دوشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۱:۱۸Dec 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان جهانی بهداشت»

ایکنا   ۳۴ دقیقه پیش    
در کتاب تفسیر حکمت؛ سوره حمد تالیف آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری آمده است: هم اکنون بیماری افسردگی و روانی شیوع بیشتری پیدا کرده است و طبق آمارهای سازمان جهانی بهداشت بیماری افسردگی به عنوان اولین بیماری در جوامع مختلف خواهد بود؛ این در حالی است که در یک جامعه توحیدی، زمینه های بروز این بیماری ...
بهداشت نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گزارشی از سازمان جهانی بهداشت (WHO) نشان می دهد که ممکن است رویال ژلی در برخی افراد واکنش های آلرژیک ایجاد کند. افراد مبتلا به آسم یا سایر آلرژی ها ممکن است در معرض خطر بیشتری برای واکنش آلرژیک باشند. رویال ژلی همچنین ممکن است با برخی داروها مانند داروهای فشار خون تداخل داشته باشد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۴:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
رسانه ها روز گذشته (شنبه) اعلام کردند که سازمان جهانی بهداشت (WHO) و مقامات بهداشتی چین ویدیو کنفرانس دیگری را در خصوص بیماری های تنفسی شایع شده در این کشور برگزار کردند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان جهانی بهداشت هشدار داد که وضعیت بهداشت در نوار غزه غیرقابل تصور است.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان جهانی بهداشت ضمن ابراز نگرانی شدید خود از وضعیت بیماران و خدمات پزشکی در غزه، برقراری فوری آتش بس را خواستار شد.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۲۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
درخواست سازمان جهانی بهداشت برای اطلاعات بیشتر در مورد افزایش بیماری های تنفسی در چین، روز های گذشته نگرانی هایی را در سطح جهان ایجاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شکست تلاش ها برای تداوم آتش بس در غزه، باعث از سرگیری مجدد حملات هوایی و زمینی و دریایی رژیم صهیونیستی شد. به گفته وزارت بهداشت فلسطین از زمان پایان آتش بس تا بامداد شنبه (11 آذر) بیش از 200 نفر در غزه شهید شدند ...
مشاور امور بین الملل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت به دعوت سازمان جهانی بهداشت در اجلاس مشورتی نگارش درفت سند استراتژی طب سنتی این سازمان در مقر آن در ژنو سوییس شرکت کرد.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۸:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
داده های جدید دولت آمریکا نشان می دهد که شیوع یک سویه جدید کووید بسیار جهش یافته در دو هفته گذشته سه برابر شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت بر لزوم از سرگیری هر چه سریعتر ارسال کمک های انسانی به نوار غزه تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۱۰    
مدیرکل سازمان جهانی بهداشت ضمن هشدار به افزایش بیماری در نوار غزه تاکید کرد ارسال کمک های ضروری ازسرگرفته شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان جهانی بهداشت خواستار ازسرگیری ارائه کمک های اساسی به غزه شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گزارش عملکرد سازمان انتقال خون ایران در عرصه ملی، منطقه ای و بین المللی اواخر هفته پیش در دیدار سخنگوی وزارت خارجه و رئیس این سازمان بررسی شد که نشان می دهد سازمان جهانی بهداشت (WHO) هم انتقال خون ایران را به عنوان یک الگوی موفق مدیریت ملی انتقال خون در دنیا می شناسد و اعلام می کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده است که سیستم درمانی نوار غزه در اثر حملات اسرائیل فلج شده است.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۲:۳۶   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش اطلاع با ما به نقل از جماران، درخواست سازمان جهانی بهداشت برای اطلاعات بیشتر در مورد افزایش بیماری های تنفسی در چین، روز های گذشته نگرانی هایی را در سطح جهان ایجاد کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده منطقه ای سازمان جهانی بهداشت (WHO) به مناسبت روز جهانی ایدز گفت: در حال حاضر اروپا، سریع ترین رشد اپیدمی ایدز در جهان را تجربه می کند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۷:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
نجفی با اشاره به اهمیت علم همه گیر شناسی در ارتقا سلامت جامعه، گفت: جامعه علمی کشور نیاز به نشاط و گفتگو دارد، اما بنا بر اعلام سازمان جهانی بهداشت ترجمان علمی و گفتگو بین دانشمندان و حاکمیت ها وجود ندارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۱    
