دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۷:۵۳Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «توسعه روستایی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس مجمع نمایندگان کردستان در مجلس از پیشنهاد مجلس برای تاسیس سازپان توسعه روستایی در کشور خبر داد.
معاونت توسعه روستایی   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۲    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با صدور حکمی دکتر نعمت اله رضایی را به سمت معاون برنامه ریزی و امور زیربنایی منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان قرار داشتن بخش عمده ای از جمعیت و عرصه های طبیعی کشور در نواحی روستایی و نقش روستاها در فرآیندهای توسعه اقتصادی، اجتماعی و سیاسی در مقیاس محلی، منطقه ای، ملی ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۴:۳۴    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی گفت: سند نهایی توسعه عمرانی و اشتغال زایی روستاهای شهرستان فاروج خراسان شمالی در حال تدوین است و بزودی تکمیل و اجرایی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۳    
بجنورد- ایرنا- نماینده مردم قوچان و فاروج در مجلس شورای اسلامی گفت: سند نهایی توسعه عمرانی و اشتغال زایی روستاهای شهرستان فاروج خراسان شمالی در حال تدوین است و بزودی تکمیل و اجرایی می شود.
مدیرعامل بانک مهر ایران از آمادگی این بانک برای گسترش همکاری با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر مرکز تجاری سازی فناوری و اقتصاد دانش بنیان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی گفت: در عمل به برنامه ششم توسعه، سند نهایی توسعه اقتصادی و اشتغال زایی تمام روستایی استان در حال تدوین است که تا پایان امسال به پایان می رسد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۳۸    
بخشدار کندوان میانه با اشاره به اینکه جایگاه واقعی روستای ترناب بسیار بالاتر از جایگاه فعلی است لزوم مشارکت اهالی در طرح توسعه روستا را خواستار شد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مؤسسه پژوهش های برنامه ریزی، اقتصاد کشاورزی و توسعه روستایی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه کشور ما در چهار محصول کشاورزی ظرفیت خودکفایی ندارد، دو مکانیزم را برای حمایت از مصرف کنندگان نهایی و اعطای یارانه به آنان پیشنهاد داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس موسسه پژوهش های برنامه ریزی، اقتصاد کشاورزی و توسعه روستایی گفت: مدیریت یکپارچه بر زنجیره ارزش محصولات کشاورزی و غذایی در کشور با اجرای قانون تقویت امنیت غذایی و رفع موانع تولیدات کشاورزی برقرار می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
با اعلام اداره کل خدمات دامپزشکی وزارت کشاورزی و توسعه روستایی الجزایر، واردات چندین قلم کالا با منشا حیوانی از ابتدای سپتامبر 2021 به این کشور به صورت موقت ممنوع شد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اتصال تمام روستاهای بالای 20 خانوار به ارتباطات تا پایان سال 1401 خبر داد. *** توسعه ارتباطات روستایی به گزارش صنایع ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
در کارگروه زیربنایی توسعه روستایی ،عشایری، شهری ، آمایش سرزمین و محیط زیست با 98 درصد طرح های پیشنهادی موافقت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۰۵    
مقامات سازمان ملل در دیدار با سرپرست طالبان برای وزارت احیا و توسعه روستایی افغانستان گفتند که تامین مالی پروژه های این سازمان در این کشور ادامه می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۶    
در کارگروه زیربنایی توسعه روستایی ،عشایری، شهری ، آمایش سرزمین و محیط زیست با 98 درصد طرح های پیشنهادی موافقت شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۲۷    
پیرو حکم محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور، سید امیرحسین مدنی بعنوان معاون مناطق محروم ریاست جمهوری انتخاب شد. نامبرده قبل از این بعنوان مدیرعامل بنیاد برکت ذیل حوزه سازمانی آقای مخبر، فعالیت داشتند.
