سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۱۱:۵۳Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمک هزینه»

فرارو   ۳۱ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت ضمن تاکید بر اینکه یارانه نان حذف نمی شود، اعلام کرد: طرح هوشمندسازی یارانه نان از شب گذشته آغاز و کمک هزینه نانوایان دو برابر شده است. ...
ایلنا   ۳۷ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت گفت: دولت سیزدهم در عمل به وعده خود، بعنوان اولین گامِ فاز دوم طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان، کمک هزینه نانوایان در سراسر کشور را از شب گذشته به دو برابر افزایش داد.
ملیت   ۴۰ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت ضمن تاکید بر اینکه یارانه نان حذف نمی شود، اعلام کرد: طرح هوشمندسازی یارانه نان از شب گذشته آغاز و کمک هزینه نانوایان دو برابر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی خراسان شمالی گفت: 3182 نفر از افراد تحت پوشش این اداره کل، کمک هزینه لوازم بهداشتی دریافت می کنند.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۲:۵۲    
سالروز انتشار نشریه دانشگاهی اواخر ژانویه در سال 1878 دانشگاه آمریکایی ییل نخستین نشریه دانشگاهی به نام ییل نیوز را منتشر ساخت و دانشگاههای دیگر از آن اقتباس کردند. دیوان عالی آمریکا حکم داده است: از آنجا که نشریات دانشگاهی با کمک هزینه دولت انتشار می یابند، حق گرفتن اگهی تجاری و تکفروشی ندارند ...
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۳:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
حداقل حقوق بازنشستگان در 1402 با یک میلیون و 300 هزار تومان افزایش به 6 میلیون و 300 هزار تومان می رسد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۲:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
کمک هزینه روزهای بارداری و غرامت دستمزد روزهای بارداری امکانی است که زنان بیمه شده می توانند در دوران بارداری خود از آن بهره مند شوند، اما دریافت آن مستلزم شرایطی است.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
حمایت های درمانی بارداری و حوادث، پرداخت غرامت دستمزد ایام بیماری، بارداری همچنین مرخصی زایمان در زمره تعهدات کوتاه مدت تامین اجتماعی است
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۷:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان سمنان از اعطای 1357 کمک هزینه معیشتی به خانواده های زندانیان نیازمند استان همزمان با میلاد حضرت امام علی (ع) و ایام الله دهه فجر سال جاری خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۳:۱۹    
مشاور وزیر اقتصاد گفت: در سال آینده با توجه به افزایش هزینه ها و عدم تغییر قیمت نان، کمک هزینه ثابت به نانوایان کفاف مخارج آن ها را نمی دهد. برای همین کمک هزینه ای که به نانوایان پرداخت می شود در مرحله جدید دوبرابر یعنی 30 درصدِ فروش روزانه می شود.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۳:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مشاور وزیر اقتصاد گفت: بزرگترین یارانه سال آینده همچنان به آرد و نان تعلق می گیرد و قیمت این کالای اساسی سال 1402 هم افزایش نخواهد یافت.
حیات   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۲:۴۸    
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: افزایش دو برابری کمک هزینه 15 درصدی پرداختی به نانوایان هم در مرحله دوم خبر است و تلاش می شود تا خلاء درآمدی نانوا با وضعیت بهتری جبران شود.
شادا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۲۷   + ۵۹ سایت دیگر  
مشاور وزیر اقتصاد با تشریح جزئیات مرحله دوم طرح هوشمندسازی سازی یارانه آرد و نان گفت: شناورسازی سهمیه آرد نانوایان بر اساس عملکرد آنها، مشارکت مردم در نظارت بر عملکرد نانوایان و تکمیل داده ها از این طریق و افزایش کمک هزینه پرداختی به نانوایان در این مرحله انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۹:۱۵    
به 9 نفر از برگزیدگان پویش کتابخوانی "مرا با خودت ببر" به قید قرعه کمک هزینه سفر به عتبات عالیات اهداء می شود.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۹:۱۴   + ۲۳ سایت دیگر  
بانک کارگشایی همواره تلاش می کند تا با پرداخت تسهیلات زمینه ساز کارگشایی و رفع نیازهای فوری، گره گشایی از مشکلات و گشایش دهنده مشکلات و احتیاجات ضروری متقاضیان باشد. ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
به گفته محمد جلال مشاور وزیر اقتصاد، در فاز دوم طرح هوشمندسازی یارانه آرد کمک هزینه دولت به نانوایی ها از 15 درصد به حدود 30 درصد افزایش خواهد یافت و یارانه نان در سال 1402 به 105 هزار میلیارد تومان خواهد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۴۲    
مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: رویکرد دولت سیزدهم توجه به اشتغال، مسکن و معیشت مددجویان بوده و در این راستا اقدامات موثری صورت گرفته است.
