سه شنبه ۲۹ مردادساعت ۰۷:۴۳Aug 2019 20

جدیدترین‌های «اشتغال روستایی»

شریعتمداری می گوید: تشکیل سازمانی تخصصی برای جامعه 3 میلیون و 200 هزار خانوار زنان سرپرست خانوار ضرورت دارد و می توان سازوکاری در این خصوص در پیش گرفت که بدون ایجاد بار مالی بر دولت، از انجام اقدامات جزیره ای در این حوزه که توسط سازمان های حمایتی صورت می گیرد، جلوگیری بعمل آورد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۸:۵۵    
گروه های جهادی گیلان، 19سال است که عمران و آبادانی را سهم برخی از مناطق محروم گیلان می کنند و دستی هم بر آتش اشتغال روستایی دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد سهم این استان از تسهیلات اشتغال روستایی را 433 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: از این میزان تاکنون 291 میلیارد تومان تخصیص یافته است.
مدیر کل سرمایه گذاری و اشتغال معاونت توسعه روستایی مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری گفت: پرداخت وام اشتغال روستایی از محل منابع صندوق توسعه ملی مبتنی بر کارکارشناسی و استدلال بوده است.
سروش نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار از افزایش 25 درصدی سهم اشتغال جدید روستایی طی یک دهه اخیر خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیرکار مهم ترین سیاست این وزارتخانه در سال جاری را تثبیت اشتغال عنوان کرد و گفت: طی توافقی که با سازمان تامین اجتماعی و صندوق بیمه روستاییان صورت گرفته شاغلان طرح اشتغال روستایی را تحت پوشش بیمه قرار می دهیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۱:۱۷    
ساری-ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت که طرح اشتغال روستایی در این استان برای حدود سه هزار نفر از بیکاران روستایی ایجاد اشتغال کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا- مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت که حدود 60 درصد از وام اشتغال روستایی و عشایری استان جذب شده است.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از پرداخت یک هزار و 60 میلیارد تومان وام اشتغال روستایی طی سال گذشته در کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری گفت: براساس آخرین آمار 9 هزار میلیارد تومان از رقم کل 18 هزار میلیارد تومانی که برای بخش توسعه و اشتغال روستایی در نظر گرفته شده بود جذب شده است.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری گفت: براساس آمار اعلامی بنگاه های اقتصادی 210 هزار فرصت شغلی را می توان با 9 هزار میلیارد تومان ایجاد کرد. البته از این رقم 120 هزار فرصت شغلی را می توان قطعی دانست. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار گلستان با اشاره به پرداخت تسهیلات ارزان قیمت از سوی دولت در حوزه اشتغال روستایی و عشایری تاکید کرد: کارآفرینان روستایی باید از این فرصت و ظرفیت نهایت بهره را ببرند و از آن استفاده کنند.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۸:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
– اخبار اقتصادی – به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمود عسگری آزاد رئیس هیأت مدیره بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: پول، چالش اصلی ما برای اشتغال روستایی نیست، البته پول عاملی برای حل مشکل است، اما نه به تنهایی. پس در بخش تحقیقات ستاد اجرایی فرمان امام، مدلی [...]
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۷:۲۰    
امید با اشاره به اینکه 120 هزار فرصت شغلی برای روستاییان در نظر گرفته می شود، گفت: تا این لحظه و براساس آخرین آمار 9 هزار میلیارد تومان از رقم کل 18 هزار میلیارد تومانی که برای بخش توسعه و اشتغال روستایی در نظر گرفته شده بود جذب شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۷:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
عسگری آزاد درباره اشتغالزایی در روستاها با اشاره به اینکه پول، چالش اصلی ما برای اشتغال روستایی نیست، گفت: البته پول عاملی برای حل مشکل است اما نه به تنهایی.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۷:۱۰    
پوربافرانی با اشاره به اینکه تنها یک سوم اعتبار اعلام شده در طرح اشتغال روستایی جذب شده است، گفت: به دلیل جذب نشدن صد در صدی این منابع روند اجرای طرح اشتغال روستایی مثبت ارزیابی نشده است.
