پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۰۰:۲۳Jan 2022 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیل»

عصر ایران   ۴۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
عدم اقبال جوانان به ازدواج صرفاً اقتصادی نیست و شرایط کرونایی نیز ازدواج جوانان را تسهیل کرده است و از هزینه های اضافه کاسته است.
صنعت ماشین   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
صنعت ماشین- سامانه ای که با هدف تسهیل در رفت وآمد این گروه فراهم شده اما تنها به بخشی از افراد دارای معلولیت آن هم معلولیت شدید سرویس می دهد. این میان تعداد معلولان و خودروها تناسب ندارد و 62 ون و 60 اتوبوس مناسب سازی شده برای 4 هزار عضو این سامانه کافی نیست ...
سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در توئیتی توافق های حاصل شده در دیدار با همتای روسی خود را تشریح کرد و گفت: تسهیل تعامل بانکی هم بخشی از توافق بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
بنزین ناخالصی دارد؟، حقیقی ها 2 هزار میلیارد تومان از بورس خارج کردند و احتمال لغو پروازها افزایش یافت از اخبار اقتصادی امروز است.
سبلان ما   ۲ ساعت پیش    
به گزارش سبلان ما ، سید حامد عاملی در جلسه مدیریت بحران استان اظهار داشت: بارش برف با توجه به تاثیر بالایی که در اقتصاد استان و معیشت بیشتر اهالی دارد ، موجب خوشحالی بوده و سختی های ناشی از بارش برف نیز با مدیریت ، کنترل می شود. ...
وزیر امور اقتصادی و دارایی نوشت: پس از دیدار با تجار ایرانی، با وزیر اقتصاد روسیه درباره سرعت بخشیدن به پروژه های خط اعتباری 5میلیارد دلاری به توافق خوبی رسیدیم.
خبرهای فوری   ۲ ساعت پیش    
خبرمهم: معاون امور بانکی و بیمه وزارت اقتصاد مسئولان بانکی خود را متعهد به اجرای دستورات رئیس جمهور در خصوص تسهیل ارائه تسهیلات بانکی می دانند. شرایط پرداختِ تسهیلات بانکی تا مبلغ 100 میلیون تومان از اول بهمن ماه تسهیل می شود و افراد بر اساس اعتبارسنجی شبکه بانکی، وام دریافت خواهند کرد.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
استاندار تهران طی بازدید از واحد های تولیدی و صنعتی شهرقدس و برگزاری جلسه کارگروه تسهیل رفع و موانع تولید مشکلات واحد ها را مورد بررسی و پیگیری قرار داد.
شبکه خبر   ۲ ساعت پیش    
معاون امور بانکی و بیمه وزارت اقتصاد از پرداخت آسان تسهیلات بانکی از اول بهمن ماه خبر داد.
اقتصاد آنلاین / طلا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۷   + ۴۱ سایت دیگر  
شعب بانک ملت در سراسر کشور در 9 ماه ابتدای امسال حدود 120 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کردند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- استاندار تهران گفت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در ماه های اخیر 67 مصوبه داشته است که تا کنون 45 مصوبه آن به صورت 100 درصد اجرایی شدع و دیگر مصوبات درحال پیگیری است.
رییس جمهور در جریان سفر به روسیه با ایرانیان مقیم این کشور دیدار کرد.
شاید بتوان مهم ترین حمایت عملیاتی نظام حکمرانی و قانونگذاری در موضوع تسهیل تشکیل نهاد خانواده و تحقق اصل دهم قانون اساسی را پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج جوانان دانست.
کیهان   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
هیات اجرایی نسبت به تسهیل در روند اجرایی شدن یکی از تبصره های مهم اساسنامه کمیته ملی المپیک در موضوع انتخابات این کمیته تعلل کرده که همین موضوع نگرانی هایی را درباره برگزاری یا عدم برگزاری انتخابات به وجود آورده است.
پانا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - استاندار تهران از پیگیری جدی وضعیت 48 لکه صنعتی جهت دریافت خدمات دولتی با عنوان شهرک های صنعتی خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران ...
شادا   ۳ ساعت پیش    
مصاحبه با شایان مدیرعامل بانک مسکن در حاشیه جلسه عملیاتی نمودن دستورات رئیس جمهور به مدیران نظام بانکی در خصوص تسهیل ارائه تسهیلات بانکی به مردم - وزارت اقتصاد 29 دی 1400 مصاحبه با صیدی مدیرعامل بانک صادرات ایران ...
پانا   ۴ ساعت پیش    
کارآمدی، یکی از ویژگی های ماهوی هر مصوبه ای است و این موضوع در عرصه عمل و اجرا جلوه خواهد داشت. برای تسهیل تحقّق کارآمدی مصوبات، یکی از روش ها، اشاعه آن هاست. اشاعه مصوباتِ مراجع قانون گذار و سیاست گذار در چگونگی اجرای آن ها بسیار مفید و مؤثر است ...
