سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۰:۰۶Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گرانفروشان»

معاون سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه قیمت مرغ 20 هزار و 400 تومان است، گفت: با گرانفروشان برخورد جدی خواهد شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: نرخ مصوب فروش کپسول های گاز مایع به شرکت های توزیع در استان قزوین اعلام شده است و با هرگونه گرانفروشی در این زمینه به شدت برخورد خواهد شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت:حمایت از تولید کنندگان یکی از موضوعات مهم و کلیدی تنظیم بازار است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۳۰    
گروه استان ها- استاندار قزوین با بیان اینکه رئیس و یا هر یک از اعضای اتحادیه هایی که اقدام به گران فروشی کنند باید به شدت مجازات شوند گفت: این افراد به حقوق بیت المال تجاوز کرده اند و باید مطابق قانون با آنها برخورد شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - استاندار کرمان با تاکید بر لزوم تقویت نظارت ها بر بازار گفت: در برخورد با گرانفروشان و محتکران رحم نداشته باشید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: از اداره تعزیرات حکومتی درخواست داریم در جاهایی که برای ما محرز است که محتکران و گرانفروشان در شرایط سخت معیشتی مردم، دست به احتکار و گرانفروشی می زنند، رحم نکنید و با شدت با آنها برخورد کرده و پرونده آنها را رسانه ای کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۰۶    
نماینده ولی فقیه دراستان: رفع مشکل معیشتی مردم وگرانی نیازمند تدبیر ملی است، اما مسئولان استانی باید با گرانفروشان برخورد کنند.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: در بازار و گرانی ها مقتدارانه با تمام با کسانی که در شرایط سخت با احتکار، معیشت مردم را با مضیقه مواجه می کنند، برخورد می کنیم.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۰۰    
رییس حوزه قضایی پارسیان از بازدید انبارهای کالاها خبرداد و گفت: با احتکار کنندگان و گرانفروشان برخورد می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت مازندران: هیچ فروشگاهی حق فروش روغن خوراکی بیشتر از قیمت مصوب را ندارد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۰:۲۰    
احسان بهرام غفاری در مردادماه سال1354، با دستور دولت گرانفروشان تحت تعقیب قانون قرار گرفتند. دلیل این طرح، شکایات بسیار مردم از گرانفروشان و محتکران کالاها بود که دولت را بر آن داشت تا دست به اقدامی جدی بزند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا- فرماندار دلگان در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: عملیات پایش و برخورد با گرانفروشان در این شهرستان تشدید و با متخلفان براساس قانون بشدت برخورد می شود.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: پلیس اماکن ، اداره صنعت معدن و تجارت استان نظارت ها بیشتر و گرانفروشان را به تعزیرات معرفی کنند .
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
قیمت بلیت هواپیما برای پرواز های داخلی بالاخره مشخص شد و شرکت های هواپیمایی می توانند بلیت های خود را نهایتا تا10 درصد بالاتر از نرخنامه خرداد ماه امسال بفروشند و به گفته وزیر راه و شهرسازی گرانفروشان به تعزیرات معرفی می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۰:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
قیمت بلیت هواپیما برای پروازهای داخلی بالاخره مشخص شد و شرکت های هواپیمایی می توانند بلیت های خود را نهایتا تا10 درصد بالاتر از نرخنامه خرداد ماه امسال بفروشند و به گفته وزیر راه و شهرسازی گرانفروشان به تعزیرات معرفی می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۰:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- رییس کل دادگستری هرمزگان با تاکید بر برخورد با متخلفان بازار و گرانفروشان گفت: دستگاه قضایی استان در تلاش است در راستای تحقق مطالبه به حق رهبر انقلاب در خصوص کنترل گرانی ها، با نگاه به ظرفیت و توان داخلی، گرانی های بی مبنا را کنترل نماید.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۰:۱۲    
درحالی که مسئولان اعلام می کنند قیمت مرغ 20هزار تومان یا مثلا چیزی در این محدوده است، فروشندگان مرغ را از 22تا 30هزار تومان می فروشند و توجهی به این مصوبات ندارد. علت را هم گرانی نهاده های دامی و خوراک مرغ می دانند و اگر اعتراض کنیم می گویند واجب نیست که بخرید ...
