یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۰:۴۱Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشتغال روستایی»

تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۶:۴۸    
همدان- در حالی توسعه گردشگری روستایی نسخه نجات بخش گردشگری همدان خواهد بود که این روزها شاهد خاموشی چراغ بوم گردی، کسادی بازار اشتغال روستایی و بی توجهی به فرصت های موجود هستیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۵    
معاون اشتغال اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: برای اشتغال روستایی در استان قزوین 273 میلیارد و 726 میلیون تومان تسهیلات کم بهره پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا –معاون اشتغال اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: یک هزار و 991 طرح اشتغال روستایی از ابتدای طرح تاکنون به میزان 273 میلیارد و 726 میلیون تومان تسهیلات بانکی دریافت کرده اند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۲۵    
مراسم امضای تفاهم نامه همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و صندوق کارآفرینی امید در مورد اجرای طرح های توسعه پایدار اشتغال روستایی صبح امروز یکشنبه 18 مهر سال 1400 در محل بنیاد مسکن برگزار گردید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۶    
یک مقام مسئول گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی 15 میلیارد تومان از منابع مالی خود را در صندوق توسعه کارآفرینی امید سرمایه گذاری می کند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و صندوق کارآفرینی امید در مورد اجرای طرح های توسعه پایدار اشتغال روستایی با حضور اکبر نیکزاد رئیس بنیاد مسکن و اصغر نورالله زاده مدیرعامل صندوق امید به امضا رسید.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۱۶    
مراسم امضای تفاهم نامه همکاری بنیاد مسکن و صندوق کارآفرینی امید برای اجرای طرح های توسعه پایدار و اشتغال روستایی در محل بنیاد مسکن برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۶:۰۲    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم و عشایر ریاست جمهوری گفت: با تقویت بوم گردی روستایی و تقویت معیشت و اقتصاد روستاها به اشتغال و رونق اقتصادی مناطق کم برخوردار و تحقق مهاجرت معکوس کمک می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۴    
گروه استان ها- استاندار قزوین گفت: با توجه به نقش مهم مراکز بوم گردی در توسعه گردشگری و اشتغال روستایی پرداخت تسهیلات بانکی ارزان قیمت به طرح های بوم گردی باید در اولویت بانک ها قرار گیرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۸:۵۴    
بجنورد- حافظی، سرپرست صندوق کارآفرینی امید خراسان شمالی از پرداخت بیش از یک هزار و 11 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی توسط این صندوق در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا - مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: این صندوق در طول یک سال گذشته با اعتبار 2 هزار و 700 میلیارد تومان برای 55 هزار نفر فرصت شغلی در قالب حمایت از اشتغال روستایی ایجاد کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رشت- ایرنا – فرماندار رضوانشهر گفت: تسهیلات پرداختی در حوزه اشتغال روستایی و عشایری این شهرستان با مشارکت دستگاه های حمایتی به میزان 175 میلیارد ریال است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دریافت وام روستایی با ضامن شهری این روزها مشکلات زیادی را برای جوانان روستایی که به فکر ایجاد اشتغال در روستاهای خود هستند ایجاد کرده است، فرد روستایی که خود و تمام اقوامش به کشاورزی مشغول هستند چگونه می تواند برای دریافت وام دو ضامن کارمند پیدا کند؟
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان گفت: 9 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال طی سال جاری به بخش بروات بم اختصاص یافت که این مبلغ نسبت به سال گذشته 2 برابر افزایش داشته است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۳    
حافظی، سرپرست صندوق استان، به همراه رضازاده، عامل مالی در بازدید یک روزه از دو شهرستان مانه و سملقان و شهرستان جاجرم ضمن حضور در شعبات از طرح ترمینال پسته شهرستان جاجرم نیز بازدید کردند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان محمودآباد گفت: با کمک صندوق کارآفرینی امید از محل تسهیلات اشتغال روستایی در قالب طرح یک روستا یک محصول، روستاهای اسکنده و وازیک را به عنوان روستای پایلوت در زمینه پرورش گل و گیاه زینتی در نظر گرفته ایم که تاکنون تعداد 60 نفر از متقاضیان این روستا با اعتباری به مبلغ تقریبی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- همدان- گلخانه گل شاخه بریده سینا رز در روستای امزاجرد شهرستان همدان، با استفاده از تسهیلات اشتغال روستایی یکی از مهمترین واحدهای تولیدی گل رز در کشور است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۹    
عضو هیات مدیره بانک توسته و تعاون تاکید کرد: توانمندسازی حوزه تعاون از طریق اشتغال روستایی، اولویت اقتصادی کشور محسوب می شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بودجه مجلس شورای اسلامی بر ضرورت توسعه اشتغال روستایی با هدف کاهش مهاجرت روستائیان به شهرها تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان وبلوچستان گفت: برای رونق معیشت روستاییان و ایجاد اشتغال پایدار بیش از 673 میلیارد تومان تسهیلات به طرح های اقتصادی روستایی و عشایری استان پرداخت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در لرستان گفت: زمینه اجرای 9 هزار طرح اشتغال روستایی با پرداخت 360 میلیارد تومان تسهیلات این نهاد تاکنون در استان فراهم شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی مهریز از اختصاص 17 میلیارد تومان بودجه برای ایجاد اشتغال پایدار روستایی در شهرستان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از اعلام روز دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ حشمت اله عسگری در جلسه بررسی طرح های اشتغالزایی از محل تسهیلات اشتغال روستایی و مشاغل خانگی افزود: با توجه به عملکرد موفق استان در سال 99 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
برای توسعه اشتغال روستایی و عشایری فومن بیش از 15 میلیاردتومان تسهیلات پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۵۵    
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهریز از پرداخت 17 میلیارد تومان تسهیلات پایدار اشتغال روستایی خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سرایی گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون یک میلیارد و 590میلیون تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت حمایت این شهرستان از منابع تبصره 16 بانک های عامل ، صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و اشتغال روستایی پرداخت شد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
یزد- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تعداد زیادی از وام های مشاغل خانگی و اشتغال پایدار روستایی که در مسیر اشتغالزایی استفاده نشده بود، از متقاضیان پس گرفته شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور هماهنگی اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از جذب 100 درصدی اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری استان خبر داد.
