دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۰۶:۴۱May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پلیس مبارزه با مواد مخدر»

روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی ویژه کیش با بیان اینکه پلیس نفس قاچاقچیان مواد مخدر را قبل از ورود به جزیره می برد، گفت: طی 2 ماه نخست سال جاری کشفیات مواد مخدر در کیش حدود 6.5 برابر افزایش یافته است. ...
همدان پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان با همکاری اطلاعاتی انتظامی البرز یک دستگاه خودرو حامل 200 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک را در ورودی شهر همدان توقیف کردند | اشراف اطلاعاتی و تعامل عملیاتی 2 رویکرد موثر فراجا است که ظرفیت گسترده ای را برای مبارزه با پدیده شوم موادمخدر ایجاد کرده است
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 200 کیلوگرم مواد مخدر تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان و انتظامی البرز خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از توقیف سه دستگاه خودرو و کشف 200 کیلوگرم تریاک در عملیات ماموران این پلیس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از توقیف 3 دستگاه خودرو و کشف 200 کیلو تریاک در عملیات مأموران این پلیس خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از کشف 195 هزار و 600 عدد قرص اعتیادآور که در بار قفل درب ریلی یک دستگاه کامیون جاساز شده بود خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی گفت: تیم های مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در اقدامی اطلاعاتی به سرنخ هایی از قاچاق محموله مواد مخدر به مشهد دست یافتند و موفق به کشف 110 کیلو و 800 گرم مواد مخدر شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی نهاوند از کشف بیش از یک کیلوگرم تریاک و دستگیری 4 نفر در عملیات های پلیسی توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۱   + ۳۵ سایت دیگر  
ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان در عملیاتی موفق به دستگیری 7 سوداگر مرگ و کشف بیش از یک تن موادافیونی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۱۶    
پلیس مبارزه با مواد مخدر پرو چندین کیلوگرم کوکائین را در بسته هایی با پرچم نازی کشف و ضبط کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
گناوه- فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان گناوه و استان لرستان، یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی و مقدار 105 کیلو گرم تریاک کشف شد.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پلیس البرز, سردار حمید هداوند گفت: در پی اقدامات مشترک اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب و شهرستان ساوجبلاغ، تعدادی از افراد سابقه دار فعال در زمینه خرید و فروش مواد مخدر در شهر جدید ” هشتگرد ” شناسایی شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جانشین پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری شروری در شرق تهران با 16 کیلوگرم مواد روانگردان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۰:۰۴    
جانشین فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر پایگاه دهم تهران بزرگ و فارس، 57 کیلوگرم حشیش کشف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف بیش از 81 کیلو تریاک از یک دستگاه خودروی مزدا در بزرگراه آزادگان خبر داد و گفت: در این عملیات، یک قاچاقچی سابقه دار دستگیر شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۰:۰۳    
بیرجند (پانا)- فرمانده انتظامی"سربیشه" از کشف 49 کیلو و 900 گرم تریاک در عملیات مشترک با مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد. سرهنگ"محمودرضا صالحی" افزود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
رشت- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و کشف 153 کیلو و 672 گرم انواع مواد مخدر در این استان خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف 82 کیلوگرم تریاک و حشیش در عملیات مشترک پلیس استان مرکزی و فارس خبر داد.
فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: با هوشیاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین، محموله 371 کیلوگرمی هروئین که از مرزهای شرقی به مقصد ارومیه بارگیری شده بود، زمین گیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۵    
پلیس مبارزه با مواد مخدر پاکستان (ANF) در چندین عملیات 421 کیلو انواع مواد مخدر را کشف و ضبط کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان فارس از توقیف وانت مزدا و کشف 163 کیلو و 600 گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر ویژه شرق تهران و فارس خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان نیز از دستگیری خرده فروش سابقه دار مواد مخدر در شهرستان سمنان خبر داد.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان “میانه” از دستگیری 2 قاچاقچی و کشف 14 کیلو تریاک در عملیات ماموران این فرماندهی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده پلیس فرودگاه های پلیس پیشگیری فراجا از کشف بیش از 14 کیلو گرم موادمخدر در دو محموله از سوی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر مستقر در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی (ره) خبر داد.
