جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۲۳:۳۷May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایجاد اشتغال»

هاشمی میزان ایجاد اشتغال برای اهالی حمیدیه از محل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری را 76 نفر عنوان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مبدع طرح تحول محلات کشور گفت: رویکرد قرارگاه های تحول محلات، ایجادیک وحدت و انسجام با بهره گیری از همه ظرفیت های مادی و معنوی بسیجیان و آحاد مردم که دلسوز انقلاب هستند برای این که بتوانیم بر نقشه های شوم دشمنان فائق بیاییم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه ایرنا فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی، آبی شدن اراضی دیم دشت حُر این شهرستان را بهترین هدیه نظام و دولت به مردم منطقه دانست و گفت: این طرح در ایجاد اشتغال در شهرستان نقش کلیدی خواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۷    
گروه استان ها مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام از پراکنش 250 هزار هکتاری "گونه بنه" در ایلام خبر داد و گفت: پراکنش 250 هزار هکتاری "گونه بنه" در ایلام، زمینه مناسب برای ایجاد اشتغال و افزایش تولید خواهد بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ حسنوند با بیان اینکه اشتغال زایی حلقه مفقوده پس از درمان معتادین متجاهر است، گفت: یکی از مطالبات پلیس بر اساس برنامه ششم توسعه ورود دستگاه های متولی برای ایجاد اشتغال معتادین بهبودیافته است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دکتر امین شاهرخی روز چهارشنبه در جلسه مشترک با فرماندار و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران که در محل فرمانداری ورامین تشکیل شد اظهار داشت: راه اندازی مراکز جامع ترک اعتیاد در شهرستان های استان تهران، زمینه بهبودی معتادان ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه کاری اشتغال و کارآفرینی استان کرمان به منظور بررسی تعهد دستگاه های اجرایی در ایجاد اشتغال سال1400 به ریاست دکتر مهرابی، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان برگزار گردید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: 94 هزار فارغ التحصیل بیکار در خوزستان نشان دهنده لشکر بیکاران در استان است که باید برای ایجاد اشتغال در این بخش تمرکز کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار فارس با اشاره به لزوم کنترل آلایندگی های زیست محیطی، گفت: به علت فعالیت های غیر علمی، فشار بر زمین های کشاوزی افزایش یافته است و این روند مخرب باید با ایجاد اشتغال جانبی اصلاح شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۷    
ایجاد اشتغال پایداریکی ازبرنامه های مهم درتوانمندسازی مددجویان است .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۹    
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان گفت: منطقه ویژه پارسیان در کنار مردم منطقه برای رفع محرومیت ها و ایجاد اشتغال قرار دارد تا نهایت استفاده از نیروی بومی برای توسعه منطقه انجام شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: 404 میلیارد و 683 میلیون تومان تسهیلات از محل اعتبارات قانون توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری به متقاضیان در این استان پرداخت شده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان اصفهان گفت: گروه فولاد مبارکه با کمک 20 میلیارد ریالی خود در آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد نقش موثری داشته است. همچنین صنایع بزرگ استان با حمایت از اشتغال زندانیان در راستای مسئولیت اجتماعی گام برداشته اند که تبعات مثبت این اقدام را می توان در جامعه مشاهده کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۰۲    
فرماندار شهرستان گرگان گفت: کار جهادی و انقلابی مسوولان دستگاه های اجرایی باید هدایت تسهیلات به سمت ایجاد اشتغال و نه انحراف سرمایه باشد، اگر افراد مهارت کافی داشته باشند اشتغال پایدار ایجاد می شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل: در دیدار با مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با پرداخت تسهیلات ارزان قیمت جهت گشایش اشتغال و حمایت از 200 طرح تولیدی و اشتغالی موافقت شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۱   + ۲۴ سایت دیگر  
