چهارشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۶:۳۳Apr 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات اشتغالزایی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
50 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی، سال 99، در گیلان به متقاضیان پرداخت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیر صندوق کارآفرینی امید مهریز گفت: این نهاد پارسال 122 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان واجد شرایط از محل صندوق توسعه ملی، منابع داخلی، اشتغال مردمی، ضروری و تفام نامه ها به 418 نفر متقاضی پرداخت کرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۱    
معاون اشتغال و خودکفائی کمیته امداد خراسان جنوبی از پرداخت 145میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی طی 12 ماهه سال گذشته در جهت اجرای طرح های اشتغالزایی به نیازمندان خراسان جنوبی خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۱:۴۶    
رئیس صندوق مهر امید فومن از پرداخت بیش از 26 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزای کم بهره در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در خراسان جنوبی گفت: 180 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی این ستاد در سال جاری به خراسان جنوبی اختصاص یافت.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیشگیری بهزیستی استان قزوین گفت: در حوزه خدمات درمانی اکنون 14 مراکز اقامتی ترک اعتیاد تحت نظارت بهزیستی در سطح استان مشغول به فعالیت است که یک مرکز متعلق به بانوان و 13 مرکز متعلق به آقایان است.
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ریواس جنوب پیش از ظهر دیروز نشست کارگروه ایجاد اشتغال در سطح روستاها با مشارکت بنیاد برکت با حضور فرماندار، رئیس بنیاد برکت در استان و دیگر روسای ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۰۷    
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان ازپرداخت بیش از 940 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در سال گذشته توسط کارافرینی امیدخبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) کردستان از پرداخت 5 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کردستانی از طریق بانک مسکن خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: برای صیانت از اشتغال استان در سال گذشته، 122 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی اعطا شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۲۲    
جیرفت - ایرنا - معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری عنبرآباد با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید 15 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی تا پایان اردیبهشت 1400 به این شهرستان اختصاص یافته است گفت: اشتغالزایی هزار و 500 نفر در سال 99 در عنبرآباد از دیگر برنامه های حوزه اشتغال و سرمایه گذاری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۹    
قزوین – ایرنا – مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) قزوین گفت: هشت هزار و 700 فرصت شغلی در سال گذشته با استفاده از تسهیلات اشتغالزایی تخصیصی به این نهاد برای مددجویان استان ایجاد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- فرماندار گناباد گفت: پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در این شهرستان طی سال گذشته با افزایش 146 درصدی نسبت به سال قبل از آن به هزار و 168 میلیارد و 810 میلیون ریال رسید.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
یاری از ایجاد هزار و 780 شغل برای مددجویان بهزیستی لرستان و پرداخت 50 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی خبرداد.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۰    
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) بهاباد گفت: در سال گذشته 177 نفر از مددجویان زیرپوشش این نهاد در شهرستان 59 میلیارد و 320 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی دریافت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
یزد – ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) بهاباد گفت: در سال گذشته 177 نفر از مددجویان زیرپوشش این نهاد در شهرستان 59 میلیارد و 320 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی دریافت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرماندار اشنویه گفت: بنیاد برکت 200 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در بخش های گوناگون در این شهرستان پرداخت می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) مهریز گفت: طی سال گذشته 866 نفر از مددجویان زیرپوشش 150 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی دریافت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 124 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی امسال به مددجویان بهزیستی استان فارس اختصاص یافته است.
بانک توسعه تعاون   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۲۰   + ۴۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک توسعه تعاون، این بانک به عنوان بانک عامل در طرح بزرگ اشتغال پایدار روستایی و عشایری، با برخورداری از ظرفیت های مناسب جهت برررسی دقیق، سریع و کارشناسی پرونده ها و طرح های ارسالی، ضمن رعایت دقیق الزامات و اجرای صحیح این طرح تا پایان سال 99 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان تربت جام گفت: در سال 99 بیش از 16 میلیارد و 700 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی فرماندار خواف در استان خراسان رضوی گفت: 344 میلیارد و 302 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی طی سال گذشته در این شهرستان پرداخت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۲:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت : پارسال 2 هزار و 818 میلیارد تومان تسهیلات ایجاد اشتغال از ردیف های مختلف به متقاضیان استان پرداخت شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بانویی کارآفرین و نخبه علمی در شهرستان خوسف واقع در استان خراسان جنوبی این روزها با بهره مندی از تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد توانسته نخستین کلینیک دامپزشکی شهرستان محل سکونت خود را راه اندازی کند .
