جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۱:۳۰Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ترک اعتیاد»

ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۲۵    
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از جمع آوری 82 معتاد متجاهر و تحویل آنها به مراکز ترک اعتیاد طی 48 ساعت گذشته توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۸    
اردبیل - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب خلخال از اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر و هدایت آنها به کمپ و مرکز بهبودی و ترک اعتیاد در این شهرستان خبر داد و گفت: با توجه به اینکه منشاء بیش از 90 درصد سرقت در شهرستان اعتیاد به مواد مخدر است با اجرای این طرح میزان سرقت هم کاهش می یابد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۲۷    
حسین رسولی مدیرکل ،فرامرزی مدیر حراست ، عدنان صبا مسئول اداره هماهنگی و پذیرش گروه های هدف،بهرامی معاون توانبخشی،باباویسی و حسینی کارشناسان بهزیستی استان کردستان از نزدیک از فضای کمپ ترک اعتیاد طلوع خورشید و مرکز نگهداری بیماران روانی نساره بازدید کردند و با کارکنان این دو مرکز دیدار و گفت گو کردند.
کاشف اسرار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش کاشف اسرار به نقل از زرجوب نیوز ، علی احمد پور پ امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در سالن جلسات ستاد مبارزه با مواد مخدر گیلان با تبریک هفته فراجا ، اظهار کرد : یکی از اولویت های نیروی انتظامی و به ویژه پلیس مبازره با مواد مخدر ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون پیشگیری و درمان اعتیاد مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی گفت: 800 هزار معتاد در کشور زیر پوشش خدمات بهزیستی در مراکز درمان سرپایی (ماده 15)، مرکز ماده 16 و مراکز تی. سی. ام و میان مدت ترک اعتیاد قرار دارند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۰۲    
بازدید برای تاسیس و راه اندازی هرچه سریعترمرکز توانمندسازی افرادبهبودیافته مرکز ترک اعتیاد تحت نظارت بهزیستی شهریار انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان شمالی گفت: 30 میلیارد ریال برای تجهیز 2 مراکز ترک اعتیاد ماده 16 در شهرستان های بجنورد و شیروان تخصیص یافت.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ساری- فرمانده سپاه کربلا گفت: فاز اول راه اندازی مرکز شامل ساخت ابنیه ها با اعتباری به ارزش بیش از 250 میلیارد ریال طی شش ماه به همت بسیج سازندگی سپاه کربلا احداث شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه کربلای مازندران در بازدید از مرکز در حال احداث کمپ ترک اعتیاد بابل گفت: درصورت فراهم بودن همه زمینه ها طی یک ماه آینده مرکز کمپ اعتیاد بابل را به بهره برداری می رسانیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
در مرکز اقامتی میان مدت ترک اعتیاد تحت نظارت اداره بهزیستی شهرستان خرمشهر دوره های فنی و حرفه ای رایگان برای افراد بهبود یافته از اعتیاد برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
بابل- فرمانده سپاه کربلا گفت: فاز اول مرکز بازپروری و ترک اعتیاد با هزینه 250 میلیارد ریال و طی شش ماه به همت بسیج سازندگی احداث شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فرهنگی و امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه تمرکز بهزیستی در پیشگیری از اعتیاد و صیانت از بهبود یافتگان است، گفت: 1123 کمپ برای معتادان در بهزیستی فعالیت دارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۵    
مسابقه ورزشی در مرکز اقامتی بانوان ترک اعتیاد شهرستان پیشوا با همکاری اداره ورزش و جوانان و موسسین باشگاه های حس برتر، انگیزه و ایده آل برگزار شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۲:۳۷    
