پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۶:۵۳Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازار مرغ»

فراوانی تولید و حذف واسطه ها با روش هوشمندسازی توزیع موجب شد قیمت مرغ و تخم مرغ در بازار هر کدام 2 هزارتومان زیر نرخ مصوب دولتی به فروش برود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۰:۰۹    
خبرگزاری صداوسیما : تا شب عید در تامین مرغ با هیچ مشکلی روبه رو نخواهیم بود. این صحبت های یکی از فعالان بازار پرنده و ماهی است. مهدی یوسفخانی در ادامه افزود ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۰:۰۲   + ۴۰ سایت دیگر  
رییس اتحادیه پرنده و ماهی تصریح کرد: نرخ مصوب کیلویی 31 هزار تومان است این در حالیست که در بازار آزاد مرغ کیلویی 29 تا 28 هزار تومان به دست مصرف کنندگان می رسد. ...
رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: با افزایش تولید و عرضه، قیمت مرغ و تخم مرغ کاهش یافته و بعد از یک سال به زیر قیمت مصوب خود رسید.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۴:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی از ثبات قیمت و تعادل در بازار مرغ با تشدید بازرسیها و نظارت ها در استان آذربایجان شرقی خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی ،از بازگشت آرامش به بازار مرغ استان در طی روزهای آتی از آغاز اجرای طرح نظارت و پایش تولید و عرضه کالاهای اساسی کشاورزی در قالب قرارگاه تامین امنیت غذایی از 6 آذرماه خبر داد.
اهر خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی تبریز گفت: در راستای نظارت روزانه بر بازار مرغ محموله سه تنی غیرمجاز مرغ در این شهرستان توقیف شد.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۲۳    
امیرحسین نظری گفت: نمی دانم چرا بعضی نمی خواهند قبول کنند که تامین مرغ با جهاد کشاورزی است و به دنبال این مسئله هستند که وزات صمت را بچسبند لذا یادآوری می کنم بحث تامین مرغ همه به جهاد کشاورزی مربوط می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی ،از بازگشت آرامش به بازار مرغ استان در طی روزهای آتی از آغاز اجرای طرح نظارت و پایش تولید و عرضه کالاهای اساسی کشاورزی در قالب قرارگاه تامین امنیت غذایی از 6 آذرماه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۲    
گروه استان ها- طرح نظارت و پایش تولید و عرضه کالاهای اساسی کشاورزی در آذربایجان غربی آغاز شده و مسئولان مربوطه وعده بهبود شرایط بازار مرغ در آینده نزدیک را می دهند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۳۲    
فروش اینترنتی دو کالای تنظیم بازار مرغ و تخم مرغ از طریق سایت ملی بازرگام در مشهد امکان پذیر شد. سایر اقلام تنظیم بازار به مرور به این بستر اضافه خواهد شد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کامران میرشکار روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به طور میانگین روزانه 20 تن مرغ گرم دولتی به قیمت هر کیلوگرم 31 هزار تومان در بازار روزهای شهرداری ، فروشگاه ها و سوپر مارکت های فردیس توزیع می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
بازار تولید و عرضه مرغ در بازار خوزستان طی ماه های اخیر حال خوبی ندارد و مصرف کنندگان از نابسامانی های موجود در بازار شاکی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
زمان بر بودن کسب مجوز جوجه ریزی از سامانه سماسط، تاخیر در دریافت سهمیه دولتی نهاده و شفاف نبودن قیمت جوجه یک روزه از مهمترین علت های کمبود و گرانی مرغ در بازار خوزستان است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گشت مشترک کنترل قیمت های مصوب بازار مرغ و تخم مرغ در شهرستان ورامین شروع به کار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-در روزهای اخیر خبری مبنی براینکه مصرف کنندگان اصفهانی برای خرید مرغ و تخم مرغ پس از ثبت نام و دریافت کدرهگیری در سامانه "بازرگام" می توانند اقلام خود را حداکثر طی 24 ساعت تحویل بگیرند، منتشر شده اما از حرف تا واقعیت در بازار تناقض است.
