شنبه ۰۸ آذرساعت ۰۷:۰۸Nov 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امنیت جامعه»

پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
در این کتاب به نقش شیخ عبدالمهدی کربلایی نماینده آیت الله سیستانی برای ساماندهی مقابله با بیماری کرونا در آستان قدس حسینی(ع) اشاره شده است. به گزارش شیعه پرس ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد ازدستگیری ضربتی محکوم تحت تعقیب در خرم آباد خبرداد و گفت: نیروی انتظامی با آمادگی از نظم و امنیت جامعه صیانت می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ شهبازبیگی گفت: نیروی انتظامی و سپاه، مکمل یکدیگر در برقراری امنیت و نظم پایدار در جامعه هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۱    
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر ضرورت دفاع از مرزهای عقیدتی نیروهای مسلح گفت: نیروی انتظامی تامین کننده نظم و امنیت است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۱۵    
مدیرکل آموزش وپرورش خراسان جنوبی گفت:در40سالی که ازانقلاب اسلامی می گذرد امنیت جامعه مدیون تفکر بسیج بوده و همانگونه که درگام اول نقش مهمی را در پیشبرد جامعه ایفا کرده تفکر بسیجی در گام دوم انقلاب نیز گام های بلندی در تمدن سازی اسلامی برمی دارد. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۳۸    
حوزه/ حجت الاسلام خدری با بیان اینکه دشمن امنیت کشور را نشانه گرفته است، گفت: مسئله امنیت نیز هم به همین شکل است، دشمنان ما در تلاش هستند تا با طراحی و سناریوهایی، امنیت جامعه ما را به خطر بیندازند، اما این امنیت با تلاش مسئولان امنیتی برقرار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
امنیت جامعه خط قرمز پلیس است و با ناامن کنندگان جامعه مماشات نخواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان ایلام گفت: پیشگیری از وقوع جرم در سطح نیروهای مسلح استان اولویت این دستگاه است و به صورت جدی انجام می شود.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۹:۴۸    
رییس دادگستری بخش موسیان و دشت عباس گفت : برقراری امنیت جامعه خط قرمز دستگاه قضایی است وبابرهم زنندگان نظم و امنیت عمومی بدون اغماض برخورد قانونی خواهد شد.
رادیو ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۳    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، سرقت نه تنها شخص مالباخته، بلکه به موازات آن امنیت و احساس امنیت جامعه را نیز متزلزل می کند و انگیزه کار و تلاش و سرمایه گذاری را از بین می برد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۱:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام منتظری خطاب به دادستان ها گفت: در بحث تأمین امنیت با کسانی که امنیت جامعه را هدف قرار دادند برخورد جدی را در دستور کار قرار دهید و در این خصوص تردید نداشته باشید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- حفظ سلامت،معیشت و امنیت جامعه و مردم در شرایط بحرانی شیوع کرونا سه ضلع مهم و اولویت کنونی است که مورد تاکید استاندار فارس در جلسه استانی مدیریت کرونا در این استان قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۴۶   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: ارفاقات قانونی شامل اشرار، سارقان و زورگیران حرفه ای و سابقه دار نمی شود و با کسانی که دنبال مختل کردن امنیت کوچه و خیابان هستند و در دل مردم رعب و وحشت ایجاد می کنند، باید قاطعانه و بدون اغماض برخورد شود.
نماینده   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: نمی شود با امنیت شوخی کرد و این خط قرمز ماست؛ کسی که کیف قاپی می کند و موبایل مردم را می دزدد با او باید برخورد قاطع کرد؛ دادستان ها با همکاری همه بخش ها کاری کنند که افراد شرور مجال و میدان پیدا نکنند.
رییسی: به کسی که سابقه سرقت دارد و با شرارت امنیت جامعه را تهدید می کند به هیچ عنوان نباید ارفاق کرد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
برخورد با اشرار، سارقین سابقه دار، آنانی که امنیت جامعه را مختل می کنند از وظایف مهم دادستان هاست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۷   + ۱۲۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: ارفاقات قانونی شامل اشرار، سارقان و زورگیران حرفه ای و سابقه دار نمی شود و با کسانی که دنبال مختل کردن امنیت کوچه و خیابان هستند و در دل مردم رعب و وحشت ایجاد می کنند، باید قاطعانه و بدون اغماض برخورد شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۰   + ۴۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام و المسلمین اژه ای، معاون اول رییس قوه قضاییه، امروز چهارشنبه طی سخنانی در مراسم تودیع و معارفه رئیس دادگاه انقلاب اسلامی تهران با بیان اینکه دادگاه انقلاب یک نهادی است که در طول بیش از 40 سال خدمات زیادی را برای کشور، نظام، امنیت مردم ...
پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۰:۴۱    
گروه استان ها- کیش- امام جمعه اهل سنت جزیره کیش با بیان اینکه مردم سازنده و پلیس حافظ امنیت جامعه است، گفت: ناجا یک نیروی محبوب و مردمی در جامعه محسوب می شود که حضورش نشان دهنده امنیت مطلق در کشور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
فروش مال غیر از جمله جرایمی است که علاوه بر اینکه نظم و امنیت جامعه را به هم می زند، خسارت های مادی به قربانی جرم وارد می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۵:۲۷   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات گفت: وزارت اطلاعات با هر حرکتی که بین مسلمانان اختلاف ایجاد کند و امنیت جامعه را بخواهد به خطر بیندازد و دست به ماشه ببرد، برخورد جدی می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران گفت: انرژی برق بخش مهمی از چرخه اقتصاد کشور به شمار می رود و آرامش و امنیت جامعه در گروی وجود آن است؛ بنابراین تمام تلاش همکارانم در این شرکت تامین برق پایدار و مطمئن برای مشترکان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۵۱   + ۶۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس قوه قضاییه گفت: به هیچ عنوان نباید اجازه داد امنیت جامعه دچار مخاطره شود و برخی با شرارت دنبال ایجاد ناامنی هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ دولتشاهی از توقیف 2 دستگاه خودرو حامل کالای قاچاق خبر داد و گفت: نیروی انتظامی با هوشیاری از نظم و امنیت جامعه صیانت می کند.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز :با اشاره به اقدامات و برنامه های ناجا برای مقابله با اراذل و اوباش بیان کرد: مسئله برخورد با اراذل و اوباش از سیاست های راهبردی و جدی قوه قضائیه است و حتماً باید با این پدیده که امنیت جامعه را هدف قرار داده، برخورد شود. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۳:۳۰    
تهران - نماینده ولی فقیه در استان همدان دینداری را ضامن رشد عقلانی بشر دانست و گفت: آرامش و امنیت در سایه دینداری کسب می شود.
استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با خانواده شهید محمدرضا سفیدی نسب، از تلاش ها و ایثارگری های مدافعان نظم و امنیت جامعه قدردانی کرد و گفت: امنیت و آرامش استان مدیون تلاش های شبانه روزی و ازجان گذشتگی نیروهای نظامی و انتظامی است.
خبرگزاری فارس: سردار محمدرضا نقدی در منزل شهید امر به معروف و نهی از منکر محمد محمدی که در شرق تهران به دست اراذل و اوباش به درجه رفیع شهادت نائل آمد، حضور یافت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان قم گفت: قرارگاه خیبر برای مقابله با برهم زنندگان امنیت جامعه و اراذل واوباش ایجاد شده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه در ایجاد امنیت همراهی مردم با نیروهای انتظامی از شاخص های اصلی موفقیت است، گفت: با اقتدار تمام برای ایجاد امنیت جامعه در کنار مردم هستیم.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۲۵    
همزمان با فرارسیدن هفته ناجا نیروهای یگان ویژه نیروی انتظامی با حضور در مرکز اهدای خون اراک خون اهدا کردند. به گزارش روابط عمومی انتقال خون استان مرکزی ، همزمان با فرارسیدن هفته ناجا و در شرایط تداوم بیماری کرونا ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه اجتماعی دفاع پرس _ سمانه حسن خانی؛ در دنیای پرتلاطم امروز اقتدار ملی هر کشور در بعد فرهنگی آن جلوه و ظهور می یابد و پاسداری از ارزش های فرهنگی در اولویت افراد یک جامعه قرار می گیرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۴۰    
کرمان- ایرنا- رئیس کل دادگستری استان کرمان با بیان اینکه نیروی انتظامی بازوی توانمند دستگاه قضائی است،گفت:مسئولیت پذیری، قانون مداری و توانمندی در اجرای وظایف محوله از شاخصه های اصلی این نیرو است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
