یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۷:۲۶Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گوشت مرغ»

شهرآٰرا نیوز   ۹ ساعت پیش    
قسمتی از گوشت مرغ که دارای خون مردگی است، تخلیه نشده و ضریب هضم و جذب آن کاهش یافته است، لذا بسیاری از بیماری های خونی از آن طریق قابل انتقال است.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
خرم آباد - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: در حال حاضر بخشی از تولیدات مازاد مصرف گوشت مرغ و قرمز استان به صورت زنده و فرآوری نشده از استان خارج می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
75 تن گوشت مرغ در بازارهای کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۹    
سبزوار- ایرنا- فرماندار ویژه سبزوار گفت: این شهرستان، به عنوان قطب تولید مرغ در خراسان رضوی، نیازمند توسعه صنایع تبدیلی و فرآوری گوشت مرغ است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر هیچگونه کمبودی از نظر تامین گوشت مرغ در استان نداریم و این استان بهترین وضعیت را نسبت به استان های دیگر دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اهر- فرماندار شهرستان اهر از ارسال روزانه 12 تُن گوشت مرغ به شهرستان های ارسباران از اهر خبر داد.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلنا: با افزایش قیمت مرغ روی آوردن مردم به مصرف آلایش های آن مانند: دل، جگر، قلوه، پای مرغ و ... دور از ذهن نیست، چراکه قیمت کمتری نسبت به گوشت مرغ دارند و خرید آن برای اقشار کم درآمد به صرفه تر است، اما تقاضا برای پوست مرغ آن هم با قیمت بالا موضوع دیگری است که نیاز به بحث و بررسی بیشتر دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مرغ فروشان: دلیلی برای گران فروشی گوشت مرغ و تخم مرغ وجود ندارد و با تخلفات واحد های صنفی برخورد قانونی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه شهرستان ری اعلام کرد: با توزیع 40 تن گوشت مرغ؛ تعادل نسبی در بازار ایجاد شده و دیگر شاهد تشکیل صف های طولانی برای خرید گوشت مرغ در این شهرستان نخواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی خاش : این شهرستان با تولید پنج میلیون و 363 تن گوشت مرغ رتبه نخست تولید این محصول در سیستان و بلوچستان را داراست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - توزیع روزانه حدود چهار تا پنج تن گوشت مرغ در ابرکوه و راه اندازی آشپزخانه اطعام مهدوی از جمله خبرهای روز پنجشنبه این شهرستان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۵۱    
رئیس شبکه دامپزشکی شهربابک گفت: به علت شیوع بیماری کرونا، قطعه بندی و طعم دار کردن گوشت مرغ و فروش آن در مراکز عرضه در شهربابک ممنوع است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی آذربایجان غربی گفت: روزانه بیش از 270 تن گوشت مرغ در کشتارگاه های استان تولید و بین مردم عرضه می شود که عاملی برای ثبات بازار این ماده پروتیینی مهم سبد خانوار است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ساری- شهیدی فر، رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به تولید روزانه 700 تن گوشت مرغ در استان گفت: از این میزان 400 تن به تهران ارسال می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، بیش از 4میلیون قطعه جوجه ریزی در مرغداری ها انجام شده که در حال عرضه به بازار است و هیچ کمبودی در تولید گوشت مرغ در ایام ماه مبارک رمضان وجود ندارد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مجتبی تقی زاده در گفت وگو با ایسنا با اشاره به اینکه 20 تا 22 درصد گوشت مرغ مصرفی در البرز در استان تامین می شود، اظهار کرد: 78 درصد گوشت مرغی که روزانه در البرز به مصرف می رسد از سایر استان ها تامین می شود. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه – خلیل زاده، مدیرکل دامپزشکی آذربایجان غربی گفت: روزانه بیش از 149 هزار و 442 قطعه مرغ با تناژ 270 تن گوشت مرغ در کشتارگاه های استان تولید و روانه بازار می شود.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی جنوب استان کرمان گفت: با هدف تنظیم بازار استان، روزانه بیش از 20 تن گوشت مرغ کشتار روز در سطح شهرستان های جنوبی توزیع و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- تشکیل قرارگاه ساماندهی بعد از چندین ماه کمبود و گرانی مرغ در استانی که قطب تولید مرغ و استان معین تامین گوشت مرغ استان های همجوار بود، امیدها برای ثبات بازار مرغ را قوت بخشید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی ابرکوه گفت: سال 1399 ، 10 هزار و 500 تن گوشت مرغ و تخم مرغ در این شهرستان تولید و روانه بازار مصرف یزد و استان های همجوار شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۳۴   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام تهران گفت: تا ساعت 9 صبح امروز پنجشنبه 26 فروردین 1400 آمار ورودی به مراکز عرضه عمده گوشت مرغ به 922 تن رسیده است.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس:معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی از ایجاد ثبات در بازار مرغ خبر داد و گفت: طبق مصوبه قرارگاه ساماندهی مرغ، از امروز مرغ قطعه بندی شده در مقادیری که در جلسه مصوب شد، به بازار عرضه خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: سه میلیون و 300 هزار قطعه جوجه ریزی در مرغداری های استان به منظور تولید پنج هزار و 700 تن گوشت مرغ برای تامین بازار ماه مبارک رمضان انجام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- بازار گوشت مرغ کشتار روز در خراسان شمالی که پیش از این در التهاب صف های طولانی و کمبود بود هم اکنون اشباع شده و از تب و تاب افتاده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۰۲   + ۶۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی از ایجاد ثبات در بازار مرغ خبر داد و گفت: طبق مصوبه قرارگاه ساماندهی مرغ، از امروز مرغ قطعه بندی شده در مقادیری که در جلسه مصوب شد، به بازار عرضه خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: هزار و 30 تن گوشت مرغ تا ساعت 12 امروز در تهران توزیع شد و کمبودی در این حوزه وجود ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس اتحادیه مرغ، ماهی، تخم مرغ و پرنده فروشان همدان از تعادل عرضه و تقاضای گوشت مرغ در استان خبر داد و گفت: در ماه رمضان نیز مشکلی برای تامین و توزیع گوشت مرغ وجود ندارد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ری با حضور نعمت آقاپور سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه شهرستان ری، رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان ری و سایر مسئولین در محل فرمانداری ری برگزار شد ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۳    
