شنبه ۲۵ فروردینساعت ۲۲:۰۹Apr 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایجاد اشتغال»

ایرنا   ۶ ساعت پیش    
اردبیل - ایرنا - رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی خلخال گفت: تعهد این شهرستان در جذب تسهیلات بانکی اشتغال زا و همچنین ایجاد اشتغال در سال 1402 به طور کامل تحقق یافته است.
نیروگاهیان   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از خبرگزاری دانشجو، حجت اله شریعتمداری فرماندار کاشمر از بازگشت 9 واحد صنعتی به چرخه تولید در سال گذشته خبر داد و گفت: استفاده از همه ظرفیت های منطقه برای جهش تولید و ایجاد اشتغال ضروری است. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا- استاندار ایلام با تاکید بر بکارگیری افراد آموزش دیده در حوزه نفت و گاز در صنایع فعال این بخش در استان، گفت: عملکرد دستگاه های اجرایی در ایجاد اشتغال و رشد تولید ارزیابی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: سهم این اداره کل در ایجاد اشتغال سال گذشته، 6 هزار و 83 نفر بود که این میزان به طور کامل تحقق پیدا کرد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد نهاوند گفت: در راستای ایجاد اشتغال و رونق تولید 490 فقره تسهیلات به مددجویان و متقاضیان در شهرستان نهاوند اعطاشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۲۲:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار لرستان در دیدار رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: برنامه های این دانشگاه این هدفمند و در راستای ارائه آموزش مهارتی و ایجاد اشتغال است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۷    
احداث کارخانه تصفیه آب شور چاه برای تامین بخشی از آب آشامیدنی سیستان و بلوچستان و ایجاد اشتغال برای 200 نفر.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان استاندار کرمان در سفر به شهرستان فاریاب از احداث کارخانه شیشه سازی با زمینه ایجاد اشتغال برای 1000 نفر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۱:۳۱    
اشتغالزایی، افزایش بهره وری و ایجاد اشتغال پایدار از جمله اهداف طرح مهارت آموزی سربازان در دوران خدمت است که انجام آن می تواند در توسعه کارآفرینی واشتغال پایدار سربازان اثرگذار باشد.
صدای بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
شاهین شایان آرانی، مشاور مالی بین المللی بیان کرد: یک شرکت بورسی برای افزایش سرمایه و پیش بردن طرح توسعه خود به دلیل نظارت و کنترل های بورس راحت تر می تواند منابع را جذب و اشتغال زایی مورد نظر را با طرح های توسعه ای ایجاد کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۲:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: با هدف تامین برق پایدار استان و همچنین ایجاد اشتغال و کمک به معیشت خانوار، نیروگاه های خورشیدی کوچک مقیاس در استان بوشهر توسعه می یابد.
علیرغم آنکه آمار سهم بخش تعاون در اقتصاد ملی به طور جداگانه تهیه نشده اما برآوردها حاکی از آن است که سهم فعلی بخش تعاون بین 6 تا 7 درصد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش های اتاق ایران گفت: برای رشد تولید باید بنگاه ها را تقویت کرد، تا بنگاه های اقتصادی چهار جریان اصلی اقتصاد یعنی حقوق و دستمزد، درآمد های مالیاتی، ایجاد اشتغال و کسورات تامین اجتماعی را به جریان بیندازند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت: با اقدامات متعددی که در جهت رشد و ایجاد اشتغال و فعال سازی کارخانه ها و کارگاه های تعطیل و نیمه تعطیل که آمارشان به 7 هزار کارگاه و کارخانه رسیده است موفق شدیم نرخ بیکاری را به 7 درصد کاهش دهیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- استاندار فارس، احداث منطقه ویژه اقتصادی را زمینه ساز ایجاد اشتغال، رونق تولید و ارتقای سطح اقتصادی دانست و گفت: در مناطقی از استان که زمین مناسب و سرمایه گذاران مستعد وجود دارند تلاش شود که این مناطق شکل گیرد.