خبر دیشموک   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
پرواز آزاد نرخ مرغ در بازار پرهرج ومرج فروشش و در پناه بی برنامگی و عدم نظارت های کافی و به موقع به مساله ای تکراری و عادی برای مسوولان اهواز و خوزستان تبدیل شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۲۲    
روزانه بصورت 200 تن مرغ گرم و 50 تن منجمد در حال توزیع است .
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره مرغداران خوزستان گفت: در یک ماه اخیر فقط در خوزستان چهار میلیون و 200 هزار قطعه جوجه ریزی انجام شده است بنابراین در یک ماه آینده قطعا با کمبود مرغ روبرو خواهیم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۳:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی از تشدید نظارتها بر بازار مرغ در استان خبر داد و گفت: طبق مصوبات ستاد تنظیم بازار کشور قیمت هر کیلو گوشت مرغ گرم 31 هزار تومان بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۳۴    
ارومیه – از اواسط آبان ماه کمبود مرغ در آذربایجان غربی موجب آشفتگی بازار شده و مردم امروز برای تامین این کالای اساسی در هوای سرد پاییزه مجبور به تشکیل صف های طویل هستند.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی استان البرز و جانشین فرمانده قرارگاه امنیت غذایی استان البرز از برقراری ثبات در تأمین و عرضه مرغ و تخم مرغ در بازار استان البرز خبر داد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
پرویز فروغی در مصاحبه با صبح وگفتگو اوضاع کنونی بازار مرغ را اندکی آرام و دور از چالش های گذشته توصیف کرد و گفت: قیمت جوجه کماکان بالاست و نهاده ها به موقع به دست مرغدار نمی رسد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
این روزها بازار مرغ در خوزستان پر تلاطم و موجب گله مندی شهروندان و مصرف کنندگان شده است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۷:۴۸    
با اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار مرغ در آذربایجان شرقی، با فروشندگانی که مرغ را به صورت غیرمجاز قطعه بندی می کنند برخورد می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۵    
خبرگزاری میزان - علیزاده برمی عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در بخشی از گفت و گو با روزپلاس در رابطه با اقدامات وزارت جهاد کشاورزی برای سامان دهی بازار گفت ...
برترین ها / میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۰   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان: چند ماهی است که مرغداران گوشتی نسبت به عرضه جوجه یکروزه بالاتر از نرخ مصوب انتقاداتی دارند که هر یک از کارشناسان صنعت طیور دلایل خاصی برای این موضوع مطرح می کنند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۰:۰۳    
ایسنا : وزیر جهاد کشاورزی از توزیع هوشمند چند قلم از کالاهای اساسی در هفته جاری خبر داد. به گفته جواد ساداتی نژاد این اقدام باهدف کوتاه کردن دست واسطه صورت گرفته و در این راستا توانستیم بازار مرغ و تخم مرغ را به گونه ای مدیریت کنیم که در روزهای پیش رو بازار شرایط مطلوبی داشته باشد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
سرانجام یکی از وعده های تنظیم بازار دولت سیزدهم به مرحله اجرا درآمد؛ طرحی که دولت قبل نیز تلاش کرد درخصوص بازار مرغ با کمک گرفتن از شرکت پست برای رصد آن از مبدأ تا مقصد اجرا کند، اما موفق نشد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی علت عدم تعادل در بازار مرغ در استان را تشریح کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۴   + ۱۳۵ سایت دیگر  
سید جواد ساداتی نژاد با بیان اینکه تمرکز ما در ماه های اول آغاز به کار دولت تأمین امنیت غذایی و تلاش برای ساماندهی بازار اقلام اصلی از جمله مرغ و تخم مرغ بوده است ...
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
باز هم داستان تکراری گرانی و ماجرای پرواز اقلامی دیگر از سر سفره های مردم، ماجرای گرانی مرغ و تخم مرغ و پرواز قیمت های این دو کالا، نیاز غذایی زندگی مردم را تحت تأثیر قرار داده و سفره ها روز به روز کوچک تر می شوند.
