یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۲:۲۶May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تلافی»

پارس فوتبال   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
خبرورزشی – پرسپولیس در حالی 3 امتیاز حساس دربی بزرگ پایتخت را بدست آورد که حواشی بعد از این بازی هنوز ادامه دارد. بعد از اینکه باشگاه استقلال از عیسی آل کثیر و فرشاد فرجی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرد مدیران باشگاه پرسپولیس به فکر تلافی بر آمدند و قصد دارند از 2 بازیکن استقلال شکایت ...
خبرگزاری تسنیم: جنجال و حاشیه هیچ وقت از دربی دور نبوده؛ از سال های دور همیشه این بازی حواشی و کری خوانی خودش را داشته، اما هیچ وقت با این شدت و حدت دو باشگاه نامی و با قدمت فوتبال ایران به جان هم نیفتاده بودند ...
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۰۹    
گردانهای عزالدین قسام بامداد امروز مهمترین شهر رژیم اشغالگر قدس را آماج دهها موشک خود در پاسخ به جنایات وحشیانه این رژیم علیه ملت فلسطین قرار داد که خسارتهای گسترده ای به آن وارد کرده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از القدس العربی، شرکت های هواپیمایی امارات متحده عربی از توقف سیر پروازهای خود به اراضی اشغالی خبر دادند. شرکت هواپیمایی الاتحاد الطیران ابوظبی با انتشار بیانیه ای ضمن تاکید بر اینکه تمامی تحولات در فلسطین اشغالی را دنبال می کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی فلسطین در پاسخ به جنایت رژیم صهیونیستی به اردوگاه الشاطئ و قتل و کشتار زنان و کودکان بی گناه غزه با دهها موشک تل آویو را هدف حملات انتقام جویانه خود قرار داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ستاره فرانسوی تیم پاری سن ژرمن شوخی اخیر همبازی اش را در تمرینات جبران کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی فلسطین در پاسخ به جنایت رژیم صهیونیستی به اردوگاه الشاطئ و قتل و کشتار زنان و کودکان بی گناه غزه با دهها موشک تل آویو را هدف حملات انتقام جویانه خود قرار داد.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۶    
رئیس شورای اروپا بدون اشاره به تحریم ها و اقدامات خصمانه غرب علیه روسیه، از اقدام تلافی جویانه این کشور در تهیه فهرستی از کشورهای غیردوست انتقاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اروپا بدون اشاره به تحریم ها و اقدامات خصمانه غرب علیه روسیه، از اقدام تلافی جویانه این کشور در تهیه فهرستی از کشورهای غیردوست انتقاد کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۲:۴۲    
دولت فرانسه هشدار داده که به دنبال وضع قوانین جدید انگلیس در مورد دسترسی قایق های ماهیگیری فرانسوی در نزدیکی جزایر کانال مانش به عنوان آخرین تنش فزاینده پسابرگزیت میان پاریس و لندن، در حال بررسی اقدامات تلافی جویانه است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های رژیم اسرائیل از قطع برق شهرک های صهیونیست نشین در پی حملات موشکی تلافی جویانه گروههای مقاومت فلسطین خبر دادند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۶:۲۳    
خاطره شنیدنی فیروز کریمی در برنامه خندوانه از روزی که تاکتیک غیرفوتبالی اکبر میثاقیان را تلافی کرد. منبع: آیوکات
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۲:۳۳    
آثار حملات راکتی تلافی جویانه مقاومت فلسطین به شهرک های صهیونیست نشین را در تصویر ببینید.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: به نقل از شبکه الجزیره، شهرک های صهیونیست نشین اطراف نوار غزه بار دیگر هدف حمله موشکی تلافی جویانه مقاومت فلسطین قرار گرفت. گردان های عزالدین قسام شاخه نظامی حماس اعلام کرد ما هم اکنون، تل آویو، بئرالسبع، نتیفوت، پایگاه تل نوف و پایگاه نیفاتیم را با موشک هدف قرار دادیم. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۸:۰۰    
کارشناس مسائل افغانستان با اشاره به نقش داعش در جنایت تروریستی مدرسه سیدالشهدا(ع) کابل گفت: حملات داعش در داخل افغانستان، عکس العملی علیه ایران و شیعیان افغانستان است ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۷    
طبق دستور تلافی جویانه و متقابل دولت روسیه، سفارت آمریکا در مسکو باید کارکنان کنسولی خود را 75 درصد کاهش دهد؛ آمریکایی ها نیز قادر به ثبت اطلاعات فرزندان یا تمدید گذرنامه خود نخواهند بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
