یکشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۵:۲۲Mar 2024 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت آموزش و پرورش»

هورگان   ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزارت آموزش وپرورش با اشاره به استخدام 10 هزار معلم تربیت بدنی در آزمون استخدامی فروردین 1403 گفت:دانش آموزان قهرمان رشته های ورزشی بدون کنکور وارد دانشگاه فرهنگیان می شوند.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۵    
زمان توزیع کارت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال 1403اعلام شد.
کارت شرکت در آزمون استخدام، آموزگار ابتدایی و استثنایی روز سه شنبه 15 اسفند 1402 قابل دریافت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال 1403 جمعه 18 اسفند برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین / حیات   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۳:۰۰   + ۴۹ سایت دیگر  
زمان توزیع کارت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال 1403اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۲:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
زمان توزیع کارت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال 1403اعلام شد.
رقابت داوطلبان آزمون مقطع دکتری (نیمه متمرکز) Ph.D سال 1403 بعد از ظهر امروز جمعه - چهارم اسفند - آغاز شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: طراحان سؤالات امتحانات نهایی، معلمان مدارس دولتی هستند و سؤالات از کتاب طرح می شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: در متوسطه اول حدود 216 هزار دانش آموز بازمانده از تحصیل داریم و این رقم حدود 5 درصد دانش آموزان متوسطه در بازه سنی 12 تا 14 سال را در برمی گیرد.
معاون متوسطه وزیر آموزش و پرورش جزئیات مصوبه جدید شورای عالی آموزش و پرورش را درخصوص افزایش تعداد دروس نهایی برای استفاده از تک ماده و نحوه بهره مندی دانش آموزان از این مصوبه بیان کرد. ...
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش زمان فرآیند پرداخت و واریز پاداش آخر سال عیدی معلمان، فرهنگیان و بازنشستگان از جمله معلمان حق التدریس را اعلام کرد.
دانا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت وزارت آموزش و پرورش پیشنهاد نهایی این وزارت خانه برای اعلام به شورای سنجش و پذیرش درباره سهم سوابق تحصیلی دانش آموزان را اعلام کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۳:۲۷    
به گزارش زیرنویس به نقل از انتخاب، معاون رسانه وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که تصمیم گیری در مورد تعطیلی یا غیرحضوری شدن مدارس به استان ها واگذار شده است. در این گزارش آخرین وضعیت تعطیلی مدارس هر استان در روز شنبه 12 اسفندماه اعلام شده است. او در ادامه درباره غیرحضوری شدن مدارس در دیگر [...]
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش؛معاون رسانه وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که تصمیم گیری در مورد تعطیلی یا غیرحضوری شدن مدارس به استان ها واگذار شده است. در این گزارش آخرین وضعیت تعطیلی مدارس هر استان در روز شنبه 12 اسفندماه اعلام شده است. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۳:۲۰    
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش؛معاون رسانه وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که تصمیم گیری در مورد تعطیلی یا غیرحضوری شدن مدارس به استان ها واگذار شده است. در این گزارش آخرین وضعیت تعطیلی مدارس هر استان در روز شنبه 12 اسفندماه اعلام شده است. ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون رسانه وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که تصمیم گیری در مورد تعطیلی یا غیرحضوری شدن مدارس به استان ها واگذار شده است. در این گزارش آخرین وضعیت تعطیلی مدارس هر استان در روز شنبه 12 اسفندماه اعلام شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون رسانه وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که تصمیم گیری در مورد تعطیلی یا غیرحضوری شدن مدارس به استان ها واگذار شده است. در این گزارش آخرین وضعیت تعطیلی مدارس هر استان در روز شنبه 12 اسفندماه اعلام شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
رییس ستاد انتخابات استان تهران اعلام کرد: با توجه به اینکه بیشتر فرهنگیان ما مشغول بحث فرآیند انتخابات و شمارش آرا هستند، فردا شنبه 12 اسفند تمام مدارس استان تهران تعطیل است.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۹:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
فرهادی، سخنگوی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: مدارس در روز شنبه دایر هستند و اگر تصمیمی بر تعطیلی مدارس شعب اخذ رأی گرفته شود، تا ساعت 10 شب امشب اعلام می شود. با این حال تعطیلی مدارس در برخی از شهرها توسط مسئولان آموزش و پرورش اعلام شده است.
