یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۶:۳۸Jan 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیشگیری از اعتیاد»

سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۴    
در راستای اجرای برنامه های پیشگیری از اعتیاد در نهادهای دولتی (کارمندیاری)بهزیستی و پیرو نشست های قبلی با مسئولین محترم بنیاد شهید سومین کارگاه تخصصی با حضور پرسنل شاغل در مرکز استان و شهرستانها برگزار گردید ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۱    
ایسنا/فارس مدیرکل بهزیستی استان فارس با اشاره به هزینه های سنگین جمع آوری، درمان و ساماندهی معتادان متجاهر و قابل مقایسه نبودن آن با هزینه های پیشگیری، استراتژی کنونی در بحث ساماندهی و درمان معتادان را اشتباه محض ارزیابی کرد.
روزنامه سراج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۵    
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان البرز با موضوع بررسی برنامه های پیشگیری از اعتیاد با حضور رحمانی مشاور استاندار و دبیر شورای هماهنگی در مدارس شهرستان البرز برگزارشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: برنامه های پیشگیری از اعتیاد نیازمند بازنگری و به روز رسانی جهت کارآمدی بیشتر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- با پیگیری شورای هماهنگی پیشگیری از اعتیاد، محسن قهرمانی، داور بازنشسته فوتبال به عنوان نخستین سفیر پیشگیری از اعتیاد در خراسان رضوی معرفی شد.
روزنامه سراج   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار همدان گفت : همه دستگاههای اجرایی و تشکلهای مردمی باید برای پیشگیری از اعتیاد برنامه داشته باشند و از ظرفیت های موجود بطورکامل استفاده کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه پیشگیری از اعتیاد کم هزینه تر از درمان است، گفت: طرح های پیشگیری و مقابله با اعتیاد در استان نیاز به بومی سازی دارد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
در راستای برنامه های توانمندسازی فکری وفرهنگی به جامعه هدف با رویکرد ارتقاء سطح آگاهی خانواده های تحت حمایت از آثار مخرب پدیده شوم اجتماعی اعتیاد فعالیت های مختلفی از طریق این نهاد انجام می گیرد .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۴    
در اجرای طرح اجتماع محور ذیفعان آن اجتماع مشارکت مستقیم دارند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در حوزه درمان گفت: طی دو سال گذشته بر اساس توافق ستاد با سازمان بسیج مستضعفین و به همت سپاه استان ها، مراکزی برای نگهداری و درمان معتادین متجاهر راه اندازی شده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۵    
کمیته فرهنگی پیشگیری از اعتیاد شهرستان ری با حضور رئیس پایگاه نهم مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در مجتمع فرهنگی هنری شیخ ابوالفتوج رازی شهرری برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۳    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان مراکز ترک اعتیاد تحت نظارت بهزیستی رفسنجان میزبان جمعی ازمسئولین ومقامات ارشد قضایی ونظامی رفسنجان بودند
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: در راستای ارتقاء سطح علمی همکاران مشاوره آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران کارگاه تربیت کادر متخصص پیشگیری از اعتیاد با هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان و همکاری مرکز مشاوره دانشگاه تهران برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۳    
گرگان - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان گفت که از ابتدای امسال تاکنون 200 هزار نفر از ساکنان استان از برنامه های فرهنگی در حوزه پیشگیری از اعتیاد بهره مند شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس از برگزاری سمپوزیوم کشوری (نشست تخصصی) روش های نوین پیشگیری از اعتیاد به صورت مجازی در شیراز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۸:۴۵    
شهرکرد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: برنامه های آموزشی در حوزه پیشگیری از اعتیاد باید از سنین پایین اجرا شود که برای توسعه آن باید از ظرفیت آموزش و پرورش و مهدهای کودک استان استفاده شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: استفاده از ظرفیت خیرین در حوزه درمان و پیشگیری از اعتیاد بسیار کارساز است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۴    
در نشست مشترک معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش و معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی مقرر شد؛ کارگاه آموزشی و توانمند سازی 450 مشاور و مربی مدارس شهر اراک با موضوع پیشگیری از اعتیاد و آسیب های فضای مجازی برگزار شود. ...