معاونت توسعه روستایی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با صدور حکمی دکتر سید امیر حسین مدنی را به سمت معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور منصوب کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر علی اکبر باغستانی، عضو هیئت علمی موسسه پژوهشهای برنامه ریزی اقتصاد کشاورزی و توسعه روستایی وزارت جهاد کشاورزی با برنامه گفتگوی اقتصادی درمورد طرح تقویت امنیت غذایی کشور گفتگو کرد. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۳۹    
بخشدار نوکنده گفت : منتخبین مردم باید با حرکت دوسویه و کمک به مردم و مسوولین در صدد رفع مشکلات جاری روستاها باشند. به گزارش روابط عمومی بخشداری نوکنده ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۱۸   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در حکمی سیدامیرحسین مدنی را به عنوان معاون توسعه روستایی، مناطق محروم و عشایر ریاست جمهوری منصوب کرد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان فارس با اشاره به وضعیت کیفیت آب در روستای کشکو شهرستان لامرد گفت: برای رفع این مشکل تامین اعتبار لازم از محل های استانی و توسعه روستایی صورت پذیرفته و استعلام کف شکنی چاه قبل از مبادله موافقت نامه انجام شده که پیمانکار مشخص و قرارداد منعقد شده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۲۴    
بخشدار نوکنده بر اهمیت و تاثیرگذاری همدلی و جدیت اعضای شوراهای اسلامی روستا برای تحقق اهداف توسعه روستایی تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی بخشداری نوکنده ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - استاندار یزد با بیان اینکه اکنون ظرفیت ها و امکانات روستاها افزایش یافته است گفت: لازم است طرح های توسعه ای ساختارشکنانه تر شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- معاون برنامه ریزی فرماندار مراغه گفت: 92 روستای این شهرستان در قالب طرح توسعه اقتصادی و اشتغال زایی روستایی مورد مطالعه قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۷:۱۳    
سبزوار- ایرنا- مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون 200 میلیارد ریال تسهیلات توسعه روستایی با کارمزد چهار تا شش درصد به 37 طرح تعاونی در این استان پرداخت شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار عجب شیر روز دوشنبه در آیین افتتاح این طرح های توسعه روستایی افزود: فاز اول احداث دیوار حائل خانیان و آسفالت ریزی معابر اصلی روستاهای یایچی و هرگلان از جمله طرح های افتتاحی روز جاری است ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با آخرین روز از هفته دولت، 14 پروژه عمران و توسعه روستایی خراسان جنوبی با حضور نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس و تنی چند از مسئولان استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۴:۴۵    
اجرای موفق طرح هادی در شیرازان از توابع شهرستان اردستان، زمینه ساز مهاجرت معکوس به این روستا شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۰:۵۶    
مشهد- نامگذاری سال 2020 به عنوان گردشگری و توسعه روستایی انتخابی هوشمندانه در سال رکود صنعت گردشگری است، این بخشی از یادداشت یوسف بیدخوری معاون اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی برای بازار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۸:۴۰    
در سفر معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری به گلستان برای تکمیل 5 سالن ورزشی در روستاهای استان اعتبار تخصیص داده شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن خراسان رضوی گفت: همزمان با هفته دولت، بهره برداری از 9 طرح توسعه و عمرانی روستایی با اعتبار 60 میلیارد و 505 میلیون ریال در نواحی روستایی استان آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - سه طرح توسعه روستایی هشترود شامل سنگ فرش روستاهای بایقرا رود و ینگجه و آبیاری تحت فشار در روستای ذوالبین با یک میلیارد و 136 میلیون تومان سرمایه گذاری افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با هفته دولت سال جاری چهار طرح توسعه روستایی در این استان آماده افتتاح و راه اندازی شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
محمد ملکشاهی پژوهشگر و فعال حوزه توسعه روستایی به کمک ابزار گردشگری هر چند بخش های مختلفی از برنامه 22 صفحه ای که عزت الله ضرغامی برای جلب رای اعتماد مجلس به وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ارائه داد، به توضیحات بیشتر نیاز دارد ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۰۹:۰۸    
