جمعه ۰۸ اسفندساعت ۱۲:۳۵Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازار مرغ»

خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد - معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: عواملی چون رشد قیمت نهاده های دامی، حضور سودجویان و افزایش قاچاق دام باعث افزایش قیمت مرغ شده است.
تحلیل بازار   ۳ ساعت پیش    
مشهد- افزون بر دو هفته است که بازار مرغ کشتارروز در خراسان رضوی از حالت عادی خارج و موجب تشدد و نگرانی مصرف کنندگان در بازار شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۸:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
تابش گفت: برای ایجاد تعادل در بازار مرغ باید عرضه های خارج از شبکه در توزیع این محصول به سرعت مسدود شود.
رشت 20   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش غیرمنتظره و به نقل از مهر، نوسانات قیمت مرغ در استان کرمانشاه در هفته های اخیر اعداد و ارقام ضدونقیضی را بر تابلوی قیمت مرغ فروشی ها به ثبت رساند تا برخلاف اظهارات متولیان بی ثباتی بازار مرغ این گوشت لذیذ را از سر سفره اقشار متوسط به پایین بپراند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان صومعه سرا با دستور به جهاد کشاورزی در خصوص کنترل بازار مرغ در شهرستان صومعه سرا گفت: مردم از نبود مرغ در صومعه سرا گلایه داشته و باید این امر بررسی و جهاد کشاورزی ...
خبر معتبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی با اشاره به دلایل افزایش قیمت مرغ در بازار اظهار داشت: این افزایش قیمت بازار را با احتکار خانگی مرغ رو به رو کرده است.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا بیگی گفت: متاسفانه مدت هاست که بازارهای تهران و کلانشهرها به حال خودش رها شده است و دلالان در این بازار حرف اول را می زنند و قیمت ها را دستکاری می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۳    
گروه استان ها- با توجه به اوضاع کنونی اقتصادی و گرانی گوشت قرمز، گوشت مرغ یکی از اقلام پرمصرف غذایی محسوب می شد که با کمبود و گران شدن قیمت گوشت مرغ، این اقلام اساسی و مورد نیاز مردم نیز از سفره ها پرکشید.
مرغ فروشی ها روشی جدید برای گران فروشی مرغ انتخاب کرده اند و برای اینکه مرغ را به قیمت مصوب خود به فروش نرسانند، آن را قطعه بندی کرده و با قیمت های بالایی در سایه سکوت دستگاه های نظارتی می فروشند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۳۸   + ۳۰ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن مرغداران گوشتی گفت: با توجه به افزایش سهمیه نهاده های دامی و تولید در مرغداری ها، روند کاهش قیمت مرغ در بازار ادامه خواهد داشت. تهران – اقتصادبرتر – 05 اسفند 99 ...
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کارگروه تنظیم بازار استان با موضوع تنظیم بازار مرغ به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل در محل سالن اجتماعات سازمان جهاد کشاورزی برگزار شد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رشت- رئیس سازمان صمت گیلان افزایش قیمت مرغ در استان های همجوار را سبب التهاب در بازار استان بیان کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
طی ماه های گذشته بازار مرغ با نوسانات شدید و افزایش قیمت بالایی مواجه شد، در این گزارش به بررسی علت گرانی قیمت مرغ در بازار می پردازیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده وزارت صمت در اتاق اصناف گفت: فروش فوق العاده نوروزی اصناف با هدف تسهیل خرید در شرایط کرونایی از ابتدای اسفند اجرا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۲    
دیرزمانی است مصرف گوشت قرمز در میان خانواده های قشر متوسط و پایین جامعه کاهش یافته و افزایش بی رویه قیمت این محصول سبب شده است مردم به مصرف گوشت مرغ بیش از پیش روی بیاورند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئولان گیلان همواره از تولید بالای مرغ در استان خبر می دهند اما بازار ملتهب و واگویه های مردم چیز دیگری می گوید. این در حالی است که معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی گیلان با اعلام افزایش عرضه مرغ به بازار، علت حجم زیادی از بازار ملتهب این روزها را هیجانات کاذب می داند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۹    
اصفهان- قاضی عسگر، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان گفت: سامانه رهتاب قیمت مرغ و تخم مرغ را کنترل می کند تا این محصول با قیمت مصوب در بازار عرضه شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها از هفته گذشته کمبود مرغ در بازار همدان محسوس است و قیمت ها نیز از کیلویی 23 تا 25 هزار تومان در نوسان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان با بیان اینکه مرغ به اندازه کافی در استان تولید و کشتار می شود گفت: ظرف یک تا دو روز آینده ثبات به بازار مرغ استان باز می گردد.
