شنبه ۰۲ تیرساعت ۰۶:۲۰Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد مبارزه با مواد مخدر»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۷:۵۰    
علی ایلکا سرپرست فدراسیون ورزش روستایی، عشایری و بازی های بومی محلی با همراهی وحید محمدی رئیس هیئت ورزش های روستایی استان کرمان با کوروش احمد یوسفی دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان دیدار و گفتگو کرد.
سینما خانه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر در پیامی از مسابقه سرنخ قدردانی کرد. به نقل از روابط عمومی برنامه، مسابقه سرنخ که پیشتر مورد قدردانی رئیس پلیس آگاهی فراجا و 10 نماینده مجلس شورای اسلامی قرار گرفته بود، این بار از جانب ستاد مبارزه با مواد مخدر تحسین شد. محمد [...]
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر با بیان اینکه مانایی درمان اعتیاد در مراکز نگهداری معتادین ماده 16 که دارای اشتغال و حرفه آموزی بوده، بیشتر است، گفت: راهبرد اصلی باید پیشگیری از اعتیاد باشد تا کسی به چرخه اعتیاد وارد نشود.
دکتر محمد جمالو در چهل و سومین جلسه کمیته تخصصی زنان و خانواده ستاد مبارزه با موادمخدر که با حضور نمایندگان دستگاه های عضو کمیته در مرکز درمان، اشتغال و صیانت از خانواده طراوت زندگی بانوان برگزار شد ...
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، به همت بسیج صداوسیمای فارس کارگاه آموزشی آگاه سازی عوارض و آسیب های مصرف مواد مخدر صنعتی با آموزش سرهنگ سلامی از ستاد مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی فارس سه شنبه 22 خرداد، ساعت 8:30 در سالن شهید رکنی برگزار شد. ...
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر در پیامی درگذشت والده سردار بهمن کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس را تسلیت گفت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۸:۴۱    
در ادامه روند جلسات شهرستانی، جلسه شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت با حضور رئیس بهزیستی و ادارات متبوعه در محل فرمانداری برگزار گردید.
استانداری ایلام   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
در دیدار استاندار ایلام با دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری مطرح شد؛ ✔️تامین اعتبار لازم برای تکمیل، تجهیز و راه اندازی مرکز ماده(16 ) شهر ایلام و اختصاص یک دستگاه خودرو به این مرکز ...
سینا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اولین رویداد ملی نوآوری اجتماعی راه نو که با محوریت پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی در جامعه دانشجویی با تأکید بر سراهای دانشجویی است به مرحله پیش رویداد رسید. ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
️نشست حمید تماری قاضی ویژه رسیدگی و پیگیری حقوق عامه دادسرای مرکز استان بوشهر با اعضای کمیته درمانی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر و مسئولین کمپ های ترک اعتیادی که مشمولین ماده 16 را پذیرش می کنند. ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
در راستای هم افزایی و اتخاذ وحدت رویه و مدیریت منابع مالی، اعتبارات، منابع انسانی و برنامه های تحولی در حوزه پیشگیری از اعتیاد و مقابله با قاچاق و عرضه مواد مخدر صبح امروز تفاهم نامه همکاری فی مابین معاونت اجتماعی و پیشگیری وقوع جرم دادگستری کل استان و دبیرخانه ستاد مبارزه با مواد مخدر استان سیستان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی از توقیف بیش از 1000 دستگاه خودروی حامل مواد مخدر در استان در سال 1402 خبر داد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان دانش آموزی شهر تهران با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور در راستای رسالت خود با درج شعار "همه با هم نه به اعتیاد " به روی پیراهن دانش آموزانی که همراه با بازیکنان تیم های پرسپولیس تهران و مس رفسنجان وارد زمین فوتبال شده حامل پیام بیائید یاریگر هم باشیم؛ بودند.
