چهارشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۲:۴۵Dec 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرغ گرم»

خبر خودرو   ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گفته معاون بازرسی و نظارت بر اتاق اصناف ایران قیمت مصوب هر کیلو مرغ گرم 31 هزار تومان، هر کیلو مرغ منجمد 20 هزار تومان و هر شانه (30 تایی) تخم مرغ 43 هزار تومان است . ...
به گفته معاون بازرسی و نظارت بر اتاق اصناف ایران قیمت مصوب هر کیلو مرغ گرم 31 هزار تومان، هر کیلو مرغ منجمد 20 هزار تومان و هر شانه (30 تایی) تخم مرغ 43 هزار تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۲۶    
دادستان و مدیرکل تعزیرات استان از کشتارگاه دام سمنان بازدید و بر روند عرضه و بارگیری مرغ گرم نظارت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۰:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
عرضه مرغ گرم در فروشگاه های زنجیر های نباید به صورت مقطعی باشد و باید روند توزیع همیشه انجام شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار شهرستان دشتستان بر لزوم نظارت مناسب بر بازار تاکید کرد و گفت: توزیع مرغ گرم در سطح شهرستان به صورت عادلانه صورت گیرد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ بهروز شهابی در گفت وگو با ایرنا افزود: بازرسان این مجموعه با عرضه گوشت مرغ گرم و تخم مرغ بالاتر از نرخ مصوب به صورت قاطع با واحدهای صنفی متخلف برخورد می کنند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۲۰:۳۶   + ۴۰ سایت دیگر  
به نقل از اتاق اصناف، مهدی یوسفخانی، با اشاره به کاهش قیمت مرغ گرم در بازار، گفت: بازار مرغ بیش از هر عامل دیگر تابع عرضه و تقاضاست. در چند هفته گذشته میزان تولید روند صعودی به خود گرفت و میزان عرضه در بازار بالا رفت و به تبع آن قیمت ها نیز کاهش پیدا کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان جاسک از تداوم در روند توزیع و تامین مرغ گرم در سطح مرغداری های این شهرستان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۹:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
رکنا: با کاهش مجدد قیمت گوشت مرغ تازه تنظیم بازار در میادین میوه و تره بار تهران برای دومین روز متوالی، قیمت گوشت مرغ گرم در میادین 27770 تومان شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
براساس اعلام سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران قیمت گوشت مرغ گرم کاهش پیدا کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۵:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
ایلنا: تازه ترین نرخنامه گوشت تازه گوسفند و گوساله که از صبح امروز در میادین میوه و تره بار تهران اِعمال می شود، اعلام شد. به موجب این نرخنامه، قیمت گوشت گوسفند 16 درصد و گوشت گوساله 11 درصد از میانگین قیمت های سطح شهر پایین تر است. ...
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران بیان کرد: توزیع روزانه مرغ گرم به طور متوسط به بالای 1200 تن رسیده و همچنین 300 تا 400 تن مرغ منجمد عرضه می شود که با این وجود مشکلی از باب تامین وجود ندارد.