خبرگزاری مهر: سرپرست اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات با اشاره به عدم تصویب و ابلاغ نرخ نامه جدید برای بلیط هواپیما از آمادگی این سازمان برای برخورد با متخلفان در این حوزه خبر داد. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
محمد حسین اشرفی مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی در گفت وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: سازمان تعزیرات حکومتی برای مجازات گرانفروشان و محتکران اراده ای جدی دارد و شعب این اداره کل در سطح استان طبق قوانین و مقررات موضوعه مجازات های سنگین تعیین خواهند کرد. ...
الف   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
در سال های آغازین انقلاب اسلامی نیروهای کمیته انقلاب اسلامی با قاطعیت با گرانفروشان برخورد می کردند و در صورت احراز موارد تخلف در جلوی مغازه بر فرد گرانفروش حد را جاری می کردند ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۲۶   + ۳۹ سایت دیگر  
عسکری گفت: براساس بخشنامه ارسالی به ادارات کل استانی از سوی معاونت حقوقی سازمان مقرر شد به موازات کارگروه استانی تنظیم بازار، کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات نیز با هدف شناسایی نقاط هدف تشکیل گردد و تعامل لازم برای بهره مندی از ظرفیت نیروی مقاومت بسیج نیز در این امر صورت پذیرد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۴:۲۳    
در حالی که به اذعان مقامات مسئول در وزارت صنعت، معدن و تجارت هیچ کمبود کالایی وجود ندارد اما عدم نظارت کافی بر بازار باعث گران فروشی روغن شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۴:۱۱   + ۳۲ سایت دیگر  
در حالی که به اذعان مقامات مسئول در وزارت صنعت، معدن و تجارت هیچ کمبود کالایی وجود ندارد اما عدم نظارت کافی بر بازار باعث گران فروشی روغن شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
گشت های نظارتی به منظور برخورد با هرگونه اخلال در بازار بویژه در اقلام ضروری شهروندان، تشدید شده است.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
براساس توضیحات این فرمانده سپاه، این نهاد چنین نقشهای جدیدی را که طی دو روز اخیر تعریف شده اند، ایفا می کند:1- همراهی با بازرسان وزارت صمت 2- شناسایی گرانفروشان و محتکران 3- اقدام به توزیع کالا 4- نظارت فیزیکی بر بازار
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ثارا... گفت: مجموعه اطلاعاتی سپاه و بسیج اشراف خود را در حوزه احتکار افزایش داده اند تا با کسانی که در این شرایط به مردم ظلم می کنند برخورد شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون قضایی تعزیرات حکومتی ایلام گفت: سنگین ترین مجازات برای گرانفروشان و محتکران صادر می شود و به پرونده آنان خارج از نوبت و در اسرع وقت رسیدگی خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۹:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: براساس بازرسی های صورت گرفته از واحدهای صنفی، خدماتی، تولیدی و انبارها در مجموع 120 پرونده به مرجع قضائی و تعزیرات شهرستان ارسال و 808 میلیارد تومان برای گران فروشان و متخلفان جریمه صادر شد.
سازمان تعزیرات حکومتی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۲:۳۲    
معاون حقوقی و امور مجلس و سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی پیرو تاکید رهبر معظم انقلاب در خصوص گرانی های اخیر، گفت: سنگین ترین مجازات و احکام برای گرانفروشان و محتکران در ادارات تعزیرات سراسر کشور صادر می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: این سازمان در شرایط دشوار فعلی به شدت با افراد متخلف اقتصادی در بازار از جمله احتکارگران و گرانفروشان برخورد می کند.