امروز یک دسامبر از سوی سازمان جهانی بهداشت روز جهانی ایدز(HIV) نامگذاری شده است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۲    
دستیار ویژه وزیر بهداشت در امور بین الملل از تشکیل شورای اجرایی سازمان جهانی بهداشت برای بررسی وضعیت مجروحان و آسیب دیدگان غزه در آینده نزدیک خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که رژیم صهیونیستی از هفتم اکتبر تا کنون 427 حمله به مراکز بهداشتی و درمانی فلسطین در کرانه باختری و نوار غزه انجام داده است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۰    
سازمان جهانی بهداشت هشدار داده است سوزاک مقاوم به دارو در حین رابطه جنسی دهانی از گلوی فرد مبتلا پخش می شود. سازمان جهانی بهداشت می گوید گلوی انسان به عنوان یک مخزن خاموش برای سوزاک عمل می کند و این مشکل باعث ایجاد بحران مقاومت در برابر داروها می شود که در حال حاضر در درمان سوزاک تجربه می شود ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی عصر قانون ناصر کنعانی رئیس سابق دفتر حفاظت منافع ایران در قاهره نیز بوده است، با یادآوری تجارب خود، گفت: شاهد بوده ام سازمان جهانی بهداشت که دفتر مدیترانه شرقی آن در قاهره مستقر بود ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۸:۲۵    
به گزارش زیرنویس، بیمارستان های چین مملوء از بیماران تنفسی شده است، افزایش تعداد موارد ابتلا به بیماری تنفسی در کودکان باعث شده سازمان جهانی بهداشت درخواست رسمی خود را برای دریافت اطلاعات درمورد این بیماری صادر کند ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۰:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
پیشتر نیز مدیرکل سازمان جهانی بهداشت تدروس آدهانوم در پیامی در شبکه اجتماعی ایکس اعلام کرد فقدان زیرساخت های فعال یا دسترسی به دارو به افزایش بیماری های عفونی در بین حدود 1.3 میلیون آواره در غزه منجر شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۱:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان انتقال خون همکار علمی آموزشی سازمان جهانی بهداشت طی دوره های متمادی دانست و با اشاره به موقعیت ممتاز ایران در میان کشورهای منطقه و جهان گفت: شاخص سلامت خون در ایران همتراز با کشورهای برخوردار است.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۲۰:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
چین اعلام کرد که افزایش بیماری های تنفسی در این کشور، با هیچ عامل بیماری زای جدید و غیرمعمول مرتبط نیست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد، کمک هایی که وارد غزه می شوند مانند قطره ای در اقیانوس است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تردید هایی که در اظهارات این روز های مقامات بهداشتی در جهان هم مشهود است؛ از مقامات جهانی تا مسئولان کشورمان؛ تردید هایی که هرچند وزارت بهداشت چین در پاسخ به آن ها تاکید کرده ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان جهانی بهداشت گفت فقدان زیرساخت های فعال و دسترسی به دارو و درمان به افزایش بیماری های عفونی در بین حدود 1.3 میلیون آواره در غزه منجر شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۳    
رییس انجمن علمی اپیدمیولوژی ایران گفت: حلقه گمشده بسیاری از دانش های مختلف ترجمه علمی است که این موضوع در علوم پزشکی به مراتب محدودتر است و باید گفتمان بین عالمان و دانشمندان و سیاستگذاران شکل بگیرد و سازمان جهانی بهداشت هم بر این حلقه گمشده تاکید کرده که همچنان وجود ندارد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان جهانی بهداشت ضمن هشدار نسبت به افزایش بیماری های عفونی و اسهال بین کودکان اعلام کرد که اگر نظام بهداشتی در نوار غزه ترمیم نشود افرادی که بر اثر بیماری جان خود را از دست خواهند داد حتی از تلفات ناشی از بمباران هم بیشتر خواهد بود.