مرغ از دو استان تهران و کرمان ممنوع الخروج شد. رئیس اتحادیه مرغداران استان کرمان می گوید دلیل آن خروج بی رویه مرغ به استان های همجوار است چراکه قیمت در استان کرمان ارزان تر است و توجیه اقتصادی دارد. ممنوع الخروجی مرغ از استان تهران اما داستان دیگری دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۳:۰۵    
رییس اداره صمت شفت : برای تعادل بازار و جلوگیری از افزایش قیمت ها ، نظارت بر توزیع مرغ گرم تشدید می شود .
جهت پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو اتحادیه مرغداران گوشتی گفت:برای ماه اسفند 130میلیون قطعه جوجه ریزی در مرغداری ها صورت گرفته که از این میزان 220هزار تن گوشت مرغ تولید می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۰۵    
نتایج قرعه کشی ایران خودرو، بازار مرغ به تعادل می رسد و ضرورت ثبت نام سهامداران عدالت در سامانه سجام از اخبار اقتصادی امروز است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۶    
تلاطم بازار مرغ و گلایه های مردم از کمبود گوشت سفید در بازار
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تولیدکنندگان مشکل را در توزیع و عرضه کنندگان مشکل را در تولید می دانند.
شیرازه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به نظر می رسد تنظیم بازار دچار عدم تنظیم شده است، متولیان تنظیم بازار هم با تولیدکنندگان بر سر قیمت تمام شده دچار اختلاف و چانه زنی هستند و هم اعتماد مصرف کنندگان را از دست داده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۳۴    
برای چندمین بار در سال جاری ست که بازار مرغ در استان کرمان آشفته شده است و مردم برای خرید مرغ با مشکلاتی مواجه شده اند و همچنان رئیس صمت استان کرمان از رفع این مشکلات طی 5 تا 6 روز دیگر خبر می دهد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۳    
اسبکوه با اشاره به تشدید نظارت بر بازار مرغ لرستان گفت: هماهنگی های لازم برای جلوگیری از خروج مرغ از استان و نظارت در این بازار صورت گرفته که مشکلات در این راستا کاهش یابد.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
چند وقتی است که بازار ارومیه با گوشت مرغ بیگانه شده و با شروع فعالیت روزانه مغازه های فروش مرغ با یخچال های خالی این مغازه ها مواجه می شویم ومتاسفانه همچنان خبری از گوشت مرغ در بازار این شهر نیست.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار گیلان با اشاره به در پیش بودن ایام پایانی سال و روند رو به تزاید تقاضاها، از انجام ذخیره سازی کافی کالاهای پرمصرف خبر داد و تاکید کرد که از ظرفیت مشارکت و همکاری مردم در حوزه نظارت از تولید تا توزیع، استفاده ای بهینه صورت گیرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۰:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مشهد- ادامه یافتن عدم تثبیت قیمت گوشت مرغ در بازارهای پروتئین مشهد باعث گلایه مردم این شهر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: مشکل اصلی بازار مرغ خراسان رضوی "توزیع بعد از کشتار" است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۷   + ۵۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با اشاره به اینکه قیمت هر کیلوگرم شقه بدون دنبه به 130 هزار تومان رسیده است،گفت: اگر دولت بتواند بازار مرغ را ساماندهی کند، این مسأله روی بازار گوشت تاثیر می گذارد. ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۰:۲۴    
یک مقام مسئول گفت: با افزایش 20 درصدی تولید گوشت مرغ در پی تصمیم اخیر وزارت جهاد کشاورزی پیش بینی می شود که التهاب بازار مرغ به پایان برسد.
