چهارشنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۰۴:۱۲Apr 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیشگیری از اعتیاد»

بسیج   ۹ ساعت پیش    
کارگاه پیشگیری از اعتیاد ویژه سربازان تیپ 12 قائم آل محمد (عج) سمنان به مناسبت هفته سلامت برگزار شد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۵:۳۳    
تحقیقات اخیر نشان می دهد استفاده از گوشی های هوشمند واقعاً بر مغز تأثیر می گذارد. بر اساس این تحقیقات هر زمان که تلفن هوشمند در دسترس باشد، ظرفیت شناختی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد، حتی زمانی که تلفن خاموش است. محققان این اثر را فرضیه فرار مغزها نامیده اند ...
ستاد مبارزه با مواد مخدر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۹    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان کرمان گفت: مشارکت گروه های مرجع برای افزایش کیفیت اقدامات و فعالیت های امر مبارزه با موادمخدر به ویژه پیشگیری از اعتیاد را لازم دانست.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: اقدامات ایجابی و اقناعی در قالب مجموعه برنامه های فرهنگی به منظور آگاه سازی جامعه برای جلوگیری از قرار گرفتن در دام اعتیاد توسط مجموعه های فرهنگی متولی امر در اولویت باشد.
استاندار خراسان شمالی گفت: هدف گذاری اصلی و نخست ستاد مبارزه با مواد مخدر استان برای سال جدید باید پیشگیری باشد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
کارزار رسانه ای والد آگاه ، فرزند ایمن با موضوع " آیا میدانی الان فرزندت کجاست؟ " دربهزیستی استان مرکزی آغاز شد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی هوراند از برگزاری نمایشگاه عکس با موضوع پیشگیری از اعتیاد در این شهرستان خبر داد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۳:۴۱    
اجرای طرح یاریگران زندگی در راستای آشنایی اعضاء نوجوان با موضوع پیشگیری از اعتیاد و آگاه سازی و هدایت تحصیلی برای اهداف بلند مدت در مرکز موچش برگزار شد.
معاون دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: برای ارائه مضامین ارزشمند پیشگیری از اعتیاد به جوانان و نوجوانان، حتما باید از ظرفیت هنر به ویژه ساحت شعر فارسی استفاده کنیم که جشنواره شعر نفس پاک گام محکمی در این راستا خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر شناخت نیاز جامعه برای انتقال مفاهیم را از مهمترین نیازهای حوزه مقابله با اعتیاد دانست و گفت: هنر و موسیقی بیش از هر متغیر دیگری امروز بر جوانان اثرگذار است و باید از این ظرفیت در حوزه پیشگیری از اعتیاد استفاده حداکثری شود.
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی رشت از کشف 4 کیلو و 180 گرم مواد مخدر در بازرسی از یک باب منزل مسکونی در یکی از محله های شهر رشت خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر ، سرهنگ محمود حافظی با اشاره به اینکه مبارزه با سوداگران مرگ و پیشگیری از اعتیاد همواره در اولویت مأموریت های پلیس قرار دارد ...
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
کارگاه پیشگیری اولیه اعتیاد با همکاری ادارهکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی در شرکت پتروشیمی ارومیه برگزار شد .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
محسن معادی رئیس اداره بهزیستی شهرستان دماوند با اشاره به اینکه آگاه سازی والدین یکی از راهکارهای پیشگیری از اعتیاد جوانان است، گفت: والدین باید از خطرهای اعتیاد آگاه شده و در مورد پیشگیری از آن احساس مسؤلیت کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به همت دفتر پیشگیری از اعتیاد معاونت امور توسعه پیشگیری ؛ جامعه هدف بهزیستی در شهرستان زرند با شرکت در کارزار رسانه ای از آموزشهای کارشناسان در این کارزار تحت عنوان " فرزند ایمن ، والد اگاه " بر خوردار شدند .