مدیر روابط عمومی جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: در استان هیچگونه کمبود در تولید گوشت مرغ وجود ندارد، در ماه مبارک رمضان نیز مرغ مورد نیاز در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار فردیس اعلام کرد که روزانه به طور میانگین بین 20 الی 40 تن گرم مرغ با نرخ مصوب در این شهرستان توزیع می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۱۶    
تبریز- صف های خرید گوشت مرغ در آذربایجان شرقی با افزایش عرضه و کاهش تقاضا شکست و دیگر خبری از انبوه جمعیت حاضر در صف های خرید گوشت مرغ نبوده و یخچال های مرغ فروشی ها نیز خالی نیست.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
قائم مقام معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی از تولید 146 میلیون قطعه مرغ از اسفند 99 تا 10 فروردین ماه سال جاری خبر داد. *** 146 میلیون قطعه مرغ تولید شد ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: معاون نظارت بازرسی سازمان صمت استان اصفهان گفت: 171 فروشگاه متخلف که به گران فروشی، اخفا و امتناع از عرضه و فروش مرغ منجمد غیرمجاز اقدام کرده بودند، شناسایی و با آنها برخورد شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی با بیان اینکه به دلیل ضعف نظارتی مرغداران گوشت مرغ را با نرخ مصوب در بازار توزیع نمی کنند، گفت:وزارتخانه های جهاد کشاورزی و صمت بر توزیع نهاده های وارداتی با ارز دولتی و همچنین توزیع گوشت مرغ نظارت بیشتری داشته باشند.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی از تولید 70 هزار تن گوشت مرغ در دهه نخست اردیبهشت خبر داد. *** تولید 70 هزار تن گوشت مرغ در دهه نخست اردیبهشت به گزارش خبرگزاری صنایع ، محمد علی کمالی بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، اظهار داشت: ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی بیرجند با اشاره به اینکه مجوز صادرات گوشت مرغ به مرغدار انگیزه برای تولید می دهد، گفت: اختلاف قیمت گوشت مرغ در استان های مختلف فساد زا است.
برترین ها / اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
وب سایت یامی شف: کرفس پلو با گوشت چرخکرده، به دلیل عطر، طعم خوب و خاصیت زیادی که برای سلامتی دارد، طرفدارن زیادی در بین خانواده های ایرانی دارد. کرفس پلو را می توان با گوشت مرغ یا حتی بدون گوشت و با سبزیجات مانند: گوجه فرنگی و هویج تهیه کرد. آن را مطابق ذائقه خانواده سرو کنید ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۰۳    
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: مردم نگران تامین مرغ مورد نیاز خود در ماه مبارک رمضان نباشند و گوشت مرغ به اندازه کافی تامین شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: روزانه در استان 100 تن گوشت مرغ تولید می شود و نیاز روزانه استان 35 تا 40 تن مرغ است که برای ایام ماه مبارک رمضان در تامین این کالای اساسی جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
طبع گوشت خروس گرم است یا سرد و مصلحات آن چیست؟ خواص گوشت خروس در طب سنتی، خواص گوشت خروس برای زن باردار و زن تازه زایمان کرده، بهترین گوشت خروس، گوشت خروس خواص بیشتری دارد یا گوشت مرغ؟ طبع گوشت مرغ با طبع گوشت خروس چه تفاوتی دارد؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر از رفع کمبود مرغ در استان با تامین نیازهای روزانه خبر داد و گفت: در هفته های آینده کمبود گوشت مرغ نخواهیم داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - سرپرست اداره صنعت ، معدن و تجارت ( صمت ) مهریز با بیان اینکه در حال حاضر روزانه چهار تا پنج تن گوشت مرغ در این شهرستان توزیع می شود، خواستار افزایش سهمیه شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان گفت: با هدف تنظیم بازار استان با پیگیری های انجام شده، روزانه بیش از 80 تن گوشت مرغ کشتار روز در سطح استان توزیع ودر اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
از امشب روند توزیع گوشت مرغ برای تامین نیاز بازار استان خوزستان دنبال خواهند شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس اتاق اصناف مرکز البرز اعلام کرد: فروش گوشت مرغ گرم بالاتر از نرخ مصوب در واحدهای صنفی این استان ممنوع بوده و با متخلفان برخورد می شود.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مشاور وزیر و مدیر کل امور استا ن ها در وزارت جهاد کشاورزی ، از افزایش تقاضای گوشت مرغ در کشور خبر داد و گفت: سالانه 2.5 میلیون تن مرغ در کشور تولید می شود. ...
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد با تاکید بر تامین گوشت مرغ مورد نیاز استان در ماه مبارک رمضان، گفت: قیمت مصوب کنونی گوشت مرغ در استان طی ماه رمضان تغییری نخواهد کرد. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان گفت: در حال حاضر روزانه بیش از 400 هزار قطعه مرغ زنده در استان گلستان کشتار و بیش از 700 تن گوشت مرغ استحصال می شود. دکتر مختار مهاجر افزود: علاوه بر تامین نیاز استان، استان معین تامین کننده گوشت مرغ استان تهران، خراسان رضوی و شمالی هم هستیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار رشت از تولید روزانه 220 تن گوشت مرغ در شهرستان رشت خبر داد.