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت (WHO) در آستانه شروع کنفرانس آتی تغییرات اقلیمی (COP28) به اقدام فوری در مورد آب و هوا و سلامت تاکید و اذعان کرد که اقدام برای داشتن آب و هوای قابل قبول باید به عنوان اقدامی برای سلامت افراد نیز شناخته شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۰۳:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت (WHO) در آستانه شروع کنفرانس آتی تغییرات اقلیمی (COP28) به اقدام فوری در مورد آب و هوا و سلامت تاکید و اذعان کرد که اقدام برای داشتن آب و هوای قابل قبول باید به عنوان اقدامی برای سلامت افراد نیز شناخته شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سازمان جهانی بهداشت روز سه شنبه اعلام کرد که از 7 اکتبر تاکنون, 264 حمله به زیرساخت های سلامتی در نوار غزه و کرانه باختری گزارش شده است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۲۰:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان جهانی بهداشت روز سه شنبه ضمن هشدار نسبت به افزایش بیماری های عفونی و اسهال در بین کودکان اعلام کرد که اگر سیستم بهداشتی در نوار غزه ترمیم نشود، افرادی که بر اثر بیماری جان خود را از دست خواهند داد حتی از تلفات بمباران [اسرائیل]هم بیشتر خواهد شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان جهانی بهداشت امروز اعلام کرد: بخش عمده ساکنان غزه بیشتر از بمباران به علت ابتلا به انواع بیماری ها در معرض خطر مرگ قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۵:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – سخنگوی سازمان جهانی بهداشت تاکید کرد اگر سیستم بهداشتی غزه به سرعت به جریان نیفتد خطر مرگ بر اثر بیماری برای ساکنان این باریکه بیشتر از بمباران جنگنده های رژیم صهیونیستی خواهد بود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۴:۲۰   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی نوشت: به ندرت پیش می آید که سازمان جهانی بهداشت درخواست اطلاعاتی بیشتری از کشورها کند، اما افزایش بیماری تنفسی در پکن موجب شده تا مقامات این سازمان از روش مکانیسم حقوق بین الملل درخواست اطلاعات بیشتری از مقامات چینی شده است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
بهرام عین اللهی در حاشیه نشست هم اندیشی نخبگان فناور و شرکت های دانش بنیان درباره بیماری جدید تنفسی مطرح شده در چین اظهار کرد: سازمان بهداشت جهانی هنوز در حال مطالعه است و ویروس جدیدی را تأیید نکرده است ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۱۰:۴۶    
وزیر بهداشت با بیان این که اغلب موارد سرماخوردگی کشور آنفلوانزاست، گفت: سازمان جهانی بهداشت هنوز ویروس جدیدی را در چین تأیید نکرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۹   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با بیان این که اغلب موارد سرماخوردگی کشور آنفلوانزاست، گفت: سازمان جهانی بهداشت هنوز ویروس جدیدی را در چین تأیید نکرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۰:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزیر بهداشت روز گذشته اعلام کرد که سازمان جهانی بهداشت شیوع ویروس جدید در چین را تایید نکرده و این عامل بیماری زا هنوز به ایران نیز نیامده است.
یک پزشک   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۹:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
موارد بیماری های تنفسی در شمال چین ، به ویژه در میان کودکان ، افزایش یافته است، یعنی همان جایی که چهار سال پیش اولین ظهور کووید-19 در آن رخ داد و همین مسئله نگرانی هایی را برانگیخته است. ...
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مشاور سازمان جهانی بهداشت گفت: چهار رکن اساسی و مهم در برنامه شهر سالم وجود دارد که مشارکت جامع مردم اولین رکن این برنامه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
یک مقام سازمان جهانی بهداشت گفته افزایش بیماری های تنفسی در چین به سطح قبل از شیوع کرونا نرسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۳:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت بهداشت چین روز گذشته (یکشنبه) اعلام کرد که افزایش مبتلایان به بیماری های تنفسی در سراسر این کشور که توجه سازمان جهانی بهداشت (WHO) را به خود جلب کرده است، ناشی از آنفلوآنزا و سایر عوامل بیماری زای شناخته شده است نه یک ویروس جدید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت هشدار داد پناهجویان بازگشته از پاکستان در معرض خطر انواع بیماری ها قرار دارند.
برترین ها / تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۰   + ۸۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره شیوع بیماری جدید تنفسی در چین گفت: شیوع ویروس جدیدی از سوی سازمان جهانی بهداشت تایید نشده و به ایران نیز نیامده است.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۹:۴۳    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره شیوع بیماری جدید تنفسی در چین گفت: شیوع ویروس جدیدی از سوی سازمان جهانی بهداشت تایید نشده و به ایران نیز نیامده است.