دوشنبه ۲۴ خردادساعت ۰۳:۵۰Jun 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بخش تولید»

استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی با اشاره به موضوع کمبود تسهیلات به عنوان مهم ترین چالش بخش تولید استان، گفت: در تلاشیم بخشی از مشکلات تولید استان را از طریق تامین منابع مالی برطرف کنیم.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۳۹    
بخش تولید از مهم ترین بخش های اقتصاد هر کشور به حساب می آید، زیرا از طریق تولید می توان درآمد و سطح رفاه جامعه را بهبود داد. عوامل مختلفی در بهبود و رشد تولید موثر هستند که مدیریت امور مالی شرکت با هدف افزایش سودآوری حاصل از تولید و فروش از مهم ترین فاکتورهای موثر است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - حمیدرضا جعفریان، رئیس سازمان سینمایی حوزه هنری با حضور در برنامه شهرفرنگ شبکه خبر، درباره برنامه های حوزه هنری برای حمایت از اکران و رونق گیشه و چشم انداز این سازمان در بخش تولید محتوا گفت. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۰۳    
نائب رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: امیدواریم ظرفیت های تولیدی و صنعتی استان قزوین در راستای حمایت از رشته تیراندازی با کمان به کار گرفته شود تا به رشد این رشته کمک شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۶    
کرمانشاه- ایرنا- فعالان اقتصادی استان کرمانشاه ارائه مشوق های اقتصادی و بهبود وضعیت دسترسی به مواد اولیه بخش تولید را مهمترین توقع خود از دولت آینده می دانند.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از اختصاص 700 میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح محرومیت زدایی به بخش تولید این استان خبر داد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، الله وردی دهقانی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با برنامه گفتگوی اقتصادی درمورد خلأهای قانونی برای احیای شرکت های تولیدی ورشکسته گفتگوی تلفنی کرد. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۱:۲۳    
رییس ستاد مردمی حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی در استان هرمزگان بیان داشت: حجت الاسلام رئیسی برنامه های زیادی برای هرمزگان در حوزه اقتصاد تدارک دیده و قرار است که در بخش تولید و اشتغال بیشترین توجه و تکیه بر صنایع دریایی و مشاغل وابسته به دریا باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۴:۰۲    
مدیرعامل یک شرکت تعاونی در بخش تولید سویا در استان مازندران می گوید؛ از رئیس جمهور آینده می خواهم تولید خط قرمزشان باشد چرا که به سلامت روان جامعه کمک می کند، اینکه کارگران سر موعد حقوق بگیرند و چرخ تولید بچرخد را مدنظر قرار بدهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۱۹    
قزوین - ایرنا - استاندار قزوین گفت: هیچ مساله ای در کشور مهمتر از سرمایه گذاری و تولید نیست و سرمایه گذاران این حوزه باید قداست پیدا کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۱۳    
شرکت رایانیک خاور آریا فعال در زمینه تولید و ارائه محصولات الکترونیکی , واقع در تهران حوالی میدان ولیعصر جهت تکمیل بخش تولید (مونتاژ، تولید برد، تعمیر و اسمبل دستگاه) خود در استان تهران، از افراد متعهد و کارآمد با مشخصات و تخصص زیر دعوت به همکاری می نماید
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی وزارت میراث فرهنگی گفت: صنایع دستی ایران به عنوان عینی ترین بخش تولید در حوزه فرهنگ، نمادی برجسته و مصداقی بارز از زیبایی، ظرافت، اصالت، رویش و حیات دوباره است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۸:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: عمده مشکل واحدهای تولیدی منطقه، تعارض در تفسیر قوانین و مقررات مالیاتی، تامین مواد اولیه، تامین مالی و سرمایه در گردش است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۲۵    
مدیرکل دفتر محیط زیست و سلامت غذا وزارت جهاد کشاورزی گفت: از مولفه های حیاتی امنیت غذایی و سلامت جامعه و اولویت اول بخش تولید و کشاورزی، کیفیت مواد غذایی است.
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۸:۰۱    
نشست کمیسیون فناوری اطلاعات و فضای مجازی کمیته ملی المپیک با حضور کلیه اعضا و با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد. به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مروری بر مباحث این روزهای انتخاباتی کشور و برنامه نامزدهای سیزدهم دوره ریاست جمهوری نشان می دهد که علاوه بر توجه به بازار سرمایه، بورس کالای ایران نیز در حوزه کنار گذاشتن رویکرد قیمت گذاری دستوری، اصلاح توزیع یارانه ها، حمایت از بخش تولید و تنظیم بهینه بازارها مورد توجه ویژه قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۲:۱۹    
بندرعباس - ایرنا - معاون برنامه ریزی فرمانداربندرعباس گفت: این شهرستان با توجه به موقعیت دریایی و همچنین فعالیت شناورهای مسافری، گردشگری و صیادی کوچک و بزرگ نیازمند سرمایه گذاری در بخش تولید موتور شناورهای دریایی است.
