سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۰۵:۵۸Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زرقان»

ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۸:۴۳    
نماینده شیراز و زرقان در مجلس معتقد است؛ ضعف در وزارتخانه میراث فرهنگی و گردشگری اجازه رشد صنعت مهم در کشور را نمی دهد و وزیر میراث فرهنگی به دلیل اینکه از بدنه مجموعه گردشگری نبوده است اهمیت این موضوع را درک نکرده است.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های شیراز و زرقان در مجلس، گفت: امام خمینی(ره) خودش را خادم ملت می دانست و این باعث شد که ملت به اندیشه امام توجه وافری داشته باشند.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۷    
نماینده مردم شهرستان های شیراز و زرقان در مجلس گفت: امام با تقوای بالای خود مدیریت و درایت عجیبی در اداره امور انقلاب و جنگ و مسائل کشور داشت.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در ادامه پیگیری هایی که برای حل مشکلات صف های طولانی و تعطیلی بعضی از نانوایی ها در فارس بود طی تماسی با جلال، مدیر طرح هوشمند سازی نانوایی ها مشکلات نانوایی ها و مردم را به اطلاع وی رساند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
در آیینی که به مناسبت میلاد امام رضا(ع) و دهه کرامت با حضور نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان فارس و جمعی از مسئولین، ورزشکاران و خانواده های آنان توسط هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان استان فارس برگزار شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۷:۳۸    
در آیینی با حضور مسئولان ورزشی، نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از قهرمانان ورزشی استان فارس از ورزشکاران نابینا و کم بینای مدال آور استان فارس تجلیل شد. همچنین اولین کتاب یک صفحه ای با خط بریل در این آیین رونمایی شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد تعامل سازنده در میان سازمان حفاظت محیط زیست و شهرداری ها، زمینه ساز و یکی از شروط دستیابی به محیط زیست مناسب است.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۸    
آنچه از این پس در قالب بسته خبری با عنوان فارس در هفته ای که گذشت منتشر خواهد شد اَهم اخبار شیراز و دیگر شهرستان های فارس می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه بخش مهم مشکلات فعلی کشور ما مشکلات اقتصادی است، گفت: رونق تولید و اشتغال، رفع موانع کسب و کار، کاهش نرخ ارز و قیمت خودرو از جمله مسائل قابل حل است و گشایش هایی در حوزه های مختلف اتفاق افتاده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مراسم ولادت با سعادت امام مهربانی ها حضرت امام رضا (ع) با برپایی موکب شرکت لعابیران در شهرستان زرقان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه در میدان جنگ نرم نقش بزرگی را ایفا می کند چرا که ظرفیت تسلط بر اراده، عواطف و آداب و رسوم را دارد و مهم تر اینکه دشمن به هر آنچه در جنگ سخت دست پیدا نکند از طریق نفوذ رسانه ای به آن می رسد.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۴    
نماینده مردم شهرستان های شیراز و زرقان در مجلس گفت: امام خمینی(ره) به همه حاکمان جهانیان درس ایستادگی ،شجاعت، نهراسیدن، مقابله با زورگویان، عدالت و مردم داری را آموخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۵۹    
از دقایقی پیش نخستین همایش فصلی خبرگزاری فارس استان فارس با حضور مدیرکل صدا و سیمای مرکز فارس، رئیس شورای شهر شیراز، نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی و رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در فارس و خبرنگاران این خبرگزاری در سراسر استان آغاز شد.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های شیراز و زرقان در مجلس، گفت:کار مجلس ریل گذاری برای انجام فعالیت های اجرایی و قضایی و همچنین نظارت براجرای قوانین صحیح توسط دولت و قوه قضائیه است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس با اشاره به نامگذاری سال به نام مهار تورم، رشد تولید از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: راهی جز سرمایه گذاری برای رشد تولید نیست و فضای سرمایه گذاری در کشور باید مهیا باشد.