طبق دستور تلافی جویانه و متقابل دولت روسیه، سفارت آمریکا در مسکو باید کارکنان کنسولی خود را 75 درصد کاهش دهد؛ آمریکایی ها نیز قادر به ثبت اطلاعات فرزندان یا تمدید گذرنامه خود نخواهند بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه سفیر رومانی در مسکو را احضار و به وی یادآور شد که در اقدامی تلافی جویانه، مشاور ارشد مستشار نظامی سفارت این کشور را "عنصر نامطلوب" تشخیص داده و از روسیه اخراج خواهد کرد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سرایا القدس نوشت: تل آویو الان نزدیک ترین مکان برای تلافی به نیروهای مقاومت در غزه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۴۲    
وزارت خارجه روسیه امروز و در اقدامی مشابه و تلافی جویانه از اخراج معاون وابسته نظامی سفارت رومانی در مسکو خبر داد.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین، حماس که کنترل نوار غزه را در دست دارد اعلام کرد که این راکت ها به تلافی حملات هوایی شامگاه دوشنبه اسرائیل صورت گرفته که به گفته مقامات فلسطینی به کشته شدن دست کم 20 نفر از جمله 9 کودک منجر شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سران برخی از کشورهای جهان در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان در قدس اشغالی و حملات راکتی و تلافی جویانه نیروهای مقاومت به نوارغزه مواضع متفاوت و گاهاً متناقضی اتخاذ کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۷:۰۰    
سران برخی از کشورهای جهان در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان در قدس اشغالی و حملات راکتی و تلافی جویانه نیروهای مقاومت به نوارغزه مواضع متفاوت و گاهاً متناقضی اتخاذ کردند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۴:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، وزارت خارجه فرانسه شامگاه دوشنبه با انتشار بیانیه ای و بدون اشاره به جنایت های رژیم صهیونیستی، از پاسخ راکتی و تلافی جویانه گروه های مقاومت علیه مواضع رژیم صهیونیستی ابراز نگرانی کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا حمله راکتی و تلافی جویانه نیروهای مقاومت به اراضی اشغالی را یک تنش زایی غیرقابل قبول خواند و آن را محکوم کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، خبرنگار المیادین در فلسطین اشغالی از حمله راکتی جدید نیروهای مقاومت نوارغزه به سوی شهرک های صهیونیستی اطراف این باریکه خبر داد. طبق این گزارش، آژیرهای خطر در شهرک نشین عسقلان درپی این حمله راکتی به صدا در آمده است . ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۹:۲۶    
به گزارش مشرق یک کاربر در توئیتی نوشت: گروهک تروریستی داعش در افغانستان به صورت مستقیم توسط سعودی ها هدایت می شود. هر شکستی که سعودی ها در جبهه یمن می خورند یا هر حمله ای که به تاسیسات این رژیم می شود را تروریست های وهابی داعش به دستور بن سلمان علیه شیعیان افغانستان به گمان خود تلافی می کنند! ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
اگر کسی با شخصی خصومت و کینه ای داشت برای تلافی زیرآب خانه ی وی را باز میکرد تا آب تمیز داخل حوض خالی گردد و زمانی که مالک خانه از ماجرا با خبر می شد خیلی عصبانی می شد، چونکه همه ی آب پاکیزه ی خود را از دست می داد و با ناراحتی به دیگران می گفت که “زیرآبم را زده اند”
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۲:۴۸    
وزیر امور اروپای فرانسه در مناقشات بر سر مسئله ماهیگیری در جزیره "جرزی"، انگلیس را به اقدامات تلافی جویانه تهدید کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی دولت فرانسه امروز کشور انگلیس را در ارتباط با حق ماهیگیری در بندر اصلی جزیره جرسی به اقدام تلافی جویانه متقابل تهدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی دولت فرانسه گفت اگر لندن نتواند توافق نامه های مربوط به حقوق ماهیگیری پس از برگزیت را عملی کند، فرانسه ممکن است در برابر انگلستان تلافی کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت فرانسه امروز کشور انگلیس را در ارتباط با حق ماهیگیری در بندر اصلی جزیره جرسی به اقدام تلافی جویانه متقابل تهدید کرد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
