شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۱:۱۶Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بخش تولید»

هنر نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مسئول بخش تولید محتوای رویداد قهرمان من در پاسخ به سؤال هنرنیوز در مورد حمایت های دولتی از این رویداد گفت: از روز نخست که این دغدغه توسط جمعی از فعالان این حوزه مطرح شد، تمام توان خود را به کار بستیم تا انتظار حمایت مالی از دولت نداشته باشیم لذا همین که دغدغه ای از جامعه حل و مشکلی رفع شود ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۱:۳۲    
در طرح ارائه شده توسط کمیسیون جهش تولید بیشتر به دنبال بحث تأمین مالی تولید هستیم. در بخش های دیگر دوستان دیگر ما کار هایی را انجام داده اند به عنوان مثال روی بحث جلوگیری از واردات کار هایی در دولت انجام شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور با اشاره به واگذاری تمامی اراضی منطقه آزاد انزلی به بخش تولید و تجارت گفت: منطقه آزاد انزلی برای قرارگیری بر روی ریل توسعه و تحقق انتظارات صادراتی نیازمند گسترش اراضی است.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
آتش سوزی کارخانه طبیعت از بامداد روز 28 مهر شروع و منجر به بروز خسارت سنگین به بخش تولید و بسته بندی چای و همینطور بسته بندی روغن و انبار های این مجموعه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۰    
از هفده برگزیده استانی و کشوری در زمینه تولید و استاندارد در فارس تجلیل شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون تجارت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی با اشاره به مهمترین مسائل پیش روی صادرکنندگان کشور و به ویژه خراسان رضوی در یکسال اخیر و پنج چالش اصلی در بخش صادارت گفت: بخش تولید ما در این سال ها تضعیف شده و توان کافی برای ورود ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق ایران با اشاره به تفاوت فاحش نرخ های بازدهی میان صنعت و بخش های واسطه گری مالی بر ضرورت جایگاه تولید تاکید کرد. *** مشکلات حوزه تولید به گزارش صنایع ، غلامحسین شافعی با اشاره به مشکلات حوزه تولید، اظهار داشت: ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی خراسان رضوی گفت: افزایش حمایت دولت سیزدهم از بخش تولید و اشتغال موجب کاهش مشکلات کارآفرینان شده و به دنبال آن مسائل و مشکلات بیمه شدگان و سازمان تامین اجتماعی در ارایه خدمات به این قشر نیز کمتر خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران از کاهش 10 درصدی تعداد واحدهای راکد صنعتی در کشور خبر داد و گفت: تلاش می کنیم دستورالعمل ها را کاهش دهیم تا صاحبان صنعت دچار بروکراسی اداری نشوند و تولید رونق یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
روابط عمومی مجموعه صنعت غذایی طبیعت از وقوع آتش سوزی گسترده دراین مجموعه خبرداد و گفت: آتش سوزی از بامداد امروز شروع و منجر به بروز خسارت سنگین به بخش تولید و بسته بندی چای و همینطور بسته بندی روغن و انبارهای این مجموعه شده است.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعلام اینکه انحراف منابع در بخش تولید وجود ندارد، تجربه موفق نظام رتبه بندی بازرگانان در وزارت صمت را راهکار مناسب پیشنهادی برای استفاده نظام بانکی در خصوص تخصیص منابع دانست.
اقتصاد آنلاین / قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس انجمن صنفی کارفرمایان کفش و صنایع وابسته ایران گفت: دستیابی به هدف تولید یک میلیارد جفت کفش در سال های آینده برنامه ریزی شده که در این صورت به صادرات 6میلیارد دلاری دست خواهیم یافت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - صادقی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اردبیل گفت: مهمترین مطالبه صنعتگران و تجار استان از دولت سیزدهم تأمین منابع اعتباری و تسهیلاتی با بهره کم در بخش تولید است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۲    
رئیس اتاق اصناف گچساران با بیان اینکه تولیدی های شهرستان گچساران کم هستند افزود: 90 درصد اجناس شهرستان گچساران از شهرستان های دیگر تأمین می شود.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
