دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۶:۵۹Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تخصیص بودجه»

شبستان   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرخی میکال از حل مشکلات مالی پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان گیل لاهیجان با پیگیری های فراوان خبر داد و گفت: امیدواریم با تخصیص بودجه و مشارکت سایر دستگاه ها این پروژه با سرعت بیشتری پیگیری شود.
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
در فاصله 79 کیلومتری شهر اقلید، بقعه ای قرار دارد که مدفن سید محمد(ع) یکی از نوادگان حضرت ابوالفضل(ع) است که یکی از شاخص ترین امامزادگان این شهرستان به شمار می رود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۰    
شورای سیاست گذاری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در قم برگزار شد و استادان، کارشناسان و مسئولان حاضر در این نشست خبر از تخصیص بودجه برای تربیت مدرس حفظ قرآن کریم دادند و بر لزوم توجه به زیبایی شناختی در تدریس قرآن تأکید کردند.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه راه آهن گرگان- مشهد در 5 سال با تامین منابع مالی از طریق بازار سرمایه احداث می شود بر همکاری نمایندگان مجلس برای تخصیص بودجه به طرح تعریض جاده های آزادشهر، آق قلا- بندر ترکمن، اینچه برون- گنبد و آق قلا- اینچه برون، تاکید کرد.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهور آمریکا و بانوی اول جیل بایدن، از شهر هیوستون تگزاس بازدید کردند. به گزارش فرارو، سفر رئیس جمهور آمریکا به تگزاس در حالی صورت گرفته که این ایالت به خاطر سرما و یخبندان هفته سختی را پشت سر گذاشت و خیلی از خانواده ها چند روز بدون برق بودند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز با اشاره به مهاجر پذیر بودن البرز و نرخ رشد دانش آموزی استان، گفت: طی چندین نشست متعدد با وزیر آموزش و پرورش و بررسی شرایط استان البرز، تخصیص بودجه ویژه جهت عقب ماندگی های سرانه آموزشی به البرز در دستورکار قرار گرفته است.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۳    
در این نامه تخصیص بودجه برای اجرای سیستم علائم الکتریکی در طرح های احداث راه آهن هم برای تعدادی از محورهای در دست ساخت و هم تعدادی از محورهای در حال بهره برداری، درخواست شده است. خطوطی که بعضا خاتمه یافته اند و بدون علائم به بهره بردار (راه آهن) تحویل شده اند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۳    
اورینب مسرور گفت: بودجه پیشنهادی شهرداری اسلامشهر در سال 1400 در بین شهرهای استان تهران کم نظیر است.
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۵    
کارشناس استرالیایی: هرجا نتیجه انتخابات مورد رضایت آمریکا نباشد آن جا را به آشوب می کشد. فلسطینیان باید آن چه که غرب می خواهد انتخاب کنند وگرنه با تحریم، فشارهای اقتصادی و آشوب مجازات خواهند شد
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نیاز مردم سی سخت مسکن ثابت و تخصیص بودجه لازم برای جلوگیری از آلام و درد و رنج در این سرمای سخت
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
در شرایطی که کارگران و گروه هایی که چسبندگی خاصی به بودجه ندارند، زیر بار سیاست های فاجعه بار اقتصادی کمر خم کرده اند، نباید نهاد هایی که کارنامه مشخصی ندارند از بودجه ارتزاق کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
اگر قصد دارند تامین اجتماعی فراگیر را اجرایی کنند و این عبارت، مانند بسیاری از گفتمان های کاغذیِ دیگر، قرار نیست از محتوا تهی شود و فقط در حد یک شعار باقی بماند، باید نمایندگان مجلس در بررسی نهایی لایحه بودجه 1400 ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل دفتر برنامه، بودجه و مدیریت منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال میانگین توزیع و تخصیص بودجه در آموزش و پرورش بیش از 50 درصد در ردیف های ملی رشد یافته است در حالی که سال گذشته میانگین 32 درصد بوده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی امروز (جمعه) در جمع مردم شهر زلزله زده سی سخت گفت: حامل سلام ویژه رئیس جمهور برای مردم عزیز سی سخت هستم و امیدواریم با برنامه همه جانبه دولت کار بازسازی به سرعت شروع شود. ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
با موافقت ستاد بازآفرینی شهرستان رشت، ساماندهی فاضلاب تولیدی مناطق ضلع جنوبی تالاب عینک و اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب مناطق سحرخیز و گلهای این شهر توسط شرکت آب وفاضلاب استان گیلان اجرا خواهد شد.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه ناجا – رئیس کمیسیون برنامه ، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کار پلیس بسیار ویژه است، افزود: تحت شرایط حساس امروز، نیروی انتظامی پیشتاز و در واقع در ویترین امنیتی کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان محیط زیست گفت: 20 هزار میلیارد تومان بودجه برای حراست از تالاب ها تخصیص داده شد در حالی که با توجه به تحریم ها درآمدهای ارزی کشور متاثر شده بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی: پلیس برای ارائه خدمت مطلوب به پشتیبانی دولت و مجلس نیاز دارد و در تخصیص بودجه به ناجا، دولت و مجلس باید تجدیدنظر کنند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۹    
