دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۰۹:۱۴Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرغ گرم»

برترین ها   ۲۴ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: قیمت مرغ که طی روزهای گذشته به دلیل بی تدبیری دولت در بازار نهاده های دامی تا کیلویی 36 هزار تومان نیز افزایش یافته بود در حال حاضر در خرده فروشی های سطح شهر تهران به 18 تا 22 هزار و 800 تومان رسیده است. ...
تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش    
تهران- مدیرکل پشتیبانی امور دام تهران از توزیع مرغ گرم در این استان تا تعدیل قیمت ها و رسیدن به نرخ مصوب خبر داد و علت افزایش قیمت را وقفه سه ماهه بانک مرکزی در تخصیص ارز برای واردات نهاده ها دانست.
پَر کشیدن قیمت مرغ گرم باعث شد برخی ها این کالا را از سفره خود حذف کنند یا برای خرید مرغ یخ زده دولتی به قیمت 15 هزار تومان در صف های طولانی معطل شوند. اما سیاستگذاران عنوان می کنند که اگر مردم کمی صبر کنند بزودی قیمت مرغ کاهش پیدا می کند و به نرخ مصوب 20 هزار و 400 تومان می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۰:۰۱    
با افزایش ظرفیت تولید روغن خوراکی در استان روغن بعد از یک دوره نایابی، حالا خیال بازگشت به وضعیت گذشته را دارد. توزیع مرغ منجمد هم در بازار آغاز شده و قیمت مرغ گرم را 7 هزار تومانی پایین آورده است.
باشگاه خبرنگاران: حبیب اسداله نژاد نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی از کاهش 10 هزار تومانی قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 19 تا 20 هزار تومان و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی ها 28 هزار تومان است. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران از توزیع 650 تن مرغ گرم از شنبه به قیمت 18500 تومان در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
میرغضنفری گفت: 11 تن مرغ گرم کشتار روز با نرخ مصوب 20 هزار و 400 تومان در مرغ فروشی های شهرستان انزلی توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم از مردم استان خواست تا مرغ را به اندازه نیاز روزانه تهیه و خریداری کنند و به آنان اطمینان داد مرغ های منجمد توزیع شده تفاوت خاصی با مرغ گرم ندارد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۸:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: با ورود مرغ گرم با نرخ 18.5 هزار تومان به میادین و واحدهای صنفی این استان، بازار مرغ به وضعیت متعادل خود بازگشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر جهادکشاورزی گفت: از روز دوشنبه هفته گذشته وزارت جهاد کشاورزی با همکاری وزارت صمت به بازار ورود و مرغ گرم و منجمد سالم با کیفیت را وارد بازار کرد، تقریبا می توان گفت که بازار را از دست دلالان و واسطه ها در بخش عمده فروشی، درآوردیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه سرپرست اداره کل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه گفت: توزیع مرغ منجمد توانسته نقش اثرگذاری در تعدیل قیمت مرغ گرم در بازار داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی: روزانه حدود 27 تن مرغ گرم با قیمت 20 هزار و 400 و حدود 50 تن مرغ منجمد با قیمت 15 هزار تومان در قم توزیع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت مراغه با اشاره به ضرورت تامین کالاهای اساسی گفت: در این راستا بیش از 89 تن مرغ گرم و منجمد برای تنظیم بازار در شهرستان توزیع می شود.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۰۸   + ۵۵ سایت دیگر  
در روزهای اخیر قیمت این کالا در فروشگاه های سطح شهر وارد کانال 40 هزار تومان شده است. البته این بازار آشفته با 5 نرخ متفاوت مواجه است. مرغ 15 هزار تومانی همان مرغ منجمد تنظیم بازاری است. این مرغ در برخی از فروشگاه های منتخب شرکت پشتیبانی امور دام، توزیع می شود ...
اقتصاد آنلاین / مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۰:۰۷   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی با بیان این که مردم نگران محصولات پروتیینی نباشند، گفت: از امروز مرغ کیلویی 18 هزار و 500 در تمام فروشگاه ها برای عرضه موجود است.
