سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۰۰:۰۰Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گوشت مرغ»

ایرنا   ۴۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سخنگوی کارگروه تنظیم بازار خراسان رضوی گفت: اعضای این کارگروه در نشست امروز خود پیگیری اخذ مجوز برای افزایش توزیع روزانه گوشت مرغ منجمد را مصوب و شرکت پشتیبانی امور دام را موظف به پیگیری این موضوع از طریق وزارت جهاد کشاورزی کردند.
شعار سال   ۲ ساعت پیش    
گزارش مرکز آمار ایران از کشتارگاه های طیور در خصوص میزان تولید گوشت مرغ در سه ماه پایانی سال، آمار جوجه ریزی اعلام شده توسط وزارت جهادکشاورزی را اشتباه می داند.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
محمدحسین اقدمی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: واحدهای پرورشی حداقل چهار بار در سال امکان جوجه ریزی دارند و گوشت مرغ تولید می کنند . وی افزود: در بخش واحدهای تخمگذار 184 واحد استان با تولید هشت میلیون 900 هزار قطعه در طول یک دوره یک و نیم ساله در حال فعالیت هستند. وی ادامه داد: این آمار [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۰۱    
موضوعی که این روزها موجب نگرانی بسیاری از مصرف کنندگان شده، مردم انتظار دارند با تامین و نظارت جدی مسوولان قیمت گوشت مرغ در بازار به تعادل برسد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی کردستان با تاکید بر اینکه تولید مرغ در استان بیشتر از میزان مصرف است و نباید در توزیع مرغ مشکلی در سطح استان داشته باشیم، گفت: به شدت با متخلفان بازار مرغ استان برخورد خواهیم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
ارومیه- رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: در راستای تداوم تولید گوشت مرغ در استان همزمان با 25 مهرماه، بیش از265 تن مرغ در کشتارگاه های این استان کشتار و به بازارعرضه شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : رصد خرید خانوار نشان می دهد سبد کالاهای ضروری هر روز در حال کوچکتر شدن است و پس از آنکه سهم کالاهای مانند گوشت قرمز، گوشت مرغ و ماهی به شدت کاهش یافت، حالا نوبت به گمرنک شدن نقش برنج در سبدخانوار هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 50 هزار تن گوشت مرغ در نیمه نخست امسال تولید و روانه بازار شده است که این آمار افزایش 8 درصدی تولید گوشت مرغ در استان را نشان می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از فروکش کردن التهاب خرید مرغ در استان خبر داد و گفت: با اقدامات انجام شده و توزیع گسترده و مناسب گوشت مرغ در بین واحدهای صنفی، عرضه و تقاضای این محصول به تعادل رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس شبکه دامپزشکی بیجار گفت: سه محموله گوشت مرغ گرم فاقد مجوز حمل بهداشتی قرنطینه ای در این شهرستان شناسایی و کشف شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل پشتیبانی امور دام استان کرمان، گفت: حمایت از تولید داخلی، تنظیم بازار مواد پروتئینی و نهاده های دامی و حفظ ذخایر استراتژیک استان در پنج محصول گوشت مرغ ، گوشت قرمز ، جو ، ذرت و سویا از وظایف سه گانه این اداره کل است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
از آنجایی که گوشت مرغ یکی از پرمصرف ترین پروتئین های سبد غذایی ما ایرانی هاست اهمیت شناخت مرغ سالم و پاسخ به سوالات پربحث در رابطه با پرورش مرغ با تزریقات هورمونی اهمیت دیگری به خود می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: 50 هزار تُن گوشت مرغ طی نیمه نخست امسال در این استان تولید و روانه بازار شده است.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۵۰    
تایید سالم بودن گوشت مرغ موجود در بازار؛ تکذیب آزادی دو راننده کامیون ایرانی در جمهوری آذربایجان؛ ادامه کمک رسانی به زلزله زدگان اندیکا از عناوین این بخش خبری است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرآورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو گفت: به مرغ ها هورمون یا تریاک داده نمی شود، تنها آنتی بیوتیک داده می شود که آن هم در هیچ موردی باقی مانده ای در گوشت مرغ وجود نداشته اگر هم بوده در حد مجاز بوده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
با راه اندازی سامانه کالای اساسی (ستکا) در زمینه تولید، توزیع و فروش گوشت مرغ در استان یزد، امکان عرضه عادلانه این کالای اساسی فراهم می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۰    
مدیرکل فرآورده های غذایی سازمان غذا و دارو با اشاره به این که به مرغ ها تریاک داده نمی شود، تنها آنتی بیوتیک داده می شود که مریض نشوند گفت: طرح تحقیقاتی در مورد آنتی بیوتیک انجام شد که باقی مانده اش در گوشت مرغ وجود نداشته و اگر هم بوده در حد مجاز بوده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۰    
تنها چیزی که به مرغ ها داده می شود، آنتی بیوتیک است که بیمار نشوند، زیرا رشدشان بسیار سریع است. وجود آنتی بیوتیک را هم در گوشت مرغ در چندین طرح تحقیقاتی بررسی کردیم و در هیچ موردی، باقی مانده ای در گوشت مرغ وجود نداشته، اگر هم بوده در حد مجاز بوده است ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۳    
مدیرکل فرآورده های غذایی سازمان غذا و دارو: طرح تحقیقاتی در مورد آنتی بیوتیک انجام شد که باقی مانده اش در گوشت مرغ وجود نداشته و اگر هم بوده در حد مجاز بوده است.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: مدیرکل فرآورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو با اشاره به ادعای استفاده از تریاک در مرغ گفت: به مرغ ها نیز تریاک داده نمی شود. تنها آنتی بیوتیک داده می شود که مریض نشوند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار لرستان: بر توزیع 50 هزار تن برنج و هزار تن گوشت مرغ جدی تر نظارت شود.