نامزد سیزدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: رواج دلالی در کشور ناشی از ساختار اقتصادی است و ما باید این حکمرانی را اصلاح کنیم.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۷:۰۹    
حیدری گفت: پیگیری به موقع مسائل و مشکلات واحدهای فعال در بخش تولید و اتخاذ تصمیمات عملیاتی برای رفع آنها نقش مهمی در رونق این بخش ایفا می کند.
اقتصاد آنلاین / تصلا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۰:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
انجمن صنایع لوازم خانگی مهم ترین مطالبات اعضای این صنعت از رییس جمهوری آینده از جمله رفع مشکل تأمین مواد اولیه تولید و عدم تخصیص ارز به واحدهای تولیدی و تأمین ارز تولیدکنندگان در سامانه نیما و مشکلات ثبت سفارش، تقویت نقش بازار سرمایه در تأمین مالی بنگاه های صنعتی، تأمین سرمایه در گردش بنگاه ها ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
نصف جهان: معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی اصفهان گفت: تولید انواع محصولات دامی در این استان در پایان سال گذشته نسبت به هشت سال قبل افزون بر 1/4 برابر افزایش یافته است. ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس حوزه اقتصادی معتقد است، تورم موجود در اقتصاد ایران، دریافت تسهیلات از بانک ها را به صرفه و توجیه پذیر کرده است. *** فعالیت های اقتصادی باید از سوی کارآفرینان و رهبران بخش تولید راهبری شود ...
تهران- ایرنا- معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به برخی از مزایای اجرای طرح تولید بدون کارخانه در حوزه تولید و صادرات، گفت: این طرح با حداقل سرمایه گذاری ثابت و کمترین زمان مورد نیاز برای ورود بازار، پاسخگوی بخشی از نیازهای بخش تولید و صادرات خواهد بود. به گزارش روز دوشنبه [.. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
نایب رئیس بنیاد ملی گندمکاران با اشاره به اینکه طرح خودکفایی گندم شکست خورده است، گفت: در ابتدای فصل نهاده مورد نیاز در بخش تولید نتوانستیم در اختیار تولید کننده قرار دهیم که این موضوع در کنار گرانی قیمت سموم، کود ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: برای تحقق شعار سال و رفع مشکلات بخش تولید، حمایت از واحدهای تولیدی فعال باید در اولویت باشد.
خودرو بانک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۹:۰۵    
نخستین کامیون از برند میتسوبیشی فوسو با سیستم های دستیار راننده سطح اول و دوم در ژاپن عرضه شد. این کامیون که فوسو Super Great نام دارد، به سیستم هایی همچون ترمز اضطراری خودکار نظارت فرمان مجهز است. بخش تولید خودروهای سنگین برند میتسوبیشی که فوسو نام دارد، قسمتی از گروه مرسدس بنز محسوب می شود. ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۸:۴۱   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن اشاره به برخی از مزایای اجرای طرح تولید بدون کارخانه در حوزه تولید و صادرات، بر ضرورت حذف نگاه سختگیرانه به این حوزه تاکید کرد و گفت: این طرح با حداقل سرمایه گذاری ثابت و کمترین زمان مورد نیاز برای ورود بازار ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و کره جنوبی با بیان اینکه به جای پرداخت نقدی یا کالاهای تولیدی، تجهیزات فنی و ماشین آلات بخش تولید وارد ایران می شود، گفت: قرار است با پیگیری توافق ها از سه ماه آینده تجارت بین دو کشور بار دیگر آغاز شود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۰:۳۶    
دنیای اقتصاد : تا مین مالی تولید در ایران در آستانه یک تحول جدی قرار دارد؛ تغییری که برخی کارشناسان اقتصادی از آن با عنوان پارادایم شیفت یاد می کند. این چارچوب بدیع که شیوه فعالیت دو نظام تولید و بانکداری کشور را تغییر می دهد، اهدافی نظیر بهبود کارآیی تا مین مالی ، افزایش بهره وری صنعت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۸:۰۳   + ۵۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و کره جنوبی با بیان اینکه به جای پرداخت نقدی یا کالاهای تولیدی، تجهیزات فنی و ماشین آلات بخش تولید وارد ایران می شود، گفت: قرار است تا با پیگیری توافق ها از سه ماه آینده تجارت بین دو کشور بار دیگر آغاز شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت : خاموشی های اخیر خسارت های سنگینی به صنایع و واحد های تولیدی استان کرمان وارد کرده است.