شنبه ۲۷ دیساعت ۰۴:۰۴Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

وزارت صنایع و معادن - وزارت صنایع و معادن (mimt.gov.ir)

وزارت صنایع و معادن 25 اسفند 1395 وزارت صنایع و معادن 26 فروردین 1396 وزارت صنایع و معادن 29 اسفند 1397 وزارت صنایع و معادن 29 اسفند 1398 وزارت صنایع و معادن 31 فروردین 1399 وزارت صنایع و معادن 31 اردیبهشت 1399 وزارت صنایع و معادن 31 خرداد 1399 وزارت صنایع و معادن 31 تیر 1399 وزارت صنایع و معادن 1 مرداد 1399 وزارت صنایع و معادن 31 شهریور 1399 وزارت صنایع و معادن 30 مهر 1399 وزارت صنایع و معادن 28 آبان 1399 وزارت صنایع و معادن 30 آذر 1399 وزارت صنایع و معادن 1 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 2 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 3 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 4 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 5 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 6 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 7 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 8 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 9 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 10 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 11 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 12 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 13 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 14 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 15 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 16 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 17 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 18 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 19 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 20 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 21 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 22 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 23 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 24 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 25 دی 1399 وزارت صنایع و معادن 27 دی 1399 
  ۳ ساعت پیش    
همانطور که چند روز پیش در رسانه ملی هم قول داده بودیم مشکل کمبود روغن در استان برطرف شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۱۰    
آزاد سازی تعداد 191 محدوده در استان خراسان شمالی
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۱:۴۰    
جلسه اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی بجنورد با حضور رضا زاده، سرپرست سازمان صمت استان خراسان شمالی در سالن جلسات اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی بحنورد برگزار گردید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۰:۴۰    
فرش دستباف خراسان شمالی نیازمند حمایت در بخش تامین زیرساخت های مورد نیاز در فرآیند تولید همچون ایجاد کارگاه های ریسندگی نخ پشم و ابریشم و کارگاه های رنگرزی نخ خامه قالی می باشد
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۰    
آمادگی داریم با قید فوریت پروانه اکتشاف مرحله دوم آلبلاغ را به نام ایمیدرو صادر کنیم به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزارت صمت با تاکید بر بسترسازی برای تحقق نهضت ساخت داخل در صنعت لوازم خانگی گفت: محدودیت های بین المللی فرصتی در اختیار ما قرار داد که باید از آن استفاده کنیم و توان تولید خود را در ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
سلسله نشست های هم اندیشی بررسی وضعیت زنجیره ارزش صنایع لوازم خانگی با بررسی رویکردهای جهش تولید وتوسعه صادرات این صنعت به میزبانی معاونت امور صنایع برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۰    
طرح پیش گیری از شیوع ویروس کووید 19 سردا شهید حاج قاسم سلیمانی در سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی اجرا شد
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۰    
گفتگوی ویژه خبری علل تشکیل صفوف طولانی در نانوائی های استان از زبان رضازاده سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی و دبیر کمیسون آرد و نان
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر تجارت عراق در دیدار با وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان بر گسترش مراودات و مناسبات تجاری به خصوص در حوزه تجارت تهاتری تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۲   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان در دیدار با وزیر تجارت عراق، ترسیم نقشه راه برای رسیدن به ظرفیت 20 میلیارد دلاری تجارت میان دو کشور را خواستار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
دکتر مهدی صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با همراهی دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی از مراحل پیشرفت پروژه ی سیستم رانش واگن های مترو در جهاددانشگاهی علم و صنعت بازدید کردند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
مشاور نخست وزیر و وزیر صنعت، بازرگانی، نساجی، تولید و سرمایه گذاری پاکستان در گفتگوی تلفنی با وزیر صمت کشورمان آمادگی پاکستان را برای راه اندازی بازارچه مرزی در گذرگاه مرزی ریمدان-گبد که به تازگی راه ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۴۲   + ۶۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان در گفتگوی تلفنی با عبدالرزاق داوود مشاور نخست وزیر و وزیر صنعت، بازرگانی، نساجی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۱   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه صادرکنندگان کشور در شرایط تحریم خود را به آب و آتش زدند تا ارز مورد نیاز دارو، کالا های اساسی و تجهیزات پزشکی تامین شود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در بیست و چهارمین مراسم سالروز ملی صادرات، ارزش افزوده بیشتر را معیار انتخاب کالاهای صادراتی دانست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران روز ملی صادرات را تبلور افتخارآفرینی جهادگران عرصه تجارت دانست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم روز ملی صادرات از ثبت 10 میلیارد و 300 میلیون دلار پرونده در سامانه جامع تجارت پس از ابلاغیه های جدید صادراتی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در مراسم بیست و چهارمین روز ملی صادرات بیان کرد: اقدامی خوبی که در دولت صورت گرفت این بود که فعالیت های بخش تجارت کشور در وزارت صمت بازنگری شد و وزارت صمت نگاه مجلس را در ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مهدی صادقی نیارکی در نشست شورای مدیران معاونت امور صنایع وزارت صمت که با حضور عضو هیات مدیره و معاون اعتباری و بانکداری شرکتی بانک ملی ایران برگزار شد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۳۵    
