شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۵:۲۵Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایجاد اشتغال»

باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: پارسال برای 55500 نفر ایجاد اشتغال شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به ظرفیت های بالای کشور برای ایجاد اشتغال و رفاه برای مردم، گفت: امیدوارم تیم اقتصادی دولت ترمیم شده و از نیروهای خوش فکر، با انگیزه و جوان برای بهره مندی از این ظرفیت ها استفاده شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان رضوی گفت: این صندوق طی سال 1401 با پرداخت تسهیلات توانست برای 2 هزار و 104 نفر در این استان اشتغال ایجاد کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: در سال گذشته برای 55500 نفر ایجاد اشتغال شد که 8 درصد بیش از میزان تعهد محقق شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۲۳    
فرماندار زرند گفت: باید استفاده از ظرفیت بنیاد برکت در راستای ایجاد اشتغال و برطرف کردن مشکلات شهرستان در دستور کار مدیران قرار بگیرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۵:۰۲    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی با بیان اینکه شرکت های تعاونی این استان سال گذشته 2170 اشتغال پایدار ایجاد کردند، گفت: برنامه ابلاغی تحقق اشتغال تعاونی های استان مرکزی در سال گذشته تعداد 2166 اشتغال بود که 4 نفر بیشتر از برنامه ایجاد شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه و نماینده ولی فقیه استان یزد گفت: توسعه و گسترش فرهنگ مهارت آموزی بین جوانان برای ایجاد اشتغال و کارآفرینی در جامعه ضروری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۰:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
وزیرکار بزرگترین چالش اشتغالزایی و کارآفرینی را ساختار آموزشی کشور دانست و گفت: سال 1402 نیز درصدی بیشتر از سال گذشته برای ایجاد اشتغال هدف گذاری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۰:۱۵    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: مقام معظم رهبری طی چند سال اخیر همواره موضوع تولید و اشتغال را مورد توجه قرار داده و بر برنامه ریزی های اساسی در این خصوص تاکید داشته اند لذا تحقق شعار امسال نیز با عنوان مهار تورم، رشد تولید در گرو ایجاد اشتغال و رشد تولید است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد_ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: باید تلاش کنیم تا باید ایجاد اشتغال برای مددجویان آنها را توانمند ساخته و به خودکفایی برسانیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حسینی گفت: مدیران ادارات شهرستان فامنین باید در ایجاد اشتغال و کمک به تولید، برنامه محور و هدفمند فعالیت کرده و در راستای جهش تولید در شهرستان قدم بردارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۹:۵۰    
استاندار کردستان آز آبی شدن زمین های پایاب سدگاران خبر داد و گفت: این تغییر برای 4 هزار نفر اشتغال ایجاد می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و گردشگری استاندار مازندران، سهمیه در نظر گرفته شده برای ایجاد اشتغال در سال جاری استان را 48 هزار و 990 شغل اعلام کرد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ساری- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران میزان سهمیه درنظر گرفته شده برای ایجاد اشتغال را طی سال جاری در استان 48 هزار نفر اعلام کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در قانون بودجه، 31 هزار میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال پایدار پیش بینی شد، گفت: در این بخش شرکت های دانش بنیان در اولویت قرار دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دادگستری سیرجان با اشاره به حمایت دستگاه قضایی از ایجاد اشتغال پایدار گفت: یکی از اولویت های سال جدید دادگستری موضوع رفع موانع تولید در شهرستان خواهد بود.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۳:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تأکید بر تمرکز ویژه بر اشتغال آفرینی در استان های دارای نرخ بیکاری بالاتر، به وزیر کار مأموریت داد اشتغالزایی و کاهش معضل بیکاری به ویژه ایجاد اشتغال برای اقشار تحصیل کرده در این استان ها را به صورت ویژه در دستور کار قرار دهد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۱:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیسی رئیس جمهور بر ضرورت تمرکز ویژه بر اشتغال آفرینی در استان های دارای نرخ بیکاری بالاتر تاکید کرد و به وزیر کار ماموریت داد اشتغالزایی و کاهش معضل بیکاری به ویژه ایجاد اشتغال برای اقشار تحصیل کرده در این استان ها را به صورت ویژه در دستورکار قرار دهد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۷:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
