شنبه ۲۶ خردادساعت ۱۴:۲۸Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرغ گرم»

سلام نو / نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۳:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
جدول قیمت روز مرغ بسته بندی در بازار تهران را در حالی می خوانید که ممکن است موجی از افزایش قیمت را در چند وقت آینده در پیش داشته باشیم.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان (پانا) - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت در فصل بهار، تعداد هزار بسته مرغ گرم، 500 پرس غذای گرم و 20 بسته معیشتی توسط داوطلبان و خیرین شهرستان برخوار در بین خانواده های کمتر برخوردار این شهرستان توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۹:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با اشاره به توزیع مناسب مرغ در بازار استان گفت: روزانه 300 تن مرغ کشتار روز در بازار استان در حال توزیع است که این رقم در سال گذشته 150 تن بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی زنجان از رسیدگی به پرونده عرضه خارج از شبکه 36 هزار و 375 کیلوگرم مرغ گرم در این استان خبر داد.
ایران اکونا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۶:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مهدی یوسف خانی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: قیمت کنونی هر کیلو مرغ زنده 55 هزار تومان و مرغ گرم در خرده فروشی ها 80 هزار تومان است. او قیمت هرکیلو ران مرغ 80 هزار تومان، سینه 160 هزار تومان و فیله مرغ را 180 هزار تومان اعلام کرد. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اراک گفت: یک هزار و 350 کیلوگرم مرغ گرم فله و فاقد هویت بهداشتی در شهرستان اراک کشف و توقیف شد.
اقتصاد آنلاین / نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت گوشت مرغ در تاریخ 24 خرداد 1403 اعلام شد که بر اساس آن، هر بسته 1.8 کیلوگرمی گوشت سینه مرغ 261 هزار تومان است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 190 کیلو گرم مرغ گرم تاریخ منقضی از مراکز عرضه شهرستان خنداب جمع آوری و معدوم شد.
اکونگار   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۰:۴۷   + ۴۴ سایت دیگر  
قیمت هر کیلوگرم مرغ تازه به 76000 تومان، مرغ منجمد به 65700 تومان و نیم شقه بوقلمون به 93 هزار تومان هزار تومان کاهش یافت.
روند بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی گفت: تولید مرغ سایز از راهکار های اساسی ارتقای کیفیت، توسعه صادرات و ایجاد تعادل در بازار محسوب می شود. به گزارش روند بازار ، مهدی یوسف خانی گفت: قیمت کنونی هر کیلو مرغ زنده 58 هزارتومان و مرغ گرم حداکثر 85 هزارتومان است. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
فروشگاه های زنجیره ای اتکا استان هرمزگان در نظر دارد مزایده واگذاری غرفه گوشت و مرغ گرم- غرفه آجیل فروشگاه شهید قهرمانی و غرفه آجیل پایگاه هوایی فروشگاه شهید اخلاص طلب را از طریق برگزاری مزایده به پیمانکار واجد شرایط (دارای مجوز رسمی از ستاد فرماندهی نیرو انتظامی ) واگذار نماید. ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تهران در مورد قیمت مرغ در بازار می گوید: قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم در تهران برای مصرف کننده به طور میانگین 80 تا 83 هزار تومان است. این در حالی است که نرخ مصوب مرغ گرم 85 هزار تومان است بنابراین مرغ در حال حاضر در بازار زیر نرخ مصوب در حال فروش است.
