شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۸:۵۸Oct 2020 24

جدیدترین‌های «بازار مرغ»

مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: هم اکنون هر کیلو مرغ گرم در برخی مغازه های سطح شهر با نرخ 30هزار تومان عرضه می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون علت اصلی افزایش قیمت ها در بازار مسکن، رزم حسینی: شرایط برای افزایش صادرات فراهم است، ارزش تجارت جهانی امسال 9 درصد سقوط می کند، از بازار مرغ و تخم مرغ چه خبر؟ استیضاح وزیر اقتصاد کلید خورد و ایجاد پنجره واحد برای واردات کالا از طریق صادرات نفت را در بر دارد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مهدی یوسف خانی رئیس اتحادیه پرنده و ماهی درباره آخرین تحولات بازار مرغ اظهار کرد: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 18 هزار تومان و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی 25 هزار تومان است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۳۶    
قیمت مرغ در بازار یزد بر خلاف قیمت اعلام شده همچنان پرنوسان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان افزایش جهش وار نرخ نهاده ها را دلیل افزایش قیمت مرغ از سوی ستاد تنظیم بازار کشور برشمرد و گفت: به نظر می رسد با نرخ 19 هزار و 100 تومانی بازار مرغ گیلان به تعادل و آرامش برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرغداران مازندران گفت: چالش اصلی بازار مرغ بحث تامین نهاده ها است که باید در این زمینه تدبیر شود.
رئیس کمیسیون کشاورزی با بیان اینکه چرا یک میلیون تن ذرت پس از 20 روز از گمرک ترخیص نشده است، گفت: بانک مرکزی پاسخگوی دلایل افزایش نهاده و مرغ نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۰    
با توجه به افزایش قیمت مرغ در بازار، سازمان تنظیم بازار هیچ اقدامی برای کاهش قیمت این محصول و برخورد با متخلفان انجام نمی دهد.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۶    
چند وقتی است بازار مرغ در نوسانات قیمتی قرار گرفته و روند صعودی دارد. مردم این روزها در حالی از قیمت ها گلایه دارند که امروز قیمت مرغ به 25 هزار تومان رسیده است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - این روزها بازار مرغ با نوسانات زیادی همراه است و مرغ حداقل دو نرخی شده است؛ مرغی که با نرخ مصوب 15 هزار و 750 تومان عرضه می شود و دیگری که قیمتش فراتر از نرخ مصوب است و تا 28 و 29 هزار تومان هم در هر کیلو رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حیدری گفت: گره کور در گرانی مرغ، عدم تأمین نهاده ها و کاهش جوجه ریزی است و تا زمانی که این گره کور گشوده نشود، مرغداران امیدی برای جوجه ریزی ندارند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
محمد علی کمالی سروستانی مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی درباره آخرین تحولات بازار مرغ اظهار کرد: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 18 هزار و 800 تا 19 هزار تومان و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی ها 24 هزار تومان است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: کاهش نهاده ها، قیمت تنظیم بازار مرغ را برهم زد و سبب گرانی آن شده است.
برترین ها / کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سیدجواد ساداتی نژاد، رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با بیان اینکه در حوزه نهاده های دامی به شدت دچار مشکل شده ایم، اظهار داشت: وضعیت در حوزه نهاده های دامی به شکلی است که در بخش سویا شاهد کاهش 48 درصدی واردات نسبت به پارسال هستیم. ...
