چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۰۹:۱۴Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گرانفروشان»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گرانفروشان خراسان جنوبی در یک سال گذشته حدود یک میلیارد تومان محکوم شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان از اجرای برنامه های سازمانی مبنی بر حضور موثر در بازار برای برخورد با گرانفروشان و فروش اجباری روغن موتور در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
متخلفان 451 پرونده گرانفروشی مرغ در آذربایجان غربی به پرداخت شصت وهشت میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند.
هه وال موکریان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، حسین نجف زاده بیان کرد: پرونده قاچاق 362 راس گوسفند در تعزیرات حکومتی شهرستان سلماس تشکیل شده بود و متهم توسط شعبه اول ویژه رسیدگی به قاچاق کالاوارز شهرستان سلماس احضار و دراظهارات خود مالکیت کالاهای مکشوفه را اعلام کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس اعلام کرد که با تشدید روند نظارت و بازرسی صنوف مختلف، امسال در فارس متخلفان گرانفروشی به پرداخت بالغ بر 283 میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد تنظیم استان اصفهان افزایش قیمت تخم مرغ را تکذیب و از شهروندان درخواست کرد که هرگونه گرانفروشی را گزارش کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۰۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: نیم قرن با اقتصاد ایران روایتی است از تحولات، شخصیت ها و شاخص های اقتصاد ایران و موضوعاتی که به نوعی با اقتصاد ایران ارتباط پیدا می کنند.شرایط فعلی اقتصادی ارتباط مستقیمی با گذشته آن دارد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۱:۵۷    
بازتاب ایلام/ مدیرکل تعزیرات حکومتی ایلام با بیان اینکه برخورد قاطع با گرانفروشان اولویت این سازمان است، گفت: تنها در سه ماه ابتدایی سال جاری دو هزار پرونده در حوزه کالا و خدمات در استان تشکیل شده است
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی ایلام با بیان اینکه برخورد قاطع با گرانفروشان اولویت این سازمان است، گفت: تنها در سه ماه ابتدایی سال جاری 2 هزار پرونده در حوزه کالا و خدمات در استان تشکیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۲۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان کهگیلویه با توجه به افزایش خودسرانه برخی اقلام توسط کسبه، خواستار بازدید و نظارت میدانی اتاق اصناف، صمت و جهاد کشاورزی بر بازار به جهت جلوگیری از افزایش قیمت ها شد.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۶:۰۹    
مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از جریمه 43 میلیارد و 355 میلیون ریالی 3 فرد گرانفروش در رشت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۳:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
با توجه به درج قیمت تولید بر کالا ها با هر گونه گران فروشی در خوزستان برخورد خواهد شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان پردیس گفت: دولت نسبت به مجازات گرانفروشان برخورد قاطعانه تری داشته باشد و از کاسبان می خواهیم رعایت انصاف در جامعه را داشته باشند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۶:۰۴   + ۵۰ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه مشهد گفت: عزیزان مسئول ما با همه همت بیایند وسط میدان و از یک بازار، شهر و استان شروع کنند تا تمام کشور در مسیر خنثی سازی تحریم ها، جلوی سوءاستفاده یک عده سودجوی نابکار را بگیرند.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان گرانفروشان برخی واحدهای صنفی مجازات های سنگینی را متحمل می شوند و براساس مصوبه سران قوا جریمه تخلف ها پنج برابر شده و اختیار نصب پلاکارد و پلمپ واحد صنفی به صورت آزمایشی تا پایان سال به تعزیرات حکومتی داده شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ساری- روند روبه رشد گرانی اجناس ادامه دارد اما برای مقابله با گرانفروشی، طرح نصب بنر، پارچه و پلمب واحدهای متخلف در مازندران آغاز شد تا این متخلفان انگشت نمای عام و خاص شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۳:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- سرپرست تعزیرات حکومتی استان همدان با بیان اینکه برخورد قاطع با گرانفروشان اولویت این سازمان است گفت: در همین راستا برای یک واحد تولیدی شوینده به اتهام گرانفروشی سه میلیارد و 700 میلیون ریالی پرونده قضایی تشکیل شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
