سه شنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۹:۰۱Jan 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرصت شغلی»

شیوا بیان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
در 9 ماهه سال جاری برای 3 هزار نفر از مددجویان تحت حمایت، اشتغال پایدار ایجاد شده تا بتوانند با تکیه بر توانایی های خود به خودکفایی برسند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۵۲    
گروه استان ها مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: اهمیت به ایجاد سه هزار فرصت شغلی در استان اردبیل برای مددجویان استان در نظر گرفته شده که درصدد هستیم با تکیه بر توانایی های خود به مرحله خودکفایی و استقلال برسیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در 9 ماهه سال جاری برای 3 هزار نفر از مددجویان تحت حمایت، اشتغال پایدار ایجاد شده تا بتوانند با تکیه بر توانایی های خود به خودکفایی برسند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۴    
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: برای 3000 نفر از مددجویان تحت حمایت در 9 ماهه سال جاری اشتغال پایدار ایجاد شده تا بتوانند با تکیه بر توانایی های خود به خودکفایی برسند.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اعلام کرد که همزمان با دهه فجر امسال 12طرح منابع طبیعی و آبخیزداری با اعتبار 63 میلیارد و 400 میلیون ریال به بهره برداری می رسد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- ده ها عراقی فارغ التحصیل دانشگاه ، امروز(یکشنبه) دراستان ذی قار در جنوب عراق در اعتراض به فراهم نبودن فرصت های شغلی دولتی دو پل اصلی را بستند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی پردیس صنعتی شهدای هویزه گفت: ارتقای سطح ظرفیت و آموزه های فردی و کسب مهارت های تخصصی از ضرورت های دست یابی به فرصت شغلی بهتر است.
فیسیت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
در توضیحات این فرصت شغلی گفته شده که متقاضی با برخی از مبتکرانه ترین پزشکان و مهندسان برتر و همچنین با اولین شرکت کنندگان آزمایش بالینی نورالینک از نزدیک همکاری خواهد کرد. در عنوان شغلی این آگهی نوشته شده که خواستار تیمِ مسئول انجام تحقیقات بالینی هستیم تا فردی آن را ایجاد و مدیریت کند. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۷    
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان بابیان اینکه طی 10 ماهه امسال حدود 24 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به کمیته امداد شهرستان بم اختصاص یافته است گفت: طی این مدت 500 فرصت توسط کمیته امداد در شهرستان بم ایجادشده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۷    
فاطمی امین از تلاش دولت سیزدهم برای ایجاد 2 هزار فرصت شغلی طی هفت ماه آینده در منطقه آزاد اروند با اعطای تسهیلات به برخی از کارخانه ها و واحدهای تولیدی و صنعتی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دولت تلاش می کند تا هفت ماه آینده 2 هزار فرصت شغلی جدید در آبادان و خرمشهر ایجاد کند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
صندوق کار آفرینی امسال 76 میلیارد ریال تسهیلات برای توسعه شهرستان خور و بیابانک به متقاضیان پرداخت کرد. رئیس صندوق کارآفرینی و امید خور و بیابانک گفت: با پرداخت این میزان تسهیلات در بخش های اقتصادی، کشاورزی، صنعت و خدمات برای 151 نفر فرصت شغلی ایجاد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر علوم گفت: 3 هزار و 200 شغل در شرکت های دانش بنیان فارس ایجاد شده است از این رو شرکت های دانش بنیان زمینه ای مناسب برای ایجاد شغل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمسیون عمران مجلس شورای اسلامی: با رونق پایانه مرزی میرجاوه 6 هزار فرصت شغلی ایجاد شده است .
