یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۰:۵۳Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشتغال روستایی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: چهار هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی از ابتدای اجرای این طرح (اواخر سال 96) تاکنون در این استان پرداخت شده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
آمارها نشان می دهند شاغلان 15ساله و بیشتر کشور در بهار سال جاری حدود 23میلیون و 676هزار نفر بوده که حدود 75درصد این جمعیت در مناطق شهری و حدود 26 درصد از آنها در مناطق روستایی مشغول کار هستند ...
سرپرست اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی بوشهر در کارگروه اشتغال استان بوشهر از وجود 108 میلیارد تومان منابع جهت پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری براساس رسته فعالیت های تعیین شده ملی خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه نشست با نوبخت رئیس سازمان برنامه وبودجه و منصوری، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی که برگزار شد، پرداخت تسهیلات به روستاییان مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- در اجرا طرح های اشتغال روستایی و عشایری بیش از 5 هزار شغل پایدار در روستاها و مناطق عشایری استان بوشهر ایجاد شد و متوسط درآمد روستائیان حاصل از فعالیت اشتغال زایی افزایش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: یکهزار و 367 طرح این استان طی سه سال گذشته تسهیلات ارزان قیمت اشتغال روستایی را دریافت کرده اند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۷:۳۸    
صبح امروز جلسه ای پیرامون تصویب سند توسعه اشتغالزایی 8 روستای شهرستان در فرمانداری رامیان تشکیل شد. صادقلو فرماندار شهرستان رامیان ضمن تقدیر و تشکر از سازمان مدیریت و برنامه ریزی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به جهت تهیه سند توسعه اشتغال روستایی که به استناد جز 1 بند الف ماده 27 قانون برنامه ششم ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۴:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
محمدرضا پورمحمدی روز دوشنبه در دیدار با مدیران تامین اجتماعی و بهزیستی استان با اشاره به آمار اشتغال خانگی، خوداشتغالی و اشتغال روستایی در استان، اظهار کرد ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد سهم این استان از تسهیلات روستایی و عشایری را 302 میلیارد تومان اعلام کرد که به نحو مقتضی هزینه و جذب شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان گفت: تاکنون 6 هزار و 734 فقره تسهیلات اشتغال روستایی با اعتبار 500 میلیارد تومان در استان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان گفت: 19 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی تاکنون در قالب تجهیز و نوسازی باجه های پست بانک روستایی استان پرداخت شد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با مدیرکل صندوق کارآفرینی امید و هیئت همراه در راستای بررسی آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات به متقاضیان و شرایط جدید پرداخت تسهیلات به کارآفرینان دیدار و گفتگو کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها- روستاهای دو شهرستان سردسیری بویراحمد و دنا با وجود ظرفیت های کم نظیر برای توسعه اشتغال روستایی فراموش شده اند و به طور مستمر مهاجرت به حاشیه شهر یاسوج دارند.
بانک توسعه تعاون   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۱:۲۷   + ۳۴ سایت دیگر  
سید باقر فتاحی رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون در تبیین عملکرد بانک در طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری اظهار داشت: تسهیلات پرداختی شعب سراسر کشور فراتر از 26 هزار میلیارد ریال شده است و در پایان مرحله پنجم، مجموع تسهیلات پرداختی بانک در این زمینه بالغ بر 31 هزار میلیارد ریال خواهد گردید. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد استاندار یزد با بیان ضرورت از بین رفتن گسست موجود بین توسعه روستایی و بخش صنعت و معدن استان، خاطرنشان کرد: برخورداری بعضی از روستاها از ظرفیت های بخش صنعت و معدنی می تواند به اشتغال روستایی و توسعه روستاها کمک کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۹:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا -مدیرعامل صندوق کار آفرینی امید گفت: 30 هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی از آغاز این طرح به متقاضیان پرداخت شده که ایلام با تناسب جمعیت روستایی، محرومیت و میزان بیکاری بیشترین رقم را به خود اختصاص داده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۲:۰۲    
زنچان- جعفری، معاون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان با بیان اینکه سه هزار و 114 فقره تسهیلات اشتغال روستایی در استان پرداخت شده است، گفت: برای پنج هزار و 356 نفر اشتغال ایجاد شده است.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۹:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
طی سه ماهه نخست امسال پنج میلیارد و 400 میلیون تومان تسهیلات اشتغال از محل منابع صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، تبصره 16، بانک های عامل و توسعه اشتغال روستایی و هم افزایی به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان یزدی اعطاشد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۹:۰۵    
نشست کارشناسی در زمینه تسریع، تسهیل و فراهم نمودن امکان بهره مندی جامعه ایثارگری از اعتبارات روستایی و عشایری با هماهنگی صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران روز دوشنبه مورخ 31 خرداد 1400 در محل دفتر مدیرعامل صندوق برگزار گردید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سومین جلسه مدیران عضو شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان کردستان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر کار در سنندج برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۲۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون سرمایه گذاری، فرهنگی و اجتماعی معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری با اشاره به اختصاص 1.5 میلیارد دلار اعتبار از صندوق توسعه ملی برای ایجاد فرصت های شغلی پایدار در مناطق روستایی کشور گفت: تاکنون 85 درصد سهم خوزستان از منابع صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستایی جذب شده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۰:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار آسیب شناسی تجاوز به منابع ملی در محدوده مشترک بین شهرستان های بهمئی و بهبهان شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ برنامه ضرب سکه با موضوع رشد اقتصادی در پی ایجاد اشتغال پایدار در روستاها با حضور دکتر داوود فدایی، استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر و بنیانگذار سمنها اشتغال و کارآفرینی، مهندس زهرا نقوی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۴:۳۳    
