شنبه ۱۸ آذرساعت ۰۳:۱۶Dec 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اراضی اشغالی»

فرارو   ۵۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرارو - جنگ و درگیری میان ارتش اسرائیل و جنبش حماس، پس از پایان آتش بس موقت 4 روزه و تمدید آن برای دوره های محدود دیگر، بار دیگر از سرگرفته شده است. در این راستا ...
حیات   ۹ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین به مناسبت سی وهفتمین سالروز انتفاضه اول با انتشار بیانیه ای از مردم فلسطین در کرانه باختری و فلسطین اشغالی خواست علیه رژیم صهیونیستی دست به قیام عمومی بزنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۲۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری از حمله همزمان به اراضی اشغالی از سمت خاک لبنان و سوریه خبر می دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۲۰:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
یک روزنامه عبری زبان اذعان کرد که از آغاز عملیات طوفان الاقصی شاهد مهاجرت معکوس 500 هزار صهیونیست از اراضی اشغالی بوده ایم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۸:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
یک روزنامه عبری زبان گفت که از زمان آغاز جنگ غزه 370 هزار اسرائیلی سرزمین های اشغالی را ترک و نیم میلیون نفر مهاجرت معکوس داشتند و این صرف نظر از هزاران خارجی اعم از کارگر تا دیپلمات است که از آنجا گریختند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۷:۴۰    
منابع عبری اعلام کردند که در نتیجه حمله موشکی حزب الله لبنان به شمال اراضی اشغالی یک صهیونیست به هلاکت رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۷:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های عبری زبان اذعان کردند که یک صهیونیست در نتیجه عملیات موشکی حزب الله علیه شهرک صهیونیستی متات به هلاکت رسیده و یک نفر دیگر نیز زخمی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سازمان ملل از تصمیم اسرائیل برای تمدید نکردن روادید هماهنگ کننده خود در اراضی اشغالی فلسطین ابراز تاسف کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۳:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، این روزنامه در گزارشی آورده که آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا طی سفر اخیرش به اراضی اشغالی گفته است که دولت جو بایدن رئیس جمهور آمریکا بر این باور است که جنگ باید طی چند هفته و نه چند ماه به پایان برسد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۱:۳۵    
حزب الله لبنان در 10 بیانیه از هدف قرار دادن 7 پایگاه و 3 محل تجمع و یک پادگان نظامیان صهیونیست در شمال اراضی اشغالی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۹:۵۰    
حزب الله لبنان روز گذشته در عملیاتی، 7 پایگاه نظامیان صهیونیست، 3 مرکز تجمع و یک پادگان نظامیان صهیونیست در شمال اراضی اشغالی را هدف قرار داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
نیروهای حماس با پرتابهای متوالی و بی وقفه به سمت سرزمین های اشغالی فلسطین تعداد زیادی موشک شلیک کردند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۲:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
شنبه، 15 مهر 1402 (7 اکتبر 2023) اتفاق مهمی در داخل فلسطین افتاد؛ اما اتفاقی مهم تر و یا دست کم به همان اندازه مهم نیز در خارج از سرزمین اشغال شده فلسطین رخ داد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۰:۴۵    
سرتیپ یحیی سریع سخنگوی نیرو های مسلح یمن اعلام کرد ارتش این کشور اهدافی نظامی را در فلسطین اشغالی با موشک های بالستیک هدف حمله قرار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سرتیپ یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد ارتش این کشور اهدافی نظامی را در فلسطین اشغالی با موشک های بالستیک هدف حمله قرار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی نیروهای مسلح یمن از دوازدهمین عملیات ارتش این کشور علیه مواضع ارتش رژیم صهیونیستی با شلیک چند موشک بالستیک به شهر ایلات (جنوب فلسطین اشغالی) خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۹:۵۷    
سرتیپ یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد ارتش این کشور اهدافی نظامی را در فلسطین اشغالی با موشک های بالستیک هدف حمله قرار داده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۹:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
نیروهای مسلح یمن از شلیک موشک های بالستیک به جنوب اراضی اشغالی خبر دادند.
