چهارشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۲:۱۶Dec 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد مبارزه با مواد مخدر»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل درمان ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: برنامه جدی برای افزایش ظرفیت وجود دارد درحال حاضر ظرفیت مراکز نگهداری و درمان معتادان متجاهر در تهران از حدود 4 هزار مرکز به حدود 15 هزار مرکز رسیده است.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۶:۴۰    
مدیرکل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر از کیک حشیش می گوید. مدیرکل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر از کیک حشیش می گوید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر ضمن تشریح انواع "کانابیس ها"، عوارض جبران ناپذیر مصرف آنها را تشریح کرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرفوری: تویسرکان منش، مدیرکل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر می گوید: این ماده مخدر در طیف فراوانی از فرآورده ها مثل لوسیون، اسپری، شامپو، صابون و حتی روغن های ماساژ استفاده می شود!
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس طرح شیوع شناسی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور، استان کهگیلویه و بویراحمد دارای 2/3 درصد افراد معتاد معادل 12 هزار نفر است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۰:۰۰    
شهردار تهران در جلسه بررسی معضلات اجتماعی با رویکرد ساماندهی معتادان متجاهر، مهم ترین موضوعات این بخش را مطرح کرد. به گزارش پایگاه خبری شهر؛ علیرضا زاکانی با تأکید بر این نکته که باید دست در دست هم دهیم تا کار ساماندهی معتادان متجاهر را به سرانجام برسانیم، گفت: در این جلسه نمایندگانی از استانداری ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرری ایرنا دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: برای تکمیل چرخه اعتیاد معتادان، نباید هیچ مواد مخدر به اصطلاح کم خطری جایگزین مواد پرخطر در کمپ های ترک اعتیاد شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سردار اسکندر مومنی دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور و سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ یکشنبه 14 آذر 1400 از مرکز بازپروری مهر سروش که افراد معتاد را پس از سم زدایی کامل و مهارت آموزی به آغوش خانواده برمی گردانند؛ بازدید کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه نگهداری و بازپروری معتادان متجاهر جزو وظیفه پلیس نبود و نیست، از افزایش ظرفیت نگهداری و بازپروری معتادان متجاهر در مرکز مهر سروش خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور، درخصوص نحوه پرداخت وام اشتغال معتادان به مددجویان مرکز سروش، گفت: سازمان بهزیستی متولی آن است و در این راستا اعلام آمادگی کرده است و ان شاء الله در بازدید بعدی از مرکز سروش، مسئولان بهزیستی هم حضور داشته باشند و اطلاعات ریز آن را ارائه دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با موادمخدر از پخش محتوای پیشگیری از اعتیاد در ابتدای فیلم های نمایش خانگی نمآوا خبر داد و گفت: این پیام ها در اول فیلم ها با موضوع مواد مخدر، سیگار، روان گردان ها و خشونت زیاد است به مدت هفت ثانیه پخش می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کمیته فرهنگی پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به ریاست دکتر اسدالله حیدری مدیرکل بهزیستی استان البرز و با حضور معاون پیشگیری بهزیستی، نماینده شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، نماینده نیروی انتظامی، نماینده دادستانی، نماینده سازمان زندانها، نماینده فرهنگ و ارشاد، نماینده صداوسیما ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۳:۵۰    
آموزش و پرورش و ستاد مبارزه با مواد مخدر در عرصه مبارزه با استعمال دخانیات به کمک طرح ملی پاد آمدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۱    
معاون درمان و کاهش آسیب ستاد مبارزه با مواد مخدر به همراه دیگر مسئولین ستاد مبارزه با مواد مخدر از مرکز اقامتی طلوع سبز رهایی بازدید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنرانی سردار سرتیپ بهمن کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در آیین گرامیداشت هفته بسیج که در ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری انجام شد را در ادامه مشاهده می کنید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر شهید گمنام با حضور سردار مومنی در محل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز (سه شنبه) پیکر یک شهید گمنام دوران دفاع مقدس در ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری تشییع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس اعتیاد را حربه دشمنان برای از کار انداختن جوانان دانست و گفت: در ستاد مبارزه با موادمخدر باید بسیجی وار حرکت کرد زیرا دشمن همه توان خود را برای گسترش موادمخدر بکار می بندد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۸:۵۰    
مدیرکل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: برخی ادعا ها مبنی بر درمان تضمینی و چند روزه اعتیاد نوعی شیادی و کلاهبرداری است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر بر افزایش ظرفیت مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادان اخوان از 1800 نفر به 2200 نفر تاکید کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ علی رحمانی گفت: طرح یاریگران زندگی با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی و اعتیاد در 504 مدرسه سطح استان قزوین با هماهنگی آموزش و پرورش اجرا می شود. ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۴۳    
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر بر توسعه همکاری های ایران و قطر در مبارزه با موادمخدر تاکید کرد و گفت: علاوه بر پلیس؛ گمرک و دستگاه های امنیتی دو کشور نیز در امر مبارزه با یکدیگر همکاری کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۳۳    
ملارد- دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به افزایش ظرفیت نگهداری معتادین متجاهر در مراکز ماده 16 دولتی سراسر کشور گفت: طبق آمار 60هزار معتاد متجاهر شناسایی شده در کشور وجود دارد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۱۴    
