پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۰۸:۲۶Jun 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خودکشی»

شفا آنلاین   ۲۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهمترین ریزفاکتور خودکشی در میان دانشجویان، شکست عشقی همراه با فاکتورهای اجتماعی و اقتصادی است و ازطرف دیگر در حال حاضر ایران نه با اپیدمی خودکشی که با طغیان خودکشی روبه رو شده است.
خبرگزاری تابناک   ۲۶ دقیقه پیش    
سرعت غیرمجاز برای خودروهای داخلی که از کیفیت بالایی برخوردار نیستند، شبیه خودکشی است و این اتفاقی است که برای رانندگی 206 در تبریز رخ داد. لحظات تصادف شدید در اتوبان شهید کسایی تبریز را از زاویه دوربین کنترل ترافیک می بینید که چگونه پژو 206 با سرعت خیلی بالا له می شود ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۹:۰۷    
کارگاه کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی و باموضوع خودکشی عصر دیروز سه شنبه 29 خرداد در شهر چوار برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۲:۴۸    
این جلسه در راستای ارزیابی عملکرد دستگاه های عضو کمیته پیشگیری در خصوص سند ارتقای سلامت روان و مراقبت های اجتماعی استان تشکیل شد. دستور جلسه: 1) تکمیل فرم گزارش سند استانی پیشگیری از خودکشی 2) گزارش بهداشت و درمان بر اساس سند 3) گزارش بهزیستی بر اساس سند ...
دختر جوان چند روز مانده به مراسم عروسی اش، از برج محل زندگی اش به طرز مشکوکی سقوط کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری از رونمایی سند ملی مشاوره خانواده خبر داد و گفت: این سند طی ارزیابی و بررسی پیش نویس سند ملی مشاوره خانواده جلسات متعدد با متخصصین حوزه مشاوره و روان شناسی خانواده شکل گرفته است.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۸:۵۰    
رکنا اجتماعی ، خانم سحر بهروزیان گفت:با توجه به آمار رسمی افسردگی در ایران حدود 43 الی 45 درصد را از میان انواع اختلالات روانی به خود اختصاص می دهد. این آمار بعد از کرونا 12 الی 13 درصد روند تصاعدی داشته است ...
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۸:۲۷    
ساعت 24- بعدازظهر دوشنبه گذشته پلیس شهر تورنتو از طریق یک تماس تلفنی در جریان تیراندازی در ساختمانی اداری در شمال این شهر قرار گرفتند و راهی محل حادثه شدند.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۸:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
بی میلی برای ادامه تحصیل در دوره های دستیاری مدتی ست که جامعه پزشکی را تحت تاثیر قرار داده است، وضعیتی که خیلی ها را نگران کرده که مبادا به روزهای نداشتن پزشک یا حداقل وجود پزشکان با مهارت کم برسیم، خودکشی رزیدنت ها در کنار افزایش میل به مهاجرت عوامل دیگری هستند که بر طبل این نگرانی می کوبند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۸:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
بعدازظهر دوشنبه گذشته پلیس شهر تورنتو از طریق یک تماس تلفنی در جریان تیراندازی در ساختمانی اداری در شمال این شهر قرار گرفتند و راهی محل حادثه شدند.
ایتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۲:۰۹    
ایتنا - سندرم شوک عشقی می تواند باعث اختلال عاطفی، افسردگی، اضطراب، بی خوابی و تغییرات خلقی شود و گاهی علاوه بر احساس ناامنی، درماندگی و گناه، خطر خودکشی را نیز افزایش دهد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جام جم، ساعت 11 صبح یکشنبه بیست و هفتم خرداد امسال، پلیس با بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران تماس گرفت و سقوط مشکوک نوعروس 35 ساله ای از طبقه هیجدهم برجی در غرب تهران را خبرداد. با دستور قضایی تیمی از ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران به آنجا اعزام شدند ...
