یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۲۳:۲۲Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سجزی»

ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان از حادثه واژگونی پراید در سجزی و مصدوم شدن پنج نفر خبر داد و گفت: مصدومان با اورژانس هوایی به بیمارستان منتقل شدند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
عطرافشانی و تجدید بیعت با شهدای والامقام در گلزار شهداء شهر سجزی با رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور جمعی از خانواده معظم شهداء، جانبازان عزیز و مسئولین شهر انجام گردید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۱:۳۹    
شرکت کیمیا کاغذ نقش جهان جهت تکمیل کادر خود در استان اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین ساعتی 57 وضعیت قابل قبول (سالم) را نشان می دهد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین ساعتی 173 برای سومین روز متوالی برای عموم شهروندان ناسالم (قرمز) است و در سگزی با میانگین 225 شرایط کیفی هوا بسیار ناسالم (بنفش) گزارش می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۲:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: با وجود مشکلات مطروحه موجود، شهرک های صنعتی در شرق اصفهان مانند مناطق سجزی و کوهپایه گسترش می یابد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان با بیان اینکه دفن پسماندهای پزشکی در دشت سجزی زیر نظر سازمان محیط زیست انجام می شود، گفت: نیاز به سرمایه گذار داریم تا بتوانیم از روش های بهتری برای دفن پسماندهای بیمارستانی استفاده کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس پلیس راه استان اصفهان از تصادف دو کامیون و یک سواری پراید در محور سجزی-نایین و فوت یک نفر و مجروح شدن سه فرد دیگر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۴    
بخشدار کوهپایه گفت: متأسفانه حجت الاسلام محمدعلی هاشمی عضو شورای شهر سجزی نیز فوت کرد که طبق قانون عضو علی البدل شورا در این شهر نیز وارد شورا خواهد شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۳۲    
شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین ساعتی 115 وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از درگذشت سرنشین خودرو پراید بر اثر برخورد با تریلر در جاده سجزی اصفهان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین ساعتی 159 برای عموم مردم ناسالم (قرمز) گزارش می شود؛ همچنین شاخص کیفی هوای خمینی شهر، سجزی و نجف آباد صبح امروز افزایش یافته است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین ساعتی 159 برای عموم مردم ناسالم (قرمز) گزارش می شود؛ همچنین شاخص کیفی هوای خمینی شهر، سجزی و نجف آباد صبح امروز افزایش یافته است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدعلی هاشمی، از مبلغین دفتر تبلیغات اسلامی و رئیس شورای شهر سجزی استان اصفهان درگذشت.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین ساعتی 147 وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
فرمانداری مبارکه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در خصوص جزئیات منع عبور و مرور در استان اصفهان گفت : با توجه به درخواست وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در خصوص ممنوعیت هرگونه ایاب و ذهاب از مبدا یا مقصد 5 کلان شهر کشور که کلان شهر اصفهان هم جزء آن بوده است ، از امروز ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان صبح امروز با میانگین ساعتی 134 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۱۵    
حجت الاسلام کریمی امام محله شهر سجزی استان اصفهان است که تمام وقت خود را صرف فعالیت های جهادی می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به ظرفیت سرمایه گذاری و اشتغال بندر خشک و بارانداز منطقه شرق اصفهان و سجزی گفت: اصفهان می تواند با توجه به اینکه در چهارراه کشوری قرار دارد به عنوان یک جایگاه ویژه در نظر گرفته شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۵۵    
مهد قرآن کریم شهر سجزی، کلاس های حضوری آموزش قرآن را با رعایت پروتکل های بهداشتی ویژه عموم برگزار می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
احمد بن محمد بن عبدالجلیل، معروف به ابوسعید سجزی، ریاضیدان و ستاره شناس مشهور قرن چهارم هجری قمری است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
احمد بن محمد بن عبدالجلیل،معروف به ابوسعید سجزی، ریاضیدان و ستاره شناس مشهور قرن چهارم هجری قمری است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۶:۱۷    
مهد قرآن کریم شهرستان سجزی اصفهان، دوره های متنوع آموزشی و فرهنگی را برای ترم تابستان در نظر گرفته است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ - ۱۶:۳۹    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: توسعه فضای سبز آرامستان به کنترل ریزگردهای شرق اصفهان که در کانون سجزی قرار دارد، کمک می کند.