مامان ماهایانا گفت: حضور شاعران اندونزیایی در جشنواره بین المللی شعر فجر ضمن آغاز روابط ادبی دو کشور به توسعه شعر در اندونزی کمک می کند. شهرداری ها در اندونزی برای حضور شاعران این کشور در مجامع بین المللی کمک هزینه اختصاص می دهند.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۱۷   + ۶۹ سایت دیگر  
کمک هزینه 300 میلیون تومانی خرید خودرو؛ ده ها تلفن همراه و کنسول بازی؛ این، تنها بخشی از جوایز جشنواره زمستانه بانک تجارت است که از ابتدای دی ماه آغاز شده و تا پایان اسفند ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
در حرکتی خودجوش از سوی انجمن اصناف و بازاریان و برخی از سرمایه گذاران ارس، کمک هزینه نقدی شش میلیارد ریالی برای حمایت از زلزله زدگان خوی جمع آوری شد.
سلام نو / طلا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
پرداخت غرامت دستمزد ایام بارداری در دسته تعهدات کوتاه مدت سازمان تأمین اجتماعی قرار دارد. مطلب زیر به طور کامل همه آنچه درباره غرامت دستمزد ایام بارداری باید بدانید، را توضیح می دهد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۷:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان از پرداخت 167 میلیارد تومان کمک هزینه مراسم ترحیم به 46 هزار و 444 نفر بیمه شده در استان اصفهان خبر داد و گفت: کمک هزینه مراسم ترحیم به بیمه شده و همسرش در زمان فوت پرداخت خواهد شد که حداقل دستمزد آن سال خواهد بود و امسال مبنی بر حقوق افراد این مبلغ 4 میلیون تومان ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مشمولان بیمه تامین اجتماعی معمولا از خدمات درمانی استفاده می کنند و نهایتا وقتی اخراج می شوند یا شغلشان را از دست می دهند، یاد مستمری بیکاری می افتند، اما اگر هر ماه کلی پول از حقوق شما کم می شود و به اضافه سهم کارفرما، به حساب سازمان تامین اجتماعی می رود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان از پرداخت 167 میلیارد تومان کمک هزینه مراسم ترحیم به 46 هزار و 444 نفر بیمه شده در استان اصفهان خبر داد و گفت ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۰۵    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری هرمزگان ، ملکی فر در رابطه با چرایی، فرایند، شرایط و ملاحظات کمک هزینه تحقیق و توسعه بیان داشت: یکی از الزامات توسعه کسب وکارهای دانش بنیان، انجام فعالیت های تحقیقاتی (موسوم به تحقیق و توسعه) با هدف توسعه فناوری است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۵:۰۱    
شهروند خبرنگار ما از پرداخت کمک هزینه به مدرسه دولتی گلایه کرد و از مسئولان درخواست رسیدگی کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۳۱    
مشاور وزیر اقتصاد گفت: در مرحله دوم طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان محدودیت تولید نان به دلیل محدودیت سهمیه برای نانوایان برداشته می شود و جبران کمک هزینه نانوایان افزایش تا دو برابری خواهد داشت.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره رفاه و سلامت طلاب جامعه الزهرا علیهاالسلام از اهدای 12 کمک هزینه خرید جهیزیه به طلاب نوعروس کم برخوردار خبر داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مشاور وزیر اقتصاد گفت: در مرحله دوم طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان محدودیت تولید نان به دلیل محدودیت سهمیه برای نانوایان برداشته می شود و جبران کمک هزینه نانوایان افزایش تا دو برابری خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توانبخشی بهزیستی قزوین از پرداخت کمک هزینه پرستاری به 508 معلول ضایعه نخاعی تحت پوشش بهزیستی استان و برخی هزینه های دیگر خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مشاور وزیر اقتصاد گفت: در مرحله دوم طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان محدودیت تولید نان به دلیل محدودیت سهمیه برای نانوایان برداشته می شود و جبران کمک هزینه نانوایان افزایش تا دو برابری خواهد داشت.
