سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۰۴:۵۶Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ترک اعتیاد»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نخستین مرکز ترک اعتیاد معتادان متجاهر زخم باز کشور با حضور ویدئو کنفرانسی محمود واعظی رئیس دفتر رییس جمهوری و انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران روز دوشنبه در ورامین افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مرکز ماده 16 (کمپ اجباری ترک اعتیاد) ویژه بانوان در کلانشهر تبریز در مساحتی به وسعت چهار هزار مترمربع به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۰۷    
مشهد- ایرنا- رییس اداره بهزیستی قوچان گفت: همزمان با آیین افتتاح 2 هزار و 400 مرکز خدمات بهزیستی در سراسر کشور که به صورت ارتباط ویدئو کنفرانسی با رییس دفتر رییس جمهوری انجام شد مرکز ترک اعتیاد ماده 16 قوچان نیز به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به فعالیت 65 مرکز ترک اعتیاد در استان، گفت: علاوه بر مراکز غیردولتی ترک اعتیاد، مراکز ماده 15 و 16 نیز با مدیریت دولتی در استان فعال هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: پارک کرامت نهاوند مرکز نگهداری، بازپروری، مهارت آموزی و ترک اعتیاد معتادان متجاهر استان همدان است که با 85 میلیارد ریال اعتبار ساخته شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۱۸    
کارگاه آموزشی توانمند سازی خانواده در پیشگیری از اعتیاد با حضور قاسم براتی رئیس اداره بهزیستی و همکاری مرکز ترک اعتیاد خانه سبز بوئین میاندشت ویژه جامعه هدف و نیازمندان در معرض آسیب اجتماعی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در سالن اجتماعات بهزیستی برگزار گردید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ترس از کرونا باعث شده تا بسیاری از معتادانی که خواستار ترک اعتیاد هستند، از کمپ های اقامتی دوری کنند حال آنکه مسئولان بهزیستی می گویند این مراکز ایزوله و ایمن هستند.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رپورتاژآگهی کمپ های ترک اعتیاد دو گروه هستند : اجباری و اختیاری . کمپ های اختیاری عموما به صورت خصوصی اداره می گردند ولی کمپ های اجباری هم به صورت خصوصی و هم به صورت دولتی اداره می گردند. کمپ ترک اعتیاد اختیاری ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۷:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انجمن های صنفی مراکز سرپایی درمان اعتیاد کشور با بیان اینکه تقاضای درمانگران، منطقی شدن تعرفه های درمان اعتیاد است، می گوید: اگر تعرفه ها تغییر جدی نکند ورشکستگی مراکز درمان اعتیاد دور از انتظار نیست.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس از ضدعفونی مراکز توانبخشی معلولین و کمپ های ترک اعتیاد شهرقدس به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۴۷    
پیمان نامدار،رئیس علوم پزشکی استان قزوین گفت: مسئله مهم در استان ما این است که به جرات می توانیم بگوییم حداکثر زیر 5 الی 6 درصد متادون نشر شده در بازار ممکن است متادون هایی باشد که از مراکز متادون تراپی به هر نحوی خروج پیدا کرده است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام گفت: در اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در ایلام ، 6 سارق دستگیر و 8 فقره انواع سرقت کشف شد و 9 نفر معتاد متجاهر نیز جمع آوری و به مراکز ترک اعتیاد منتقل شدند .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها جانشین معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد در مورد فعالیت و عملکرد برخی کمپ های ترک اعتیاد غیرمجاز در مشهد توضیحاتی داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۲    
ایسنا/زنجان استاندار زنجان گفت: ایجاد و راه اندازی مراکز ماده 16 ترک اعتیاد در استان موضوع مهمی است که مقرر شده بود مسئولان کشوری در این زمینه به استان زنجان کمک کنند.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۸    
سلامت نیوز :بنظر شما اولین گام برای ترک اعتیاد چیست؟ غلبه بر وسوسه مصرف مجدد مواد مخدر، آن هم در روزهای ابتدایی که فرد درد شدیدی را احساس می کند، یکی از مهم ترین گام ها در پروسه ترک اعتیاد است که با گذشت زمان و تقویت قوای جسمانی و عدم احساس نیاز شخص به مواد مخدر به تدریج کمتر خواهد شد ...