موج رسا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: در حال حاضر تعداد 187 محیط شهری ، روستایی، آموزشی و محیط کاری با جمعیتی بالغ بر 103 هزار و857 نفر تحت پوشش برنامه های پیشگیری اولیه از اعتیاد تحت آموزش قرار گرفته اند.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۱:۵۴    
فیروزی از برگزاری کارگاه آموزشی مهارت های فرزندپروری با محوریت پیشگیری از اعتیاد به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فسا خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۸:۴۲    
نشست مشترک رئیس اداره بهزیستی شهرستان دیّر و فرماندهی نیروی دریایی سپاه (ندسا) در خصوص بررسی آسیب های اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد در محیط اداری برگزار شد
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
هفتمین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان به ریاست دکتر فرزاد گوهردهی مدیر کل بهزیستی مازندران و با حضور نمایندگان دستگاه های عضو کمیته برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۳:۰۶    
روز سه شنبه مورخ 14 دیماه جلسه ای به منظور آشنایی اولیه مراکز مثبت زندگی با طرح اجتماع محور پیشگیری از اعتیاد درمحل دفتر ریاست اداره بهزیستی نظرآباد برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۰۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
چندی پیش رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ دلیل افزایش جمعیت معتادان متجاهر تهران را وجود مراکز DIC و شلترها، توزیع غذای رایگان بین آنها و ... اعلام کرد؛ موضوعی که واکنش کارشناسان عرصه پیشگیری از اعتیاد را دربرداشته چرا که نگاهی به فلسفه ایجاد مراکز مذکور حاکی از پیشگیری از شیوع ایدز ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۰۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کتاب باید ها و نباید ها با عنوان فرعی نقش والدین در پیشگیری از مصرف مواد و اعتیاد در فرزندان منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۴:۵۳    
تهران - ایرنا - معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکتهای مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر خواستار همکاری های مشترک اعضای بسیج دانشجویی کشور در پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی شد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۲۲:۵۱    
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، از روابط عمومی انجمن حمایت زندانیان میانه،همرمان با دومین سالگرد شهادت سردار دلها، مرد میدان شهید حاج قاسم سلیمانی و گرامیداشت دهه بصیرت با حضور محمودیان رئیس انجمن حمایت زندانیان میانه ...
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در نشست با سید قدیر مرتضوی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری؛ از برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر در این استان خبر داد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۸:۵۱    
پویش هر ایرانی یک سفیر پیشگیری از اعتیاد در استان سمنان آغاز بکار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان از آغاز کمپین هر ایرانی یک سفیر پیشگیری از اعتیاد در استان خبر داد و گفت: هیچ برنامه ای در دنیا بدون نگاه تیمی امکان پذیر نیست و به موفقیت نخواهد رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس کمیته توسعه مشارکت های مردمی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران که در مراسم افتتاح کمپین هر ایرانی یک سفیر پیشگیری از اعتیاد در دبیرخانه شورای هماهنگی استان حضور یافته بود طی سخنانی گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۱    
کرمانشاه - ایرنا - کارزار هر ایرانی یک سفیر پیشگیری از اعتیاد روز چهارشنبه با حضور نمایندگان سازمان های مردم نهاد، دفاتر تسهیل گری مناطق محروم و حاشیه نشین شهرکرمانشاه و مسئولان ذیربط همزمان با سراسر کشور در سرسرای ستاد شورای هماهنگی مبارزه با مود مخدر استان افتتاح و راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اصفهان گفت: 222 سازمان مردم نهاد (سمن) در این استان در زمینه پیشگیری از اعتیاد و کنترل و کاهش تقاضای مواد مخدر و روانگردان فعال است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۳:۵۳    
سنندج - ایرنا- کارزار اجتماعی سراسری آموزشی و اطلاع رسانی هر ایرانی یک سفیر پیشگیری از اعتیاد ، امروز چهارشنبه در مراسمی همزمان با سراسر کشور در کردستان هم فعال شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۰:۰۵    
مدیرکل دفتر توسعه مشارکت های مردمی و سازمان های مردم نهاد ستاد مبارزه با موادمخدر از ملی شدن کار زار هر ایرانی یک سفیر پیشگیری از اعتیاد در کشور خبر داد.