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۷    
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس گفت: تمام مسئولان اجرایی و مدیران ارشد کشورمان نحوه مدیریت جنگ 8 ساله توسط امام و فرماندهان تحت امر ایشان و رزمندگان را رصد و مطالعه کنند تا بدانند که با نبود امکانات کافی و در شرایط سختی چگونه توانستند بر دشمنانشان پیروز شوند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس گفت: فراکسیون اکثریت مجلس در سال اخیر، موفقیت های بیشتری نسبت به 2 ساله اول کسب کرده و بر انسجام بخشی و هماهنگی اصرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید شکاف فنی و تکنولوژی بین ایران و کشور های پیشرفته کاهش یابد، گفت: توجه به حوزه دام، طیور، آبزیان و شیلات می تواند با شعار های عدالت اجتماعی سازگاری داشته و افزایش بهره وری را به دنبال داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم نایین خور و بیابانک با حضور مدیرکل زندان های استان از بخش های مختلف زندان مرکزی و کانون اصلاح و تربیت شیراز بازدید کردند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۸:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان فارس، قادری و نجابت نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی و الهام آزاد نماینده مردم نایین خور و بیابانک با حضور مدیرکل زندان های استان از بخش های مختلف زندان مرکزی و کانون اصلاح و تربیت شیراز بازدید کردند. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۷:۴۶    
ابراهیم عزیزی، نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی به همراه حمیدرضا قانعی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس و هیات همراه به منظور همراهی در تکمیل پروژه تالار مرکزی شیراز، از روند ساخت و ساز این محل بازدید به عمل آوردند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده شیراز و زرقان در نشست مجمع نمایندگان فارس با وزیر علوم و فناوری گفت: انتظار داریم که وزارت خانه در مولد سازی دارایی های دانشگاه های فارس برای تکمیل ساختمان های نیمه تمام آنها و نیز جذب کمک های دولتی برای بهره برداری سریعتر از این ساختمانها اهتمام بیشتری داشته باشد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۸    
در آیین نکوداشت روز اسناد ملی و میراث مکتوب با حضور استاندار فارس و معاون سازمان اسناد و کتابخانه ملّی ایران و نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی از مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان فارس بعنوان دستگاه برتر منطقه جنوب کشور در بایگانی اسناد اداری تقدیر بعمل آمد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده شیراز و زرقان در مجلس گفت: قانون مدیریت مدیریت واحد و یکپارچه شهری به عنوان یکی از مسائل روز در مجلس مطرح بوده و فرصت مناسبی است که می توان در این زمینه تصمیمات مناسبی اتخاذ شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۲:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده شیراز و زرقان در مجلس از موافقت وزیر راه و شهرسازی با مشارکت 50درصدی این وزارتخانه در فاز دو پروژه احداث ، اصلاح، تعریض و بهسازی جاده سیاخ دارنگون خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۰    
عضو کمیسیون اموزش و نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، گفت: مجلس شورای اسلامی به ویژه کمیسیون آموزش، از طرح جت استقبال می کند وضمن تشکر از اجرای این طرح، برای حمایت از طرح جهاد تبیین اعلام آمادگی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان شرایط صنعت استان فارس، پیشرفت ها، فعالیت های انجام شده، مجوزهای صادر شده و نقص ها را توضیح داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی تمام تلاش خود را برای کمک به نظام تعلیم و تربیت به کار می گیرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۵۸    
نماینده شیراز و زرقان با بیان اینکه بنده هم پیگیری هایی مبنی بر تعیین تکلیف موضوع دریافت خودرو توسط نمایندگان انجام دادم، گفت: در صورتی که این موضوع صحت داشته باشد باید هرچه سریع تر اسامی افراد مشخص شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۸:۴۰    
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: یکی از راهکارهای ایجاد اشتغال در کشور ورود به بازارهای رقابتی و تنوع تولید است که این مهم با استفاده از نیروهای خلاق، مبتکر و کارآفرین میسر می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت؛ دولت در اجرای رتبه بندی معلمان عملکرد مطلوبی نداشت.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت روز جهانی کار و کارگر با حضور نماینده شیراز و زرقان در مجلس از 12 نفر از کارگران شرکت لعابیران با اهدا لوح و هدیه تقدیر به عمل آمد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۰:۳۷    
