دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۰۵:۳۱Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشتغال روستایی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: 284 میلیارد و 200 میلیون تومان تهسیلات ارزان اشتغال روستایی طی سه سال گذشته در این استان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۸:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: بهره برداری از طرح های خرد و کلان اشتغال روستایی حدود پنج هزار شغل در این استان ایجاد کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۸:۰۸    
ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی با اشاره به پرداخت 360 میلیارد ریال تسهیلات در حوزه اشتغال پایدار روستایی گفت: این استان علاوه بر کسب رتبه دوم کشوری در این خصوص، در شاخص های مختلف این طرح استان پیشتاز کشور شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۱۶    
احیای قنات ها راهکاری برای مهار بحران کم آبی است که باعث رونق کشاورزی و اشتغال روستایی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۸:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار خوزستان گفت: برای توسعه اشتغال روستایی و گردشگری 70 روستای نمونه بومگردی با ارائه تسهیلات مناسب تا خرداد 1400 در خوزستان راه اندازی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت استان سمنان : 135 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی به 460 طرح اعطاء شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: هشت هزار و 74 طرح با اشتغالزایی برای 14 هزار و 545 نفر از محل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری 622 میلیارد و 317 میلیون تومان تسهیلات دریافت کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۹    
معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری گیلان گفت: در کمیته فنی تسهیلات اشتغال روستایی استان پس از بررسی های انجام شده با پرداخت تسهیلات به چهار طرح بوم گردی موافقت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین از تشکیل 2 هزار و 250 پرونده اشتغال روستایی در استان و پرداخت 238 میلیارد تومان تسهیلات در این زمینه خبر داد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۸:۴۰    
به گزارش تابا ، مهدی چناری در نشست شورای اشتغال شهرستان دزفول که 26 دی ماه 99 برگزار شد، با اشاره به نامعلوم بودن سهمیه اشتغال این اداره در سال جاری، افزود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: از آغاز اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی در استان، 118 میلیارد ریال تسهیلات در شهرستان محروم چالدران پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: نتایج نظارت های انجام شده گویای آن است که انحراف در پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری استان کمتر از پنج درصد است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- 34 مورد از تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری چهارمحال و بختیاری روز شنبه در کمیته نظارت بر تسهیلات این استان بررسی و تعیین تکلیف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۴۶    
استان همدان با پرداخت 470 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال فراگیر روستائی، استان نخست کشور است
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
گردشگری کشاورزی زمینه تجربه زندگی روستایی و مشارکت عملی در محیط های کشاورزی را برای گردشگران فراهم می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون سرمایه گذاری اجتماعی و فرهنگی معاونت توسعه روستایی نهاد ریاست جمهوری گفت: از 22 هزار میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده در حوزه تسهیلات اشتغال روستایی 64 درصد آن پرداخت شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
روشن گفت: تسهیلات اشتغال مددجویان مناطق روستایی از ابتدای سال جاری تاکنون منجر به ایجاد 103 فرصت شغلی در روستاهای بندرماهشهر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۲    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: در مجموع به همه بانک های مرتبط با اشتغال عشایری و روستایی استان 480 میلیارد و 500 میلیون تومان ابلاغ شده که 442 میلیارد و 100 میلیون آن تخصیص یافته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
زینی وند با بیان اینکه فرمانداران باید مشکلات معین های اقتصادی را بررسی و پیگیری کنند و گزارش کار معین های اقتصادی را به ما ارائه دهند؛ همچنین دستگاه های متولی را مکلف به ارائه گزارش در قبال عدم جذب تسهیلات اشتغال روستایی کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کردستان- شرف خانی، مدیر صندوق کارآفرینی امید کردستان گفت: 723 میلیارد و 674 میلیون ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی توسط این صندوق در استان پرداخت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار با بیان اینکه تا کنون 13 هزار میلیارد تومان اعتبار اشتغال روستایی پرداخت شده است گفت: پرداخت تسهیلات باید بر اساس اولویت باشد, هنر پرداخت تسهیلات نیست.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران بر ضرورت الگو سازی طرح های موفق اشتغال روستایی در استان تاکید کرد و گفت: محور کردن این محصول و ایجاد گروه های آموزشی و انتقال تجربیات و ترویج و توسعه این طرح در دیگر روستاها مورد تاکید است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۷:۰۸    
شهرکرد- ایرنا- مدیر شعب بانک کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به برنامه های حمایتی دولت از بخش اشتغال روستایی گفت: 115 درصد این سهمیه تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری جذب و به متقاضیان واجدشرایط پرداخت شده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۶:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
بر اساس آخرین آمارها 250 هزار شغل در سطح روستاها ایجاد شده و سهم اشتغال روستایی در سبد اشتغال کشور از 3 درصد به 29 افزایش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
خرمشهر- معاون کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: بیشترین بخش تسهیلات کرونا و اشتغال روستایی در خرمشهر که به بانک ها معرفی شده بود، جذب نشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده گرمسار و آرادان در مجلس : طرح ایجاد گلخانه های کوچک مقیاس برای توسعه اشتغال روستایی پیگیری می شود.
مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: 2 هزار و 810 طرح در قالب طرح حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری استان، تسهیلات دریافت کردند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا؛ ظاهر پورمجاهد روز دوشنبه در نشست بررسی موانع و مشکلات مصوبات سفر محمد امید معاون توسعه روستایی رییس جمهوری به ملایر توسعه مشاغل خانگی و خوداشتغالی را اولویتی مهم برشمرد و افزود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۰:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: براساس آمار از مجموع تسهیلات مصوب اشتغال روستایی و عشایری، بیش از 70 درصد در مناطق روستایی استان پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهوری با بیان اینکه با عنایت رهبری، 1.5 میلیارد دلار اعتبار از محل صندوق توسعه ملی ویژه اشتغال روستایی تخصیص پیدا کرد، از تفویض اختیارات بیشتر به دهیاران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان از جذب 85 درصد از تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری استان خبر داد و گفت: ایجاد دو هزار و 945 فرصت شغلی برنامه ریزی شده است.
خبرنما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنما، داریوش زراعت گر روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این میزان تسهیلات اشتغال پرداختی 111 میلیارد و 153 میلیون تومان از محل بند ب تبصره 16 قانون بودجه و 54 میلیارد و 240 میلیون تومان تسهیلات اشتغال روستایی است. وی با اشاره به رتبه چهارم استان بوشهر در پرداخت تسهیلات اشتغال [...]
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: 370 میلیارد تومان تسهیلات برای طرح های اشتغال روستایی در چهارمحال و بختیاری پرداخت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای کاهش نرخ بیکاری در روستاهای چهارمحال و بختیاری، یک هزار میلیارد تسهیلات اشتغال روستایی مازاد به این استان اختصاص داده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 100 میلیارد تومان تسهیلات را از منابع کارگروه ملی به حوزه کسب و کار و اشتغال روستایی چهارمحال و بختیاری تخصیص می دهیم که این تسهیلات منقطع نمی شود و تا 9 سال ادامه دارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس با بیان اینکه 48 درصد از اعتبارات اشتغال روستایی استان به زنان اختصاص یافته گفت: طرح توانمندسازی 6 هزار و 200 نفر درسطح استان فارس کلید خورده و درخواست داریم استانهایی که تلاش بیشتری دارند با افزایش اعتبارات انگیزه بیشتری در کل کشور ایجاد شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: 82 درصد از تسهیلات اشتغال روستایی در استان تعیین تکلیف شده اند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۹:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
اولین "جشنواره کاریکاتور کارا" از سوی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و با داوری احمد عربانی، جواد علیزاده و علی درخشی ازکاریکاتوریست های برجسته کشور و دبیری هادی حیدری برگزار می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
امسال تاکنون 97 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی به فعالان حوزه صمت چهارمحال و بختیاری پرداخت شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۷:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
فاضلی گفت: از مجموع تسهیلات تخصیص یافته به استان در قالب طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری تاکنون 369 میلیارد تومان در استان چهارمحال و بختیاری جذب شده است.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۵۴   + ۳۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره بانک توسعه تعاون در سفر به استان آذربایجان غربی، از پرداخت کامل سهمیه مرحله پنجم طرح اشتغال روستایی و عشایری در این استان، توسط بانک توسعه تعاون تا پایان امسال خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۶:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین از تشکیل هزار و 649 پرونده اشتغال روستایی در استان و پرداخت 238 میلیارد تومان تسهیلات در این زمینه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۰۷:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیر صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی از پرداخت 245میلیارد ریال تسهیلات از سوی این صندوق در سال جاری خبر داد و گفت: 39 میلیارد ریال از این مبلغ در قالب 22 فقره برای ایجاد اشتغال در روستاها و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها پرداخته شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- مدیر ستاد اجرایی فرمان امام(ره) خراسان جنوبی گفت: 160 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی از سوی ستاد اجرایی در خراسان جنوبی پرداخت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از تخصیص و پرداخت 1200 میلیارد تومان از محل اعتبارات اشتغال روستایی و صندوق امداد ولایت برای اجرای طرح های اشتغال زایی کمیته امداد خبر داد.
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی علاوه بر سهمیه عادی کهگیلویه و بویراحمد در تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری، 100 میلیارد تومان تسهیلات جدید از صندوق توسعه ملی برای این طرح ها اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۰:۲۰    
مشهد- ایرنا- اصلاح شبکه آب روستایی در قوچان، آزادی زندانیان با کمک مردم در تایباد، کاشت 180 هزار اصله درخت کمربند جنوبی مشهد، پرداخت 92 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در خلیل آباد و توزیع 2500 بسته معیشتی در مشهد از مهمترین رخدادهای اخیر در خراسان رضوی هستند.
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار بوشهر گفت: بتازگی 100 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی به این استان اختصاص یافت که پس از ابلاغ از سوی بانک های عامل توزیع می شود. به گزارش دیارجنوب ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایثار "واحد لرستان" محمود زرین چوبی سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان طی حکمی علی حسین بیرانوند را به عنوان مشاور کارآفرینی و اشتغال پایدار روستایی و کشاورزی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان منصوب کرد. ...