موج   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی بیان کرد: با توجه به وضعیت خوب مرغ گرم و قیمت مناسب آن در بازار ضرورتی برای عرضه مرغ منجمد وجود ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه - مدیر بازرگانی جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از توزیع 243 تن مرغ گرم و 10 تن مرغ منجمد در سطح بازار و فروشگاه های زنجیره ای مرغ استان خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کامران میرشکار روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به طور میانگین روزانه 20 تن مرغ گرم دولتی به قیمت هر کیلوگرم 31 هزار تومان در بازار روزهای شهرداری ، فروشگاه ها و سوپر مارکت های فردیس توزیع می شود. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه همشهری: طرح توزیع هوشمند کالاهای اساسی از نیمه مهرماه با توزیع مرغ منجمد و تخم مرغ به نرخ دولتی در سامانه بازرگام آغاز شد. در هفته گذشته مسئولان وزارت جهاد و سازمان تعاون روستایی، به عنوان مجری این طرح، اقلامی نظیر: برنج وارداتی، روغن ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۰:۵۵    
پس از یک هفته نابسامانی و کمبود مرغ در استان بوشهر، از امروز توزیع مرغ گرم متناسب با نیاز بازار این استان آغاز شد و با قیمت مصوب هر کیلوگرم 31 هزار تومان به دست مردم می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۶:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: با 2 میلیون و 233 هزار قطعه جوجه ریزی در مرغداری های استان در آبان ماه، نیاز 2 ماه آتی مرغ گرم مصرفی بازار قزوین و بخشی از نیاز استان های همجوار تأمین می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۲۲    
روزانه بصورت 200 تن مرغ گرم و 50 تن منجمد در حال توزیع است .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۷:۱۲    
اردبیل - معاون دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: 33 فقره پرونده تخلف برای واحدهای تولید و عرضه مرغ گرم در استان اردبیل تشکیل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر در حالی امروز مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر علت کمبود چند روزه مرغ گرم در استان را کاهش جوجه ریزی اعلام می کند که روز گذشته اتاق اصناف مرکز استان این کمبود را ناشی از انتقال مرغ به سایر استان ها به دلیل قیمت بالاتر عنوان کرده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۳:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی از تشدید نظارتها بر بازار مرغ در استان خبر داد و گفت: طبق مصوبات ستاد تنظیم بازار کشور قیمت هر کیلو گوشت مرغ گرم 31 هزار تومان بوده است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۴:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: در آبان ماه سال جاری، بیش از سه هزار و 134 تن مرغ گرم از کشتارگاه های این استان به بازار مصرف ارسال شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۴:۱۱    
با گران شدن مرغ گرم در استان بوشهر، مردم به خرید مرغ منجمد دولتی روی آورده اند و صف های طولانی جلو فروشگاه های توزیع تشکیل شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مرغ گرم به دلیل قیمت بالاتر، از بوشهر خارج و به استان های همجوار می رود و از آن طرف مرغ منجمد وارداتی در این استان به صورت قطره چکانی توزیع می شود.
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت:اگرچه ممکن است توزیع اینترنتی شامل همه مردم نباشد اما از آنجایی که سزای گران فروش نخریدن است این شیوه فروش باعث خواهد شد بازار آرامش را به خود ببیند. اسماعیل قادری فر: ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۲:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: طبق مصوبه قرارگاه امنیت غذایی، قیمت هر کیلوگرم مرغ زنده 19 هزار و 700 تومان، در کشتارگاه 28 هزار تومان و مرغ گرم برای مصرف کنندگان 31 هزار تومان است و مردم نباید مرغ را بیشتر از کیلویی 31 هزار تومان خریداری کنند.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان قم از کشف 2 تن مرغ قاچاق در پارکینگ یک منزل مسکونی در استان قم خبر داد و گفت: در منزل مذکور مرغ های منجمد قطعه بندی و به عنوان مرغ گرم به فروش می رسید.
مدیر عامل فرابورس ایران اعلام کرد که اخیرا ضوابط خاص استارتاپ ها برای ورود به بازار سرمایه فراهم و در سازمان بورس نیز تصویب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۸:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی از عرضه مرغ گرم در بسته بندی های جدید در سامانه بازارگام خبر داد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی از ورود مرغ گرم به سبد فروش اینترنتی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان یک سارق سابقه دار با 27 سرقت، یک سارق اماکن خصوصی با 12 فقره سرقت دستگیر و یک تن و 853 کیلوگرم مرغ گرم فاقد مجوز بهداشتی خارج از شبکه توزیع در استان زنجان طی هفته گذشته کشف شد.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر جهادکشاورزی از توزیع شکر، روغن، برنج و مرغ گرم با نرخ تعزیراتی به صورت هوشمند اینترنتی درب منزل در کنار مرغ منجمد و تخم مرغ گرم، از هفته آینده خبر داد.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، اکبر کرامتی، با اشاره به جوجه ریزی 4 میلیون و 340 هزار قطعه در آبان ماه سال جاری، اظهار کرد: در آذرماه نیز مشکلی در تامین مرغ گرم مصرفی مردم در استان وجود ندارد. ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۴   + ۱۳۵ سایت دیگر  
وی در خصوص توزیع مرغ منجمد در بازار گفت: سه ماه است که دولت را تحویل گرفته ایم. آنچه را که در بازار می بینید برنامه ریزی سه ماهه نیست بلکه مربوط به قبل است. ما با کمبود تولید مواجه بودیم و برای رفع آن مرغ منجمد توزیع شد. این مرغ ها از کیفیت خوبی برخوردار بودند ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۹    
اتحادخبر-ساناز دانشگر: هر کیلو مرغ گرم که 31 هزار تومان قیمت گذاری شده است طی 48 ساعت گذشته در واحدهای صنفی برازجان کمیاب شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یک تن مرغ گرم احتکار شده در فلاورجان کشف و توقیف شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد قیمت مرغ بار دیگر در استان یزد روند صعودی به خود گرفته است به طوری در حال حاضر یک شهروند یزدی برای خرید یک کیلوگرم گوشت مرغ گرم باید حداقل مبلغی معادل 29 هزار و 600 تومان پرداخت کند.
