جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۴:۳۸May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازار مرغ»

مشرق نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق کانال تلگرامی نود اقتصادی با انتشار ویدئویی در پاسخ به اینکه چرا بازار مرغ وارد روزهای بحرانی شد و آیا این بحران را دوباره شاهد خواهیم بود، نوشت: ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۵:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس انجمن پروردش دهندگان مرغ گوشتی از احتمال بحران جدید در بازار مرغ خبر داد و گفت: چالش مرغداران فراتر از وضعیت فعلی است و در حال حاضر مرغداران نگرانی های جدی نسبت به آینده صنعت دارند. چرا که چنانچه قرار باشد وضعیت تحریم ها به همین شیوه فعلی باقی بماند، تعطیلی گسترده صنعت مرغ در راه است.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
چهارآیین، کارشناس صنعت مرغداری کشور با بیان اینکه دخالت و قیمت گذاری دولت در بازار رقابتی مرغ اشتباه است، گفت: در صورت عدم اصلاح نرخ مصوب مرغ زنده، قیمت مرغ در تیرماه به 40هزار تومان هم می رسد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر ضرورت توجه به دو حوزه تجارت و سرمایه گذاری در بخش کشاورزی، بخشی از مشکلات را مربوط به عدم تمرکز کل زنجیره کشاورزی در یک وزارتخانه عنوان کرد و گفت: وزیر صمت در این مدت با جدیت ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: طی هفته های گذشته بازار به حالت عادی در موضوع توزیع مرغ بازگشته است.
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ جلسه بررسی وضعیت بازار مرغ استان به ریاست زنگنه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و با حضور نماینده دادستانی و سایر نمایندگان دستگاه های ذیربط صبح امروز در استانداری برگزار شد. ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا : بررسی میدانی نشان می دهد که با وجود افزایش تولید، مرغ همچنان نایاب و قطره چکانی به دست مردم و شهروندان استان فارس می رسد و مردم شیراز باید برای خرید یک الی دو عدد مرغ ساعت ها در مقابل مغازه ها منتظر بمانند. گرانی مرغ میل مرغداران به جوجه ریزی را افزایش داده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۷    
گروه استان ها- قاچاق کالا، احتکار و سودجویی به التهاب بازار مرغ و سیمان، گرانی و قیمت های افسار گسیخته در استان کرمان دامن زد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : حسن نورزوی به همراه 35 نفر از نمایندگان به وزیر دادگستری درباره: عملیاتی کردن قانون ثبت اموال مسئولان و به وزیر صمت درباره علت عدم کنترل بازار مرغ تذکر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مرغ گرم که از یکشنبه در بازار استان بوشهر کم شده بود، به گفته مسئولان سازمان جهاد کشاورزی این استان از شنبه با افزایش تولید، کمبودش برطرف می شود.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نما ، محمد حسین بنابازی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا درباره ارتقای امنیت و سلامت تولید گوشت مرغ، افزود: التهاب بازار مرغ مربوط به سویه مرغ اجداد نمی شود، بلکه بخش عمده مشکلات بازار گوشت مرغ ناشی از نابسامانی نهاده ها ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۵    
گروه استان ها - کمبود و افزایش قیمت جوجه یک روزه، دو نرخی بودن قیمت مرغ و کمبود و رشد قیمت نهاده ها به واسطه خرید از بازار آزاد، باعث شده است دوباره بازار مرغ چهارمحال و بختیاری دچار اختلال شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
با وجود عرضه جوجه یکروزه با نرخ 7 هزار و 500 تومان، همچنان مرغداران با مشکل کمبود در تامین جوجه مورد نیازشان روبرو هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: کمبودهای جزئی در بازار مرغ در خوزستان وجود دارد که این کمبود با توزیع مرغ منجمد در حال جبران است و به جز بحث مرغ، مشکلی در تامین سایر کالاهای اساسی در استان خوزستان وجود ندارد.
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
نایب رییس کانون سراسری مرغداران گوشتی با بیان اینکه قیمت مرغ در بازار به نرخ مصوب رسیده و 24 هزار و 900 تومان است، گفت: قیمت جوجه یکروزه گوشتی به 2 برابر نرخ مصوب رسیده است.