رییس انجمن مرغداران گوشتی گفت: با توجه به تعیین قیمت جدید و تخصیص سهمیه نهاده دامی، انتظار می رود بازار مرغ بهبود یابد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کمالی سروستانی،مشاور اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: هزینه تولید مرغ نسبت به سال گذشته چند برابر شده است.عدم تامین به موقع نهاده در بازار،باعث نبود ثبات و افزایش قیمت ها شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : ر رئیس اتاق اصناف مرکز استان بوشهر با اشاره به تاثیر کاهش ارزش پول ملّی و افزایش قیمت ارز بر قیمت مرغ گفت: از آنجا که بخشی از نهاده های دامی از خارج وارد می شود افزایش قیمت ارز باعث شوک قیمتی به تولیدات مرغداری ها شده است.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گیلان گفت: افزایش قیمت موجب خواهد شد که مرغ های بیشتری از سفره مردم نسبت به گذشته پر بکشند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
چالش مومو، دردسر والدین در دوران تحصیل آنلاین فرزندان ، فقر و مشکلات پشت سرسبزی گیلان پنهان شده است ، هیجان کاذب بازار مرغ مقطعی است و کاهش جرائم خشن از مهمترین دستاوردهای ناجا در استان است از عناوین روزنامه های امروز گیلان است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- مرغ در بازار گلستان کمیاب شده است و با نرخی بیشتر از قیمت مصوب عرضه می شود؛ مسئولان معتقدند شرایط عرضه تغییر نکرده است اما کارشناسان و تولیدکنندگان سیاست های نادرست دولت را عامل آشفتگی بازار مرغ می دانند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
افزایش قیمت نهاده های دامی و تشکیل بازار سیاه آن در کنار عدم تخصیص به موقع نهاده ها به واحدهای مرغداری از تداوم التهابات بازار مرغ خبر می دهد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
سرپرست دفتر برنامه ریزی، تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت با موضوع بازار مرغ از عرضه تا تولید، گفت: بانک مرکزی در تلاش است تا ارز مورد نیاز نهاده های دامی را برنامه ریزی و تامین کند.
زنگ خطر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری زنگ خطر /چند وقتی است بازار مرغ در نوسانات قیمتی قرار گرفته و روند صعودی دارد. مردم این روزها در حالی از قیمت ها گلایه دارند که امروز قیمت مرغ به 25 هزار تومان رسیده است. این روزها گرانی و افزایش قیمت در هر محفلی بر زبان ها جاری است افزایش قیمتی که سفر مردم را هر روز کوچک تر می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به تشدید نظارت ها بر بازار مرغ گیلان گفت: قطعاً با هرگونه اختفاء، احتکار، امتناع از فروش و گرانفروشی به صورت ضربتی برخورد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان از تخصیص سهمیه 700 تنی مرغ منجمد برای تعادل بازار گیلان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: هیجان بازار مرغ کاذب و مقطعی بوده و در عرضه مرغ، نیاز استان نسبت به صادرات این کالای اساسی در اولویت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- چند وقتی است بازار مرغ در نوسانات قیمتی قرار گرفته و روند صعودی دارد و این در حالی است که خراسان جنوبی قطب تولید مرغ است اما مردم این روزها در حالی از قیمت ها گلایه دارند که امروز قیمت مرغ به 25 هزار تومان رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۹    
طبق گزارش اخذ شده از شهر زنجان، خبری از مرغ تازه در مرغ فروشی ها نیست و به مقدار ناچیزی مرغ منجمد وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
افزایش افسار گسیخته قیمت مرغ در گچساران هر چند موضوعی تازه نیست اما رسیدن قیمت مرغ به کانال 25 هزار تومان تا کنون بی سابقه بوده است.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
نظارت ویژه در تولید و تنطیم مرغ در استان همدان الزامی است و باید در دستور کار متولیان امر باشد. استاندار همدان گفت: دغدغه تولید کنندگان دام و طیور مورد توجه قرار گیرد، زیرا رضایت تولیدکنندگان باید جلب شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
وام ودیعه، اجاره مسکن را ارزان کرد؟، بحران بازار مرغ و دردسر های ممنوعیت واردات برنج از اخبار اقتصادی امروز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۸:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: با توجه به مشکلات تامین نهاده های دامی، مرغداران رغبتی به تولید ندارند.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۳:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: با توجه به افزایش هزینه تمام شده تولید، نرخ 13هزار تومانی مرغ زنده جوابگوی هزینه های مرغداران نیست.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