شارا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۰:۱۰    
محمدعلی محترم با اشاره به چهارمین نمایشگاه توانمندی های عشایر و روستاییان کشور در تهران اظهار داشت: توسعه صنایع دستی باهدف گسترشتوریسم و اشتغال پایدار روستایی در دستور کار قرار دارد و همین امر به خوبی اهمیت این نمایشگاه را نشان می دهد ...
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری: از محل 13 هزار و 300 میلیارد تومان اعتبار طرح اشتغال روستایی، تاکنون 150 هزار فرصت شغلی ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از بهمن ماه 96 تاکنون بر اساس آخرین آمار با پرداخت 2 هزار و 194 میلیارد ریال به طرح های اشتغال زایی روستایی و عشایری در این استان، زمینه اشتغال 6 هزار و 849 نفر فراهم شده است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
پزشکیان برگزاری نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر کشور را مفید در زمینه ایجاد اشتغال روستایی ارزیابی کرد و گفت: طبق آماری که به من ارائه شده این اقدامات موجب شده تا 3 درصد بر میزان جمعیت روستایی کشور افزوده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: امسال 1622 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی از سوی صندوق کارآفرینی امید پرداخت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون کمیته امداد گفت: از سال 97 تاکنون 980 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به روستاییان از سوی کمیته امداد امام خمینی پرداخت شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شریعتمداری گفت: در راستای اجرای طرح اشتغال روستایی در شهرهای زیر 10 هزار نفر تاکنون به 100 هزار طرح تسهیلات ارائه شده است که باعث اشتغالزایی برای 240 هزار نفر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۲۰:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک عامل بخش تعاون، از پرداخت 15 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه های خرد و متوسط در مناطق روستایی و عشایری خبر داد.
پایگاه خبری گسترش / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۲۲:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از تدوین آیین نامه ثبت الکترونیک کردن کلیه اطلاعات مربوط به اشتغال کشور خبر داد و گفت: این آیین نامه در کمیسیون اجتماعی دولت در حال بررسی است و آخرین مراحل خود را طی می کند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید اظهار کرد: از زمان اجرای طرح اشتغال روستایی این صندوق 1450 میلیارد تومان تسهیلات به 25 هزار و 500 طرح اشتغال روستایی پرداخت کرده است.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
– اخبار استانها – خورشید گزدرازی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با اشاره به راه اندازی نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر و حضور فعال استان بوشهر در این نمایشگاه اظهار داشت: روستائیان و عشایر قابلیت های مهم خود را در عرصه تولیدات انواع محصولات، بوم گردی ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: با انجام طرح های اشتغال روستایی شاهد تحولات مثبتی از جمله مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها خواهیم بود. به گزارش بازارکار به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، معصومه ابتکار در سفر یک روزه خود به استان اردبیل در بازید از فعالیت های زنان روستای حمل آباد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: تا پایان امسال یک هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال روستایی پرداخت می شود و می توانیم با برگشت اقساط، تسهیلات اشتغال در این بخش را ادامه دهیم.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم با اشاره به پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی گفت: در مجموع 189 میلیارد تومان اعتبارات اشتغال روستایی در 2 بخش حمایتی و غیرحمایتی در استان پرداخت شد. ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۳۲    
کسب و کار نیوز - مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به اینکه از ابتدای اجرای قانون اشتغال روستایی یعنی از ابتدای سا ل97 تا کنون حدود 80هزار شغل در روستاها ایجاد شده است گفت:برای امسال هدفگذاری ایجاد 100 هزار فرصت شغلی ( ایجاد شغل جدید و پایداری شغل)را داریم.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر روز شنبه درگفت و گو با ایرنا گفت: در اراضی یادشده زیرساخت های اصلی مور نیازاز جمله آب، برق و گاز فراهم است و از محل تسهیلات تبصره 18، رونق تولید، اشتغال روستایی و عشایری ویژه نواحی صنعتی امکان پرداخت تسهیلات به افراد داوطلب سرمایه گذاری نیز وجود دارد. ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، علی اصغر نورالله زاده،مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، درباره حمایت های این صندوق از روستایی با اجرای طرح های روستای بدون بیکار،هر روستا یک محصول گفت: از زمان اجرای قانون اشتغال روستایی تا کنون نزدیک به هزار و 450 میلیارد تومان، تسهیلات اشتغال روستایی پرداخت شد ...
