سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۰۴:۳۴Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گوشت گوسفندی»

فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۰ ساعت پیش    
دوشنبه 401/12/29 بازدید فرماندار از فروشگاه نوروزی شاهین شهر سید محمدرضا کاظمی طبا فرماندار با حضور در نمایشگاه نوروزی شاهین شهر از نزدیک درجریان نحوه توزیع کالا قرارگرفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
گوشت گوسفندی گرم با قیمت کیلویی 247 هزارتومان از امروز قابل توزیع در بازار است
سلام نو / صنایع   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس مجمع ملی صادرکنندگان دام از کاهش قیمت گوشت گوسفندی و عرضه گسترده گوشت در بازار خبر داد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۲    
پس از افزایش قیمت گوشت دولت به سرعت تصمیم گرفت که حجم زیادی گوشت گوسفندی وارد کند. این در حالی است که قیمت خودرو در ایران نجومی شده و دولت تا امروز اجازه درست واردات خودرو را نداده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
قیمت گوشت گوسفندی و گوساله امروز 24 اسفند 1401 در میادین میوه و تره بار اعلام شد. واردات گوشت تغییر چندانی بر قیمت این کالا نداشته است.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
قیمت گوشت گوسفندی و گوشت گوساله در بازار و میادین تره بار اعلام شد. قیمت گوشت گوسفندی مصوب حدود 345 هزار تومان اعلام شده است.
زنگ خطر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری زنگ خطر/ دبیر اتاق اصناف شهرستان گلپایگان گفت: هر پرس کباب 88 هزار تومان است.احتمال کاهش قیمت در گوشت گوسفندی تا پایان سال وجود دارد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
قیمت گوشت گوسفندی و گوشت گوساله در بازار و میادین تره بار اعلام شد. قیمت گوشت گوسفندی مصوب حدود 345 هزار تومان اعلام شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نخستین محموله گوشت گوسفندی گرم وارداتی با کیفیت برای تنظیم بازار گوشت تازه از استرالیا و توسط انجمن تامین کنندگان فرآورده های خام دامی وارد فرودگاه امام خمینی شد.
فود پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نخستین محموله گوشت گوسفندی گرم وارداتی با کیفیت برای تنظیم بازار گوشت تازه از استرالیا و توسط انجمن تامین کنندگان فرآورده های خام دامی روز گذشته وارد فرودگاه امام خمینی شد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
قیمت گوشت امروز 22 اسفند در میادین تره بار اعلام شد. بسیاری از مردم به دلیل افزایش قیمت گوشت مصرف آن را به حداقل رسانده اند.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۶   + ۷۱ سایت دیگر  
مسعود امرالهی مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی، از کاهش قیمت گوشت با افزایش کشتار دام خبر داد و گفت: فروش مرغ با قیمت بیشتر از 63 هزار تومان تخلف است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۲۹   + ۴۵ سایت دیگر  
در بررسی وضعیت قیمت کالاهای ضروری در ایام عید اعلام شد که قیمت گوشت گوسفندی در میدان بهمن کیلویی 330 تا 335 هزار تو مان است و میوه عید هم با 10 درصد تخفیف عرضه خواهد شد.
اقلام تنظیم بازار توزیع شده در استان برنج هندی و تایلندی 3800 تن، مرغ منجمد 2000 تن، گوشت گوسفندی منجمد 270 تن، گوشت گوساله منجمد 1365 تن، شکر خانوار و صنعت 1730 تن از دی ماه تا اسفند ماه ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از خبرآنلاین، در بهمن 1401 نسبت به فروردین سال جاری قیمت برنج 57.8 درصد، قیمت گوشت گوسفندی 76 درصد،قیمت گوشت گوساله 62.5 درصد، قیمت مرغ74 درصد،قیمت ماهی 45 درصد، قیمت تخم مرغ 73 درصد ،قیمت یک لیتر شیر 80 درصد، قیمت پنیر 76.7 درصد، قیمت روغن 285 درصد، قیمت ماست [...]
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
قیمت گوشت در بازار و میادین میوه و تره بار بر اساس نرخ دولتی اعلام شد. قرار است با واردات 250 هزار تن گوشت، قیمت این کالا در بازار کاهش یابد.