سردار مهدیان نسب از برخورد قاطع نیروی انتظامی با برهم زنندگان نظم و امنیت جامعه خبرداد و گفت: طی روزهای اخیر100کیلوگرم تریاک در آزادراه خرم زال کشف شد شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان نیروهای مسلح استان گلستان گفت: مردم انتظار دارند نیروی انتظامی با منکراتی که نظم و امنیت جامعه را بر هم می زنند برخورد جدی داشته باشد و ما هم با برهم زنندگان امنیت جامعه تعارف نداریم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۹    
فرمانده سپاه ناحیه کوهرنگ به مناسبت هفته نیروی انتظامی با کارکنان ناجا در این شهرستان دیدار و از خدمات ارزنده این نیرو در تأمین امنیت جامعه تقدیر کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی کرمان با بیان اینکه امنیت یکی از مهم ترین ارکان عمومی جامعه است که بایستی از سوی دولت و حاکمیت فراهم شود، گفت: طبق مطالعات انجام شده ضریب امنیتی بالا در همه سطوح، بدون شک با تاثیر گذاشتن بر سرمایه گذاری، باعث رشد و توسعه اقتصادی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۳۸    
حجت الاسلام کریمی تبار گفت: امنیت جامعه مرهون زحمات شبانه روزی کارکنان خدوم و خستگی ناپذیر نیروی انتظامی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۳:۲۵    
ائمه جمعه شهرهای مختلف استان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی , از اقدامات شایسته، مدبرانه و مقتدرانه نیروی انتظامی در تامین امنیت جامعه قدردانی کردند.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۲۳    
پلیس به هیچ عنوان بر نمی تابد کسانی به هر نحوی از عناوین به خصوص با جرایم خشن امنیت جامعه را به خطر بیاندازند و باعث استرس و اضطراب خانواده ها باشند. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه محور مسئولیت نیروی انتظامی، حفظ نظم و امنیت جامعه است گفت: در جامعه ای که ابتذال باشد، عفت و ناموس مردم امنیت ندارد و این جامعه، نظم پذیر نخواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۳۳    
اردبیل _ ایرنا _ امام جمعه خلخال با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی از نقش و تلاش پلیس در برقراری نظم و امنیت پایدار در جامعه تقدیر کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - جلسه کاهش جمعیت کیفری زندان های استان اصفهان با حضور قضات محاکم کیفری سراسر استان به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد. محمدرضا حبیبی رییس کل دادگستری استان اصفهان هدف از برگزاری این نشست را بررسی راهکارهای اجرای بهتر و سریع تر دستورالعمل کاهش جمعیت کیفری بویژه استفاده از پابند ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۲۷    
سرهنگ طاهرخانی گفت: بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثار بی وقفه پلیس، زمینه ساز استقرار سلامت و امنیت جامعه است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه دفاعی امنیتی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، بمناسبت هفته نیروی انتظامی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با حضور در ستاد مرکزی ناجا با حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی دیدار و با تبریک هفته ناجا از خدمات ...
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
فعالان جامعه پزشکی تاکید دارند که با اتخاذ تصمیمات کارشناسی و استفاده از ظرفیت های قانونی می توان امنیت جامعه پزشکی را در مراکز درمانی ارتقا داد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
موسوی با بیان اینکه نیروی انتظامی هوشمندانه در خط مقدم نبرد با برهم زنندگان امنیت جامعه قرار دارد، تصریح کرد: پلیس با اقدامات پیش دستانه خود فرصت ارتکاب جرم را از متجریان به امنیت، مال و ناموس مردم می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۴۵    
شهردار دزفول گفت: امروزه ارتقای امنیت جامعه مرهون تلاش ها و زحمات شبانه روزی پرسنل خدوم ناجا است.
فرمانداری دهاقان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
پیام تبریک فرماندار شهرستان دهاقان در هفته نیروی انتظامی باسمه تعالی نام نیروی انتظامی در تاریخ پر افتخار نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره قرین شجاعت، دلاوری و ایثارگری غیور مردانی بوده است که در تامین نظم و امنیت جامعه ، آرامش و آسایش جان مردم مایه گذاشته اند ...