چهارشنبه ۰۹ خردادساعت ۰۸:۱۸May 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیتلر»

عصر ایران   ۴ ساعت پیش    
شاید شما هم جزء علاقه مندان به تاریخ جنگ جهانی دوم باشید و شاید هم تاکنون چندین مستند در این باره را دیده باشید، اما آیا تاکنون به این توجه کرده اید که بسیاری از فرماندهان ارشد ارتش آلمان نازی جای زخمی عمیق بر صورت خود دارند؟ بله ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۱    
رئیس جمهور ونزوئلا، قتل عام های ارتش اشغالگر در نوار غزه را یکی از وحشتناک ترین نسل کشی هایی دانست که بشریت از زمان هیتلر شاهد بوده است .
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۳    
اردوغان با بیان اینکه اسرائیل در شکست دادن مقاومت فلسطین ناکام هستند، توضیح داد: نتانیاهو که در حال تقلید از میلوسویچ، کارادزیچ و هیتلر است، نمی تواند خود را از نفرین شدن مانند آنها نجات دهد .
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه تأکید کرد کشتار روز یکشنبه در شهر رفح از سوی رژیم صهیونیستی، بار دیگر چهره کریه و خبیث کابینه بنیامین نتانیاهو را نشان داد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه حمله ارتش رژیم صهیونیستی به اردوگاه آوارگان رفح را محکوم کرد.
فرادید   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
فرادید| پیش از ورود به دنیای سیاست، آدولف هیتلر آرزو داشت که یک هنرمند حرفه ای شود، اما دو بار تلاش او برای پذیرش در آکادمی هنر وین با شکست مواجه شد. اگرچه نقاشی های او از نظر فنی خوب بودند، اما از نگاه مسئولان آکادمی فاقد اصالت، پویایی و روح بودند. ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۸:۴۲    
می گویند عمر محله نازی آباد به دوران قاجار می رسد و به یکی از زنان دربار منتسب است، اما نازی آباد قدمتی بیشتر دارد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۸:۰۹    
وقتی هیتلر در 30 اوریل 1945 به شقیقه خود شلیک کرد، معنا و مفهوم آن یک چیز بود؛ امپراتوری رایش سوم شکست خورده بود و به باد هوا رفته بود. هیتلر این را می دانست و طاقت این را نداشت تا در برابر فاتحان جنگ همچون یک اسیر سرافکنده باشد. ...
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویر دیده نشده از جسد هیملر بعد از خودکشی خواهید بود.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۸:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
شاید شما هم جزء علاقه مندان به تاریخ جنگ جهانی دوم باشید و شاید هم تاکنون چندین مستند در این باره را دیده باشید، اما آیا تاکنون به این توجه کرده اید که بسیاری از فرماندهان ارشد ارتش آلمان نازی جای زخمی عمیق بر صورت خود دارند؟ بله ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۵    
تمام نیرو های آلمانی در نقاط مختلف جهان موظف شده بودند سلاح بر زمین گذاشته و خود را تسلیم نیرو های متفق کنند. اما در این میان گروه هایی بودند که از این دستور سرباز زده و تشکیل گروه های پارتیزان دادند ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در نخستین نگاه به این سوال شاید اینگونه تصور شود که احتمالا برخی از این سربازان و افسران که دخالت مستقیم در کشتار های جنگ جهانی داشتند محاکمه و به مرگ محکوم شدند و بقیه که فقط اطاعت امر کردند بعد از مدتی آزاد شدند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۲۱    
کارگردان نمایش نقش هیتلر در آلبوم خانوادگی عنوان کرد: ایده این نمایش از روایت های شخصی و خانوادگی ام برآمده است؛ داستان هایی که از کودکی شنیدم و عکس هایی که دیدم.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۲۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
هیتلر با یورش نیروهای آلمان، لهستان را اشغال کرد و در کوران جنگ بر اسب قدرت می تاخت، درحالی که لهستانی ها آواره یا اسیرشده بودند. در کشاکش تحولات جنگ، در مدت سه سال، حدود 150 هزار لهستانی از بندر انزلی، مرزهای جنوبی، قزوین و کرج برای شروع یک زندگی جدید و به امید بازگشت دوباره به وطن ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۸:۲۶    
رئیس جمهور آمریکا، رقیب خود در انتخابات ریاست جمهوری را به استفاده از زبان هیتلر متهم کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
با آنکه آلمان با وجود همه انتقادات جهانی، از ابتدای جنگ غزه حمایت کامل خود را در حوزه سیاسی و نظامی از رژیم صهیونیستی اعلام کرده، اما جنایات اشغالگران تا جایی بالا گرفته که ژرمن ها را نیز مجبور به موضع گیری در این باره کرده است.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سحر جعفریان- روزنامه نگار نه فردیناند پورشه و نه حتی خود آدولف هیتلر که در دهه30 میلادی درست پیش از روشن شدن آتش جنگ جهانی دوم تصمیم گرفتند خودرویی مناسب جیب خانواده های عیال وار آلمانی با نام و برند فولکس واگن طراحی و تولید کنند، فکرش را نمی کردند حدود 85سال بعد، صبح یک جمعه اردیبهشتی ...