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
گنایاد- ایرنا- مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی گفت: با پرداخت چهار هزار و 891 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی از ابتدای امسال تاکنون 11 هزار فرصت شغلی برای مددجویان زیرپوشش این نهاد ایجاد شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۹    
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی، با اشاره به اینکه برنامه ریزی امسال برای ایجاد 15 هزار فرصت شغلی توسط کمیته امداد استان و افزایش سقف تسهیلات اشتغال به 100 میلیون تومان برای امسال خبر داد و افزود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
580 نفر از مددجویان تحت حمایت و افراد نیازمند در آمل تا پایان آذرماه از تسهیلات اشتغال بهره مند شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/فارس به گفته معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم ، 65 هزار شغل در بستر دانش بنیان در کشور شکل گرفته که حدود 50 هزار مورد آن مربوط به دانش آموختگان دانشگاهی است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
از ابتدای سالجاری تاکنون سه هزار و227 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت وافراد نیازمند جویای کار با اعتباری بالغ بر 96 میلیارد تومان ایجاد شده است
رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: 561 فرصت شغلی از ابتدای سال جاری برای مددجویان و افراد دارای معلولیت تحت پوشش بهزیستی قزوین ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی آذربایجان شرقی با اشاره به ایجاد بیش از 10 هزار فرصت شغلی طی 9 ماه سال جاری، از کسب رتبه اول اشتغال کشور توسط این نهاد خبر داد.
تیتر20   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مسئولیت های اجتماعی از موضوعات بسیار مهم در هر بنگاه اقتصادی است که در سال های اخیر نیز در بنگاه های اقتصادی کشور به ویژه در میان معدنی ها و فولادی ها به طور جدی دنبال می شود. این موضوع به توسعه هر چه بیشتر بخش معدن و در مقابل توسعه فرهنگی و اجتماعی منجر می شود.
توافق نامه اجرایی برنامه ملی اشتغال جمهوری اسلامی ایران، ذیل مصوبات شورای عالی اشتغال، به منظور اجرای بخشی از برنامه ملی ایجاد و توسعه اشتغال پایدار با هدف ایجاد به طور میانگین سالانه یک میلیون فرصت شغلی طی سال های 1400 الی 1404 بین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت تعاون ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح توسعه نساجی بروجرد به زودی اجرا و 250 فرصت شغلی جدید در این واحد ایجاد خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از ایجاد بیش از 400 فرصت شغلی در حوزه گردشگری از ابتدای سال جاری در کرمانشاه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۰    
سبزوار- ایرنا- رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سبزوار گفت: با وجود تعهد اشتغال برای سه هزار و 582 نفر در این شهرستان طی سالجاری تاکنون چهار هزار و 908 فرصت شغلی در این منطقه ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خمین گفت: 9 طرح گردشگری امسال در این شهرستان اجرا و با بهره برداری از آن ها، 223 فرصت شغلی جدید ایجاد می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۲:۲۴    
اراک - ایرنا - مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: 840 فرصت شغلی جدید با پرداخت یک هزار و 50 میلیارد ریال تسهیلات تا پایان دی ماه امسال از سوی این نهاد انقلابی در نقاط مختلف استان ایجاد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان از ایجاد 6 هزار و 37 فرصت شغلی برای مددجویان و افراد نیازمند جویای کار در این استان در 9 ماهه گذشته امسال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی از ایجاد 840 فرصت شغلی از ابتدای سال جاری توسط بسیج سازندگی خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از ایجاد 6037 فرصت شغلی برای مددجویان و افراد نیازمند جویای کار در استان کرمان در 9 ماهه امسال خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
کاظم غنی زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با بازگشت این واحدهای تولیدی، برای 150 نفر فرصت شغلی ایجاد و بیش از 170 میلیارد ریال نیز فرصت سرمایه گذاری مجدد فراهم شد. وی با اشاره به این که بیش از 60 درصد واحد های تولیدی این شهرستان در قالب درب های ضد [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- ایجاد بیش از 6 هزار فرصت شغلی، ساخت 63 هزار و 529 واحد مسکن، بیش از یک هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در بخش گردشگری و تخصیص 2 هزار میلیارد ریال برای سدهای کشاورزی از جمله عناوین مهمترین رویدادهای خبری در نقاط مختلف استان اردبیل در هفته گذشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۱:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: طرح توسعه فولاد اکسین خوزستان برای یک هزار نفر به صورت مستقیم و برای 23 هزار نفر غیر مستقیم اشتغال ایجاد خواهد کرد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۳:۳۲    
بر اساس اعلام سازمان آموزش فنی و حرفه ای 440 فرصت شغلی مهارت محور در کشور شناسایی شده که "کم سرمایه بر" هم هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان کرمانشاه با اشاره به سابقه خوب اشتغالزایی کمیته امداد در کشور و استان در سال گذشته، پیش بینی کرد این نهاد تا پایان امسال تقریبا 10 هزار فرصت شغلی در کرمانشاه ایجاد کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران با اعلام این که تا کنون هشت هزار و 948 فرصت شغلی جدید در استان ایجاد شده است ، از دستگاه های اجرایی دخیل خواست تا نسبت به تحقق تعهد استان در این زمینه تلاش کنند.
