چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۸:۰۲Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تخصیص بودجه»

به گزارش ایران اکونومیست ، مدتی است برخی مقامات دولت گذشته فرصت را مغتنم شمرده اند تا به بهانه انتقاد از دولت سیزدهم بابت حل نکردن بحران های هشت سال مدیریت آنان در یک سال و نیم اخیر، خود و مدیریت خود را در افکار عمومی تطهیر کنند. ...
ایمنا   ۸ ساعت پیش    
بررسی های جدید حاکی از آن است که با توجه به نقش چشمگیر دولت ها در کاهش انتشار گازهای گلخانه ای، لازم است دولت های محلی بدون کسب اجازه از نهادهای بالادستی نسبت به جمع آوری و تخصیص بودجه اقدامات آب وهوایی اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار بوشهر از جذب 90 درصد اعتبارات استان در سال 1401 خبر داد و گفت: طرح های نیمه تمام در صورتی که تا پایان سال جاری تکمیل شوند، تخصیص بودجه خواهند داشت.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۴۴    
شفقنا- یک روزنامه کویتی اعلام کرد: بودجه این کشور برای سال مالی 2023-2024 شامل 24 هزار فرصت شغلی جدید است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الخلیج آنلاین، روزنامه الأنباء به نقل از منابع آگاه گزارش داد: علاوه بر افزایش تخصیص بودجه به دانشجویان خارج از کشور، کمک هزینه ها و پاداش ها ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۹:۵۹    
شهرهایی از فنلاند، اسپانیا، ترکیه و بریتانیا به عنوان بخشی از نخستین چالش تأثیرات آب وهوایی شهرهای پایدار، بودجه ای 233 هزار یورویی دریافت کردند تا سریع تر برنامه های سبز خود را پیاده سازی کنند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار مازندران گفت: انتظار این است که سازمان راهداری در تخصیص بودجه توجه خاصی به موضوع ایمن سازی جاده چالوس داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران استاندار مازندران با بیان اینکه در تخصیص بودجه راهداری عدالت در حق جاده چالوس رعایت نشد، گفت: با وجود استقبال زیاد مسافران از جاده چالوس اما بیشترین اعتبارات در جاده های دیگر استان صرف می شود.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
از اولویت های دولت های اخیر خارج شده است. تحریم های سنگین دهه 90 و همچنین نبود سرمایه گذاران خارجی قدرتمند و به تبع آن عدم تخصیص بودجه مناسب و در نهایت پیچیدگی خود پروژه از جمله مهمترین دلایل ناتمام ماندن این پروژه بزرگ است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی و نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود رشد 42 درصدی بودجه کل کشور در سال 1402 هر کدام از ردیف های بودجه 20 تا 50 درصد رشد داشته اما بودجه جوانی جمعیت را 37 درصد کم کرده اند. این موضوع به خوبی بیانگر رویکرد ناصواب سازمان برنامه و بودجه نسبت به بحران پیری جمعیت است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل بانوان و امور خانواده استانداری گلستان تخصیص سهم ویژه ای از بودجه شهرداری گرگان به بخش بانوان را از الزامات مدیریت شهری دانست و گفت: با تخصیص بودجه معین شاهد اقدامات ارزنده در این حوزه خواهیم بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: تخصیص بودجه نیاز به پیگیری دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد_ مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان فاروج از فرسودگی 30 درصدی شبکه توزیع آب در این شهرستان خبر داد و گفت: با برنامه ریزی و تخصیص بودجه در صدد برطرف سازی این مشکل هستیم.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: با تخصیص 72 درصدی اعتبارات امسال به استان بوشهر، شاهد انقلابی در تخصیص بودجه به این استان هستیم که در طی 10 سال گذشته بی نظیر بوده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر تیم های ملی تنیس گفت: به دلیل عدم تخصیص بودجه و اعتبارات لازم تیم های کمتر از 14 سال ایران از حضور در مسابقات مقدماتی جهانی باز ماندند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیر تیم های ملی تنیس گفت: به دلیل عدم تخصیص بودجه و اعتبارات لازم تیم های کمتر از 14 سال ایران از حضور در مسابقات مقدماتی جهانی باز ماندند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: انتظار داریم تا با تخصیص بودجه لازم، شاهد افتتاح و بهره برداری از 13 ایستگاه جدید مترو در سال آینده باشیم تا سال 1402 به سال پرفروغ شبکه متروی تهران تبدیل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، عصر دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 بیش از چهار ساعت با هفت نفر از روسای تشکل های گردشگری کشور گفت وگو کرد.