سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۲۰:۴۵Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازار مرغ»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۱:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: از روز یکشنبه مصوبه خرید حمایتی مرغ مازاد مرغداران ابلاغ می شود که برای تنظیم بازار مرغ بسیار مؤثر و مفید است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۹:۳۹   + ۸۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی گفت: واردات روزانه گوشت گرم و فرآیند توزیع و عرضه در بازار برای کاهش قیمت آن تا پایان اردیبهشت سال آینده ادامه دارد.
مدتی است که قیمت مرغ در بازار به زیر قیمت مصوب فروخته می شود و باعث ضرر و زیان برای مرغداران شده است. امروزه خیلی از آن ها می گویند مجبور به توقف تولید هستند و این زنگ هشداری برای تولید و بازار آینده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۲۱    
در پی جهش قیمت گوشت قرمز در 10 روز گذشته، وزارت جهاد کشاورزی به منظور تنظیم بازار اقدام به عرضه گوشت منجمد داخلی و گوشت گرم وارداتی کرد. به گفته معاون وزیر جهاد کشاورزی در حال حاضر هیچ کمبودی در بازار وجود ندارد و طی روز های آینده نه تنها قیمت گوشت قرمز کاهش می یابد ...
ایانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در حال حاضر گوشت مرغ در ذخیره ای بی سابقه قرار دارد و برنامه تولید اعلام شده، روزانه رصد میشود و برای ماه های بهمن، اسفند و ماه مبارک رمضان بازار به تعادل میرسد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۷    
قیمت مرغ بار دیگر در بازار نزولی شده است. قرار گرفتن قیمت مرغ در سیر نزولی در پی توقف کامل خرید مرغ مازاد از مرغداران اتفاق افتاده است. توقف کامل خرید مرغ مازاد، زیان بیشتر مرغداران را در پی داشته و می تواند بازار مرغ را در روزهای آینده با نوسانات بیشتری مواجه کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
قیمت مرغ بار دیگر در بازار نزولی شده است. قرار گرفتن قیمت مرغ در سیر نزولی در پی توقف کامل خرید مرغ مازاد از مرغداران اتفاق افتاده است. توقف کامل خرید مرغ مازاد، زیان بیشتر مرغداران را در پی داشته و می تواند بازار مرغ را در روزهای آینده با نوسانات بیشتری مواجه کند.
دولت در بودجه 1402 از محل درآمد واردات گوشت مبلغ 300 هزار میلیون ریال معادل 30 میلیارد تومان در نظر گرفته است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۲:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ولی اله فریادرس یکی از معاونت های وزارت جهاد کشاورزی در برنامه خبری سیما درباره وضعیت بازار مرغ مازاد گفت: پس از حذف ارز دولتی و آزادسازی قیمت نهاده های دامی صنایع دام و طیور بیشترین نوسانات قیمتی را تجربه کردند ...
آنا / خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان جوجه یک روزه گفت: به وزارت جهاد کشاورزی پیشنهاد کردیم برای جلوگیری از آسیب تولیدکنندگان، تولید 30 درصد کاهش پیدا کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
افزایش عرضه مرغ گرم موجب ادامه روند کاهشی نرخ مرغ
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۵۵    
گزارش های میدانی نشان می دهد که قیمت مرغ پایین آمده؛ فروشنده ها می گویند این نرخ بهترین قیمت برای خرید مرغ است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
در حالیکه اتحادیه مرغداران می گوید هنوز مصوبه خرید مرغ مازاد به آنها ابلاغ نشده اداره کل امور پشتیبانی دام قیمت جدید اعلام کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۰:۳۰    
مشارکت مردم در تنظیم بازار مرغ گرم، تعادل نسبی را به این بازار بازگردانده و قیمت مصوب مرغ گرم را از 63 هزار تومان به کمتر از 50 هزار تومان در هر کیلو رسانده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۰۵    
مدتی است بازار مرغ کشور به دلیل افزایش تولید دچار نوسان شده است و در پی آن نگرانی صاحبان واحد های طیور را به همراه داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه با اشاره به موجودی بالای مرغ منجمد در سردخانه های استان، گفت: ذخایر مرغ منجمد استان آنقدری هست که بازار مرغ شب عید و ماه رمضان آرامی داشته باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از خرید و ذخیره 10 تن مرغ مازاد تولید شده از مرغداران استان خبر داد و گفت: این اقدام به منظور حمایت از تولید و کنترل وضع بازار مرغ مازاد تولید کنندگان انجام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