دکتر "ماندانا زنگنه" در کارگروه تخصصی تنظیم بازار استان که در سالن جلسات این معاونت برگزار شد؛ افزود: با توجه به این که گوشت مرغ بخشی زیادی از سفره مردم استان را تشکیل می دهد بارها در این خصوص ستاد تنظیم بازار تشکیل جلسه داد و مصوباتی منجمله تأمین بخش قابل توجه مرغ زنده مورد نیاز کشتارگاه ها بخصوص ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
همدان- قلمنا- همدان- مدیرکل دامپزشکی استان همدان گفت: در پی بازرسی صورت گرفته توسط بازرسان بهداشتی دامپزشکی مقدار 291 کیلوگرم گوشت مرغ تاریخ منقضی از یک واحد صنفی کشف، ضبط و امحاء شد.
کلام تازه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
کلام تازه | روابط عمومی اداره صمت شهرستان های چناران و گلبهار با صدور اطلاعیه ای عرضه گوشت مرغ گرم بالاتر از قیمت مصوب را تخلف اعلام کرد. به گزارش کلام تازه بر اساس این اطلاعیه ...
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
حمید زینالی ضمن تکذیب تریاکی بودن گوشت مرغ گفت: فیزیولوژی طیور به گونه ای است که امکان تغییر در تغذیه آن وجود ندارد بنابراین عده ای با اغراض خاص این مطلب را بازنشر کرده اند، که مطابق قانون پیگیری خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۳:۲۳    
مشهد- ایرنا- برخورد قطار با یک نوجوان در شهرستان جغتای،کشته شدن یک تن در سانحه رانندگی در مشهد،تولید سه هزار تن گوشت مرغ در کشتارگاههای مه ولات و برداشته شدن موانع سر راه ساخت کشتارگاه صنعتی سبزوار عناوین اخبار کوتاه روز یکشنبه خراسان رضوی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - کشف کلاهبرداری 750 میلیون تومانی، ایمن سازی شبکه توزیع گاز و تولید روزانه 150 تن گوشت مرغ سرخط اخبار کوتاه لرستان در روز یکشنبه 18 مهر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس شبکه دامپزشکی سبزوار گفت: 18 هزار تُن گوشت مرغ در این شهرستان طی نیمه نخست امسال تولید شد که این میزان نسبت به مدت مشابه پارسال 30 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۴۶    
رئیس سازمان جهادکشاورزی: سالانه 3 درصد گوشت مرغ کشور در لرستان تولید می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۶:۵۸    
همدان- درحالی طی روزهای اخیر کمبود گوشت مرغ در بازار همدان بار دیگر سبب اعتراض مردم شد که به گفته مسئولان مرغ های تولیدی همدان در کارگاه های زیرزمینی قطعه بندی و به تهران قاچاق می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس سازمان جهادکشاورزی لرستان از تولید 3 درصد گوشت مرغ کشور در این استان خبر داد و گفت: روزانه حدود 150 تُن تولید گوشت مرغ داریم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
همدان - معاون مدیریت توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی همدان با بیان اینکه در صورت کمبود مرغ در برخی روزها مرغ منجمد به بازار تزریق می شود؛ گفت: ذخایر استان جوابگوی نیاز مردم خواهد بود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۰:۰۲    
فرماندار کردکوی در دیدار با اعضای شرکت تعاونی مرغداران شهرستان با اشاره به اینکه بیش از 110 واحد مرغداری فعال در سطح شهرستان وجود دارد، گفت: شهرستان کردکوی قطب برتر تولید گوشت مرغ در استان است. ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جامعه دامپزشکان: در شان رسانه ملی نیست که ادعاهای غیرعلمی نشر و ترویج دهد مریم شکرانی مرغ هایی که تریاک مصرف می کنند و باعث اعتیاد مصرف کنندگان گوشت مرغ می شوند! این خلاصه یک خبر پربازدید بسیاری از رسانه های ایران است ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۸:۲۰   + ۳۷ سایت دیگر  
سازمان دامپزشکی کشور طی اعلامیه ای استفاده از تریاک در پرورش طیور گوشتی با هدف وزن گیری را تکذیب کرد. در این اعلامیه آمده است: با تاکید مجدد بر این نکته که تولید گوشت مرغ در کشور از مزرعه تا سفره تحت نظارت بهداشتی سازمان دامپزشکی کشور است ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه دامپزشکی خوانسار گفت: در شش ماهه نخست امسال تولید گوشت مرغ 20 درصد کاهش داشت که کمبود نقدینگی و نهاده های خوراک طیور و جوجه ریزی از دلایل کاهش تولید بود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۵:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