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۵:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
دبیر کارگروه اعتیاد وزارت کشور و شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اقدامات صورت گرفته توسط شهرداری مشهد در حوزه پیشگیری از اعتیاد، در کشور کم نظیر و ارزشمند بوده و این موضوع نشان از فهم مترقی آنها در حوزه آسیب های اجتماعی است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۴:۰۲    
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی با اشاره به آخرین روز از کارزار رسانه ای پیشگیری از اعتیاد با شعار والدآگاه، فرزند ایمن، گفت: ارتباط با گروه همسالان و دریافت تائید و حمایت آنها نقش بسیار موثری در نوع رفتار و شکل دهی به شخصیت نوجوانان دارد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۹:۴۳    
کارزاررسانه ای پیشگیری از اعتیاد آیا می دانی الان فرزندت کجاست ؟ خط ملی اعتیاد 09628
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: طرح آموزشی پیشگیری از اعتیاد با هدف توانمند سازی مدارس با اولویت مدارس کم برخوردار توسط 37 مدرس آموزش دیده برای 15 هزار دانش آموز همدانی در سال گذشته اجرا شد.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی واموربین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، درمراسم اختتامیه رقابتهای فوتسال جام رمضان که با حضور امام جمعه کیش ، مسئولین ادارت و نهادها وتیم های فوتسال جزیره کیش در شهرک سحر برگزار شد دبیرشورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کیش ورزش را کم هزینه ترین روش پیشگیری از اعتیاد دانست. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۰    
کارشناس پیشگیری و درمان اعتیاد معاونت توسعه پیشگیری بهزیستی خراسان رضوی ضمن اشاره به شروع مجدد کارزاررسانه ای پیشگیری از اعتیاد در استان خراسان رضوی، گفت: حضور بیرون ازمنزل نوجوانان بسیار با اهمیت و حساس است و والدین نباید از این موضوع غافل شوند ...
دولت   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۲۲    
رئیس جمعیت هلال احمر کشور با تاکید بر اهمیت پیشگیری از اعتیاد در جامعه می گوید: به طور کلی ما در جمعیت هلال احمر و از طریق سازمان جوانان این جمعیت سعی بر این داریم بخش مهمی از کارها را به موضوع اولویت دار و حساس پیشگیری از گرایش جوانان به مصرف مواد مخدر اختصاص دهیم چرا که باور داریم در مقایسه با ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور توسعه پیشگیری بهزیستی خراسان رضوی در خصوص اجرای کارزار رسانه ای پیشگیری از اعتیاد گفت: برای دومین بار کارزار رسانه ای پیشگیری از اعتیاد از تاریخ 14الی 26فروردین ماه 1403در استان خراسان رضوی با موضوع کلی "والد آگاه، فرزند ایمن" اجرا می گردد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۵۶    
وی درباره همکاری اش با ستاد مبارزه با مواد مخدر می گوید: سال گذشته بودکه ما درنمایشگاه ستاد مبارزه با مواد مخدر در خیابان حجاب به دعوت دکتر مومنی شرکت کردیم و در آنجا بود که مفتخر شدیم سفیر پیشگیری از اعتیاد باشیم. صالحی درباره فعالیت هایش در حوزه مبارزه با مواد مخدر تاکید می کند: ...
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال احمر کشورمان در گفت وگو با ما درباره برنامه ها و تفاهم نامه های این جمعیت با ستاد مبارزه با مواد مخدر می افزاید: بیش از10سال است که جمعیت هلال احمر و ستاد مبارزه با مواد مخدر به طور مستمر تفاهم نامه همکاری سالانه منعقد می کنند. ...
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۰    
استان سیستان و بلوچستان دستگیری 172 نفر از خرده فروشان مواد مخدر در اجرای طرح پاکسازی معابر شهری ویژه ایام نوروز جمع آوری و ساماندهی 1049 معتاد متجاهر که پس از مراحل قضایی و غربالگری به مراکز ترک اعتیاد منتقل شدند توزیع کتابچه و بروشور در ایستگاه های نوروزی ورودی شهرها ...
ستاد مبارزه با مواد مخدر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۵:۲۷    
کارزار رسانه ای پیشگیری از اعتیاد همراه با برپایی نمایشگاهی از انواع پوسترها و بروشورهای اطلاع رسانی و آگاه سازی از مضرات موادمخدر در ایام عید در یزد برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر نیازمند برنامه ریزی موثر و فرهنگ سازی است، گفت: مبارزه فراگیر و اطلاع رسانی به موقع، از اولویت های مسئولان برای رویارویی با معضل اجتماعی اعتیاد باشد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۱    
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی از اجرای مجدد پویش رسانه ای پیشگیری از اعتیاد از تاریخ 14لغایت 26فروردین ماه دراستان خراسان رضوی خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا - استاندار آذربایجان غربی گفت: پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر نیازمند برنامه ریزی موثر و فرهنگ سازی است به همین دلیل مبارزه فراگیر و اطلاع رسانی به موقع باید از اولویت های مسوولان برای رویارویی با این معضل باشد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۱:۱۴    
خط ملی اعتیاد 09628 از هر کجای ایران اگر سوالی درباره پیشگیری از اعتیاد یا درمان و بازتوانی اعتیاد دارید با ما تماس بگیرید.
