پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۷:۰۱May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشتغال روستایی»

خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۵۳    
رییس فراکسیون جهاد سازندگی و پیشرفت مجلس، از اعطای تسهیلات کم بهره و تقویت صندوق های خرد محلی در اشتغال روستایی شهرستان های خواف و بجستان و موافقت معاون وزیرراه و شهرسازی با بازگشایی سایت طرح اقدام ملی مسکن برای دو شهر قاسم آباد و سنگان شهرستان خواف و الحاق آن به این محدوده جهت ساخت مسکن جوانان خبر ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
مخبر با اشاره اینکه برای رفع مشکلات آبرسانی، بهداشت و درمان و اشتغال روستایی مصمم هستیم، گفت: بنا به پیشنهاد ارسالی نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون چندین خانه بهداشت در این شهرستان ها احداث می کنیم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس فراکسیون جهادسازندگی و پیشرفت مجلس، از نظام بانکداری کنونی به عنوان کلیدی ترین مانع در مسیر ایجاد اشتغال به ویژه در مناطق روستایی و محروم کشور و رونق تولید یاد کرد که باید در دو موضوع درصد سود بانکی و شیوه اخذ تضامین اصلاح شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ توسعه اشتغال روستایی در کهگیلویه و بویراحمد با وجود ظرفیت های کم نظیر در حوزه های مختلف اعم از گردشکری، کشاورزی، صنایع دستی و ... مغفول مانده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، محمدعلی آقازیارتی ، عصر دوشنبه در حاشیه جلسه کارگروه اشتغال روستایی شهرستان اراک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس طرح سحاب که در بنیاد برکت تدارک دیده شده است ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
از بین 10 استان با بیشترین نرخ بیکاری شش استان جزء استان های مرزی هستند و نرخ بیکاری در استان کردستان دو برابر نرخ بیکاری کل کشور است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: در حوزه اشتغال روستایی به یک هزار و 340 طرح حدود 300 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۰:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: در حوزه اشتغال روستایی به یک هزار و 340 طرح حدود 300 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: 300 میلیارد تومان وام اشتغال روستایی طی سه سال گذشته برای ایحاد یکهزار و 340 طرح در این استان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: طی سال گذشته 580 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در استان پرداخت شده و به دنبال تشکیل کمیته نظارت برای بررسی وضعیت تسهیلات اشتغال روستایی در این دیار هستیم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
علی حبیبیان روز جمعه در نشست خبری با خبرنگاران به مناسبت هفته کار و کارگر اظهار داشت: این تسهیلات بابت اشتغال فراگیر، اشتغال روستایی و مشاغل خانگی که توزیع آن از سال 1397 در این شهرستان آغاز شده به متقاضیان پرداخت شده است. وی افزود: در حوزه اشتغال روستایی 795 طرح طی این مدت به عنوان متقاضی [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با بیان اینکه 41 درصد جمعیت این استان روستانشین هستند گفت: اجرای طرح اشتغال روستایی و سایر فعالیت های دولت تدبیر و امید در این زمینه موجب مهاجرت معکوس در کرمان شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا - رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیکشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: 533 طرح اشتغال روستایی و عشایری در طول سال گذشته با ارائه تسهیلاتی افزون بر 26 میلیارد و 284 میلیون تومان در این شهرستان اجرایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه جتماعی استان بوشهر گفت: در چهار سال اخیر (96 تا 99)، 2 هزار و 815 طرح اشتغال روستایی و عشایری با پرداخت تسهیلات کم بهره در این استان اجرا شد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: عمده تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری اعطا شده به خراسان شمالی صرف حفظ مشاغل موجود در بخش روستا و عشایری استان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۱:۴۸    
رئیس صندوق کارآفرینی امید اسفراین گفت: با حمایت های صندوق کارآفرینی امید 7 کارگاه تولیدی در اسفراین برای اولین بار فعالیت خود را آغاز کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی سرپرست مدیریت اشتغال و کار آفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: 467میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در استان پرداخت شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۱:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سمنان- دوست محمدی، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: وضعیت کاروانسراهای میامی برای حضور ارزیاب سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد (یونسکو) بررسی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای شروع طرح تا پایان سال 99، یک هزار و 929 طرح اشتغال روستایی در قزوین تسهیلات کم بهره دریافت کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - مدیر کار آفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت که از زمان شروع طرح اشتغال روستایی و عشایری در سال 97 تاکنون حدود پنج هزار میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای 6 هزار و 88 طرح تولیدی و اقتصادی در مناطق روستایی این استان پرداخت شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزازش ایرنا، انوشیروان محسنی بندپی عصر یکشنبه در اولین جلسه کارگروه اشتغال استان تهران در سالجاری گفت: امسال 1200 میلیارد تومان تسهیلات تبصره 18، 2400 میلیارد تومان در زمینه رونق تولید و 328 میلیارد تومان تسهیلات در حوزه اشتغال روستایی در استان تهران محقق شد ...