توزیع لاستیک سواری با نرخ مصوب بین عموم مردم شریف اسفراین آغاز شد
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۰:۳۵    
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان شمالی در راستای بررسی مشکلات دو واحد سنگ بری مستقر در شیروان و همچنین برقراری ارتباط بین بهره برداران معادن سنگ تزئینی و این دو واحد سنگ بری تشکیل ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۳:۳۵    
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تحارت خراسان شمالی طی مراسمی 3000 بسته معیشتی بین خانواده های کم برخوردار استان توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۷:۳۶   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حرکت صنعتی و معدنی کشور در شرایط تحریم استمرار پیدا کرد و رشد کشور در حوزه صنعت و معدن تا پایان سال به 6 درصد خواهد رسید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۷:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
با حضور وزیر صمت، مرکز نوآوری، تصفیه خانه مرکزی آب و سالن بحران بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) رفسنجان افتتاح و کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۷:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
عملیات اجرایی سه طرح جدید در مجتمع مس سرچشمه امروز (جمعه) با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۷:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
عملیات اجرایی چهار طرح صنعتی و معدنی با اختصاص 10 هزار میلیارد تومان امروز (جمعه) با حضور وزیر صمت در شهرستان شهربابک آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۷:۰۶   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: 52 هزار میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی غیرفعال و راکد پرداخت می شود که این رقم قابل ملاحظه در شرایط اقتصادی فعلی به تحقق جهش تولید کمک می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۲   + ۴۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال فعال سازی یکهزار و 500 واحد هدف گذاری شد که یکهزار و 115 واحد را باهمکاری دستگاه قضا و شرکت های صنعتی تاکنون فعال کرده ایم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۰:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
عشرت کردستانی قهرمان کرمانی و پرچمدار کاروان ایران در مسابقات پارالمپیک 2016 ریو ، مدال طلای این مسابقات را در رشته والیبال نشسته بانوان به وزیر صنعت، معدن و تجارت اهدا کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم سالگرد شهادت سپهبدحاج قاسم سلیمانی در کرمان شرکت کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۲۶   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزارت صمت از برنامه این وزارتخانه برای تدوین سند راهبردی توسعه و تکمیل زنجیره تامین صنعت غذایی کشور با همکاری تشکل های تخصصی وپیشکسوتان این صنعت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۸:۵۶   + ۸۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت قیمت پایه شمش فولادی در بورس را بر اساس 70 درصد قیمت CIS اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۱:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بیش از 16میلیون تن کالاهای اساسی وارد کشور شده و 4 میلیون تن کالا هم مراحل ترخیص را طی می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۵:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: معدن و صنایع معدنی یکی از بخش های نجات دهنده اقتصاد در دوران تحریم بوده است .
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۸:۵۶   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزارت صمت از به روز رسانی سهمیه مواد پتروشیمی بنگاه های دارای سهمیه بالا در سامانه بهین یاب خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۰    
اطلاعیه کلیه شرکت کنندگان در مزایده عمومی معادن و محد.ده های اکتشافی و دپوی سرب و روی و دپوی آهکی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر به استان اردبیل، فاز یک پروژه کنسانتره مس و مولیبدن مشکین شهر را آغاز کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر به استان اردبیل از شهرک خصوصی حدید مبتکران بازدید به عمل آورد و اشتغالزایی 300 نفری در فاز اول این مجتمع را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر صمت، شهرک صنعتی تخصصی خصوصی حدید مبتکران را دارای ظرفیت مناسبی برای تامین نیازهای کشور در حوزه کامیون و کامیونت دانست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت از سرمایه گذاری 140 هزار میلیارد تومانی این وزارتخانه در صنعت کشور در هشت ماه امسال خبر داد و گفت: شاهد رشد بالایی در این زمینه بودیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۲۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر به استان آذربایجان شرقی، خطوط تولید جدید شرکت شیرین عسل (واحد شماره دو) را مورد افتتاح و بهره برداری قرار داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه برنامه های خود در استان آذربایجان شرقی، واحد آذر تاک بناب در حوزه فرآوری کشمش را مورد افتتاح و بهره برداری قرار داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر به استان آذربایجان شرقی با حضور در شهرک صنعتی شهرستان بناب واحد تولیدی فولاد آذر حدید را مورد افتتاح و بهره برداری قرار داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در اولین برنامه کاری خود در روز دوم سفر به استان آذربایجان شرقی، از تراکتورسازی تبریز بازدید به عمل آورد .