رییس اتحادیه فروشندگان مرغ گوشتی و ماهی گفت: بازار گوشت مرغ بدون کمبود و زیر نرخ مصوب دولت تا پایان سال تامین است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان از خرید و ذخیره 10 تن مرغ مازاد تولید شده از مرغداران استان خبر داد و گفت: به منظور حمایت از تولید و کنترل وضعیت بازار مرغ مازاد تولید کنندگان از آن ها خریداری می شود.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
مهدی یوسف خانی رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی، از کاهش قیمت مرغ به علت افت تقاضا خبر داد و گفت: قیمت مرغ کمتر از نرخ مصوب است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۵:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی - در تشریح آخرین وضعیت بازار مرغ گفت: حدودا دو هفته ای می شود که قیمت مرغ ثابت و کمتر از نرخ مصوب (هر کیلو 63 هزار تومان) است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
قیمت مرغ در میادین میوه و تره بار و بازار مرغ همچنان ثابت است و نسبت به روز گذشته تغییر خاصی نداشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بررسی میدانی بازار مرغ حاکی از کمترین نوسان قیمتی در این بازار است به طوریکه افت تقاضا و مازاد تولید، قیمت گوشت سفید را در فروشگاه حتی به مبلغ کمتر از 47 هزار تومان رسانده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۰۰:۳۵   + ۳۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در میادین میوه و تره بار بر اساس نرخ نامه جدید، مرغ گرم 13 هزار و 500 تومان کمتر از نرخ مصوب عرضه می شود. به گزارش خبر گزاری تسنیم، قیمت مرغ گرم در میادین میوه و تره بار روز یکشنبه با کاهش 2 هزار تومانی نسبت به روز قبل به 49 هزار و 500 تومان رسید که این قیمت با نرخ مصوب 63 هزار ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۸:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمانشاه با اشاره به تجربه موفق ساماندهی بازار مرغ و ضرورت تکرار این تجربه در حوزه گوشت قرمز، از پیگیری برای قطع دست واسطه ها از بازار گوشت قرمز خبر داد.
فود پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۴    
بازار مرغ کشور هنوز به حالت تعادل برنگشته و چالش جدی تری به نام افزایش قیمت ارز واردات نهاده های دامی مطرح شده و بسیاری از واردکنندگان فعلا عرضه نهاده ها با قیمت قبلی به بازار را متوقف کرده اند تا نرخ ارز تخصصی برای واردات مشخص شود، اما این موضوع ریسک جوجه ریزی و تولید مرغ را بالا برده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: بازار مرغ تابع عرضه و تقاضاست و در شرایط کنونی به سبب مازاد عرضه، مرغ کمتر از نرخ مصوب عرضه می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۸:۲۲    
دریاقدرتی پور: رصد بازار مرغ در اصفهان نشان می دهد که طی ماه های گذشته این بازار با فراز و نشیب های بسیاری روبرو بوده است؛ به طوری که در برخی مقاطع، گرانی، کمبود و صف های طولانی خرید مرغ را تجربه کرده ایم و در برخی اوقات مثل این روزها با مازاد مرغ مصرفی روبرو هستیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۴:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه تنظیم بازار مرغ، تخم مرغ و جوجه یکروزه به بخش خصوصی واگذار شد، گفت: برنامه ریزی برای صادرات خوراک دام انجام می شود.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۹:۱۷   + ۳۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با انتقاد از قیمت 300 هزار تومانی گوشت قرمز، گفت: قیمت گوشت باید به کجا برسد که مسئولان وزارت جهاد پای کار بیایند، باید هرچه سریع تر تدبیر کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: تنظیم بازار مرغ این استان با هدف حمایت از تولیدکننده و مصرف کننده نیازمند مدیریت زنجیره های تولید است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۲۳:۰۰    
