چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۵:۰۳Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اصفهان»

اصفهان امروز آنلاین   ۱ ساعت پیش    
حالا که دنیا به کام شماست تا مقامات نظارتی سرشان گرم حل وفصل مشکلات کلان جامعه باشد و آنچه به عنوان رفع مسئولیت در سطوح خارج از پایتخت توسط بعضی مسئولان انجام پذیرد را موجه فرض کنند و وعده ووعیدهای نسنجیده را نیز عملیاتی بدانند حتی اگر به عهده آیندگان باشد همانگونه که شورای اسلامی پنجم اصفهان و ...
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: تاکنون 10 باند بزرگ مافیایی مواد مخدر متلاشی و بیش از 2400 نفر قاچاقچی مواد مخدر و صدها معتاد متجاهر در اصفهان دستگیر شدند.
ستاره صبح   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر انرژی و سیالات فولاد مبارکه مطرح کرد: اصفهان - منصوره عزیز: امروزه با توجه به محدودیت های منابع و انرژی، به کارگیری راهبردهای اقتصاد چرخشی در ابعاد زندگی بشر ازجمله در صنایع به شدت موردتوجه قرارگرفته است ...
ستاره صبح   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
.... اصفهان - منصوره عزیز: ششمین اجلاس سراسری مسئولیت اجتماعی و فرهنگ سازمانی 3 مهرماه در سالن همایش های صداوسیما برگزار شد. این همایش در سه بخش مسئولیت اخلاقی با محوریت رعایت حقوق انسانی، مبارزه با فساد، رعایت حریم خصوصی و امنیت اطلاعات و ایجاد فرصت های شغلی ...
چند ثانیه   ۲ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
باشگاه سپاهان اصفهان همچنان پیگیر پرونده سنگین انضباطی خود در کمیته استیناف است تا شاید بتواند بخشی از امتیازات کسر شده را به حساب خود برگرداند. کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با توجه به شکایت سازمان لیگ فوتبال، باشگاه های پرسپولیس، استقلال ...
چند ثانیه   ۲ ساعت پیش    
تصویر بالا مربوط به بهار 1402 و تصویر پایین مربوط به بهار 1372 است.
ایمنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان رخ نمایی هنر و فرهنگ ایران زمین است و جلوه هایی از جاذبه های گردشگری این کهن دیار را به نمایش خواهد گذاشت.
فرمانده انتظامی استان اصفهان از انهدام 10 باند مافیایی و کشف 2 تُن و 500 کیلو انواع مواد افیونی توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدرخبر داد
“سیاست ما که گام به گام برای آن قدم برمی داریم این است که جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به اصفهان تعلق پیدا کند. اولین گام این است که امسال المپیاد فیلم سازی به اصفهان تعلق یافت و همه فرایند تولید فیلم های المپیاد فیلم سازی در سطح کشور از جمله داوری و منتورهای آن به عهده اصفهان است.”
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان اصفهان، به دعوت مرکز بهداشت شماره یک شهرستان اصفهان، کلاس آموزشی بیماری های مشترک بین انسان و دام، طی سه روز متوالی، برای تعداد250 از مراقبین سلامت مراکز بهداشت سطح شهرستان ...
ایمنا   ۵ ساعت پیش    
علی قاسم زاده شهردار اصفهان در ادامه ویژه برنامه های مردم سلام شامگاه سه شنبه چهارم مهرماه با اهالی منطقه 3 شهرداری در مسجد نورباران دیدار و گفتگو کرد.
دوره آموزش مدیریت زندان همزمان با استان های معین آموزش شامل تهران، کرمان، آذربایجان شرقی و با حضور پذیرفته شدگان 6 استان خوزستان، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد، ایلام، اصفهان و فارس در شیراز آغاز شد.
به مناسبت روز ایمنی؛ مانور سراسری بازرسی از کارگاه های پرخطر با حضور مدیر کل، معاون روابط کار، رئیس اداره بازرسی کار و جمعی از بازرسان کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان اجرا شد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان "سیاست ما که گام به گام برای آن قدم برمی داریم این است که جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به اصفهان تعلق پیدا کند. اولین گام این است که امسال المپیاد فیلم سازی به اصفهان تعلق یافت و همه فرایند تولید فیلم های المپیاد فیلم سازی در سطح کشور از جمله داوری و منتورهای آن به ...
صدای جویا   ۵ ساعت پیش    
دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کشور گفت: شبکه کتابخانه در شهر اصفهان استاندار نیست، ما آمادگی خود را به مجموعه مدیریت استان اصفهان برای بهبود شرایط اعلام کردیم.
خیزش گرد و خاک در شرق از عصر امروز کاهش دید و کاهش کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان را به دنبال خواهد داشت .
معاون شهردار گفت: بالغ بر 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، پلاک خوان، تردد شمار و زوج و فرد در سطح معابر شهری وجود دارد که به مدیریت آنلاین برخط ترافیک کمک می کند.
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، صنایع دستی و هتلداری، عصر امروز در اصفهان گشایش یافت.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ساعت شروع فعالیت مدارس را در دوره های مختلف تحصیلی تشریح کرد.
