دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۴:۴۰May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گرانفروشان»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سقز گفت: طی چند روز اخیر و امروز هم در آستانه عید سعید فطر بازرسان این اداره نظارت را بر بازار تشدید و با گرانفروشان برخورد جدی کردند.
رییس اتحادیه فروشندگان نان سنگک گفت: اخیرا هیچ افزایش قیمتی برای نان سنگک رخ نداده، اما از دولت خواستاریم تا فکری برای این موضوع کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خوزستان با اشاره به اختصاص شعب سیار پایش و رصد بازار سیمان در سراسر شهرهای استان گفت: هرگونه گرانفروشی در این رابطه برخورد شدید قانونی را برای متخلفان درپی خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایلام از برخورد با گرانفروشان اقلام دارویی در استان خبرداد و گفت: با کسانی که دارو ها و تجهیزات پزشکی را به قیمتی بالاتر از آنچه مصوب شده به فروش برسانند برخورد خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس اتحادیه مرغ، ماهی، تخم مرغ و پرنده فروشان همدان با اشاره به کاهش قیمت تخم مرغ و فراوانی این ماده غذایی در همدان گفت: هیچ دلیلی برای افزایش قیمت و گران فروشی وجود ندارد و با تخلفات واحدهای صنفی برخورد قانونی می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان از اجرای طرح نظارت بر بازار این استان و برخورد با گرانفروشان در آستانه ماه رمضان خبر داد و گفت: این بازرسی ها همزمان با ماه رمضان تشدید می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان از اجرای طرح نظارت بر بازار این استان و برخورد با گرانفروشان در آستانه ماه رمضان خبر داد و گفت: این بازرسی ها همزمان با ماه رمضان تشدید می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
با رسیدگی به 170 پرونده گرانفروشی مرغ در دو ماه گذشته در فارس گرانفروشان 26 میلیارد ریال جریمه شدند.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ساری- دادستان ساری به گرانفروشان کالاهای اساسی از جمله مرغ هشدار داد و گفت: فروش مرغ با قیمت بالاتر از نرخ مصوب، ممنوع است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۷    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران گفت: فروش مرغ با قیمتی بالاتر از قیمت مصوب ابلاغی ممنوع است و واحدهای صنفی به هیچ عنوان حق فروش بالاتر از قیمت مصوب را ندارند.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۸:۱۶    
به گزارش سبلان ما ،منصور پناهی عصر امروز در جلسه قرارگاه ساماندهی مرغ استان اردبیل اظهار داشت: به استناد ستاد تنظیم بازار کشور قیمت مرغ زنده هر کیلو درب مرغداری 17 هزار و 100 تومان و قیمت عمده درب کشتارگاه هر کیلو 23 هزار و 300 تومان و قیمت مصرف کننده به قیمت هر کیلو 24 هزار و 900 تومان تعیین شده ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس در طرح ویژه نظارت نوروزی، گرانفروشان و محتکران در این استان 260 میلیارد ریال جریمه شدند و علاوه بر این، مجازات هایی همچون نصب پارچه اعلام تخلف، تعطیلی محل کسب و ضبط کالا برای متخلفان اجرا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۱۶    
معاون اداره صنعت معدن و تجارت بهبهان گفت: با اصنافی که در این شهرستان اقدام به گرانفروشی کردند برخورد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان گفت: سازمان صمت گرانفروشان مرغ را به تعزیرات حکومتی معرفی کند تا برخورد لازم صورت گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۲۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رییس اداره و شعبه اول بدوی تعزیرات حکومتی هندیجان و امیدیه گفت: با عاملان گرانفروشی مصالح ساختمانی برخورد جدی و قانونی می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۵:۰۸    
رضا شریفی گفت:سعی کرده ایم کمبودی در بحث مایحتاج عمومی در سطح بازار گچساران نداشته باشیم و در این زمینه باوجود کاستی هایی که در برخی شهرستان های استان وجود داشت، گچساران به خوبی عمل کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی کردستان گفت: گرانفروشان و کم فروشان در کردستان به پرداخت بیش از 34 میلیارد تومان جزای نقدی محکوم شدند.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، مسعود امامی یگانه ظهر امروز در بازدید از مراکز عرضه مرغ شهر اردبیل، اظهار داشت: قیمت فروش مرغ 22 هزار تومان بوده و با هرگونه گرانفروشی با جدیت برخورد و مراکز متخلف جریمه و پلمپ می شوند. ...