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون دو و میدانی گفت:ما 15 ورزشکار تاپ داشتیم و این نسل طلایی از دو و میدانی خارج شدند و نتوانستیم ورزشکارانی را جایگزین کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر گفت: تخصیص بودجه ما از 2 منبعی که در قانون آمده تا الان، کمتر از 260 میلیارد تومان بوده است اما در پرداختی ها و تسهیلات مجموعاً بیش از 535 میلیارد تومان خدمات حمایتی ارائه کردیم.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۲:۱۸    
طبق برآوردها اگر چین با همین سرعت به رشد اقتصادی و تخصیص بودجه نظامی ادامه بدهد، تا سال 2030 یا در همان حوالی از آمریکا سبقت خواهد گرفت و البته کسی نمی داند که آیا پکن ابرقدرتی متفاوت از آمریکا و دیگر قدرت های بزرگ غربی طی دویست سال گذشته خواهد بود یا تکراری است از آنچه در سده های اخیر بر ملت های ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه مراغه گفت: عدم تصویب و تخصیص بودجه در حوزه فرهنگ از سوی مجلس و دولت ؛ موجب ایجاد مشکل در فعالیتهای فرهنگی شده است.
ساوالان خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
زهرا قدیمی به ضرورت احداث مجتمع ورزشی ویژه بانوان در شهر اشاره کرد و گفت:لازم است مکانی امن برای ورزش و ارتقا سلامت جسمانی اختصاص یابد که در تخصیص بودجه به این امر توجه شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران با اکثریت آرای موافق، ماده واحده بودجه خالص 18 هزار میلیارد تومانی سازمان ها و شرکت های زیرمجموعه شهرداری تهران در سال 1402 را تصویب کردند. این رقم، بخشی از بودجه کل شهرداری در سال آینده به مبلغ 75 هزار و 599 میلیارد تومان است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۲۵    
ایلینوی آمریکا از تخصیص بودجه ای یک میلیون و 200 هزار دلاری در بخش هوشمندسازی حمل ونقل شهری خبر داده و مدعی شده است تا چند سال آینده، تردد هوشمند را برای همه شهروندان قابل دسترسی خواهد کرد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
جمعی از شهروندان دارای معلولیت در اعتراض به رویه ی سازمان برنامه و بودجه در عدم تخصیص بودجه به معلولان صبح امروز، یکشنبه 14 اسفند، مقابل این سازمان تجمع کردند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۵    
پل خشتی روستای خطیبان در شهرستان صومعه سرا، یادگاری بجامانده از شاهراه عباس صفوی است. فاز اول مرمت این پل سال گذشته انجام شده و برای ادامه مرمت، منتظر تخصیص بودجه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۷:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
برخی از دستگاه ها مکلف شدند بخشی از اعتبارات هزینه ای خود را صرف تضمین و ارتقای سطح امنیت سامانه های خود و پیشگیری مؤثر از وقوع حوادث امنیتی سایبری کنند.
بازار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق مشترک ایران و چین در خصوص برخی فعالیت های شائبه برانگیز در اتاق ایران و تهران سخن گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: در مراسم چهارشنبه سوری باید مراقبت کنیم و تا الان یک نفر فوت و هشت مصدوم قطع عضو داشته ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۲۱:۳۱    
صندوق های بیمه محصولات کشاورزی به دلیل مواجهه کشاورزان با بلایای طبیعی چون سرمازدگی، سیل و آفت ها، نیازمند تخصیص بودجه ویژه هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه به زودی اعتبارات تجهیزاتی به دانشگاه ها تخصیص می یابد، گفت: در بحث اختصاص بودجه هم ملاحظاتی را مورد توجه ویژه قرار خواهیم داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر مالزی از تخصیص بودجه 2.2 میلیون دلاری برای چاپ ترجمه های قرآن با هدف مقابله با اسلام هراسی دفاع کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۸:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران گفت: عدم تخصیص بودجه مناسب و مکفی به طرح دارویاری باعث افزایش پرداخت از جیب مردم می شود.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
در گفت و گو با پارسینه ؛ مربی تیم موی تای اعزامی به رقابت های جهانی 2022 مالزی گفت: متاسفانه بی پولی و افزایش افسارگسیخته نرخ ارز در کشور، گریبان ورزشکاران رشته های مختلف را گرفته و از مسئولان انتظار می رود با حمایت از فدراسیون ها و تخصیص بودجه مناسب ...
