دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۳:۳۹Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشتغال روستایی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: طی سال قبل 692 میلیارد تومان اعتبار برای تسهیلات تبصره ماده 16 اشتغال روستایی به استان تخصیص یافت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان استاندار سمنان از هدفگذاری برای اشتغال روستائیان و فارغ التحصیلان در سال 1402 در این استان خبر داد و گفت: اولویت کاری استان در سال جاری در حوزه کارگروه تخصصی اشتغال، توجه به بحث تقویت اشتغال روستایی و ایجاد ثروت در روستاهاست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد_رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: توسعه اقتصاد روستاها از اهداف مقامات دولت سیزدهم است که تنها با اشتغال روستایی محقق می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: پرداخت تسهیلات بند ب تبصره 16 و اشتغال روستایی با سرعت بیشتری از سوی مدیران استان پیگیری شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۰    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه 90 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری به شهرستان شهرکرد تخصیص پیدا کرده است، گفت: دستگاه های اجرایی تا 15 تیرماه فرصت دارند متقاضیان را به بانک های عامل معرفی کنند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری به دنبال مجوز مجلس در برداشت 1.5 میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی برای ایجاد طرح های اشتغال در مناطق روستایی و عشایری به اجرا درآمد و مقرر شد معادل ریالی آن از محل منابع داخلی بانک ها به حساب موسسات عامل واریز شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از کسب رتبه اول این استان در جذب تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری کشور با پیش بینی ایجاد 33 هزار و 927 فرصت شغلی خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در مجموعه وزارت صمت با مشارکت بسیج سازندگی جانی دوباره به اشتغال روستاها خواهیم داد و به توسعه روستا کمک خواهیم کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: اصلی ترین فعالیت اقتصادی روستاها با کاهش اقبال نیروی کار مواجه شده است. سهم بخش کشاورزی از جمعیت شاغل روستا ها قبل از سال 98 عموما بیش از 50 درصد بود ولی در حال حاضر حتی به کمتر از 40 درصد نیز رسیده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان ، در این جلسه 15 طرح با اشتغالزایی 45 نفر به مؤسسات مالی معرفی شد . مدیر کل تعاون ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
از اداره کل بهزیستی فارس به عنوان دستگاه فعال در راستای ایجاد اشتغال روستایی و عشایری با اعطای لوح تقدیر توسط دکتر رستمی مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری فارس تقدیر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۸:۰۳    
مدیر کل دفتر روستایی و امور شورا های استانداری خراسان جنوبی گفت: برای توسعه کارآفرینی، تسهیلات اشتغالزایی روستایی نسبت به سال قبل سه برابر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
محمودآباد- مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره به نقش تعاون در کارآفرینی و اشتغال از شوراها خواست در این زمینه برنامه ریزی کنند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۰    
جلسه بررسی موانع و مشکلات تسهیلات اشتغال روستایی در سال 1401 با حضور معاونین اداره کل میراث فرهنگی و مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون و رفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تور تعالی شهرضا و سمیرم با رویکرد حمایت از اشتغال روستایی برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۸:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور زنان رئیس جمهور گفت: حمایت از اشتغال روستایی و صنایع دستی و بانوان شاغل و همچنین بسترسازی برای مهارت آموزی بانوان و دختران فارغ التحصیل در دستور کار دولت قرار دارد.
تفاهم نامه همکاری صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون و صندوق کارآفرینی امید با هدف توسعه سرمایه گذاری در بخش تعاون، حمایت از اشتغال روستایی و تسهیل صدور ضمانت نامه ها به امضاء رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان گفت: سال گذشته جمعا 10 هزار و 396 طرح اشتغالزایی از محل تسهیلات تبصره 16 و تبصره 18، اشتغال واحد های روستایی و مشاغل خانگی وام پرداخت شده است و از محل این تسهیلات 15 هزار و 670 شغل در سطح استان ایجاد شده است.