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۴۳   + ۴۱ سایت دیگر  
قیمت گوشت قرمز در مدت اخیر به طرز سرسام آوری در کشور افزایش یافته است و دولت برنامه و وعده های زیادی یرا یکاهش قیمت داده است اما همچنان قیمت گوشت بالا است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
در این خبر به بررسی قیمت انواع گوشت گوسفندی در بازار پرداختیم.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
قیمت گوشت گوسفندی در میادین میوه و تره بار تهران از ابتدای اسفند بین 2تا 11درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۹:۴۱    
طبق گزارش میدانی خبرنگار فارس از قصابی های اهواز گوشت گوسفندی به قیمت هر کیلوگرم 330 هزارتومان ، گوشت گوساله هر کیلوگرم 330 هزارتومان و مرغ گرم نیز هزارتومان66 تومان قیمت گذاری و به مصرف کنندگان ارائه می شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۳۱    
در این خبر قیمت انواع گوشت قرمز موجود در بازار را بررسی کرده ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در چند روز گذشته شاهد کاهش قیمت گوشت گوسفندی و گوساله بودیم که کاهش در گوشت گوساله بیشتر بوده است.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۱۲   + ۱۳۱ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا به نقل از انجمن تامین کنندگان فرآورده های خام دامی، فرهاد آگاهی ضمن اعلام این خبر افزود: در پی توافقات انجام شده با وزارت جهاد کشاورزی، واردکنندگان با سابقه و خوشنام برای حل مشکل گرانی گوشت و کمک به تنظیم بازار، علاوه بر واردات گوشت از مبادی روسیه، قزاقستان و مغولستان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
در این خبر به بررسی قیمت انواع گوشت گوسفندی در بازار پرداختیم.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
قیمت گوشت یک کیلو گرمی خورشتی که بیش از این با قیمت 509 هزار تومان کلی جنجال به پا کرده بود قیمت آن امروز حتی به 599 هزار تومان نیز رسیده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام ستاد تنظیم بازار قیمت گوشت در میادین اعلام شد. عرضه گوشت گوسفندی و گوساله وارداتی منجمد با نرخ دولتی در میادین در حال توزیع است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل نظارت بر کالاهای اساسی جهاد کشاورزی: از امروز طبق دستور وزیر به شرکت پشتیبانی امور دام، نسبت به تامین گوشت گوسفندی و گوساله در بازار اقدام شده است. از امروز گوشت گرم گوساله با قیمت 208 هزار تومان وارد بازار سازمان میادین تهران شد و این مسیر ادامه دارد تا قیمت گوشت به تعادل برسد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۵    
مدیر کل نظارت بر کالاهای اساسی جهاد کشاورزی: از امروز طبق دستور وزیر به شرکت پشتیبانی امور دام، نسبت به تامین گوشت گوسفندی و گوساله در بازار اقدام شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۸    
مدیر کل نظارت بر کالاهای اساسی جهاد کشاورزی گفت: از امروز طبق دستور وزیر به شرکت پشتیبانی امور دام، نسبت به تامین گوشت گوسفندی و گوساله در بازار اقدام شده است.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۲:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
متوسط قیمت کالاهای خوراکی منتخب درمناطق شهری کشور در بهمن 1401 از سوی مرکز آمار ایران منتشر شد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
جدیدترین قیمت گوشت گوسفندی امروز 11 اسفند 1401 را می توانید در گزارش زیر مشاهده کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۹:۳۱    
خراسان رضوی تنها عرضه کننده گوشت تفکیک شده گوسفندی در کشور است.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۱    
ایسنا نوشت:مرکز آمار ضمن اعلام تغییرات قیمت کالاهای خوراکی در مناطق شهری اعلام کرد: در گروه گوشت قرمز، سفید و فرآورده های آن ، اقلام گوشت گوسفند با 21,8 درصد، گوشت گاو یا گوساله با 13.2 درصد بیشترین افزایش قیمت را نسبت به ماه قبل داشتند.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۲   + ۶۸ سایت دیگر  