مشارکت اقتصادی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام با 6 واحد تولیدی در استان زنجان، باعث ایجاد اشتغال برای 4 هزار نفر در این استان شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار فارس گفت: به منظور ایجاد اشتغال پایدار و توسعه متوازن شمال و جنوب استان موضوع استقرار سایت صنایع سنگین و کارخانجات کاشی و سرامیک در شمال فارس پیگیری شده است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۴    
استارت آپ ها در ایجاد اشتغال نقش انکارناپذیری دارند 1400/02/21 - 16:08 مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در جلسه بررسی طرح ها و برنامه های جوانان و برخی سازمان های مردم نهاد در زمینه کسب و کار نوپا (استارتاپ) این مهم را موجب عملیاتی کردن و بهره مندی از خلاقیت و ایده های جوانان در زمینه اشتغال ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت که توجه به تولید و ایجاد فرصت های شغلی مولد و پایدار باید محور فعالیت سازمان های مردم نهاد در این استان باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۳۳    
دنیای اقتصاد : بررسی آمارهای رسمی در ارتباط با نرخ بیکاری نشان می دهد که نرخ مذکور در سال 99 به پایین ترین میزان خود در دهه 90 رسیده است. البته نکته قابل توجه در این خصوص اینکه کاهش نرخ بیکاری مذکور نه به دلیل ایجاد اشتغال بلکه به دلیل کاهش نرخ مشارکت رخ داده است ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۴۴    
رجبی مقدم گفت: سرمایه گذاری که دارایی اش را برای ایجاد اشتغال به شهرستان سرخس می آورد و این ایثار را انجام می دهد، باید تمامی دستگاه های اجرایی از او حمایت کنند نه اینکه کارشناس یک اداره ما سرمایه گذاری را از 7 صبح تا 4 بعدازظهر معطل کند و بعد انتظار ایجاد اشتغال داشته باشیم.
صدای لنجان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۰۹    
به گزارش صدای لنجان ؛ کارآفرین داستان ما شروع فعالیتش را با تولید محصولات خوراکی برای نزدیکانش آغاز کرده بود اما در حال حاضر به گسترش فعالیت خودش روی آورده به طوری که به بسیاری از شهرهای اطراف نیز محصولاتش را عرضه می کند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از ایجاد اشتغال برای 16 هزار نفر در اردبیل خبر داد و گفت: سال گذشته زمینه اشتغال برای تعداد 16 هزار و 864 نفر در اردبیل فراهم شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - استاندار گلستان با تاکید بر ضرورت ایجاد اشتغال برای کاهش آسیب های اجتماعی گفت: طبق اعلام دستگاه های مرتبط، سال گذشته بیش از 28 هزار شغل در استان ایجاد شد که این آمار با نظارت مستمر راستی آزمایی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اندیمشک- فرماندار اندیمشک گفت: اولویت اصلی و اول برای پروژه های این شهرستان ایجاد اشتغال برای نیروهای بومی است و اجازه جذب نیروی غیربومی را نخواهیم داد.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: در سال جاری دستگاه های اجرایی متعهد شدند 12 هزار شغل در استان ایجاد کنند که بیشترین ایجاد اشتغال مربوط به شهرستان های یزد، میبد و اردکان است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۵    
به منظور ارتقاء توانمندی و افزایش مهارت جوانان جویای کار در مناطق محروم استان کرمان و کمک به اشتغال زایی و ایجاد اشتغال پایدار، کمیته امداد استان کرمان و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۸    
کارشناس باغبانی جهاد کشاورزی شهرستان اردل گفت :گیاهان دارویی یکی از ظرفیت های مهم اقتصادی برای ایجاد اشتغال است و به دلیل تنوع می توانند زمینه کارآفرینی را برای روستاییان ایجاد کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: استارت آپ ها در کارآفرینی و ایجاد اشتغال نقش انکارناپذیری دارند.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۹    
بر اساس مصوبه الزام شهرداری تهران به رفع سد معبر ساختمانی غیر مجاز و ایمن سازی حصاری کارگاهی، متخلفین جریمه می شوند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۳۴    
امین فلاح موسس گروه صنعتی آی سورتر (iSorter) کشاورزی و صنایع مربوط به آن یکی از مولفه های اصلی اقتصاد غیرنفتی ایران است که طی سالیان متمادی نقش مهمی را در ایجاد اشتغال و تامین امنیت غذایی برای میلیون ها نفر بر عهده داشته است ...