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای گفت: مهمترین دستاورد تدوین یک فرایند شفاف برای تخصیص بودجه فدراسیون هاست. این مسئله در گذشته وجود نداشته و هیچ مبنایی برای تخصیص بودجه فدراسیون ها نبوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها فائو از احتمال هجوم ملخ های صحرایی به استان کرمان خبر می دهد و عدم تخصیص بودجه و مستهلک بودن خودروهای سمپاش در استان مشکل ساز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۴:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با اشاره به ضرورت تخصیص بودجه اضافی برای تأمین امنیت قانونگذاران آمریکایی، از تشکیل کمیسیونی شبیه کمیسیون یازدهم سپتامبر برای تحقیق بیشتر درباره حمله به کنگره خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۳۶    
نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی از تخصیص بودجه اختصاصی برای بیماران صعب العلاج تحت حمایت کمیته امداد در کمیسیون تلفیق خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایلام گفت: تامین اعتبار زیرساخت های شهرک صنعتی استان جزو اولویت های اعتباری در تخصیص بودجه سال آینده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کرج با اشاره به مشکل تامین سیمان برای پیشبرد برخی پروژه های عمرانی این کلان شهر اظهار کرد: عملکرد شهرداری در خصوص پروژه ها وابستگی زیادی به وضعیت تخصیص بودجه دارد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۵۶    
مقامات رسمی گنت، از کلانشهرهای واقع در شمال بلژیک از سرمایه گذاری 250 هزار یورویی برای برگزاری جشن های مربوط به نابودی کرونا خبر داده اند.
پلیس فتا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۳۰    
اگر جزئی از صاحبان مشاغل کوچک هستید، امنیت دیجیتال در بالای لیست اولویت های شما نیست. شرکت های بزرگ می توانند با تخصیص بودجه ای قابل توجه و استخدام متخصصان این حوزه از ایمن بودن داده های خود اطمینان حاصل کنند. اما مشاغل آزاد، مالکان و صاحبان SMB برای ایمن ماندن چه کاری می توانند انجام دهند؟ ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
کاوه، فعال صنعت فولاد کشور، گفت: با روند تخصیص بودجه های عمرانی، پروژه های عمرانی صنعت فولاد نیز راکد می شوند و نیاز است یا پروژه های مرتبط در اولویت قرار گیرد یا تخصیص های جداگانه ای به این مهم ارائه شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران درباره میزان تخصیص بودجه به حوزه فرهنگ و جامعه توضیحاتی داد.
برترین ها / راه امروز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۴:۰۴   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: راد گفت: موضوع فروش فوق العاده به مناسبت عید نوروز و تأمین و عرضه گسترده میوه های پرتقاضایی همچون سیب و پرتقال تا محصولات پرمصرفی همچون مواد پروتئینی را در دستورکار قرار داده ایم. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کل کمیته ملی المپیک در واکنش به خراب بودن دستگاه های آکادمی ملی المپیک گفت: نوسازی تجهیزات در دستور کار ما است و به محض تخصیص بودجه نوسازی را شروع می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار قزوین گفت: با وجود اینکه نقش استان قزوین در تحقق درآمدهای دولت بی نظیر است و در این حوزه استان چهاردهم کشور است، اما این استان از درآمدهای مالیاتی خودش بی بهره بوده است و در تخصیص بودجه استان بیست ونهم کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۴۸    
جمالی پور با اشاره به اینکه استان قزوین یکی از استان های مهم صنعتی کشور است، عنوان کرد: هم اکنون در کشور نیز نقش استان ما در تحقق درآمدهای دولت بسیار ستودنی است و رتبه استان در این زمینه چهاردهم است، هرچند در زمینه هزینه کرد و بودجه تخصیصی خودش بی بهره است و در رتبه سی ام قرار دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۱۵    
استاندار قزوین گفت: استان قزوین با توجه به ظرفیت های مختلفی که دارد در حوزه تخصیص بودجه باید بازنگری شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۵:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم انزلی در مجلس گفت: تخصیص بودجه قابل توجه برای مدیریت پسماند گیلان الزامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
بودجه 790 میلیارد تومانی شهرداری زنجان توسط اعضای شورای اسلامی، در حالی تصویب شد، که رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر زنجان در مورد بودجه مصوب و عدم تخصیص بودجه این امور معترض بود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۵    
ساری- غلامی راد، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران میزان تخصیص بودجه سال جاری را در استان 51 درصد اعلام کرد.
