چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۳:۱۲Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زرقان»

ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه دولتمردان در سفرهای استانی به صورت مستقیم با مردم مناطق مختلف کشور تعامل دارند و پای سخن مردم می نشینند را باید به فال نیک گرفت و از این منظر، باید سفرهای استانی ادامه پیدا کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۴۷    
ایرنا-شیراز- جعفر قادری نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی استان فارس، در نشستی صمیمی با خبرنگاران ایرنا به پرسش های آنها پاسخ داد. / عکس: شیواالسادات عطاران
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت نقش مشارکت مردم در رفع مشکلات گفت: اراده مجلس و دولت حل مشکلات است.
سراج24   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه زرقان فارس، شنیدن انتقادات و شبهات جوانان با آغوش باز را یکی از الزامات اخلاق مبلغان دین دانست و گفت: در برابر انتقادات شدید باید خاشع بود و اگر سئوالی را هم نمی دانستیم باید قول دهیم که تحقیق می کنم و پاسخ می دهم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، روحیه پرسشگری اهالی رسانه را زمینه ساز حرکت و نشاط در دستگاه ها و سازمان های مختلف دانست و گفت: امروز، شکل گیری شورای هماهنگی رسانه ها با هدف شتاب بخشی به توسعه استان ها از جمله فارس ضروری به نظر می رسد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۶    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس، حمید ابراهیمی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس ابراز نمود: با توجه به نقش کودهای شیمیائی ازته در تغذیه گیاهی و افزایش عملکرد محصولات کشاورزی در تاریخ 30 مهرماه مقدار 50 تن کود شیمیائی اوره به شهرستان زرقان حمل گردید. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۸    
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرقان گفت: سیره نبوی منبع سرشار و غنی و کارگاه بزرگ انسان سازی است که بایستی از آن بهره برد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: سفر های استانی رئیس جمهور امید آفرین است و باعث افزایش اعتماد میان مردم و مسئولان خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده شیراز و زرقان در مجلس با بیان اینکه این پذیرفتنی نیست که منابع درآمدی استان حاصل از اماکن میراثی، مالیاتی و بانک ها در جایی غیر از این استان هزینه شود، گفت: دیوان محاسبات باید این مسئله را مدنظر داشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: اولویت دیوان محاسبات در وظایف نظارتی خود، بر پیشگیری از ارتکاب جرم متمرکز شود.
ریواس جنوب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۳    
بر پایه اعلام روابط عمومی شرکت گاز استان فارس؛ جریان گاز در شهرهای زرقان و لپویی، امروز چهارشنبه 28 مهر و فردا پنجشنبه 29 مهر، قطع خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۶    
وضعیت واکسیناسیون دانش آموزان متوسطه اول و دوم شهرستان زرقان بررسی شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس، حمید ابراهیمی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس اعلام کرد: در راستای اجرای دستور معاونت محترم وزیر در امور زراعت در ارتباط با الزام قانونی اجرایی شدن سامانه کنترل و پایش مواد کودی و صدور حواله الکترونیکی و با عنایت به ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۴۸    
برنامه پیاده روی با عنوان کمپین حال خوب دسته جمعی در منطقه حفاظت شده پارک ملی بمو به همت حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرقان برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۴    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرقان گفت: نگاه جامع و کارشناسی به توسعه شهری و مطالبات شهروندان در شرایط کنونی امری ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان با تاکید بر اینکه با ارشاد و اقدامات عملی دولت و دیدارهای مردمی و چهره به چهره امید در دل ملت زنده می شود، گفت: سفرهای استانی دولت زمینه کارآمدی بیشتر نظام را فراهم می کند و از این بابت اقدامی بسیار شایسته است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس در توئیتی تاکید کرد؛ نباید سرمایه پرانی در استان فارس به یک اپیدمی تبدیل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: در سفر ریاست جمهوری و اعضای هیات دولت به فارس، مصوبات کلانی شکل گرفت اما مهم ترین دستاورد این سفر، گره گشایی از کار مردم و ملاقات مستقیم با آنها است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/فارس نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه منابع درآمدی اماکن میراثی فارس باید به استان برگردد و در همین استان هزینه شود، گفت: اینکه درآمد و عواید حاصل از اماکن گردشگری فارس به استان های دیگر برود و هزینه شود، قابل قبول نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: بنا بر آخرین توافق صورت گرفته با وزیر نیرو که در مصوبات سفر استانی دولت به فارس هم مورد تاکید قرار گرفته است، تخصیص آب دریا برای استان فارس از 290 میلیون مترمکعب به 400 میلیون مترمکعب افزایش پیدا کرده است که از سه مسیر انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۸    
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، تحقق وعده های هیأت دولت در سفر به استان فارس و قرار گرفتن این استان در مسیر توسعه را در گرو تلاش و پیگیری جدی مسئولان استان دانست و خواستار همراهی مدیران استانی برای پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان محروم و پهناور فارس شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
فارس امروز مقصد هفتمین سفر رئیس جمهور بود،رئیسی در حضور نخبگان گفت که واکسیناسیون و معیشت اولویت دولت است و از تصویب 6400 میلیارد تومان طرح برای استان خبر داد؛ وزرا نیز به شهرستان ها رفتند.
