یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۲:۲۵Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمک هزینه»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا -بایدن ضمن آنکه خواهان اقدام اضطراری دولت و کنگره برای پرداختن به بحران های اقتصادی و بهداشتی شده، هشدار داده است اگر تا پایان سال 2020 اقدامی انجام نشود، 12 میلیون آمریکایی از کمک هزینه بیکاری که برای تأمین خورد و خوراک و پرداخت قبوض به آن اتکا دارند، محروم خواهند شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون هزار و 465 دانشجو تحت حمایت این نهاد هستند، گفت: در سال تحصیلی جاری حدود سه میلیارد تومان کمک هزینه تحصیلی و شهریه به دانشجویان مددجو در استان پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل بهزیستی البرز گفت: کمک هزینه نگهداری از معلولان تحت پوشش بهزیستی امسال 15 درصد افزایش داشت و در سال آینده هم با توجه به تورم حداقل تا 45 درصد افزایش پیدا می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - نیمی از دانش آموزان محروم بابلی که برای خرید کمک هزینه تلفن هوشمند وام 2 میلیون تومانی به بانک ها معرفی شده اند ، تاکنون نتوانسته اند از سد مشکلات اداری بانکی عبور کنند و همچنان در انتظار تهیه گوشی هوشمند هستند.
کمیته ملی المپیک   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
آژانس جهانی ضددوپینگ، وادا از دریافت 5 میلیون دلار کمک هزینه بیشتر خبرداد. به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از وادا، آژانس جهانی ضددوپینگ اعلام کرده است که از سوی دولت های مصر، چین ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
در آبانماه سال جاری 125 کمک هزینه جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی پرداخت شد.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۹:۱۱    
شمال نیوز: اعضای انجمن صنفی مترجمان استان مازندران که در "صندوق اعتباری هنر" ثبت نام نموده اند می توانند کمک هزینه ی واریزشده به "هنرکارت" خود را دریافت نمایند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- در نظر گرفتن کمک هزینه بیکاری برای هنرمندان، اقدامی مثبت در توجه به جایگاه هنرمند در کشور است که می تواند با اطلاع رسانی دقیق، تکرار در طول سال و سهولت دسترسی تکمیل شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۳:۳۲    
از میان انبوه پیامک های رسیده در تاریخ چهاردهم آذرماه ، مهمترین آن ها در قالب یک بسته ارائه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس اداره بهزیستی دامغان گفت: یک هزار و 200 معلول در این شهرستان از کمک هزینه مستمری و معیشتی بهزیستی بهره مند می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس بهزیستی شرستان کبودراهنگ با بیان اینکه اهدا جهیزیه، تسهیلات اشتغال، کمک هزینه تحصیل، تسهیلات مشاغل خانگی و ساخت مسکن از جمله خدمات بهزیستی برای معلولان است، گفت: در سال جاری 12 زوج از بهزیستی کبودراهنگ جهیزیه دریافت کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سیدی گفت : 210 دانش آموز و 51 دانشجو از کمک هزینه تحصیلی و شهریه به ارزش 60 میلیون و 810 هزار تومان بهره مند شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۱    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد بیمه شدگان واجد شرایط سازمان تامین اجتماعی برای دریافت کمک هزینه ازدواج می توانند با ورود به سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان، درخواست خود را ارائه و این هدیه را دریافت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون توانبخشی سازمان بهزیستی استان قزوین گفت: در حال حاضر به 23 هزار 335 نفر از هم استانی ها از طرف سازمان بهزیستی کمک هزینه معیشتی پرداخته می شود که افراد دارای معلولیت، سالمندان وبیماران روانی مزمن را شامل می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۰:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
ساری (پانا) - مدیرکل بهزیستی مازندران با اشاره به تحت پوشش بودن 66 هزار و 213 فرد دارای معلولیت در بهزیستی مازندران اعلام کرد که ماهانه حدود 7٫5 میلیارد تومان بابت کمک هزینه مستمری، هدفمندی و حق پرستاری و مددکاری افراد دارای معلولیت درخانواده بصورت ماهیانه پرداخت می شود. ...
