگر می توان این ارتباط را از اساس انکار کرد؟
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۷    
روسای جمهوری اسلامی ایران و بلاروس ضمن امضای یادداشت تفاهم میان دو کشور، بر گسترش روابط دوجانبه، مخالفت با یکجانبه گرایی در عرصه بین الملل و همچنین ضرورت تبادل تجربیات در مقابله با تحریمها تاکید کردند.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مذاکره و حل وفصل مسائل با دولت عربستان، معبر خوبی برای حل مناقشات با سایر کشورهاست اما ایستگاه خوبی نیست. این بدان معناست که اولا توافق با یک همسایه، از ابتدا هم ضرورت بوده و ذوق زدگی ندارد، کما این که ذوق زدگی باعث برداشت اشتباه در طرف مقابل و انحراف مسیر اجرای توافق است ...
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۰:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
ازسرگیری رابطه با عربستان باید الگوئی باشد برای این واقعیت که حکمرانان ما به این نتیجه برسند که می توانیم با کنار گذاشتن افراطیون و فاصله گرفتن از لجبازی سیاسی با جهان ارتباط برقرار کنیم و کشور را از مواهب سیاست موازنه بین المللی بدون آنکه زیر سلطه زیاده خواهان برویم، برخوردار نمائیم ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دبیر جشنواره بین المللی سفیر گفت: با توجه به تمدید فراخوان جشنواره همایش حوزه و عرصه بین الملل (تجلیل از برترین های جشنواره) برگزاری آن به زمان دیگری موکول شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۸    
وزرای امور خارجه ترکمنستان و قزاقستان در حاشیه نشست آتی سران نهادهای دیپلماتیک کشورهای آسیای مرکزی و آمریکا در قالب 5 +1 با یکدیگر دیدار و گفت وگو کردند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
در دیدار مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شهردار اصفهان، پیرامون استمرار جشنواره ملی تئاتر کمدی خندستان در دوره های مدیریت شهری و حمایت همه جانبه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از این رویداد ملی تأکید شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۸:۱۰    
نخستین همایش بزرگداشت شهدای روحانی عرصه بین الملل، چهارشنبه شب و همزمان با سالگرد شهید مدافع حرم سید علی زنجانی در سالن همایش کوثر باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس قم برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: رسالت جامعةالمصطفی العالمیه، نشر گفتمان جهانی انقلاب اسلامی و جهاد تبیین در عرصه بین الملل است.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۴:۵۸    
حجت الاسلام والمسلمین ربانی گفت: جهاد تبیین، نیاز حیاتی امروز انقلاب اسلامی ایران و جامعة المصطفی محور جهاد تبیین در عرصه بین الملل است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ همایش شهدای روحانی مدافع حرم، همزمان با سالگرد شهید مدافع حرم سید علی زنجانی در باغ موزه دفاع مقدس در قم برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
برنامه بحث روز چهارشنبه دهم اسفند، به بررسی قدرت پهپادی ایران در عرصه بین الملل می پردازد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۱:۰۵    
300 شرکت دانش بنیان در حوزه صادرات با محصولات فناوری بالا در عرصه بین الملل حضور دارند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۳    
همایش بزرگداشت شهدای روحانی عرصه بین الملل در قم برگزار خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان – برندینگ زیورآلات اصفهان از سوی مسئولان و هنرمندان در آئین اختتامیه مسابقه زیوری برای اصفهان مورد تاکید قرار گرفت.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه با تأکید بر این که حوزه های علمیه به شکل پرشتابی در مسیر جهانی شدن و بین المللی شدن قرار دارد، گفت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
اکوایران : دکتر ابراهیم متقی، استاد دانشگاه تهران درباره تحولات این روزهای عرصه بین الملل توضیحاتی ارائه کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر آفریقا - عربی مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه از برگزاری همایش شهدای روحانی عرصه بین الملل روز چهارشنبه هفته جاری در قم خبرداد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس گزارش نشریه پلتس واردات نفت روسیه به چین رشد چشمگیری داشته است. گویا پالایشگاه های مستقل چین (مینی ریفاینرها) در استان شاندونگ به این مبادله تمایل زیادی دارند و خواهان خریداری گرید های مختلف نفت روسیه هستند ...
