یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۵:۲۶Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنیاد علوی»

شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۱:۱۶    
مدیرعامل بنیاد علوی با بیان اینکه به برکت بنیاد علوی 42 پروژه عمرانی در شهرستان زهک در دست اجرا است، گفت: 20 میلیارد تومان بنیاد علوی برای اجرای پروژه های عمرانی زهک اختصاص می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر شهرک های کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: طبق گفت و گوهای انجام شده با بنیاد علوی مقرر شده تا یک شهرک گلخانه ای 50 هکتاری در قالب یک کشت و صنعت وسیع در شهرستان چالدران ایجاد شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۳    
معاونت پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه ی منابع انسانی آموزش و پرورش هرمزگان از 19 پروژه در حال ساخت بنیاد علوی در بخش احمدی شهرستان حاجی آباد بازدید کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۳    
شهبازی گفت : با تزریق اعتبار 5 میلیارد ریالی از سوی بنیاد علوی مشکل گاز کشی مدارس سطح شهرستان هلیلان بر طرف خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۸:۱۴    
یاسوج - ایرنا - فرماندار لنده گفت: با همکاری بنیاد علوی پنج میلیارد ریال برای پخش دیجیتال/ اچ دی/ شبکه های تلویزیون این شهرستان هزینه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
پل دختر- نماینده بنیاد علوی در لرستان گفت: با تعریف چندین پروژه عمرانی، مشکلات زیرساختی دهستان های ملاوی، افرینه و میان کوه شرقی پل دختر برطرف می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مراسم کلنگ زنی 2 بامدرسه در شهرستان ملکشاهی با مشارکت بنیاد علوی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.
عصر زاگرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش عصر زاگرس و به نقل خبرگزاری فارس از لنده؛ هر ساله با شروع فصل بارندگی و راه افتادن سیلاب در دره روستای وحدت از بخش موگرمون در شهرستان لنده، ارتباط دو منطقه طیبی سردسیر در بخش چاروسا و طیبی گرمسیر در لنده و ارتباط 10 روستای بخش موگرمون با لنده مرکز شهرستان به [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت: بسته های حمایت معیشتی با مشارکت بنیاد علوی بین شماری از روستاییان این استان توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۳۴    
نصیرائی از توزیع یکصد هزار اصله نهال دیم با مساعدت بنیاد علوی بین کشاورزان شهرستان درمیان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام وام دانشجویی بنیاد علوی 15 آذر به پایان می رسد، دانشجویان برای درخواست این وام باید دارای شرایط و ضوابطی باشند.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
یک دستگاه بیل مکانیکی از سوی بنیاد علوی برای آبادانی و بهبود جاده های مراوه تپه به مسئولین این شهرستان اهدا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - برگزاری مجازی نمایشگاه هفته پژوهش، اهدای یک دستگاه بیل مکانیکی به اداره راهداری مراوه تپه از سوی بنیاد علوی و آزادی 300 زندانی با پادرمیانی اعضای شورای حل اختلاف سه خبر کوتاه روز یکشنبه گلستان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۱۳    
بنیاد علوی در شهرستان مانه و سملقان خراسان شمالی به عنوان شهرستان هدف، با ورود به عرصه اصلاح نژاد دام، توانست در نخستین نتیجه این اقدام در روستای کهنه جلگه، دو قلوزایی و سه قلوزایی گوسفندان یکی از دامداران این روستا را به نمایش بگذارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۸    
طرح های آبادانی و پیشرفت با شعار کار با مردم، برای مردم با هدف بهبود معیشت، ارتقای سطح امنیت و کاهش نرخ بیکاری توسط بنیاد علوی اوایل امسال در روستاهای شهرستان سروآباد شروع شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
منصوری معاون بنیاد مستضعفان امروز با حضور در شهرستان زهک از روند اجرای پروژه های محرومیت زدایی بنیاد علوی بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان فرماندار الیگودرز می گوید: دو بخش محروم این شهرستان مورد توجه بنیاد علوی قرار گرفته است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۱    
مدیرعامل بنیاد علوی با اشاره به کمک بیش از 100 میلیارد تومانی این مجموعه به لرستان، گفت: از این مبلغ، 40 میلیارد تومان برای موضوع کرونا به دستگاه های مختلف کمک شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۸    
به مناسبت هفته بسیج 300 بسته معیشتی و کمک های نقدی به مبلغ 800 میلیون ریال بامشارکت بنیادعلوی در بین اقشار نیازمند شهرستان لنده توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پیشرفت، توسعه و آبادانی بنیاد علوی در دیشموک با بیان مشکلات حوزه بهداشت در این بخش گفت: بنیاد علوی از حوزه بهداشتی دیشموک حمایت می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۰    
خرم آباد - ایرنا - فرماندار پلدختر گفت: بنیاد علوی 10 میلیارد تومان در راستای محرومیت زدایی و احداث مسکن به این شهرستان اختصاص داده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سردار حسین معروفی گفت: با هماهنگی سپاه، بسیج، آستان قدس رضوی و بنیاد علوی 14 هزار و 300 بسته معیشتی در سطح استان توزیع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: بنیاد علوی به عنوان معین اقتصادی شهرستان رشتخوار 100 میلیارد ریال به تکمیل راه سرآسیاب به دهستان شعبه در این شهرستان اختصاص داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۴۸    
امام جمعه دیشموک با اشاره به شروع فعالیت بنیاد علوی در بخش دیشموک عنوان کرد: اگر با همکاری و همراهی ادارات و مردم باشد می تواند تحولی در بخش و شهر دیشموک ایجاد شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۷    
