دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۲۲:۵۱Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات اشتغالزایی»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر گفت: یازده هزار و 660 میلیارد ریال اعتبار مربوط به تسهیلات اشتغال زایی به 12 نهاد حمایتی این استان ابلاغ شد.
ایثار   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در گفتگو با سایت ایثار گفت: 604 نفر از فرزندان، برادران و خواهران شهدا و همچنین فرزندان جانبازان بالای 25 درصد برای دریافت 106 میلیارد و 600 میلیون تومان به بانک های عامل معرفی شده اند اما متاسفانه فرایند پرداخت تسهیلات به کندی پیش می رود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: بانک ها عامل از محل جزء 3 و 4 تبصره 18 بالغ بر 73 درصد تسهیلات تکلیفی مددجویان کمیته امداد استان اردبیل را پرداخت کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اردستان-قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: در سال گذشته، حدود 550 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در شهرستان اردستان تخصیص پیدا کرده است.
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام طهماسبی با بیان اینکه تزریق تسهیلات برای رونق تولید و تحقق شعار سال ضروری است، گفت: بابد نظارت شود که تسهیلات اشتغالزایی در این زمینه مصرف شود.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۸:۳۳    
جلسه بررسی عملکرد پرداخت تسهیلات اشتغالزایی استان قانون بودجه در سال های 1401 و 1402 به ریاست مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: سال گذشته 696 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به 977 مددجوی متقاضی واجد شرایط و تحت پوشش بهزیستی پرداخت شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۲    
جانشین مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از رشد 300 درصدی اعطای تسهیلات اشتغالزایی به هنرمندان و اهالی فرهنگ این استان در سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: یکهزار و 200 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت اشتغالزایی در سال گذشته توسط بانک های استان پرداخت شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر صندوق کارآفرینی امید استان یزد با بیان اینکه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی این صندوق در سال گذشته نسبت به سال قبل از آن 11 درصد رشد داشته است گفت: پارسال 828 فقره تسهیلات قرض الحسنه و ارزان به مبلغ 2 هزار و 20 میلیارد ریال به متقاضیان در استان پرداخت شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیر صندوق کارآفرینی امید استان یزد با بیان اینکه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی این صندوق در سال گذشته نسبت به سال قبل از آن 11 درصد رشد داشته است گفت: پارسال 828 فقره تسهیلات قرض الحسنه و ارزان به مبلغ 2 هزار و 20 میلیارد ریال به متقاضیان در استان پرداخت شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
طی نشستی به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه، عملکرد شبکه بانکی استان در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی مصوبه سفر ریاست جمهوری و قانون بودجه سال 1402 مورد بررسی قرار گرفت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۴    
مدیر کل بهزیستی لرستان گفت: در حوزه اشتغال و کارآفرینی بیش از 8 میلیارد و 150 میلیون ریال به یازده نفر از مددجویان تحت پوشش در ایستگاه راه آهن و روستای بیشه از طریق معرفی به بانڪ های عامل پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد هویزه گفت: 187 میلیارد و 650 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی در سال 1402 به مددجویان پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی شوشتر میزان تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شده به مددجویان زیر پوشش این نهاد حمایتی را 540 میلیارد ریال اعلام کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۶:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کردستان از ایجاد 7 هزار و 800 فرصت شغلی در طول سال جاری در استان خبر داد و گفت: 800 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در این راستای در اختیار مددجویان کمتیه امداد استان قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه جذب تسهیلات اشتغالزایی استان تا پایان بهار سال آینده ادامه دارد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۲۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شریفی گفت: در 11 ماه گذشته 28 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در جهت ایجاد 250 فرصت شغلی در شهرستان عباس آباد پرداخت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۱:۴۰    
شهرکرد-مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: در طول سال جاری به 100 بانوی این استان تسهیلات اشتغالزایی داده شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۰۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان گفت: تسهیلات اشتغالزایی تبصره 18 نقش موثری در تامین مالی طرح ها و پروژه های تولیدی، صنعتی، معدنی، تجاری و خدماتی دارد و از شبکه بانکی استان انتظار می رود که پرداخت این تسهیلات را در اولویت قرار دهد.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۴:۳۲    
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون از محل های مختلف 4 هزار و 120 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در استان پرداخت شده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- وزیرکار گفت: در سال 1401بیش از یک میلیون و در 10ماهه 1402بیش از 900هزار فرصت شغلی در کشور ایجاد شده است که انتظار می رود تا پایان سال این رقم به بیش از یک میلیون شغل برسد ...
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز با اشاره به گزارش عملکرد این اداره کل در بخش تعاون، به رویکرد های تقویتی و حمایتی دولت از تعاونی ها در تحقق 25 درصدی اقتصاد در بخش تعاون تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار - ایرنا - رییس اداره بهزیستی سبزوار گفت: 428 نفر از مددجویان بهزیستی شهرستان امسال با پرداخت 681 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی توسط این اداره موفق به ایجاد فرصت شغلی برای خود شدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۰۷:۵۴    
مددجویان تحت پوشش بهزیستی شهرستان خلخال امسال بیش از 100 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به تعداد 85 نفر از محل جزء 3 استانداری و جزء 4 تبصره 18 و تبصره 18 بنیاد برکت دریافت نمودند.
روزانه نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۲۱:۳۲    
مدیر کمیته امداد استان همدان برگزاری جشن توانمندسازی 3 هزار و 107 مددجوی این نهاد در سال 1402 خبر داد. به گزارش روزانه نیوز، محمد رسول شیخی زاده در جلسه ای که با حضور مدیران بانکهای عامل و ادارات مرتبط با امر پرداخت تسهیلات اشتغالزایی بصورت ویدئوکنفرانس در سراسر کشور برگزار شد گفت: کمیته امداد [...]