فرهاد مجیدی ماجرای محمد دانشگر را آن قدر طول داد تا بالاخره از موضع قدرت او را ببخشد. شاید خیلی ها انتظار داشتند داستان تنبیه این بازیکن پیش از اعزام استقلال به جده برای حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به پایان برسد و مجیدی با توجه به نیاز تیمش از گناه دانشگر بگذرد اما فرهاد دست به ریسک بزرگی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
چین امروز در اقدامی تلافی جویانه، گفتگوهای تجاری با استرالیا را برای مدت نامعلومی تعلیق کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
چین امروز در اقدامی تلافی جویانه، گفتگوهای تجاری با استرالیا را برای مدت نامعلومی تعلیق کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۵:۳۰    
محمدحسن قدیری ابیانه، کارشناس مسائل خارجی در گفتگویی پیرامون پاسخ ایران به اقدامات اخیر تروریستی رژیم صهیونیستی گفت: جمهوری اسلامی ایران تلاش می کند تا عملیات ها را به بهترین نحو ممکن تلافی کند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شبکه خبری فرانس24 در گزارشی بااشاره به وضع قوانین جدید بریتانیا در دوران پسابرگزیت که دسترسی قایق های ماهیگیری فرانسوی را هدف قرار داده، از افزایش تنش میان پاریس و لندن و اقدامات تلافی جویانه احتمالی دولت فرانسه خبرداد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- اتحادیه اروپا امروز (دوشنبه) سفیر روسیه در این نهاد را برای محکوم کردن تصمیم مسکو مبنی بر ممنوع کردن ورود هشت مقام به این کشور که کرملین می گوید به تلافی تحریم های این اتحادیه علیه شهروندان روس است، احضار کرده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد: بانوی 60 ساله فلسطینی که یکشنبه نزدیک الخلیل به ضرب گلوله نظامیان رژیم صهیونیستی زخمی شده بود بر اثر شدت جراحات به شهادت رسید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۲:۵۴    
بنا بر اخبار منتشر شده، دولت افغانستان مخالفت خود را با خروج زود هنگام قوای ناتو از این کشور از ابتدای ماه می و بر اساس توافقنامه دوحه اعلام کرده است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۰:۱۰    
روسیه تحریم های تلافی جویانه ای را علیه 8 نماینده اتحادیه اروپا از جمله رئیس پارلمان اروپا، رئیس دادستان در برلین و نمایندگان کشورهای بالتیک اعمال کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۱:۰۳    
تیم فوتبال فولاد ایران در آخرین دیدار گروهی خود در لیگ قهرمانان آسیا، با نتیجه یک بر صفر از الوحدات اردن متحمل شکست شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۶:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
دولت بلغارستان در ادامه روند تنش های اخیر کشورهای غربی با مسکو اعلام کرد که یک دیپلمات روس را عنصر نامطلوب خواند و از این کشور اخراج کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۰:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:مسؤول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که این نهاد به تحریکات آینده روسیه پاسخ خواهد داد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: وزارت خارجه روسیه امروز (چهارشنبه) به تلافی اخراج دیپلمات های خود، دستور اخراج هفت دیپلمات از کشور های اسلواکی، لتونی، لیتوانی و استونی را صادر کرد.
اکو فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
اکوفارس: وزارت خارجه روسیه به تلافی اخراج دیپلمات های خود، دستور اخراج هفت دیپلمات از کشورهای اسلواکی، لتونی، لیتوانی و استونی را صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه به تلافی اخراج دیپلمات های خود، دستور اخراج هفت دیپلمات از کشورهای اسلواکی، لتونی، لیتوانی و استونی را صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه به تلافی اخراج دیپلمات های خود، دستور اخراج هفت دیپلمات از کشورهای اسلواکی، لتونی، لیتوانی و استونی را صادر کرد.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۸:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
مردم نیوز : طبق گزارش روزنامه تلگراف، کلمنت ضمن هشدار درباره عدم تحقق وعده های ماهیگیری گفت: در این صورت پاریس "اقدامات تلافی جویانه" علیه لندن را در بخش هایی مانند خدمات مالی انجام می دهد. ...