نیروگاهیان   ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از خبرگزاری ایرنا، منصور شیشه فروش روز شنبه افزود: تاکید مدیریت استان این است که شرکت گاز، تامین سوختِ نیروگاه شهید منتظری را از همین حالا پیگیری کند تا اصفهان در نیمه دوم سال که با معضل آلودگی و شرایط پایداری هوا مواجه است ...
ایمنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: شهردار اصفهان به همراه معاونان خود شبانه روز پای کار رفع مشکلات شهر ایستاده است و خستگی در این راه نمی شناسند.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس پلیس راهور استان اصفهان از اعمال محدودیت تردد برای خودروهای سنگین تا 15 مهرماه سال جاری خبر داد.
ایمنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان گفت: امروز یکی از معضلات اساسی، فرهنگ سازی در حوزه انرژی ساختمان است، مدعی نیستم که به لحاظ مبانی نظری بسیار پیشگام هستیم، اما می توان گفت از وضعیت جامعه جلوتریم.
اصفهان- 184 قطعه زمین در قالب پویش پیامبر رحمت (ص) به منظور حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در هشت شهر استان اصفهان به خانواده های واجد شرایط واگذار شد.
بولتن نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
افشین رضایی با تشریح آخرین وضعیت ذخایر 6 سد استان اصفهان تا پایان سال آبی گذشته (مهر 1401- شهریور 1402) اظهار داشت...
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور گفت: بودجه منسجمی برای خرید کتاب وجود ندارد اما دولت سال گذشته از محل منابع یارانه ای بودجه ای را برای خرید کتاب اختصاص داد.
مدیرکل دفتر گردشگری داخلی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: اصفهان به عنوان پدر گردشگری و صنایع دستی ایران شناخته می شود.
ایمنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهردار اصفهان گفت: جایگاه قانونی شهرداری و معاونت شهرسازی برای تشکیل دبیرخانه ساختمان پایدار تبیین شود.
استانداردسازی 14 بالابر ساختمان های شهرداری اصفهان پیشرفت 50 درصدی دارد.
طرح مقابله با عوامل و مخازن بیماری پوستی سالَک از ابتدای سال تاکنون در حدود 84 کانون سالک خیز استان اصفهان اجرا شد.
صادرات محصولات تعاونی های استان اصفهان به آنسوی مرز ها 80 هزار و 96 دلار ارزآوری رهاورد داشته است.
جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف یک محموله دخانی خارجی قاچاق به ارزش 15 میلیارد ریال در عملیات مأموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی خبر داد.
روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان طی پیامی، درگذشت مادر گرامی جناب آقای محمد پورسلیمی را به ایشان و خانواده محترمشان تسلیت عرض نمود.
نیروگاهیان   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، حسین امنیه، مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق اصفهان با اعلام این خبر، افزود: از این میزان تولید برق 331 میلیون و 598 هزار کیلووات ساعت در شهریورماه تولید و به شبکه سراسری منتقل شده است . ...
سردار علینقیان پور فرمانده انتظامی استان اصفهان در ارتباط با جزئیات و نحوه رخ دادن حادثه شهادت دو مامور نیروی انتظامی اصفهان توضیحات کاملی ارائه کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان – معاون فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری اصفهان گفت: راه اندازی شهرک سینمایی دغدغه و آرزوی مدیریت شهری در اصفهان است.
ایمنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان گفت: احداث خانه کودک و نوجوان محله دردشت که سال گذشته توسط شهردار اصفهان کلنگ زنی شد، به مرحله سفت کاری رسیده است و تا اوایل سال آینده، نازک کاری و تجهیز ساختمان انجام خواهد شد.
اخبار رسمی   ۷ ساعت پیش    
سه شنبه 02/7/04 ، اصفهان , (اخبار رسمی) : در دنیای امروزی، عینک های آفتابی به عنوان یک پوشاک و لوازم جانبی اساسی و مورد علاقه بسیاری از افراد شناخته می شوند.
اخبار رسمی   ۷ ساعت پیش    
سه شنبه 02/7/04 ، اصفهان , (اخبار رسمی) : هایفوتراپی درمانی بهتر است یا بوتاکس؟ بوتاکس و هیپنوتیزم دو روش درمانی متفاوتی هستند که برای بهبود ظاهر و زیبایی پوست صورت استفاده می شوند.
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، مهدی رمضان دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در نشست با اصحاب رسانه اظهار کرد: فضای عمومی کتابخانه های عمومی یک شبکه گسترده فرهنگی است و قدمتی تاریخی ایجاد این شبکه به دهه چهل برمی گردد که فضای ساختاری آن شکل گرفت. ...
ایمنا   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: از سهم بودجه عمرانی امسال 64 درصد متعلق به مسائل زیست محیطی و حمل ونقل و ترافیک است، زیرا به این جمع بندی رسیده ایم که اولویت نخست شهر مسائل زیست محیطی و حمل ونقلی است.
سرمربی تیم فوتبال ساحلی مقاومت گلساپوش یزد گفت: در هفته 16 لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور دوتیم مقاومت گلساپوش یزد و تیم دکتر تامین اصفهان در ورزشگاه گلساپوش یزد به مصاف یکدیگر رفتند.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - بازیکن تیم ملی والیبال نوجوانان ایران به تیم گیتی پسند پیوست.
خراسان رضوی بعد از استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، فارس، تهران و اصفهان رتبه ششم را در تولید گردو در کشور داراست.