پنجشنبه ۱۴ مردادساعت ۱۵:۰۷Aug 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایجاد اشتغال»

رئیس جهاد دانشگاهی هرمزگان گفت : این طرح از مدل های ایجاد اشتغال پایدار با صرف کمترین هزینه است.
دیار آفتاب   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سلیمی گفت: دولت باید به دنبال تحول در حوزه های مختلف اقتصادی و مدیریتی باشد و در زمینه کنترل تورم، ایجاد اشتغال و رها کردن اقتصاد از شرطی شدن اقدامات موثری انجام دهد.
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ؛ ایجاد اشتغال از طریق احداث کارگاه های تکثیر و پرورش ماهیان زینتی در قالب کارگاههای زود بازده بسیار شایان اهمیت است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بنیاد برکت با اهدا تسهیلات اشتغالزایی کم بهره، باعث اشتغال 7 هزار ایلامی شده است.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۳۶    
اولویت اصلی دولت سیزدهم در اقتصاد تلاش برای کاهش نرخ تورم و جلوگیری از افزایش قیمت هاست؛ اما این اقدام تنها با شعار محقق نمی شود. کاهش کسری بودجه از طریق کاهش هزینه های جاری و افزایش درآمدهای مالیاتی، حفظ ارزش پول ملی از طریق مدیریت عرضه ...
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان از جمله مهمترین خواسته مردم این استان به شمار می رود. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
اولین گام دولت بعدی باید کنترل تورم باشد، اما باید این اطمینان را هم بدهیم که مادامی که تورم در سطوح بالایی باشد نه از رشد اقتصادی خبری خواهد بود و نه از ایجاد اشتغال و آثار و تبعات اجتماعی و اخلاقی این مساله برقراری عدالت و توزیع عادلانه درآمد را محقق نخواهد کرد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایری ایلام گفت:99 کانون عشایری برای استقرار عشایر کوچرو در این استان وجود دارد که دارای منابع، امکانات و استعدادهای لازم برای ایجاد اشتغال و اسکان هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۹:۰۹    
اصفهان- ایرنا- مدیرعامل شرکت فرآورده های نسوز ایران گفت: افزایش تولید در واحدهای صنعتی کشور و استان اصفهان تضمین کننده منافع ملی، ایجاد اشتغال و مهمترین عامل تقویت اقتصاد در جهت بهبود شرایط زندگی مردم در سطح کلان ملی و نیز منطقه ای از جمله استان اصفهان است.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان از شرکت 13 تیم گیلانی در مسابقات ملی مهارت خبر داد و یادآور شد که این دوره از مسابقات، در واقع اردوی آماده سازی برای مسابقات جهانی مهارت محسوب می شود. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر استان ایلام گفت: 99 کانون عشایری برای استقرار عشایر کوچرو در این استان وجود دارد که دارای منابع، امکانات و استعدادهای لازم برای ایجاد اشتغال و اسکان هستند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام قدرتی گفت: از سال گذشته تاکنون برای حدود 1200 تن از زندانیان استان اشتغال زایی شده است که 430 نفر از این تعداد اشتغال دائم در خارج از زندان داشته اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
بیش از 60درصد پسرهای 20 تا 30 ساله در ایران مجرد هستند؛ این یعنی بیش از 5میلیون پسر 20 تا 30 ساله زندگی مجردی دارند و رؤیای تشکیل خانواده را در سر دارند؛ یعنی دولت سیزدهم رسالت سنگینی در ایجاد اشتغال و تسهیل ازدواج دارد!