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - تقویت ارتباط بین حوزه شهری اصفهان و تهران در راستای مدیریت بحران مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: توسعه فضای سبز آرامستان به کنترل ریزگردهای شرق اصفهان که در کانون سجزی قرار دارد، کمک می کند. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۸    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: توسعه فضای سبز آرامستان باغ رضوان به کنترل ریزگردهای شرق اصفهان که در کانون سجزی قرار دارد، کمک می کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت مهکام سنگ پارس واقع در شهرک صنعتی سجزی جهت تکمیل کادر خود در استان اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
نجف آباد نگار   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۸:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
نجف آباد هوا سالم است به گزارش نجف آباد نگار از ایمنا، کیفیت هوا در شهرهای مبارکه با میانگین 51، نجف آباد با با میانگین 52، کاشان با میانگین 66 و سجزی با میانگین 59 در وضعیت سالم است. ...
فرمانداری چادگان   ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۰    
مهدی زمانی مدیر اداره آب و فاضلاب منطقه چادگان شد. در این مراسم از زحمات علی ناظمی سجزی به عنوان مدیر سابق آبفا شهری با حضور امام جمعه شهر رزوه،فرماندار،معاون فرماندار و بخشداران مرکزی و چنارود و همچنین سایر اعضاء به اتفاق مسئولین استانی تقدیر شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - استان اصفهان با بیش از 9 هزار واحد تولیدی کوچک و بزرگ، صنعتی ترین استان کشور است و بیشترین شهرک های صنعتی کشور رادارد؛ سجزی در شرق اصفهان نیز دارای یکی از شهرک های صنعتی فعال استان اصفهان است. عکاس زهراباغبان
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۳    
استاندار اصفهان در ادامه سفرهایش به شهرک های صنعتی این بار در جمع تلاش گران و جهادگران شهرک صنعتی سجزی حاضر شد و ضمن بازدید از چند واحد تولیدی، مشکلات این واحدها را از نزدیک بررسی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۲۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: اکثر مشکلات شهرک ها و واحدهای تولیدی سجزی مربوط به مواد اولیه و تسهیلات است که آنها را پیگیری می کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۲    
اصفهان -ایرنا- عباس رضایی استاندار اصفهان به همراه جمعی از مدیران استان روز چهارشنبه از شهرک صنعتی سجزی و شرکت نفت گستر آناهیتا، فعال در زمینه تولید پارافین و وازلین بازدید کرد. عکاس: زهرا باغبان
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: پیگیری لازم را برای حل مسائل و مشکلات شهرک سجزی را انجام می دهم.
شرکت مخابرات ایران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۱    
به گزارش اداره روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان در اثر اجرای این عملیات ترافیک های سوئیچ کاشان با مرکز فیض - فروغی - رجایی و سوئیچ سجزی به کوهپایه و سوئیچ باقر آباد و موبایل گلزار محمودی – کشه و جاده قدیم نطنز و دیتای نطنز و همچنین ترافیک A کاشان به مرکز مجلسی اصفهان به مدت دو ساعت برای ساعت 9 ...
شرکت مخابرات ایران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۱:۱۵    
به گزارش اداره روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان در اثر اجرای این عملیات ترافیک های سوئیچ کاشان با مراکز فیض – فروغی – رجایی و سوئیچ سجزی به کوهپایه و سوئیچ باقر آباد و همچنین موبایل گلزار محمودی – کشه و جاده قدیم نطنز - دیتای نطنز و نیز ترافیک مشترک A کاشان به مجلسی به مدت دو ساعت از ساعت 09 ...