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان چگنی استان لرستان از عملکرد بانک پارسیان در ارایه تسهیلات اشتغالزایی بنیاد برکت قدردانی کرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در اولین جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان در سال جاری که به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و با دستور کار بررسی آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات به طرح های معرفی شده مرحله پنجم اعتبارات اشتغال پایدار روستایی در استانداری برگزار شد ...
مدیر اینفو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
فریده جعفرنیا بانوی سرپرست خانواری است که با دریافت تسهیلات اشتغالزایی و راه اندازی کارگاه چرم دوزی، زمینه اشتغال 55 نفر را فراهم کرده است. وی در این باره می گوید: با راه اندازی کارگاه چرم دوزی تاکنون زمینه اشتغال 45 نفر به طور غیرمستقیم و 10 نفر دیگر به صورت مستقیم فراهم شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۱    
اخبار کوتاه خراسان رضوی را در این بخش می خوانید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- هزار و 129 فرصت شغلی پایدار ظرف یک سال اخیر با پرداخت 510 میلیارد و 163 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی در روستاهای شهرستان سبزوار واقع در غرب خراسان رضوی ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره بهزیستی تایباد گفت: میزان تسهیلات اشتغالزایی معلولان این شهرستان مرزی شرق خراسان رضوی پارسال نسبت به سال 98 افزون بر 80 درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۰۸:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: پارسال 400 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی برای رونق کسب و کارهای روستایی در این استان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه اعلام کرد که 900 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به منظور توسعه در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه اختصاص پیدا کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: 22میلیارد و 800 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان 2 منطقه محروم احمدفداله و دره کاید از توایع شهرستان دزفول توسط این نهاد پرداخت شده است تا شرایط برای ایجاد درآمد و بهبود زندگی این خانوارها فراهم شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
به گفته صفری، با ایجاد فرصت های شغلی جدید برای مددجویان کمیته امداد استان زنجان با اعتباری بیش از 101 میلیارد تومان تحقق 100 درصدی برنامه های اشتغال این نهاد در سال جهش تولید رقم خورد .
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
جلیل حسنی، معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و هوشنگ دلاور، رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) لارستان از مساعدت و همکاری رییس و کارکنان بانک پارسیان شعبه لار در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد تقدیر کرد.
مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: طی سال جاری 75میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی توسط بهزیستی استان کرمانشاه به بهبود یافتگان از دام اعتیاد پرداخت شده است
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۲۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس کمیته امداد امام خمینی ره شهر حمیل از پرداخت بیش از 84میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان و نیازمندان این بخش در سال جاری خبر داد.
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۶:۲۸    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری هرسین، عبادالله کنجوریان تاکید کرد: کارگاههای گلیم بافی که از محل طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری تسهیلات اشتغالزایی دریافت نموده اند و بنا به هر دلیلی تعطیل هستند طی یک مهلت دو هفته ای مجدد فعال و با رعایت پروتکل های بهداشتی به تولید گلیم و محصولات خود ادامه دهند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
4 هزار و 195 فرصت شغلی جدید با پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به نیازمندان خراسان جنوبی فراهم شد.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال از برنامه های مهم بنیاد شهید است، گفت: در بودجه سال 1400، دولت یک هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال ایثارگران مد نظر قرار داده که در مجلس شورای اسلامی نیز به مصوب شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شهیدالله آقاجانپور از اعطای 3 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان در فریدونکنار خبر داد و گفت: پنج واحد مسکونی در روستاها احداث شد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) فریدونکنار از اعطای 3 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان خبر داد و گفت: پنج واحد مسکونی در روستاها احداث شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۸:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر کمیته امداد خمینی (ره) پلدشت از رشد 10 درصدی میزان طرح های اشتغال اجرا شده در پلدشت در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۵:۳۱    
از ابتدای امسال تاکنون بیش از 3 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد خشکبیجار پرداخت شد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره بهزیستی هرسین از اعطای 2 میلیارد و 800 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان تحت حمایت از ابتدای سال در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گیلان_استاندار گیلان از پرداخت 281 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در استان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایلام-مدیر کل کمیته امداد ایلام گفت : امسال 120 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد در ایلام پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) مهریز گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 866 نفر از مددجویان متقاضی این شهرستان 143 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی دریافت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان نور گفت: 4 میلیارد و 700 میلیون تومان برای 135 طرح اشتغال امسال در این شهرستان پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۳:۴۱    
فرماندار صومعه سرا از پرداخت 21 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی کرونایی در این شهرستان خبر داد.