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۴:۰۶    
حدودا 16 سال پس از روی کارآمدن رضا پهلوی، جنگ جهانی دوم دردسرساز می شود. ایران با اینکه اعلام بی طرفی می کند، اما روابط تجاری نزدیک رضاشاه با هیتلر گریبان او را در جنگ جهانی دوم می گیرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بسته ویدیویی تابناک ؛ مجموعه ای از ویدیوها پیرامون رویدادهای سیاسی عمدتاً متکی بر گزارش ها و تحلیل ها و ویدیویی هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می توان فرا گرفت.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۹    
علی محمد طرفداری، پژوهشگر و تاریخ نگار گفت: پس از جنگ جهانی دوم هیتلر جنایتکار و منفور است، اما این نکاه به چرچیل وجود ندارد. چون روایت جنگ را طرف غالب می نویسد.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
یکی از نقاط قوت آلمان نازی در جنگ جهانی دوم نیروی هوایی آن بود. با هم 5 هواپیما مهم آلمان در آن زمان را مرور می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کارگردان و نویسنده نمایش نقش هیتلر در آلبوم خانوادگی تصریح کرد موضوع این نمایش بر اساس اتفاقاتی واقعی است که برای خانواده وی رخ داده است.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حسن اسفندیاری، رئیس وقت مجلس ایران، در اردیبهشت ماه سال 1316 همراه با خانواد رضاشاه پهلوی به آلمان رفت تا پیمان دوستی رضاشاه پهلوی و هدایای وی را به آدولف هیتلر تقدیم کند. اتحاد دولت رضاشاه پهلوی با آلمان نازی یکی از بزرگترین اشتباهات سیاسی وی بود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
روایت هایی از یک خیانت سه گانه، تاثیر هیتلر در سرنوشت دو خانواده ایرانی اینها مجموعه ای از اتفاقات نمایشی است که این روزها مرکز تئاتر هامون، نظاره گر آن است.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۶:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سرویس ترکیه - اردوغان در سخنانی با اشاره به تداوم نسل کشی در غزه بار دیگر نتانیاهو را با هیتلر مقایسه کرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه می گوید اسرائیل به طور بی سابقه ای در غزه شهروندان فلسطینی را کشته است و نتانیاهو در کشتار گروهی انسان ها به جایی رسیده است که هیلتر به او حسادت می کند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه تاکید کرد که عملکر نخست وزیر رژیم صهیونیستی در نوار غزه را فراتر از جنایت های هیتلر توصیف کرد.
دولت بهار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
اردوغان گفت: حماس با آتش بس موافقت کرد، اما اسرائیل بهانه می آورد و آتش بس نمی خواهد، زیرا می خواهد تمام غزه را اشغال کند. ظلم و کشتار همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه در اظهاراتی به انتقاد شدید از نخست وزیر رژیم صهیونیستی به دلیل ارتکاب جنایات جنگی در غزه پرداخت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۳۲    
دیوارنگاره ای با نام هیتانیاهو به زبان عبری در میدان فلسطین تهران نصب شده که مقایسه ای از نتانیاهو و هیتلر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه با اشاره به اقدامات رژیم صهیونیستی در غزه گفت: روش های نتانیاهو در نسل کشی در غزه به سطحی رسیده که حسادت هیتلر را هم برانگیخته است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
اردوغان گفت: حماس با آتش بس موافقت کرد، اما اسرائیل بهانه می آورد و آتش بس نمی خواهد، زیرا می خواهد تمام غزه را اشغال کند. ظلم و کشتار همچنان ادامه دارد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۷    
از طرح عبری جدید دیوارنگاره میدان فلسطین تهران با تشبیه نتانیاهو و هیتلر رونمایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه اسبق آمریکا به دلیل شکست تاکتیک های دموکرات ها، ترامپ با هیتلر مقایسه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۱:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
طرح عبری جدید دیوارنگاره میدان فلسطین تهران با تشبیه نتانیاهو به هیتلر امروز 20 اردیبهشت ماه رونمایی شد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۰:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
از طرح عبری جدید دیوارنگاره میدان فلسطین تهران با تشبیه نتانیاهو و هیتلر رونمایی شد. به گزارش مهر، با شهادت بیش از 35 هزار فلسطینی در چندماه گذشته از جدیدترین طرح دیوارنگاره میدان فلسطین تهران و با شعار هیتانیاهو رونمایی شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۸:۴۲    
به گزارش آسیانیوز؛ در میان مخالفان دونالد ترامپ، شاید رابرت دنیرو یکی از سرسخت ترین مخالفان اوست که اظهارات بی پروایش اغلب به صدر اخبار سیاست آمریکا راه می یابد ...