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه تعداد روستاهای استان آذربایجان غربی بالاتر از میانگین کشوری است، اظهار داشت: با توجه به فعال بودن شعب پست بانک در مناطق روستایی ، ضروری است این بانک نقش موثری در پرداخت تسهیلات لازم برای توسعه و ایجاد فرصت های اشتغال در این مناطق ایفا کند.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در تشریح برنامه های سال جدید گفت: بیش از 11درصد سهم یک میلیون شغل تعهد دولت توسط صندوق کارآفرینی امید ایجاد شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۸:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در تشریح برنامه های سال جدید گفت: بیش از 11درصد سهم یک میلیون شغل تعهد دولت توسط صندوق کارآفرینی امید ایجاد شده است.
استانداری گیلان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط استاندار گیلان برپایی نمایشگاه های عرضه مستقیم محصولات صنایع دستی و تولیدات بومی را گامی موثر در رونق تولید، توسعه اشتغال روستایی و مشاغل خانگی دانست و گفت: مزیت های گردشگری و صنایع دستی گیلان در راستای تحقق شعار سال "مهار تورم، رشد تولید" ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
درراستای ایجاد اشتغال پایدار درروستا ها با استفاده از نظرات معتمدان و فعالان هرروستا کارگروه اشتغال روستایی در 90 درصد روستاهای شهرستان کاشمر تشکیل شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- سرتیتر مهمترین اخبار و تولیدات خبری خبرگزاری مهر استان سمنان طی هفته ای که گذشت، تقدیم شما می شود.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۰۲    
آمارهای ارائه شده در اردبیل خبرهای خوشی درباره اشتغال روستایی در روستاها نمی دهد، گرچه در مواقعی اخبار امیدوارکننده ای از تدوین سند توسعه روستایی شنیده می شود اما همچنان روستاهای این استان بدلیل نبود اشتغال و کارآفرینی در فهرست مناطق مهاجرفرست قرار دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل-مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان اردبیل گفت: ستاد اجرایی فرمان امام در اردبیل با پرداخت تسهیلات اشتغالزا فرصت اشتغال 30 هزار نفر را در روستاهای استان اردبیل فراهم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
یاسوج_ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بهبود ارائه تسهیلات اشتغال روستایی در استان هدفگذاری شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار سمنان با بیان اینکه ایجاد اشتغال در روستا مانع مهاجرت روستاییان به شهر می شود، گفت: تسهیلات اشتغال روستایی به ویژه مشاغل خانگی باید به ساکنین مناطق روستایی پرداخت شود.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
اقتصادتهران: با حضور رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون، شرکت تعاونی آرد قصرشیرین شهرستان سرپل ذهاب و شرکت راشین آلومینیوم کلهر اسلام آباد افتتاح گردید. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری قزوین گفت: با کمک شرکت های دانش بنیان می توانیم طرح های مهمی در عرصه گیاهان داروییی و صنایع دستی در روستاها را عملیاتی کنیم.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۲    
به گزارش ایرسا آنلاین، با حضور رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون، معاون وزیر اقتصاد، نماینده مردم شهرستان های سرپلذهاب ،قصرشیرین وگیلانغرب ،مدیر کل تعاون ،کار رفاه اجتماعی ،معاون اقتصادی استانداری کرمانشاه ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۰:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با بیان اینکه بیش از 70 هزار طرح اشتغالزایی روستایی داریم، افزود: بیکاران روستا 160 هزار نفر کمتر از سال قبل شده اند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
طبق گزارش ها با اجرای 14 هزار و 700 طرح اشتغال روستایی از سوی صندوق کارآفرینی امید برای 44 هزار نفر در روستاها اشتغالزایی شده است. همچنین بیش از 37 هزار طرح اقتصادی در بخش های کشاورزی، صنعت و خدمات مورد حمایت مالی صندوق قرار گرفته و زمینه بازگشت بسیاری از واحدها به چرخه تولید فراهم شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
