شنبه ۲۵ مردادساعت ۱۲:۱۵Aug 2020 15

جدیدترین‌های «اشتغال روستایی»

 
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۷:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدت و تجارت استان بوشهر گفت: پرداخت مرحله پنجم تسهیلات اشتغال روستایی به مشمولان در بخش صنعتی، معدنی و صنفی این استان ابلاغ شد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از ابلاغ مرحله پنجم تسهیلات روستایی- عشایری از طریق سامانه کارا در راستای حمایت از طرح ها و واحد های صنعتی، معدنی و صنفی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۶:۲۳    
فرماندار یزد گفت: طرح های اشتغال روستایی که واجد شرایط بوده و در بانک تصویب شده اند، در اولویت تخصیص اعتبار قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
از ابتدای سال تا کنون 860 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال روستایی در شهرستان میناب پرداخت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه تعاون درباره اشتغال زایی بانک توسعه تعاون در طرح اشتغال روستایی گفت: تاکنون با پرداخت 2500میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال حدود 36هزار شغل جدید در بخش تعاون با تسهیلات بانک توسعه تعاون ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: تاکنون 286 میلیارد تومان تسهیلات به چهار هزار و 534 طرح اشتغال روستایی در استان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر صندوق کارآفرینی امید آذربایجان غربی گفت: برای نخستین بار در سطح استان، 90 پرونده اشتغال زایی با انجام دیدار چهره به چهره با مردم روستای کلاکین از توابع شهرستان پیرانشهر، تشکیل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر شعب صندوق کارآفرینی امید خراسان جنوبی گفت: 72 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری برای 890 طرح توسط این صندوق در استان پرداخت شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
زنجان (پانا) - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از پرداخت بیش از 2511.5 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- شیرخانی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: در سال جاری 90 میلیارد تومان برای اشتغال روستایی استان اختصاص یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۶:۰۷    
تبریز- ایرنا- رییس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی با اشاره به آغاز تدوین طرح مطالعاتی اشتغال روستایی استان، گفت: بر اساس این طرح ظرفیت های اشتغال حدود 1280 روستای استان شناسایی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل جهاد کشاورزی استان کرمان از اعطای 512 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی و دو برابر بیش از سهمیه در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیر شعب بانک کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: 2 هزار و 348 فقره تسهیلات در قالب طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری در استان پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: امسال به 2 هزار و 551 طرح اشتغال روستایی در هرمزگان تسهیلات پرداخت می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۴    
براساس آخرین آمارها بیش از 169 هزار طرح توجیهی کسب و کار از سوی متقاضیان به سامانه کارا ارائه شده که از این میزان، 121 هزار میلیارد ریال تسهیلات به 137 هزار طرح پرداخت شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
براساس آخرین آمارها بیش از 169 هزار طرح توجیهی کسب و کار از سوی متقاضیان به سامانه کارا ارائه شده که از این میزان، 121 هزار میلیارد ریال تسهیلات به 137 هزار طرح پرداخت شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۱:۲۹    
نماینده شهرستان های مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی گفت: از کارگاه های زود بازده ، اشتغال روستایی و کشت های گلخانه ای حمایت می کنیم، پرداخت تسهیلات در این زمینه به خوبی در حال انجام و از سوی جهاد کشاورزی نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس ناظر اشتغال و سرمایه گذاری یزد گفت: با توجه به محدود بودن منابع، طرح های اشتغال روستایی اولویت بندی شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل گفت: هزار و 381 فرصت شغلی از زمان شروع پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی ایجاد کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: هزار و 500 میلیارد ریال منابع حوزه روستایی استان با جذب 100 درصدی تسهیلات اشتغال روستایی افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۳    
معاون برنامه ریزی فرماندار یزد گفت: مهمترین گام در توسعه طرح های اشتغال روستایی نظارت مکرر و پایش طرح ها است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها -روستا یکی از مهم ترین پایگاه های تولید و رفع نیازهای اساسی جامعه است، بنابراین تقویت زمینه ها و توانایی های جامعه روستایی می تواند منجر به پویایی اقتصاد کشور شود و تأثیر قابل توجهی در شاخص های کلان اقتصادی داشته باشد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۱:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون اشتغال وزیر کار از ممنوع شدن پرداخت وام اشتغال به طرح های فراورده های دامی خبر داد. *** ایجاد بیش از 252 هزار فرصت شغلی در روستاها به گزارش خبرگزاری صنایع ، عیسی منصوری درباره پرداخت وام اشتغال روستایی و طرح اشتغال روستایی و عشایری، اظهار داشت: ...
بانک مردم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: معاون اشتغال وزیر کار گفت: در مرحله پنجم پرداخت وام اشتغال روستایی، علاوه بر کاهش سهم بانک کشاورزی، مقرر شد مبلغی بابت طرح های مربوط به دام و فرآورده های دامی نیز اختصاص نیابد. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: در بانک رسالت که یکی از کارگزاری های ما در بحث اشتغال جوانان است، برای هر نفر 30 میلیون تومان در نظر گرفته شده است به این صورت که این بانک در مدل توسعه اشتغال روستایی کار می کند و مواد اولیه را خودش به جوانان ارائه داده و خریدار محصول هم خودش است و به نظر ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
بهمنی از توسعه طرح های اشتغالزایی در مناطق محروم شهرستان دلفان خبرداد و گفت: با همکاری بنیاد برکت 750 طرح اشتغالزایی در مناطق روستایی این شهرستان ایجاد شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۹:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ابلاغ 2700 میلیارد تومان اعتبار جهش تولید در استان، گفت: فرصت پرداختن به حاشیه ها نیست و پروژه های جهش تولید در اولویت کاری مدیران قرار گیرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۲۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
عادل اصغرپور روز دوشنبه در کمیته توسعه اشتغال روستایی و کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان افزود: اجرای طرح های اشتغال زایی در مناطق روستایی با عنوان طرح های سحاب و آسمان از سوی بنیاد برکت موجب می شود تا مناطق روستایی و محروم به توسعه پایدار برسند. وی با اشاره به سند تدبیر و [...]