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهرگفت: امسال 2هزارو 160 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به ایثارگران این استان پرداخت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۲۳:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 149 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی از محل تسهیلات تبصره 18 به فعالان حوزه صنایع دستی استان اختصاص یافته است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۲۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل سرمایه گذاری و اشتغال استانداری ایلام گفت: سهم ابلاغی تسهیلات اشتغالزایی استان ایلام از محل تبصره 18 سال گذشته، 8464 میلیارد بوده که تاکنون 3501 میلیارد و 350 میلیون ریال پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۰:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - استاندار زنجان، همکاری بیشتر بانک ها را در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی خواستار شد و گفت: عملکرد برخی بانک ها در این زمینه در حد انتظار نیست.
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۵   + ۵۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، در مراسم تقدیر از برگزیدگان عملکرد تبصره 18 قانون بودجه کشور که در محل وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد؛ دکتر خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی با اهدای لوح تقدیر از دکتر سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن به جهت عملکرد بانک در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی و مسکن ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
دکتر خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم تقدیر از برترین های تبصره 18 قانون بودجه، از مدیرعامل و مجموعه بانک کشاورزی به عنوان یکی از 3 بانک برتر در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی قدردانی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس کمیته امداد نهاوند گفت: امسال 580 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد شهرستان نهاوند پرداخت شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۲۱:۲۵    
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به سرعت گرفتن تخصیص تسهیلات اشتغالزایی تبصره 18 بودجه در دولت سیزدهم گفت: دولت برای اولین بار منابع خود را به جای اینکه به طور مستقیم تخصیص دهد با منابع شبکه بانکی تلفیق و اهرم کرد تا اثر آن چند برابر شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۲۰:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به سرعت گرفتن تخصیص تسهیلات اشتغالزایی تبصره 18 بودجه در دولت سیزدهم گفت: دولت برای اولین بار منابع خود را به جای اینکه به طور مستقیم تخصیص دهد با منابع شبکه بانکی تلفیق و اهرم کرد تا اثر آن چند برابر شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۸:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با بیان اینکه با توجه به بلوغ نسبی تبصره 18 شاید وقت آن باشد که این تبصره وارد قوانین دائمی شود، گفت: تا زمانی که محل تامین منابع تبصره 18 مرتبط با تبصره 14 باشد، سازمان برنامه تامین منابع یارانه ها را در اولویت قرار خواهد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: در 11 ماهه امسال برای سه هزار و 817 طرح اشتغالزای مددجویان کمیته امداد تسهیلات بانکی پرداخت شده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۶:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد ضمن تشریح اقدامات این معاونت در امور مربوط به حوزه قوانین و مجلس، با بیان اینکه از ابتدای مجلس یازدهم تسهیلات بانکی اشتغالزایی 4 هزار و 900 میلیارد تومان بود که در سال 1402 این رقم به 35 همت افزایش یافت ...
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۷   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد ضمن تشریح اقدامات این معاونت در امور مربوط به حوزه قوانین و مجلس، با بیان اینکه از ابتدای مجلس یازدهم تسهیلات بانکی اشتغالزایی 4 هزار و 900 میلیارد تومان بود که در سال 1402 این رقم به 35 همت افزایش یافت ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۰۵    
تور بازدید اشتغال اداره بهزیستی شهرستان گراش پس از اعطای تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان تحت پوشش اداره بهزیستی با حضور معاون توسعه پیشگیری استان ، رئیس بانک ملت ، رئیس اداره بهزیستی و کارشناس اشتغال فرمانداری صورت پذیرفت.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۴    
پروین ناصری بانویی جهادگر و توانمند از شهرستان آبدانان استان ایلام است که اقدام به تشکیل صندوق قرض الحسنه و ایجاد تعاونی کرده است.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ محمد طیب صحرایی در جلسه کمیته بررسی پرداخت تسهیلات استان تاکید کرد: باید تا بیستم اسفند ماه آمار پرداخت تسهیلات اشتغالزایی تبصره 18 یک تفاوت معنادار داشته باشد و تا این مدت باید عملکردی متفاوت از بانک ها ببینیم . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی آبادان از پرداخت 4 میلیارد و 460 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی در آبادان از آغاز امسال تاکنون خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
امسال 205 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان پرداخت شده یا در حال پرداخت است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: طی سال جاری اعتباری بیش از 32 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به جوانان استان به تعداد 54 نفر پرداخت شده است.
شادا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون سیاست گذاری اقتصادی وزارت اقتصاد با بیان اینکه احتمال تمدید 2 تا سه ماهه اعطای اعطای تسهیلات اشتغالزایی قرض الحسنه به نهادهای حمایتی موضوع جزء 3 بند ب تبصره 18 قانون بودجه وجود دارد، گفت: در مورد بانک هایی که کمتر از هفت درصد به تعهدات خود در پرداخت تسهیلات عمل کرده اند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- فرماندار آزادشهر از پرداخت 300 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان و فعالان راه اندازی یا توسعه کسب و کارهای تولیدی طی سه ماه گذشته در این شهرستان خبر داد و گفت: با پرداخت این میزان وام برای 298 نفر شغل ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر صندوق کارآفرینی امید استان ایلام گفت: سه هزار میلیارد ریال تسهیلات کم بهره به متقاضیان طرح های اشتغالزای این استان طی مدت 30 ماه در دولت سیزدهم پرداخت کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: یک هزار و 914 پرونده اشتغال و خودکفایی برای بهره مندی از تسهیلات اشتغالزایی به بانک های عامل معرفی شده اند.