پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۶:۳۴Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گوشت قرمز»

اگر شما هنوز نمی دانید گوشت قرمز خوب است یا نه و با حذف آن در بدن چه می شود، خواندن این مطلب را از دست ندهید.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد. در این میان بر اساس آمارها، سرانه مصرف گوشت، برنج و لبنیات ایرانیان کاهش داشته است. به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ، قیمت انواع گوشت قرمز در سی ام شهریور 1400 به شرح زیر است. قیمت ها به تومان است (بازار): ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مصرف گوشت قرمز در حدود 72 درصد از خانواده های افراد بیکارشده، کاهش جدی پیدا کرده و حدود 15 درصد از خانواده های بیکارشده ها، حتی پیش از دوره بیکاری نیز توان خرید گوشت قرمز به صورت ماهانه را نداشته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گاوی تهران، گفت: دولت با واردات گوشت تنظیم بازاری، می تواند هم قدرت خرید مردم را بالا ببرد و هم کسب وکار این صنف را رونق ببخشد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۵    
یکی از کالاهای اساسی در سبد هزینه های خانوار ایرانیان گوشت مرغ است که در دهه اخیر با افزایش قیمت گوشت قرمز و سایر پروتئین ها ، بیشتر در سبد کالای ایرانی جاخوش کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
بازرسان بهداشتی دامپزشکی تنکابن از یک واحد مرکز عرضه گوشت قرمز ،130 کیلوگرم گوشت فاسد کشف کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
طرح همزمان سازی فحلی دام های سبک با هدف چندقلوزایی و افزایش تولید گوشت قرمز در بردسکن اجرا شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
کم درآمدترین خانوارهای ایران ماهانه تنها 300 گرم گوشت قرمز مصرف می کنند. البته آنها قدرت خرید برنج هم ندارند و میزان مصرف ماهانه برنج آنها تنها 460 گرم است. این یعنی دهک اول درآمدی ماهانه کمتر از نیم کیلو گوشت و کمتر از نیم کیلو برنج می خورد.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
قیمت انواع گوشت قرمز با تغییرات کمی همراه شد. قیمت گوشت بدون چربی در بازار 185هزار تومان و فیله به 200هزار تومان نیز می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: با همکاری دستگاه قضایی و نیروهای امنیتی و همچنین دستگاه های حمایتی و صنایع فولادی استان بیش از 17 تن گوشت قرمز بین اقشار آسیب پذیر و بی بضاعت هرمزگانی توزیع می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: با هدف ایجاد تعادل و تنظیم بازار و جلوگیری از افزایش قیمت گوشت قرمز در بازار، خرید تضمینی دام زنده از عشایر در دستور کار قرار گرفته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : رئیس شورای تامین کنندگان دام درباره پشت پرده تولید مواد پروتئینی توضیح می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان سنندج از محکومیت فردی که در حومه سنندج اقدام به عرضه گوشت قرمز حاصل از کشتار غیر مجاز نموده بود خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۶    
دنیای اقتصاد : یکی از فعالان بازار گوشت قرمز گفته اگر گوشت گوسفندی با وزن لاشه بالای 18 کیلو به دست خرده فروشی برسد، کیلویی 120 تا 125هزار تومان فروخته می شود و با 10درصد سود به مصرف کننده می رسد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شش ماهه نخست سال 1400 بازه زمانی پرنوسانی برای تولید و بازار گوشت قرمز بود. خشک شدن مراتع و عدم توان دامداران برای تامین خوراک دام موجب شد شاهد موجی از کشتار دام های مولدهای مولد و نارس باشیم ...
فاخته نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل مرکز حلال جهانی جمهوری اسلامی ایران از ثبت بیش از 40 کشتارگاه در 9 ماهه گذشته در برزیل و دیگر کشورها توسط این مرکز با کد حلال خبر داد. به گزارش فاخته به نقل از ایرنا ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۷   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از کاهش احتمالی عرضه و افزایش قیمت گوشت گوسفندی در نیمه دوم سال جاری خبر داد و گفت: این احتمال پیش بینی شده و امکان افزایش قیمت گوشت گوسفندی وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ افزایش روزافزون قیمت گوشت قرمز سبب شده هرساله شاهد افزایش و رشد قارچ گونه ی لاشه دام هایی باشیم که به صورت غیرمجاز در گوشه و کناره شهر ایلام با اختلاف قیمت ناچیزی نسبت به مراکز قانونی عرضه گوشت، به دار آویخته شده اند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی:قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روز گذشته بدون تغییر خاصی عرضه شد.قیمت انواع گوشت قرمز در بیست و ششم شهریور 1400 به شرح زیر است: نام محصول قیمت واحد کیلوگرم (تومان) راسته با استخوان گوسفندی 146,000 ران کامل ممتاز گوسفندی 170,000 ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سرعین گفت: سالانه بیش از 970 تن گوشت قرمز در سطح شهرستان سرعین تولید و روانه بازارهای مصرف می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۷    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ساری گفت: شهرستان ساری با دارا بودن 736 هزار واحد دامی سالانه 53 هزار تن شیر و 6 هزار و 580 تن گوشت قرمز تولید و روانه بازارهای مصرف می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان_ مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی همدان گفت: عرضه دام به میدان و کشتار دام در 6 ماهه ابتدای سال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۸:۰۵    
قیمت فروش انواع گوشت گرم گوساله و گوسفندی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه اعلام شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۸    