رکنا:معاون مقابله با ورود و عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور در دیدار با استاندار اصفهان گفت: در مدیریت جهادی اصفهان همیشه زبانزد است، در 8 سال دفاع مقدس اصفهانی ها به حق خوش درخشیدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از وجود 60 هزار معتاد متجاهر در کشور خبر داد و گفت: تاکنون 70 درصد معتادان متجاهر ساماندهی شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
ملارد- دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به اینکه پس از پروسه درمان، دوره های مهارت آموزی از اهمیت ویژه ای برخوردار است گفت: درمان در مراکز ترک اعتیاد بدون مهارت آموزی کافی نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با موادمخدر به اجرای برنامه زیست پویا با مشارکت دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد خبر داد و گفت: آموزش مهارت های زندگی و خود مدیریتی و تاب آوری به نوجوانان عامل مهمی در پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۲:۲۰    
معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: اعتیاد به مواد مخدر سنتی و صنعتی در اصفهان در حال گسترش است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت در امر مبارزه با موادمخدر باید از همه ظرفیت ها استفاده کرد و یکی از این ظرفیت ها نیز بنیاد شهید است، خانواده شهدا و ایثارگران نیز می توانند در پیشگیری از اعتیاد موثر باشند. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۲:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری فی ما بین بنیاد شهید و امور ایثارگران با ستاد مبارزه با مواد مخدر عصر روز شنبه 6 آذرماه با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر به امضا رسید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۵:۲۰    
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر در پیامی هفتم آذر، روز نیروی دریایی را به فرماندهی و کارکنان پرتلاش این نیرو تبریک گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۸:۱۶    
مدیرکل حقوقی و اموال ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: تا مصادره کل اموال قاچاقچیان تبدیل به قانون نشود اطاله دادرسی این پرونده ها و همچنین مال اندوزی قاچاقچیان ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۵:۳۱   + ۶۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام منتظری با بیان اینکه بیش از 14 هزار خودرو در پارکینگ های ستاد مبارزه با مواد مخدر در حال حاضر توقیف هستند، گفت: 80 درصد خودرو های توقیفی باید تا پایان سال تعیین تکلیف شوند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - دادخدا سالاری، دادستان عمومی و انقلاب مرکز کرمان در نشست کمیته حقوقی و قضایی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اظهار کرد: عدم تعیین تکلیف و خسارت های وارده به خودرو های توقیفی موجود در پارکینگ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری میزان - یدالله موحد، رئیس کل دادگستری کرمان در نشست کمیته حقوقی و قضایی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اظهار کرد: در حال حاضر دو هزار و 500 خودرو در پارکینگ در شرایط نامساعدی در حال نگهداری هستند و لازم است که ستاد مبارزه با مواد مخدر نگاه ویژه ای به این موضوع داشته باشد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران نوشت: مدیرکل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: پایه داروهایی که در عطاری و بدنسازی ها برای لاغری تجویز می شود عمدتا شیشه است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا:مدیرکل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: پایه دارو هایی که در عطاری و بدنسازی ها برای لاغری تجویز می شود عمدتا شیشه است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: پایه داروهای لاغری که در باشگاه های بدنسازی، عطاری ها و آرایشگاه های زنانه تجویز می شود عمدتا شیشه (مت آمفتامین) است!
دولت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر روابط بین الملل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: مبارزه با جریان غیرقانونی موادمخدر با تکیه بر اصل مسئولیت مشترک ، وظیفه ای است که تمام کشورها، اعم از کشوری که در آن کشت و تولید می شود، و کشورهای واقع در مسیر ترانزیت و مصرف کننده، باید به آن عمل کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب کرمان گفت: عدم تعیین تکلیف کالاهای توقیفی و رسوبی در انبار سازمان های مربوطه از جمله اموال تملیکی، گمرکات، ستاد مبارزه با مواد مخدر و غی از مصادیق تضییع اموال عمومی و بیت المال است و دادستانی این استان از باب حفظ حقوق عامه بصورت ویژه به این موضوع ورود می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر با تاکید بر اینکه آموزش مهارت های زندگی در پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی اهمیت بسزایی دارد، گفت: آموزش این مهارت های زندگی به نوجوانان و جوانان به خصوص در محلات آسیب دیده، عامل مهمی در زمینه ارتقاء سلامت روانی جامعه است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۹:۱۲    
ایسنا/سیستان و بلوچستان طی بازدیدی که توسط شهردار زاهدان، فرمانده نیروی انتظامی استان، دادیار حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان، دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر و مدیرعامل شرکت گاز استان از گرمخانه شهرداری زاهدان به عمل آمد؛ ضمن ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته در این مکان ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
علی رحمانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در کمیته مبارزه با مواد مخدر استان قزوین در مورد این موضوع مباحثی مطرح شده و قرار است که خود این مراکز ابتدا برای برگزاری دوره های آموزشی و پیشگیری از اعتیاد اقدام کنند. وی اضافه کرد: ستاد مبارزه با مواد مخدر استان قزوین نیز [...]
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
حمیدرضا دهقانی نیا که در برنامه رویداد سخن می گفت، با اشاره به تصمیم هفته گذشته ای که میان ستاد مبارزه با مواد مخدر و قوه قضائیه به ریاست اژه ای اتخاذ شد، اظهار کرد: بر این اساس مقرر شد سازمان بازرسی کل کشور به همراه نماینده مقیم قوه قضائیه در ستاد، به موضوعات ورود کرده و پیگیری لازم را صورت دهند ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۳:۴۷   + ۳۹ سایت دیگر  
استاندار تهران در پیامی درگذشت پدر سردار سرتیپ پاسدار اسکندر مومنی دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر را تسلیت گفت.
مجلس شورای اسلامی   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت پدر سردار سرتیپ پاسدار اسکندر مومنی دبیر ستاد مبارزه با موادمخدر را تسلیت گفت.