سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۲۲:۳۷Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پیشگیری از اعتیاد»

سازمان بهزیستی کشور   ۳ ساعت پیش    
با هدف ارتقاء سطح مهارت های ساکنین محلات کم برخوردار و حاشیه ای آزمون مربیان آموزش دیده طرح ارتقاء توانمندیهای شناختی _ رفتاری با موضوع پیشگیری از اعتیاد در بهزیستی بندرعباس برگزار شد .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۰ ساعت پیش    
طرح پیشگیری از اعتیاد در زنان دارای همسر معتاد (پازک) به منظور توانمند کردن و ارتقاء دانش زنان در محلات حاشیه نشین همزمان با گرامیداشت دهه فجر توسط بهزیستی استان یزد آغاز شد.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران از لزوم توجه ویژه به موضوع مصرف مواد مخدر در بین زنان خبر داد.
کارگاه یک روزه پیام بهبودی با موضوع پیشگیری از اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایوان و انجمن معتادان گمنام (na) این شهرستان برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیشگیری بهزیستی اردبیل از آغاز اجرای طرح "ارتقاء توانمندیهای شناختی و رفتاری" در زندان مرکزی اردبیل خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۲۸    
گارگاه آموزشی طرح کیان (کارمند یاری) با محوریت پیشگیری از اعتیاد و شناساندن مواد اعتیادآور و مضرات آنها توسط موسسه راز رویش زندگی در سالن اجتماعات جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۵:۳۴    
جلسه پیشگیری از اعتیاد در محیط کار ویژه کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران قزوین برگزار شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۸:۳۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی محمد امین بابایی مدیر کل استان گفت : در راستای توسعه خدمات اجتماعی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در جامعه کارو تولید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۱۶    
از فعالان پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدرشهرستان دلیجان در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان تجلیل شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور در هشتاد و هفتمین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر با تاکید بر خروج از تکصدایی و رسیدن به هم صدایی، گفت: باید از ظرفیت NGO و CBOها در زمینه پیشگیری و اطلاع رسانی استفاده شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۱    
کارگاه آموزشی تربیت کادر متخصص پیشگیری از اعتیاد و آسیبهای اجتماعی به همت بهزیستی شهرستان ورامین و همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر جنوب شرق استان تهران و معاونت سیاسی و امنیتی فرمانداری ویژه در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه این شهرستان برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۳۸    
کارگاه های آموزشی تخصصی پیشگیری از اعتیاد در مراکز بهزیستی شهرستان قدس برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۳۱    
جلسه آموزشی پیشگیری از اعتیاد اینترنتی، توسط رئیس پلیس امنیت اخلاقی در مرکز شبه خانواده دختران سرای امید سعادت بهزیستی شهرستان پردیس برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۴۷    
روز چهارشنبه پنجم بهمن ماه اجرای طرح اجتماع محور با آموزش پیشگیری از اعتیاد ویژه زنان خانه دار و مددجویان تحت پوشش بهزیستی، به همت مرکز مثبت زندگی کد 4603 واقع درمصطفی آباد، در حسینیه محله مسکن مهر برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
نخستین خانه یاریگران زندگی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به عنوان مرکز تخصصی فعال در امر پیشگیری از اعتیاد و اتاق فکر و نمایشگاه دائمی پیشگیری امروز/یکشنبه/ در اردوگاه فاطمه الزهرا (س) زاهدان افتتاح شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۲    
علیجانی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی لاهیجان گفت: پیشگیری از اعتیاد باید به عنوان یک اصل قرار گیرد زیرا پیشگیری هزینه های به مراتب کمتری نسبت به درمان دارد.