متادون علائم ترک را در افراد معتاد به هروئین یا سایر مواد مخدر کاهش می دهد. متادون به عنوان مسکن و به عنوان بخشی از برنامه های سم زدایی اعتیاد به مواد مخدر استفاده می شود. متادون برای درمان شبانه روزی دردهای شدید کاربرد دارد. هشدارها ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۶    
گنبدکاووس- ایرنا- جانشین فرماندهی انتظامی کلاله گفت: امسال بیش از 100 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف و همچنین 16 معتاد متجاهر به کمپ های ترک اعتیاد اعزام شدند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان گفت: بیش از 60 نفر از معتادان متجاهر شهر اهواز جمع آوری و به مرکز ترک اعتیاد منتقل شدند. صادق جعفری چگنی در خصوص جمع آوری معتادان متجاهر در اهواز بیان کرد: با اجرای دومین مرحله از طرح ارتقای امنیت اجتماعی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دادستان شوشتر گفت: با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان شوشتر، 36 نفر از معتادین متجاهر جمع آوری و به مرکز ترک اعتیاد الحدید اهواز معرفی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز خوزستان از جمع آوری بیش از 60 نفر از معتادین متجاهر سطح شهر اهواز و اعزام آن ها به مرکز ترک اعتیاد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: بهزیستی موظف است تا ظرف دوماه آینده حداقل سه مرکز ترک اعتیاد میان مدت در گنبدکاووس راه اندازی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رمضانی بر ضرورت حرفه آموزی و جلوگیری از گرایش دوباره بهبود یافتگان به اعتیاد تأکید کرد و گفت: مهارت آموزی باید در اولویت مراکز ماده 16 باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۵:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل بیمه سلامت استان تهران جزئیات پوشش بیمه ای درمان اعتیاد را تشریح کرد و گفت: در حال حاضر در استان تهران 36 مرکز ترک اعتیاد سرپایی طرف قرارداد داریم و بر اساس مصوبات هیئت دولت خدمات سرپایی درمان اعتیاد مشتمل بر سم زدایی و مشاوره های روان درمانی، درمان نگه دارنده و.. ...
نسیم اردبیل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
نسیم اردبیل_ شاهی معاون دادستان مرکز استان اردبیل در سفر به شهرستان خلخال و درجریان بازدید از کمپ ترک اعتیاد و زندان خلخال بر ضرورت توسعه طرح های اشتغال زایی زندانیان و معتادین بهبود یافته تاکید کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه ماهشهر گفت: به دلیل صنعتی بودن این شهرستان اشتغال جوانان نباید درگیر مسائل سیاسی شود. حجت السلام کاظم سلامت نژاد ظهر امروز جمعه در خطبه های این هفته نماز جمعه ماهشهر با اشاره به اشتغال جوانان اظهار کرد: ما در دفتر امام جمعه ...
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۳:۵۸    
استاندار یزد گفت: معاونت امور اقتصادی استانداری با همکاری اداره کل کار و مجموعه فنی حرفه ای، بهزیستی و کمیته امداد استان نسبت به آموزش مهارت ها و فراهم سازی زمینه های اشتغال به کار این افراد پس از ترخیص از مراکز ترک اعتیاد برنامه ریزی لازم را انجام دهند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۵۶    
به گزارش واحد خبر روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان بوشهر در این بازدید ها رضا محمودی سرپرست بهزیستی استان بوشهر ضمن بازدید میدانی در جریان خدمات تخصصی و عمومی قابل ارائه در مراکز از نزدیک در جریان کار قرار گرفت و از تلاش مدیر و کارکنان مراکز معلولین و همچنین ترک اعتیاد و بازپروری در ارائه خدمت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۰:۴۶    
شهردار ناحیه یک منطقه 5 تهران از تخریب دیوارکشی غیر مجاز جهت تفکیک داخل کمپ خبرداد.