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: با توجه به دیدار استاندار با وزیر صمت 65 میلیارد تومان اعتبار برای بیواتانول باشت مصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۴۶    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری گفت: توسعه علمی و فناورانه سازمان های توانمند مانند جهاددانشگاهی می تواند منجر به اجرای پروژه های بزرگ، ایجاد اشتغال و بهبود ارائه خدمات به مردم شود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علم و فرهنگ با بیان این که کمک به ایجاد اشتغال موثر از ماموریت های اصلی این دانشگاه است، افزود: دانگاه علم و فرهنگ همواره با رویکرد کارآفرینی در تلاش برای ایجاد بسترهای لازم بوده ایم و مرکز آموزش های کوتاه مدت تخصصی دانشگاه علم و فرهنگ ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۴۰    
دکتر سید سعید هاشمی با اشاره به این که کمک به ایجاد اشتغال موثر از ماموریت های اصلی دانشگاه علم و فرهنگ است، افزود: از این رو همواره با رویکرد کارآفرینی در تلاش برای ایجاد بسترهای لازم بوده ایم و مرکز آموزش های کوتاه مدت تخصصی دانشگاه علم و فرهنگ، استقرار پارک ملی علوم و فناوری نرم و صنایع فرهنگی ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۸    
رئیس کانون کارآفرینی کارآوند دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند گفت: رسالت این کانون آموزش و تربیت نیروی انسانی مولد و خلّاق برای اشتغال جوانان و کارآفرینی است تا معضل بیکاری کاهش یابد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۱۴    
حسین زاده گفت: در سال گذشته بیش از 11 میلیارد تومان اعطای تسهیلات در حوزه صنایع دستی و اشتغالزایی انجام که برای بیش از 600 نفر زمینه اشتغال ایجاد شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی به نقل از مدیر جهادکشاورزی شهرستان سربیشه گفت:گیاهان دارویی یکی از ظرفیت های مهم در اقتصاد و ایجاد اشتغال است، ظرفیتی مهم که بستر ساز اشتغال و بهبود وضعیت اقتصادی می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس گفت: فعالیت کشتی پرنسس با توجه به ایجاد اشتغال و رونق اقتصاد، می تواند به توسعه گردشگری دریایی استان کمک کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۸:۰۶    
گزارشی روایت سال ها تلاش بانوی کارآفرینی که با سخت کوشی، بدنبال ایجاد اشتغال برای زنان روستایی است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا کارشناسان عقیده دارند که ایجاد اشتغال های خُرد، خوداشتغالی یا حمایت کارآفرینان از معلولان گامی موثر برای ایجاد اشتغال این قشر به شمار می رود و تغییر نگرش جامعه نسبت به معلولان راهکاری برای توانمندسازی و ایجاد اشتغال نصیرن است ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۷:۱۷    
رمضان علی رازقی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شیروان گفت: ایجاد زمینه اشتغال برای ایثارگران ارزش والایی داردوما باید از پتانسیل های موجود جهت اشتغال زایی بهره بگیریم.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی استان قزوین گفت: وام 100 میلیونی بهزیستی جهت ایجاد اشتغال تاکنون به صورت مکتوب به ما ابلاغ نشده است اما احتمالا در هفته های آتی برای پرداخت به مددجویان تحت پوشش بهزیستی ابلاغ می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۳:۵۶    
روز یکشنبه مورخ دهم مردادماه کمیته اشتغال بهزیستی شهرستان فردیس به منظور بررسی تسهیلات اشتغالزایی مددجویان، شرکت مددجویان در کلاس های حرفه آموزی (دوره های کسب و کار)، کلاس های آموزشی مهارت و ایجاد انگیزه و تشویق مددجویان و معلولین تحت پوشش در راستای توانمند سازی و ایجاد اشتغال پایدار برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۳:۵۶    
شاهرود_آیین افتتاح دفتر سرمایه گذاری، کارآفرینی، جذب ایده و مشارکت های مردمی شهرداری شاهرود برگزار و از کارآفرینان برتر تجلیل شد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۰۶   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مشکلات زیادی به خاطر ناامنی در فضای مجازی وجود دارد با اجرای این طرح 10 میلیون اشتغال امن و پایدار ایجاد خواهد شد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
دژپسند گفت: وزارت اقتصاد در این زمینه ها به عنوان ایفاگر نقش تنظیم کننده سیاستهای اقتصادی می توانند اقداماتی انجام دهد. نتیجه روانسازی فضای کسب و کار و مانع زدایی ورود سرمایه گذار و ایجاد اشتغال است. ...