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: در حال حاضر همکاران شرکت و مدیران استانی بدون محدودیت به خرید بیش بود مرغ در استانها مشغول هستند و با همه ظرفیت مان متعهد به خرید مرغ هستیم و با شیبی 27 درصدی طی یکماه گذشته شرکت به رکورد خرید روزانه 1000 تن خرید مرغ رسیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
با وجود مصوبه دولت مبنی بر تعیین قیمت 52 هزار تومان برای هر کیلوگرم مرغ زنده درب واحد های تولیدی و 73 هزار تومان برای هر کیلو گوشت مرغ گرم برای مصرف کنندگان و همچنین 150 میلیون جوجه ریزی در اردیبهشت به نظر می رسد بازار با ثبات مرغ ایام آرامی را طی خواهد کرد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۳۷   + ۴۴ سایت دیگر  
در راستای تنظیم بازار، روزانه بالغ بر یکهزار تن مرغ گرم خریداری و ذخیره می شود . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، محمدابراهیم حسن نژاد معاون وزیر در امور تولیدات دامی، در جلسه قرارگاه امنیت غذایی با موضوع مدیریت تولید و صادرات مرغ ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۲:۴۹    
افزایش تولید مرغ گرم باعث پیشی گرفتن میزان عرضه از میزان نیاز بازار داخلی شده و در همین راستا علاوه بر خرید حمایتی، برنامه ریزی برای افزایش صادرات مرغ گرم نیز صورت گرفته است.
دولت باید با انواع بسته های بیمه ای، مالی، تامینی، نهاده ای و لجستیک، حمایت و توجه بیشتری به واحدهای کوچک و متوسط از خود نشان دهد
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۲:۳۲    
قائم مقام وزیر جهاد کشارزی با اعلام این خبر گفت: افزایش تولید مرغ گرم باعث پیشی گرفتن میزان عرضه از میزان نیاز بازار داخلی شده و در همین راستا علاوه بر خرید حمایتی، برنامه ریزی برای افزایش صادرات مرغ گرم نیز صورت گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر جهاد کشارزی با اعلام این خبر گفت: افزایش تولید مرغ گرم باعث پیشی گرفتن میزان عرضه از میزان نیاز بازار داخلی شده و در همین راستا علاوه بر خرید حمایتی، برنامه ریزی برای افزایش صادرات مرغ گرم نیز صورت گرفته است.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش سرویس کشاورزی جهان صنعت نیوز، طبق مصوبه دولت قیمت هر کیلوگرم مرغ زنده درب واحدهای تولیدی 52 هزار تومان و گوشت مرغ گرم برای مصرف کنندگان 73 هزار تومان تعیین شده است ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۷    
رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ، ماهی و تخم مرغ مشهد گفت: افزایش نسبی تولید مرغ و کاهش نسبی تقاضا و هم زمانی این دو موضوع حمایت مسئولان از مرغدار را می طلبد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
همدان-مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تویسرکان با اشاره به رشد 47 درصدی جوجه ریزی طی سال گذشته در تویسرکان گفت: سامانه توزیع هوشمند مرغ گرم در این شهرستان در حال اجراست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد: با تصویب کارگروه تنظیم بازار استان قیمت گوشت مرغ گرم 79 هزار تومان شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون توسعه بازرگانی و صنایع سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: 200 تن مرغ گرم برای تعطیلات عید فطر و پایان هفته جاری در استان کشتار و گوشت مرغ در تمامی شهرستان ها توزیع شده است.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مهدی یوسف خانی رئیس اتحادیه پرنده و ماهی گفت: قیمت کنونی هرکیلو مرغ زنده 56 تا 57 هزارتومان و مرغ گرم حداکثر در خرده فروشی ها 80 هزارتومان است.
اکو ایران: در حال حاضر فعالان صنعت مرغ 10 هزار تومان بابت فروش هر کیلو مرغ زیان می کنند. به باور آنها هر کیلو مرغ درب کارخانه باید حداقل 65 هزار تومان باشد. بدین ترتیب باید قیمت هر کیلو مرغ گرم برای مصرف کننده 90 هزار تومان تمام شود. البته هنوز مشخص نیست؛ دولت این نرخ را بپذیرد یا نه؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۵:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی گفت: با توجه به افزایش میزان جوجه ریزی و تولید مرغ گرم نیازی به عرضه مرغ منجمد نداریم .