همت خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مراکز اقامتی ترک اعتیاد بهزیستی شهرستانهای استان تهران با نظارت کارشناسان پیشگیری بهزیستی رتبه بندی می شوند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۳۸    
برای ترک اعتیاد به مواد مخدر، تزریق های ماهیانه داروی غیرمخدر (نالترکسون پیوسته رهش) همان تاثیر را دارد که مصرف داروهای خوراکی شبه مخدر دارند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان تهران از تعطیلی دو مرکز ترک اعتیاد غیرمجاز در تهران خبر داد و گفت: مراکز جامع درمان و بازتوانی معتادان در 16 شهرستان استان تهران راه اندازی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل بهزیستی استان سمنان با بیان اینکه 25 مرکز مرتبط با ترک اعتیاد زیر نظر این اداره کل در استان فعالیت دارند، گفت: در بین این مراکز 14 کمپ ترک اعتیاد وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی کردستان با اشاره به اینکه 14 کمپ ترک اعتیاد در حال حاضر در استان کردستان فعال است، گفت: هم اکنون 217 معتاد متجاهر در کمپ های استان کردستان تحت خدمات درمانی قرار دارند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حمله به یک کمپ ترک اعتیاد برای انتقامپسر جوان وقتی فهمید پدرش در کمپ ترک اعتیاد کتک خورده، برای انتقام با دوستانش راهی کمپ شد اما پس از تخریب آنجا و مصدوم کردن مسئولان، دستگیر شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۶    
خط رایگان 1480 از ساعت 8 صبح تا ساعت 10 شب پاسخگوی نیاز مخاطبان به خدمات مشاوره ای است و همشهریان می توانند اطلاعات مربوط به مراکز ترک اعتیاد در تمامی شهرستان های استان را از طریق این شماره دریافت نمایند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۰:۰۲    
آخرین آمار مبتلایان کووید-19 / آدم ربایی ساختگی برای اخاذی 80 هزار درهمی از خانواده/ کودک 2 ساله در حوض خانه غرق شد/ انکار جنایت، متهم را دوباره پای میز محاکمه کشاند/ انفجار بزرگ در اقبالیه قزوین/ سارق یک میلیارد ریالی بازار تهران دستگیر شد/ قاتل منشی شرکت قصاص نشد/ سرقت را از کیف زنی شروع کردم ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه باید خانه های بهزیست را با فرهنگی متفاوت و صحیح انجام دهیم، گفت: وقتی افراد ترک اعتیاد می کنند باید کُل نیازهای او را حل کنیم و مهم تر از همه به افراد به دیده تحقیر نگاه کنیم چون هیچ گاه بزرگ نمی شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل بهزیستی استان سمنان بابیان اینکه کاهش آسیب های اجتماعی ناشی از اعتیاد نیازمند برنامه ریزی و هزینه کرد است، گفت: در این راستا 14 کمپ ترک اعتیاد در استان فعال است.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۱    
پدرم را کتک زده بودند. او مرد پیر و ناتوانی است. چند وقت قبل او را برای ترک اعتیادش به کمپی در جنوب تهران بردم.
فرادید   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۱۹    
گزارش حمله پسر جوان با قمه به مسئولان کمپ ترک اعتیاد با انگیزه انتقام، تیتر اخبار حوادث امروز 10 اسفند 1399 بود.
اقتصاد آنلاین / فرادید   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
پسر جوان وقتی فهمید پدرش در کمپ ترک اعتیاد کتک خورده، برای انتقام با دوستانش راهی کمپ شد اما پس از تخریب آنجا و مصدوم کردن مسئولان، دستگیر شد.