در نخستین نشست شورای عالی اشتغال در سال جدید بر تمرکز بر اشتغالزایی در استان های دارای نرخ بیکاری بالاتر، ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان، فعال تر کردن تعاونی ها، توجه به اشتغال مرزنشیان و فعال سازی واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل تاکید شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۵:۲۹   + ۷۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور بر ضرورت تمرکز ویژه بر اشتغال آفرینی در استان های دارای نرخ بیکاری بالاتر تاکید کرد و به وزیر کار ماموریت داد اشتغالزایی و کاهش معضل بیکاری بویژه ایجاد اشتغال برای اقشار تحصیل کرده در این استان ها را به صورت ویژه در دستور کار قرار دهد.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل ضمن تاکید بر حمایت از سرمایه گذاری های مشروع و رفع موانع تولید، از احیای 25 واحد راکد و غیرفعال در شهرک ها و نواحی صنعتی استان اردبیل در سال گذشته خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۶:۵۹    
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه باید مهم ترین اولویت در سال 1402 معیشت مردم باشد، گفت: سامان دادن به معیشت مردم در گرو ایجاد اشتغال است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی بر نقش موثر جشنواره های گردشگری و اقامتگاه های بوم گردی در توسعه گردشگری و جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال تاکید کرد .
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام اظهار داشت : میزان تعهد اشتغال استان ایلام در سال 1402 در سامانه ملی رصد 8 هزار و 859 تعهد ایجاد اشتغال است.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل گفت: اهمیت صنایع دستی در ایجاد اشتغال به ویژه در قشر ضعیف جامعه قابل چشم پوشی نیست و ما دنبال استفاده از این ظرفیت هستیم.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا؛ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان حمیدیه گفت: 41 هکتار از مزارع حمیدیه زیر کشت گیاهان دارویی رفته است. مصطفی عبیاوی در گفت و گو با ایسنا اظهاکرد: در سال گذشته 41 هکتار از مزارع شهرستان به کشت گیاهان دارویی اختصاص یافت. ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
مرتضوی با بیان این که سال گذشته فراتر از وعده دولت بیش از یک میلیون فرصت شغلی ایجاد شد، گفت: سال 1402 نیز درصدی بیشتر از سال گذشته برای ایجاد اشتغال هدف گذاری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه در نشستی مشترک با مدیرعامل ایران خودرو گفت: توافقات بسیار خوبی با شرکت ایران خودرو به منظور ایجاد اشتغال در استان صورت گرفت.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که سال گذشته فراتر از وعده دولت بیش از یک میلیون فرصت شغلی ایجاد شد، گفت: سال 1402 نیز درصدی بیشتر از سال گذشته برای ایجاد اشتغال هدف گذاری شده است.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: تعهد ایجاد اشتغال قزوین در سال 1401 برای 26 هزار نفر بوده که 104 درصد از این میزان محقق شده است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۱۰۲ سایت دیگر  
جایگاه مردم در سرمایه گذاری، ایجاد اشتغال و مدیریت منابع باید مورد توجه قرار گیرد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهر دستجرد با بیان این که همه مردم می توانند در مهار تورم و رشد تولید نقش آفرین باشند، گفت: همه مسئولان باید دست در دست هم، اعتماد بخش خصوصی را جلب تا از سرمایه ایشان برای ایجاد اشتغال و رشد تولید در کشور بهره برد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۰:۳۳    
فولاد مبارکه در سال 1401 با اشتغال آفرینی برای حدود 27هزار 195 نفر به صورت استخدام، مستقیم و غیرمستقیم، در راستای تحقق شعار سال کوشا بوده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
نائب رئیس سندیکای صنایع کنسروسازی گفت: براساس برآورد مرکز آمار بین 18 تا 20 درصد اشتغال صنعتی کشور ناشی از اشتغالزایی مستقیم در صنایع غذایی است. تیتربرتر به نقل از صدا و سیما، مسعود بختیاری با اشاره به نقش صنایع غذایی در ایجاد اشتغال افزود: بر اساس آماری که در سال 1398 ارائه شده ...