یزد فردا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۷:۲۲    
یزدفردا: سرپرست مدیریت توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان یزد از ادامه روند توزیع گوشت مرغ گرم به قیمت مصوب در استان یزد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۸:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد سرپرست مدیریت توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان یزد از ادامه روند توزیع گوشت مرغ گرم به قیمت مصوب در استان یزد خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۸    
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: پیش بینی مرغ مورد نیاز استان برای روز های دوازدهم و سیزد فروردین 400تن برآورد شده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۷:۴۷    
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در 914 بازرسی انجام شده از واحدهای صنفی، 96 پرونده به ارزش 9 میلیارد و 110 میلیون ریال تشکیل شده است.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۰۵:۰۱    
مدیرعامل پشتیبانی امور دام گفت: بنابر هماهنگی های صورت گرفته روزانه بین 1200 تا 1400 تن محموله گوشت مرغ گرم از استان های هم جوار وارد استان تهران می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
در حالی که به گفته نماینده جهادکشاورزی روزانه 400 تن مرغ گرم و 42 تن مرغ منجمد در میدان بهمن توزیع می شود مردم خواستار عرضه بیشتر مرغ و افزایش تعداد غرفه های عرضه کنندگان شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۳:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل پشتیبانی امور دام گفت: بنابر هماهنگی های صورت گرفته روزانه بین 1200 تا 1400 تن محموله گوشت مرغ گرم از استان های هم جوار وارد استان تهران می شود.
سلام نو / اندیشه معاصر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۵:۴۶   + ۳۳ سایت دیگر  
قیمت گوشت مرغ در بازار روز برای تاریخ 6 فروردین 1403 اعلام شد که بر اساس آن هر بسته گوشت جوجه کباب ران مرغ 0.9 کیلوگرم 174 هزار تومان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد: جوجه ریزی به میزان مناسب انجام شده و مشکلی از نظر تامین و توزیع مرغ در بازار استان وجود ندارد.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سرویس کشاورزی جهان صنعت نیوز، ارسلان قاسمی گفت. هم اکنون هرکیلو مرغ گرم با نرخ 77 تا 80 هزارتومان عرضه می شود. به گفته او، بنابر آمار پتانسیل تولید سالانه 3 میلیون تا 3 میلیون و 200 هزارتن مرغ در کشور وجود دارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کشتارگاه طیور کاشان از کشتار 300 تن مرغ گرم به بازار خبر داد و گفت: هیچ کمبودی در این زمینه وجود ندارد.
اقتصاد آنلاین / نبض بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۷:۱۳   + ۳۴ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی از بازار مرغ در آخرین روز 1402 نشان می دهد که مرغ در میادین به قیمت 76 هزار و 500 تومان به فروش می رسد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۶:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رئیس جهاد کشاورزی از توزیع روزانه 150 تا 200 تن مرغ منجمد با نرخ مصوب 65 هزار و 700 تومان در میادین استان تهران خبر داد.
دبیرکانون پرورش دهندگان مرغ گوشتی گفت: با توجه به جوجه ریزی ماه های اخیر، تولید گوشت مرغ به 300 هزار تن رسیده که 60 تا 70 هزار تن مازاد بر نیاز کشور است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۰۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی کرمان با تاکید بر اینکه مرغ گرم به اندازه کافی در بازار وجود دارد، گفت: با حمایت های صورت گرفته برخی از واحد های راکد به چرخه تولید اضافه شدند و توانستیم با یک رکوردشکنی 50 ساله در صنعت طیور استان، در دی ماه گذشته 6 ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
برنج، گوشت گوساله گرم و منجمد، حبوبات، شیر کم چرب، پنیر، ماست دبه 2/5 کیلویی، مرغ گرم و منجمد، تخم مرغ، روغن مایع، ماکارونی و قند و شکر کالا هایی هستند که یارانه به آنها تعلق می گیرد.