مرکز آمار ضمن اعلام تغییرات قیمت کالاهای خوراکی در مناطق شهری اعلام کرد: در گروه گوشت قرمز، سفید و فرآورده های آن ، اقلام گوشت گوسفند با 21,8 درصد، گوشت گاو یا گوساله با 13.2 درصد بیشترین افزایش قیمت را نسبت به ماه قبل داشتند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۴   + ۳۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:مرکز آمار ضمن اعلام تغییرات قیمت کالاهای خوراکی در مناطق شهری اعلام کرد: در گروه گوشت قرمز، سفید و فرآورده های آن ، اقلام گوشت گوسفند با 21,8 درصد، گوشت گاو یا گوساله با 13.2 درصد بیشترین افزایش قیمت را نسبت به ماه قبل داشتند.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۶   + ۳۸ سایت دیگر  
عرضه گوشت در میادین میوه وتره و صنوف منتخب آغاز شده است، قیمت انواع گوشت گوسفندی و گوساله را مشاهده می کنید.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهادکشاورزی اعلام کرد: واردات گوشت تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد تا در بازار ثبات ایجاد شود.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۶:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران اعلام کرد براساس این نرخنامه، قیمت گوشت تازه گوسفندی داخلی و گوساله ، با نرخ های مصوب جدید در میادین میوه و تره بار عرضه می شود. قیمت انواع گوشت گوسفندی داخلی و گوساله به شرح زیر اعلام شده است. ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
این خبر به بررسی قیمت انواع گوشت گوسفندی به صورت بسته بندی با برندهای مختلف در بازار پرداخته است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۲۱    
خورش آلو شوشتری از غذاهای فوق العاده خوشمزه و محلی شوشتر است که در شهرهای مختلف با روش های متفاوتی درست می شود و طعم و مزه ملس و شیرینی دارد. برای آشنایی کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه خورش آلو شوشتری در ادامه با سایت آموزشی چی شی همراه باشید. مواد لازم برای 4 نفر گوشت گوسفندی 300 گرم ...
سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۷:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار قیمت گوشت گوسفندی و گوساله را در میادین میوه و تره بار و فروشگاههای زنجیره ای اعلام کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
این خبر به بررسی قیمت انواع گوشت گوسفندی به صورت بسته بندی با برندهای مختلف در بازار پرداخته است.
پارس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۸:۱۸    
کباب بختیاری یکی از اصیل ترین و خوشمزه ترین کباب های ایرانی است که در مناطق مختلف با روش های متفاوتی طبخ می شود. این کباب به طور مرسوم در رستوران های کشور مخلوطی از جوجه کباب و کباب چنجه است ...
این خبر به بررسی قیمت انواع گوشت گوسفندی به صورت بسته بندی با برندهای مختلف در بازار پرداخته است.
تجارت امروز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۳:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
در یک ماه اخیر قیمت گوشت قرمز در بازار رشد چشمگیری کرده است. این رشد از اوایل دی ماه رقم خورد. در تمام این مدت هم مسوولان تنظیم بازار، وعده کاهش قیمت را دادند ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
قیمت گوشت امروز در بازار و میادین میوه و تره بار اعلام شد. به گفته مسئولان علت اصلی گرانی گوشت افزایش هزینه های دامدار است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که بسیاری از شهروندان اسناد خرید خود را منتشر می کنند تا نشان دهند گوشت گوسفندی به قیمت 500 هزار تومان خریداری کرده اند. برخی دیگر از کاربران که همسو با دولت سیزدهم هستند، این فیش های خرید را زیر سئوال می برند
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۱    
قیمت انواع گوشت گوسفندی و گوساله + جدول قیمت کامل (7 اسفند 1401)
پارس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۸:۲۲    
کباب چنجه یکی از کباب های اصیل و قدیمی ایرانی است که در گذشته به صورت سنتی با گوشت گوسفند طبخ می شده است. البته امروزه این کباب را با گوشت گوساله هم طبخ می کنند. اگر می خواهید کباب چنجه شما ترد و لذیذ شود حتما از گوشت گوسفندی استفاده نمایید.