شادا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۱۷   + ۵۰ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در مرحله دوم طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان در نظر گرفته شده؛ محدودیت تولید نان به دلیل محدودیت سهمیه برای نانوایان برداشته می شود ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
هدف از پرداخت کمک هزینه کفن ودفن یا کمک هزینه مراسم ترحیم، جبران بخشی از هزینه هایی است که بازماندگان افراد مشمول قانون تأمین اجتماعی به دنبال فوت آنان متحمل شده اند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
پرداخت کمک هزینه مراسم ترحیم به افراد یکی از تعهدات بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی است که برای دریافت آن به شرایط و مدارکی نیاز است.
خمام نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سیدمرتضی حسینی نسب صبح امروز در گفتگو با خمام نیوز با بیان اینکه هر فقره جهیزیه متشکل از یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، اجاق گاز، تلویزیون و جاروبرقی تولید ملی بوده، اذعان داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون 34 فقره جهیزیه به تازه عروسان اهدا شده و 9 نفر از دامادها کمک هزینه ازدواج ...
تامین اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۴۲   + ۴۲ سایت دیگر  
پرداخت کمک هزینه مراسم ترحیم به افراد مشمول واجد شرایط، یکی از تعهدات بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی است. در این مطلب، با شرایط و چگونگی ارائه این خدمت بیمه ای آشنا می شوید. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
الیگودرز- رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از پرداخت تسهیلات و کمک هزینه درمان به چهار هزار بیمار صعب العلاج استان از سوی صندوق حمایت از بیماران صعب العلاج خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تاخیر در پرداخت کمک معیشتی معلولان، مشکلات فراوانی را برای آن ها به وجود آورده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل کمیته امداد استان سمنان بابیان اینکه مددجویان تحت پوشش این نهاد از کمک هزینه مسکن بهره مند می شوند، گفت: 18 میلیارد تومان ودیعه مسکن و اجاره بها به مددجویان پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیر کل کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه 2450 خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان از کمک هزینه اجاره بها و ودیعه برخودار می شوند،
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۶    
18 سری کمک هزینه جهیزیه در اسدآباد به نوعروسان اهدا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر امیدیه از پرداخت کمک هزینه دارو و درمان به بیماران نیازمند در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی، مسکن و اشتغال بهزیستی چهارمحال و بختیاری گفت: طی 9 ماهه ابتدایی امسال 157 مددجوی بهزیستی استان کمک هزینه بلاعوض ازدواج دریافت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: از آغاز سال جاری تا پایان دی ماه 36 میلیارد و 700 میلیون ریال کمک هزینه درمانی به بیماران نیازمند پرداخت شده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۱۱   + ۳۶ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: احسان خاندوزی گفت: خبری از آزادسازی قیمت نان نیست و محدودیتی برای خرید نان وجود ندارد. هم چنین محدودیت نانواها در خرید آرد برداشته می شود و می توانند هرچه بیشتر پخت کنند، بیشتر آرد بخرند و کمک هزینه دولت که هرشب پرداخت می شود هم افزایش خواهد یافت.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره رفاه و سلامت از تمدید مهلت ثبت نام وام قرض الحسنه معیشتی و کمک هزینه خرید لپ تاپ ویژه طلاب جامعه الزهرا علیهاالسلام تا ساعت 24 امشب خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۶    
بیش از چهار هزار واحد نانوایی در استان به دستگاه کارتخوان هوشمند مجهز شدند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت در نشست خبری گفت: کمک هزینه پرداختی دولت به نانواها در فاز دوم افزایش خواهد یافت.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
کمک هزینه پرداختی دولت به نانوایان در اجرای مرحله دوم طرح هوشمندسازی تخصیص آرد افزایش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۷:۵۵    
بیش از 300 میلیون تومان کمک هزینه تعمیرات مسکن به مددجویان دودانگه پرداخت شد.