ستاد مبارزه با مواد مخدر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۵:۲۲    
دکتر اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در پیامی سی و پنجمین سالروز ارتحال معمار کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) و سالروز قیام خونین پانزدهم خرداد را تسلیت گفت.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه درخصوص سوءمصرف مواد مخدر در کشور باید شیوع شناسی انجام شود، گفت بدون شیوع شناسی نمی توان آماری را ارائه کرد، زیرا هرگونه اظهارنظری بدون مستند علمی و پژوهشی در در حد حدس و گمان است.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شهریار(پانا)- اولین سالن تیراندازی دولتی در شهرستان شهریار، با حمایت ستاد مبارزه با موادمخدر کشور، فدراسیون ورزش های روستایی عشایری و اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار در دینارآباد شهریار کلید خورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: رئیس جمهور شهید با حضور در جلسات ستاد مبارزه با مواد مخدر همواره بر برخورد با تمامی انواع قاچاق موادمخدر و ترانزیت به خارج از کشور تاکید داشتند.
معاون دبیرکل و مدیر اجرایی دفتر مقابله با موادمخدر و جرم سازمان ملل متحد (UNODC) و نماینده کشوری این دفتر در نامه های جداگانه ای شهادت سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران را به دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر و دولت جمهوری اسلامی ایران تسلیت گفتند.
به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، سردار مجیدی در بازدید از مرکز درمان و صیانت کوثر نهاوند گفت: ما در این مرکز به دنبال رفع دغدغه مددجویان پس از ترخیص هستیم و در این زمینه پیگیر تسهیل اعطا وام اشتغالزایی به مددجویان هستیم . ...
598   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۵    
رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: مردم داری و مردم باوری عمیقا در شهید رئیسی دیده می شد و همین موضوع زمینه ساز روحیه جهادی ایشان در اجرای ماموریت ها بود. ایشان توقف ناپذیر بودند.
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: شهادت آیت الله رئیسی در مسیر خدمت گواه روحیه مردمی این شهید عالیقدر است و او به تمام معنا تواضع به مردم و تلاش برای رفع مشکلات مردم را در اولویت کاری خود قرار داد و به راستی مردم را ولی نعمت خود می دانست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در پیامی شهادت آیت الله رئیسی و همراهان ایشان را تبریک و تسلیت گفت.
دکتر اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با صدور پیامی شهادت رئیس جمهور مردمی آیت الله رئیسی و هیئت همراه را تبریک و تسلیت گفت.
ستاد مبارزه با مواد مخدر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۳:۲۵    
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر در پیامی برای سلامتی دکتر ابراهیم رییسی و همراهان ایشان، آرزوی سلامتی کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۷    
در ادامه روند جلسات شهرستانی ، جلسه شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان شاهین دژ با حضور بهزیستی و ادارات متبوعه برگزار گردید.
ستاد مبارزه با مواد مخدر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۵    
مدیر مرکز نوآوری و کارآفرینی ستاد مبارزه با موادمخدر از برپایی نمایشگاه دستاوردهای تحولی شرکت های دانش بنیان همزمان با سالروز جهانی مبارزه با موادمخدر خبر داد.
قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: اقدامات بسیار ارزشمندی در حوزه پیشگیری از اعتیاد به ویژه در آموزش وپرورش انجام شده اما تا رسیدن به نتیجه مطلوب فاصله بسیار زیاد است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان با حضور دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر پارکینگ مرکزی خودروهای توقیفی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان همدان به افتتاح و بهره برداری رسید.
ستاد مبارزه با مواد مخدر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۱:۵۵    
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر با بیان اینکه نرخ شیوع اعتیاد در استان همدان پایین تر از میانگین کشوری است، گفت: آمادگی مردم این استان برای مشارکت در پیشگیری از اعتیاد بالا است و از هر طرح و پیشنهادی در حوزه پیشگیری استقبال می کنیم.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۹:۲۲    
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور با بیان اینکه اعتیاد خودش یک آسیب است اما باعث بروز آسیب های دیگر نیز می شود، عنوان کرد: هم اکنون شاهد این هستیم که علت اصلی 55 درصد از طلاق ها در کشور مسئله اعتیاد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۹:۰۵    
در راستای اشتغالزایی معتادان متهاجر کارگاه تولیدی و اشتغالزایی مرکز بازپروری ماده 16 کبودراهنگ با حضور سردار اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر کشور گفت: تقویت، کیفیت بخشی و توسعه مراکز نگهداری ماده 16 معتادان در کبودرآهنگ و نهاوند در دستور کار باشد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: هر چند اولویت های اصلی ستاد مقابله با معتادان متجاهر است اما تلاش راهبردی این مجموعه باید بر موضوع پیشگیری معطوف شود چرا که افق روشنی برای جهان در این باره نمی بینیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۳۵    
در راستای اشتغالزایی معتادان متهاجر کارگاه تولیدی و اشتغالزایی مرکز بازپروری ماده 16 کبودراهنگ با حضور سردار اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور به بهره برداری رسید.
