چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۷:۵۹Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اراذل»

سلام نو   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویر هولناک از لحظه حمله وحشیانه 3 شرور به برج مسکونی لاکچری در شمال تهران خواهید بود.
خبرآنلاین: از جوانی که حق همسایگی را با چاقو به جا آورد تا علت تمام نشدن اراذل و اوباش. ماجرای دستگیری اراذل و اوباش های تهران را ببینید.
خبرگزاری دانشجو   ۸ ساعت پیش    
رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ توضیحاتی درباره جزئیات حادثه تیراندازی اراذل و اوباش در روزهای گذشته در پایتخت را بیان کرد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از دستگیری اراذل و اوباشی خواهید بود که در فست فود خیابان شریعتی تیراندازی کرده بودند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۰:۲۱    
در هفتمین مرحله طرح اقتدار پلیس پایتخت 362 نفر از اراذل و اوباش بازداشت شدند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
هفتمین مرحله از طرح اقتدار پلیس امنیت عمومی با دستگیری 362 نفر از اراذل و اوباش در تهران انجام شد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان هرسین از دستگیری اراذل واوباش و عوامل ناامنی شب گذشته در محدوده میدان جمهوری اسلامی هرسین خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت در هفتمین مرحله طرح اقتدار با اشاره به دستگیری 362 نفر از اراذل و اوباش بیان داشت: ما اراذل و اوباش را از سوراخ هایشان بیرون می کشیم و کسی که بخواهد دست به شرارت بزند و برای نوامیس مردم مزاحمت ایجاد کند، اوباشگری بکند ...
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تشریح دستاوردهای هفتمین مرحله طرح اقتدار از کاهش 33 درصدی شرارت در 10 ماهه گذشته خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۴   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت گفت: ما اراذل و اوباش را از سوراخ هایشان بیرون می کشیم و کسی که بخواهد دست به شرارت بزند و برای نوامیس مردم مزاحمت ایجاد کند، اوباشگری بکند، اجازه عرض اندام به او نخواهیم داد و با شدیدترین وجه با این ها برخورد می کنیم.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، سردار "هوشنگ حسینی" صبح امروز در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس بوده و پلیس با هرگونه رفتار مجرمانه و برهم زننده آرامش مردم مقتدرانه قانونی خبر داد و اظهار داشت ...
مرصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری 2 تن از اراذل قمه کشی که از اعمال مجرمانه خود فیلم تهیه و آن را در فضای مجازی منتشر می کردند، خبر داد.
اقتصاد آنلاین / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با تایید درگیری مسلحانه در مرکز استان گفت: 20 نفر از عوامل این درگیری در بهارآباد دستگیر شده اند و هم اکنون تحقیقات و بررسی های کارشناسی در این زمینه ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرکرد، از دستگیری یک اراذل و اوباش در این شهر خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۸:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ فرج اله اسدالهی در گفت وگو با پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی ایجاد بی نظمی و رعب و وحشت توسط یک شرور سابقه دار در سطح شهر نظرآباد، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان قرار گرفت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۸:۴۴   + ۲۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- دادستان کرمانشاه گفت: مجازات محارب و افسادفی الارض در انتظار اراذل و اوباش کرمانشاه که امنیت جامعه را مختل کنند، خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۸:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به یک مورد قمه کشی و مسدود شدن خیابان در کرمانشاه توسط عده ای اراذل و اوباش، گفت: حضور به موقع پلیس و اقتدار ماموران بازهم هیمنه پوشالی آنها را در هم شکست و پنج نفر از اشرار دستگیر شدند.