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: هدایت انقلاب در عرصه بین الملل و خنثی سازی فتنه های چند دهه اخیر از ویژگی های رهبر معظم انقلاب است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۱    
تهران- ایران پرس: نماینده ولی فقیه در سپاه و رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: هدایت انقلاب در عرصه بین الملل از ویژگی های رهبری انقلاب است و نیز خنثی سازی فتنه های چند دهه اخیر که رهبری در آن ها نیز درایت نشان دادند و مردم هم در این زمینه همراهی و نقش آفرینی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام علی سعیدی گفت: تدابیر هوشمندانه رهبری انقلاب در جنگ کویت، عراق و جنگ 33 روزه از بروز مشکلات عدیده برای کشور جلوگیری کرد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در قم، سومین نشست بررسی آثار و شاخص های معرفی اسلام شیعی به عرصه بین الملل را امروز (هفتم اسفندماه) ساعت 13 در دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران برگزار می کند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۰:۵۹    
حوزه/ عضو خبرگان رهبری گفت: اگر جریان مهدویت را با زبان قوم در عرصه بین الملل معرفی کنیم بدون تردید پیروز میدان در عرصه جهانی خواهیم بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه همدان با بیان اینکه دشمنان از توانایی های سپاه هراس دارند گفت: آنها نه تنها از قدرت سپاه در عرصه بین الملل به خوبی خبر دارند و می دانند یک اشتباه، چه تبعات بین المللی برای آنها دارد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل اداره هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه جشنواره ملی تئاتر کمدی خندستان توانسته هویت خود را به دست آورد و به خوبی در جامعه تئاتر معرفی شود، گفت: این جشنواره برای اداره کل هنرهای نمایشی کشور و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اهمیت زیادی دارد. مسئول وبسایت اصفهان زیبا ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل اداره هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه جشنواره ملی تئاتر کمدی خندستان توانسته هویت خود را به دست آورد و به خوبی در جامعه تئاتر معرفی شود، گفت: این جشنواره برای اداره کل هنرهای نمایشی کشور و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اهمیت زیادی دارد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس گفت: اگر دستگاه دیپلماسی دولت بهتر واقعیت های عرصه بین الملل را تجزیه تحلیل کند و برای هر موضوعی استراتژی و تاکتیک موثری را برگزیند، قطعا ضررهای کمتری نصیب ما می شود و منافع بیشتری را از این نوع بازیگری خواهیم برد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ تحلیلگر مسائل بین المللی و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران تصریح کرد: از جمله مهم ترین و بزرگ ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه بین الملل می توان به ترویج و توسعه فرهنگ مقاومت در برابر استکبار اشاره کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نفت برنت با گذشت یک هفته از روند نزولی خود امروز با قیمت 82.5 دلار معامله شد. به گفته محمد جواد شاهرخی، کارشناس اقتصادی، روند کاهشی قیمت نفت نمی تواند ادامه دار باشد ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سخنرانی سالانه رئیس جمهور روسیه با عنوان وضعیت کشور بیشتر متمرکز بر تحولات عملیات نظامی این کشور در اوکراین و انتقاد از سیاست های یک جانبه آمریکا و اروپا در عرصه بین الملل بود.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
خراسان رضوی - دیدارهایی برای معرفی دانشگاه علوم اسلامی رضوی و همکاری های دوجانبه در زمینه های علمی و فرهنگی با سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در عرصه بین الملل برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: دستاورد بین المللی سفر رئیس جمهور به چین، پاسخ به تلاش های غرب برای انزوای کشور، نمایش چهره ای فعال و موفق از ایران در عرصه بین الملل و پایان انحصار قدرت از سوی غرب است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
گستره و چگونگی اظهارات علی اف علیه ایران، این فرضیه را تداعی می کند که او الفبای دیپلماسی را به سخره گرفته است. باکو با سرعتی بی سابقه در حال در نوردیدن تمامی مرز های صلح جویانه دیپلماسی در مواجهه با ایران است ...
ارانیکو   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۷    
اکسیزان، تامین کننده مواد شیمیایی با زنجیره تامین ممتاز، فروشگاه مواد شیمیایی اکسیزان با قرارداد های انحصاری با برند های برتر و با سابقه ی عرصه بین الملل
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
_ گروه فرهنگ و ادب: در مرور رویدادهای هفته گذشته به چهارده خبر مهم در حوزه کتاب و ادبیات پرداخته ایم. یکی از مهمترین اتفاقات هفته گذشته معرفی برگزیدگان ششمین دوره جایزه ابوالحسن نجفی و آغاز نخستین نمایشگاه کتاب حوزه در عرصه بین الملل است ...
تیک   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۸:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
الی کوهن٬ وزیر خارجه اسرائیل پس از دیدار با ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین در کی یف، پایتخت این کشور با این ادعا که چهره شیطانی ایران در جنگ اواکراین رو شد، گفت: اسرائیل و اوکراین توافق کردند که در عرصه بین الملل و در همه سطوح علیه ایران، دشمن مشترک همکاری کنند. ...