قابل توجه عملکرد مدیران بانک کشاورزی در سال جهش تولید در سال های اخیر متاسفانه شاهد این موضوع بوده ایم که خیلی از سرمایه ها به سمت دلالی رفته است و به دلیل نبود مشوق های لازم کمتر کسی به سمت تولید در بخش کشاورزی میرود با این حال کارآفرینانی که به دنبال سرمایه گذاری در سخت ترین بخش آن هم کشاورزی ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: رویکردهای جدید برای بخش تولید و تجارت مشخص و بر مبنای آنها سازماندهی درون وزارتخانه و هم افزایی با بخشهای بیرونی در دستور کار قرار گرفت و اقداماتی که باید در کوتاه مدت، میان مدت و برنامه های تحولی در حوزه های مختلف صنعت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع مجلس از اراده دولت سیزدهم و مجلس فعلی برای حل مشکلات بخش تولید و صنعت خبر داد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس هیئت عامل ایمیدرو ضمن اشاره به گسترش روزافزون همکاری ها بین حوزه معدن و صنایع معدنی و دانشگاه، اعلام کرد: برنامه ریزی برای کسب دانش کاهش ضایعات و کربن در بخش تولید از طریق برگزاری جشنواره اینوماین مورد توجه است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: استاندار قزوین گفت: همه امکانات و ظرفیت های کشور باید در اختیار بخش تولید قرار بگیرد تا فعالان این حوزه به انجام وظایف خود که همانا تلاش برای تامین نیازهای مردم و رشد اقتصادی کشور است، بپردازند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: استاندار قزوین گفت: توسعه کشور در گرو جهش و رونق تولید است و در این راستا جهت گیری مسئولان هم باید حمایت همه جانبه از بخش تولید باشد و اگر همه مسئولان در این راستا حرکت کنند فرصت های جدیدی برای جهش تولید ایجاد می شود و ما می توانیم مسیر توسعه کشور را هموار و تسریع کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان استاندار سمنان بر حمایت همه جانبه از بخش تولید و صنعت در استان و حفظ وضعیت موجود تاکید کرد و گفت: اجازه نمی دهیم حتی یک واحد صنعتی و تولیدی نیز تعطیل شود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کاهش 10 درصدی قیمت 3 قلم کالای لبنی پرمصرف که از شنبه هفته گذشته در بخش تولید اعمال شده، هنوز در بخش مصرف و در یخچال سوپرمارکت ها بازتابی نداشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کردستان با بیان اینکه باید با ایجاد اشتغال بیشتر مانع رشد پدیده هایی همچون کولبری شویم، تصریح کرد: سال گذشته 100 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش تولید در استان تزریق شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار سمنان گفت: استاندار سمنان اولویت های خود را برای حمایت از بخش تولید در این استان تشریح کرد.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
تنها با گسترش نظارت و اقدامات کاهش قیمت ها می توان این مشکل را برطرف کرد، چرا باید قیمت برنج امروز کیلویی 50 هزار تومان باشد در حالی که مشکل تولید برنج در کشور وجود ندارد یا با وجود آنکه در بخش تولید تخم مرغ و لبنیات نیز خوکفا هستیم اما چرا باید این محصولات گران شود آن هم تنها به بهانه افزایش هزینه ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۷۷ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در دیدار با مدیران صنعت بیمه کشور صمن تشریح انتظارات این وزارتخانه از این صنعت گفت: برای نوآوری در محصولات و خدمات بیمه ای؛ حتمأ باید مسیر فعلی را تغییر دهیم. ...
هرمز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
حیدری با تاکید بر تسریع در سند دار شدن اراضی کشاورزی گفت: بر از ظرفیت سازمان ثبت اسناد و املاک برای رفع مشکلات بخش تولید بهره گرفته شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۰:۱۱   + ۷۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نشست مشترک فعالان اقتصادی و اعضای کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس کانون بحث و گفت وگو درباره چرایی رکود حاکم بر بخش تولید کشور بود. تکرار مداوم 7 خطای راهبردی در حوزه تولید توسط دولت موضوعی بود که در این جلسه از سوی حضار و از جمله رئیس اتاق بازرگانی ایران و مشهد ...
اتاق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر، به نقل از اتاق ایران، 1- بعد از دو سال با بارندگی های فراتر از نرمال، سال زراعی 1400-1399 با کاهش بارش مواجه شد و اکنون که در روزهای انتهایی فصل بارش در این سال زراعی هستیم، مسئولان و متولیان حوزه تامین منابع آب شرب و کشاورزی خبر از روزها و ماههای سخت پیش رو می دهند ...
عشقی گفت: وظیفه اصلی سازمان بورس تجهیز منابع برای شرکت هاست، بنابراین باید تجهیز سرمایه در شرکت های تولیدی افزایش پیدا کند.
طلا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: این موسسه از ابتدای فعالیت خود در سال 1366 تاکنون همواره علاوه بر رضایت مشتریان و خدمات نوین، مسولیت های اجتماعی مانند گسترش روحیه تعاون و همکاری، تقویت اشتغال جوانان، تامین مالی بخش تولید اقتصاد را به منظور کمک به شکوفایی و حفظ ثبات اقتصادی در دستور کار قرار داده است ...
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۲:۰۵    
رییس سازمان ملی استاندارد ایران در بازدید از شرکت دلپذیر گفت: ناامنی در بخش تولید موجب فرار سرمایه از کشور می شود. به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا وکشاورزی، غلامرضا شریعتی ...