شرکت مخابرات ایران   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۰۹:۲۶    
به گزارش اداره روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان در اثر اجرای این عملیات ترافیک های سوئیچ کاشان با مراکز فیض – فروغی – رجایی و سوئیچ سجزی به کوهپایه و همچنین موبایل گلزار محمودی و دیتا نطنز به مدت دو ساعت از ساعت 9:00 صبح مورخ 18/10/98 با قطعی و احتمال اختلال در شبکه مواجه خواهد شد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده کلانتری سجزی گفت: سه نفر از سارقان سابقه دار در زمینه سرقت خودرو که در اصفهان اقدام به سرقت می کردند با یک دستگاه خودرو 206 مسروقه با هوشیاری عوامل کلانتری سجزی دستگیر و به چندین فقره سرقت خودرو در شهر اصفهان اعتراف کردند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ۱۹:۰۲    
امام جمعه شهر سجزی تصریح کرد: بصیرت مدیون فرهنگ عاشورا و رهبری است؛ در تمام عمر باید چشم و گوش و فکرمان باز باشد تا بدانیم دشمن چه توطئه ای در سر دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در پی آتش سوزی اطاق کامیون در منطقه صنعتی سجزی راننده این خودرو دچار سوختگی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۰۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در روزهای سرد پاییز و زمستان رفتن به مکان هایی که گرمای جمع خانواده را افزایش دهد یکی از بهترین گزینه های سفر بوده و مجموعه آب درمانی و اقامتی دهکده گل سرخ (ورتون) در شهر سجزی اصفهان گزینه ای برای سفرهای آخر هفته پاییزی و زمستانی است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۹:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: منصور شیشه فروش، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در رابطه با آخرین وضعیت تعطیلی مدارس اظهار داشت: با توجه به تداوم شرایط آلاینده های هوا و با تصمیم کارگروه اضطرار آلودگی هوا کلیه مدارس اصفهان و 12 شهر استان فردا تعطیل است. ...
اخبار کوهپایه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گردهمایی ائمه جمعه و جماعات بخش کوهپایه در شهر سجزی برگزار شد.
اخبار کوهپایه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۶    
امام جمعه شهر سجزی گفت: یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی مهم بوده و استقبال خوبی در ثبت نام شده است؛ انتخاب مجلس پرشور برگزار می شود و نشان دهنده این است که کشور فضای منسجمی دارد.
برترین ها / صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۵:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: حجت الاسلام احمد عبدالهی نژاد پیش از ظهر امروز در مراسم گردهمایی ائمه جمعه و جماعات بخش کوهپایه اظهار کرد: اگر جایی بدعتی اتفاق افتاد اولین وظیفه بر عهده طلبه ها و کسانی که مکنتی دارند، خواهد بود. ...
برترین ها / جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ - ۱۸:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: به نقل از صدا و سیما، مدیر کل مدیریت بحران استان اصفهان گفت: عصر امروز کارگروه هماهنگی شرایط ویژه آلودگی هوا با توجه به استمرار پایداری نسبی هوا و مهیا شدن انباشت آلاینده های جوی تشکیل شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۵    
شهردار اصفهان گفت: در اصفهان 50 درصد زباله ها تبدیل به کود و 50 درصد به سجزی منتقل و دفن می شود که برای دفن کمتر زباله طرح هایی را در دست اقدام داریم که طی سه الی چهار ماه دیگر به بهره برداری می رسد.
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۲۲:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
آلودگی هوا ، مدارس اصفهان را برای دومین روز متوالی، تعطیل کرد. تمامی مهد های کودک و مقاطع تحصیلی پیش دبستانی، دبستان و متوسطه اول و دوم نواحی شش گانه شهر اصفهان و مناطق آموزش و پرورش زرین شهر، فولادشهر، باغ بهادران، خمینی شهر، نجف آباد، شاهین شهر، فلاورجان، پیربکران، برخوار ...
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۹:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
مهدهای کودک، پیش دبستانی، دوره ابتدایی اول و دوم و متوسطه اول و دوم در نواحی 6 گانه اصفهان، مناطق آموزش و پرورش زرین شهر، فولادشهر، باغ بهادران، خمینی شهر، نجف آباد، شاهین شهر، پیربکران، برخوار، مبارکه و شهر سجزی فردا تعطیل خواهد بود.
اصفهان شرق   ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۰۱:۰۹    
حمیدرضا فولادگر در گفتگو با خبرنگار اصفهان شرق با اشاره به طرح سوال استفاده تبلیغاتی از خبر فرمانداری برای شرق اصفهان در بین مسئولان استان، اظهار کرد: دولت تا پایان انتخابات آتی، به هیچ نقطه ای از کشور ...