یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۳:۴۳Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد مبارزه با مواد مخدر»

وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۹:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون تیراندازی با تاکید بر بهره گیری از توان هیات های استانی اظهار داشت: در مرحله نخست 5 روستا از هر استان را تجهیز و امکانات رایگان را به روستاها خواهیم برد، معتقدم اگر از هر روستا 500 دختر و پسر جذب این رشته شوند، یک ظرفیت خوب برای استعدادیابی خواهیم داشت
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۳۲    
دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور با حضور در برنامه صف اول شبکه خبر سیما، عملکرد ستاد مبارزه با مواد مخدر در یک سال گذشته را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان گفت: طرح ساماندهی معتادین متجاهر در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان از جمله طرح های مورد تاکید دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور است که در استان گیلان نیز با همکاری دستگاه های مختلف با جدیت در حال اجراست.
جهانی پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۴    
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: در چند سال اخیر قاچاقچیان موادمخدر تمایل فراوانی برای استفاده از مسیر دریائی دارند و از این بابت، بنادر ایران و پاکستان مورد تهدید هستند، بنابراین دو کشور باید ، همکاری قاطع و لازم داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه علیرغم فرمان منع کشت از سوی طالبان، سطح زیر کشت در افغانستان به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته و افزایش چشمگیر قیمت ها، انگیزه مضاعفی را برای کشاورزان به وجود آورده است، گفت: ضمن آن که در سال های اخیر، افغانستان علاوه بر کشت و تولید مواد افیونی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگر ارشد موسسه کادراس با تاکید بر لزوم تدوین استراتژی کلان رسانه ای از سوی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: نگاه افراطی بیمار پنداری معتادان منجر شده هرگونه مسئولیتی از عهده آنان در ذهن برخی اقشار برداشته شود این در حالیست که در این خصوص نیاز به توجیه رسانه ها و تدوین سیاست مخدری رسانه ای سازمان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر ایران گفت: ایران و روسیه با توجه به موقعیت جغرافیایی و سیاست های شرارت آمیز قدرت های استکبار جهانی، در معرض پیامد های زیانبار مصرف موادمخدر قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: ایران و چین از نفوذ و منابع خود برای متقاعدسازی سران افغانستان برای توقف کشت موادمخدر و همچنین پایبندسازی شان به تعهدات موجود استفاده کنند.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۲۷    
وین- ایران پرس: سند پنج ساله همکاری ایران و سازمان ملل متحد عصر چهارشنبه بین اسکندر مومنی، دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ایران و خانم (غدا والی) مدیر اجرایی دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد در وین امضا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف حدود 716 تن انواع مواد مخدر و روان گردان در سال 2022 خبر داد .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۵۰   + ۳۴ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر گفت:طبق گزارش دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد، سطح زیر کشت خشخاش در افغانستان 32 درصد افزایش یافته و پیش سازهای شیمیایی به یک تجارت دو سویه تبدیل شده است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وین- ایران پرس: دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ایران گفت، دیدگاه، دستاودها و مطالبات جمهوری اسلامی ایران از سازمان ملل و جامعه جهانی در نشست سالانه کمیسیون موادمخدر بیان می شود.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۱    
وین- ایران پرس: نشست سالانه کمیسیون موادمخدر سازمان ملل متحد با حضور اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر ایران در وین، پایتخت اتریش، آغاز به کار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه مجمع خیران یاریگران زندگی برای استفاده از ظرفیتهای مسئولیت اجتماعی و کارآفرینان اجتماعی در عرصه مدیریت آسیب های اجتماعی به ویژه اعتیاد فعال شده ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۳:۱۶    
قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در امور فرهنگی و پیشگیری، توسعه مشارکت های مردمی و درمان گفت: سامانه جامع نماد یکی از مدرن ترین، مجهزترین، هوشمندترین و جامع ترین سامانه های کشور است و باید تلاش کرد این سامانه در گفتمان مدرسه و خانواده مورد توجه قرار گیرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۵:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
سردار مسعود زاهدیان در گفت وگو با ایران اکونومیست، ضمن اشاره به کشف و ضبط 654 تن انواع موادمخدر در 11 ماه سال جاری توسط سازمان های مقابله کننده، با اعلام هشدار به قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر بیان کرد: براساس طرح های اجرایی و عملیاتی تهیه شده ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: رفع معضل اعتیاد نیازمند فرهنگ سازی، همیاری نهادها و دستگاههای اجرایی مختلف است و این اقدام در توان دولت ها به تنهایی نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مشهد-یک واحد اشتغالزایی بهبودیافتگان مواد مخدر در کمپ ماده 16 مشهد با حضور دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری افتتاح شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۵۷    
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: سال گذشته ایران با تکیه بر توان خود، تمام ظرفیت های داخلی و ایثارگران و شهدا رتبه اول کشفیات مواد مخدر در دنیا را داشت و 12 شهید در این راه تقدیم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
یک واحد اشتغالزایی بهبودیافتگان مواد مخدر در کمپ ماده 16 مشهد با حضور دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر استان سمنان گفت: عدم توجه به روستاها به توسعه حاشیه نشینی در شهرها منجر شد که تبعات و آسیب های مختلفی را با خود به همراه خواهد داشت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین ستاد مبارزه با مواد مخدر و فدراسیون تیراندازی امروز (چهارشنبه)، 10 اسفند به امضای سردار مومنی و سردار مرتضی قربانی رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
با هدف اجرای مؤثر طرح یاریگران زندگی در محیط های ورزشی، تفاهم نامه همکاری بین ستاد مبارزه با موادمخدر با فدراسیون تیراندازی به مدت دو سال به امضا رسید.
