یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۲:۳۷Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایجاد اشتغال»

خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- استاندار سمنان با بیان اینکه ایجاد اشتغال و تأمین مسکن برای خانواده های تحت پوشش، رسالت و اولویت کمیته امداد استان است، گفت: اشتغال مددجویان دارای برکات مثبتی برای جامعه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
برای ایجاد اشتغال دوره کارآفرینی و مهارت های کسب و کار با رویکرد توانمند سازی زندانیان در اهواز برگزار شد.
قدس آنلاین   ۲ ساعت پیش    
حجت الله فرزانی ، کارشناس بانک مرکزی در گفت وگو با قدس آنلاین: بنیه اقتصادی خانوارها با تقویت ارزش پول ملی و ایجاد اشتغال تقویت می شود.
فرماندار پاکدشت گفت: هدف از اجرای طرح سحاب، ایجاد اشتغال و افزایش سطح درآمد، توانمندسازی اقتصادی و ایجاد درآمد پایدار روستائیان است که این امر سهم به سزایی در جلوگیری از مهاجرت به شهرها دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
گروه استان ها - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز با اشاره به اینکه دستگاه های استان البرز اشتغال خود را در سامانه رصد ثبت کنند، گفت: بهترین راه ایجاد اشتغال که منابع مالی زیادی نیاز نداشته باشد تمرکز بر گسترش مشاغل خانگی است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
زنجان - ایرنا - مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان زنجان گفت: این بانک بیش از یک هزار میلیارد و 195 میلیون ریال تسهیلات برای ایجاد اشتغال یک هزارو 153 متقاضی در استان پرداخت کرد.
دیدشهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: در نیمه نخست امسال برای بیش از 220 نفر از محل صدور مجوزها ی صنایع دستی اشتغال ایجاد شده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۱    
نائب رئیس مجلس گفت: برای حمایت از سرمایه گذاران، ضروری است صدور مجوزهای لازم تسریع شده و بوروکراسی اداری کاهش یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر یکی از اصلی ترین دغدغه های مسؤولان استان اردبیل ایجاد اشتغال برای 70 هزار بیکار در استان و رفع معضل بیکاری است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
پیش بینی 100 طرح جدید استانی، وعده تکمیل طرح های نیمه تمام، تامین مسکن آحاد مختلف جامعه، تامین مسکن قهرمانان ورزشی، پرداخت سریع پاداش های قهرمانان و ایجاد اشتغال همه این ها مواردی بودند که ابراهیم رئیسی در سفر استانی اخیر خود مطرح کرده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: این نهاد در 6 ماهه ابتدای سال جاری در راستای ایجاد اشتغال و توانمند سازی تعداد 720 طرح خوداشتغالی اجرا کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرماندار شهرستان زرآباد در جنوب سیستان و بلوچستان،گفت: ایجاد ناحیه صنعتی در این شهرستان در ایجاد اشتغال پایدار و پیشرفت شهرستان کمک شایانی می کنند.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۳:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا: معاون اقتصادی رئیس جمهور با بیان اینکه فعلا مشکل بزرگ کشور تحریم های داخلی است، گفت: به لطف خداوند در این دولت تمام این تحریم ها را برمی داریم. ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۲:۰۳    
مدیر کمیته امداد ملکشاهی گفت: این اداره با رویکرد ایجاد اشتغال، خودکفایی، استقلال مالی و معیشتی مددجویان در سال جاری تاکنون اقدام به ایجاد 142 مورد فرصت شغلی با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد تومان به مددجویان کرده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ابوذر داوریان،رئیس دادگستری عنبرآباد در کرمان اظهار کرد:معتادین متجاهر پس از بهبودی می توانند از تسهیلات جهت ایجاد اشتغال پایدار استفاده کنند. وی گفت: طلاق یکی از مهم ترین معضلات اجتماعی محسوب می شود،بخشی از طلاق ها ناشی از فقر و اعتیاد می باشد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رکنا:حاتم پورباقری رئیس شورای شهر بندر کیاشهر در نشست مشترکی که به اتفاق شهردار بندر کیاشهر، رئیس و اعضای کمیسیون ملی یونسکو در ایران برگزار شد با بیان اینکه تاکنون از ظرفیت های بندر کیاشهر به درستی استفاده نشده است اظهار داشت ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
سردار محمد با بیان اینکه مناطق آزاد در توسعه و ارتقای اقتصاد ملی و به ویژه در عرصه منطقه ای نقش بسیار با اهمیتی دارند، گفت: فعالیت ها و سیاست گذاری های انجام شده برای دستیابی به توسعه متوازن و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق آزاد تدوین شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۹    
طرح راهبری شغلی میناکاری و فیروزه کوبی روی مس با ظرفیت 50 نفر در کمیته امداد بندر امام خمینی (ره) اجرا گردید.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۱:۱۶    