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۷:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
امروز 1 فروردین در بازرسی رییس سازمان صمت فارس از بازار با برخی از فروشندگان و عرضه کننده گان مرغ و ماهی به دلیل گرانفروشی و خودداری کردن از درج قیمت، برخورد و برای آنها پرونده تخلف تشکیل داده شد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: در ستاد تنظیم بازار استان کرمانشاه مطرح شد که در حال حاضر نرخ مصوب هر کیلوگرم مرغ گرم در استان 20 هزار و 400 تومان تعیین شده است و فروش بیش از این مقدار ممنوع بوده و با گرانفروشان بدون هیچ مماشاتی برخورد خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی همدان از قطع سهمیه مرغ گرانفروشان خبر داد و گفت: در حال حاضر قیمت مرغ گرم به 20 هزار و 400 تومان رسیده که اگر بالاتر از این میزان به فروش برسد برخورد لازم را با متخلفان خواهیم داشت.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
چند روز مانده به پایان سال 1399 خورشیدی، همچنان اقتصاد و مردم ایران شاهد نمایش برخورد با گرانی ها و مانور ارزانی ها هستند. در تمام این سال ها به جای گذاشتن موانع واقعی بر سر راه پرش های تورمی و مهار آن ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: امسال با انجام بازرسی از واحد های مختلف صنفی، متصدیان متخلف در استان 230 میلیارد ریال جریمه شدند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۰۰    
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از صدور دستور برای معرفی برخی سایت ها و آژانس های هواپیمایی که در فروش بلیت هواپیما گرانفروشی می کنند، به دستگاه قضایی برای برخورد با این تخلف خبر داد.
خسروشاه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۱:۳۸   + ۱۳۶ سایت دیگر  
دویست و نهمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت روز یکشنبه به ریاست رئیس جمهور برگزار شد و در ابتدای این جلسه قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گزارشی از تمهیدات ویژه برای تامین کالاهای ضروری و تثبیت و مدیریت قیمت قیمت کالاها متناسب با نیاز مردم در آستانه سال جدید ارائه کرد.
نایب رییس کانون سراسری مرغداران گوشتی با بیان اینکه عرضه مرغ به قیمت 32 هزار تومان گرانفروشی است، گفت:دستگاه های نظارتی با گرانفروشان قاطعانه برخورد کنند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار زنجان با اشاره به اینکه گوشت یخ زده به تناسب نیاز بازار توزیع می شود گفت: گوشت یخ زده به اندازه کافی توسط شرکت پشتیبانی امور جهادکشاورزی استان ذخیره شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گرانفروشان و محتکران در اشنویه به پرداخت 600 میلیون تومان جریمه محکوم شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس بسیج اصناف استان زنجان گفت: بسیج اصناف بازرسی های بازار شب عید را با جدیت آغاز کرده است و در صورت مشاهده گرانفروشی با سودجویان برخورد خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۱    
مدیرکل تعزیرات حکومتی بر تشدید نظارت بر بازار و برخورد قانونی با گرانفروشی گوشت مرغ خبر داد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: فروش مرغ خارج از قیمت مصوب کارگروه تنظیم بازار بیشتر از 20 هزار و 400 تومان غیر قانونی است.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۹:۲۳    
سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت باغملک گفت: قیمت سیمان حداکثر 23 هزار و 500 است و مردم گرانفروشان را معرفی کنند تا واحد صنفی آن ها پلمب شوند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ارومیه بر کنترل قیمت ها و برخورد جدی با متخلفین و گرانفروشان تاکیدکرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه استانها- استاندار البرز با هشدار به گرانفروشان در این استان ، گفت: فرمانداران مسئولیت دارند که با اهتمام ویژه ای نسبت به کنترل و نظارت بازار در شهرستان ها اقدام کنند.