گرانی به پهنای آسمان رسید، اینبار قرعه گرانی از کف بازار مرغ و تخم مرغ تا مسکن به اوج آسمان پر کشید و پروازهای داخلی و خارجی را شامل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۱۹    
بافعالیت غیرقانونی و بدون پروانه برخی از واحدهای تولیدی درزمینه تولید مرغ و تخم مرغ 850 واحد تولیدی دارای مجوز را با مشکل روبرو کرده است و رفع این مشکل تنها با ورود دستگاه های نظارتی و برخورد با واحدهای بدون پروانه فعالیت امکان پذیر خواهدبود.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس اتحادیه مرغداران کهگیلویه و بویراحمد از نوسانات بازار مرغ و تخم مرغ و نبود ثبات قیمت و تولید مرغ و تخم مرغ خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۳:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
حبیب اسداله نژاد نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی درباره آخرین تحولات بازار مرغ اظهار کرد: امروز متوسط نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 15 هزار و 200 تومان و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی ها 22 هزار تومان است. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۴۱    
آمار قربانیان کرونا: جان باختن 272 هموطن فقط در 24 ساعت؛ فاصله کرونا با ما تنها یک بی احتیاطی ساده است؛ تشدید نظارت بر اصناف؛ بازرسی نصفه و نیمه گشت تعزیرات از بازار مرغ و ماهی؛ ردگیری پول های کثیف در سینما، از عناوین این بخش خبری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۳۱    
در پی گران شدن نهاده های دامی، مرغداران لاجرم به گران کردن مرغ و تخم مرغ کردند، اما علاوه بر گران تر شدن مرغ، این محصول پروتئینی در بازار های استان کمیاب شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۱۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی انتهای پیام/
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرماندار قم گفت: مدیریت صحیح و کارآمد در تأمین نهاده، توازن و تعادل را به بازار مرغ برمی گرداند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس یازدهم با بیان اینکه راه نجات کشور در گرو اقتصاد مقاومتی است، گفت: به نظر من تحریم ها کماکان تنها 20 درصد تأثیرگذار است. ما نیازمند مدیریت جهادی هستیم. رویکرد اقتصاد مقاومتی در بازار مرغ، تخم مرغ و لبنیات ما را موفق می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۰:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
با وجود اذعان مسئولان پشتیبانی امور دام مبنی بر تامین نهاده های دامی، اما مرغداران در تامین ذرت و سویا همچنان دچار مشکل هستند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۰:۱۴    
آوین آزادی روزنامه نگار ترتیب پیدایش مرغ و تخم مرغ تنها مشکل این دو کالای اساسی نبوده است؛ آنها سال هاست در صدر اخبار کالاهای اساسی هستند. بررسی جراید دهه 60نشان می دهد که روز پنجم خرداد سال 60 را باید سرآغاز کوپنی شدن توزیع مرغ در تهران دانست ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - آشفته بازار مرغ از اسفند سال 97 تاکنون به قوت خود باقیست و مسئولان استانی ناتوان در حل این معضل هستند و همین موضوع سبب خشم استاندار در جلسه تنظیم بازار استان شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس گفت: علت گرانی تخم مرغ، مرغ و لبنیات این است که تخصیص ارز برای مسئله نهاده های دامی کافی نبوده و تفاوت نرخ ارز مدیریت را سخت کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- حمایت از تولیدکنندگان با توجه به شرایط سخت اقتصادی کنونی در کشور موجب رونق تولید و تحقق شعار سال می شود.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرغداران از افزایش قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ گرم 19 هزار و 600 تومان است.
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۶:۵۶   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: آشفتگی در حوزه نهاده های دامی، دولتی شدن مدیریت هاست. او ادامه داد: یکی از راه در رو های واردکنندگان نهاده های دامی و کنجاله سویا به کشور ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: برای رسیدن به ثبات نسبی در بازار مرغ و تخم مرغ که متاسفانه نارضایتی تولید کننده و مصرف کننده را نیز به دنبال داشته نیازمند رفع مشکلات آنی در این زمینه هستیم.