سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۸:۴۷Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات اشتغالزایی»

تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
فرماندار و مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت شهرستان گچساران از عملکرد بانک پارسیان در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی تقدیر کردند.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
پیردایه گفت: یک میلیارد و 450 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان بهزیستی بروجرد پرداخت شد.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۷:۲۰    
فرماندار بهاباد در بررسی طرح های اشتغالزایی متقاضیان تسهیلات قرض الحسنه بنیاد علوی گفت: طرح های متقاضیان تسهیلات اشتغالزایی باید منجر به ایجاد شغل شده و توجیه اقتصادی داشته باشد تا در بازپرداخت آن با مشکل مواجه نشوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - فرماندار ویژه شهرستان مراغه خواستار تجمیع تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد و بهزیستی شد و گفت: تسهیلات اعطایی به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی را می توان به صورت متمرکز برای اشتغالزایی و ایجاد کارخانجات برنامه ریزی و هزینه کرد.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون, کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: 394 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی در قالب بیش از 5 هزار و 400 طرح به متقاضیان در کردستان پرداخت شد.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۱    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان گفت: تسریع در راه اندازی طرح های اشتغالزا و کمک به جذب تسهیلات اشتغالزایی در مهار تورم اثرگذار است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ابوذر داوریان،رئیس دادگستری عنبرآباد در کرمان اظهار کرد:معتادین متجاهر پس از بهبودی می توانند از تسهیلات جهت ایجاد اشتغال پایدار استفاده کنند. وی گفت: طلاق یکی از مهم ترین معضلات اجتماعی محسوب می شود،بخشی از طلاق ها ناشی از فقر و اعتیاد می باشد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۶    
مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشور: امسال 4هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی در کشور اختصاص یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: کمیته امداد خراسان شمالی در هفت ماهه نخست امسال بیش از 57 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به محرومان پرداخت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
امسال 37 میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به کمیته امداد امام صومعه سرا اختصاص یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- برگزاری آیین بزرگداشت حافظ در کاشمر، پرداخت 30 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در بردسکن و واکسیناسیون کارگران 17 شهرک و ناحیه صنعتی خراسان رضوی عناوین مهمترین خبرهای کوتاه روز سه شنبه خراسان رضوی است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد مازندران در رزمایش کمک مؤمنانه توزیع سبد کالا در قائمشهر، گفت: امسال 440 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال برای مددجویان در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
هر مددجوی تحت پوشش بهزیستی مازندران ، امسال تا سقف یک میلیارد ریال تسهیلات خود اشتغالی دریافت می کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۸    
در راستای انجام اقدامات و پیگیری امور مربوط به بودجه اشتغال افراد متقاضی دارای پرونده در شهرستان ملارد، جلسه ای با حضور رئیس اداره، معاونت های تخصصی، مسئول مدیریت عملکرد و کارشناسان رابط اشتغال برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۰۶    
دلباز با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون 52 مورد تسهیلات اشتغال به ارزش 20 میلیارد و 850 میلیون ریال در شهرستان زیرکوه پرداخت شده است، گفت: تسهیلات پرداختی امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 80 درصد رشد داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
کرج-ایرنا-سرپرست امور اقتصادی و دارایی البرز با بیان اینکه زمان اندکی برای جذب اعتبارات ویژه بند الف ماده 18 قانون بودجه 1400 باقی مانده است گفت که این تسهیلات اشتغالزایی و فراهم شدن فرصت شغلی را در پی دارد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس صندوق کارآفرینی اسفراین با اشاره به ایجاد 550 شغل توسط این صندوق در حوزه روستایی و عشایری، گفت: صندوق کارآفرینی امید اسفراین 270 شغل به صورت مستقیم ایجاد کرده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) ملکان گفت: این شهرستان طی سال جاری بیشترین میزان تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد آذربایجان شرقی را جذب کرده و مجموع این تسهیلات بانکی تاکنون به 150 میلیارد ریال رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سیریک - فرماندار شهرستان سیریک گفت: به منظور ایجاد اشتغال پایدار، پرداخت640 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به متقاضیان مشاغل خرد و کوچک در شهرستان سیریک آغاز شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۸:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
محمد محمدی فرد روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این زن سرپرست خانوار با گرفتن وام 00 میلیون تومانی و راه اندازی شغل فرآوری سبزیجات این میزان اشتغالزایی را ایجاد کرده است. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۲۰:۲۱    
زمانی گفت: از ابتدای امسال 258 نفر در شهرستان فردوس برای دریافت تسهیلات اشتغالزایی روستایی از طرف بنیاد برکت به بانک معرفی شدند که از این تعداد 127 نفر تسهیلات خود را دریافت کردند و 131 پرونده هم در بانک آماده پرداخت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۵:۰۰    
گروه استان ها - رئیس سازمان بسیج سازندگی استان گلستان از ایجاد 5 هزار و 800 عرصه اقتصاد مقاومتی در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رشت- ایرنا – فرماندار رضوانشهر گفت: تسهیلات پرداختی در حوزه اشتغال روستایی و عشایری این شهرستان با مشارکت دستگاه های حمایتی به میزان 175 میلیارد ریال است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده سپاه استان البرز از ایجاد 1000 فرصت شغلی در این استان طی شش ماهه گذشته خبر داد و گفت: در این دوره نزدیک به 31 میلیارد تومان با کمک خیرین برای محرومیت زدایی هزینه شده است