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه هم اندیشی با مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی از تکمیل پروژه های نیمه تمام صنعتی و معدنی این استان که منابع آنها پیش بینی شده است، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۶:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت از روند رو به رشد تراز صادرات و همچنین تأمین مواد اولیه کارخانجات با ابلاغیه های جدید ستاد اقتصادی دولت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۶:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفرهای استانی خود، عصر جمعه به تبریز سفر کرد و در فرودگاه بین المللی شهید مدنی مورد استقبال مسئولان استان آذربایجان شرقی قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۴:۱۴    
بیانیه به مناسبت دهه بصیرت و میثاق با ولایت
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۲۱:۴۲   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفرهای استانی خود فردا جمعه به استان آذربایجان شرقی می رود تا ضمن بهره برداری و بازدید از چند طرح صنعتی، با تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی در آن استان نیز دیدار کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۲۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت پس از پایان سفر به استان آذربایجان شرقی (غروب شنبه) برای انجام چند برنامه و جلسه کاری به استان اردبیل سفر خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۲:۱۴    
طی بازرسی ازیک فروشگاه زنجیره ای در مرکزاستان و با بررسی های بعمل آمده توسط بازرسین این معاونت تخلف تبلیغات خلاف واقع (عدم همخوانی قیمتهای فاکتورفروش با اتیکت نصب شده برروی کالا) و تخلف گرانفروشی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۲:۱۴    
در پاسخ به مطلب درج شده در کانال تلگرامی استان من باموضوع گرانفروشی روغن نباتی، به استحضار می رساند پس ازبررسی های بعمل امده توسط معاونت بازرسی ونطارت سازمان صمت مبلغ مابه تفاوت به خریدارمرجوع شد و ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور با حضور در وزارت صمت، حمایت این سازمان از برنامه های وزارت صمت در مبارزه با فساد، برخورد با دلالان و حذف رانت خواری از بازار فولاد و خودرو را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۹:۴۲   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت ابلاغ سیاست های جدید صادراتی را گره گشای مشکلات صادرکنندگان دانست و خواستار تمدید اعتبار مصوبه شورای عالی سران برای تصمیمات ستاد تنظیم بازار به خصوص در این شرایط حساس کنونی شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۹:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در گفت وگو با خبرنگاران بر هم افزایی و هماهنگی تمامی بخش های مختلف مرتبط با وزارت صمت برای تامین معیشت مردم در شرایط سخت اقتصادی تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۹:۴۲   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت از تشکیل کمیته فولاد از هفته آینده برای تعیین قیمت آن در بازار خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۹:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر صمت در گفتگو با خبرنگاران بر ضرورت حمایت دستگاه های نظارتی از تصمیمات جسورانه مدیران در شرایط سخت کنونی تأکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری با تاکید براجرای بسته حمایتی زنجیره صنعت فلزات گرانبها که با همکاری ذینفعان تدوین شده است ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۹:۴۴    
طی بازدید های مشترک با حضور اداره کل تعزیرات حکومتی، شرکت غله و اتحادیه نانوایان از 2 واحد نانوایی در بجنورد، به دلیل تخلفاتی نظیر قاچاق آرد، کسری آرد برابر سهمیه تعریفی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۶:۴۴   + ۲۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد تنظیم بازار هرگونه افزایش قیمت محصولات شوینده را غیرقانونی دانست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۶:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد تنظیم بازار اعلام کرد: با توجه به افزایش نرخ عوامل تولید و با بررسی های انجام شده، نرخ تخم مرغ درب مرغداری از 12 هزار تومان به 14 هزار تومان افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۲:۴۴   + ۸۱ سایت دیگر  
وزیر صمت در ستاد تنظیم بازار اعلام کرد: شرایط تامین و تولید کالاها و اقلام مورد نیاز مردم مناسب است و پیش بینی های لازم برای ذخیره سازی میوه شب عید و همچنین تشدید نظارت ها در ایام پایانی سال انجام ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۷:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزارت صمت اعلام کرد: با تأمین مواد اولیه واحدهای تولیدی در پی ابلاغیه های جدید ستاد اقتصادی دولت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۷:۴۶   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت بیان کرد: با ارایه شیوه نامه عرضه محصولات فولادی در بورس هرگز و تحت هیچ شرایطی به دنبال قیمت گذاری دستوری نبوده ایم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۷:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران بر استفاده از فرصت تحریم برای قوی تر کردن اقتصاد از طریق تکمیل زنجیره ارزشی تولیداتی که کشور در آن مزیت رقابتی دارد، تأکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۶:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: به هر کالایی که یارانه یا امتیازی داده شود، قیمت گذاری اش هم اجباری می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۵:۴۶   + ۷۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: به صورت جدی به دنبال بازبینی تجارت خارجی کشور هستیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۹:۴۷   + ۴۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ابلاغیه ای دستورالعمل اجرایی ثبت شناسنامه، اخذ و نصب شناسه کالای مواد شیمیایی و زیستی خطرناک را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۵:۴۷   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت از روسای سازمان های صمت استانی خواست تا با تعامل و همکاری با رسانه ها در جهت امیدآفرینی و اقناع افکار عمومی بکوشند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۰:۴۴    