صمت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۰۲    
در عصر حاضر تولید و مصرف فولاد به عنوان یکی از شاخصه های توسعه یافتگی کشور ها به شمار می رود. این صنعت به عنوان ستون فقرات فعالیت های صنعتی، علاوه بر ایجاد زنجیره ارزش افزوده مناسب از معدن تا مصرف ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ فاز نخست کارخانه تولید ظروف دارویی شرکت امید فارمد پارسیان در شهرک صنعتی شماره دو اردبیل راه انداززی شد. استاندار اردبیل با اشاره به پیگیری های اخیر برای راه اندازی این مجموعه تولیدی در شهرک صنعتی شماره دو اردبیل افزود ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فرش گفت: با هدف تثبیت اشتغال و جلوگیری از ریزش نیروی کار هنر صنعت-فرش دستباف، نشستی پیرامون تسهیلات اشتغال پایدار روستایی اسلامی تشکیل شد.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۱    
مهارت افزایی نیاز اصلی کشور برای ایجاد اشتغال پایدار است
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۰۹    
بابل- سعادتی، نماینده مردم بابل در مجلس از تخصیص 500 میلیارد ریال برای ایجاد اشتغال در 10 روستای شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سبزوار گفت: حجم تسهیلات اشتغالزایی امسال این نهاد در مقایسه با رقم اختصاص یافته پارسال برای ایجاد اشتغال در این شهرستان واقع در غرب خراسان رضوی به میزان حدود دو برابر بیشتر شده است.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
حمید شمسی پور گفت: امروزه اشتغال یکی از اصلی ترین دغدغه های جوانان و خانواده های آنان است که با آموزش یکی از رشته های مهارتی در اوقات فراغت می توان مسیر بهتری را برای ایجاد اشتغال نسل جوان ایجاد کرد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۲۷    
شیراز- ایرنا- هنرمند و کارآفرین صنایع دستی گفت: تقویت و توسعه صنایع دستی سبب خواهد شد که فرصت های شغلی قابل توجهی در این حوزه ایجاد شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۷:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: با پرهیز از حاشیه ها در راستای مأموریت ها برای ایجاد اشتغال و رونق گردشگری قرار گرفتیم.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۶:۰۰    
شهرهای ایران هر کدام با داشتن آب و هوا و جاذبه های طبیعی مختلف پتانسیل برای جذب گردشگر را دارند چنان که این موضوع اهمیت بسیاری پیدا کرده است چرا که باعث رونق اقتصادی و ایجاد درآمد پایدار همچنین ایجاد اشتغال خواهد شد.
خبر خوی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۱:۲۹    
امیرعلی موسوی رئیس زندان مرکزی شهرستان خوی گفت : اجرای مستمر برنامه های حرفه آموزی و ایجاد اشتغال در بحث توانمندسازی زندانیان جزو برنامه های دارای اولویت سازمان زندانها و دستگاه قضایی است.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - قائم مقام ستاد تسهیل و رفع موانع تولید گفت: خوزستان امروز بیش از هر زمانی نیازمند ایجاد ظرفیت های اشتغال و راه اندازی واحد های تولیدی است.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۰:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
می متالز - معاون امور معادن سازمان صمت ایلام گفت: تلاش برای ایجاد اشتغال در بخش معادن استان با توجه به ظرفیت کانی های غیر فلزی ایلام افزایش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۸:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نهاوند با اشاره به برداشت خیار در این شهرستان از ایجاد اشتغال فصلی برای 20 هزار نفر خبر داد.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
خشایار صنعتی، معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار مهاباد می نویسد: تعریف تقسیماتی و ایجاد بخش جدیدی با مرکزیت گوک تپه در مهاباد، علاوه بر ایجاد رضایت مندی در میان شهروندان و آحاد جامعه، زمینه ساز گامهایی اساسی برای محرومیت زدایی، صرفه جویی اقتصادی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس گزارش مرکز آمار در 8 سال دولت های نهم و دهم خالص ایجاد اشتغال کشور بیشتر از 8 سال دولت های یازدهم و دوازدهم بوده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بویراحمد دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با طرح صیانت از فضای مجازی مخالفم اظهار داشت: اولویت کاری در مجلس باید با تصویب طرحهایی باشد که به ایجاد اشتغال و بهبود معیشت مردم کمک کند.
دولت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آیین گشایش نوزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت که با حضور معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد اظهار داشت: شکستن حلقه فقر و جلوگیری از افتادن در سیاه چاله آن با ایجاد اشتغال پایدار مبتنی بر مهارت های آموزش های فنی و حرفه ای مقدور است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: در مجلس باید کمک کنیم تا مناطق آزاد را برای صادرات محور بودن و ایجاد اشتغال بیش از پیش توسعه دهیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شکستن حلقه فقر و جلوگیری از افتادن در سیاه چاله آن با ایجاد اشتغال پایدار مبتنی بر مهارت های آموزش های فنی و حرفه ای مقدور است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
نماینده انجمن سواد رسانه ای در استان قزوین گفت: با هدف ایجاد اشتغال و ارتقای سطح سواد رسانه در افراد و تربیت مدرسان متخصص انجمن سواد رسانه ای و دانشگاه سوره دوره جامع تربیت مربی سواد رسانه ای را برگزار می کند و علاقه مندان می توانند برای شرکت در این دوره آموزشی اقدام کنند.