گروه استان ها-استاندار خراسان رضوی گفت: کار و خدمت رسانی در مشهد مقدس دارای جنبه های استانی، ملی و جهانی است و فعالیت در این شهر به منزله خدمت به مسلمانان جهان است.
طلا نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۵۶ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: در پی برگزاری جلسه رئیس جمهور و تیم اقتصادی دولت با مدیران عامل بانک ها و تاکید آیت الله دکتر رئیسی مبنی بر لزوم تقویت جذب سرمایه های ایرانیان خارج از کشور، مدیرعامل بانک ملی ایران دستور عملیاتی کردن این اقدام را صادر کرد. ...
معاون وزیر آموزش پرورش با اشاره به دسترسی مدیران مدارس به سامانه رصد وضعیت کرونا گفت: بازگشت پذیری دانش آموزان به مدرسه باید به عنوان اولویت و فوریت تسهیل شود.
خبر آنلاین   ۶ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
محراب براتی از صدور بیش از 7 هزار و پنجاه کارت کیشوندی برای کیشوندان در ایستگاه های مستقر درجزیره کیش خبر داد.
معاون توسعه و منابع انسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه نخستین اقدام وزیر کار قطع ارتباط مالی صندوق ها با وزرات خانه بوده، گفت: انتظار ما از مدیرکل جدید تعاون استان گیلان مردم داری، اقامه نماز و تسهیل ازدواج است.
دنیای معدن   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دنیای معدن: گسترش فناوری خوارزمی که از آغاز فعالیت های خود، بازیابی کاتالیست های مستعمل را به منظور تکمیل چرخه تولید خود در دستور کار داشته و موفقیت های علمی و عملیاتی چشمگیری را در این زمینه به دست آورده است ...
تجارت گردان   ۶ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
پتروشیمی بندرامام دومین کنفرانس باشگاه مشتریان را با رویکردی نوین در راستای تسهیل ارتباطات با مشتریان خود در سطح کشور و شرکای کلان برگزار کرد.
شاید بتوان مهمترین حمایت عملیاتی نظام حکمرانی و قانونگذاری در موضوع تسهیل تشکیل نهاد خانواده و تحقق اصل دهم قانون اساسی را پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج جوانان دانست. امری که هرساله در ذیل بند الف تبصره16 قوانین بودجه سنواتی میزان و شرایط پرداخت آن مقرر می شود ...
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایلام-معاون استاندار ایلام و فرماندار ویژه دهلران گفت: ستاد تسهیل ازدواج جوانان در دهلران تشکیل می شود.
افکار نیوز   ۷ ساعت پیش    
چاپ کتاب را برای شما تسهیل می کنیم، یعنی چه؟ تسهیلات چاپ کتاب چطور مقدور است؟
پول پرس   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
با پیوند اینترنت و صنعت، پرداخت های بانکی و مالی، اگرچه دسترسی به خدمات این حوزه را برای مشتریان بانکی تسهیل کرده است، اما در عین حال روش های سوء استفاده جدید نیز متناسب با امکانات پرداخت جدید از سوی هکرها استفاده می شود.
همدان- قلمنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان همدان از پلاک گذاری بیش از 459 هزار رأس دام سبک و سنگین همدان خبر داد.
ایکنا   ۸ ساعت پیش    
تسهیل گر اجتماعی و مدرس اخلاق حرفه ای گفت: مداخله در مددکاری اجتماعی باید به گونه ای باشد که به کرامت و عزت نفس افراد خدشه ای وارد نشود، چراکه فرد در آن مقطع دچار بحران شده است و قدرت تصمیم گیری ندارد. لذا نباید احساس فروماندگی و خودناتوان پنداری را با مداخله غیرحرفه ای به او تزریق کنیم.
سلام نو / سبلان ما   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تداوم مشکلات ناشی از بارش برف سنگین موجب اعلام تعطیلی ادارت و دستگاههای اجرایی شهرستان اردبیل از سوی استاندار شد.
سیتنا   ۸ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
سایت دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به منظور تسهیل در روند خرید علاقه مندان و مخاطبان کتاب، چهار روز زودتر از تاریخ شروع نمایشگاه، یعنی از امروز چهارشنبه (بیست ونهم دی ماه 1400) باز شد.
تحلیل بازار   ۸ ساعت پیش    
درستی، عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران و تهران و نماینده اصناف در سازمان امور مالیاتی گفت: دولت سیزدهم که قول بهبود و تسهیل فضای کسب و کار را داده است، وعده خود را عملیاتی نماید.