رضا مُبصری در گفت وگو با میزان، در واکنش به خبر خوراندن تریاک برای وزن گیری مرغ گوشتی، گفت: این خبر کاملاً دروغ است. شایعه خوراندن تریاک به مرغ ها مدت ها در فضای مجازی وجود داشت، ولی در اصل این خبر اشتباه است و آن را تکذیب می کنم ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۳:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: امروز خبری مبنی بر کشتار مرغ های تریاکی در کشور در شبکه های اجتماعی منتشر شد که پس از پیگیری های رکنا، پشت پرده این خبر برملا شد. مرغ های تریاکی امروز هم خبرساز شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۶    
ساوه - ایرنا - رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان ساوه گفت: در یکسال اخیر 12 میلیون و 627 هزار کیلوگرم گوشت مرغ در شهرستان توزیع شد که محصول کشتار چهار میلیون و 700 هزار قطعه مرغ در کشتارگاهها است.
رییس سازمان دامپزشکی استفاده مرغداران از تریاک برای افزایش وزن مرغ ها را تایید کرد و گفت اکثر مرغداران قبل از سربریدن مرغ ها در آب آن ها تریاک می ریزند تا یبوست بگیرند و وزنشان زیاد شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۹:۲۳    
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان عباس آباد ، در ایام شیوع ویروس کرونا و در راستای همراهی و حمایت از جامعه هدف، با همت یکی از خیرین شهرستان، گوشت مرغ بین مددجویان و توانخواهان تحت پوشش این شهرستان توزیع گردید ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۱:۴۶    
مواد لازم گوشت مرغ یک کیلوگرم (ران یا سینه) انار دانه شده 2 عدد سیر رنده شده 4 حبه پیاز ریز خرد شده 2 عدد متوسط رب انار 3 قاشق غذاخوری آب انار یک فنجان زعفران دم کرده یک قاشق غذاخوری نمک، فلفل و زردچوبه به میزان لازم پودر فلفل پاپریکا نصف قاشق چای خوری ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
برای تهیه بورک ترکیه ای گوشت و پنیر علاوه بر مواد زیر، از موادی مثل قارچ، انواع سوسیس و ژامبون، گوشت مرغ و بوقلمون، ذرت، انواع فلفل، هویج و در صورتی که گیاه خوارید از موادی مثل سویا نیز می توانید استفاده کنید
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نمین از پیش بینی تولید 12 هزار و 500 تن گوشت مرغ در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی گلستان با بیان اینکه گلستان در حوزه تولید گوشت مرغ رتبه نخست کشوری را به خود اختصاص داده است ، گفت: زمانی که با کمبود مرغ در کشور مواجه بودیم گلستان توانست برای تنظیم بازار تهران با ارسال روزانه 720 تن مرغ گوشتی مشکل مرغ پایتخت را برطرف کند.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
قیمت انواع گوشت مرغ امروز، یکشنبه 11 مهر، نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد. به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ، قیمت انواع مرغ در یازدهم مهر 1400 به شرح زیر است. قیمت ها به تومان است (بازار): ران مرغ بدون پوست بدون دنبالچه چربی سر ساق 41,000 ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت انواع گوشت مرغ امروز، یکشنبه 11 مهر، نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ارسنجان گفت: در 6 ماه نخست سال جاری 1633 تن گوشت مرغ در این شهرستان تولید و به بازار عرضه شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : مدیر عامل اولین زنجیره یکپارچه تولید گوشت مرغ شرق کشور گفت: این شرکت اولین زنجیره یکپارچه تولید گوشت مرغ در شرق کشور است؛ هر چند در کاشمر جوانان مبتکر و تولیدکنندگان خوبی فعالیت دارند اما اغلب آن ها به فکر فروش محصولات و تولیدات خود در بازار نیستند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۲۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان اردستان گفت: این شهرستان رتبه اول تولید گوشت مرغ را در استان اصفهان دارد.