رئیس جمهور کشورمان راهکار ایجاد اشتغال را در رونق تولید دانست و گفت: باید به دنبال این باشیم که به سمت تولید افزون حرکت کنیم در غیر این صورت دستگاه های دولتی با افزایش نیروی قراردادی و شرکتی گره ای از مشکلات کشور را باز نخواهند کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل شیلات هرمزگان در بازدید از اولین مجتمع پرورش ماهی در قفس شهرستان سیریک گفت : شهرستان سیریک قطب درخشان آبزی پروری دریایی این شهرستان در صورت حمایت آینده درخشانی در حوزه آبزی پروری دریایی و ایجاد اشتغال پایدار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۰:۱۵    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور با اشاره به اینکه اهالی فرهنگ باید به دنبال کسب و کار فرهنگی باشند، گفت: دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی به دنبال راه اندازی یک مرکز نوآوری فرهنگی در استان ها است و برای این کار نیازمند نیروهای متخصص در حوزه مونیتورینگ و استارتاپ ها بوده که اگر این ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۳    
آیت الله رئیسی گفت: تمام مسئولان نظام اسلامی و مدیران و سازمان ها باید در ایجاد اشتغال سهم موثری داشته باشند و اشتغال و رفع بیکاری جوانان اولویت دولت سیزدهم است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۱۱   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیسی با بیان اینکه برگزار نشدن سفرهای استانی دولت مشکلی را حل نمی کند و این سفرها باید انجام شوند، گفت: رئیس جمهور و مدیران باید مسائل و مشکلات را با حضور میدانی شناسایی و حل کنند و اگر رئیس جمهور به استان ها سفر نکند، نمی تواند درک واقعی از مشکلات بخش های مختلف کشور داشته باشد و آنها را رفع کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
بندرعباس-ایرنا- رییس کل دادگستری هرمزگان در دیدار با استاندار این استان، خواستار توجه ویژه شورای تأمین به موضوع قاچاق سوخت شد و بر ضرورت ایجاد اشتغال توسط دولت با هدف بهبود معیشت مرزنشینان به منظور کاهش آمار قاچاق تأکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فارس با داشتن 36 شهرستان و ظرفیت های تولیدی فراوان، نباید با مشکل بیکاری رو به رو باشد.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایرسا_ معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر، تقویت برنامه های مرتبط با تولید و ایجاد اشتغال در این حوزه ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس جمهور در دیدار با جمعی از نخبگان، خانواده های شهدا و ایثارگران استان فارس گفت:ایجاد اشتغال از حقوق مردم و تکالیف دولت است؛ همه بخش های دولت باید حس ایجاد اشتغال پیدا کنند.
رییس جمهور گفت:حرکت دولت در جهت اجرای قانون، شناخت کاستی ها و محرومیت ها و جبران آن است. استان فارس ظرفیت های خوبی دارد و قطب معادن، کشاورزی، گردشگری، بازرگانی و تجارت است. این خطه نباید مشکل بیکاری داشته باشد. ایجاد اشتغال از حقوق مردم و از وظایف دولت است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۵   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: مدیران شعب و کارکنان بانک در سطح استان ها ارتباطات با نهادها و سازمان های اقتصادی را در اولویت قرار دهند. حجت ا... مهدیان افزود: بانک توسعه تعاون علاوه بر خدمات شعبه ای و بانکداری ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت: هزار میلیارد تومان تسهیلات از محل بند الف تبصره 18 برای خراسان شمالی تعیین شده که در صورت تخصیص شاهد تحولات حوزه اقتصادی خواهیم بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر صمت از اجرایی شدن طرح آمایش سرزمین برای توسعه و ایجاد اشتغال در تمامی شهرستان های کشور خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۳    
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت:توانمندسازی مددجویان و ایجاد اشتغال برای آنان از مهم ترین اهداف کمیته امداد است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۱    
گروه استان ها- استاندار گیلان گفت: ایجاد اشتغال از مطالبات به حق جوانان است و همه مسئولان وظیفه دارند برای رفع معضل بیکاری بسترسازی و زمینه سازی کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
اهواز- استاندار خوزستان گفت: منطقه آزاد نقش مهمی را در زمینه رونق اقتصادی، توسعه سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال و افزایش رفاه عمومی دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی، بر ضرورت توجه به اشتغال جوانان و فراهم ساختن زمینه اشتغال برای آنان، گفت: ایجاد اشتغال برای مددجویان کمک به رفع محرومیت ها است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۹:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام با انتشار اطلاعیه ای به گزارش تفریغ بودجه سال 99 دیوان محاسبات واکنش نشان داد. این ستاد ضمن رد برخی موارد طرح شده در این گزارش تاکید کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مؤسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی و مسؤول آمایش صنعتی، معدنی و تجاری در سفر استانی خود به استان فارس بر لزوم اجرای طرح آمایش سرزمین تاکید و از برخی طرح ها و واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شیراز بازدید و مشکلات این طرح ها را بررسی نمود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۳    
یکی از مسائل مهمی که استاندار کهگیلویه و بویراحمد در روزهای اخیر به آن اشاره کرد اشتغال زایی، کارآفرینی و رفتن به سمت ایجاد تولیدی های خصوصی و کسب و کارهای کوچک است، با این حال، یکی از ایرادات کار این است که مردم ما عموما چنین روحیه ای ندارند و با اشتغال زایی ...