آژانس خبری ریحان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۲    
طرح تشدید نظارت و بازرسی در راستای عرضه کالاهای اساسی و برخورد با متخلفان از 15 بهمن ماه در گیلان آغاز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۹:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
طرح تشدید نظارت و بازرسی در راستای عرضه کالاهای اساسی و برخورد با متخلفان از 15 بهمن ماه در گیلان آغاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۲۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جهرم گفت: یک دستگاه تریلر حامل 25 تن سیمان که محموله آن در معابر این شهرستان، خارج از چرخه قانونی عرضه و با قیمت بالاتر از نرخ مصوب به فروش می رسید، کشف و ضبط شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۱:۱۶    
معاون بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت گیلان از تشدید برخورد با محتکران و گرانفروشان در ماه های پایانی سال خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان صمت مازندران از کشف دو هزار و 400 تن جو از یک شرکت خبر داد و گفت: در این خصوص پرونده تخلف 10 میلیارد تومانی گرانفروشی تشکیل شده است.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۰:۵۵    
گشت مشترک ویژه بازرسی و نظارت از مراکز تولید و عرضه محصول تخم مرغ با هدف شناسایی کالا های احتکار شده و برخورد با محتکران و گرانفروشان در پایتخت اجرا شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۵    
نجف زاده گفت: قیمت هر کیلو تخم مرغ در سطح بازار نباید بیش از 15 هزار و 900 تومان باشد و عرضه بیش از این قیمت تخلف است.
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، هاشم لاجانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بازرسان اتاق اصناف این شهرستان در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان در نقاط مختلف شهر این برچسب های درج قیمت مختص هر صنف را در بین بازاریان توزیع کرده اند. برچسب ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
در پی برخورد هفته گذشته با آژانس های مسافرتی و سایت های غیر مجازی که مرتکب گرانفروشی بلیت هواپیما شده بودند، معاون سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: همچنان رصد همه عرضه کنندگان بلیت هواپیما ادامه دارد و با متخلفان و گرانفروشان در این زمینه برخورد قانونی خواهد شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
پس از آنکه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گران فروشی بلیت هواپیما را تایید و دستور معرفی و برخورد با آن ها را صادر کرد، چهار آژانس های مسافرتی تعلیق شده و دو سایت غیر قانونی فروش اینترنتی بلیت هواپیما به دستگاه قضایی معرفی شد.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
▫️پس از آنکه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گران فروشی بلیت هواپیما را تایید و دستور معرفی و برخورد با آن ها را صادر کرد، چهار آژانس های مسافرتی تعلیق شده و دو سایت غیر قانونی فروش اینترنتی بلیت هواپیما به دستگاه قضایی معرفی شد./ایسنا
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۳:۳۰   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: پس از آنکه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گران فروشی بلیت هواپیما را تایید و دستور معرفی و برخورد با آن ها را صادر کرد، چهار آژانس های مسافرتی تعلیق شده و دو سایت غیر قانونی فروش اینترنتی بلیت هواپیما به دستگاه قضایی معرفی شد. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت اسلامشهر گفت: با انجام گشت های نظارتی و کنترل و برخورد با متخلفان بیش از دوهزار میلیارد تومان پرونده تخلفات احتکار و گرانفروشی تنظیم و برای اعمال قانون به تعزیرات حکومتی شهرستان ارسال شده است.
اقتصاد آنلاین / تیتر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۲:۴۲   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ضمن تایید گرانفروشی بلیت هواپیما از سوی برخی سایت ها و آژانس های هواپیمایی از صدور دستور برای معرفی آن ها به دستگاه قضایی برای برخورد با این تخلف خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست پیشگیری از وقوع جرم دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: با گرانفروشان و محتکران به شدت برخورد می شود.