چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۰۷:۵۷Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پلیس مبارزه با مواد مخدر»

کیهان   ۱۰ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری 4 سوداگر مرگ و کشف یک تن و 412 کیلوگرم مواد مخدر در درگیری با قاچاقچیان مسلح خبر داد. سرتیپ احمد طاهری افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های سیب و سوران و خاش ...
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ علی احمدپور، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان از انهدام باند 5 نفره خانوادگی قاچاق موادمخدر در شهرستان رشت خبر داد و گفت: بیش از 16 کیلوگرم هروئین و شیشه در بازرسی از خودرو و منزل این افراد کشف شد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها – خراسان رضوی - فرمانده انتظامی استان از کشف 944 کیلوگرم انواع موادمخدر و دستگیری 7 سوداگر مرگ در عملیات مشترک پلیس خراسان رضوی با پلیس مبارزه با موادمخدر استان سمنان در شهرستان سبزوار خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف یک محموله بزرگ مرفین از یک دستگاه کامیونت در بزرگراه فتح خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از کشف سیگار های الکترونیکی حاوی روغن حشیش خبر داد و گفت: بایستی بازه نگهداری معتادان متجاهر در مراکز درمانی به منظور بهبودی کامل، حداقل یک تا 2 سال افزایش یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
در عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان اراک یک کیلو و 800 گرم تریاک از دو توزیع کننده مواد مخدر کشف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: ما اگر با قاچاقچی مواد مخدر برخورد نکنیم، سونامی مواد مخدر کشورهای اروپایی را از بین می برد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۲۴    
نشست خبری سردار مجید کریمی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در آستانه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر سه شنبه 1 تیر 1400 با حضور اصحاب رسانه در محل فرماندهی پلیس مبارزه با مواد مخدر برگزار شد ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۱۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: انهدام یکی از بزرگترین باند های مواد مخدر
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان زرندیه از یک واحد عطاری غیر مجاز 2856 عدد انواع قرص کشف کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از کشف قرص لاغری گلوریا حاوی مواد مخدر متامفتامین خبر داد و گفت: در سه ماهه نخست سال جاری 5 هزار و 500 کیلوگرم شیشه کشف کردیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۳۳    
تهران-ایرنا- سردار مجید کریمی رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر امروز سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران، به سوالات مطرح شده پاسخ داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: در سال گذشته 12هزار و 850 میلیارد تومان و در سه ماه نخست سال جاری، سه هزار و 700 میلیارد تومان به بنیانهای مالی قاچاقچیان مواد مخدر ضربه وارد شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در رابطه با مصرف قرص لاغری با برند "گلوریا" و استفاده از سیگارهای الکترونیک حاوی ماده مخدر حشیش هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۱:۳۱    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: در یک سال گذشته یکهزار و 10 تن انواع مواد مخدر در کشور کشف شد و رکورد جهانی را در کشفیات مواد مخدر شکستیم.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اعلام خبر کشف 300 تن مواد مخدر در سه ماهه اول سال جاری از دستگیری 179 نفر از عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اعلام خبر کشف 300 تن مواد مخدر در سه ماهه اول سال جاری از دستگیری 179 نفر از عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
ایرنا: رییس پلیس مبارزه با موادمخدر از کشف 300 تن انواع مواد مخدر در سه ماه سال جاری خبر داد و گفت: پلیس قرص های لاغری و سیگارهای الکترونیکی که بسیار مخرب هستند را شناسایی و کشف کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۰:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اعلام خبر کشف 300 تن مواد مخدر در سه ماهه اول سال جاری از دستگیری 179 نفر از عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۰:۱۷    
گروه استان ها –کرمان – سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 48 کیلو شیشه در ایستگاه بازرسی "مرصاد" در سه راهی "راین" خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: در سال 99، 8 نفر از همکاران ما به شهادت رسیده و 30 نفر در عملیات ها مجروح شده اند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۱:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از کشف 5500 کیلوگرم مخدر شیشه در ماموریت های پلیس طی سه ماهه اول سال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان امروز از کشف بیش از 16 کیلوگرم هروئین و شیشه در رشت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۴:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف یک محموله 258 کیلوگرمی مرفین از یک کامیونت در برگراه فتح خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۴:۰۴    
فرمانده انتظامی استان گفت: درعملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین و کرمان 20 کیلو و400 گرم تریاک کشف شد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
گروه ناجا- رئیس مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر از دستگیری دو نفر قاچاقچی و کشف 230کیلوگرم ماده مخدر از نوع متامفتامین(شیشه) در یک عملیات ضربتی خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۲۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری سه سوداگر مرگ و کشف 968 کیلوگرم مواد مخدر در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان مواد مخدر خبر داد. سرتیپ احمد طاهری اظهارداشت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر سیب و سوران و ایرانشهر با اشراف اطلاعاتی خود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۵۱    
ایسنا/آذربایجان غربی سرپرست اداره فرآورده های طبیعی ،سنتی و مکمل معاونت غذا و داروی علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: با تلاش ها و زحمات همکاران این معاونت و همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر دو باب عطاری متخلف در خرداد ماه سال جاری پلمب شد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف 209 کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه در "غرب تهران" و دستگیری 2 سوداگر مرگ خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها _ اصفهان _ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از دستگیری اعضای باند 3نفره قاچاق مواد مخدر و کشف 175 کیلو تریاک در عملیات مشترک ماموران این فرماندهی خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سرهنگ غلامحسین عرب ظهر پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی گرمسار ضمن بیان اینکه با هماهنگی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان ردپای انتقال یک محموله مواد مخدر به پلیس گرمسار گزارش داده شد، ابراز داشت: پلیس با در دست داشتن اطلاعات لازم ...