پیک هشت رود   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۴    
امروز مرغ گرم در سطح بازار و به قیمت خرده فروشی هر کیلوگرم 28 هزار تومان می باشد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از توزیع گوشت مرغ به قیمت 18 هزار و 500 تومان در میادین میوه و تره بار تهران خبر داد. به گزارش ایلنا و به نقل از صمت، سعید راد با بیان این مطلب ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، علیرضا افتخاری روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این مقدار مرغ منجمد هر کیلوگرم 15 هزارتومان از طریق 22 مرکز فروش منتخب و بازار روزها در اختیار مردم گرفت ضمن آنکه 89 تن دیگر سهمیه برای شهرستان فردیس تخصیص یافته است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۷    
گروه استان ها- از روز گذشته روند کاهش قیمت مرغ در شیراز شروع شده و امروز هر کیلو مرغ گرم در فروشگاه ها حداکثر به قیمت 26 هزار و 700 تومان عرضه می شود این در حالی است که در 10 روز گذشته هر کیلو مرغ گرم به 35 هزار تومان هم رسیده بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۲    
گروه استان ها به گفته مسئولان زنجانی قرار است از امروز 52 تن مرغ گرم در بازار استان توزیع شود.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، علیمراد سرافرازی، رئیس مرکز امور بین الملل وزارت جهاد کشاورزی از توزیع گسترده مرغ در بازار خبر داد و گفت: با توجه به افزایش قیمت گوشت مرغ در بازار، شرکت پشتیبانی امور دام ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: قیمت گوشت مرغ گرم تا هفته آینده متعادل شده و براساس ستاد تنظیم بازار با قیمت هرکیلوگرم 20 هزار و 400 تومان عرضه می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۰:۰۵    
هرچند در نخستین روز عرضه مرغ با نرخ دولتی قیمت مرغ گرم و منجمد در سطح واحدهای صنفی خرده فروشی شکسته نشد اما رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی به همشهری اطمینان داد ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران از توزیع روزانه 950 تن مرغ منجمد و گرم در میادین و فروشگاه های زنجیره ای با نرخ مصوب خبر داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ...
اینتیتر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۰:۲۰    
قیمت هرکیلو مرغ گرم در میادین میوه و تره بار 18 هزار و500تومان، هر شانه 30 عددی تخم مرغ (به وزن یک کیلو و 760 گرم) 25 هزار تومان و گوشت قرمز نیز 102 تا 107 هزارتومان است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۰:۰۴   + ۴۲ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی از آغاز عرضه مرغ گرم با قیمت کیلویی 18 هزار و 500 تومان در میادین تره بار و فروشگاه های زنجیره ای از امروز خبر داد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: از امروز تمام فروشگاه های شهر تهران، مرغ گرم توزیع شده توسط شرکت پشتیبانی امور دام را با قیمت 18 هزار و 500 تومان عرضه خواهند کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کشاورزی گفت: موضوع کمبود نهاده ها را به شدت پیگیری می کنیم تا تمام واحدهای تولیدی کشور بتوانند نهاده ها را در اختیار داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۹:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی از کاهش قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ گرم 26 تا 30 هزار تومان است.
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۹:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
صداوسیما: وزیر جهاد کشاورزی در حاشیۀ جلسه امروز کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: با توزیع مرغ باکیفیت توانستیم بازار را از دست دلالان در نقش عمده فروش درآوریم و قیمت مرغ را از 35 هزار تومان به 18 هزار و 500 تومان کاهش دهیم.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
فارس: کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه نشست ویژه کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی چرایی قیمت گوشت مرغ اظهار داشت: با دستوری که رئیس جمهور به وزارت جهاد کشاورزی داد از دوشنبه وزارت جهاد کشاورزی با همکاری همه به ویژه وزارت صمت به بازار ورود کرد و مرغ گرم و مرغ منجمد با کیفیت را ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی، گفت: از امروز مرغ گرم و منجمد در کلیه فروشگاه های زنجیره ای توزیع می شود تا از ایجاد صف جلوگیری کنیم.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ساعت24-مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران از توزیع 650 تن مرغ گرم از امروز شنبه (8 آذر) خبر داد.