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح علل افزایش تجویز سرم در کشور، از عدم تخصیص بودجه کافی به صندوق بیماران خاص و طرح دارویار انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص تخصیص بودجه سالانه به برخی از خانه موزه ها در شهر تهران انتقاد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
در نشست کمیته دارو و غذای کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به تداوم هشدارهای مجلس در مورد وضعیت بحرانی دارو تاکید شد که مشکل نقدینگی صنعت دارو باید حل شود و عدم تخصیص بودجه مکفی به طرح دارویار افزایش پرداخت از جیب مردم را در پی دارد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
بررسی آمار و ارقام بودجه 1402 نشان می دهد بودجه موسسات پژوهشی زیرمجموعه وزارت جهادکشاورزی در سال آینده 4 هزار و 278 میلیارد تومان خواهد بود. از بین رفتن حجم زیادی از محصولات کشاورزی در نتیجه آفت ها و سرمازدگی افراطی محصولات ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: بالغ بر 70 درصد بودجه کمیته امداد استان خراسان رضوی تخصیص پیدا کرده است و هیچ دستگاهی به مانند کمیته امداد تا این مبلغ تخصیص بودجه نداشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۵    
استاندار هرمزگان گفت: میانگین تخصیص بودجه در هرمزگان به 59 درصد رسید.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۴    
تهران (پانا) - هرسال در زمان تخصیص بودجه آموزش و پرورش باوجوداینکه بزرگ ترین نهاد دولتی است اما همواره سهم کمتری دارد اما اقتصاددان ها معتقد هستند شاید بتوان با همین بودجه، آدم های توانمند بهتری را به لحاظ کیفی و مهارتی تربیت کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت: انباشتگی تخصیص بودجه قابل توجیه نیست در صورت مشاهده دوباره برخورد جدی و قاطعانه با دستگاه های اجرایی انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۸:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: نظارت برخط مجلس بر تخصیص بودجه باعث شفافیت در محل هزینه کرد اعتبارات و کاهش جابجایی تخصیص ها خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۹:۴۲    
مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری از تخصیص بودجه 400 میلیارد تومانی برای تملک باغات شهر تهران و تبدیل آنها به فضای سبز عمومی در سال 1401 خبر داد و گفت ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۲:۴۸    
رپورتاژ آگهی برای کسب وکارهای نوپا، امکان تخصیص بودجه زیاد برای بازاریابی و مارکتینگ وجود ندارد. اما با توجه به اهمیت آن در رشد و برندینگ کسب وکارها وجود استراتژی بازاریابی کاملاً ضروری است. اگر به دنبال استراتژی های بازاریابی کم هزینه برای تقویت کسب وکار خود هستید همراه ما باشید. ...
بویر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۹:۳۲    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد با انتشار جدولی مدعی رتبه 20 و نه 30 استان در بودجه شد. شهابی با دروغ خواندن رتبه استان در بحث بودجه به آماری از بودجه اشاره کرد که البته خود گواهی بر رتبه ضعیف استان است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای شهر شیراز با تاکید بر استفاده از ظرفیت مشارکت شرکت های دانش بنیان در راستای توسعه اقتصادی شهر و تامین درآمد پایدار، پیشنهاد داد: در سال های آتی چند درصد از بودجه شهرداری به حوزه حمایت از این شرکت ها اختصاص یابد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، مهمترین جزء بودجه در همه کشورها که با استفاده از آن دولت ها اقدام به رونق بخشی به اقتصاد و توسعه کشور می کنند، جزء عمرانی بودجه یا اصطلاحا تملک دارایی های سرمایه ای است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
تبریز- مدیرکل بحران استانداری آذربایجان شرقی اقدامات شهرداری تبریز در مسیرگشایی ها و بازآفرینی شهری را ارزنده دانست و در عین حال تخصیص بودجه دولتی برای این بحث را ضروری خواند.
صبح خرد   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد به خبر کسب رتبه آخر این استان در تخصیص بودجه واکنش نشان داد و گفت: این خبر صحت ندارد.