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: دولت سیزدهم از ابتدای فعالیت تاکنون از محل تبصره 18 470 هزار میلیارد ریال وام برای ایجاد اشتغال پرداخت کرده است.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۰۰    
فریبا نارویی، راهبر شغلی کمیته امداد سیستان و بلوچستان است که با استفاده از هنر رزین کاری که ترکیبی از علم و هنر است، توانسته علاوه بر رسیدن به درآمد پایدار، برای ده ها بانوی مددجوی زاهدانی ایجاد اشتغال کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ساوجبلاغ- فرماندار ساوجبلاغ گفت: این شهرستان در ایجاد اشتغال و کارآفرینی در سال 1401 در استان البرز مقام اول را به دست آورد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی گفت: مقام معظم رهبری سال جدید را با عنوان مهار تورم و رشد تولید نامگذاری کردند لذا همه مسئولان باید اهتمام جدی و عملیاتی در کنترل قیمت ها، بهبود وضعیت معیشت مردم و ایجاد اشتغال داشته باشند.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۲:۴۳    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در بخش دیگری از این پیام آورده است: در سالی که گذشت تمامی تلاش و کوشش خدمتگزاران شما مردم در این سازمان دستیابی به اهداف تعیین شده سال تولید؛ دانش بنیان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر تعهد ایجاد اشتغال در سال 1401 را 21هزار نفر دانست و گفت: با تلاش انجام شده 30هزار نفر اشتغال زایی در بخش های مختلف استان انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران با اعلام اینکه احیای شرکت چوب فریم نیاز اصلی مردم دودانگه برای ایجاد اشتغال است، گفت: چرا که مردم این بخش به اشتغال و کارآفرینی نیاز اساسی دارند از این رو باید ازظرفیت های منطقه برای کاهش بیکاری و مهاجرت معکوس استفاده شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۷:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تسهیلات قابل توجهی برای اشتغال در سال جدید پیش بینی شده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله نورمفیدی گفت: ایجاد اشتغال برای جوانان از مطالب مورد توجه است ولی تاکید این است که در سال 1402 این برنامه ها بیشتر شود و توجه بیشتری به این مسائل پیدا شود، معیشت مردم و مشکلاتی که در این رابطه است نیز حل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم دامغان در مجلس گفت:دولت برای بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم در سال جدید باید توجه ویژه ای به رونق تولید و ایجاد اشتغال داشته باشد.
شمال نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار مازندران گفت: این استان آماده تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در مهار تورم و رشد تولید در راستای رفع محرومیت ها و همچنین ایجاد اشتغال پایدار و توسعه اقتصادی در کشور است.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۴    
همزمان با هفته منابع طبیعی، آیین بهره برداری از اولین زنجیره زراعت اکالیپتوس در کشت و صنعت نیشکر امام خمینی (ره) برگزار شد. همزمان با هفته منابع طبیعی، آیین بهره برداری از اولین زنجیره زراعت اکالیپتوس در کشت و صنعت نیشکر امام خمینی (ره) برگزار شد. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۰۳    
تهران (پانا) - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اهمیت ایجاد اشتغال پایدار برای مرزنشینان نتیجه آن را ایجاد امنیت و آرامش برای مرزها و کل کشور عنوان کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: همه فعالیت های اصلی و پشتیبان در زنجیره ارزش دانشگاه به سمت ایجاد اشتغال موثر هدف گیری شده است.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: میزان تعهد ایجاد اشتغال استان اردبیل در سال جاری 23 هزار و 750 نفر بود که با همکاری 20 دستگاه اداری، بیش از 25 هزار فرصت شغلی ایجاد شد و همه این دستگاه ها اجرای تعهد اشتغال خود را در سامانه رصد ثبت کرده اند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۲۹    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی تعداد888طرح تعاونی با مشارکت 36563 عضو با سرمایه گذاری بالغ بر 5031 میلیارد تومان و ایجاد اشتغال برای 16264 نفر از طریق ویدیو کنفراس و با حضور معاون اول رییس جمهور و مقام عالی وزارت متبوع بصورت سراسری برگزار گردید. ...