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۰۴    
موسسه راهی به سوی نور با هدف مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی ناشی از آن به عنوان یک موسسه غیردولتی، توانمند خودجوش اولین حرکت خداپسندانه خود را از تیرماه 1380 از پارک پیروزی منطقه شرق تهران آغاز نمود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه توانسته ایم دو داروی ترک اعتیاد را در ایران بسازیم، گفت: شربت متادون نباید به عنوان داروی ترک اعتیاد استفاد شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳    
نماینده بازرسی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قدس به همراه اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و مشروبات الکلی از 2 کمپ ترک اعتیاد این شهرستان بازدید کردند.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۱۶    
ورزش به تنهایی نمی تواند فرد را از شر اعتیاد خلاص کند. با این حال، ورزش می تواند یک ابزار ارزشمند در درمان اعتیاد باشد. ورزش می تواند به فرد کمک کند تا علائم ترک اعتیاد را کاهش دهد، اعتماد به نفس خود را افزایش دهد، استرس خود را مدیریت کند و شبکه حمایتی ایجاد کند.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۸:۴۹    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با حضور علی اکبر رضایی فرماندار، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی و اعضای این شورا در سالن 4دی فرمانداری برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا گفت: طبق آمار حدود 65 هزار معتاد متجاهر در سطح کشور شناسایی شده که باتوجه به ساماندهی عمده این معتادان در مراکز و کمپ های ترک اعتیاد و تلاش برای بهبودی آنها، تعداد این افراد به حدود 50 هزار نفر رسیده است.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۵۳    
آموزش مهارت های مدیریت استرس، ارتباطات موثر، و حل مسائل به فرد کمک می کند تا در مواجهه با چالش های زندگی بدون مواد مخدر موفقیت آمیزتر عمل کند. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ اعتیاد به مواد مخدر یکی از مسائل جدی و پیچیده اجتماعی در سراسر جهان است که تأثیرات عمیقی بر فرد و جامعه دارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
در طرح امنیت محله محور در مناطق مختلف شاهین شهر، 194 معتاد متجاهر جمع آوری و به مراکز ترک اعتیاد معرفی شدند
میگنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
برای ترک اعتیاد در هر زمینه ای، افراد مبتلا باید تحت نظر یک روانپزشک قرار گیرند
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۱۳    
صبح امروز مسئولین مدیریت عملکرد وحراست بهزیستی شهریار بهمراه کارشناس حوزه اعتیاد طی بازدیدی سرزده ازچندین مرکز ترک اعتیاد تحت نظارت این اداره در جریان وضعیت جسمی و بهداشتی مددجویان این مراکز قرار گرفتند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۳:۱۱    
مراکز اقامتی بهبود و بازتوانی اختلال مصرف مواد (کمپ ماده 15 ) با هدف بهبود و بازتوانی اختلال مصرف مواد تاسیس و فعالیت می نمایند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مرکز ترک اعتیاد بانوان شرق استان در گنبدکاووس افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
آوای رودکوف   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۶:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
افزایش یا کاهش وزن در دو هفته، درآمد 150 میلیون تومانی در ماه، کسب رتبه های تک رقمی و دو رقمی با ثبت نام در دوره های فشرده، آموزش زبان انگلیسی در کوتاه ترین مدت، جوان سازی پوست در یک جلسه، ترک اعتیاد در یک هفته و...تبلیغاتی از این دست سالهاست گریبانگیر مردم شده اند...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی نیشابور از افتتاح مرکز شبانه روزی سالمندان علی ابن ابیطالب(ع)، مرکز اقامتی بهبودی ترک اعتیاد بانوان و واگذاری 10 واحدی مسکن مددجویان بهزیستی نیشابور در هفته دولت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۹:۲۱    
ایسنا/گلستان دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور از افزایش ظرفیت و بهره برداری از فضای جدید اردوگاه و کمپ ترک اعتیاد توسکستان گلستان تا پایان سال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- مرکز ماده 16 ترک اعتیاد زنان گنبدکاووس در عرصه هزار متر مربعی در 2 طبقه و ظرفیت پذیرش 45 نفر همزمان با آخرین روز از هفته دولت به صورت ویدئو کنفرانس با حضور دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور امروز چهارشنبه افتتاح شد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۱۵    
روح الله سلگی، با بیان این که مسئله یابی و حل آن در حوزه آسیب های اجتماعی اولویت دولت سیزدهم در مازندران است، خبر داد: بزرگ ترین کمپ ترک اعتیاد شمال کشور طی هفته دولت در مازندران افتتاح می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۳۶    
رضا محمودی سرپرست به اتفاق معاون مشارکتها، اشتغال بهزیستی استان و رییس اداره بهزیستی شهرستان دشتی با حضور در مرکز ترک اعتیاد راه روشن واقع در شهر خورموج از این مرکز بازدید کرد .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی بروجرد از جمع آوری 43 معتاد متجاهر و معرفی آنان به مراکز ترک اعتیاد این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: اولویت ستاد مبارزه با مواد مخدر فراهم کردن امکان حرفه آموزی برای مددجویان در مراکز پیشگیری و نگهداری در زمان گذراندن مراحل ترک اعتیاد است تا هنگام بازگشت به آغوش خانواده، توانایی کسب درآمد داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی شیراز گفت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان 535 نفر معتاد متجاهر و خرده فروش مواد مخدر جمع آوری و به مراکز مجاز ترک اعتیاد معرفی شدند.