اردبیل (پانا) - استاندار اردبیل بر لزوم برخورد قانونی جدی با گران فروشان و محتکران کالاهای اساسی توسط دستگاه های ذیربط تاکید کرد. سید حامد عاملی، استاندار اردبیل، در جلسه کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار استان گفت: در صورتی که در سطح عرضه کنندگان خرد، عمده و شرکت های پخش ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۶:۲۵    
امام جمعه کرمان گفت: دستگاه قضایی در ارتباط با گرانفروشان عملکرد خودش را به اطلاع رسانی کند واین دستگاه همواره در برخورد با مفسدان بیدار است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمان- امام جمعه کرمان با اشاره به اینکه دستگاه قضا باید عملکرد خود را به گوش مردم برساند، افزود: در شرایط گرانفروشی باید با متخلفان برخورد شود و این عملکرد به سمع مردم برسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه کرمان گفت: دستگاه قضائی در استان کرمان در شرایط امروز جامعه عملکرد قضایی در ارتباط با برخورد گرانفروشان را به گوش مردم برساند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۷:۰۵    
براساس مصوبه سران سه قوه در دوشنبه هفته گذشته، اختیارات قانونی سازمان تعزیرات حکومتی در برخورد با متخلفان و گرانفروشان بیشتر از گذشته شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
رییس دادگستری لرستان بر فراهم سازی زمینه هایی که منجر به ارائه مطلوبتر خدمات قضایی به مردم از سوی کارکنان دستگاه قضایی تاکید کرد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۰۹:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در توئیتی از 5 برابر شدن مجازات های تعزیراتی برای گرانفروشان خبر داد. تهران – اقتصاد برتر – 26 خرداد 1401 علی بهادری جهرمی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: پس از الزام شش شرکت لبنیاتی به اصلاح و کاهش قیمت محصولات ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بازار کالاهای اساسی حال و روز خوشی ندارد. خواب دستگاه های نظارتی در کنار سیاست های ناگهانی دولت در رابطه با اصلاحات اقتصادی، چنان شرایطی در حوزه معیشتی برای مردم ایجاد کرده است که دیگر توان خرید مایحتاج روزانه خود را هم ندارند
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۲۱:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
خطیب جمعه اهواز گفت: کسانی که معیشت مردم را هدف قرار داده اند باید مانند اراذل و اوباش در خیابان ها گردانده شوند
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: همزمان با اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها گرانفروشان 34 میلیارد ریال جریمه شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدعی العموم وگشت تعزیرات حکومتی کرمان وارد میدان شدند و نحوه عرضه کالاهای اساسی را بررسی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۵:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اعضای کابینه دولت سیزدهم در یک روز گرم از نیمه دوم خرداد، در حیاط دولت از مهم ترین مسائل روز با خبرنگاران سخن گفتند: کاهش ساعت کاری از شنبه، تصویب آیین نامه رتبه بندی معلمان، تأیید استحکام استادیوم آزادی، رسیدگی فوری به پرونده گرانفروشان در تعزیرات و روشن بودن فعالیت های هسته ای ایران.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: از ابتدای امسال تا 16 خرداد، 47هزار و 217 پرونده گرانفروشی به تعزیرات حکومتی وارد شده است و بیش از 8هزار و 171میلیارد ریال مستوجب محکومیت برای متخلفان شده است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۱۵:۴۹    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان لرستان با تاکید بر اینکه قیمت کالاها کنترل شود و مسئولان از آشفتگی بازار جلوگیری کنند، گفت: مبارزه با گرانفروشان و محتکران به طور جدی در دستور کار مسئولان قرار گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۲۱:۱۰    
بازار در همه شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد روزانه رصد و با متخلفان و گرانفروشان برخورد قاطع می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۹:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر کل صمت استان گیلان در نشست با نماینده مردم شهرستان رشت گفت: در راستای تحقق شعار سال یک رکن اساسی در حوزه تولید؛ احیاء واحد های راکد است که می تواند بعنوان پلی برای رسیدن به اشتغال در جهت تحقق اهداف برنامه ریزی شده شعار سال باشد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۰۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:امام جمعه سرپل ذهاب گفت : دولت با حذف ارز ترجیحی و آزادسازی قیمت ها باید نظارت های خودرا چند برابر کرده و با محتکرین و گرانفروشان جدی و قاطعانه برخورد کند .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۱۶:۲۷    