اقتصاد آنلاین / باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
با کاهش التهابات بازار مرغ، حال مدتی است که جوجه یک روزه نیز گرفتار کمبود و گرانی شده است؛ کمبودهایی که علل زیادی از قاچاق تا احتکار برایش عنوان می شود؛ اما بازهم سرنخ تمام مشکلات، به اشتباهات دولتی باز می گردد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۳    
با وجود فعال بودن 26 واحد مرغداری و تولید مازاد بر نیاز اما در نبود کشتارگاه طیور کهگیلویه با مشکل تأمین این کالا مواجه است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۲:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به تامین منابع مالی از حوزه های مختلف برای انجام پروژه های خوزستان گفت: مقرر شده است که کلیه پروژه هایی که با 10 تا 12 میلیارد تومان به بهره بردای می رسند با این اعتبارات و اعتبارات استانی تا پایان امسال تکمیل شوند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۱:۳۵    
با توجه به اظهارات رؤسای اتحادیه مرغداران این استانها، می توان گفت که مدیریت ضعیف دولت در ساماندهی بازار مرغ و دیگر کالاهای ضروری سفره مردم، عامل اصلی به زحمت افتادن مردم بوده است.
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۹:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: تحت عنوان مرغ تعاونی، دولتی و آزاد وجود ندارد و بر اساس مصوبه کارگروه ساماندهی بازار مرغ کشور قیمت مرغ کامل گرم در سراسر ایران فقط 24 هزار و 900 تومان است.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل اقتصادی استانداری تهران با اشاره به ورود مرغ منجمد به بازار جهت اشباع بازار بر ضرورت نظارت مستمر بر وضعیت بازار مرغ تاکید کرد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به افزایش تقاضای مرغ با توجه به بازگشایی اصناف از اتخاذ تمهیدات لازم جهت تنظیم و کنترل بازار مرغ خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- کمبود، گرانی و عدم نظارت در بازار مرغ استان کهگیلویه و بویراحمد مردم را نگران کرده و اما کم کم بوی مرغ دو نرخی می آید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون سازمان صمت کهگیلویه و بویراحمد گفت: با هدف تنظیم بازار مرغ روزانه 22 تن از فارس به شبکه توزیع استان وارد می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اختصاص تجهیزات به بخش درمان/ 15 معدن به چرخه تولید باز می گردد/ ادامه آشفتگی در بازار مرغ، عناوین مهم روزنامه های امروز 19 اردیبهشت در چهارمحال و بختیاری است.
ایران جیب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
چندی از آرامش بازار مرغ نگذشته است که حالا برخی ها می گویند دو ماه است ، مرغداری ها در انتظار جوجه یک روزه به سر می برند و ...
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۰:۰۵    
راستی گفت: تهران به عنوان پایتخت کشور با جمعیت بالغ بر 14 میلیون نفر، روزانه نیاز به توزیع 1500 تا 1900 تن مرغ دارد که این کار از استانهای مازندران و گلستان و... صورت می گیرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
دریافت فایل رحمت الله نوروزی که در برنامه صبح وگفتگو سخن می گفت، با اشاره به اینکه روحانی دو سال گذشته اختیارات وزارت جهاد را به وزارت صمت سپرده است، افزود: تحریم فقط 30 درصد در آشفته بازار مرغ نقش دارد و 70 درصد به سوء مدیریت باز می گردد. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۳:۴۱    
بازار مرغ استان کهگیلویه و بویراحمد چند روزی است که دو باره نظمش بهم ریخته و برخی از شهروندان شهر یاسوج در تماس با پایگاه خبری کبنانیوز از کمبود مرغ در بازار گلایه می کردند، هر چند مسئولان تنظیم بازار استان کهگیلویه و بویراحمد حرف های دیگری می زنند، اما کف بازار واقعیت های دیگری را می گوید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران طی سه سال گذشته، دو شوک تورمی را تجربه کرده که نتیجه آن التهاب در بسیاری از بازارها بوده است.در این شرایط راهکار سیاست گذار برای کنترل تورم، تعیین قیمت مصوب برای بسیاری از کالاها بوده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - معاون دادستان بندرعباس از افزایش نظارت ها بر روی بازار مرغ خبر داد و گفت: با متخلفین برخورد می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون مرغداران گوشتی گفت: پس از اصلاح قیمت مرغ در ماه گذشته نرخ انواع مولفه های تولید مرغ افزایش پیدا کرده که این موضوع موجب بی ثباتی بازار این محصول می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئولان بافت به صورت شبانه از کشتارگاه مرغ شهرستان بافت بازدید کردند و برای رفع مشکلات مرغ چاره اندیشی کردند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
حسن مهربانی یگانه گفت: در سال 1400 قطعا با کمبود جوجه گوشتی مواجه خواهیم شد. پیش بینی می شود که آمار تولید مرغ آماده طبخ تا آبان ماه کاهشی باشد .
