جمعه ۱۵ اسفندساعت ۱۱:۲۲Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «روان گردان»

آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۸    
شیوع کووید-19 و خانه نشینی میلیون ها انسان، حس کسالت و اضطراب ناشی از همه گیری، سبب افزایش روی آوردن بسیاری از افراد به مواد روان گردان شده است.
خودرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۵:۵۳    
میزان جرایم نقدی رانندگی برای کسانی که خلاف قانون و مقررات رانندگی می کنند، متفاوت و بر اساس خطرناک بودن و حادثه ساز بودن نوع رانندگی دسته بندی و تعیین شده است. در کشور ما بالاترین نرخ جریمه رانندگی متعلق به رانندگی در حالت مستی یا مصرف داروهای روان گردان و افیونی می باشد . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۸:۰۶    
فرمانده انتظامی شهرستان خاش از دستگیری عامل توزیع و پخش داروهای غیر مجاز و روان گردان در این شهرستان خبر داد.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به کشف 140هزار عدد قرص روان گردان گفت: در موضوعات آسیب های اجتماعی و امر به معروف و نهی از منکر و موضوعات از این دست باید بیش از 26 دستگاه پای کار باشند در حالی که بیشتر انتظارات از نیروی انتظامی است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
همدان- فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 16 کیلو گرم مواد مخدر تریاک و سه کیلوگرم مواد روان گردان شیشه در دو عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 16 کیلو گرم مواد مخدر تریاک و 3 کیلوگرم مواد روان گردان شیشه در دو عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با دستگیری 3 نفر و توقیف 3 دستگاه خودرو سبک خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی با اشاره به این که امسال 18 تن و 549 کیلوگرم موادمخدر در استان کشف شده است گفت: چهار تن از این مواد مخدر از نوع روان گردان بوده که 50 درصد نسبت به سال گذشته رشد را نشان می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان گفت: طی سال جاری 263 کیلوگرم مواد روان گردان در استان زنجان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 222 درصد افزایش دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۱:۰۸   + ۳۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به اجرای طرح اقتدار 2 و دستگیری 103 نفر از اراذل و اوباش غرب استان تهران و کشف 18 قبضه سلاح جنگی، گفت: در همین راستا 472 دستگاه ماینر و بیش از 21 هزار قرص روان گردان کشف شد.
اول فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
پلیس مبارزه با مواد مخدر از کشف نوع خطرناک و جدیدی از ماده مخدر شیشه ، خبر داده است. تولیدکنندگان مواد مخدر، این بار برای جلب مشتری و به دام انداختن جوانان، دست به تولید ماده روان گردان شیشه ، با رنگ های جذاب و متفاوت زدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه از لزوم برخورد با توزیع مواد مخدر و روان گردان در برخی از عطاری های کرمانشاه خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۰:۲۸    
حوزه/ محمدلو گفت: در حقیقت دشمنان قسم خورده اسلام برای براندازی نظام جمهوری اسلامی و اصل ولایت فقیه و در نتیجه سلطه بر ایران اسلامی و استفاده از ذخایر آن با انواع واقسام شیوه ها ازجمله ماهواره ها، شبکه های مجازی و قرص های روان گردان و.. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۷:۲۹    
اردبیل _ ایرنا _ دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گفت: 99 مرکز درمان سوء مصرف موادمخدر و روان گردان در این استان فعال بوده و علاوه بر درمان ارائه خدمات مصاحبه انگیزشی ، گروه درمانی و خانواده درمانی از طریق کارشناسان دوره دیده و پزشکان متخصص می دهند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۷:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مرد 45 ساله ای که در یک جنایت هولناک زن جوانی را با کارد میوه خوری در سیرجان به قتل رسانده بود، تسلیم پلیس شد. بنا بر این گزارش و براساس تحقیقات اولیه مشخص شد متهم عصر دوشنبه هنگام مصرف مواد روان گردان به علت توهم ناشی از مصرف مواد افیونی شیشه با چند تکه سنگ ضرباتی را به سر مقتول وارد کرد و در ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- دبیرشورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدراستان بوشهر گفت: در 9 ماه گذشته 11 تن و 27 کیلوگرم انواع مواد مخدر و 38هزار حبه قرص روان گردان اعتیاد آور در این استان کشف شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