دولت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی پیش از هفتمین سفر استانی رئیس جمهور عصر وارد فرودگاه شهید دستغیب شیراز شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت و به نقل از وزارت راه و شهرسازی، رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی پیش از هفتمین سفر استانی رئیس جمهور وارد فرودگاه شهید دستغیب شیراز شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در بازدید از کارخانه کاغذسازی زاگرس زرقان گفت: روا نیست که به علت ناتمام ماندن 13 درصد از کل طرح، سرمایه گذاری در این کارخانه به نتیجه نرسد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله سید ابراهیم رئیسی ، رئیس جمهوری در ادامه سفر خود به استان فارس از مجموعه جهانی تخت جمشید و کارخانه کاغذسازی زرقان نیز بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- رئیس جمهور اسلامی ایران گفت: با توجه به ظرفیت های موجود در کشور می توان در تولید کاغذ خودکفا بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
زرقان - وزیر راه و شهرسازی گفت: منابع مالی مناسبی برای توسعه بزرگراه ها و آزاد راه های استان فارس از جمله شیراز به اصفهان در این سفر مشخص می شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۹    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرقان برای همکاری با حوزه علمیه این شهرستان اعلام آمادگی کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۱    
وبینار تخصصی حافظ و هنر ادب نمایشی با همکاری اداره کتابخانه های شهرستان زرقان در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به میزان تخصیصی آب از خلیج فارس برای استان فارس که در جلسه با وزیر نیرو مورد بررسی قرار گرفت، گفت: مقرر شده آب دریا از سه مسیر دریا به فارس منتقل شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- دفتر نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: موضوعات کلیدی بخش حمل و نقل و شهرسازی این حوزه های انتخابیه و استان فارس در جلسه جعفر قادری و ابراهیم عزیزی دو نماینده شیراز با رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در تهران بحث و بررسی شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس ضمن انتقاد از تاخیر در پرداخت حق الزحمه ناظران انتخابات شوراها، هیات مرکزی نظارت بر انتخابات را در وصول این مطالبات ناکارآمد دانست.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از رییس جمهوری خواست هرچه سریعتر نسبت به معرفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس اقدام کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط کنونی کشور، استانداران دولت سیزدهم برای حل مشکلات مردم برنامه جامع ارائه دهند و از ظرفیت های قانونی استفاده کنند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۶:۳۲    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرقان مطرح کرد: نیاز امروز کشور خلاقیت، نوآوری و توسعه کارآفرینی است و دانشگاه آزاد می تواند بسترهای مناسب برای پرورش نیروهای حاذق و کارآفرینان زبده و توانمند را فراهم کند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۴۶    
امام جمعه شهرستان زرقان با بیان رشادت شهدا در دوران دفاع مقدس و تقدیم 252 شهید والامقام در زرقان، خواستار اهتمام ویژه مسئولان برای پیوند دانشجویان با مسائل معنوی و ارزشی شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی بر لزوم ارائه برنامه کوتاه مدت،میان مدت،بلندمدت برای حل آنی مشکلات مردم توسط استانداران جدید انتخاب شده تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حفظ منزلت معلمان در تمام ابعاد گفت: متاسفانه در طول سال های اخیر آموزش و پرورش به جای متن، در حاشیه بوده و این یک خطای استراتژیک است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس جهاددانشگاهی فارس و نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، طی نشستی پیرامون اقدامات علمی، تحقیقاتی، فرهنگی و ... جهاددانشگاهی و اهمیت این فعالیت ها و لزوم و چگونگی حمایت از آنها گفت و گو کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس جهاددانشگاهی استان فارس و نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، طی دیداری، پیرامون اقدامات علمی، تحقیقاتی، فرهنگی و ... جهاددانشگاهی و اهمیت این فعالیت ها و لزوم و چگونگی حمایت از آنها گفت و گو کردند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار زرقان از اجرای فضای سبز پل امامزاده قاسم زرقان خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۴:۳۱    
فرماندار زرقان با توجه به وجود شهرک صنعتی در این شهرستان ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک شاهد افزایش رشته های متناسب با نیاز صنایع مرتبط باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی صنعت گردشگری را یک مزیت نسبی برای اقتصاد کشور و شهر شیراز با جاذبه های متنوع میراث فرهنگی دانست و گفت: با توجه به ظرفیت های موجود در ایران ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۲:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی از زیرساخت های ضعیف مخابراتی و ارتباطی در شهرستان شیراز انتقاد کرد و گفت: امروز به دلیل ضعف موجود، یک ارتباط ساده تلفنی در شیراز امکان پذیر نیست.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
کامرانی گفت: رونمایی از 2 جلد کتاب، ویژه شهدای کودکان و نوجوانان فارس در هفته ملی کودک به نام های بستنی و تیروز شامل خاطرات شهید علی اکبر توفیقی از کازرون و شهید علی اکبر علی شاهی از زرقان را خواهیم داشت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۶:۵۲    
دکتر مظاهر بابایی رئیس جهاددانشگاهی استان فارس با دکتر جعفر قادری نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی از موافقت وزیر نیرو با تمدید مجوز انتقال آب دریا به استان فارس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس، حمید ابراهیمی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس از تأمین و توزیع 867 تن کود اوره کشاورزی در شهرستان زرقان استان فارس در شهریور ماه سال جاری خبر داد. ...