ستاد مبارزه با مواد مخدر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۲۵    
کارگاه حرفه آموزی مرکز نگهداری درمان و کاهش آسیب ماده 16 کبودرآهنگ با حضور دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر و استاندار استان همدان افتتاح شد.
ستاد مبارزه با مواد مخدر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۵    
در سفر دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر به همدان، ساختمان جدید شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این استان افتتاح شد.
ستاد مبارزه با مواد مخدر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۵    
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر صبح امروز برای افتتاح ساختمان جدید شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر و افتتاح مرکز اشتغال مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان کبودرآهنگ وارد همدان شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۸:۴۴    
قم (پانا) - آیین تقدیر از برترین های سیزدهمین دوره جشنواره نوجوان سالم و یاریگران زندگی ویژه مدارس دخترانه با حضور علیرضا کاظمی، قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری، علیرضا رحیمی مدیرکل آموزش وپرورش و جمعی دیگر از مسئولان در تالار آموزش خانه معلم قم برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۶:۵۴    
آیین اختتامیه سیزدهمین دوره جشنواره نوجوان سالم و یاریگران زندگی با حضور علیرضا کاظمی قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری، علیرضا رحیمی مدیرکل آموزش وپرورش و جمعی دیگر از مسئولان در تالار آموزش خانه معلم قم برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه این ستاد برنامه ویژه ای برای پیشگیری در حوزه اعتیاد بانوان و جوانان دارد، گفت کمیته ویژه زنان و خانواده ستاد مبارزه با مواد مخدر تشکیل شده است که محوریت آن مشاوران زبده و متخصص است.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
قم (پانا) – قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری گفت: اثر وجودی نماز ابتدا در خود انسان و بعد در جامعه متجلی شده و ایمنی فرد را در برابر آسیب های اجتماعی بیشتر می کند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۲    
رنجبر دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان در گردهمایی مربیان مسئول مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر اهمیت نقش مربیان در کاهش آسیب های اجتماعی تاکید کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ذبیح الله مجاهد، سخنگوی طالبان، در واکنش به اظهارات رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر ایران، خواستار همکاری دو کشور برای مقابله با قاچاق مواد مخدر شد. او گفت: "مبارزه با مواد مخدر نیازمند همکاری های دوجانبه است."
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۷    
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر در دیدار با رزا اتنبایوا اظهار کرد که سازمان ملل متحد موضوع موادمخدر را به عنوان یک تهدید جدی در نظر بگیرد.
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۰    
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: میزان کشفیات مواد مخدر نشان می دهد میزان تولید مواد مخدر در افغانستان تغییر خاصی نکرده و برای جلوگیری از تولید مواد مخدر صنعتی در افغانستان باید جلوی واردات پیش ساز های این مواد از کشور های اروپایی به افغانستان را گرفت.
ستاد مبارزه با مواد مخدر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۶    
مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: جشنواره یاریگران زندگی به منظور تحقق راهبرد نوین مردمی سازی فرآیند پیشگیری از اعتیاد برگزار می شود.
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با رزا اتانبایوا، نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور افغانستان، در محل این ستاد دیدار و گفت وگو کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۲:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان آذربایجان غربی گفت: این استان جزو استان های موفق و پیشرو در مبارزه با موادمخدر است و مردم شریف آن بیشترین آمادگی را برای مشارکت در طرح های پیشگیری از اعتیاد دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: فرهنگ سازی از طریق آموزش و پرورش و رسانه ملی و همچنین پیشگیری جزو اولویت های مبارزه با اعتیاد و مصرف مواد مخدر است .