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون مشارکت ها، اشتغال، مسکن و مراکز غیردولتی بهزیستی استان بوشهرگفت: 530 میلیون تومان کمک بلاعوض تا آبان ماه به معلولان اجاره نشین این استان پرداخت شد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۱:۵۳    
همتی با بیان اینکه تعداد معلولان برخوردار از کمک هزینه حق پرستاری در منزل در استان افزایش می یابد، گفت: 38 درصد دستگاه های اجرایی استان به موضوع مناسب سازی تردد معلولان در ادارات توجه داشته اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۱:۱۴    
یاسوج- ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیمه شدگان واجد شرایط سازمان تامین اجتماعی برای دریافت کمک هزینه ازدواج می توانند با ورود به سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان، درخواست خود را ارایه و این هدیه را دریافت کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور حمایت از دانشجویان تحصیلات تکمیلی، اعضای هیأت علمی، شرکت های دانش بنیان و شتاب دهنده های دانش بنیان طی فراخوانی از گرنت کمک هزینه تحقیق و توسعه خبر داد.
عصر زاگرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۷:۰۴   + ۳۱ سایت دیگر  
بیمه شدگان واجد شرایط سازمان تامین اجتماعی برای دریافت کمک هزینه ازدواج می توانند با ورود به سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان، درخواست خود را ارایه و این هدیه را دریافت کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۰    
جاتن گفت: در استان قزوین 4 هزار و 102 معلول ضایعه نخاعی داریم که ماهانه 540 هزار تومان حق پرستاری به این افراد علاوه بر مستمری و کمک هزینه تأمین وسایل بهداشتی پرداخت می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۱:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشوربا بیان اینکه بیش از 51 هزار نفر از سالمندان، معلولان و بیماران روانی مزمن شرایط لازم برای حضور در خانواده ندارند، گفت: برای هر یک از این افراد ماهانه بین 924 هزار تا یک میلیون تومان به حساب مراکز خیریه نگهداری غیردولتی به صورت یارانه واریز می شود ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۴    
نماینده مردم گناباد وبجستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب مجلس شورای اسلامی وتایید شورای نگهبان کمک هزینه معیشتی حمایتی 200هزار تومانی غیر نقدی برای ماه های باقیمانده سال به 60میلیون ایرانی که دریافتی زیر 5میلیون تومان دارند، پرداخت خواهد شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۰:۲۱   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشوربا بیان اینکه بیش از 51 هزار نفر از سالمندان، معلولان و بیماران روانی مزمن شرایط لازم برای حضور در خانواده ندارند، گفت: برای هر یک از این افراد ماهانه بین 924 هزار تا یک میلیون تومان به حساب مراکز خیریه نگهداری غیردولتی به صورت یارانه واریز می شود ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
افزایش قیمت لوازم بهداشتی و کمبود شدید آن افراد دارای معلولیت شدید و خیلی شدید را با مشکلات بسیاری مواجه کرده است و اگرچه کمک هزینه های سازمان بهزیستی افزایش داشته است، اما این افراد و خانواده هایشان همچنان با مشکلات بسیاری روبرو هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۳۱    
گروه استان ها - کارگران فصلی یا روزمزد در کرمانشاه گفتند که برای روزهای طولانی بیکار هستند و زندگی خود را از راه یارانه و کمک هزینه کمیته امداد می گذرانند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: به دلیل نقش بسته بندی و طراحی صنعتی در فروش محصولات، کمک هزینه طراحی صنعتی تا سقف 50 درصد هزینه های صورت گرفته به شرکت های دانش بنیان اعطا می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
از سوی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری برای ارتقای بسته بندی و طراحی صنعتی محصولات دانش بنیان بسته حمایتی شامل 50 درصد کمک هزینه طراحی صنعتی به شرکت ها اختصاص یافت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۰    
مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی با بیان اینکه امسال برای 480 نفر از معلولان تحت حمایت این نهاد در استان ایجاد شده است، گفت: طی 8 ماه اخیر 150 نفر از افراد دارای معلولیت تحت حمایت بهزیستی استان از کمک هزینه های اشتغال استفاده کردند.
آی تی رسان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۰    
الیاس منیری، معاون صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، از ارائه وام کمک هزینه خرید گوشی به دانشجویان خبر داد. منیری گفت: حدود 10 درصد از دانشجویان کشور به گوشی هوشمند دسترسی ندارند، به همین دلیل صندوق رفاه، به دانشجویانی که از امکانات مناسب برخوردار نیستند ...