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۸:۲۲    
اعتیاد کودکان در ایران، آمار اعتیاد کودکان در ایران و امکان درمان اعتیاد کودکان و راهکارهای احتمالی پیشگیری از اعتیاد کودکان. کودکان در خطر اعتیاد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۱:۱۶    
به منظور اطلاع رسانی، آگاهسازی و تلاش برای کاهش آسیبهای اجتماعی، طرح اجتماع محور با موضوع پیشگیری از اعتیاد در هشت محله شهرستان ملارد توسط مرکز مثبت زندگی 1302 بهزیستی اجرا شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد در ادامه؛ رویکرد اصلی ستاد مبارزه با موادمخدر را پیشگیری از اعتیاد عنوان و تاکید کرد: مبارزه متوازن با معضل موادمخدر در بخش های مقابله با عرضه، پیشگیری از اعتیاد، درمان و توانمندسازی و صیانت اجتماعی از بهبودیافتگان باید مورد توجه قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۶:۵۹    
ایسنا/لرستان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان گفت: پیشگیری از اعتیاد نیازمند یک عزم همگانی است.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۹    
فرهنگسرای یاریگران زندگی اقدام به برگزاری کارگاههای خانواده بالنده ویژه والدین درروزهای یکشنبه هر هفته کرده است .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- معاون سیاسی استاندار خراسان جنوبی بر اهتمام جدی دستگاه های اجرایی در زمینه پیشگیری از اعتیاد و کمک به بهبود یافتگان تأکید کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۰:۱۱    
پاکدشت (پانا)- دومین کارگاه آموزشی پیشگیری اولیه از اعتیاد و رفتارهای پرخطر، با حضور رابط مشاوران مقطع ابتدایی پاکدشت، در سالن اجتماعات کتابخانه امام جعفر صادق(ع) برگزار شد. ...
میگنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در مبحث اعتیاد تاب آوری چارچوبی را در زمینه پیشگیری از اعتیاد و حتی درمان مطرح می کند تاب آوری می تواند با تقویت عوامل محافظت کننده در محیط کودک همراه با ارتقاء مهارت های زندگی و توانایی های شخصی وی توسعه یابد
سینا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس پیشگیری از اعتیاد پاسخ داد، خانواده سالم قادر است به نیازهای اعضای خود از جنبه های مختلف پاسخ گوید، در چنین خانواده هایی فضای مقتدرانه ای وجود دارد، اما در عین اقتدار از انعطاف لازم برخوردار است، قبل از اینکه تصمیمی گرفته شود که بر تمامی اعضای خانواده تأثیر بگذارد ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۲۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مراسم افتتاحیه کمپین هر ایرانی یک سفیر پیشگیری از اعتیاد در ارومیه با حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی و فرماندار ارومیه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۸:۲۵    
با هدف مردمی سازی مبارزه با مواد مخدر و تمرکز بر پیشگیری به جای درمان، کارزاری اجتماعی در کشور و آذربایجان غربی اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: طرح ویژه نوروزی را در حوزه پیشگیری از اعتیاد در دست اقدام داریم که به زودی به استان ها ابلاغ خواهد شد و انتظار داریم که دبیران شوراهای هماهنگی اجرای آن را در دستور کار داشته باشند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۶:۰۱    
دوره تربیت مربی و پیشگیری از اعتیاد با سخنرانی علی اکبر کجباف مدیر پردیس های دانشگاه فرهنگیان در خانه معلم شماره سه استان اصفهان همزمان با سومین سالروز شهادت سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد .
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۸:۰۰    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان با اشاره به برگزاری 35 جلسه آگاه سازی و پیشگیری از اعتیاد در مدارس استان در یک ماه گذشته، گفت: آموزش های پیشگیری از اعتیاد در مدارس از اولویت های آموزشی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۰۸:۳۷    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ، در این سمینار دکتر علی عربی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز بیان داشت: متاسفانه در بسیاری از مطالعات صورت پذیرفته عوامل گرایش به اعتیاد در سطح فردی و روانشناختی مورد نظر قرار گرفته است و از این رو با توجه به یافته های حاصل ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: با توجه به ماهیت آسیب اجتماعی اعتیاد و برای پیشبرد امر پیشگیری، نیازمند بازنگری در برنامه ها و ارایه طرح های خلاقانه و نوآور هستیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