بخشدار نوکنده گفت : تعامل و تحقق خواسته های مردم راز و راه موفقیت شوراها است. به گزارش روابط عمومی بخشداری نوکنده؛ "محمدابراهیم شربتی" در نشست با اعضای جدید شورای اسلامی روستای جفاکنده با تقدیر از اعضای دوره پیش شورا، افزود : اعضای شورای اسلامی باید تلاش در راستای توسعه روستایی ، فضاهای سبز ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: با سلامتی که عبدالملکی در کارهایش داشته و ارتباطات خوبی که در بخشهای مختلف نظام دارد می تواند گزینه مناسبی برای وزارت کار ، تعاون و رفاه اجتماعی باشد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۲۰:۴۳    
علی نصیبی مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان با بیان این خبر گفت: باتوجه به ابلاغ اعتبارات توسط معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری از محل جزء (4) بند (و) تبصره (16) قانون بودجه کل کشور در سال 1399، با همکاری بانک ها، فرمانداری ها و بخشداری ها ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
2 هزار فقره تسهیلات کارآفرینی روستایی در قالب 12 هزار میلیارد ریال برای توسعه روستایی استان اصفهان پرداخت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق کارآفرینی امید اصفهان گفت: باوجود اعتبار محدود، موفق به پرداخت نزدیک به دوهزار فقره تسهیلات جهت کارآفرینی و اشتغالزایی در مناطق روستایی شدیم.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی و دهیار روستای غوری شهرستان نی ریز با مهندس علی اکبر مبین مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان دیدار کردند ، چگونگی دستیابی به سهم عادلانه در توسعه روستایی و اعطای تسهیلات به روستاییان در این دیدار مورد تاکید قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
هوتک ها نقش مهمی در جمع آوری آب دارند و از آن به عنوان یکی از راه های مواجهه با مهار سیل و محدودیت منابع آب و در نتیجه توسعه روستایی یاد می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۰۹:۲۴    
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، علاوه بر شهرهای محرومی چون چالدران و تکاب، بخش وسیعی از روستاهای این استان مرزی از محرومیت رنج می برد و همین معضل زمینه مهاجرت روستاییان به شهرهای کوچک و بزرگ آذربایجان غربی، شهرهای استان های همجوار و حتی مرکز کشور را طی سال های گذشته فراهم کرده بود. اما طی [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۰۷:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- روستاییان با توجه به نقشی که در امر تولید دارند، همواره مورد توجه قرار گرفته و رفاه آنان نیز یکی از اولویت های دولت های مختلف به شمار می رود که مقاوم سازی 95 هزار واحد مسکونی روستایی آذربایجان غربی در همین راستاست.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اکبرزاده با بیان اینکه بنیاد مسکن برنامه های توسعه روستایی مناطق محروم گیلان بر اساس سند آمایش سرزمینی را دنبال می کند گفت: برای تحقق اهداف توسعه به هم افرایی دستگاه ها نیازمندیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۳۵    
ایسنا/خراسان شمالی معاون عمران روستایی بنیاد مسکن خراسان شمالی از ایجاد سمت توسعه روستایی در 10 روستای این استان که در معرض خطر رانش و سنگ افتان قرار دارند، خبر داد.
معاونت توسعه روستایی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۵۸    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در پیامی درگذشت مرحوم مهندس علیرضا تابش، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را به خانواده معزز و همکاران آن مرحوم تسلیت گفت
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: با برنامه ریزی و کار منسجم گروهی و برگزاری چندین جلسه کار گروه امور زیربنایی، اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در چهار ماهه ابتدایی امسال موفق به اشتغال زایی موثر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - توسعه و عمران روستایی خراسان جنوبی در هشت سال گذشته شتاب گرفته به گونه ای که با رشد 7.5 برابری اعتبارات دهیاری ها در این استان، اجرای 2 هزار و 465 پروژه مختلف، ساخت مسکن محرومان و رشد 25 برابری گازرسانی، مسیر برای ماندگاری جمعیت و تولید در روستاها هموارتر شده است.
دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۴   + ۳۸ سایت دیگر  
این مراسم به منظور تجلیل از بانک های عامل در پرداخت تسهیلات اشتغال مددجویان با حضور معاون اول رئیس جمهور، رئیس کل بانک مرکزی، رئیس کمیته امداد، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و مدیران عامل بانک های پرداخت کننده تسهیلات اشتغال در بانک مرکزی برگزار شد. ...
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
حافظ باباپور روز شنبه در نشستی با فرماندار اهر، افزود: این بنیاد به عنوان متولی طرح های توسعه روستایی به خصوص با تهیه و اجرای طرح های هادی روستایی نقش به سزایی در امر توسعه همه جانبه روستاها داشته است. وی اظهار داشت: بنیاد مسکن در این راستا توانسته گامی مهم در جهت بسترسازی مناسب برای بهبود [...]