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: 128 هزار و 928 خانوار ایلامی در قالب 427 هزار و 957 نفر واجد شرایط حمایت جبرانی دولت برای کمک هزینه معیشت خانوارهای کم درآمد هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
دبیر حقوقی شورای صنفی دانشجویان علوم پزشکی از موافقت با اختصاص 1000 میلیارد ریال برای افزایش 50 درصدی کمک هزینه تحصیلی دانشجویان علوم پزشکی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- کمک هزینه های معیشتی 60 و 100 هزار تومانی مجلس مرهمی بر دردهای کارگران فصلی ارومیه نبوده و این کارگران از نحوه حمایت دولت و مجلس شورای اسلامی ناراضی هستند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
محسن فتاپور معاون امور توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی استان تهران در گفت وگو با میزان گفت:اچ. ای. وی، ویروس نقص در سیستم ایمنی بدن است که باعث می شود فرد در مقابل کوچکترین عفونت و بیماری نتواند از اعضای حیاتی بدن خود دفاع کند و همان بیماری باعث مرگ فرد مبتلا به ایدز شود. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد شهرستان پاکدشت از پرداخت 48 مورد کمک هزینه ازدواج به مددجویان تحت حمایت این نهاد در هشت ماهه سال جاری خبر داد.
ایستنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گفته معاون صندوق رفاه دانشجویان، 10 درصد دانشجویان کشور به گوشی اندروید دسترسی ندارند و از این رو قرار است صندوق رفاه به تمامی دانشجویانی که این امکانات را نداشته باشند وام کمک هزینه خرید گوشی یا تبلت تا سقف 5 میلیون تومان پرداخت می کند. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۷:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: به دنبال دستور ویژه استاندار هرمزگان مبنی بر تهیه منزلی مناسب برای بانوی بندرعباسی که هفته گذشته، آلونک وی تخریب شده بود، خانه ای برای او رهن شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۲    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نهبندان گفت: در سه ماهه اول سال تحصیلی به 531 دانش آموز نهبندانی کمک هزینه تهیه کتب درسی اعطا شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
دولت در دور دوم حمایت های جبرانی وام یک میلیون تومانی و کمک هزینه یکصد هزار تومانی به 29 میلیون و 700 هزار نفر پرداخت می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۴    
حجت الاسلام هاشمی با بیان اینکه در راستای کمک های مومنانه بیش از 60 بسته حمایتی میان نیازمندان توزیع شد گفت: بیش از 260 میلیون ریال کمک هزینه راه اندازی کسب و کار به چهار نفر از جوانان زرگان واگذار شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۷    
رئیس کمیته امداد سرخس گفت: با مشارکت 250 میلیون تومانی خیران، 25 سری کمک هزینه جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد اهدا شد.
خبرگزاری ایسنا: معاون صندوق رفاه دانشجویان با تاکید بر اینکه 10 درصد دانشجویان گوشی اندروید دسترسی ندارند، گفت: صندوق رفاه به تمامی دانشجویانی که این امکانات را نداشته باشند وام کمک هزینه خرید گوشی یا تبلت تا سقف 5 میلیون تومان پرداخت می کند. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۷:۲۷    
قلم_مرکزی_رئیس کمیته امداد شهرستان محلات از پرداخت 518میلیون و 800هزارتومان کمک هزینه معیشت به مددجویان تحت حمایت در هفت ماهه امسال خبر داد.
باشگاه در وپنجره و نما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۱۷    
باشگاه در و پنجره و نما: معاون توسعه محله ای سازمان نوسازی شهر تهران ضمن تشریح جزئیات پرداخت کمک هزینه اجرای نمای ساختمان ، گفت: در 6 ماه دوم سال گذشته 155 پرونده نما به سازمان ارسال و یک میلیارد و 500 میلیون تومان به عنوان کمک هزینه اجرای نما پرداخت شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون هنری، سینمایی و سمعی بصری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت:کمک هزینه بیکاری ایام کرونا به مبلغ 100 هزار تومان، به اصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه که عضو صندوق اعتباری هنر هستند تعلق می گیرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
البرز-مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز گفت: اگر متقاضیان دریافت کمک هزینه 100 هزار تومانی برای ارسال پیامک به سامانه 6369 با مشکل مواجه هستند و پیامکشان ارسال نمی شود، باید شماره 98 را قبل 6369 وارد کنند.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
حامد شمس، رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره جزئیات تسهیلات کرونایی از واریز بسته معیشتی 100 هزارتومانی از نیمه دوم آذر خبر داد. ...
برترین ها / تجارت امروز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۹:۱۷   + ۶۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: 11 میلیون خانوار مشمول کمک هزینه بلاعوض 100 هزار تومانی (معادل 29 میلیون و 700 هزار نفر) به صورت مستقیم توسط دولت شناسایی شده اند و مشمولان لازم نیست که هیچ گونه ثبت نامی را انجام دهند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
کمک هزینه 100 هزار تومانی و وام یک میلیون تومانی به خانواده هایی که منبع درآمد ثابت ندارند و در دور قبل تحت پوشش طرح های حمایتی بودند، پرداخت می شود.