جمعه ۱۵ اسفندساعت ۰۱:۲۸Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرغ گرم»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
بیش از 13 تن مرغ گرم برای تعادل بازار در فومن توزیع می شود.
معاون امور بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: مرزهای خروج مرغ از استان اصفهان در حال کنترل است از این پس اختلالی در بازار این محصول در استان نخواهیم داشت.
سرپرست اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان های گرمسار و آرادان : 52 تن انواع روغن و روزانه 8 تا 12 تن مرغ گرم در گرمسار توزیع میشود.
برای تعادل بازار مرغ و کنترل قیمت ها ، روزانه بیش از 4 تن مرغ گرم در شهرستان شفت توزیع می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
گروه استان ها_ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین با بیان اینکه جهاد کشاورزی تمهیدات خوبی را برای تامین مرغ اندیشیده، گفت: بالای 104 تن مرغ گرم وارد بازار شده و تا پایان سال نیز علاوه بر مرغ گرم، روزانه 20 تن مرغ منجمد به بازار عرضه می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام تهران گفت: حواله از فرآیند عرضه مرغ به خرده فروشان حذف و مقرر شد با ارائه پروانه صنفی معتبر، این محصول در اختیار خرده فروشان قرار گیرد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار زنجان با اشاره به روند توزیع مرغ در بازار زنجان گفت: روزانه 50 تا 90 تن مرغ در بازار استان زنجان توزیع می شود.
فرماندار اهر بابیان این که مصوبه ای در رابطه با عدم تأمین گوشت مرغ شهرستان های همجوار نداریم، گفت: مصوبه ستاد تنظیم بازار در راستای جلوگیری از تخلفات مرغداری ها بود تا مرغ زنده برای سود بیشتر از شهرستان خارج نشود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۴۶    
تفاوت قیمتی مرغ در خرده فروشی ها با میادین میوه و تره بار باعث ایجاد صف های طولانی مردم برای دریافت مرغ گرم و منجمد در این روز های کرونایی شده است.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۱۱    
عکاس: سجاد علی همتی/ باشگاه خبرنگاران
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۰    
معاون اقتصادی استاندار قزوین از توزیع گسترده مرغ گرم و منجمد در بازار خبر داد و گفت: شهروندان قزوین هیچ دغدغه ای برای تهیه مرغ نداشته باشند.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی با اشاره به کاهش قیمت مرغ در بازار گفت: با توجه به جوجه ریزی مناسب و تخصیص نهاده های دامی،کمبودی در عرضه مرغ نداریم. محمد علی کمالی سروستانی مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی از کاهش قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۸    
شیراز- نوسانات قیمت گوشت مرغ در بازار شیراز و استان فارس همچنان ادامه دارد و مسئولین چشم انتظار تاثیر توزیع مرغ منجمد در نرخ گذاری مرغ گرم هستند.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
، سالمی افزود: تاکنون مرغ گرم تنها از طریق میدان بهمن بین خرده فروشی ها توزیع می شد، اما از امروز توزیع مرغ به خرده فروشی ها در میدان تره بار پیروزی آغاز شده و از فردا هم در میدان تره بار تهرانپارس این توزیع آغاز می شود ...
استانداری خراسان رضوی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
با پیشنهاد استاندار خراسان رضوی و موافقت وزیر جهاد کشاورزی، مرغ گرم، جو و ذرت مورد نیاز برای استان تامین و تخصیص داده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
با پیشنهاد استاندار خراسان رضوی و موافقت وزیر جهاد کشاورزی، مرغ گرم، جو و ذرت مورد نیاز برای استان تامین و تخصیص و مقرر شد که 500 تن گوشت گرم مرغ بزودی وارد چرخه عرضه در بازار استان شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۹    
رئیس سازمان صمت گیلان با ابراز تأسف از نوسانات موجود در بازار مرغ گیلان گفت: در روز گذشته 310 تن مرغ گرم و یارانه ای در تمامی شهرستان های گیلان توزیع شده که 100 تن بیشتر از نیاز مصرفی استان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تایباد گفت: روزانه بیش از 9 تن گوشت مرغ گرم و منجمد باهدف برقراری تعادل بازار در شهرستان تایباد توزیع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
طرح ویژه نظارتی بازار مرغ گرم، امروز با حضور بیش از 400 بازرس و همیار سازمان صمت هرمزگان آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی گیلان : برای جلوگیری از التهاب بازار روزانه 320 تن مرغ گرم در بازار گیلان توزیع می شود .
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اشاره به اینکه مصرف روزانه مرغ استان به طور متوسط براساس سرانه 180 تا 200 تن است، گفت : در حال حاضر میزان توزیع مرغ گرم در استان به 320 تن رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۵۶    
کمبود مرغ گرم در بندرعباس همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۹    
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فردیس گفت: روزانه 4 تن مرغ گرم با قیمت دولتی 20 هزار و 400 تومان برای مصرف کننده در 6 بازار میوه و تره بار شهرداری در سطح شهرستان فردیس توزیع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی بروجرد گفت: روزانه 35 تن مرغ گرم از طریق فروشگاه های معتبر و عرضه کننده مواد پروتینی شهرستان توزیع می شود.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، احمد خیری روز شنبه به خبرنگاران گفت : این جایگاه ها با هدف تامین و توزیع سیب و پرتقال شب عید مردم با قیمت مصوب و جلوگیری از ازدحام شهروندان در روزبازارها انجام خواهد شد. ...