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین از دستگیری یک مسافر اتوبوس و کشف 8 کیلو و 900 گرم تریاک خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر گلستان 388کیلوگرم تریاک در استان کشف و ضبط کردند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا : رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف 101 کیلو و 600 گرم تریاک و دستگیری 2 قاچاقچی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا :جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از انهدام باند توزیع و فروش مواد افیونی در محله شوش تهران و کشف بیش از 38 کیلو تریاک و حشیش خبر داد .
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۲:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
136کیلوگرم هروئین در درگیری مسلحانه پلیس کشف شد فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف 136 کیلوگرم هروئین در درگیری مسلحانه تیم های عملیاتی پلیس با سوداگران مرگ در زاهدان خبر داد. ...
اقتصاد آنلاین / کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان "فردیس" از کشف بیش از 38 کیلو حشیش و دستگیری 2 نفر در این رابطه خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - عبدالوهاب حسنوند بیان داشت: در پی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه سه تن از سوداگران مرگ در منطقه "مسعودیه " پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران عملیات ویژه این پلیس رسیدگی به موضوع را برعهده گرفتند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان یک دستگاه خودرو پژو حامل موادمخدر را در محور خانمیرزا به بروجن متوقف کردند و در همین راستا سه قاچاقچی نیز دستگیر شدند.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها_ اصفهان _ فرمانده انتظامی اردستان از کشف حشیش توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با همکاری اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: جانشین انتظامی استان همدان گفت: عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری پلیس شهرستان فامنین در یک عملیات موفق به کشف 23 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین در فامنین از توابع استان همدان شدند. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۷:۰۹    
رکنا: رئیس سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران با بیان این که حصارکشی دور بوستان شوش با درخواست پلیس مبارزه با مواد مخدر انجام شده است، تصریح کرد: با توجه به این که ما مخالفت خود را با حصارکشی دور پارک شوش صراحتا به پلیس و دادستانی اعلام کرده ایم ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۰:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ازکشف یک تن و 306 کیلوگرم مواد مخدر در درگیری مسلحانه پلیس استان با قاچاقچیان مواد مخدر خبر داد. سرتیپ احمد طاهری اظهارداشت: ماموران انتظامی ایرانشهر ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ طالب قلی زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طی سه ماهه نخست تاکنون 20 کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل 12 کیلوگرم تریاک،و هشت کیلوگرم شیشه و حشیش در این شهرستان کشف و ضبط شده است. وی ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در راستای مبارزه با سوداگران [...]
عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان با همکاری اطلاعاتی پلیس شرق تهران قاچاقچیان را در حال انتقال 428 کیلو تریاک با استفاده از یک دستگاه تاکسی دستگیر کردند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
ایلنا: رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر از کشف محموله ای از دارو و شربت های غیر مجاز خبر داد. سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" بیان داشت: روز گذشته ماموران گشت جاده پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ حین گشت زنی در محورهای مواصلاتی به تهران و کنترل خودروهای عبوری در حوالی پاسگاه نعمت آباد به یک دستگاه ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا : رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف 84کیلو و 500گرم تریاک و دستگیری یک قاچاقچی مواد افیونی در اتوبان "شهیدهاشمی " تهران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از ساماندهی 150 معتاد متجاهر زن در تهران خبر داد و گفت: 850 معتاد متجاهر زن دیگر در شهر رها هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۹   + ۲۸ سایت دیگر  
با تلاش و رصد اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان،، سرکرده یک باند سازمان یافته و بین المللی قاچاق و ترانزیت مواد مخدر شناسایی و دستگیر شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی آذربایجان غربی گفت: سه کیلوگرم مواد مخدر از نوع هرویین در ارومیه کشف و سه نفر در این باره دستگیر شد