شنبه ۱۸ اردیبهشتساعت ۱۵:۱۱May 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرغ گرم»

تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از صدا و سیما، حبیب اسداله نژاد افزود: بعد از اینکه دولت با تأخیر چندماهه، یازدهم فروردین ماه با اصلاح قیمت، نرخ هر کیلوگرم مرغ زنده را 17 هزار و 100 تومان و مرغ گرم را 24 هزار و 900 تومان اعلام کرد انتظار این بود که قیمت مؤلفه های تولید افزایش نیابد، اما این انتظار برآورده نشد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۱۲    
بوشهر- جمالی، معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: بیشترین شکایت بوشهری ها از اصناف به ترتیب مربوط به مرغ، نان، میوه و سبزی است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مهدی باباجانی گفت: در فروردین ماه سال جاری هزار و 625 تن گوشت مرغ گرم آماده طبخ در مرغداریهای شهرستان گلوگاه تولید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه علت کمبود مرغ در روزهای اخیر تعلل دو مرغداری در عرضه مرغ به کشتارگاه بوده است، گفت: در حال حاضر در تامین مرغ مشکلی نداریم و تا نیاز استان رفع نشود مرغی از استان خارج نخواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از توزیع روزانه 200 تا 250 تن مرغ گرم از واحدهای صنعتی در استان با قیمت 24 هزار و 900 تومان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
390 تن گوشت مرغ گرم آماده طبخ فروردین ماه امسال در مرغداری های محمودآباد تولید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۴۲    
ماموران انتظامی شهرستان بندرخمیر شش تن مرغ گرم توقیف کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: در روز یازدهم اردیبهشت ماه جاری، 3 میلیون و 500 هزار و 529 قطعه مرغ در 220 کشتارگاه کشور کشتار و 6 هزار و 622 تن گوشت مرغ گرم به بازار عرضه شد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: در روز یازدهم اردیبهشت ماه جاری، 3 میلیون و 500 هزار و 529 قطعه مرغ در 220 کشتارگاه کشور کشتار و 6 هزار و 622 تن گوشت مرغ گرم به بازار عرضه شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان خمیر از کشف 6 تن مرغ گرم به ارزش یک میلیارد و 800 میلیون ریال توسط مأموران پلیس آگاهی در این شهرستان خبر داد .
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۳:۵۳   + ۳۷ سایت دیگر  
ایسنا: مشاهدات میدانی از سطح بازار حاکی از آن است که مرغ تنظیم بازاری با قیمت هر کیلو 24هزار و900 تومان در اکثر خرده فروشی ها توزیع می شود. براساس مشاهدات میدانی از برخی از خرده فروشی های سطح شهر تهران قیمت هر کیلو مرغ گرم آماده طبخ 24 هزار و900 تومان و قیمت هر شانه تخم مرغ 30 عددی غیر بسته بندی ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۲۴    
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به توزیع مرغ گرم در ماه مبارک رمضان اظهار داشت :از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون بیش از900 تن مرغ گرم تولید و بین عاملین فروش توزیع شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/فارس در حالی که مسئولان اعلام می کنند براساس تصمیم کارگروه ساماندهی مرغ، قیمت این کالا در سطوح مختلف تولید، عرضه عمده و خرده مشخص شده است؛ اما در عمل نه تنها این کالا با قیمت اعلامی، کمتر در بازار یافت می شود، بلکه قیمتی که باید برای مرغ گرم تعیین و از مصرف کننده دریافت شود ...