حیات   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه عبری زبان هاآرتص گزارش داد که فرماندهان ارشد رژیم صهیونیستی شب قبل از هفتم اکتبر، رایزنی های فوری در مورد حمله احتمالی حماس داشتند. به گزارش گروه بین الملل حیات ؛ در حالی که مقامات سیاسی رژیم صهیونیستی مدعی بودند که از حمله هفتم اکتبر توسط مقاومت فلسطین به اراضی اشغالی غافلگیر شده اند ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، راکت ها به عنوان یکی از مهم ترین سلاح های در اختیار گردان های عزالدین قسام – بازوی نظامی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) و دیگر گروه های مقاومت در برابر اشغالگران به شمار می رود. اسرائیل برای مقابله با موشک های مقاومت از 3 سامانه پدافند هوایی یکپارچه استفاده می کند: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۸:۵۰    
حزب الله لبنان در 13 بیانیه از هدف قرار دادن 8 پایگاه و 4 محل تجمع و یک پادگان نظامیان صهیونیست در شمال اراضی اشغالی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۸:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست بسیج جهانی اسلام- مقاومت، رمز پیروزی در مورد تحولات اخیر اراضی اشغالی گفت: تحرکات دیپلماتیک کشور در ایام اخیر ستایش برانگیز بوده است و در مورد این تحولات ظرفیت های انتقالی خوبی از خود نشان داده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی اعلام کرد، کابینه به هماهنگ کننده امور انسانی سازمان ملل در اراضی اشغالی به دلیل محکوم نکردن حماس ویزا نداد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
کابینه رژیم صهیونیستی در حال بررسی بازگشت فلسطینیان ساکن کرانه باختری برای کار در اراضی اشغالی است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
حزب الله تصاویر لحظات حمله به تعدادی از پایگاه های رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی و نزدیک مرز جنوب لبنان را منتشر کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۳:۰۷    
جوان آنلاین: اگرچه همه شواهد و قرائن حاکی از این است که رژیم صهیونیستی به دنبال اخراج ساکنان غزه به خارج از اراضی اشغالی است، اما یکی از فرماندهان ارتش اسرائیل اتهام تلاش برای بیرون راندن فلسطینیان از غزه را رد کرده و گفته که اسرائیل به دنبال جابه جایی همیشگی هیچ کس از هیچ جا نیست ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۱:۵۱    
غافلگیرکننده ، سهمگین و بی سابقه ؛ این سه واژه اصلی ترین توصیف هایی است که می شود از عملیات نیروهای مقاومت علیه اسرائیلی ها در اراضی اشغالی داشت. دستگاه های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی که برای نمایش قدرت و عمق نفوذشان گاهی اطلاعاتی از شرکایشان هم درز می دهند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۲:۳۵    
رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند سفر رئیس ستاد ارتش این رژیم به مرز های شمال اراضی اشغالی نمایشی ناموفق برای کاهش ترس نظامیان و بازگشت شهرک نشینان است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
هماهنگ کننده امور بشردوستانه سازمان ملل در اراضی اشغالی در سخنانی نسبت به یک سناریوی وحشتناک تر در نوار غزه با توسعه دامنه تجاوزات رژیم صهیونیستی به آن هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
امیر قطر و رئیس جمهوری ترکیه در جریان دیدار با یکدیگر در دوحه تحولات غزه و اراضی اشغالی فلسطین و همچنین تحولات کشورهای عربی و منطقه ای را مورد بررسی قرار دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که یک هیئت فرانسوی طی روزهای آینده برای بررسی یک راهکار دیپلماتیک در خصوص تنش در مرزهای اراضی اشغالی با لبنان به تل آویو سفر خواهد کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حزب الله لبنان در ادامه حملات خود به اراضی اشغالی در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه، امروز نیز تعدادی از مواضع صهیونیستی را زیر آتش گرفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
تسنیم : در پی حمله راکتی گردان های القسام به بئر السبع آژیر خطر در این شهر، النقب و بخش های وسیعی از اراضی اشغالی به صدا درآمد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۰:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