ریواس جنوب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۳    
به گزارش ریواس جنوب/ همت الله ناصری، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در استان کهگیلویه و بویراحمد است؛ در دوران مدیریت او این صندوق که پیش از آن در حاشیه بود به متن آمد و در حد بضاعت این استان یکی از بازوان اصلی اشتغال شد و به یک ثبات عملکردی رسید. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: استفاده از ظرفیت های مردمی در حوزه های مختلف اقتصادی موجب کاهش نرخ بیکاری و ایجاد اشتغال می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: باید تعامل مجلس و دولت منجر به حل مشکلات مردم، ایجاد اشتغال و بهبود وضعیت معیشتی و اقتصادی شود.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۲:۴۸    
سردار علی ملک شاهکوهی گفت: هم افزایی دستگاههای اجرایی و بانکهای استان با بسیج و سپاه بسیار مطلوب است و لزوم ایجاد یک کارگروه ائتلافی جهت ایجاد اشتغال و محرومیت زدایی احساس می شود
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل صنعت، معدن و تجارت قم گفت: با تلاش صورت گرفته و همکاری بخش خصوصی، هدفگذاری ایجاد اشتغال در بخش صنعت قم طی سال گذشته به صورت صد در صد و حتی بیش از آن محقق شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
آستارا- فرماندار آستارا از تحقق 109 درصدی تعهد ایجاد اشتغال این شهرستان در سال 1402 خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
جهش تولید یکی از نیاز های اساسی کشور است و هر کسی که دغدغه منافع ملی و نظام را داشته باشد، باید برای تحقق این هدف تلاش کند؛ بر همین اساس اولین عنصر در تحقق شعار امسال تسهیلگری در فرایند صدور مجوز ها و ایجاد اشتغال با تحقق تولید سودمند و مفید برای کشور است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
گزارش ها از ایجاد نزدیک به 300 هزار فرصت شغلی در استان تهران در فاصله سال های 1401 تا 1402 و بهبود 2 برابری شاخص های کلان اشتغال در استان تهران نسبت به کل کشور خبر می دهد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۷   + ۳۲ سایت دیگر  
مروری بر آمارهای اشتغال و بیکاری در سال 1402 نشان می دهد که بیشترین میزان ایجاد اشتغال در بخش خدمات بوده و این بخش حدود 60 درصد از میزان اشتغال کشور را در بر گرفته است. بر اساس آمارهای زمستان 1402 نیروی کار، بیش از 11 میلیون نفر در بخش خدمات شاغل هستند.
مازنی نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
حسن خیریانپور در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه مازندران افزود: سهمیه ابلاغی ایجاد اشتغال طی سال گذشته 48 هزار اشتغال بود که این آمار که در سامانه ملی به ثبت رسیده به 62 هزار اشتغال رسیده است. وی با ذکر این نکته که پارسال عمده مصوبات شورای برنامه ریزی و توسعه مازندران، اجرایی شد و [...]
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۲:۲۰    
رئیس بنیاد نخبگان استان خراسان جنوبی گفت: کارآفرینان نخبه و جهادگران مستعد در عرصه تولید و صنعت کشور ورود پیدا کرده اند و سال هاست با وجود همه فشارها، چالش ها و ناملایمات با اراده و استعداد، تلاش و تعهد چرخ تولید کشور را با دستان توانمند خود چرخانده اند.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در گفت و گوی زنده تلویزیونی گفت: اتفاق بزرگی با طرح توسعه پیشرفت و امید منطقه ویژه برای تولید رقم می خورد، در زمینی به مساحت بیش از 3 هزار و 300 هکتار موجب ایجاد اشتغال پایدار برای 60 هزار نفر خواهد شد و همچنین در زمان ساخت و تکمیل که بین 15 تا 20 سال طول ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: 63 درصد باغات میوه این استان را نخلستان با تولید سالانه بیش از 280 هزار تن انواع خرما به خود اختصاص داده که نقش مهمی در ایجاد اشتغال و درآمد منطقه دارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، دولت سیزدهم یکی از برنامه ها و اولویت های کاری خود را رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال اعلام کرد و توانست با تلاش و همت مسوولان و مدیران اقتصادی خود در وزارت جهاد کشاورزی کارگروه ها و قرارگاه هایی با حضور وزارتخانه های مربوط تشکیل دهد تا مسائل و مشکلات در صنعت و تولید برطرف ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قزوین گفت: ایجاد اشتغال برای 1000 معتاد بهبود یافته در استان در سال جاری هدف گذاری شده است.
سینا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
آرین کربلائی: دولت مالزی تصمیم دارد تا 34 میلیون دلار معادل 160 میلیون رینگیت (واحد پول این کشور) در زمینه صنایع خلاق سرمایه گذاری کند که این بودجه به گفته کارشناسان نشان تعهد جدی دولت به تقویت و پیشرفت صنایع خلاف است و پیش بینی شده که این میزان سرمایه گذاری مالزی را به یک مرکز منطقه ای برای نوآوری ...
سینا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد زیرساخت های کافی برای جذب 15 میلیون گردشگر هدفگذاری شده در برنامه هفتم وجود ندارد و در صورت عدم حمایت مناسب، این صنعت به جای توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال به سمت رکود و نابودی خواهد رفت. ...