صدای ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران، معاون استاندار و دبیر شورای اداری خراسان رضوی گفت: فعالیت ادارات، دستگاه های اجرایی و مراکز آموزش عالی استان فردا، شنبه 12 اسفند ماه با 2 ساعت تاخیر آغاز می شود. احسان یوسفی روز جمعه افزود: این اقدام به منظور مدیریت مصرف انرژی صورت می گیرد. ...
حادثه 24   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۶:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
حادثه 24 - معاون رسانه وزارت آموزش و پرورش توضیحاتی را درباره تعطیلی مدارس در روز شنبه ارائه کرد. مصطفی پردلی در حساب کاربری خود در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت: طبق گفته سخنگوی وزارت آموزش و پرورش مدارس کشور در روز شنبه 12 اسفند ماه سال 1402 دایر هستند. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۶:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت سوالات آزمون های نهایی به صورت هماهنگ و کشوری از تمام کتاب درسی طرح می شود و نیازی به کتاب کمک درسی و موسسات آموزشی نیست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۵:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون رسانه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه مدارس کشور در روز شنبه 12 اسفند 1402 دایر هستند، گفت: اگر تصمیمی بر تعطیلی مدارس شعب رأی گیری استان تهران گرفته شود، تا ساعت 10 امشب جمعه یازدهم اسفند اعلام می شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۵:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
فرهادی، سخنگوی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: مدارس در روز شنبه دایر هستند و اگر تصمیمی بر تعطیلی مدارس شعب اخذ رأی گرفته شود، تا ساعت 10 شب امشب اعلام می شود.
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش به این پرسش که آیا مدارسی که شعب اخذ رأی هستند، در روز شنبه و احیاناً یکشنبه 12 و 13 اسفند تعطیل هستند یا خیر؟ پاسخ داد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
100 نفر از کودکان کار ( دخترانه) در مدرسه مکتب الزهرا(س) در حال تحصیل هستند و جالب آنجاست که وزارت آموزش برای تحصیل این دانش آموزان ماهیانه بیش از 140 میلیون تومانی به عنوان اجاره از یک گروه جهادی دریافت می کند! ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: طرح ارتقای مهارت های تحصیلی دانش آموزان دوره دوم متوسطه اجرا می شود.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر وزارت آموزش و پرورش گفت:مدارس متوسطه اول و دوم عشایر به تعداد بیشتری از مربیان پرورشی نیازمند است.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
وام فرهنگیان بدون سپرده است و فرهنگیان میتوانند به راحتی برای دریافت این وام اقدام کنند.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۷:۴۷   + ۱۰۹ سایت دیگر  
مدیرکل رفاه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به جزئیات پرداخت وام 100 میلیون تومانی به فرهنگیان گفت: این وام بدون سپرده است و در 4 استان غیرحضوری ارائه خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۱۴   + ۷۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه 70 درصد پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال 1401 به حساب آنها واریز شده است گفت: اعتبار 30 درصد باقی مانده نیز تامین شده و سازمان برنامه و بودجه آن را تخصیص داده و اکنون در خزانه داری کل است که مقرر شده بعد از حقوق بهمن و قبل از واریز حقوق اسفند پرداخت شود.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۱:۰۲   + ۶۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش وپرورش با تکذیب اخراج دو معلم بلاگر گفت: کسی اخراج نشده بلکه به این معلم ها اخطار داده ایم.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۶:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
در حالی روز پنجشنبه شمار شهدای غزه از مرز 30 هزار نفر عبور کرد که اشغالگران صهیونیست در همان روز (پنجشنبه) به سمت هزاران شهروند فلسطینی از شمال نوار غزه و از شهر غزه، جبالیا و بیت حانون که در منطقه شیخ عجلین در غرب غزه منتظر رسیدن کامیون های حامل کمک های بشردوستانه بودند ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۸:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محمدمهدی کاظمی معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در نشست برخط باحضور معاونان آموزش متوسطه، معاونان پرورشی و فرهنگی، روسای ادارات آموزش دوره متوسطه و مشاوره استان ها، با تبریک اعیاد شعبانیه و همچنین هفته امور تربیتی و تربیت اسلامی ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، حمید طریفی حسینی، معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در گفتگو با روزنامه شهروند، به مسئله توانمندسازی نیروی انسانی پرداخت و گفت ...