اقتصاد آنلاین / مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد تنظیم بازار گقت: طبق اعلام وزارت جهاد مبنی بر تامین صد در صدی نهاده های دامی با قیمت مصوب و لحاظ سایر هزینه ها، قیمت گوشت مرغ گرم بیشتر از قیمت فعلی نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۰:۴۱   + ۳۱ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: با افزایش 20 درصدی تولید گوشت مرغ در پی تصمیم اخیر وزارت جهاد کشاورزی پیش بینی می شود که التهاب بازار مرغ به پایان برسد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی پایتخت گفت: خروج مرغ از تهران تا اطلاع ثانوی ممنوع شده است. به گزارش روابط عمومی اتحادیه مرغداران گوشتی تهران محمد علی کمالی سروستانی پنجشنبه شب افزود: این دستور های یکشنبه برای ما هم عجیب است و این حد از دخالت دولت، بازار مرغ را بهم ریخته است. ...
مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: 130 میلیون قطعه جوجه وارد سالن های مرغداری شده است که با تامین مناسب نهاده دامی، بازار مرغ متعادل می شود.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: با تصمیم ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، اختیارات ثبت سفارش و تامین نهاده ها به وزارت جهاد کشاورزی بازگردانده شده و به ستاد تنظیم بازار کشور هم ابلاغ شده که باید تصمیماتش طبق نظر وزارت جهاد کشاورزی باشد. ...
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۹:۵۸   + ۲۹ سایت دیگر  
تجارت نیوز: خروج مرغ از برخی استانها و شهرهای ایران از جمله کرمان و تهران ممنوع شد. مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی با اعلام این خبر گفت: خروج مرغ از تهران تا اطلاع ثانوی ممنوع شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
پس از مدت کوتاهی آرامش در بازار مرغ در طی هفته های اخیر مجددا شاهد نوسان قیمت و افزایش قیمت این محصول پروتئینی در بازار بودیم و طبق گفته مسؤولان با توجه به انجام اقدامات لازم در روزهای آتی شاهد تعادل قیمت این محصول در بازار خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
چند روزی هست که بازار یکی از مهمترین کالاهای اساسی مردم در استان کرمان برای چندمین بار به ایستگاه نابسامانی و سوء تدبیر رسیده است، پس از کش و قوس های فراوانی که بازار مرغ پشت سر گذاشت؛ این روزها باز هم در بازار مرغ دچار کمبود هستیم.
ناطقان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۹:۵۳    
عسگری با بیان اینکه قیمت مصوب هر کیلو مرغ در حال حاضر 20 هزار و 400 تومان است، گفت: قیمت هر کیلوگرم مرغ در خرده فروشی ها تا 28 هزار تومان هم رسیده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۳    
ایسنا/فارس مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی فارس با اشاره به اینکه طی روزهای اخیر شاهد یک تلاطم در بازار مرغ بودیم، مدعی شد که اکنون و با همکاری و هماهنگی دستگاه های مختلف، آرامش به این بازار برگشته است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۴    
این روزها علت افزایش قیمت هر کالایی را که جویا می شوی، بهانه افزایش قیمت دلار را مطرح می کنند. اما استثنائاً در مورد گرانی قیمت مرغ، افزایش قیمت دلار، دلیل اصلی نیست و این نهاده و دان است که مرغ را هوایی کرده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
هرمزگان- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در جلسه ستاد تنظیم بازار استان با محوریت بررسی بازار مرغ استان، عنوان کرد: با توجه به تولید مناسب مرغ در سطح مرغداری های استان کمبود این ماده پروتئینی در بازار هرمزگان قابل پذیرش نیست.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
تولیدکنندگان مرغ و تخم مرغ می گویند: میزان تولید بیش از نیاز است و مشکلی در تامین بازار نوروز نداریم، اما در چندماه گذشته به رغم تامین کافی، قیمت این دو کالا نوسانات زیادی را تجربه کرده و مردم نگران گرانی مرغ و تخم مرغ در روزهای پایانی سال هستند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
این روزها علت افزایش قیمت هر کالایی را که جویا می شوی، بهانه افزایش قیمت دلار را مطرح می کنند. اما استثنائاً در مورد گرانی قیمت مرغ، افزایش قیمت دلار، دلیل اصلی نیست و این نهاده و دان است که مرغ را هوایی کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیر عامل مجمع خبرگان کشاورزی شهرستان روانسر، تصمیمات اشتباه مسئولین را عامل اصلی نابسامانی قیمت مرغ می داند.