حادثه 24   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
حادثه 24 -پسر جوان وقتی متوجه شد که مسئولان کمپ ترک اعتیاد پدر معتادش را شکنجه کرده اند، نقشه انتقام جویی خونین کشید. چند روز قبل گزارش یک درگیری به پلیس پایتخت اعلام شد ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: 4 پسر شرور برای حمایت از پدر یکی از دوستانشان با قمه به کمپ ترک اعتیاد حمله کردند.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار خوزستان بر انجام تست کرونا از معتادان متجاهر پیش از تحویل و اسکان آنها در کمپ ترک اعتیاد تاکید کرد تا در صورت پاسخ مثبت تست کرونا قبل از اسکان در مراکز نگهداری معتادان متجاهر به مدت دو هفته در بیمارستانها و نقاهتگاه ها قرنطینه شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
پدر قهرمان کشتی فرنگی آسیا که فرزندش پس از ضرب و شتم در کمپ ترک اعتیاد ماه هاست در بستر بیماری است،گفت: در این مدت بیماری پسرم هیچ مسئولی سراغی از ما نگرفت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۳    
صمد نریمانی مدیرکل شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان : بهزیستی یکی از یاران و همراهان اصلی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر است
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۴    
سرپرست بهزیستی خراسان رضوی، در ادامه ی بازدیدهای سرزده از مراکز حاکمیتی و مراکز غیر دولتی تحت نظارت این نهاد، روزهای پنجشنبه و جمعه از دو مرکز ترک اعتیاد اختیاری و اجباری، یک مرکز جامع درمان و بازتوانی اعتیاد و مرکز بازپروری زنان آسیب دیده بازدید و با مسؤولان و مددجویان این مراکز گفتگو کرد. ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۲    
ساری (پانا) - رئیس بهزیستی بهشهر به فعالیت 4 مرکز پیشگیری و درمان اعتیاد در بهشهر اشاره کرد که هدفشان درمان غیر دارویی و سم زدایی است و قریب به 1500 نفر سالانه به صورت خود معرف به این مراکز مراجعه می کنند. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۰    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، نشست حمیدرضا خدایی راد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری قرچک و بهرامی رئیس اداره بهزیستی شهرستان با مدیران مراکز اقامتی ترک اعتیاد، DIC و متادون درمانی تحت نظارت بهزیستی برگزار شد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۹    
معاون مشارکت های مردمی بهزیستی کشور ضمن بازدید از مرکز جامع ترک اعتیاد و بازتوانی معتادان ، از نزدیک جویای مشکلات شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۰۹    
اعتیاد یکی از بزرگ ترین بحران های اجتماعی و فردی است که در عصر حاضر، ابعاد تازه آن بر پیچیدگی شیوه های درمانش افزوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
پدر قهرمان کشتی فرنگی آسیا گفت: پسرم اشتباه کرده بود و ما او را به کمپ ترک اعتیاد بردیم اما ناجوانمردانه قهرمان کشتی را از پا درآوردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد– ایرنا – معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری بروجرد گفت: راه اندازی مرکز ماده 16 ترک اعتیاد برای نگهداری از معتادان متجاهر در این شهرستان با توجه به شیوع ویروس کرونا ضروری است و عزم عمومی همه دستگاه ها مرتبط را می طلبد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۳    
استاندار لرستان با بیان اینکه افتتاح مرکز نگهداری معتادان و ترک اعتیاد مجتمع شهید بهشتی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) چند ویژگی برجسته دارد، گفت: هماهنگی ایجاد شده بین دستگاه های درگیر همچنین استفاده از امکانات و توانمندی های موجود از مهمترین شاخص های این کار بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۸    
ظهر امروز با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفان، سردار کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)،نماینده ولی فقیه در استان، استاندار لرستان و بخشی از مسوولان تعدادی از طرح های محرومیت زدایی سپاه در لرستان افتتاح شد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
خادمی، حمایت از معتادین متجاهر را امری معهم در زمینه محرومیت زدایی عنوان کرد و گفت: صیانت، مهارت آموزی و اشتغال زایی برای معتادین متجاهر در مرکز ترک اعتیاد کاری بزرگ است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۰۵    
زهرا غلامرضایی، معاون پیشگیری بهزیستی استان قزوین گفت: هم اکنون 14مرکز اقامتی ترک اعتیاد در سطح استان قزوین مشغول به فعالیت است که از این تعداد یک مرکز مختص به خانم ها و 13مرکز دیگر مربوط به آقایان است.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رکنا : مهدی کریمی از تحت پوشش بودن 130خانواده دارای بیماری اعتیاد در اداره بهزیستی هشترود خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: 16 مرکز ترک اعتیاد استان در حال حاضر مجوز دارند که مردم باید با هدایت این سازمان، تنها به مراکز مجاز مراجعه کنند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
پول حتی در حوزه اعتیاد تعیین می کند آدم ها چه سرنوشتی داشته باشند. پول راهبر است و یکی را می اندازد گوشه پاتوقی متروک که به ولع پاک شدن، ترک غیر عقلانی می کند و مثل مار به خود می پیچد و دیگری را روانه مراکز ترک اعتیاد وی ای پی می کند که از هتل هیچ کم ندارند.
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
اجرای نخستین طرح ساماندهی معتادان متجاهر با هدف "جمع آوری افراد شناسایی شده، اعزام معتادان به مراکز ترک اعتیاد و ارتقاء امنیت اجتماعی " در سطح جزیره کیش آغاز شد
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
قزوین -ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: با هماهنگی این شورا در حال حاضر 173 معتاد در استان در مراکز ترک اعتیاد یا زندانها مشغول یادگیری مهارت هستند.