مدیر جهاد کشاورزی قصرقند گفت: با کاشت 7 هزار نهال از سوی بنیاد علوی، اراضی باغی قصرقند به 3 هزار و 200 هکتار افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - دبیر طرح پیشرفت و آبادانی بنیاد علوی لنده گفت: با همکاری و مشارکت مردم 80 هکتار از اراضی ملی این شهرستان زیر کشت گیاهان دارویی رفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - رییس آموزش و پرورش دیشموک گفت: با همکاری بنیاد علوی و اداره کل نوسازی مدارس کهگیلویه و بویراحمد ، 90 کلاس درس در این بخش محروم نوسازی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر نهاد آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی دیشموک از ساخت 90 کلاس درس در دیشموک با همکاری بنیاد علوی و اداره کل نوسازی خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
جلسه کارگروه بسیج سازندگی در استانداری استان مرکزی با حضور سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله، سردار زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور، استاندار مرکزی مهندس آقازاده و مهندس منصوری مدیرعامل بنیاد علوی برگزار گردید. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: خرم آباد- مدیرعامل بنیاد علوی از اجرای طرح الگوی جامع آبادانی و پیشرفت در 3 منطقه زز و ماهرو، زلقی و کوهدشت شمالی خبر داد و گفت: 50 میلیارد تسهیلات کارآفرینی به این مناطق اختصاص یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل از احداث اولین کتابخانه مستقل در شهرستان مرزی گرمی به همت بنیاد علوی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار لرستان گفت: طبق قولی که مدیرعامل بنیاد علوی دادند، قرار شد امسال حداقل 100 میلیارد تومان اعتبارات بانکی و عمرانی را در مناطق محروم 2 شهرستان کوهدشت و الیگودرز هزینه شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیر عامل بنیاد علوی کشور گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون حدود 39 میلیارد و300میلیون تومان از طریق کمیته امداد، بهزیستی، شورای سیاست گذاری و زندان ها وارد لرستان شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت بنیاد علوی 100 میلیارد تومان اعتبار برای محرومیت زدایی به لرستان اختصاص داده که در مناطق کمتر توسعه یافته استان هزینه خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۴:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل بنیاد علوی گفت: مناطق "زز و ماهرو" و "زلقی" در شهرستان الیگودرز و "کوهدشت شمالی" در کوهدشت توسط بنیاد علوی محرومیت زدایی می شود.
وارک نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۲:۳۹    
به منظور توسعه استان و رفع محرومیت یکصد میلیارد تومان اعتبار توسط بنیاد علوی در طرح های اقتصادی و عمرانی لرستان هزینه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
جهاد کشاورزی قصرقند با همکاری بنیاد علوی، هفت هزار نهال مثمر رایگان بین کشاورزان این شهرستان توزیع کرد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۵    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گلستان حمید هزارجریبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گلستان ، برابر هماهنگی بعمل آمده با بنیاد علوی استان، جلسه ای با حضور مسئولین بنیاد علوی شهرستان مراوتپه برگزار شد. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ، حسین خسروی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مسئول نهاد پیشرفت بنیاد علوی در شهرستان درمیان، اظهار کرد: تلاش های بنیاد مستضعفان در شهرستان درمیان قابل تقدیر است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- یک بانوی با همت آشخانه ای توانست٬ با تسهیلات اندک بنیاد علوی در شهرستان مانه و سملقان و ایجاد کارگاه تولید قارچ٬ برای 10 نفر به صورت مستقیم اشتغال زایی کند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر نهاد آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی در سروآباد گفت: پس اعلام نیاز شبکه بهداشت مریوان با کمک بنیاد مستضعفان، 50 عدد کپسول اکسیژن تهیه و تحویل این شبکه داده شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۶:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد -ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: 50 میلیارد ریال تسهیلات حمایتی کارآفرینی ویژه دوران شیوع ویروس کرونا ،در این استان در قالب طرح بنیاد علوی اختصاص پیدا کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۵:۴۵    
جمعی از خبرنگاران و عکاسان خبری کردستان از پروژه های بنیاد علوی در شهرستان سروآباد بازدید کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام توسط یکی از شهروندان هلیلان زمینی به مساحت 2 هزار و 631 متر به بنیاد علوی اهدا شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام موسی کاظم(ع) شهرستان شادگان، از اعزام 60 مبلغ به مساجد شهر و روستا خبر داد و گفت: با تعاملی که با بنیاد علوی داشتیم ان شاءالله تا پایان سال 60 مبلغ به مساجد شهر و روستاهای شادگان اعزام می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - فرماندار لنده گفت: پروژه آبیاری دشت بن این شهرستان با همکاری بنیاد علوی با 85 میلیارد ریال اعتبار اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
آبرسانی به 4 روستای حومه غربی لنده به همت بنیاد علوی تا دهه فجر به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان کلنگ احداث بلوار امام رضا(ع) را شهر ساربوک را بر زمین زد، این بلوار با مشارکت بنیاد علوی و شهرداری ساربوک به طول2.5کیلومتر و با اعتبار 2میلیارد و300 هزار تومان احداث خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا - سنندج - پروژه زمین چمن مصنوعی هزارخانی با امضای تفاهم نامه بین دستگاه ورزش و جوانان استان کردستان با بنیاد علوی شهرستان سروآباد در راستای توسعه روستایی و عدالت ورزشی در زمینی با زیربنای هشتصد مترمریع با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال از اوایل سال گذشته عملیات احداث آن آغاز شد و در ابتدای ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
بنیاد علوی در اجرای طرح های محرومیت زدایی شهرستان کوثر مشارکت می کند.