سینا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
دومین نمایشگاه آبادایران در 5 بخش، خردادماه سال جاری برگزار می شود. به گزارش سیناپرس، برنامه ملی آبادیران با شعار نوآوری برای آبادانی در دوره چهارم معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان طراحی شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم بهبهان در مجلس گفت: پرداختن دولت به مشکلات کارگران شرکت هفت تپه خوزستان و حل مشکلات اقتصادی و غیراقتصادی کارگاه های راکد و نیمه فعال از طریق مکانیزم های کنترلی، ضد تورمی و حمایتی و افزایش سرمایه شرکتها، در بهبود فضای کسب و کار و ایجاد اشتغال پایدار و مولد تاثیر به سزایی دارد.
عصر خودرو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۰:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
عصر خودرو- یکی از شرکت های خلاق با راه اندازی کارخانه تولید ماشین های اسباب بازی و دکوری، برای 140 نفر ایجاد اشتغال کرده است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
علی رسولیان مدیر مجتمع سنگ آهن سنگان گفت: در کنار افزایش تولید افزایش مشارکت و اشتغال مردم بومی شهرستان خواف با کمک بخش خصوصی از مهمترین اهداف بزرگترین معدن سنگ آهن کشور است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۰:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیر مجتمع سنگ آهن سنگان در بازدید از کارگاه های سنگ شکن مجتمع سنگ آهن سنگان گفت: با راه اندازی کارگاه های سنگ شکن برای 300 نفر به صورت مستقیم و 1000 نفر به صورت غیرمستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد ...
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سال هاست بازگشایی بازارچه مرزی سیف، استقرار گمرک در سقز و راه اندازی پایانه صادراتی جهت رونق تجارت، تحرک اقتصادی- اجتماعی، جذب سرمایه گذاری، رونق کسب و کارها و ایجاد اشتغال از مطالبات مردم و به عنوان بخشی از الزامات توسعه این شهرستان مطرح شده و متعاقب آن جزو مصوبات سفر هیات دولت به سقز سقز بود که ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
یزد-ایرنا-معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد با بیان اینکه اولویت سرمایه گذاری در استان با صنایع کمتر آلاینده و پاک است، گفت: رویکرد کمیسیون ماده 11 هوای پاک رفع مشکلات واحدهای صنعتی با حفظ تمام جوانب زیست محیطی و کمک به رونق فعالیت های توسعه ای و تولیدی و ایجاد اشتغال است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - اشتغال برای زنان سرپرست خانوار در راستای افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس اهمیت زیادی دارد، اگر نقش سازمان های حمایتی تنها معطوف به کمک های مالی نباشد.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۱:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان گفت: کشاورزی صنعتی سبز و مردم محور است که در صورت سرمایه گذاری مناسب می تواند در بخش تولید و ایجاد امنیت غذایی جهش ایجاد کند. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۲۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
قانون ساماندهی و نظارت بر تجارت مرزی (کولبری و ملوانی) و ایجاد اشتغال پایدار مرزنشینان (مصوب 25/12/1402 مجلس شورای اسلامی)
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سنندج_امام جمعه سنندج گفت: مهم ترین وظیفه کارکنان دولت تلاش و کوشش در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۵    
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از تحقق 116 درصدی تعهد ایجاد اشتغال در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: اولویت کاری امسال موضوع جهش تولید و سرمایه گذاری است که در ایجاد اشتغال نیز نقش مهمی دارد و اداره های کل استان باید با برنامه ریزی زمان بندی شده در راستای انجام اقدام های شاخص به منظور تحقق آن اهتمام ویژه داشته باشند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در دیدار با استاندار کرمانشاه عملکرد سال 1402 و برنامه های سال جاری همسو با شعار سال "جهش تولید با مشارکت مردم" تشریح نمود و گفت: از 34 هزار و 517 فرصت شغلی تعهد ایجاد اشتغال در سال گذشته ...
موج   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسئول واحد لوازم اندازه گیری و مدیریت مصرف امور برق شهرستان خمینی شهر از افتتاح 16 نیروگاه خورشیدی 5 کیلو واتی با هدف ایجاد اشتغال پایدار در سال 1402 در شهرستان و 30 نیروگاه دیگر در حال اجرا خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۹:۱۲    
همزمان با فرا رسیدن سال جدید رهبر انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه جهش در تولید بدون حضور مردم در اقتصاد و عرصه تولید امکان پذیر نیست خاطر نشان کردند: باید موانع حضور مردم در بخش تولید برطرف شود و ظرفیت های بزرگ مردمی فعال شوند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی با بیان اینکه خانواده بزرگ ورزش و جوانان خراسان رضوی همواره با توجه به منویات مقام معظم رهبری ،راهبردهای لازم درراه تحقق اهداف سازمانی را اتخاذ می کند، در سال جدید هم مشارکت مردم به عنوان محور اصلی رشد و ارتقا بخش خصوصی در ورزش را مورد توجه قرار خواهد داد.