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۰۸   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه تعاون از سهم 20درصدی متقاضیان نهادهای حمایتی در سبد تسهیلات پرداختی این بانک در طرح اشتغال روستایی خبر داد. به گزارش تجارت گردان به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: پرداخت تسهیلات به 2 هزار و 413 طرح اشتغال روستایی در این استان مصوب شد و این اقدام از راهبردهای موفق دولت تدبیر و امید در رفع بیکاری بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) برای سال 1400، به حدود 5 هزار روستایی خراسان جنوبی، تسهیلات اشتغال زایی پرداخت می کند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ منوچهر نبی زاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این صندوق با پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری از ابتدای سال 97 تا پایان سال 99، هزار و 109 طرح اشتغالزایی را اجرایی کرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه اشتغال وزارت کار گفت: تخلف بانک ها در دریافت وثایق تسهیلات اشتغال روستایی را اطلاع دهید. به گزارش خبرگزاری تسنیم، حامد شمس، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در صفحه توییتر خود نوشت: معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون ...
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بانک ها نباید پرداخت تسهیلات را به تاخیر بیاندازند و با توجه به این که منابع تسهیلات اشتغال روستایی خارج از منابع داخلی بانک ها است باید از اعمال رفتار سلیقه ای یا اخذ وثایق بالاتر از مبلغ پیش بینی شده در قانون بپرهیزند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا- مدیرکل تعاون ، کار ور فاه اجتماعی استان اردبیل گفت: در سه سال گذشته و با اجرای طرح اشتغال روستایی مبلغ 348 میلیارد تومان تسهیلات به سه هزار 500 طرح اشتغالی در روستاهای این استان پرداخت شده است .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: هشت هزار و 800 نفر در این استان با دریافت چهار هزار و 720 میلیون ریال تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در مدت سه سال گذشته شاغل شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از دستور ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای استفاده از ظرفیت ماده 56 جهت شتاب بخشی در اجرایی شدن پروژه های عمرانی استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: تاکنون بیش از 401 میلیارد تومان به 2968 طرح اشتغال روستایی، تسهیلات پرداخت شده است.
اسماعیل غنیان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با حضور در فرمانداری دامغان با فرماندار این شهرستان دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- فرماندار شهرستان کرمانشاه با اشاره به وسعت 305 هزار هکتاری اراضی کشاورزی این شهرستان گفت: بیش از 90 درصد تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری این شهرستان در بخش کشاورزی و طرح های زیر مجموعه آن هزینه شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۴۳    
جلسه شورای هماهنگی بانک های شهرستان کهگیلویه با حضور فرماندار، روسای بانکها و جمعی از روسای ادارات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد تا مشخص شود این شهرستان از کمترین میزان اشتغال روستایی در استان برخوردار است.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۳   + ۴۵ سایت دیگر  
بانک توسعه تعاون تا پایان سال 99 و طی پنج مرحله از طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری مجموعا بالغ بر 24هزار میلیارد ریال تسهیلات، در قالب بیش از 26 هزار طرح به متقاضیان پرداخت کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۷:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا - معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از سال 96 تا 99، یک هزار و 865 طرح اشتغال روستایی در قزوین 260 میلیارد و 252 میلیون و 400 هزار تومان تسهیلات دریافت کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۸:۳۹    
گروه استان ها- فرمانده سپاه امام رضا(ع) بر تقویت فعالیت های مرتبط با اشتغال زایی در روستاهای خراسان رضوی تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار خراسان رضوی گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، تحولات خوبی در حوزه اشتغال روستایی خراسان رضوی رخ خواهد داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت شهرستان بردسکن گفت: بنیاد برکت توانست با پرداخت 180 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه زمینه اشتغال هزار و 170 نفر را در روستاهای شهرستان فراهم کند.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۲۳:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
حضور استاندار اردبیل به نمایندگی از استانداران کشور در جلسه شورای اشتغال کشور به ریاست رییس جمهور اکبر بهنام جو،استاندار اردبیل و بازند، استاندار کرمانشاه به نمایندگی از استانداران سراسر کشور در جلسه شورای اشتغال که با حضور رییس جمهور، جمعی از وزراء و معاونین وی در تهران برگزار شد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۶:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
گنبدکاووس- استاندار گلستان گفت: می طلبد تا دولت بخش قابل توجهی از اعتبارات و سرمایه گذاری های خود را در توسعه اشتغال روستاها انجام دهد.
اقتصاد آنلاین / ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۵   + ۸۸ سایت دیگر  
رییس جمهور دستاوردهای دولت یازدهم و دوازدهم در حوزه اشتغال را چشمگیر توصیف کرد و گفت: ایجاد متوسط سالانه555 هزار شغل در کشور در شرایط سخت جنگ اقتصادی و تحریم نشان دهنده اهمیت موضوع اشتغالزایی در دولت تدبیر و امید است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۶:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
یاسوج- معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهوری از تخصیص و توزیع 350 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۷:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اجرایی شدن 142 هزار طرح اشتغال روستایی در سه سال گذشته خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
آشتاب گفت: تاکنون 290 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در استان لرستان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ مدیر توسعه منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: در اجرای طرح اشتغال روستایی با پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به متقاضیان بیش از سه هزار نفر در این استان صاحب شغل شده اند.
استانداری کردستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۷    
استاندار کردستان تاکید کرد که مطالعات اقتصادی و اشتغالزایی انجام شده برای روستاهای استان اجرایی و عملیاتی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت: یکی از زمینه های ماندگاری مردم در روستاها استان ایجاد اشتغال است که این مهم با ایفای نقش پررنگ بانک ها در واگذاری تسهیلات، میسر می شود.