اعلام آمادگی دو سرمایه گذار برای احداث پارک اوره لردگان، تعریف 344 طرح در حوزه کشاورزی با هدف ایجاد اشتغال روستایی و پیشنهاد راهکارهایی برای تأمین آب شهرک صنعتی از مهمترین مباحث مطرح شده در جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی چهارمحال و بختیاری است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
آشتاب گفت: حمایت از اشتغال روستایی به صورت جدی دنبال می شود و تاکنون 300 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: اعتبارات تخصیص یافته به استان در حوزه تسهیلات اشتغال پایدار روستایی تاکنون 367 میلیارد و 900 میلیون تومان بوده که عملکرد عقد قرارداد استان، 349 میلیارد و 600 میلیون تومان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۲۰    
بیش از 590 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری توسط بانک توسعه تعاون به متقاضیان پرداخت شد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان البرز از اعطای تسهیلات به واحدهای صنعتی، اصناف تولیدی و کارگاههای تولیدی روستایی ذیل طرح اشتغال روستایی خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
استاد اقتصاد گفت: برای حل مشکلات کشاورزی ابتدا باید با مسئله کم آبی مقابله شود و الگوی تولید، توزیع و ذخیره سازی آب برای احیای تولید محصولات کشاورزی و مناطق روستایی اجرا شود تا مشکلی برای رونق کسب و کار و تجمیع مجدد مردم در روستا ها نداشته باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیر صندوق کار آفرینی امید استان مرکزی گفت: 506 میلیارد و 541 میلیون ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری از سوی این صندوق در استان هشت سال اخیر پرداخت شده که اعطای این منابع مالی به معیشت و رونق اقتصادی روستاییان کمک کرده است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
آشتاب گفت: 309 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در قالب 1358 طرح در لرستان پرداخت شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان از پرداخت 4796 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در استان همدان خبر داد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: 305 میلیارد تومان وام اشتغال روستایی برای ایجاد یکهزار و 355 طرح در این استان پرداخت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۶:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ایلام-رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات، کشور را بیمه می کند، گفت: 18 هزار میلیارد تومان برای توسعه مناطق محروم و اشتغال روستایی اختصاص یافته است.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
امسال 205 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال از محل منابع صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، تبصره 16 و 18 بانک های عامل و توسعه اشتغال روستایی و هم افزایی به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان یزدی اعطا می شود.
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرپروژه های سرمایه گذاری در برنامه های اشتغال فراگیربا اشاره به اینکه نزدیک به 38درصد افرادی که تسهیلات را دریافت کرده اند, تحصیلات بالاتر از دیپلم داشته اند گفت:میزان قابل پرداخت برای موسسات عامل تا کنون حدود 15هزار و 460 میلیارد تومان بوده است.
مدیرکل بنیاد مسکن گلستان گفت: با هدف مهاجرت معکوس برنامه بنیاد مسکن گلستان برای سال جاری، مقاوم سازی و احداث 7 هزار واحد به شکل خودمالکی و 3 هزار واحد به شکل انبوه سازی است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۰:۰۱    
بهمنی گفت: 18 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی با اشتغالزایی 145 نفر در ازنا پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۷:۳۶    
در سال جاری 152 میلیارد ریال اعتبار داخلی و اشتغال روستایی به کمیته امداد شهرضا در استان اصفهان اختصاص یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون صندوق کارآفرینی امید کشور گفت: دولت 18هزار میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال روستایی در نظر گرفته است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: ملاک ایجاد اشتغال طرح های اشتغال روستایی بیمه تامین اجتماعی یا بیمه صندوق اجتماعی روستاییان است.
اهر خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از پرداخت 4804 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۷:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: از سال 1396 تاکنون در مجموع برای چهار هزار و 294 طرح با اشتغال زایی هشت هزار و 418 نفر مبلغ 480 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در این استان پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۶    
اشتغال روستایی ازجمله مواردی است که می تواند کمک شایانی به اقتصاد مقاومتی داشته باشد؛ از ماندن جوانان در روستا و عدم مهاجرت آنان به حاشیه شهر های بزرگ گرفته، تا افزایش تولیدات دامی، کشاورزی و صنایع دستی، از هر نظر که بنگریم، کمک به رشد اشتغال روستایی می تواند برای کشور مفید واقع شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: تاکنون در مجموع برای 4294 طرح با اشتغال زایی هشت هزار و 418 نفر و اعطای 4804 میلیارد ریال، تسهیلات اشتغال روستایی پرداخت شده است.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، علی آشتاب امروز چهارشنبه در جلسه رفع مشکلات تسهیلات اشتغال روستایی در فرمانداری ازنا با اشاره به اینکه حفظ اشتغال و تولید از اولویت های سیاست وزارت متبوع است، اظهار داشت: نیروی انسانی یکی از مهم ترین ارکان تحقق شعار سال است ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: نماینده مردم منطقه فریدن در مجلس شورای اسلامی گفت: دو میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در حوزه اشتغال روستایی و شهری فریدن جذب شده است که این مبلغ در سال آینده بیشتر خواهد شد. ...