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: با توجه به افزایش جوجه ریزی به 127 میلیون قطعه، پیش بینی می شود که قیمت مرغ طی 15 روز آینده کاهش یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نوسان در بازار مرغ به عنوان یک ماده خوراکی پروتئینی پرمصرف در سبد خانوار ماه های اخیر در کانون توجه مردم و رسانه ها بوده و کارشناسان براین باورند که در زنجیره تولید مرغ استان مرکزی مشکلی نیست بلکه نظارت مستمر بر نحوه توزیع و جلوگیری از خروج مرغ با اولویت تامین بازار نیازمند بررسی است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
وضعیت بازار کالاهای اساسی امسال با موج گرانی دوره ای روبه رو شده که نمونه این را می توان در بازار کالاهای گوشت مرغ دید که طی روزهای گذشته دوباره شاهد افزایش قیمت آن در بازار هستیم و مسئولان هر کدام دلایلی برای این گرانی مطرح می کنند. ...
فرمانداری کاشان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ با عنایت به افزایش تولید مرغ و موارد مطرح شده درخصوص توزیع مرغ گرم در سطح شهرستان، جلسه تنظیم بازار مرغ شهرستان به ریاست مسعود خاندایی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و با حضور اعضای تنظیم بازار در دفتر معاون فرماندار برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
بازار مرغ که چند ماهی روی اعصاب مصرف کننده ها بود با افزایش قیمت و عرضه گسترده سرو سامان پیدا کرد و آرام شد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ امیرحسین نظری بیان کرد: باید روزانه در کنار توزیع مرغ کشتار روز در خوزستان، مرغ منجمد در استان توزیع شود تا قیمت مرغ تعادل داشته باشد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۵:۵۳    
گروه استان ها بازار گوشت و مواد پروتئینی این روزها بر مدار گرانی می چرخد و همین امر در کنار سودجویی برخی از دلالان سبب شده که سفره مردم خالی بماند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۸    
ساوه - ایرنا - فرماندار ساوه گفت: براساس مصوبه کارگروه ساماندهی بازار مرغ در ساوه، ارسال محموله های این ماده خوراکی و پروتئینی به سایر مناطق کشور پیش از تامین نیاز شهرستان ممنوع است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : اخیرا سازمان تعاون روستایی و وزارت جهاد کشاورزی برای سامان دهی بازار مرغ و تخم مرغ اقدام به توزیع اینترنتی این دو قلم کالا کرده اند. در این طرح توزیع مرغ و تخم مرغ تنظیم بازاری با قیمت مصوب هر کیلو مرغ منجمد به قیمت 20 هزار تومان وهمچنین هر شانه تخم مرغ 30 عددی به قیمت 43 هزار تومان ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۷:۰۳    
اصفهان-ایراندوست، معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی اصفهان گفت: با توجه به اصلاح قیمت مرغ در اصفهان و کاهش خروج این کالا از استان شاهد تورم بازار مرغ هستیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
پس از آغاز طرح توزیع دیجیتالی مرغ و تخم مرغ تنظیم بازار به قیمت مصوب با حمایت و نظارت مستقیم سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در شهر تهران و استقبال خوب شهروندان، از شنبه 29 آبان این طرح در شهر های اصفهان و کرج نیز به اجرا در می آید.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تجارت گردان – دبیر انجمن تولیدکنندگان زنجیره ای گوشت مرغ گفت: عرضه مرغ به بازار در حال افزایش است و نظارت ها نیز انجام می شود و احتمالاً تا پایان سال بازاری باثبات و مطابق قیمت گذاری های داشته باشیم.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۸:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
برچسب ها بازار محصولات پروتئینی بازار مرغ تخم مرغ دولت گوشت مواد غذایی برچسب ها
رییس شرکت تعاونی مادر تخصصی صنعت طیور گفت: با وجود افزایش تقاضا برای قطعه بندی اما گرانی مرغ ارتباطی به این موضوع ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت شوش گفت: به منظور تنظیم بازار مرغ منجمد تهیه و در این شهرستان توزیع شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۲۳:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: به منظور دسترسی بیشتر مردم به مرغ لازم است مراکز توزیع مرغ افزایش یابد و نظارت ها بر بازار تشدید شود.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۶   + ۶۱ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق اصناف ایران گفت: دستگاه های متولی برای تسهیل دسترسی مصرف کننده به مرغ منجمد و تخم مرغ و توزیع به وفور و کاهش قیمت این اقلام در بازار، هماهنگ شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۱    
گروه استان ها - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان از توزیع 200 تن مرغ منجمد با نرخ مصوب برای کنترل بازار مرغ در استان خبر داد.