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۱:۵۲    
به گزارش راک نیوز؛معاون امور هماهنگی اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از جذب 100 درصدی اعتبارات اشتغال روستایی و عشایری استان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
همدان -توصیفیان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: سهم استان همدان از تسهیلات پایدار اشتغال روستایی و عشایری 441 میلیارد تومان بوده که تا پایان سال گذشته 492 میلیارد تومان جذب شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره بهزیستی خواف از راه اندازی صندوق های خرد مالی در دو روستای این شهرستان با هدف اشتغال روستایی پایدار برای معلولان و زنان سرپرست خانوار خبر داد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
⚡️استاندار ایلام: روستاها بعنوان کانون های مولد نقش مهمی در توسعه دارند/مطالعات سند توسعه و اشتغال روستایی باید متناسب با ظرفیت های استان باشد ⭕️به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام محمد نوذری در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی و شورای برنامه ریزی استان اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: تاکنون 1386 طرح روستایی در استان از محل اعتبارات اشتغال روستایی تسهیلات پرداخت شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
خزائلی گفت: این مجموعه خدماتی رفاهی در زمینی به مساحت سه هکتار و زیربنای 1800 مترمربع با حجم سرمایه گذاری بالغ بر 200 میلیارد ریال با استفاده از تسهیلات اشتغال روستایی احداث شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- سرپرست صندوق کارآفرینی امید خراسان شمالی گفت: این صندوق امسال با پرداخت یکهزار و 347 فقره وام در قالب طرح های اشتغال روستایی و کسب و کارهای کوچک برای یکهزار و 616 نفر شغل ایجاد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت:تاکنون هزار و 969 طرح اشتغال روستایی در استان به میزان 272 میلیارد و 647 میلیون تومان تسهیلات دریافت کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - استاندار قزوین گفت: ظرفیت های موجود در روستاها به توسعه پایدار کشور کمک می کند و باید یک نگاه جدی به توسعه و اشتغال روستایی ایجاد شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: اشتغال روستایی از اولویتهای ما برای تقویت تولید و ماندگاری مردم در روستاهاست.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۰:۵۰    
معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری استان گیلان از تصویب احداث پنج طرح اقامتگاه بوم گردی در کمیته فنی اشتغال روستایی گیلان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: سه هزار طرح اشتغالزای روستایی، عشایری و مناطق محروم در استان اردبیل اجرایی و عملیاتی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۰:۳۵    
یک کارشناس اشتغال گفت: اشتغال فراگیر نقطه قوتی برای اشتغال روستایی بود، چرا که این دو تکمیل کننده هم بودند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: صاحبان طرح های اشتغال پایدار روستایی متأثر از شیوع کرونا می توانند از امکان افزایش دوران مشارکت، تنفس و نیز تسهیلات تکمیلی استفاده کنند.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۴:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، بهروز رحیم زاده سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل ظهر امروز در نشستی با سرپرست فرمانداری خلخال به افزایش سقف تسهیلات ایجاد اشتغال پایدار در اردبیل اشاره کرد و گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
از ابتدای اجرای طرح اشتغال روستایی, بیش از 145 هزار طرح با ارزش 131 هزار میلیارد ریال به مرحله پرداخت رسیده که منجر به ایجاد اشتغال پایدار بیش از 268 هزار نفر در مناطق روستایی و عشایری گردیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۰۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
همدان -ایرنا- مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: پرداخت تسهیلات به سه هزار و 740 طرح اشتغال روستایی در این استان به تصویب رسیده است.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرصندوق کارآفرینی امید لرستان گفت: صندوق کار آفرینی امید در کلیه سرفصل های همچون اشتغال روستایی از ابتدای امسال تاکنون بیش از هزار و 250 فقره تسهیلات با مبلغی بالغ بر 53میلیارد تومان در لرستان تسهیلات قرض الحسنه پرداخت کرده است . ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۰۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیر صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر گفت: صندوق کارآفرینی امید استان تعداد 11 هزار و 648 فقره تسهیلات قرض الحسنه معادل 223 میلیارد و 438 تومان پرداخت کرده که بخش عمده آن در مسیر اشتغال روستایی و خانگی بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۹:۳۶    
115 درصد از تسهیلات اشتغال روستایی در شهرستان کهگیلویه جذب شد.