تهران (پانا) - معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد برای تولید و رفع نیاز مردم در روزهای پایانی سال، آغاز سال جدید و ماه مبارک رمضان گوشت مرغ ذخیره شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۲۰:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت : آمادگی صادرات مازاد تولید مرغ توسط مرغداران استان به اقلیم کردستان عراق به منظور تعادل بازار مرغ و ایجاد درآمد ارزی وجود دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان - فعالان صنعت مرغداری معتقدند با انباشت زیان سنگین مرغداران احتمال ایجاد بحران در تولید و بازار مرغ موردنیاز ایام نوروز وجود دارد چراکه اقدامی از سوی دولت برای جبران زیان ها انجام نشده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
آقای محمد یوسفی گفت:قیمت کنونی هرکیلو مرغ زنده 32 تا 38 هزارتومان و مرغ گرم در خرده فروشی ها 52 تا 56 هزار تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی گفت: با توجه به میزان عرضه و تقاضا پیش بینی می شود که قیمت مرغ تا اوایل اسفند تغییری نداشته باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: برخی از تشکل های غیردولتی توان حضور در بازار مرغ و صادرات این محصول را ندارند، مرغ تولیدی مازاد مرغداران متاسفانه توسط نهادها خریداری نمی شود در حالی که هزینه تولید هر کیلوگرم آن بیش از41 هزار تومان است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بررسی بازار مرغ نشان می دهد این روزها عرضه بیشتر از تقاضاست و به همین دلیل نرخ مرغ نوسان زیادی نداشته است. این در شرایطی است که مرغداران اعتقاد دارند هزینه تولید افزایش یافته و باید قیمت مرغ نیز افزایش پیدا کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی مادر تخصصی توسعه صنعت طیور کشور با تشریح الزامات واگذاری تنظیم بازار طیور به اتحادیه ها، گفت: اتحادیه ها می توانند بازار مرغ را به ثبات نسبی برسانند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۰۷:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
بسیاری از کارشناسان بر این باورند که سیاست خرید و ذخیره سازی خانگی مرغ در کنار صادرات می تواند بر حفظ تعادل بازار مرغ تاثیر بسزایی داشته باشد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به کاهش سرانه مصرف بعد از اصلاح نظام یارانه ، ماهانه حداکثر 90 میلیون قطعه باید جوجه ریزی شود تا نابه سامانی در بازار مرغ استمرار نیابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه مرغ مصرفی یک ماه کشور توسط استان گلستان تولید و تامین می شود، گفت: تنظیم بازار مرغ و مباحث مرتبط به اتحادیه ها واگذار شده است.
شهر بورس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کمتر از سه ماه مانده به عید، رئیس اتحادیه مرغداران از احتمال بحرانی شدن بازار مرغ شب عید خبر می دهد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۴:۲۳    
خبر جمع آوری مرغ های مازاد بازار مرغ را تحت تاثیر قرار داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی گفت: با توجه به شرایط تولید و جوجه ریزی پیش بینی می شود که قیمت مرغ تا پایان سال تغییری نداشته باشد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دولت سیزدهم که شعار خود را عدالت محوری انتخاب کرده بود، در کنترل قیمت ها در بازار مرغ ناتوان تر از سایر دولت ها بوده و قرار نیست ماجرای تشکیل صف های خرید مرغ و نگرانی مردم از ادامه افزایش قیمت ها به این آسانی تمام شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۰۰:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی کشور گفت: وزارت جهادکشاورزی هنوز فرصت نکرده مرغ مازاد را از بازار جمع آوری کند و مرغداران به دلیل مازاد مرغ و عدم جمع آوری آنها دچار ضرر و زیان شده اند ...
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۴:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
حسن عنایتی از آغاز به کار سامانه هوشمندسازی توزیع مرغ در استان مازندران خبر داد و گفت: فرآیند هوشمندسازی توزیع مرغ در مازندران در قالب سامانه سماتیم (سامانه معاملات آنلاین تامین یکپارچه مرغ) آغاز شد ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۲۱:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیر کانون مرغ گوشتی گفت: سه عامل جوجه ریزی زیاد، کاهش قدرت خرید مردم و موجودی مرغ های منجمد در شرکت پشتیبانی امور دام سبب شد تا امسال با مازاد تولید گوشت مرغ مواجه باشیم. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۸:۱۸    
قیمت مرغ گرم در عمده فروشی هر کیلوگرم 50 هزار تومان و در سطح خرده فروشی های میادین میوه و تره بار 53 هزار و 950 تومان است.