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
طبق اعلام مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس در 6 ماهه اول سال جاری 7 هزار و 324 نفر از مددجویان تحت پوشش این نهاد با دریافت تسهیلات اشتغالزایی از این نهاد، شاغل شدند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، مدیر عامل بانک توسعه تعاون با حضور در برنامه موکب اشتغال محرومان که در آستانه اربعین حسینی برگزار شد،گفت:در موضوع اشتغال از سال 1395 به صورت فعال حضور پیدا کردیم و نهادهای حمایتی همچون کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی در اولویت پرداخت تسهیلات اشتغالزایی قرار گرفتند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
در طرح تسهیلات اشتغال پایدار روستایی که با هدف اشتغالزایی در مناطق روستایی تدوین شده است 81 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بهزیستی شهرستان قدس از تشکیل جلسه تخصیص وام اشتغال معتادین بهبود یافته در این شهرستان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۶    
جلسه اشتغال به منظور بررسی پرونده های متقاضی تسهیلات اشتغالزایی در بهزیستی بهارستان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۵    
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کاشان از پرداخت بیش از 3 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد این شهرستان از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۷   + ۴۰ سایت دیگر  
سقف فردی تسهیلات اشتغالزایی خانگی مدد جویان معرفی شده از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) سازمان بهزیستی وسازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران انقلاب اسلامی برای مدد جویان به 100 میلیون تومان افزایش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- معاون فرماندار هشترود گفت: 31 میلیارد و 306 میلیون تومان تسهیلات برای 226 طرح اشتغالزایی در این شهرستان پرداخت شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
محمد عبدی راد روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در شش ماه نخست امسال تا کنون و به همت بنیاد برکت و مشارکت دهیاری ها و شوراهای اسلامی، 156 فرصت شغلی مستقیم در روستاهای تابعه ایجاد شده است.وی اظهار داشت: در این مدت، 86 فقره تسهیلات اشتغالزایی روستایی با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال در قالب [...]
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۸    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد با اهداء لوح تقدیری از "محمدمهدی خانی زاده" فرماندار بهاباد جهت رسیدگی به امور محرومان و جذب 130 درصدی منابع تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد امام خمینی(ره) تجلیل نمود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
هدایت صفری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تشریح جزئیات این تسهیلات، افزود: از ابتدای امسال تاکنون 985 فقره تسهیلات کارگشایی به میزان هفت میلیارد و 296 میلیون تومان و 185 فقره تسهیلات اشتغالزایی و کارآفرینی به مبلغ سه میلیارد و 336 میلیون تومان اختصاص یافته است ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۰۳    
مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان همدان از پرداخت 631 فقره تسهیلات اشتغالزایی و 7 فقره تسهیلات گلخانه در پنج ماه نخست یال خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۵    
کمیته اشتغال بهزیستی شهرستان فردیس روز چهارشنبه مورخ 24 شهریور ماه به منظور بررسی تسهیلات اشتغالزایی مددجویان، شرکت مددجویان در کلاس های حرفه آموزی (دوره های کسب و کار)، کلاس های آموزشی مهارت و ایجاد انگیزه و تشویق مددجویان و معلولین تحت پوشش در راستای توانمند سازی و ایجاد اشتغال پایدار برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره بهزیستی تایباد در استان خراسان رضوی گفت: امسال تاکنون 13 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی به 27 معلول این شهرستان پرداخت شده که نسبت به مدت مشابه پارسال 2 برابر شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در خراسان جنوبی از آغاز امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال 37 درصد افزایش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مجری بنیاد برکت در منطقه اورامانات گفت: این بنیاد در چهار شهرستان منطقه اورامانات (پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی) بیش از 727 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی طی 2 سال گذشته برای اجرایی شدن یک هزار و 874 طرح اشتغالزایی پرداخت کرده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۵    
در رسانه های استان کرمان - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان کرمان با اشاره به اینکه 130 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی با همکاری بانک های عامل به مددجویان بهزیستی این استان پرداخت شده است گفت: برای سه هزار و 700 نفر از مددجویان کرمان ایجاد اشتغال شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه دهلران گفت: عملکرد بانک های این شهرستان در خصوص پرداخت تسهیلات طرح های اشتغالزا مطلوب نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اردستان-رئیس کمیته امداد اردستان گفت: با توجه به نوع شغل مددجویان اردستانی، تسهیلات اشتغالزایی تا سقف 70 میلیون تومان به آنها پرداخت می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
امسال 10 میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به افراد نجات یافته از دام اعتیاد در چهارمحال و بختیاری تخصیص داده شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) رفسنجان با بیان اینکه 20 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در نیمه نخست سال جاری به نیازمندان این شهرستان اعطا شد گفت: سقف واگذای این تسهیلات سال گذشته 50 میلیون تومان بود و اکنون به 2 برابر افزایش یافته است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۴۱    
موسوی گفت: امسال 140 میلیارد تومان وام قرض الحسنه اشتغالزایی روستایی به هر متقاضی 50 میلیون تومان داده خواهد شد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: 12میلیارد و چهارصد میلیون تومان تسهیلات برای اشتغالزایی مددجویان واجدالشرایط اداره بهزیستی شهرستان اسلام آباد غرب در سال 1400 اختصاص یافته است.