گردان های عزالدین القسام در پاسخ به کشتار غیرنظامیان فلسطینی در غزه، شهر اشغالی بئر السبع را هدف حمله راکتی قرار دادند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
جواد توفیق یوسف کمیل اسیر آزاد شده فلسطینی ساکن شهرک قباطیه در جنوب جنین که تنها 18 سال سن دارد درباره علت و مدت بازداشت خود به ایران اکونومیست گفت: در حالی که در منزل واقع در داخل اراضی اشغالی بودم دستگیر شدم و دلیل آن این بود که مجوز ورود و ماندن در داخل سرزمین های اشغالی را نداشتم و مدت بازداشتم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اذعان ارتش اسرائیل به ناکامی در برابر مقاومت فلسطین ، موشکباران تل آویو و شلیک 20 موشک از جنوب لبنان به منطقه الجلیل و تداوم حملات راکتی مقاومت فلسطین به مراکز و تجمع نظامیان صهیونیست از مهمترین تحولات فلسطین اشغالی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۸    
ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که از ابتدای نبرد طوفان الاقصی تا کنون بیش از 11 هزار موشک و راکت از نوار غزه به اراضی اشغالی شلیک شده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که از ابتدای نبرد طوفان الاقصی تا کنون بیش از 11 هزار موشک و راکت از نوار غزه به اراضی اشغالی شلیک شده است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، ستاد فرماندهی جبهه داخلی ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که از ابتدای جنگ علیه نوار غزه تا کنون 11 هزار موشک و راکت به سمت اراضی اشغالی شلیک شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
وبگاه عبری واللا امروز دوشنبه گزارش داد، یک هیئت آمریکایی از کاخ سفید امروز به اراضی اشغالی فلسطین سفر می کنند تا مرحله پس از جنگ غزه را بررسی کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۹    
ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که از ابتدای نبرد طوفان الاقصی تا کنون بیش از 11 هزار موشک و راکت از نوار غزه به اراضی اشغالی شلیک شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۲    
عظیم زاده: عملیات حزب الله در شمال اراضی اشغالی در فاصله 4 کیلومتری با مرز لبنان برای رژیم صهیونیستی شوکه کننده بود و بیش از 100 گلوله توپخانه رژیم صهیونیستی در کم تر از 10 دقیقه ساعت 1 بامداد امروز به وقت محلی مناطق رامیا، سهله، خیام، کفرکلا و چند منطقه دیگر را هدف قرارداد.
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی در واکنش به ادامه جنایت های صهیونیست ها در غزه خاطرنشان کرد: خون بر شمشیر پیروز است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۲:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
رسانه های عبری زبان اذعان کردند که در نتیجه حمله موشکی حزب الله لبنان به شهرک صهیونیستی بیت هیلل 11 صهیونیست زخمی شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۹:۳۷    
موشک باران مناطق مختلف اراضی اشغالی از سوی مقاومت فلسطین در پاسخ به جنایت های رژیم صهیونیستی در حق غیرنظامیان فلسطینی هم چنان ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
موشک باران مناطق مختلف اراضی اشغالی از سوی مقاومت فلسطین در پاسخ به جنایت های رژیم صهیونیستی در حق غیرنظامیان فلسطینی هم چنان ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۷:۳۹    
موشک باران مناطق مختلف اراضی اشغالی از سوی مقاومت فلسطین در پاسخ به جنایت های رژیم صهیونیستی در حق غیرنظامیان فلسطینی هم چنان ادامه دارد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۷:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
گردان های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) و گردان های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) مناطق مختلف اراضی اشغالی را موشک باران کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۷:۲۵    
یکی از موشک های تامیر گنبد آهنین از مسیر خود منحرف شد و به زمین افتاد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی و دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی این رژیم هنوز نتوانسته اند امنیت روانی را به شهرک های شمالی و جنوبی اراضی اشغالی، بازگردانند. موضوعی که موجب شده قریب به 200 هزار شهرک نشین صهیونیست از این مناطق فرار کنند و به مناطق مرکزی اراضی اشغالی بروند و یا حتی به کل ...