بانک مردم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۸    
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: برخورداری ایران از منابع طبیعی و نیروی کار و انرژی ارزان مزیتی است که خیلی از کشورهای از این قابلیت بی بهره اند، با این وجود توجه به رونق تولید و صادرات می تواند ارزآوری قابل توجهی را نصیب کشور کند. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
پس از چند ماه گمانه زنی درباره نقش بخش خصوصی در واکسیناسیون علیه کرونا، حالا نخستین واکسنی که با محوریت این بخش تولید شده، آماده ورود به فرایند واکسیناسیون عمومی می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۵۲    
مدیرکل استاندارد سیستان و بلوچستان گفت: اداره کل استاندارد استان وظیفه خود می داند که از بخش تولید به طور ویژه ای حمایت کند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۶:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
این بسته صنایع کشور را از تامین برق پایدار و مطمئن بهره مند خواهد ساخت، نیازهای توسعه آنها را پاسخ داده و کمکی هم به صنعت برق کشور در بخش تولید خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- حرکت در جهت توانمندسازی اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی به ویژه در شرایط تحریمی، حمایت ساختارمند و تمام عیار از بخش تولید را به گزینه نخست دولت سیزدهم تبدیل کرده است؛ بخش های مولدی که در مسیر رشد با موانع بسیاری مواجه و برای بالندگی به حمایت های ویژه ای نیازمندند.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
علی حدادی روز دوشنبه در آیین افتتاح چاه آب غدیر در ساوجبلاغ افزود: این تاخیر در صدور مجوزهای بخش تولید و کشاورزی سبب مشکلاتی نیز در فضای کسب و کار، تامین مسکن شده که لازم است تدابیر جدی دراین زمینه صورت گیرد. ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
بانک توسعه تعاون در راستای اجرایی نمودن سیاست های حمایتی خود از بخش تولید و صنعت و همچنین حمایت از کارآفرینان موفق استانی با اعطای تسهیلات 4 میلیارد ریالی در تحقق شعار سال و مبحث اشتغالزایی در استان بوشهر گامی برداشته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۶    
مقدم، فعال بخش تولید انواع بطری های نوشیدنی و آبمیوه گفت: تولید شیشه در انحصار چند شرکت است و این امر باعث سوء استفاده آنها شده که در نهایت بالا رفتن قیمت نهایی محصول را رقم می زند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
اشکانی پور از اجرای طرح طاها خبر داد و تاکید کرد: طرح اجرای هماهنگ استاندارد و پایش کیفیت کالاهای تولیدی و حمایت از حقوق مصرف کننده در راستای محقق ساختن شعار سال برای جهش در بخش تولید است.
برترین ها / روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۵۷   + ۳۰ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: یک فعال صنعت ساختمان با بیان اینکه هزینه اجرای سالیانه یک میلیون واحد مسکونی مطابق طرح جهش تولید و تامین مسکن 1000 هزار میلیارد تومان است گفت ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک توسعه تعاون فارس از پرداخت بیش از 60 درصد تسهیلات این بانک به بخش تولید طی شش ماه اول امسال خبر داد. به گزارش اول فارس به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون فارس ، غلام رضا حسانی زاده اظهار کرد: بانک توسعه تعاون فارس با شناخت از مشکلات واحدهای تولیدی استان ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
تحولات بخش تولید نفت و گاز و برنامه های آینده وزارت نفت با حضور وزیر نفت در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بررسی شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
شمسی بابیان اینکه 66 درصد انرژی برق استان در بخش تولید به مصرف می رسد، گفت: 43.3درصد از مصارف برق استان در بخش صنعتی، 22.6 درصد در بخش کشاورزی، 22.3 درصد در بخش خانگی، 4.9 درصد در بخش عمومی و 6.9 درصد در بخش سایر مصارف است.
افزایش تدریجی نرخ بهره بین بانکی در چند ماه اخیر نشانگر سیر صعودی این مؤلفه مهم اقتصادی است، طوری که در آخرین آمار بانک مرکزی این رقم به 19.35 درصد رسیده؛ موضوعی که در آینده احتمال رشد نرخ بهره را قوت می بخشد و به زعم کارشناسان در طولانی مدت اتفاق خوبی برای بخش تولید و اقتصاد به شمار نمی آید.
تولید از کما خارج شد. در آخرین گزارش شاخص مدیران خرید (شامخ) تاکید شده است با وجود خروج موقت صنعت از رکود، تولیدکنندگان کماکان از تاثیر نوسانات ارزی، تحریم، مسائل سیاسی و کمبود مواد اولیه رنج می برند.
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تولیدکنندگان واقعی دلسوز کشور و مردم هستند، گفت: در تمام مدتی که در استان مسئولیت داشتم به همراه مدیران اجرایی تلاش کردیم تا موانع بخش تولید را رفع کنیم که نتیجه آن ارتقای شاخص های اقتصادی در شرایط سخت سال های اخیر بوده است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۱:۰۷    
عباس نورزائی در یادداشتی در کانال واتساپی اش اینگونه نوشته است: آقای وزیر سال ها ما می گوییم و همه فریاد می زنند که نبود جهادسازندگی، عامل خیلی از نارسایی ها به ویژه در بخش تولید و توسعه روستا ها است. اراده شما برای توجه به جهادسازندگی ستودنی است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۹:۰۲    
یک مجتمع کشت و صنعت در کرمانشاه توانسته با استفاده از روش های نوین، در بخش تولید و کشاورزی آب را به چرخه مصرف باز گرداند.