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست امور استان های وزارت صمت به منظور بررسی و احصاء وضعیت و مشکلات بخش تولید استان سیستان و بلوچستان به این استان سفر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۷:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: قطع بی برنامه برق مشترکان بخش کشاورزی، موجب تشدید خسارات و تاثیر منفی بر عملکرد بخش تولید می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- نامور، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی بوشهر گفت: هزار و 700 نفر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر مشغول به کار هستند که 85 درصد مربوط به بخش تولید و 15 درصد در بخش خدمات است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رییس مرکز کارآفرینی و ارتباط باجامعه دانشگاه مازندران با اشاره به اینکه برخی قوانین به بخش تولید و آنهایی که در این عرصه فعالیت می کنند ضربه وارد کرده است ، گفت : این قوانین هر چند با دید حمایت از تولید در حال اجرا است ، اما در عمل ضرباتی بر پیکره تولید وارد کرده است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی وزارت ورزش گفت: کرمان در بخش تولید محتوای آموزشی فرهنگی اجتماعیِ ازدواج، بیشترین و بهترین تولیدات را داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و بازار پول اتاق بازرگانی خراسان رضوی با اشاره به اینکه در بخش تولید برق با عدم مدیریت صحیح بسیار شدید مواجه هستیم، گفت: در پی این سوء مدیریت ها، بزرگترین ضربه به صنعت وارد می شود و متاسفانه هیچ اقدامی برای جبران خسارات وارد شده به صنایع صورت نمی گیرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۸:۱۱    
نشست خبری به منظور بررسی بحران قطعی برق در صنایع خراسان رضوی و تبعات آن برای بخش تولید با حضور اعضای اتاق بازرگانی خراسان رضوی و نمایندگان شرکت صنعت برق خراسان رضوی در اتاق بازرگانی مشهد برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۰   + ۱۱۵ سایت دیگر  
دویست و سی امین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت روز سه شنبه به ریاست رییس جمهور برگزار و گزارشی از آخرین وضعیت واردات کالا در گمرکات کشور و همچنین موجودی کالاهای اساسی در انبارها و گمرکات و اقدامات انجام شده برای ترخیص سریع این کالاها و توزیع آن به بازار مصرف ارائه شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۲:۳۷    
در حال حاضر وجود یک وزارتخانه یکپارچه باعث ارتباط تنگاتنگ تولید، بازرگانی، واردات و صادرات شده است اما جداسازی بخش تولید از بازرگانی خود می تواند برای تولیدکنندگان مشکل ساز شود. ...
آمارهای منتشره توسط وزارت صمت در بخش تولید خودروهای تجاری سنگین تا پایان اردیبهشت 1400، نشان دهنده رشد 40 درصدی تولید این نوع محصولات است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۲:۳۰    
تازه ترین اظهارنظرها نشان می دهد که بالاخره موانع اولیه بخش خصوصی برای واردات واکسن برای بخش تولید و کارگران رفع شده اما سوالاتی که در این مورد وجود داشت هنوز هم پابرجا هستند.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۰:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا: یکی از کاندیداهای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه شخصیتی اهل مدارا و تسامح هستم گفت: افراد دارای پشتکار و سالم را سر کار میگذارم و اینکه فردی اعتقاد به چپ یا به راست اعتقاد دارد یا اینکه فردی پیرو فلان ادیان است، برای من اهمیت ندارد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۱:۵۳    
اقتصاد ایران: مشهد-مشکل قطعی گاز واحدهای تولیدی سیمان و فولاد در اواخر پاییز و زمستان کم بود که حالا قطعی برق، نوبرانه بهاری بر مشکلات بخش صنعت افزون شده است! بحرانی که از ابتدای خردادماه گریبان بخش تولید را گرفته و خسارت های سنگینی را بر واحدهای صنعتی تحمیل کرده است.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۰:۳۲    
رئیس اتحادیه توزیع کنندگان مواد غذایی و بهداشتی و خشکبار شیراز اظهارداشت: بخش توزیع به عنوان یکی از بال های اصلی بخش تولید باید در معادلات خرد و کلان اقتصادی مورد توجه قرار بگیرد. ...
جی اس ام   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۹:۴۶    
شرکت ال جی مدتی پیش اعلام کرده بود که قصد پایان دادن به بخش تولید گوشی های هوشمند خود را دارد و بالاخره از امروز این طرح اجرایی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۱   + ۳۸ سایت دیگر  
دیوان محاسبات اعلام کرد که ارزیابی عملکرد 7 قانون مرتبط با تولید که طی 10 سال مصوب شده، نشان از ضعف در اجرا و ترک فعل مسئولان اجرایی دارد.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۶    
عضو هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت (صمت) با اشاره به نیاز کشور به یک فضای امن اقتصادی با ثبات و برنامه بلند مدت، گفت که حل مشکل نقدینگی، مشکلات حوزه کسب و کار و بهبود روابط بین الملل برای تسهیل تجارت از جمله انتظارات بخش تولید از دولت آینده است.
روزان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
آرمان خالقی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه موانع و محدودیت ها در بخش تولید شناسایی شده و صورت مسئله مشخص است، اظهار کرد: حالا باید دید با توجه به این اولویت ها، دولت چطور با مشکلات برخورد می کند. یکی از موضوعات مهم که سرفصل مشکلات تولید شناسایی شده نقدینگی است ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی سیاسی رادیو گفت وگو با موضوع تبیین بایسته های دولت سیزدهم در چهارچوب منظومه فکری و سیره امامین انقلاب اسلامی و با حضور دکتر علی ابوالعلی اقدسی کارشناس مسائل سیاسی به روی آنتن رفت. ...