سروش نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با اذعان به کند بودن روند اجرای طرح تسهیلات اشتغال روستایی از جذب نشدن بیش از 50 درصد منابع این طرح خبر داد و تاکید کرد، این طرح باید با سرعت و قدرت بیشتری ادامه پیدا کند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید میزان تسهیلات پرداختی به اشتغال روستاییان از محل منابع صندوق توسعه ملی را 1580 میلیارد تومان اعلام کرد. به گزارش بازارکار اصغر نوراله زاده در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری آنا ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
احمد توصیفیان گفت: از ابتدای اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی تا کنون به یک هزار و 996 طرح به مبلغ 267 میلیارد تومان تسهیلات با نرخ 6 درصد پرداخت شده است.
پایگاه خبری اتاق تعاون ایران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۹:۱۴    
کمیسیون تخصصی صنایع دستی، فرش و گردشگری در چهاردهمین نشست نحوه اجرای قانون اشتغال روستایی و عشایری در حوزه صنایع دستی و آسیب شناسی دسترسی به بازارهای داخلی و خارجی صنایع دستی را بررسی می کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۷:۵۲    
فرماندار شهرستان کردکوی گفت: سال 97 بیش از 200 میلیارد تومان پروژه در این شهرستان افتتاح شد. ابراهیم قدمنان در گفت وگو با ایسنا-منطقه گلستان با اشاره به پرداخت 23 ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۰:۵۳   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با وجود نوسانات ارزی و تحریم ها، قیمت کالاهای اساسی و موردنیاز مردم به ثبات نسبی رسیده و این امر نویدبخش روزهای خوبی برای مردم است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۲۳:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رضا رحمانی عصر جمعه در جشنواره مبل و منبت روستایی در روستای اشترمل تویسرکان بیان کرد: بیشترین میزان مشوق ها از جمله تخفیف های تبصره 18، تسهیلات اشتغال روستایی و دیگر منابع اعتباری موجود برای کسانی که اقدام به راه اندازی واحد تولیدی در شهرک های صنعتی و سرمایه گذاری در این بخش می کنند اعطا می شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۶:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره توانمندی های بی نظیر و کم نظیر روستائیان و عشایر کشور بر اهتمام و جدیت دولت برای حمایت از تولیدکنندگان و توسعه تولیدات در این بخش تاکید کرد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، محمود واعظی در بازدید از چهارمین نمایشگاه دستاوردهای روستاییان و عشایر کشور و در گفتگو با خبرنگاران اظهارداشت: با توجه به اهمیت توسعه اشتغال و تولید در روستاها ...
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۲۲:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، رضا رحمانی روز جمعه در ملایر افزود: فکر و برنامه راهبردی ما جمله رهبر معظم انقلاب است که تاکید فرمودند"وضعیت موجود تولید و اشتغال سرلوحه کار جهادی است". ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت از تخصیص یک میلیارد و 500 میلیون دلار با موافقت مقام معظم رهبری به اشتغال روستایی خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۴:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه کارگروهی برای شناسایی ظرفیت های صادراتی ملایر و همدان تشکیل شود، گفت: شرکت های مدیریت صادرات، اعتبارات اشتغال روستایی و تبصره 18 می توانند به سمت صنعت مبل و منبت ملایر بیایند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: تاکنون 183 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در ایلام پرداخت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
همدان - وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ظرفیت اشتغال روستایی گفت: یک میلیارد و 500 میلیون دلار با موافقت مقام معظم رهبری از محل صندوق ذخیره برای اشتغال روستایی اختصاص یافت.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
– اخبار استانها – جعفر کریمی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان اینکه چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر با کیفیت خوبی راه اندازی شده است اظهار داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۲:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: با دستور رهبری یک و نیم میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال روستایی تخصیص داده شده و قصد داریم با پرداخت وام با بهره چهارتا شش درصد به کشاورزان، به توسعه زیرساخت های روستایی کمک کنیم.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
– اخبار استانها – منوچهر رضایی در گفت گو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان اینکه ظرفیت های تولیدی و گردشگری بوشهر در نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر حائز اهمیت است اظهار داشت ...