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون رسانه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش از تصویب امتیازی در رتبه بندی برای معلمان ورودی 99 و 98 که قبل از فارغ التحصیلی به کلاس درس رفتنه اند خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرورش و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به نظارت افتخاری دانش آموزان در روز انتخابات به عنوان نماینده فرمانداران و نماینده هیئت نظارت در شعب اخذ رأی گفت: برگزاری چالش دعوت در برنامه شاد با بیش از چهار میلیون شرکت کننده در کانال مدرسه انقلاب توسط اتحادیه انجمن هایی اسلامی همچنان ادامه دارد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش در بیانیه خود، از تمامی هم وطنان عزیز دعوت می کند برای ایرانی مقتدر و پیشرفته، امنیتی پایدار و مدارسی قوی،روز 11 اسفند، باحضوری پرشور و با نشاط، صندوق ای اخذ رای را در مقابل چشم جهانیان به صحنه اقتدار ایران عزیز تبدیل کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۲    
معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: تعداد دانش آموزان پایه دوازدهم که متولد 12 اسفند 1384 به قبل هستند بیش از 500 هزار نفر است.
سلام نو / تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۹:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
قبل از پایان سال دو تا سه ماه حق التدریس معلمان واریز و تمام آن بعد از پایان سال تحصیلی یعنی خرداد ماه واریز می شود.
دانا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در نشست صمیمی هم اندیشی با نمایندگان تشکل های دانش آموزی گفت: دانش آموز محوری باید مرکز ثقل تصمیمات وزارت آموزش و پرورش در همه حوزه ها باشد.
معاون وزارت آموزش و پرورش از پرداخت سه ماه از حق التدریس معلمان تا پایان اسفندماه امسال خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
️رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش از برپایی 926 موکب انتظار خبر داد گفت: دانش آموزان 1377 مدرسه در سراسر کشور در این روز سرود سلام فرمانده را به صورت دسته جمعی در مدارس خود همخوانی کردند.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش وپرورش با اشاره به اینکه موضوع معلم بلاگر ها روی میز وزیر آموزش و پرورش است، گفت: معلمان اجازه ندارند از نحوه پاسخگویی دانش آموزان یا سایر موارد، فیلمبرداری کرده و آن ها را در فضای مجازی پخش کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش؛ حجت الاسلام محمدحسین پورثانی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با حضور در یک برنامه تلویزیونی ضمن تبریک هفته امور تربیتی و تربیت اسلامی ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش؛ رضا مرادصحرایی، در نشست صمیمی با نمایندگان تشکل های دانش آموزی، گفت: ماموریت و هسته اصلی فعالیت ها و برنامه های وزارت آموزش و پرورش دانش آموزان و مدارس هستند در نتیجه دیدار و گفتگو با دانش آموزان در تصمیم گیری ها بسیار اثرگذار است. ...
لنگر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه 500 هزار دانش آموز رأی اولی داریم، گفت: برای نخستین بار نماینده فرماندار در صندوق های اخذ رأی، دانش آموزان رای اولی هستند.
قلم نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت: در کل کشور چیزی حدود 110 میلیون پاکت شیر توزیع شده که این میزان توزیع شیر بین حدود 7 میلیون دانش آموزان دوره ابتدایی مدارس دولتی بوده است.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش فلسطین از شهادت بیش از 5 هزار و چهارصد دانش آموز و صدها معلم و فعال آموزشی در نوار غزه و نیز شهادت ده ها دانش آموز در کرانه باختری از زمان آغاز تجاوزات صهیونیست ها در 7 اکتبر تاکنون خبر داد.