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۵    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: چند روزی است طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در مرکز کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان دادگستری، دادستانی یاسوج و پلیس در حال اجرا است. آنچه در این طرح خودنمایی میکند کشفیات سلاح های عجیب از اراذل و اوباش است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به دستاوردهای اجرای طرح امنیت اجتماعی در یاسوج گفت: در این طرح 64 نفر از افرادی که هنجارشکن بودند دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا از برخورد قاطع با اراذل و اوباشی که خط قرمزهای پلیس را رد کنند، خبر داد و گفت: هزینه جرم با نوع جرم تناسب ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی گیلان ضمن تاکید بر برخورد قاطع پلیس با مخلان نظم و امنیت از دستگیری اراذل و اوباش سابقه دار در رودسر خبر داد.
رییس پلیس امنیت عمومی پایتخت از برخورد مقتدرانه پلیس با اراذل سازمان یافته خبر داد و گفت: با اشراف اطلاعاتی مأموران پلیس امنیت، صددرصد جرایم سازمان یافته اوباش شناسایی و کشف می شود.
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۳:۰۵    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: در روزهای اخیر شاهد شدت گرفتن حضور کارکنان دستگاه قضا و پلیس در سطح شهر و ایجاد گلوگاه های ایست و بازرسی برای برخورد با حاملان اسلحه در کهگیلویه و بویراحمد هستیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۹:۵۶    
طرح امنیت اجتماعی برای پاکسازی شهر یاسوج از اراذل و اوباش حتی در دمای زیر 6 درجه سانتی گراد ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۸:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
طرح امنیت اجتماعی برای پاکسازی شهر یاسوج از اراذل و اوباش حتی در دمای زیر 6 درجه سانتی گراد ادامه دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۴   + ۳۴ سایت دیگر  
انتخاب نوشت : نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت : آزادی زن این است که بتواند با یک صیانت خودش را حفظ کند و مورد تجاوز ستمکارانه یک مرد ولو در حد یک نگاه و تماشاهم قرار نگیرد .
الف   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۵    
بینندگان الف هر روز با ارائه نظرات خود در تکمیل و تعمیق محتوای ارائه شده مشارکت می کنند. بسیاری از این نظرات گویای دقت و توجه مخاطبان و داوری عمومی آن ها نسبت به وقایع روز است. گزیده ای از نظرات مخاطبین الف را ذیل سه مطلب پر بحث هفته به انتخاب تحریریه الف بخوانید.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۰    
طرح امنیت اجتماعی برای پاکسازی از اراذل و اوباش حتی در دمای زیر 6 درجه سانتی گراد ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
طرح امنیت اجتماعی برای پاکسازی از اراذل و اوباش حتی در دمای زیر 6 درجه سانتی گراد ادامه دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. خوراکی هایی که از دوره قاجار ایرانی شدند تیراندازی اراذل و اوباش نقابدار در تهران کشف راهی جدید برای درمان انواع سرطان خرید سربازی برای این مشمولان امکان پذیر می شود ...
ایران خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۷:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از اشراف اطلاعاتی پلیس بر اراذل و اوباش خبر داد و تاکید کرد که این افراد جایی در تهران ندارند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۰    
به گزارش مشرق، مهدی محمدی، تحلیلگر مسائل سیاسی در توییتر نوشت: باورتان می شود در این دنیا هنوز جایی هست که به زور مردم را از خانه هایشان بیرون می کنند و خانه را یا خراب می کنند یا تحویل اراذل می دهند؟! اخبار محله شیخ جراح در قدس شریف را هر از گاه بخوانید. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۷:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
خبرآنلاین: دو گروه از اراذل و اوباش که در شهر تهران اقدام به تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت کردند دستگیر شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۲:۱۴    
اراذل و اوباشی که در روزهای بیستم و بیست و یکم دی ماه سال جاری در خیابان وحدت اسلامی اقدام به تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم کردند، توسط پلیس امنیت شناسایی و دستگیر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