برترین ها / ناطقان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: قیمت هرکیلو مرغ گرم در میادین میوه و تره بار 18 هزار و500تومان، هر شانه 30 عددی تخم مرغ (به وزن یک کیلو و 760 گرم) 25 هزار تومان و گوشت قرمز نیز 102 تا 107 هزارتومان است. ...
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: روزانه 600 تا 650 تن مرغ گرم و 300 تن مرغ منجمد در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای، صنوف منتخب و صنوف معرفی شده توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت در شهر تهران با قیمت 18 هزار و 500 تومان عرضه می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۲۰:۱۱   + ۳۸ سایت دیگر  
قیمت هرکیلو گرم تخم مرغ در میادین میوه و تره بار 14هزار و 200تومان و مرغ تازه نیز 20هزار و 400تومان است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۰    
معاون توسعه صنایع تبدیلی و کسب و کارهای کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: از چند روز گذشته شرکت پشتیبانی امور دام کشور روزانه حدود 300 تن مرغ گرم را با قیمت 18500 تومان در بازار عرضه می کند که پایین تر از قیمت مصوب است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه صنایع تبدیلی و کسب و کارهای کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: از چند روز گذشته شرکت پشتیبانی امور دام کشور روزانه حدود 300 تن مرغ گرم را با قیمت 18500 تومان در بازار عرضه می کند که پایین تر از قیمت مصوب است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۶    
صفحه نخست روزنامه های شنبه 8 آذر به رهگیری هوشمند بیماران کرونایی در کرج و توزیع مرغ گرم در فروشگاه های زنجیره ای در البرز اختصاص یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۱   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون توسعه صنایع تبدیلی و کسب و کارهای کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: از چند روز گذشته شرکت پشتیبانی امور دام کشور روزانه حدود 300 تن مرغ گرم را با قیمت 18500 تومان در بازار عرضه می کند که پایین تر از قیمت مصوب است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
قلم/ همدان- سرپرست معاونت بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدانبا تصریح بر اینکه 10 تا 15 روز آینده مرغ گرم با قیمت مناسب برای مردم استان تأمین خواهد شد، گفت: قیمت مرغ در همدان روند نزولی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران اعلام کرد: 650 تن گوشت مرغ گرم و 300 تن مرغ منجمد با نرخ های مصوب از امروز - شنبه علاوه بر میادین میوه و تره بار در فروشگاه های زنجیره ای استان تهران عرضه می شود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۰   + ۶۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: ورودی مرغ گرم از سایر استان ها که حدود 40 تن در روز بوده، در حال حاضر به 320 تن در روز رسیده که طی روز های آینده به 600 تن در روز نیز افزایش پیدا می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: مرغ گرم از امروز، هشت آذرماه علاوه بر میادین میوه وتره بار در واحدهای صنفی نیز با قیمت 18 هزار و 500 تومان توزیع می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس از تثبیت قیمت مرغ طی روزهای آینده خبر داد و گفت: شاهد کاهش قیمت مرغ در سطح استان خواهیم بود.
برترین ها / تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۶   + ۶۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران از توزیع روزانه 950 تن گوشت مرغ گرم و منجمد در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم: مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران از توزیع 650 تن مرغ گرم از امروز به قیمت 18500 تومان در میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای خبرداد. ...
برترین ها / فودنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۸:۲۷   + ۵۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران از توزیع 650 تن مرغ گرم در روز شنبه (8 آذر) خبرداد و گفت: قرار است از روز شنبه مرغ گرم علاوه بر میادین میوه و تره بار در فروشگاه های زنجیره ای نیز توزیع شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۵۹    
گروه استان ها - رئیس سازمان صمت استان زنجان از عادی شدن بازار مرغ در استان از روز یکشنبه نهم آذر ماه خبر داد و گفت: در چند روز گذشته با توزیع مرغ منجمد مشکل کمبود مرغ گرم را در زنجان حل کردیم.