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
بهروز حصاری روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: فروش گوشت مرغ گرم بالاتر از نرخ مصوب در واحدهای صنفی این استان ممنوع بوده و با متخلفان برخورد خواهد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
شیراز- کمبود مرغ در شیراز به مرحله ای تازه رسیده و اکنون مراکز عرضه مرغ گرم از مردم می خواهند برای خرید از قبل ثبت نام کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۰:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران : نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی از کاهش تولید جوجه یک روزه خبر داد. حبیب اسدالله نژاد با اشاره به اینکه کمبودی در عرضه مرغ وجود ندارد گفت: اگر از پتانسیل تولید جوجه به درستی استفاده کنیم، نیازی به واردات نداریم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۴:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان مهران گفت: 740 کیلو گرم مرغ گرم کشتار روز و تعداد 27 کارتون تخم مرغ و 37 عدد روغن خوراکی قاچاق به ارزش 300 میلیون در این شهرستان کشف و ضبط شد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۱:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
محمدعلی کمالی سروستانی مشاور ارشد اتحادیه مرغداران گوشتی، از ثبات قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 17 هزار و 100 تومان و مرغ گرم در خرده فروشی ها 24 هزار و 900 تومان است. ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
کمبود مرغ در بازار عرضه و اختلاف قیمت آن باعث ایجاد بازار آشفته این محصول در استان فارس شده است. فروشگاه های عرضه مرغ در شیراز از مرغ گرم خالی هستند. برخی از مسئولین از تشکیل جلسات قرارگاه و ستاد با حضور برخی از ارشدترین مقامات استانی نیز خبر داده اند اما در بازار شیراز مرغ نیست. ...
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی از تعادل قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ گرم 24 هزار و 900 تومان است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: 2 هزار و 331 تن مرغ گرم فروردین ماه امسال با هدف تنظیم بازار در این استان توزیع شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از توزیع روزانه 1000 تُن مرغ گرم در تهران خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری 345 پرونده تخلف در بازرسی های بازار مرغ کشف شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بندرعباس - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: مشکل تامین مرغ گرم در هرمزگان نداریم.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: قیمت مصوب خرید مرغ زنده از سوی کشتارگاه ها 17100 تومان، درب کشتارگاه 23 هزار و 300 تومان و قیمت مرغ گرم برای مصرف کننده 24 هزار و 900 تومان است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
موسی احمدی روز شنبه به خبرنگاران گفت: در جریان بازرسی از واحدهای عرضه کننده مواد غذایی، بازرسان این اداره در حدود یکهزار و 392 کیلوگرم مرغ گرم قطعه بندی شده و یکهزار کیلوگرم شکر به دلیل گران فروشی کشف کردند. وی اظهار داشت: ارزش ریالی این محموله ها کشف شده در حدود 455 ریال است که به [...]
ندای موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
17:46:36 - شنبه 14 فروردین 1400 معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: انتظار می رود با توجه به افزایش قیمت و تولید مرغ در استان، روند عرضه مرغ گرم در بازار استان به تعادل برسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون سازمان صمت گیلان از کشتار روزانه 500 الی 550 تنی مرغ در گیلان خبر داد و بیان کرد: روزانه 200 الی 250 تن مرغ گرم با قیمت 24 هزار و 900 تومان در استان گیلان توزیع می شود و در این زمینه مشکلی وجود ندارد همچنین گیلان به طور متوسط 350 تن مرغ، برای تهران و البرز را نیز تأمین می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
خود مردم هم به دلایل نبود مرغ گرم در بازار کهگیلویه و بویراحمد اضافه شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ماموران پلیس امنیت اقتصادی چهارمحال و بختیاری 2شرکت متخلف مرتبط با تامین نهاده دامی را در استان شناسایی و یک محموله مرغ گرم خارج از شبکه توزیع را کشف کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی جنوب استان کرمان از توزیع روزانه بیش از 20 تن گوشت مرغ گرم در هفت شهرستان جنوبی این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۱    
400 کیلوگرم مرغ گرم خارج از شبکه توزیع در شهرکرد کشف و ضبط شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