ستاد مبارزه با مواد مخدر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۱    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان نقش صداوسیما را در حوزه پیشگیری از اعتیاد و تحقق رویکرد اجتماعی مبارزه با موادمخدر مؤثر خواند.
بام میبد   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کارزار رسانه ای پیشگیری از اعتیاد همراه با برپایی نمایشگاهی از انواع پوسترها و بروشورهای اطلاع رسانی و آگاه سازی از مضرات استفاده از مواد مخدر با همکاری اداره بهزیستی میبد و مراکز همسو در مکان تاریخی برج کبوتر خانه راه اندازی شد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مسعود فیروزی با حضور در برنامه زنده سفره های همدلی که ویژه افطار و قبل از اذان مغرب از صداوسیمای خراسان رضوی پخش میشود، ضمن تاکید بر مناسبت های دوم فروردین روز جهانی آگاهی از سندروم داون و 13فروردین روز جهانی اوتیسم، به تشریح خدمات و فعالیت های بهزیستی پرداخت ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، سرهنگ امیر وهاب زاده با بیان اینکه مبارزه با سوداگران مرگ و پیشگیری از اعتیاد همواره در اولویت مأموریت های پلیس قرار دارد، اظهار کرد: مجموعه انتظامی خط مقدم مبارزه با مواد مخدر است و در این راستا با عزم جدی و راسخ با این پدیده شوم مبارزه می کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان یزد گفت: کارزار رسانه ای پیشگیری از اعتیاد با شعار آیا می دانی الان فرزندت کجاست؟ در یزد برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۲    
همدان - ایرنا - معاون امور پیشگیری بهزیستی همدان گفت: وی ادامه داد: 230 هزار نفر از جمعیت حدود 2 میلیونی استان امسال تحت آموزش برنامه پیشگیری اجتماع محور اعتیاد قرار گرفتند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۱    
اهواز- ایرنا - مدیر کل بهزیستی خوزستان گفت: مرحله دوم کارزار رسانه ای پیشگیری از اعتیاد با عنوان "والد آگاه"، فرزند ایمن " همزمان با سراسر کشور در حال برگزاری است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - مدیر کل بهزیستی خوزستان گفت: مرحله دوم کارزار رسانه ای پیشگیری از اعتیاد با عنوان "والد آگاه"، فرزند ایمن " همزمان با سراسر کشور در حال برگزاری است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۸:۳۱    
ظهر امروز ،پس ازآیین عبادی _سیاسی نماز جمعه ، با حضور مدیر کل بهزیستی استان خوزستان و درمحل میز خدمت مستقر در مصلای مهدیه امام خمینی (ره) اهواز طرح کارزار رسانه ای پیشگیری از اعتیاد با موضوع والد آگاه، فرزند ایمن اجرا شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
طرح کارزار رسانه ای پیشگیری از اعتیاد والد آگاه، کودک ایمن با موضوع آیا می دانی فرزندت کجاست در محلات کم برخوردار با حضور مسئولین به میزبانی بهزیستی شهرستان دشتستان برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
طرح کارزار رسانه ای پیشگیری از اعتیاد با هدف آگاه سازی خانواده ها در خصوص پیشگیری از اعتیاد با همکاری بهزیستی و مرکز مثبت زندگی دگران در محلات مختلف شهر سنندج در حال برگزاری است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۶:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان استاندار سمنان گفت: طرح یاریگران زندگی یک کار جمعی و گروهی با محوریت مردم برای مبارزه با آسیب های اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- خانه یاریگران زندگی استان سمنان ویژه پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استان افتتاح شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۰۰:۴۰    
| گزارش صداوسیما از کارزار رسانه ای پیشگیری از اعتیاد