تمدن لر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لرستان از کشف 4 کیلو و 100 گرم هرویین در شهرستان بروجرد خبر داد . به گزارش تمدن لر، سردار "یحیی الهی" در گفت و گو با خبرنگاران ، اظهار کرد: در اجرای طرح مبارزه با توزیع کنندگان مواد مخدر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز از کشف بیش از 2 هزار گرم شربت تریاک در بازرسی از یک عطاری در حصارک کرج خبر داد، دگفت: با هماهنگی مقام قضایی واحد مورد نظر پلمب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: یک زن و مرد که 2 کیلو و 370 گرم مواد مخدر را به صورت بلعی آماده کرده بودند، به دام پلیس افتادند.
هورگان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۶    
جانشین فرمانده انتظامی استان از توقیف سواری پژو و کشف 97 کیلو حشیش در عملیات ضربتی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نی ریز خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از کشف یک کیلو و 314 گرم تریاک و دستگیری یک نفر در یک عملیات پلیسی توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
رشت - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از کشف 45 کیلوگرم تریاک در رودبار خبر داد و گفت: در این رابطه 2 نفر دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نیرو های پلیس مبارزه با مواد مخدر ترکیه در عملیات گسترده در استانبول 150 نفر را بازداشت کردند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از کشف 65 کیلوگرم هروئین و شیشه از یک منزل مسکونی در جنوب غرب تهران خبر داد.
هاژه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۸:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش هاژه به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از توقیف یک محموله بزرگ ماده مخدر شیشه در شهرستان ارومیه خبر داد و گفت: وزن این محموله 117 کیلوگرم است. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۸    
رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان البرز از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و دستگیری 5 نفر در روستای "نصرت آباد" توسط ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این شهرستان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۳    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از دستگیری یک قاچاقچی موادمخدر و کشف 13 کیلو گرم مواد مخدر صنعتی شیشه در شهرستان هویزه خبر داد.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان قزوین از هوشیاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در کشف 28 کیلو و 500گرم تریاک از بار هندوانه یک دستگاه کامیون بنز خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی گلستان گفت: در اجرای طرح بازدید از صنوف و عطاری های گرگان چهار هزار قرص غیر مجاز کشف و چهار واحد متخلف پلمب شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از دستگیری 2 توزیع کننده مواد مخدر و کشف 3 کیلو و 260 گرم ماده مخدر هروئین در یک عملیات مأموران انتظامی در شهرستان اراک خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
طی عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان تهران، 95 کیلو و 150 گرم تریاک در کامیونی در بزرگراه، کشف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
کرج- پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز گفت: از یک کامیون در محورهای مواصلاتی شهر کرج 18 کیلو و 900 گرم مواد مخدر کشف شد.
حادثه 24   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
حادثه 24 - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف محموله مواد مخدر تریاک به وزن 133 کیلوگرم با کار اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه خبر داد. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف 67 کیلو تریاک در میان بار هندوانه و دستگیری 2 قاچاقچی خبر داد.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان میانه گفت: در بازرسی از مخفیگاه توزیع کننده مواد مخدر 2کیلوگرم تریاک کشف شد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۳    
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از کشف محموله مواد مخدر تریاک به وزن 133 کیلوگرم با کار اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری یک نفر قاچاقچی مواد مخدر و کشف 198 کیلو تریاک در عملیات ماموران این پلیس خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف محموله مواد مخدر تریاک به وزن 133 کیلوگرم با کار اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از کشف محموله مواد مخدر تریاک به وزن 133 کیلوگرم با کار اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشراف اطلاعاتی و انجام اقدامات تخصصی اعضای یک باند مسلح و حرفه ای قاچاق، که قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر را از شهرستان های ایرانشهر و سیب و سوران به مناطق مرکزی کشور داشتند را شناسایی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۱:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف سواری پژو و کشف 132 کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر بوشهر و فارس خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گلستان از کشف 452 کیلوگرم انواع مواد مخدر در سه عملیات جداگانه پلیس خبر داد و گفت: این عملیات ها با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های گلستان، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان انجام شد.