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تشکینی تصریح کرد: اجرای طرح آمایش سرزمین قطعا به رشد ارزش افزوده در شهرستانهای هر استان و ایجاد اشتغال پایدار کمک خواهد کرد.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۲    
سرویس اجتماعی اشاره: وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تازه از راه رسیده در دولت جدید، می گوید عوامل لازم برای ایجاد اشتغال بین دستگاه های مختلف توزیع شده است که هر کدام دسترسی به بخشی از آن را دارند، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به موجب قانون، دبیری شورای عالی اشتغال کشور و وظیفه سیاستگذاری ...
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان همدان از انجام عملیات گمانه زنی، برای خوانا سازی آسیاب های آبی موجود در اراضی دانشگاه بوعلی سینا همدان خبرداد | همچنین تعیین کاربری های گردشگری برای جذب مسافران و گردشگران به همدان در راستای ایجاد اشتغال و افزایش سرانه گردشگری می تواند موثر واقع ...
هرمز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
غریب زاده با اشاره به فعالیت این گروه جهادی در مناطق محروم شرق هرمزگان گفت: قریب به دوسال است که این گروه جهادی خدمات ارزنده ای را برای زنان بی سرپرست، بیماران بی بضاعت و کمک های در باب اسباب تحصیل ایجاد اشتغال برای مردمان نجیب بشاگرد و هشتبندی میناب انجام می دهد.
اوشیدا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
روستاها ظرفیت عظیمی برای تولید و اشتغال هستند که میتوانند زیر سایه کمک های دولتی بخشی از نیاز های مردم را برآورد سازند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: معاون مشارکت های مردمی، مراکز غیردولتی، توانمندسازی و مسکن بهزیستی مازندران از افزایش 2 برابری میزان تسهیلات پرداختی به مددجویان زیرپوشش این نهاد حمایتی برای ایجاد اشتغال در سالجاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۱:۲۰    
یک جوان تالشی موفق شده برای 10 نفر از زنان سرپرست خانوار و افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی اشتغال زایی کند و می گوید اگر مسؤولین از من حمایت کنند آمادگی ایجاد اشتغال برای 30 نفر دیگر در فاز اول را دارد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
آگهی و دفترچه راهنمای آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی شازند سال 1400 منتشر شد. تهران – اقتصادبرتر – 20 مهر 1400 به گزار ش #اقتصادبرتر به نقل از شرکت پتروشیمی شازند، با استعانت از خداوند متعال و در راستای مسئولیت های اجتماعی و با هدف کمک به ایجاد اشتغال پایدار، بر اساس ضوابط ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۲۱    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با بیان اینکه یکی از وظایف سازمان اوقاف و امور خیریه بحث اشتغال است، گفت: یکی از موضوعات جدید و مورد نیاز جامعه امروز، این است که بخشی از موقوفات جدید در راستای ایجاد اشتغال انجام شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- نماینده ولی فقیه در استان سمنان بابیان اینکه برای ایجاد اشتغال باید برنامه ریزی های کلان صورت گیرد، گفت: تغییر مسیر تحصیل به رشته های اشتغال محور راهکاری برای رفع بیکاری است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان ، گفت: به منظور اشتغالزایی زنان سرپرست خانواده سه کارگاه تولیدی پوشاک راه اندازی و برای 50 نفر از بانوان اشتغالزایی ایجاد شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با بیان اینکه حمایت از سرمایه گذاری در موقوفات زنجان مناسب نیست، تأکید کرد: با سرمایه گذاری، بهره وری موقوفات افزایش یافته و سبب ایجاد اشتغال برای مردم می شود.