برای اولین بار در دنیا، پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی مشهد توانستند کیت تخصصی بر پایه آپتاسنسور جهت تشخیص مواد مخدر و روان گردان تولید کنند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۷:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
خراسان: آمارهای کشفیات مواد مخدر صنعتی طی امسال ، حکایت از سونامی وحشتناک هروئین، شیشه و قرص های روان گردان دارد که زنگ های خطر جدی را درباره تغییر الگوی مصرف مواد مخدر در کشور به صدا در آورده است. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۹:۰۶    
زنجان | آیا می دانید ماده مخدر گل سرطان زاست و جزو روان گردان ها محسوب می شود ؟
صبای سلامت   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
صبای سلامت – اعتیاد و روابط جنسی محافظت نشده، زمینه ساز خطر ابتلا به اچ آی وی است . تزریق مشترک مواد مخدر شایعترین راه انتقال ایدز است . بنا بر گفته کارشناسان استفاده از سرنگ مشترک در مصرف کنندگان تزریقی مواد مهمترین راه انتقال اچ آی وی در ایران شناخته می شود . ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان متخصص مغز و اعصاب با اشاره به علائم ابتلا به آنوریسم مغزی، گفت: مصرف سیگار، الکل و قرص های روان گردان از عوامل ایجاد کننده آنوریسم مغزی است.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۲۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار زنجان با تاکید بر مقابله جدی با کشت مواد روان گردان گل در استان زنجان گفت: موضوع کشت این مواد روان گردان نباید ساده گرفته شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۸:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از دستگیری یک زوج قاچاقچی مواد مخدر با کشف 810 گرم شیشه خبر داد و گفت: متهمان در پوشش مسافر اقدام به قاچاق مواد روان گردان شیشه از شرق کشور می کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه میناب از کشف 693 مشروبات الکلی و 3 کیلوگرم مواد روان گردان (شیشه) طی سه عملیات جداگانه در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب از دستگیری یکی از عناصر اصلی توزیع شیشه در محله شوش تهران خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهم در شرق پایتخت یک کیلو و 950 گرم مواد روان گردان شیشه کشف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سری جدید مجموعه انیمیشن "کیخان" ماجرای انتقام مرد جوان نخبه ای از مواد مخدر روان گردان است که هر هفته شنبه تا چهارشنبه از شبکه امید پخش می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
گالیکش- دادستان گالیکش گفت: 6 محل مصرف مواد مخدر و روان گردان در گالیکش بسته شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم بر ضرورت نگاه عالمانه در مواجهه با مسأله اعتیاد به مواد مخدر تاکید کرد و گفت: متأسفانه باورهای غلط، سهولت در دسترسی و نیز وجود زمینه های اقتصادی و اجتماعی موجب گرایش جوانان به مصرف مواد مخدر صنعتی و روان گردان شده است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: از پایان نامه تحصیلات تکمیلی ارشد و دکترا مرتبط با موضوع موادمخدر و روان گردان حمایت می کنیم.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سردار علی ابراهیمی روز شنبه در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همچنین در این روز 110 هزار عدد انواع قرص روان گردان امحا شد. وی با اشاره به عملکرد پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی بیان کرد ...
خبر معتبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۹:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از کشف شکلات هایی با جاسازی روانگردان های بسیار مخرب با تی ، اچ، سی بالا خبر داد و گفت: در این رابطه 3 نفر شناسایی و دستگیر شده اند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اجتماعی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با اشاره به انهدام باند بزرگ روان گردان در زنجان گفت: از این باند بیش از 53 کیلو گرم کشف و ضبط شد.