روزنامه سراج   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۸:۰۱    
هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان به ریاست معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی ، با حضور اعضای شورا ،رحمانی مشاور استاندار و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با دستور کار مدیریت آسیب های اجتماعی دراستانداری قزوین برگزارشد.
روزنامه سراج   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۷:۴۱    
هفتمین جلسه کمیته توسعه مشارکتهای مردمی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان به ریاست حبیبی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار و با حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ، اعضای کمیته و مدیران موسسات مردم نهاد فعال استان در استانداری قزوین برگزارشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار گچساران گفت: مهارت آموزی راهکاری برای پیشگیری از اعتیاد است.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۰۲:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه ایرنا از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد چکشیان در مراسم معارفه مدیرکل اجتماعی معاونت فرهنگی اجتماعی این وزارتخانه افزود: طرح کاج (کاهش اعتیاد جامعه کار و تولید) باید مورد توجه قرار گیرد. ...
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۲۲:۳۰    
شهرکرد (پانا) - برنامه های هفتمین دوره هفته مبارزه با اعتیاد و آسیبهایع اجتماعی در مدارس چهارمحال و بختیاری برگزار شد. معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهمیت بحث پیشگیری از اعتیاد و فرهنگسازی در خصوص عدم مصرف مواد مخدر دربین کودکان و نوجوانان گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل سازمان زندان های لرستان بر ضرورت همکاری مسئولین استان در پیشگیری از اعتیاد تاکید کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۲۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اگر سازمان های حمایتی نتوانند به خوبی در پیشگیری از اعتیاد موفق عمل کنند، افراد در معرض خطر قطعا وارد این چرخه شده و آلوده به مواد مخدر می شوند. نتایج پژوهش ها نشان می دهد گروه های مختلف جامعه در معرض این آسیب قرار دارند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی گفت: همانگونه که مشارکت مردم مهمترین عامل در کاهش شیوع کرونا بوده، پیشگیری و مبارزه با اعتیاد هم با مشارکت مردمی میسر است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۰۶:۵۱    
حوزه امور اجتماعی بهزیستی اسلامشهر با تعامل و همکاری شبکه بهداشت شهرستان اسلامشهر در راستای برگزاری جلسات و کارگاه های آموزشی با عناوین و موضوعات مختلف مربوط به جامعه هدف سازمان بهزیستی کارگاه آموزشی فرزندپروری مبتنی بر نوجوان سالم و پیشگیری از اعتیاد برگزار کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۰۹:۳۳    
کارگاه آموزشی طرح کیان (کارمند یاری) با محوریت پیشگیری از اعتیاد و شناساندن مواداعتیادآور ومضرات آنها در سالن اجتماعات بهزیستی شهرستان میناب برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۲۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
استاندار مازندران با بیان اینکه دارای ظرفیت ها و خصوصیات بارز و مثبت زیادی است و اعتیاد تهدید جدی برای سلامت و توسعه استان محسوب می شود، گفت: هر مازندرانی یک سفیر پیشگیری از اعتیاد باشد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۵:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: بررسی ها نشان می دهد اقدامات در حوزه فرهنگی و پیشگیری همگام با مبارزه پیش نرفته و عقب ماندگی در این زمینه داریم و کمی هم غفلت کردیم. ...
رسانه کلیک   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر، از همکاری و مشارکت ساترا برای نظارت بر فعالیت های پیشگیری از اعتیاد و عدم نمایش محتوای مواد مخدر در فضای مجازی خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۲:۰۴    
منیری گفت: لازم است محتوای مناسب از طریق نگارش داستان های قرآنی برای استفاده وعاظ و خطباء در 4 گروه مخاطب محور با محوریت پیشگیری از اعتیاد و بر مبنای آموزه ها و مهارتهای زندگی ، بهره گیری از آیات قصص قرآنی و روایات فراهم شود.