خبرگزاری ایلنا: سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: سنگین ترین مجازات و احکام برای گرانفروشان و محتکران در ادارات تعزیرات سراسر کشور صادر می شود. به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
در گشت مشترک دادستانی، اداره صمت در سی سخت معلوم شد که قیمت شن و ماسه افزایشی نداشته است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۶:۱۰   + ۴۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس به دنبال نامه دو هفته قبل علی اصغر مونسان، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به وزیر راه و شهرسازی در خصوص افزایش نرخ پروازها و درخواست او از محمد اسلامی برای توقف این روند، وزیر راه و شهرسازی در نامه ای به شهرام آدم نژاد معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نوده فراهانی، رئیس اتاق اصناف تهران ضمن اشاره به اینکه گرانی مقوله جدا از گرانفروشی است، گفت: گرانی و افزایش قیمت کالا به نفع کسبه نیست.
اقتصاد آنلاین / افق تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۳۰   + ۴۳ سایت دیگر  
رییس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اینکه تکلیف قیمت بلیت هواپیما را عرضه و تقاضا مشخص می کند نه سازمان هواپیمایی، گفت: با چارترکننده های بلیت هواپیما که مرتکب تخلف شده و گرانفروشی برخورد جدی می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
گشت نظارت بر قیمت گوجه فرنگی در پایتخت امروز با حضور مأموران تعزیرات حکومتی و پلیس اماکن برگزار شد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۶:۰۳    
اقتصادنیوز : مهم ترین سرتیترهای صفحه های اقتصادی مطبوعات 11 آبان در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده است:گرانفروشان و محتکرین تبعید می شوند / حدود فعالیت بخش های دولتی و خصوصی سریعا معین شود / قیمت نفت به زیر 100 دلار نمی رسد
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۰:۳۲    
صابر گفت: دستگاه های ذیربط با گرانفروشان مرغ، بدون تذکر کتبی و در مرحله نخست ارتکاب تخلف، قاطعانه برخورد کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۶:۳۹    
گروه استان ها-استاندار قزوین گفت: واحدهای گران فروش در قزوین پلمب می شوند زیرا نباید حقوق عامه مردم مورد تعرض قرار گیرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات تهران با اعلام قیمت مرغ گفت با گرانفروشان به شدت برخورد می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۴۵    
لرستان- قوامی، مدیر بازرسی اتاق اصناف لرستان گفت: تاکنون برای ایجاد بازارچه مستقیم فروش محصولات کشاورزی در لرستان و حذف دلالان به نتیجه نرسیده ایم.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۳۳    
بر اساس گشت های اتحادیه درودگران و تماس های مردمی 11 انبار MDF در خمینی شهر و شهرهای درچه و اصغرآباد کشف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: هر رقمی بالاتر از نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار برای مرغ گرانفروشی محسوب می شود و تعزیرات در چارچوب مقررات قانونی با گرانفروشان برخورد می کند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مهم ترین سرتیترهای صفحه های اقتصادی مطبوعات 7 آبان در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده است: حاجی: گرانفروشان را هم ردیف ضدانقلاب می دانیم/ افزایش حق مسکن کارگران متاهل به 4 هزار تومان/ پیشنهاد 4 نوع نرخ ارز برای بودجه سال 81/ هزینه خرید آپارتمان نوساز در تهران در سال 90
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا- امام جمعه موقت گتوند برنظارت بیشتر بر بازار و جلوگیری از افزایش قیمت کالاها تاکید کرد و گفت: مردم انتظار دارند در این شرایط سخت اقتصادی با متخلفان و گرانفروشان برخورد جدی شود.
همدان پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
قیمت انواع میوه، مواد پروتئینی و حبوبات در بازار همدان اعلام شد | با انتشار هفتگی قیمت انواع کالا و مایحتاج مردم در سطح بازار جلوی سوءاستفاده برخی گرانفروشان گرفته می شود.
مجمع واردات   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی امشب در برنامه پایش در پاسخ به این سوال که به چه دلیل پیش از این سازمان هواپیمایی کشوری بخشنامه ای درباره عدم کاهش قیمت بلیت هواپیما به شرکت های هواپیمایی داشته است؟ اظهار داشت ...
ملیت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
اسلامی گفت: تمامی پروژه های طرح اقدام ملی مسکن را تا پایان سال 1400 به مردم تحویل خواهیم داد.