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۶:۰۲    
ساعت 24- نشست خودکشی درمانگران، نگاهی بین رشته ای توسط گروه جامعه شناسی پزشکی و سلامت انجمن جامعه شناسی ایران و انجمن انسان شناسی ایران با همکاری باشگاه اندیشه در تاریخ 27 خرداد 1403 برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
نشست خودکشی درمانگران، نگاهی بین رشته ای توسط گروه جامعه شناسی پزشکی و سلامت انجمن جامعه شناسی ایران و انجمن انسان شناسی ایران با همکاری باشگاه اندیشه در تاریخ 27 خرداد 1403 برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۲:۰۳    
کارگاه آموزشی پیشگیری از خودکشی در فراشبند برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
یک نوجوان که از پل معلق آبیدر سنندج سقوط کرده بود، جان باخت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مسئول واحد سلامت روان بیمارستان قائم(عج) از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در فرهنگ ایرانی، گریه کردن و اضطراب داشتن برای پسران و مردان امری نکوهیده است و نشانه ضعف آنان تلقی می شود؛ درحالی که این باور کاملاً اشتباه است و با مشکلات روان شناختی که در فرد ایجاد می کند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۸:۰۴    
بامحوریت فرزندپروری، سبک های ارتباط با نوجوان، پیشگیری از خودکشی درنوجوانان کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای عموم مردم درروستای آبباریک برگزارشد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۷:۰۲    
حوادث رکنا: دختر 12 ساله ای در تبریز به دلیل خیانت دوست پسرش دست به خودکشی زد و معشوقه اش، پسر 15 ساله به دستور بازپرس ویژه قتل تبریز بازداشت شد.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۹:۰۹    
ماجرای عجیب خودکشی دختر 16 ساله به دلیل عشق ناکام را در ادامه بخوانید.
ریواس جنوب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۷:۰۷    
به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، جشنواره رسانه ای امید یا همان جام امید، در یک ابتکار خوب با تلاش های سرگرد عباس رضایی و همکارانش در بسیج رسانه در یک فضای صمیمی همراه با تب و تاب رقابت خبرنگاران و مشارکت حدود 13 مدیر دستگاه های اجرایی برگزار شد. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۴:۲۷    
نصر: عصر روز گذشته، دختر 16 ساله ای که قصد خودکشی از بالای ساختمان چهار طبقه ای در شهرک اندیشه داشت، با ورود نیروهای آتش نشانی و انتظامی خاتمه یافت.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۳:۲۹    
افزایش مشکلات رژیم صهیونیستی از جمله جدی شدن موضوع صدور احکام بین المللی بازداشت مقام های این رژیم و تداوم روند خودکشی نظامیان صهیونیست، رژیم صهیونیستی را در تنگنای وخیمی قرار داده است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
افزایش مشکلات رژیم صهیونیستی از جمله جدی شدن موضوع صدور احکام بین المللی بازداشت مقام های این رژیم و تداوم روند خودکشی نظامیان صهیونیست، رژیم صهیونیستی را در تنگنای وخیمی قرار داده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های اسرائیلی امروز دوشنبه از خودکشی یکی دیگر از نظامیان این رژیم پس از بازگشت از غزه خبر دادند.
رسانه های اسرائیلی امروز دوشنبه از خودکشی یکی دیگر از نظامیان این رژیم پس از بازگشت از غزه خبر دادند. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ رسانه های اسرائیلی اعلام کردند که در کمتر از ده روز اخیر، دومین نظامی ارتش رژیم صهیونیستی پس از بازگشت از نبردهای غزه، خودکشی کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۰:۲۰    
خبر خودکشی یک سرباز صهیونیست درحالی منتشر شده است که رسانه های رژیم تایید کردند 10 هزار سرباز مانند او از مشکلات روانی رنج می برند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - یک رسانه رژیم صهیونیستی از خودکشی یک نظامی این رژیم پس از بازگشت از جنگ در غزه خبر داد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۰۹:۲۵    
افزایش مشکلات رژیم صهیونیستی از جمله جدی شدن موضوع صدور احکام بین المللی بازداشت مقام های این رژیم و تداوم روند خودکشی نظامیان صهیونیست، رژیم صهیونیستی را در تنگنای وخیمی قرار داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۰۸:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