تابش کوثر   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به مناسبت 29 دی ماه روز ملی هوای پاک، بد نیست سری به قانونی که به همین نام شناخته می شود بزنیم. قانون هوای پاک که حدودا چهارسال است که تصویب شده، هنوز در بسیاری از مواد آن اجرایی نشده است و موادی که باید به تسهیل تنفس مردم کمک کنند تنها در حد نوشته روی کاغذ باقی مانده اند ...
پیام خاوران   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: به منظور شتاب بخشیدن به روند توسعه استان، نباید فرصت ارتباطات خارجی را از دست بدهیم.
رئیس سازمان صمت گیلان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید از پرداخت تسهیلات به 712 واحد صنعتی و تولیدی در گیلان خبرداد.
وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: تسهیل تبادلات ارزی و بانکی از دیگر محورهای مذاکره بود که در این زمینه نکاتی مطرح کردیم و امیدواریم با تعاملات بانک مرکزی در این زمینه، سفر آقای رئیس جمهور شروع یک گشایش ویژه باشد.
ایبنا   ۹ ساعت پیش    
محمد خراسانی زاده، در آئین بزرگداشت اهالی صنعت چاپ استان تهران ایجاد وحدت رویه بین واحد های چاپی استان تهران را بسیار حائز اهمیت دانست و با تاکید بر ضرورت تحول در رویکرد ها برای از شهرستانی به استانی گفت: اگر مشکلات استانی دیده شود، زمینه تسهیل و روان شدن امور فراهم خواهد شد.
معاون پیشگیری از معلولیت های مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد در سفر به سیستان و بلوچستان با اشاره به عدم استقبال پزشکان برای همکاری در حوزه ژنتیک در این استان، گفت: از طریق بکارگیری متخصصین رشته های مرتبط با ژنتیک، بزودی دسترسی آسان خدمات مشاوره ژنتیک در سطح استان میسر می شود.
وزیر اقتصاد می گوید در سفر رییس جمهور به مسکو توافقات اولیه برای احداث 3نیروگاه جدید، خط راه آهن رشت آستارا و خرید 2هزار لوکوموتیو صورت گرفته است.
قلمنا/ هرمزگان -سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: همه دستگاه های اجرایی وظیفه دارند به رشد جذب سرمایه گذاری در استان هرمزگان، کمک کنند.
شفقنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا رسانه_شورای دولتی جمهوری خلق چین، اخیرا طرحی را برای تسهیل توسعه اقتصاد دیجیتال در چهاردهمین برنامه توسعه پنج ساله این کشور ارائه کرد. به گزارش شفقنا رسانه از مهر؛ شورای دولتی جمهوری خلق چین، روز چهارشنبه، مورخ 12 ژانویه 2022 ...
رییس کل بانک مرکزی با تاکید بر لزوم تحول در نظام بانکی و کنترل تورم گفت: اصلاح قوانین و مقررات بانکی در راستای تسهیل دسترسی مردم به خدمات بانک ها در دستور کار جدی بانک مرکزی است.
شیعه نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نامزد راست افراطی در انتخابات پیش روی ریاست جمهوری فرانسه، ضمن رد هرگونه احتمال عذرخواهی از الجزایر در صورت پیروزی، از لغو توافقنامه تسهیل کار و اقامت مهاجران مسلمان الجزایری در فرانسه خبر داد.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رویه تعادل سیاسی باعث ارتقای جایگاه ایران در جهان می شود، سفر رئیس جمهور به روسیه؛ رویدادی بزرگ و تاریخی، گسترش ارتباط ایران و روسیه؛ عامل تسهیل کننده روابط خارجی کشور برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.
دنیای بانک   ۱۰ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک سینا؛ به منظور بهبود سرویس های نوین بانکی و تکمیل سبد خدمات بانکداری الکترونیک و نیز تسریع و تسهیل در دسترسی به خدمات، این بانک نسخه جدید سرویس پرداخت قبض با قابلیت استعلام گیری کلیه قبوض شرکت های خدماتی را بر روی سایت بانک راه اندازی نموده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۰    
گروه استان ها استاندار گیلان با بیان اینکه صدور مجوزهای بی نام با هدف تسهیل در سرمایه گذاری آغاز شد گفت: فراخوان انتخاب سرمایه گذاران توانمند به زودی آغاز می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۷    
ناصر مقدم: کاهش تصدی گری و افزایش حمایت و نظارت دولتی و تسهیل در نقش آفرینی بخش خصوصی، سیاست کاری ما درحوزه فرهنگ و هنر است.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اردبیل اظهار کرد: قرار نیست هر کس با قوانین ساختگی و فاقد ضوابط حمایتی از سرمایه گذاران در مسیر تولید و کارآفرینی مانع تراشی کند بلکه بهتر است با تسهیل فرآیندها به بهبود شرایط کسب و کار در استان کمک شود.