ساعت24   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24-قانون بودجه سال 1400 در حالی در مجلس مطرح است که معلولان هنوز از عدم تخصیص بودجه های سنوات گذشته گله مندند. این وضع تا به آنجا پیش رفته که چندی قبل مدیرعامل انجمن دفاع از حقوق معلولان نسبت به سهم تخصیص داده شده به قانون حمایت از حقوق معلولان در لایحه بودجه سال 1400 انتقاد کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نهاد کتابخانه های عمومی هنوز بودجه اختصاصی ندارد، گاهی به عنوان نهادی دولتی و گاهی غیردولتی در نظر گرفته می شود. به همین دلیل با مشکلات متعددی مواجه شده و انتظار ها از کمیسیون فرهنگی و تلفیق، بررسی مشکلات این نهاد و رفع آنهاست.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۰    
کمیسیون اروپا از تخصیص بودجه 61 میلیون یورویی به کشور کرواسی برای توسعه و پیاده سازی اقدامات خود جهت تقویت جامعه و اقتصاد پایتخت خبر داده است.
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۲:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
کاشف اسرار-نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی ضمن درخواست از دولت برای توجه ویژه به مشکلات انتخابیه خودش، تصریح کرد : گیلان در فقر به سر می برد و با توجه به اینکه در زیر پوشش سبزی قرار دارد اما نقطه به نقطه استان نیازمند حمایت جدی نمایندگان مجلس در تخصیص بودجه است ...
ایستا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ایستانیوز:برای تخصیص بودجه ابتدا نیازها و موضوعات را برشماریم سپس هر آنچه را لازم اجرای آن است ردیف کنیم و به جای پرداختن به اعداد و ارقام موضوع را در اولویت قرار دهیم. این گونه می توان به سمت بی اثرکردن تحریم ها رفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۶:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
بانوی تیراندازی با کمان کشورمان از نمایندگان مجلس خواست تا بودجه اختصاصی ورزش زنان را پیگیری کنند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: چرا نمایندگان مجلس اصلاح ساختاری را که می گفتند باید در لایحه صورت گیرد، رقم نزدند. در جلسه صحن علنی امروز سه شنبه 14 بهمن ماه، در جریان بررسی کلیات لایحه بودجه 1400، الیاس نادران رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 1400 در هنگام شروع سخنان خود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بردسکن با اشاره به اینکه دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بوجه سال گذشته در سفر به این شهرستان قول ساخت یک سالن ورزشی درروستای سیف آباد را داده بود، گفت: متاسفانه ساخت ان سالن ورزشی طی یک سال گذشته منتظر تخصیص بودجه است.
آوای رشت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایلنا، ماههاست که بازنشستگان کارگری از عدم تخصیص بودجه مجزا برای همسان سازی انتقاد دارند؛ این در حالیست که دولت از خزانه خود حدود 17 هزار میلیارد تومان بابت همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشگری اختصاص داده است. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
محمود پاکدل روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا درباره بررسی پرونده های حق پرستاری والدین شهدا اظهار داشت: با توجه به کهولت سن والدین شهدا، تعداد زیادی از پرونده های درخواست حق پرستاری این والدین در نوبت رسیدگی و تخصیص بودجه قرار دارد . وی افزود: به امید خدا [...]
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۰۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حسین محمد صالحی دارانی با اشاره به طرح توسعه دانشگاه تهران گفت:هنوز مجلس در زمینه تخصیص بودجه وارد عمل نشده است. از هفته آینده جزییات بودجه وارد صحن شده و یک ماه و نیم هم این روند ادامه دارد.
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
تخصیص بودجه نزدیک به صفر به حوزه طب سنتی در لایحه بودجه سال 1400 در خوش بینانه ترین حالت حکایت از عدم اعتقاد مسئولان ارشد وزارت بهداشت و دولت به الزام "ترویج و توسعه طب سنتی" ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری در سند بالادستی نظام سلامت کشور دارد!
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۷:۱۰    
شاهرود – نماینده مردم شاهرود و میامی از اصلاح قانون بودجه 1400 در کمیسیون تلفیق مجلس خبر داد و گفت: با تصویب اصلاحات انجام شده جایگاه استان سمنان در جدول تخصیص بودجه سال آینده چهار پله ارتقا می یابد.