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار جلسه ستاد تنظیم بازار به ریاست معاونت برنامه ریزی و هماهنگ کننده امور عمرانی فرمانداری و با حضور دیگر اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید. ...
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
وقت نیوز - در جلسه مشترک مسئولان سازمان صمت و جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی نرخ عرضه گوشت مرغ گرم 20 هزار و 400 تومان تعیین شد.
برترین ها / کرج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج گفت: وجود صفوف خرید مرغ در شرایط فعلی که شاهد شیوع کرونا هستیم، به هیچ وجه خوشایند نیست و به خاطر وضعیت پیش آمده از شهروندان عذرخواهی می کنیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۴۰    
ضرورت مقابله با فرسایش خاک، خودروهای لوکس در ایران را بشناسید! و کاهش قیمت نفت از اخبار اقتصادی امروز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران گفت:روزانه 800 تن مرغ گرم با نرخ مصوب در میدان بهمن تهران عرضه می شود که نسبت به هفته پیش 2 برابر شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۱    
ایسنا/زنجان رئیس اتحادیه مرغ، تخم مرغ و ماهی فروشان زنجان گفت: تقاضای مصرف مرغ گرم از عرضه آن بیشتر شد.
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۹:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن مرغداران گوشتی گفت: با توجه به افزایش سهمیه نهاده های دامی و تولید در مرغداری ها، روند کاهش قیمت مرغ در بازار ادامه خواهد داشت. حبیب اسداله نژاد درباره آخرین تحولات بازار مرغ اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه توزیع مرغ گرم در استان از 200 به 260 تن در روز رسیده است، گفت: مردم نگران کمبود مرغ در استان نباشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
همدان_مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: طبق تصمیم ستاد تنظیم بازار سازمان صمت به صورت روزانه اقدام به توزیع مرغ گرم در سطح بازار می کند و مردم نگران نباشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - بازرس اتاق اصناف شهرستان فردیس اعلام کرد با هدف متعادل سازی و تنظیم بازار، توزیع مرغ گرم در روزبازارهای فردیس آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۳:۰۵    
رییس اداره صمت شفت : برای تعادل بازار و جلوگیری از افزایش قیمت ها ، نظارت بر توزیع مرغ گرم تشدید می شود .
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان جهادکشاورزی هرمزگان، از خیز جهادکشاورزی جهت کشتار 10 تن مرغ گرم مازاد بر نیاز خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: دو واحد عمده فروش مرغ به دلیل عرضه خارج از شبکه و گران فروشی 103 تن گوشت مرغ گرم به تعزیرات حکومتی استان معرفی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بمنظور جبران کمبود مرغ گرم در استان، امروز توزیع مرغ منجمد در فروشگاه های بزرگ استان آغاز شده است.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۸   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش نما ،حبیب اسداله نژاد با اشاره به اینکه قیمت مرغ تغییر چندانی نسبت به روزهای اخیر نداشته است، اظهار کرد: امروز متوسط نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 18 هزار تا 18 هزار و 500 تومان و مرغ گرم در خرده فروشی ها 25 هزار تومان است ...
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار البرز گفت: از روز دوشنبه تاکنون بیش از 30 تن گوشت مرغ گرم در شهرستان البرز و در بین مردم توزیع شده است .
دبیر ستاد تنظیم بازار گقت: طبق اعلام وزارت جهاد مبنی بر تامین صد در صدی نهاده های دامی با قیمت مصوب و لحاظ سایر هزینه ها، قیمت گوشت مرغ گرم بیشتر از قیمت فعلی نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۰:۲۶    
در آخرین جلسه ستاد تنظیم بازار تصمیم گرفته شد روزانه 70 تن مرغ گرم به بازار تزریق شود، اما امروز 110 تن مرغ کشتار و روانه بازار شد.
روز نو   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۲   + ۴۷ سایت دیگر  
سالمی گفت: با گسترش شبکه توزیع در تهران و کل کشور و عرضه گسترده مرغ گرم و منجمد و افزایش ورودی میادین، قطعا قیمت مرغ در هفته آینده به نرخ مصوب می رسد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار کشور را برای فروش هر کیلوگرم گوشت مرغ گرم کشتار روز 204 هزار ریال اعلام و بیان کرد: عرضه با نرخ بالاتر از این تخلف و مصداق گرانفروشی است. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
پس از افزایش چشمگیر ماهی و میگو که قوت غالب هر هرمزگانی است آنها دیگر دلخوش به تامین خوراک از طریق گوشت مرغ بودند حالا اما نا امیدتر از غذاهای دریایی؛ عرضه گوشت مرغ گرم است که در سفره های مردم خود نمایی می کند.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
هرچند که ستاد تنظیم بازار قیمت هر کیلو مرغ گرم را 21500 اعلام کرده بود، اما آنچه در بازار اصفهان دیده می شود قیمت هایی متفاوت و بیشتر از نرخ مصوب است.