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
در روزهای پایانی جنگ، هیتلر و گوبلز خودکشی کردند و دریاسالار دونیتس رئیس آلمان نازی شد. او در بحبوحه تصرف شهر برلین توسط ارتش شوروی، دستور تسلیم شدن تمام قوای آلمانی را صادر کرد و بدین ترتیب، عمر کابوس نازی را به پایان رساند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۰:۱۵    
بسته ویدیویی تابناک مجموعه ای از ویدیو ها پیرامون رویداد های سیاسی عمدتاً متکی بر گزارش ها و تحلیل ها و ویدیویی هایی درباره دیگر موضوعات فرهنگی، اقتصادی و... است که تماشایش را از دست داده اید؛ نگاهی دوباره و متفاوت به آنچه در این بستر می توان فرا گرفت.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عکس هایی جالب از هیتلر که گفته میشود از آن ها متنفر بود و دلش نمیخواست کسی ببیند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
شاج موهان گفت: مبارز ترین فرهنگ ادبی بین المللی نسل من، فرهنگ فلسطینی ها بوده است. شورش های فکری کتاب های فلسطینی، رفتار سیاسی جدیدی را برای ما تعریف می کند، درست همانطور که مقاومت در برابر سوسیالیسم ملی هیتلر برای نسل های بعدی خود چنین کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۸:۵۶    
رابرت دنیرو بار دیگر و این بار در گفت وگو با استفانی روهل مجری شبکه MSNBC درباره انتخابات پیش روی ریاست جمهوری به، دونالد ترامپ حمله کرد.
طلا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
این عکس ها شامل، عکسهایی که هیتلر در آنها در حال خواب یا در حال تمرین سخنرانی جلوی آینه بود و یا عکس هایی با شلوارک و کلاهی مضحک و کلا عکس هایی بود که احتمالا آن حس اقتدار از آنها برداشت نمیشد!
پارسینه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۶:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، این عکس ها شامل، عکسهایی که هیتلر در آنها در حال خواب یا در حال تمرین سخنرانی جلوی آینه بود و یا عکس هایی با شلوارک و کلاهی مضحک و کلا عکس هایی بود که احتمالا آن حس اقتدار از آنها برداشت نمیشد!
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۱:۰۸    
ایلان ماسک روز جمعه ستاره پیشکسوت هالیوود، رابرت دنیرو را به دنبال اظهارات حساسش درمورد ترامپ، هیتلر و موسولینی مورد انتقاد قرار داد. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ، تلگرام و توییتر کاماپرس را دنبال کنید. ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۰:۰۴    
[شهروند] ششم تا نهم آذر 1322 خورشیدی، سران متفقین شامل فرانکلین روزولت رئیس جمهوری آمریکا، ژوزف استالین رهبر شوروی و وینستون چرچیل نخست وزیر انگلستان در تهران و محل سفارت اتحاد جماهیر شوروی یکدیگر را ملاقات کردند تا برای جهانِ پس از آدولف هیتلر تصمیم بگیرند ...
فرادید   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به تازگی پنج اسکلت انسان که دست و پاها همگی آن ها قطع شده، در آشیانه گرگ که ستاد نظامی جبهه شرقی آلمان به رهبری آدولف هیتلر در لهستان کنونی بود، کشف شده است. این جسد ها در ویلای فرمانده هرمان ویلهلم گورینگ، وزیر هوانوردی حکومت هیتلر مدفون شده بودند ...
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۸:۱۳    
اگرچه حزب نازی و رهبر مقتدر آن یعنی آدولف هیتلر امروزه به واسطه اقدامات نظامی و تولید تسلیحات پیشرفته مشهرو هستند، اما جالب است بدانید که موضوع حمل و نقل، یکی از موارد کلیدی در اندیشه هیتلر محسوب میشده است.
مقامات ایالتی برلین می گویند پس از دهه ها بحث در مورد تغییر کاربری یا تخریب یک ویلا و باغ بزرگ متعلق به جوزف گوبلز وزیر تبلیغات آدولف هیتلر در حومه شمالی این شهر، قصد دارند آن را واگذار کنند.