پلیس مبارزه با مواد مخدر باندی را دستگیر کرده است که به اسم قرص های لاغری، مواد روان گردان شیشه و مشتقات تریاک را به خورد افراد ساده لوح می دادند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ کیومرث پاکدل روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، اطلاعی در خصوص توزیع قرص روان گردان توسط یکی از شهروندان دریافت و پیگیری موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی اضافه کرد: ماموران با انجام تحقیقات لازم موفق شدند یک نفر متهم را شناسایی و در [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا - 6 تن انواع مواد مخدر صنعتی و پیش سازهای این مواد که در چند رشته عملیات پلیس در خراسان رضوی کشف و ضبط شده بود طی مراسمی در مشهد امحاء گردید.همچنین 2 هزار و 700 کیلوگرم انواع مواد مخدر غیر دارویی و روان گردان کشف شده در استان مازندران همزمان با هفته نیروی انتظامی در قائمشهر سوزانده شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران صبح امروز 2700 کیلوگرم از مواد مکشوفه مخدر و روان گردان توسط نیروی انتظامی در جنب رودخانه تلار قائم شهر امحا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - 2 هزار و 700 کیلوگرم انواع موادمخدر غیردارویی و روان گردان کشف شده در استان مازندران طی 2 سال گذشته ، امروز پنجنشبه همزمان با هفته نیروی انتظامی با حضور فرمانده انتظامی و اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در قائمشهر سوزانده شد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
18 تن موادمخدر صنعتی و روان گردان غیرقابل استحصال در شهرستان برخوار امحا و نابود شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته نیروی انتظامی، نمایشگاه کشفیات مواد مخدر و روان گردان پلیس مبارزه با موادمخدر آذربایجان غربی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صدا و سیما ؛ با اشراف اطلاعاتی ماموران نیروی انتظامی، بیش از 2 تن و 700 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد که امروز مواد غیر دارویی آن به آتش کشیده شد. این مواد از نوع حشیش، شیشه، گل، مواد صنعتی و قرص های روان گردان است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۲    
فرمانده انتظامی شهرستان خاش از کشف 2 هزار و 604 عدد انواع قرص های غیرمجاز و روان گردان در این شهرستان خبر داد.
مهرصبا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۰:۰۵    
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، فاطمه قلی پور گنجه لو در گزارشی نوشت: صدای سوز آهش، دل هر شنونده ای را به درد می آورد؛ سوزهای از ته دلش، ناله های سوزناکش، حاکی از دل رنج کشیده اش داشتند. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
محمود عباسی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار قضایی ایرنا، اتهام این افراد را قاچاق مواد مخدر عنوان کرد و به افرادی که به کشور های آسیای میانه و منطقه قفقاز سفر می کنند هشدار داد مجازات های سنگینی در قبال ارتکاب جرم بویژه قاچاق مواد مخدر و مواد روان گردان در انتظار [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۸:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی به والدین در ارتباط با مصرف انواع قرص های روانگردان و ماده مخدر گل در محیط های آموزشی هشدار داد و گفت: خانواده ها فقط به مصرف شیشه در قشر جوان متمرکز نشوند، چرا که ممکن است، مصرف این قرص ها به دلیل ریز بودنشان، از چشم والدین پنهان بماند.
برترین ها / آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: اسامی مختلف مواد مخدر و روانگردان ها فقط برای ایجاد جذابیت و فریب افراد است وگرنه اکثر آنها روانگردان بوده و قدرت تخریبی بالا دارند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دانشگاه برکلی آمریکا نخستین مرکز علم و آموزش عمومی روانگردان ها را با هدف شناخت و تاثیر روان گردان ها بر مغز و افزایش آگاهی عمومی در مورد مضرات جبران ناپذیر آن بر مغز راه اندازی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۵:۳۵    
ایسنا/خراسان شمالی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: مصرف قرص های روان گردان در این استان بیشتر در میان دانش آموزان و قشر جوان شیوع دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در یک پیام توئیتری بار دیگر نامزد دموکرات ها را هدف حملات خود قرار داد و او را به مصرف مواد روان گردان متهم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
فوق تخصص مغز و اعصاب با اشاره به علائم ابتلا به آنوریسم مغزی گفت: مصرف سیگار، الکل و قرص های روان گردان از عوامل ایجاد کننده آنوریسم مغزی است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۶:۲۷    
کنکور نامی آشنا برای تمامی دانش آموزان نامی که به همراه خود استرس می آورد. استرسی که عواقب جبران نا پذیری دارد و ما از آن بی خبریم. استرسی که بر روان جوانان تاثیر می گذارد و ذهن آن ها را مشغول می کند ...