دومین روز از نشست علمی کاربردی مسئولان دفاتر بازرسی و پاسخگویی به شکایات استان های کشور با حضور قادری رئیس سازمان بهزیستی کشور، مدیرکل دفتر بازرسی ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان بهزیستی کشور و مدیرکل بهزیستی فارس برگزار شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز ، اولین جلسه مشترک انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زرقان به ریاست احسان خازن، فرماندار و با حضور محمدحسین فیروزی، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس و سایر اعضای حقیقی و حقوقی انجمن های شهرستان زرقان به میزبانی فرمانداری برگزار شد . ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۵:۲۹    
دومین روز نشست علمی کاربردی مسئولین دفاتر بازرسی و پاسخگویی به شکایات استان های کشور با حضور علی محمد قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور،روح الله نجابت نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی و سید محمد جواد حسینی مدیر کل دفتر بازرسی ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۶:۰۲    
به گزارش علم و فناوری، دکتر علیرضا پاک فطرت نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس،در جلسه بررسی مشکلات زرقان که با حضور مدیران این شهرستان در سازمان برنامه و بودجه فارس برگزار شد بر رفع سریع مشکلات بویژه آلایندگیها و آب،فرودگاه و توزیع عادلانه امکانات در زرقان و حومه تاکید کرد ...
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۰۴    
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس، تصریح کرد: مجلس اگر می خواست کاری انجام دهد، باید طرح های قوی برای اصلاح قانون کار مطرح می کرد و شاهد طرح خاصی نبودیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های شیراز و زرقان در مجلس گفت: اگر به دنبال تمرکز زدایی و واگذاری کار مردم به خود مردم و همچنین شفافیت و کارآمدی هستیم، همه آن ها در حقیقت در ارائه قدرت و افزایش قدرت شورا ها تجلی می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شیرازو زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان سازمان اموراداری واستخدامی کشور برای راه اندازی اداره آموزش وپرورش در شهر صدرا قول های مساعدی دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۴:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/فارس نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد که تاخیر بیشتر در بهره برداری از بخش های تکمیل شده آزادراه شیراز-اصفهان، جایز نیست و شیرینی این پروژه را به کام مردم تلخ خواهد کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، گفت: وزارت آموزش و پرورش با توجه به شرایطی مالی و گستردگی که دارد باید معاونت اقتصادی داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: دهستان های بخش مرکزی شهر شیراز با کمبود آموزگار مواجه هستند.
سینا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۴:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
در نشست مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با دکتر جعفر قادری نماینده مردم شهرستان های شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، نحوه اجرای طرح های توسعه ای شرکت شهرک های صنعتی فارس در مرکز استان و مسائل و مشکلات آنها بررسی شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۵:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
شیراز- نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تأمین مالی پروژه ها و زیر ساخت ها طرحی است که به بخش خصوصی اجازه استفاده از منابع مالی بازار بورس را می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۹:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که نباید پروژه آزادراه شیراز-اصفهان را قبل از کامل شدن تمام قطعات و عجولانه افتتاح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس افزایش ظرفیت ایستگاه برق 20/63 شهرستان زرقان در استان فارس که با اعتباری بالغ بر 250 میلیارد ریال اجرایی شده بود، به بهره برداری رسید.
سازمان جهاد کشاورزی فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۲۳:۳۹    
بررسی وضعیت رهاسازی آب برای حوزه آب خور سد درودزن در شهرستان های خرامه و زرقان با حضور مجتبی دهقان پور سازمان جهاد کشاورزی استان فارس حمید دبیری معاون این سازمان، فرمانداران شهرستان های زرقان وخرامه، مدیران جهاد کشاورزی این شهرستان و شیبانی رییس صنف کشاورزی استان فارس صورت گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی در خصوص پس گرفتن امضای استیضاح وزیر اقتصاد توضیحاتی را ارائه داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس نماینده مردم شیراز و زرقان و نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: به زودی سفیر چین در ایران با هدف گفت و گو و رایزنی برای سرمایه گذاری، به شیراز سفر خواهد کرد.