منابع رسانه ای رژیم صهیونیستی از خودکشی یکی دیگر از نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی که در جنگ غزه مشارکت داشته است خبر دادند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۰۷:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: جامعه ای که می خواهد به نتیجه برسد باید دانشگاه در آن به تیپ 5 برسد. همیشه می گوییم دولت پول آن را بدهد! مگر می شود؟! ما به این همه دانشگاه احتیاج نداریم.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۰۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
حوادث رکنا: پسر جوان که در توهم ناشی از مصرف شیشه با کوبیدن چرخ خیاطی به سر مادرش او را به قتل رسانده بود در حالی در دادگاه کیفری یک استان تهران از جنبه عمومی جرم محاکمه خواهد شد که اولیای دم از قصاص او گذشتند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۰۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: منابع عبری زبان از خودکشی یک نظامی اسرائیلی دیگر پس از بازگشت از جنگ غزه خبر دادند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
زن 26 ساله ای با پریدن از پشت بام خانه ای در میدان سپاه تهران خودکشی کرد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۷:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مرد عاشق در تبریز وقتی متوجه خودکشی معشوقه خود شد، نتوانست فراق او را تحمل کند و خود نیز با خودکشی به زندگی اش پایان داد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: یکی از کارکنان این مجموعه با حضور و اقدام به موقع مانع از خودکشی دختری 17 ساله شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
بهاره للهی، کارگردان هنری فیلم و سینمای ایران سابقه بازداشت در زندان نداشته است پس احتمال خوکشی وی میرود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، محسن منصوری در توئیتی نوشت: دکان های دونبش و چند نبش سیاسی را تعطیل کنید. فضا را باز کنید تا جبهه مومنین، فعالانه عمل کند. بدنه جریان انقلاب را در تردید نگه ندارید. فارغ از انتخاب مصداق،کنش و حرکت فعالانه و مومنانه مهم است. از ترس مرگ خودکشی نکنید. اضطرار سازی نکنید. ...
رجا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۲    
محسن منصوری: از ترس مرگ، خودکشی نکنید! فضا را باز کنید تا جبهه مومنین فعالانه عمل کند؛ اضطرارسازی نکنید، مردم درست تشخیص می دهند.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۱:۲۶    
. شیوع افکار خودکشی، برنامه ریزی برای خودکشی و اقدام به خودکشی در طول عمر برای این افراد به ترتیب 8/1، 7/3 و 3/1 درصد بوده است. در مقایسه با افرادی که در قسمت اداری شاغل بوده اند ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۱:۴۷    
خاطره جلیلی از منصرف شدن یکی از کارگران هپکو برای خودکشی به خاطر حرکات اصلاحی شهید رئیسی در این کارخانه را در این فیلم مشاهده می کنید.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۹:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
عید جلیلی بیان کرد: در 8 سال قبل از دولت سیزدهم رشد اقتصادی یا صفر بود یا منفی آن هم ایرانی که این همه ظرفیت و فرصت برای رشد دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
خاطره جلیلی از منصرف شدن یکی از کارگران هپکو برای خودکشی به خاطر حرکات اصلاحی شهید رئیسی در این کارخانه را در این فیلم مشاهده می کنید.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۹:۴۷    
یکی از دانشجویان فنی دانشگاه تهران می گوید: من قبلا با استاد راهنمای این دختر کلاس داشتم. این دانشجو نگارنده یک مقاله پژوهشی مستخرج از رساله خود بود که حاصل پژوهش چهار ساله او بود و در یک ژورنال معتبر بین المللی پذیرفته شده بود ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۷:۲۳    
حوزه/ رئیس کارگروه علمی عملیاتی پیشگیری و کنترل خودکشی کشور با نهادها و سازمان های مردم نهاد استان گلستان دیدار کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۷:۲۲    
ساعت 3 بعدازظهر روز شنبه 28 بهمن ماه امسال زن جوانی با مرکز فوریت های پلیس 110 تماس گرفت و ادعا کرد شوهرش در خانه شان واقع در خیابان ستارخان دست به خودکشی زده است. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۶:۲۴    
دادستان عمومی و انقلاب خمینی شهر: این قتل در یکی از شهرک های حاشیه ای خمینی شهر در روز گذشته (شنبه) رُخ داد. در این واقعه، تمام افراد یک خانواده توسط یکی از فرزندان خانواده که دارای اختلال شدید روحی و روانی بود، به قتل رسیدند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۳    
دفاتر "مشاوره" و "پیشگیری از آسیب های اجتماعی" معاونت امور پیشگیری اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه، کارگاه آموزشی تربیت مدرس با عنوان؛ توانمندسازی نیروهای خط مقدم در مدیریت صحنه های اقدام به خودکشی، ویژه روانشناسان و مشاوران را برگزار کرد.