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ؛ علی جعفری رئیس کمیته امداد شهرستان کبودرهنگ در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: یکی از اهداف اصلی این نهاد، ایجاد اشتغال تولید محور در جهت خودکفا نمودن خانواده های تحت حمایت است. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
توسعه مشاغل خانگی گامی مهم در راستای تحقق روق تولید، ایجاد اشتغال و بهبود معیشت مردم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان با جلوگیری از خام فروشی اقدام به ایجاد اشتغال و افزایش ارزآوری کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز شرکت های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: فعالیت 6 هزار شرکت دانش بنیان در کشور باعث ایجاد اشتغال پایدار نیرو های متخصص و تحصیلکرده در کشور شده است.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
اجرای پروژه های عمرانی، شهرسازی و معماری یکی از گام های مؤثر شهرداری قم در کاهش آسیب های اجتماعی بوده و این مهم نیز همواره سبب ایجاد اشتغال زایی و رونق اقتصادی در شهر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مسئول بسیج سازندگی استان قم با تأکید بر اینکه نگاه ها در موضوع اشتغال امدادرسانی نیست، گفت: ایجاد اشتغال پایدار باید به عنوان یک اولویت دنبال شود و در این راستا نیز به دنبال کمیت نباشیم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۴۸    
زاهدان- یکی از مهم ترین خواسته های مردم سیستان و بلوچستان ایجاد اشتغال و کار است که در این راستا بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تاکنون گام های بسیاری را برای ایجاد اشتغال در این استان برداشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان سمنان از هدف گذاری برای ایجاد اشتغال 80 درصدی ویژه زندانیان این استان در سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
با کمک ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در خوزستان بین 5 تا 7 هزار اشتغال خرد با ارائه تسهیلات ایجاد شد.
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مردم خیر همدانی سال گذشته 14 میلیارد و 966 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند | صدقات جمع آوری شده برای مددجویان در قالب کمک های درمانی، پرداخت جهیزیه، آموزش و امور فرهنگی، کمک به تأمین و تعمیر منازل مسکونی مددجویان، ایجاد اشتغال و کمک های موردی هزینه می شود.
دبیر شورایعالی مناطق آزاد، از بهره برداری از 94 طرح در مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی با اعتبار 62 هزار میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای سه هزار نفر خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه ملایر با اشاره به اینکه بسیج با تمام توان از ایجاد و توسعه کارگاه های اقتصاد مقاومتی در حوزه های مختلف حمایت می کند، گفت: ایجاد اشتغال 30 بانوی سرپرست خانوار به همت بسیج سازندگی ملایر اتفاق افتاد ه است.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در سال 1399، زمینه اشتغال 16 هزار و 864 نفر فراهم شده از این تعداد در حدود 9 هزار و 161 نفر در بخش صنعت، معدن و صنوف تولیدی جذب بازار کار شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد اشتغال و رفع معضل بیکاری مهمترین دغدغه نمایندگان است و تلاش ما این است بتوانیم حامی و پشتیبان مجریان باشیم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۶:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، محمدرضا شهسواری روز یک شنبه در جمع خبرنگاران افزود: بیش از 150 واحد برای تکمیل و بهره برداری در استان همدان در حال اجراست که 81 طرح آن در بخش کشاورزی با 226 میلیارد تومان سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال برای 2 هزار 263 نفر امسال به بهره برداری می رسد. [...]
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۲:۰۵    
زنجان-کسب و کارهای خانگی به عنوان راهکاری مهم برای ایجاد اشتغال و درآمد در سراسر دنیا محسوب می شوند .
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از ایرنا، سیدسعید شاهرخی شامگاه یکشنبه در جلسه شورای اداری استان همدان که با حضور رییس قوه قضاییه برگزار شد، افزود: اولویت مدیران اجرایی استان به تاسی از فرامین رهبری و سیاست های دولت حمایت از تولید، ایجاد اشتغال و توجه به معیشت مردم است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمانشاه، رفع بیکاری، ایجاد اشتغال و تلاش برای بهبود فضای کسب و کار را یکی از اولویت های مهم مجموعه مدیریتی استان دانست و تاکید کرد که بهبود فضای کسب و کار موجب تحقق شعار سال می شود.