کشف قتل و دستگیری قاتلین در کمتر از 2 ساعت / دستگیری سارقان سابقه دار با 6 فقره / دستگیری 8 نفر از عوامل نزاع دسته جمعی و کشف محموله مرغ گرم خارج از شبکه توزیع در "شهرکرد" .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
لامرد- کشف دو تن مرغ گرم از سودجویان در لامرد و اجرای مرحله اول طرح همای رحمت در سال 1400 عناوین مهمترین خبرهای امروز لامرد است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۴    
خرم آباد - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سلسله گفت: چهار هزار و 500 کیلوگرم مرغ گرم در راستای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان با نرخ مصوب هر کیلوگرم 24 هزار و 900 تومان در این شهرستان توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان البرز با اشاره به اینکه مردم می توانند مرغ مورد نیاز خود را علاوه بر بازار روزها از مراکز توزیع مرغ سطح شهر خریداری کنند، گفت: طی 10 روزانه گذشته حدود 2 هزار تن مرغ گرم در بازارهای استان توزیع شده و در حال حاضر کمبود مرغی مشاهده نمی شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
محمد علی کمالی سروستانی مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی از آرامش بازار مرغ خبر داد و گفت: هم اکنون نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 17 هزار و 100 تومان و مرغ گرم در خرده فروشی ها 24 هزار و 900 تومان است.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
بهزاد پرویزی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: گوشت مرغ گرم دولتی به نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار هرکیلوگرم 24 هزار و 900 تومان در میادین و بازارهای روز این شهرستان در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۰    
مدیر جهاد کشاورزی تنکابن از توزیع 313 تن مرغ گرم با قیمت مصوب در این شهرستان از 25 اسفند پارسال تاکنون خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری از تامین مرغ گرم در بازار چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: مشکلی در زمینه توزیع مرغ گرم در استان وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری ضمن تشریح اقدامات نهادهای مربوطه برای کنترل بازار مرغ، از تامین نیاز مردم استان به مرغ گرم در ماه مبارک رمضان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مرغ، ماهی، تخم مرغ و پرنده فروشان استان همدان گفت:مشکلی در عرضه مرغ وجود ندارد و روزانه 50تا70تن مرغ گرم در استان توزیع می شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد علی کمالی سروستانی مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی با اشاره به اینکه کمبودی در عرضه مرغ با نرخ مصوب وجود ندارد، اظهار کرد: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 17 هزار و 100 تومان و مرغ گرم در خرده فروشی 24 هزار و 900 تومان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهرگفت: در هفته جاری 170 تن مرغ گرم برای جبران کمبود آن در استان توزیع می شود و تا 10 اردیبهشت هیچ مشکلی برای تامین مرغ نداریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۱۴    
گروه استان ها- رئیس اتحادیه مرغ فروشان کرج، گفت: با افزایش ورود مرغ گرم و تامین نیاز استان صف مرغ در استان البرز کاهش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس اتاق اصناف مرکز البرز اعلام کرد: فروش گوشت مرغ گرم بالاتر از نرخ مصوب در واحدهای صنفی این استان ممنوع بوده و با متخلفان برخورد می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: پرونده های گرانفروشی و یا احتکار مرغ گرم بدون هیچگونه اغماضی در شعب تعزیرات حکومتی استان رسیدگی و متخلفان اعمال قانون می شوند.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
حمیدی گفت: در شرایط التهاب بازار با توزیع روزانه بیش از 60 تن مرغ گرم جلوی تشکیل صف های طولانی گرفته شد و اکنون که بازار در آرامش نسبی قرار دارد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
در روز های اخیر پس از آنکه قرارگاه ساماندهی مرغ کشور قیمت مصوب مرغ گرم را در هر کیلو حدود 4500 تومان افزایش داد، اصناف، انجمن ها و تولیدکنندگان بخش های دیگر نیز در اقدام مشابهی دست به افزایش قیمت محصولات خود زده اند. این در حالی است که نخستین اظهارنظر ها از سوی رئیس شورای رقابت مطرح شد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: امروز (بیست و یکم فروردین ماه)، 4 میلیون و 35 هزار و 967 قطعه مرغ در 220 کشتارگاه کشور کشتار و 7 هزار و 326 تن گوشت مرغ گرم به بازار عرضه شد. ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: از ابتدای هفته تاکنون، 331 هزار و 55 قطعه مرغ گرم کشتار و در بازار استان توزیع شده است.