استانداری گیلان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط نشست مجمع عمومی و انتخابات هیات مدیره مجمع خیرین یاریگران زندگی گیلان با حضور مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری و جمعی از مسئولان و خیران استان برگزار شد. ...
گیل ابراز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
با حضور مدیرکل توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با موادمخدر کشور؛مرکز جامع نگهداری، درمان و کاهش آسیب ماده 16 بانوان بهزیستی استان گیلان افتتاح شد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
افتتاحیه کارزار رسانه ای پیشگیری از اعتیاد با پیام "آیا دوست فرزندت را می شناسی؟ " با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، اعضای کمیته فرهنگی پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر استان، مدیرکل و معاون امور توسعه و پیشگیری بهزیستی خراسان رضوی در محل استانداری برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۶:۴۱    
قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر پشتوانه مردمی را از مهم ترین عوامل موفقیت در مقابله با مشکلات و آسیب های اجتماعی دانست و گفت: در این راستا نقشه راه مردمی سازی در حوزه مبارزه با مواد مخدر طراحی و تدوین شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد_قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: اعتیادریشه بسیاری از مشکلات جامعه است، برای مثال بیش از 55 درصد از طلاق ها در کشور ناشی از مصرف مواد مخدر است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۷    
شهرکرد(پانا) - قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور در امور فرهنگی و پیشگیری، مردمی سازی را از مهم ترین برنامه های این ستاد در پیشگیری از مصرف مواد مخدر دانست. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۰:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون پیشگیری و درمان اعتیاد مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور درخصوص تاثیر استفاده از داروی بوپره نورفین در درمان اعتیاد توضیحاتی ارائه کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۱:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مشاور دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: طرح یاری گران زندگی برای کاهش آسیب های اجتماعی اجرایی می شود.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
محمد جعفر عبدالهی – رئیس کل دادگستری استان سمنان در آئین افتتاحیه طرح یاری گران زندگی در روستا ، در روستای خیرآباد شهرستان سمنان حضور یافته و با سردار اسکندر مومنی ، دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری دیدار کرد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: ایران در سال های 99 و 1400 رکورد مقابله با مواد مخدر را در دنیا شکست و چند بار از سوی مجامع بین المللی مورد تقدیر قرار گرفت.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: رویکردهای جدید درمان اعتیاد در کشور امیدوارکننده است و باید با نگاه اخلاقی به دنبال آن بود که فرد معتاد در چرخه درمان حفظ شود تا به حیطه های خطرناک اعتیاد ورود پیدا نکند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۹:۴۹    
معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: از محل ماده 16 تعداد 74 مرکز نگهداری معتادان در کشور فعالیت دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: افتتاح طرح یاریگران زندگی در روستا با رویکرد پیشگیری ضرورت اجتناب ناپذیر پیشگیری در امر مبارزه همه جانبه با موادمخدر و اعتیاد است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۷:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
آیین افتتاح متمرکز طرح یاریگران زندگی با حضور استاندار گلستان، معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گلستان امروز، 2 اسفندماه در روستای نصرآباد گرگان برگزار شد.
پیام خاوران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
طی مراسمی ظهر امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی و مدیرکل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور، طرح یاریگران زندگی در 250 روستای استان آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری گفت: : بیش از 90 درصد تریاک جهان در همسایگی ایران تولید می شود و بر اساس آمار بین المللی، کشور دارای رتبه دوم تولید هرویین و مرفین، رتبه اول تولید موادمخدر صنعتی در همسایگی ایران قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه طی 10 ماه گذشته، 700 تن مواد مخدر در کشور کشف شده، گفت: نرخ شیوع اعتیاد بانوان در کشور، پایین تر از نرخ جهانی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
سمنان- دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری بابیان اینکه طی 10 ماهه گذشته 700 تن مواد مخدر کشف شد، گفت: بیشتر این کشفیات در شرق کشور بوده است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل درمان و حمایت های اجتماعی ستاد مبارزه با مواد مخدر از اجرای آزمایشی طرح یاریگران زندگی در پنج استان کشور به منظور آگاه سازی مردم و پیشگیری از آسیب های اجتماعی به ویژه اعتیاد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه اعتیاد عامل 55 درصد طلاق ها در کشور است، گفت: با حمایت دولت سیزدهم، طرح یاری گران زندگی در همه استان ها اجرا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری بااشاره به مقابله جدی جمهوری اسلامی با قاچاق موادمخدر از کشف 92 درصد موادمخدر و 52 درصد کشفیات مرفین جهان در جغرافیای کشورمان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری بابیان اینکه اعتیاد عامل 55 درصد طلاق ها است، گفت: با آگاهی بخشی در جامعه می توان از بروز اعتیاد بین جوانان پیشگیری کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری گفت: بیش از 30 درصد جمعیت معتادان اذعان داشتند توانایی و مهارت نه گفتن در برابر تعارف دوستان ناباب را نداشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: تعداد 195 خانه ورزش روستایی در کشور وجود دارد که می توان از ظرفیت آنها در مسیر توانمندسازی، پیشگیری و کاهش اعتیاد استفاده کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- معاون استاندار سمنان گفت: طرح یاری گران زندگی در روستاهای استان طی مراسمی با حضور دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری آغاز به کار کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۷    
مرکز مشاوره دانشگاه تهران با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر و یونیسف 4 برنامه آموزشی تخصصی ویژه کارشناسان مراکز مشاوره دانشگاه ها برگزار کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت دستگاه ها منابع مالی و غیرمالی خود را برای اقدامات پیشگیرانه در حوزه اعتیاد پای کار بیاورند. علی محمد قادری در جلسه فوق العاده کمیته فرهنگی - پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر و آغاز کارزار رسانه ای پیشگیری از اعتیاد با عنوان والد آگاه ...