بیش از 14 هزار طرح اشتغال زایی در روستا ها با تسهیلات صندوق کارآفرینی امید در پنج استان و با محوریت اصفهان افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- معاون اقتصادی استاندار سمنان با بیان اینکه توانمند سازی و ارائه تسهیلات دو رویکرد در زمینه تقویت مشاغل است، گفت: یک هزار و 200 میلیارد تومان وام برای مشاغل روستایی استان پرداخت شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، نعمت الله رضایی روز دوشنبه در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: اگر 100 هزار میلیارد تومان را با ضریب 2 در کنار سایر تسهیلات در نظر بگیریم حدود 200 هزار میلیارد تومان در سال آینده به طرح های خرد و اشتغالزایی اختصاص می یابد که این امر باعث ایجاد اشتغال و ساماندهی طرح های خرد می ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: برنامه دولت برای امسال ایجاد یک میلیون شغل است که 300 هزار شغل آن در روستا های کشور خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: با ایجاد حدود 230 هزار شغل امسال در کشور، هم اکنون بیش از 75 درصد از برنامه دولت در حوزه اشتغالزایی روستایی محقق شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
بر اساس گزارش ها در راستای اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری در 9 ماهه امسال بیش از 5676 میلیارد ریال تسهیلات به معرفی شدگان نهادهای حمایتی اختصاص یافته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 70 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر مبارزه با پولشویی صندوق توسعه ملی با بیان اینکه ظرف چهار سال 10.5هزار میلیارد تومان با مؤسسات عامل قرارداد منعقد شده است، گفت: به دلیل جلوگیری از مشکلات احتمالی اسامی وام گیرندگان منتشر نمی شود.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تسهیلات پرداختی اشتغال پایدار روستایی و عشایری به معرفی شدگان نهادهای حمایتی، طی 9 ماهه ابتدایی سال 1401 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته نزدیک 70 درصد رشد داشته است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد تسهیلات پرداختی اشتغال پایدار روستایی و عشایری به معرفی شدگان نهادهای حمایتی طی 9 ماهه ابتدایی سال 1401 نسبت به مدت مشابه سال گذشته نزدیک 70 درصد رشد داشته است.
معاونت توسعه روستایی   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سلسله نشست های الگوهای تولید ثروث و اشتغال روستایی با رویکرد جهادی با حضور دستگاه های فعال و تشکل های مردمی و حلقه های میانی فعال در عرصه اشتغال روستایی به منظور طراحی الگو و نرم افزار توانمند سازی فعالان اقتصادی روستا که از مصوبات نخستین جلسه شورای عالی جهاد سازندگی است ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
برنامه اولکه میز با رویکرد معرفی آداب و رسوم، فرهنگ و همچنین تولید و اشتغال روستایی در سیمای مرکز آذربایجان غربی روی آنتن می رود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه مستند گزارشی است که در قالب تهیه گزارش از روستاهای مختلف استان در صدد است با توجه به سال تولید ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد تسهیلات پرداختی اشتغال پایدار روستایی و عشایری به معرفی شدگان نهادهای حمایتی طی 9 ماهه ابتدایی سال 1401 نسبت به مدت مشابه سال گذشته نزدیک 70 درصد رشد داشته است.
بانک توسعه تعاون در اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری، تا پایان آذرماه سال جاری در اجرای بخشی از طرح اشتغال پایدارروستایی و عشایری مبلغ 5676 میلیارد ریال تسهیلات به معرفی شدگان نهادهای حمایتی پرداخت کرد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۷:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: اعطای تسهیلات اشتغال روستایی در البرز ادامه دارد و به جد این امر را پیگیری می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار کاشمر با بیان اینکه ضروری است توجه به روستاها و فراهم کردن زیرساخت اشتغال در این مناطق بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد، گفت: باید ظرف دو ماه آینده، کارگروه اشتغال روستایی در هر یک از روستاهای کاشمر راه اندازی و برای برگزاری جلسات منظم و مستمر آن برنامه ریزی شود.