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مهدی افشاری رئیس پلیس اقتصادی استان البرز با اعلام این خبر بیان داشت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس اقتصادی با انجام اقدامات اطلاعاتی از خروج مقدار قابل توجهی مرغ زنده از استان که باعث التهاب در بازار مرغ می شود، مطلع شدند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد در حالی که به نظر می رسید بازار مرغ به ثبات برسد و دیگر خبری از گرانفروشی و صف های طولانی نباشد، اما گزارش های رسیده حاکی از نابسامانی های ادامه دار بازار مرغ در استان کهگیلویه و بویراحمد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
با پشتیبانی ناحیه مقاومت امیرالمومنین (ع)، کمبود مرغ در کرمان با توزیع بیش از 120 تن گوشت استحصالی به وضعیت عادی بازگشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۰:۲۹    
گروه استانها - نزدیک به 20 روز است که بازار مرغ در شیراز دچار تلاطم و آشفتگی شده که واکنش های مختلفی را به همراه داشته است.
مدل تولید قراردادی و زنجیره عرضه گوشت مرغ طراحی شد به گزارش خبرنگار ایانا در استان فارس، شاهرخ شجری روز پنج شنبه نهم اردیبهشت ماه در نشست کارگروه ساماندهی مرغ استان فارس ابراز کرد: قطعا با نهایی شدن این مدل عوامل بازار، تشکل ها ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها_ استاندار خوزستان گفت: با کمک استان های معین و تأمین مرغ از آنها، آرامش به بازار مرغ برگشته و حواله مرغ برای فروشگاه ها نیز آماده شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۴۵    
گروه استانها- خبرگزاری تسنیم به صورت هفتگی قیمت حبوبات، میوه، تره بار و انواع مواد پروتئینی در سطح بازار شیراز را منتشر می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
اهواز- استاندار خوزستان، از رسیدن بازار مرغ در این استان به یک آرامش نسبی به دنبال توزیع های صورت گرفته خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، کانون سراسری مرغداران گوشتی کشور در نامه ای به کاظم خاوازی ، وزیر جهاد کشاورزی ضمن انتقاد از دخالت دولت در بازار مرغ و سرکوب قیمتی این کالا، خواستار کنترل قیمت مؤلفه های تولید مرغ شد و تاکید کرد که اعلام آمار ساختگی و ادعاهای غیر واقعی در خوب نشان دادن شرایط و عملکرد دولت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- استاندار خوزستان گفت: آرامش نسبی در بخش مرغ در بازار خوزستان ایجاد شده و توزیع گسترده مرغ برای پایداری بازار مرغ در استان همچنان ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس اتحادیه مرغداران خوزستان گفت: جوجه و نهاده های دامی از عمده ترین فاکتورهای موثر در قیمت مرغ هستند که گران شدن این دو عامل علاوه بر قیمت دارو، هزینه های واکسن، کارگر و حمل و نقل، در نهایت باعث بالا رفتن قیمت تمام شده مرغ زنده می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مهدی یوسف خانی گفت: در حال حاضر مشکلی در بازار مرغ وجود ندارد و قیمت گوشت مرغ گران نخواهد شد و ادعاها درباره خرید پوست مرغ توسط مردم صحت ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۳    
کمبود و ناکافی بودن جوجه یک روزه در خراسان جنوبی این بار گلایه مرغداران را به دنبال داشته و زنگ خطر کمبود مرغ را در ماه رمضان به صدا در آورده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
محمدعلی کمالی در گفت وگو با میزان، درباره وضعیت بحران بازار مرغ و جوجه یک روزه بیان کرد: متأسفانه سال گذشته به واسطه مشکلات تحریمی که ایجاد شد باعث شده است مرغ مادر به اندازه کافی در سالن ها ریخته نشود و ما امسال با مقداری مشکل مواجه شدیم. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، کانال تلگرامی نود اقتصادی نوشت: چرا بازار مرغ بحرانی شد؟ روایتی کامل از گرانی و کمبود مرغ در ماه های اخیر را در این ویدئو ببینید. محمد مهدی نهاوندی ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بازار مرغ را می توان به عنوان یکی از نشانه های سومدیریت در دولت تدبیر و امید محسوب کرد؛ چرا که با وجود اینکه بسیاری از شهرهای کشور مرکز تولید و پرورش مرغ گوشتی هستند این میزان بحران آفرینی در تأمین گوشت مرغ مورد نیاز مردم سابقه نداشته است!