نظارت بازرسان معاونت بازرسی ونظارت سازمان صمت, تعزیرات حکومتی و شرکت غله درراستای اجرای گشت مشترکازنانوایان مرکزاستان وبخش های مربوطه انجام شد
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۰:۴۴    
آئین تودیع و معارفه معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی با حضور رضا زاده سرپرست سازمان ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزارت صمت گفت: برگزاری نمایشگاه های تخصصی یک ضرورت است و باید با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود و مدیریت شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تدابیر خوبی را برای این مهم اتخاذ ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۲۳:۴۴    
آیت ا... رئیسی رئیس قوه قضائیه: بروکراسی پیچیده و کند اداری سرمایه گذاری و حمایت از تولید را فلج کرده است
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۸:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بازدید حجت الاسلام و المسلمین درویشیان رئیس بازرسی کل کشور و هیات همراه و مهرپرور بازرس کل استان در بازدید از شهرکهای صنعتی بجنورد مرکز استان خراسان شمالی در حاشیه سفر حجت الاسلام و المسلمین رئیسی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۲۰:۵۹   + ۴۲ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت پیشنهاد تشکیل کنسرسیومی از قطعه سازان را برای تولید خودرویی ایمن و با کیفیت و ایجاد رقابت در تولید خودرو ارایه داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۷:۵۹   + ۶۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با اعضای انجمن تولیدکنندگان تیشو (محصولات سلولزی و بهداشتی)، تشکیل کمیته ای برای پیگیری مسائل مرتبط با این حوزه را خواستار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزارت صمت در سفر یک روزه به استان کرمانشاه از چند واحد تولیدی در این استان بازدید به عمل آورد. ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۸:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزارت صمت بر آمادگی همه جانبه وزارت صمت برای پشتیبانی از اجرای پروژه های سود آور و راهبردی در استان کرمانشاه تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۶:۳۴    
دیدار شورای هم خانواده صنعت، معدن و تجارت استان با حجت الاسلام نوری نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه مرکز استان
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۳:۳۴    
قابل توجه داوطلبانی که جهت تمدید پروانه اشتغال و یا ارتقاء پرونه اشتغال از پایه 3 به 2 اقدام نموده و مدارک آنها ارسال گردیده است اما تاکنون موفق به دریافت پروانه اشتغال خود نشده اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۲:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزارت صمت از افتتاح 11 پروژه صنعتی، با سرمایه گذاری 3500 میلیارد تومان و اشتغال 1000 نفر تا پایان سال در استان کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۲۳:۳۴    
حضور رضا زاده سرپرست سازمان صمت خراسان شمالی به اتفاق معاونین سازمان و امیدوار رئیس اتاق اصناف مرکز استان و هیات رئیسه اتاق در معیت نماینده ولی فقیه و امام جمعه مرکز استان ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۲۳:۳۴    
جلسه کار گروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با 5 دستور کار برگزار گردید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۲۲:۳۴    
به گزارش روابط عمومی سازمام صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی ز ابتدا سال 99 تا کنون سی و پنج کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان برگزار گردیده است
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۴:۵۹   + ۷۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت بر افزایش حداکثری تولید و عرضه خودرو از سوی خودروسازان و انجام به موقع تعهدات تحویل تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۳:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیر ستاد تنظیم بازار در نشست امروز این ستاد، بیان کرد: گزارش خوبی از بازار محصولات پتروشیمی داشتیم که نشان از بازار با ثبات در این حوزه داشت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۳:۵۹   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(ایدرو) با اشاره به تجربه و دانش انباشته این سازمان در انجام پیمانکاری های بزرگ به ویژه در دو دهه اخیر ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
شورای اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت با محوریت بسترسازی برای ترغیب افکار عمومی به توسعه ساخت داخل و ضرورت اتخاذ تدابیری برای معرفی توانمندی های صنعتی در کشور برگزار شد. ...
مشاهده نتایج بیشتر...