دبیر کارگروه اشتغال استان سیستان و بلوچستان گفت: افراد متقاضی بهره مندی از تسهیلات اشتغال باید تحت پوشش بیمه قرار گیرند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی با نمایندگان مردم شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن دیدار کرد و در این دیدار نمایندگان برای تعامل و همکاری بامیراث فرهنگی اعلام آمادگی کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۶   + ۵۵ سایت دیگر  
دلار در کانال 20 هزار تومان، اصلاح سامانه بازارگاه نهاده های کشاورزی ، طرح های متری مسکن در بورس املاک و مستغلات، تسهیلات6 هزار و 500 میلیاردتومانی اشتغال روستایی، سهم 47درصدی زامیاد از خودروهای تجاری کشور برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۲۳:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید: امسال برای طرح توسعه پایدار اشتغال روستایی 6500 میلیارد تومان تسهیلات پیش بینی و بخشی از آن تخصیص داده شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۲۲:۲۲    
گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار گالیکش در شرق استان گلستان گفت: از ابتدای سال 97 تاکنون 230 میلیارد ریال تسهیلات به 449 طرح اشتغال روستایی در این شهرستان پرداخت شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۵:۴۱    
ساری- مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون مازندران از پرداخت 75 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی به 742 طرح در روستاهای استان خبر داد.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۵:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر شعب استان مازندران در جلسه ای با حضور اصحاب رسانه از اعطای تسهیلاتی بالغ بر 754 میلیارد ریال در قالب طرح اشتغال روستایی و عشایری، از سوی بانک توسعه تعاون در این استان خبر داد.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش وارش نیوز، رئوف احمدی صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مرحله پنج پرداخت تسهیلات بانک توسعه تعاون مازندران به زودی پرداخت می شود، اظهار کرد: مرحله چهارم پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در استان به مبلغ 867 میلیارد ریال برای هزار و 28 پرونده بوده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: آن دسته از افرادی که تسهیلات طرح های اشتغال روستایی را دریافت کرده اند موظف هستند کارگران خود را بیمه کنند در غیر اینصورت وام 6 درصدی آنها با سود 24 درصد محاسبه می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۲:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مطابق آمار وزارت کار مرحله پنجم تسهیلات اشتغال روستایی در 5 بهمن 98 به مبلغ 30 هزار و 615 میلیارد ریال اختصاص یافته است که تنها بانک توسعه تعاون موفق به اخذمرحله پنجم از بودجه تخصیصی از سوی صندوق توسعه ملی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون مازندران گفت که این بانک در راستای اشتغال روستایی 750 میلیارد ریال تسهیلات ازران قیمت به روستاییان پرداخت کرده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۱    
بابل- مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور، طرح هر روستا یک محصول و روستای بدون بیکار را از جمله طرح ها برای حمایت از اشتغال روستایی در کشور بیان کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
بابل- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران گفت: برای اشتغال روستایی در استان سه هزار و 400 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
وی افزود: برنامه اشتغال روستایی و عشایری تنها برنامه فراگیر و اثرگذار در حوزه روستا تاکنون بوده، بنابراین بازخورد و اثرات آن مشخص است. هیچ برنامه دیگری در حوزه اشتغال روستایی وجود نداشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۰۹:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز در سومین جلسه کمیته فنی بررسی طرح های اشتغال روستایی از ابلاغ مرحله پنجم اعتبارات اشتغال روستایی به بانک های عامل استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا - پرداخت 200 میلیارد ریال مطالبات پرستاران گلستانی، نیاز به نوسازی 25 درصد ناوگان حمل و نقل باری و پرداخت 245 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در بندرگز از جمله خبرهای کوتاه روز پنجشنبه گلستان است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۲:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون اشتغال وزیر کار با بیان اینکه دادن وام به تنهایی به ایجاد شغل منجر نمی شود، از پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی به 135 هزار طرح خبر داد و گفت: خوشبختانه سطح اشتغال سالانه بخش روستایی افزایش یافته و از سه درصد به 29 درصد رسیده است ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۶    
ساری- اصغری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از تخصیص چهار هزار و 150 میلیارد ریال اعتبار تسهیلات روستایی ازسال 96 تاکنون خبر داد.
شارا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ظرفیت های ایجادشده از طریق تسهیلات این طرح باید به درستی و روشنی در هر منطقه تبیین و بازتاب یابد و از طریق برقراری ارتباط مؤثر با رسانه ها زمینه آشنایی با فرصت های ایجادشده و نیز اقدامات بانک توسعه تعاون در اختیار عموم قرار گیرد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۶:۰۲   + ۴۲ سایت دیگر  
حجت اله مهدیان، مدیرعامل بانک توسعه تعاون در جلسه بررسی عملکرد استان ها در طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری، رعایت کمیت و کیفیت در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری از اصول اساسی بانک توسعه تعاون دانست.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۵:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اذعان به انحراف برخی طرح های اشتغال روستایی گفت: تاکنون 4800طرح دارای انحراف شناخته شده اند که برخی از آنها اصلاح و 604میلیارد تومان پول برگردانده شد.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مازندران گفت: 150 میلیارد تومان اعتبار با نرخ سود 6 درصد امسال برای اشتغال روستایی به مازندران اختصاص داده شد.