صبح روز دهم دی ماه نشست تخصصی اجرای برنامه های گسترده پیشگیری از اعتیاد در محیط های مختلف اعم از نهادهای دولتی و سایر مکان های عمومی با حضور ناخدا یکم منصور لشنی فرمانده مرکز آموزش تخصص های دریایی رشت، سیدمهدی مهدی خدمت بین دانا مدیرکل بهزیستی گیلان، آریا طوفانی معاون توسعه پیشگیری ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۰۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، حجت الله محمدزاده سرپرست معاونت توسعه و پیشگیری بهزیستی قم با اشاره به فعالیت های این معاونت در سازمان بهزیستی قم اظهار داشت ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۰۱:۳۱    
پاکدشت (پانا) - سرپرست مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی شهرستان پاکدشت از برگزاری کارگاه دو روزه به منظور بازآموزی و توانمندسازی کارشناسان، مشاوران و رابطان مشاور با موضوع پیشگیری از اعتیاد در این منطقه خبر داد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۰۸:۴۶    
طرح پیشگیری از اعتیاد در مدارس شهرستان دماوند توسط بهزیستی این شهرستان در حال اجراست.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۰۰:۰۱    
پاکدشت(پانا)- اولین دوره آموزشی توانمندسازی مربیان شرق استان تهران، با موضوع پیشگیری از اعتیاد، با حضور کارشناس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی و جمعی از کارشناسان، مشاوران و دبیران شهرستان های شرق استان تهران در کانون شهدای فرهنگیان پاکدشت برگزار شد. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان، صبح امروز جلسه و کلاس توجیهی پیشگیری از اعتیاد در محیط کار در قالب کارمند یاری (طرح کیان) ویژه اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان ؛با همکاری اداره کل بهزیستی با حضور کارکنان اداره کل ذامپزشکی جنوب کرمان در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بافق گفت: پیشگیری از شیوع و اعتیاد جوانان به مواد مخدر نیازمند برنامه ریزی تخصصی و مناسب است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۳:۳۱    
به گزارش قم پرس .,در جریان دیدار سید صادق میرئی سرپرست بهزیستی استان قم با محمدرضا حصیری سرپرست منطقه قم ، میرئی ضمن تشریح خدمات بهزیستی به 35 هزار نفر از جمعیت استان در بخشهای مختلف توانبخشی ، اجتماعی و پیشگیری ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۰۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به رصد هوشمند پیشگیری از اعتیاد در دانشگاه ها گفت: حراست برای برخورد با شبکه های توزیع مواد مخدر است و مأمور برخورد با سیگار کشیدن دانشجو نیست.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۱۳:۴۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه: در این جلسه به پیگیری مصوبات قبلی پرداخته شد. سپس دکتر پایدار معاون پیشگیری این اداره در زمینه بررسی و ارزیابی شاخص های پیشگیری از اعتیاد در استان که یکی از مهم ترین آسیب های استان کرمانشاه می باشد مطالبی را ارائه نمودند. ...
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اجتماعی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با اشاره به لزوم آموزشی اقشار مختلف در حوزه پیشگیری از مواد مخدر، گفت: 467 جلسه آموزشی در حوزه مواد مخدر برای اقشار مختلف برگزار شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با موادمخدر بر لزوم توجه به سلامتی و سبک زندگی پویای مردم از طریق آموزش تاکید کرد و گفت: در این مسیر با تقویت عوامل بازدارنده، به پیشگیری از اعتیاد در جامعه کمک کنیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۲۲:۲۳    
کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد در محیط کار ( کیان ) در جزیره هرمز برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی تربیت مربی پیشگیری از اعتیاد در محیط کار در بهزیستی هرمزگان برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
روز سه شنبه 29 آذرماه جلسه برنامه های اجتماع محور پیشگیری از اعتیاد در مناطق پرآسیب با هدف بررسی موانع پیش رو توسط کارشناسان دفتر پیشگیری و درمان اعتیاد و تسهیل گران مؤسسات مجری برگزار شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۳:۳۳    
برگزاری پنجمین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری اعتیاد به مواد مخدر استان با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی و دبیر شورای مواد مخدر استان و رئیس کمیته پیشگبری از اعتیاد به مواد مخدر در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۲:۲۶    
آزاد گفت: آگاهی بخشی و اقدامات پیشگیری از اعتیاد باید در اولویت کانون های فرهنگی هنری مساجد برای داشتن خانواده های سالم باشد.
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۹:۱۴    
در مورخ بیست و ششم آذر سال جاری، کارگاه آموزشی تاب آوری برای نوجوانان تحت پوشش موسسه کودکان ساحل بهشتی، به همت خانه تاب آوری ایرانیان و با تدریس دکتر جواد طلسچی یکتا (مدیر و موسس خانه و باشگاه تاب آوری ایرانیان) برگزار شد. ...