گروه استان ها- امام جمعه ایلام گفت: نظارت بر تولید، توزیع و مصرف باید به جد و به دور از اقدامات نمایشی بر بازار حاکم باشد تا مردم بتوانند با آسودگی خاطر و به دور اقدام دلاالان و گرانفروشان نیازمندی های خود را تامین کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۱۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه همدان با بیان اینکه اقتصاد متزلزل آزاردهنده است و باید برای مقابله با این اقتصاد برنامه داشت گفت: یک بخش مهم رفع مشکلات اقتصادی به مسئولان و سیاست های دولت بازمی گردد، اما بخش دیگر خود جامعه است و باید مردم هم مسائلی را رعایت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۰۸:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان تهران گفت: با محتکران و گرانفروشان و برهم زنندگان امنیت غذایی مردم به شدت برخورد می کنیم و در این زمینه با کسی تعارف نداریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۵    
کم فروشان و گرانفروشان و محتکران تا پنج برابر شرایط عادی بازار، جریمه خواهند شد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
تحریریه پارسینه| درست در لحظاتی که در کوران مشغله روزانه گرفتار و یا در حال استراحت بودید، خبر های مهمی بر روی خروجی خبرگزاری ها و سایت های خبری قرار گرفته است، پارسینه تلاش می کند هر بامداد مهم ترین اخبار ایران و جهان در طی ساعات گذشته را به اطلاع مخاطبانش برساند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا- یاسوج- شهروندان یاسوجی پس از پایان نماز جمعه با حضور در یک راهپیمایی خودجوش، حمایت خود را از اقدامات دولت در مردمی سازی یارانه ها اعلام کردند و خواستار برخورد با مفسدین اقتصادی از جمله گرانفروشان و محتکران شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها امام جمعه همدان گفت: اگر فروشنده و یا تولیدکننده ای بداند در صورت احتکار و گران فروشی نام او را در خطبه ها اعلام می کنیم آن وقت کسی جرات نمی کند با مسائل اقتصادی مردم بازی کرده و یا سوءاستفاده کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان :برخورد سخت با محتکرین و گرانفروشان میتواند بازار را کنترل کند
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۵:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان از نهادهای نظارتی خواست با جدیت و بدون تسماح و اغماض با افرادی که پس از اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها اقدام به احتکار کالا و گرانفروشی کرده اند، برخورد کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۹    
ایرنا - مهاباد - در آستانه بیست و یکمین سفر رییس جمهور و برخی اعضای هیات دولت به آذربایجان غربی توجه به اشتغال و تولید، مشکلات معیشتی و مسکن بویژه برای جوانان، توسعه فضاهای فرهنگی و مبارزه با گرانفروشان از جمله انتظارات مردم شهرستان مهاباد از دولت سیزدهم است.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۵   + ۴۵ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور رئیسی در سخنانی با تاکید بر اینکه با متخلفان باید طوری برخورد کرد که تخلف به صرفه نباشد، ادامه داد: باید جریمه بازدارنده باشد. نمی توانیم بالا سر هر دکانی و هر فردی یک آدم بگذاریم که این کار را بکند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با اجرای طرح مردمی سازی وتوزیع عادلانه یارانه ها، نظارت بر بازار و برخورد با گرانفروشان نیز تشدید شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۲    
هر کالایی که نیاز به افزایش قیمت داشته باشد باید مسیر قانونی آن را طی کنند درغیراینصورت تخلف است و با گرانفروشان برخورد می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۴:۳۱   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی و نظارت بر کالا های اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در نظارت بر بازار کالا های اساسی ملاک قیمت هایی است که به تأیید سازمان حمایت رسیده و با گرانفروشان برخورد می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گیلان گفت: نظارت بهینه بر بازار و رضایتمندی مردم مهمترین اصل در اجرای طرح توزیع عادلانه یارانه هاست.