پیک هشت رود   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۲    
برابر مصوبات ستاد تنظیم بازار قیمت هر کیلو مرغ گرم 31 هزار تومان می باشد.
گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گفته معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، علیرغم کاهش جوجه ریزی، در کرمان کمبود مرغی نداریم. به گزارش ایسنا محمدرضا قوام با بیان این که توزیع مرغ در کرمان هم اکنون به خوبی در حال انجام است، گفت: از اواسط آبان تا اواخر آذر ماه جوجه ریزی کم می شود ...
فرمانداری کاشان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ با عنایت به افزایش تولید مرغ و موارد مطرح شده درخصوص توزیع مرغ گرم در سطح شهرستان، جلسه تنظیم بازار مرغ شهرستان به ریاست مسعود خاندایی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و با حضور اعضای تنظیم بازار در دفتر معاون فرماندار برگزار شد.
مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی از عرضه روزانه حدود 8هزار تن مرغ گرم در بازار خبر داد و گفت: با افزایش عرضه از 15آذر به بعد، قیمت مرغ کاهش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیر امور طیور جهاد کشاورزی کرمانشاه گفت: روزانه به صورت میانگین 90 تن مرغ گرم در کرمانشاه توزیع می شود.
اقتصاد آنلاین / تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان تعاون روستایی گفت: به زودی مرغ گرم هم به صورت اینترنتی عرضه می شود.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون جهاد کشاورزی ایلام گفت: در حال حاضر هیچ گونه کمبودی از نظر گوشت مرغ در بازار وجود ندارد و برابر سرانه مصرف استان روزانه بیش از 50 تن مرغ گرم وارد بازار می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۰:۰۴    
ایلام- شریفی، معاون امور بازرگانی سازمان صمت ایلام با اشاره به اینکه روزانه بین 50 تا 60 تن مرغ گرم در استان توزیع می شود، گفت: برای توزیع مرغ مشکلی نداریم.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رضا مبصری در گفت وگو با میزان، در خصوص وضعیت قیمت و عرضه مرغ در بازار بر اساس فهرست اعلام شده اقلام خوراکی، گفت: قیمت های اعلام شده در این فهرست منصفانه بوده، زیرا تمامی بخش ها را در نظر گرفته است و بر اساس مقتضیات امروز بازار قیمت اعلام شده مرغ مناسب است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۲:۲۱    
گروه استان ها- مدیر بازرگانی و ستاد تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: مرغ گرم براساس نیاز هر شهرستان به بازار تزریق و تعادل بین عرضه و تقاضا برقرار شود.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۶:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
استاندار مازندران خواستار توزیع روزانه 200 تن مرغ گرم در بازار شهرستان های استان شد و گفت: نباید شاهد گران فروشی در بازار باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: مقدار 2 تن و 80 کیلوگرم گوشت مرغ گرم از سوی ماموران پلیس امنیت اقتصادی این استان کشف و ضبط شد.