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - هر سال، زمان تعیین حقوق و دستمزد که می شود صحبت از مزد منطقه ای به میان می آید، اما همچنان این طرح به تعویق می افتد. مخالفان این طرح معتقدند مزد منطقه ای باعث افزایش مهاجرت از شهرهای کوچک به بزرگ می شود و موافقان این طرح عنوان می کنند که اگر مزد منطقه ای از مزد ملی کمتر نباشد و فرصت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۲۲:۱۱    
مدیرکل سرمایه گذاری پروژه فراگیر و اشتغال روستایی وزارت کار، تعاون و امور اجتماعی گفت: پیش بینی ما ایجاد اشتغال برای یک میلیون نفر در طی سالهای 1400 و 1401 هست که برای تحقق آن نیاز به همکاری تمام دستگاهها و مردم داریم زیرا کارها به تنهایی و به خودی خود از پیش نمی رود و همت همگان را می طلبد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: کمیته امداد در 9 ماه اول امسال برای 9 هزار و 132 مددجو شغل ایجاد کرده است. کریم زارع گفت: در 9 ماهه امسال ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان گفت: طی 9 ماهه سال جاری، 9 هزار و 132 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت ایجاد شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۴:۳۱    
حبیبی سرپرست فرمانداری اسلامشهر گفت: امسال در شهرستان اسلامشهر حدود 9 هزار و پانصد فرصت شغلی جدید ایجاد شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۳    
بانوی کارآفرین زنجانی توانست با پشتکار یک کارگاه خیاطی راه اندازی و برای 25 بانوی سرپرست خانوار فرصت شغلی ایجاد کند.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
با افزایش جمعیت، فرصت شغلی حتی در بخش کشاورزی و دامداری باقی نمی ماند. مهاجرت روستائیان به دلیل نبود فرصت شغلی سرعت گرفته و طبیعی است نرخ مشارکت اقتصادی آنها نیز کاهشی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۸:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: چهار هزار و 711 فرصت شغلی در 10 ماهه گذشته از سال جاری در صنوف تولیدی این استان ایجاد شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان - بیکاری یکی از موضوعات مهم و تأمل برانگیز اقتصادی است که پیامد های اجتماعی، فرهنگی و... بسیار زیادی نیز دارد از این رو کاهش نرخ بیکاری در جامعه و برنامه توسعه اشتغال در کشور با ایجاد زمینه های مناسب برای خلق فرصت های شغلی جدید از ابتدا و آغاز استقرار دولت سیزدهم مورد توجه قرارگرفته ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کار ایران معتقد است که با یک میلیون تومان می توان فرصت شغلی ایجاد کرد اما کارشناسان روابط کار معتقدند که چنین موضوعی به هیچ وجه ممکن نیست.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۸:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مدیرکل کمیته امداد استان تهران از ایجاد 6561 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند در 9 ماهه سال جاری خبر داد. به گزارش اقتصادتهران، سیدابوالفضل پرپنچی با ارئه گزارشی از عملکرد این نهاد در حوزه اشتغال و خودکفایی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۶:۳۹    
هدایت صفری با بیان اینکه کمیته امداد استان نسبت به توانمندی سازی مددجویان بسیار تاکید دارد، گفت: اشتغال لازمه مهم در توانمندی مددجویان است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین با اشاره به اینکه کمیته امداد امام خمینی (ره) تسهیلات اشتغالزایی را در اختیار مددجویان آموزش دیده قرار می دهد، گفت: از آغاز سال جاری تا پایان آذر ماه دو هزار و 816 فرصت شغلی برای نیازمندان در استان قزوین ایجاد شده است.