اراذل و اوباشی که مدتی قبل در محله کیانشهر، خیابان وحدت اسلامی و اطراف تهران اقدام به تیراندازی به مغازه ها و خانه ها کرده بودند، دستگیر شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران از دستگیری هفت اوباشگر که اقدام به درگیری مسلحانه و ایجاد ناامنی در چند نقطه از تهران کرده بودند، خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
در پی وقوع تیراندازی چند وقت قبل تعدادی از اراذل و اوباش جنوب تهران که موجبات ناامنی و نارضایتی اهالی و ساکنان مناطق جنوبی پایتخت شده بود، ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ تمام عاملان این درگیری و تیراندازی را در عملیات های جداگانه دستگیر کردند ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
خلیج فارس:در پی وقوع تیراندازی چند وقت قبل تعدادی از اراذل و اوباش جنوب تهران که موجبات ناامنی و نارضایتی اهالی و ساکنان خیابان وحدت اسلامی در جنوب پایتخت شده بودند، ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ تمام عاملان این درگیری و تیراندازی را در عملیات های جداگانه دستگیر کردند.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: اراذل و اوباشی که در روزهای 20 و 21 دی ماه سال جاری در خیابان وحدت اسلامی اقدام به تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم کردند، توسط پلیس امنیت شناسایی و دستگیر شدند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
در پی وقوع تیراندازی اخیر تعدادی از اراذل و اوباش سطح یک جنوب تهران که موجبات نا امنی و نارضایتی اهالی و ساکنین مناطق جنوبی پایتخت شده بود با اقدامات شبانه روزی و اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ تمام عاملان این درگیری و تیر اندازی در عملیات های جدا گانه و غافلگیرانه دستگیر شدند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
اراذل و اوباشی که طی روز های بیستم و بیست و یکم دی ماه سال جاری در خیابان وحدت اسلامی اقدام به تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم می کردند، توسط پلیس امنیت شناسایی و دستگیر شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
هفتمین مرحله از طرح کاشف پلیس آگاهی با حضور سردار رحیمی رئیس پلیس پایتخت، صبح امروز سه شنبه 28 دی 1400 درمحل آگاهی مرکز برگزار شد. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا- یاسوج - طرح ارتقای امنیت اجتماعی توسط حوزه انتظامی با هدف مقابله با اراذل و اوباش و افرادی که به طرق مختلف سعی در بر هم زدن نظم عمومی جامعه دارند در یاسوج اجرا شده و با مخلان نظم عمومی برخورد جدی و قاطع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۰:۲۴    
طرح ارتقای امنیت اجتماعی در یاسوج با حضور فرمانده نیروی انتظامی، دادستان استان و عوامل مختلف انتظامی و قضایی و اکیپ های مختلف پلیس آغاز شد. در این آیین سردار مصطفایی فرمانده پلیس استان به اراذل و اوباش هشدارهای لازم را داد و از آن ها خواست خودشان قبل از برخورد قاطع پلیس و دستگاه قضایی دست از شرارت ...
جماران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه دشمنان خفقان رسانه ای ایجاد کرده اند تا پیام دفاع مقدس به گوش دیگران نرسد، گفت: برای کمک به نهضت ترجمه آثار دفاع مقدس، سپاه و بسیج با ساماندهی ظرفیت های مردمی به میدان خواهد آمد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۳    
عدم برنامه ریزی و هدف گذاری مناسب مدیران دستگاه های اجرایی در شرایط اجتماعی استان کهگیلویه وبویراحمد باعث شده تا شاهد نقش مستقیم برخی از این مدیران در افزایش آمار نزاع خیابانی باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
دعوا، درگیری، عربده کشی و قدرت نمایی کلید واژه های هر روزه زندگی شان است؛ انگار تا تیزی نکشند و خونی نریزند صبح شان شب نمی شود؛ اینها اراذل و اوباش هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۹:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پلیس و دستگاه قضائی استان در خدمت مردم عزیز هستند و با قاطیعت با هرگونه رفتار و حرکات هنجارشکنانه اراذل و اوباش برخورد خواهند کرد و استان کهگیلویه و بویراحمد جایی برای عرض اندام چنین افرادی نخواهد بود.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۴    
این خانه متروک، پاتوق معتادان و اراذل و اوباش شده ، آسفالت خیابان ناهمواری زیاد دارد