بر اساس نرخ مصوب اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز در اصفهان و داده های ارائه شده از سوی واحدهای صنفی فروشنده گوشت قرمز و سفید در سطح شهر، میانگین قیمت انواع گوشت قرمز در اصفهان به شرح زیر می باشد:
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۴۹    
قیمت فروش انواع گوشت گرم گوساله و گوسفندی بر اساس نرخ مصوب اتحادیه اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
در نیمه دوم سال به دلیل عدم توازن عرضه دام و تقاضای بازار، افزایش قیمت گوشت قرمز در استان همدان دور از انتظار نیست.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۰    
با همت گروه جهادی پایگاه مقاومت بسیج ریحانه النبی ویلاشهر بجنورد تعداد 46 بسته گوشت قرمز بین خانواده های نیازمند این منطقه توزیع شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روز گذشته بدون تغییر خاصی عرضه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس اتحادیه صنف فروشندگان گوشت قرمز اصفهان درباره ذبح دام های مولد در کشتارگاه های استان، گفت: دامداران به دلیل هزینه های سنگین تولید و نبود نهاده ها، گاوهای مولد سنگین و بره های زیر 10 کیلوگرم را برای ذبح به کشتارگاه های استان می برند
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۶:۵۸    
اصفهان- اصفهان با تولید 70 هزار تن گوشت قرمز در سال رتبه سوم کشوری محصولات دامی را به خود اختصاص داده است اما هنوز کمبود نهاده های دامی و علوفه یکی از مسائل مهم دامداران این استان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: با تکمیل مجتمع دامپروری صنایع دفاع شهرستان دورود 50 نفر به طور مستقیم و 150 نفر به طور غیرمستقیم مشغول کار می شوند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۰۰    
قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روز گذشته تغییر محسوسی نداشت و بر این اساس هر کیلو گوشت ران کامل گوسفندی 170 هزار تومان قیمت گذاری شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۳۶    
یکی از اعدادی که این روز ها در نظام مدیریتی بخش کشاورزی و در دنیای کشاورزی بسیار از آن استفاده می شود عدد 15000 لیتر برای تولید یک کیلو گوشت است. ظاهر این عدد بسیار گول زننده و اغواگر است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۳۱    
قیمت مرغ و گوشت قرمز و سایر پروتئین های مصرفی، در چند سال اخیر رشد سرسام آوری داشته که باعث شده کم کم این مواد از سفره ها حذف شوند.
فاخته نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۲۹    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی بینالود، آزمون هایی جهت سنجش مسئولین فنی بهداشتی مراکز بسته بندی گوشت قرمز و مرغ و پای مرغ در محل شبکه برگزار گردید. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سخنگوی کارگروه تنظیم بازار خراسان رضوی گفت: طی یک هفته گذشته در پی تشدید نظارت بر نرخ کالاهای اساسی قیمت سیمان، گوشت مرغ، گوشت قرمز و نهاده های دامی در این استان کاهش یافت و حتی به کمتر از قیمت مصوب بازگشت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۴    
صف های چند کیلومتری جلوی غرفه های فروش گوشت قرمز و مرغ، صحنه ناآشنایی برای ما نیست. حتی خیلی از اوقات صبح خیلی زود از خواب بیدار می شویم وساعت ها در تاریک و روشن هوا منتظر رسیدن محموله گوشت می مانیم وگرنه مجبور خواهیم بود به جای خورشت و جوجه یا کباب، کوکو سبزی یا اشکنه بخوریم.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تکاب گفت: این شهرستان با 350 هزار واحد دامی که قطب تولید گوشت قرمز و لبنیات در آذربایجان غربی می باشد با کمبود نهاده های دامی مواجه است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۱    
در راستای رزمایش طرح شهید سلیمانی 40 بسته گوشت قرمز قربانی بین خانواده های نیازمند کرونایی روستای طراقی ترک توزیع شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۴۱    
با همت پایگاه مقاومت بسیج 9 دی و هیئت امناء مسجد سیدالشهدا (ع) شهرک شاهد بجنورد تعداد 80 بسته گوشت قرمز بین خانواده های نیازمند توزیع شد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
بررسی آمار های مربوط به سرانه مصرف خانوار در دهه 90 نشان می دهد میزان مصرف کالا های اساسی در تمام دهک های درآمدی کاهش یافته است. مطابق گزارش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، میزان مصرف گوشت قرمز در دهه 90 بیش از 50درصد کاهش یافته و این میزان برای لبنیات معادل 35درصد و برای برنج 34درصد بوده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۴    
بررسی آمارهای مربوط به سرانه مصرف خانوار در دهه 90 نشان می دهد میزان مصرف کالاهای اساسی در تمام دهک های درآمدی کاهش یافته است. مطابق گزارش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، میزان مصرف گوشت قرمز در دهه 90 بیش از 50درصد کاهش یافته و این میزان برای لبنیات معادل 35درصد و برای برنج 34درصد بوده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۳    
دنیای اقتصاد : افزایش قیمت گوشت قرمز و همچنین شیوع کرونا بازار حبوبات را در سه سال گذشته گرم کرده است، اما به سبب نوسانات ارزی نرخ این کالاها نوسان قابل توجهی داشته است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
زنجان- استاندار زنجان بر لزوم کنترل قیمت گوشت قرمز در استان زنجان تاکید کرد و گفت: قیمت یکسانی برای گوشت قرمز تنظیم و ارائه شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روز گذشته بدون تغییر خاصی عرضه شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روز گذشته بدون تغییر خاصی عرضه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
بانوی از ضبط و معدوم سازی 165 کیلوگرم گوشت قرمز فاسد و غیر بهداشتی در شهرستان دره شهر خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه سراسری دامداران ایران گفت: صادرات هنوز ممنوع است اما قرار است در 15 روز آینده صادرات دام زنده آزاد شود.