پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۲۱:۰۸May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرصت شغلی»

خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
گروه استان ها – استاندار هرمزگان با اشاره به افتتاح 10 پروژه صنعتی، خدماتی و اقتصادی در جزیره قشم گفت: افتتاح این پروژه ها 591 فرصت شغلی ایجاد کرده است.
کرج رسا   ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، نادر ثناگو مطلق روز پنجشنبه در آئین بهره برداری از چهار واحد تولیدی و صنعتی با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری اسلامی ایران افزود: همچنین در همین مدت حدود سه هزار فرصت شغلی در منطقه جذب و بیش از 100 هکتار توسعه ناحیه های صنعتی را داشته ایم. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اهواز- جانشین سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان با اشاره به ایجاد بیش از دو هزار فرصت شغلی در این استان، گفت: بسیج سازندگی به مناطق محروم توجه زیادی کرده و در مسیر محرومیت زدایی حرکت می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئوول بسیج سازندگی سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: سپاه کردستان سال گذشته 2 هزار و 498 فرصت شغلی از طریق صندوق های قرض الحسنه ایجاد کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی آذربایجان غربی گفت: تعداد خانواده های تحت پوشش کمیته امداد استان افزایش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس:استاندار فارس با بیان اینکه سال 1399 تعداد 322 واحد تولیدی راکد دراستان مجددا فعال شد، گفت: فعالیت دوباره این واحدها سبب ایجاد 2864 فرصت شغلی در استان فارس شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۳:۰۰    
به گزارش مشرق محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در توییتی نوشت: اگر انجام 1200 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری، برای اتمام 528 طرح بزرگ با اشتغالزایی 709 هزار فرصت شغلی فقط در سال 1399؛ تحویل زمین سوخته به دولت آتی است!؟ چه زمین های سوخته با ارزشی! ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی بنیاد برکت استان اردبیل: 1000 فرصت شغلی توسط بنیاد برکت با محور توسعه اشتغال پایدار روستایی و تشکیل زنجیره های تولید در شهرستان پارس اباد ایجاد خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۰۰    
بنیاد برکت مدت هاست که با پرداخت تسهیلات به کمک اشتغالزایی و ایجاد درآمد برای روستاییان آمده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: فعال شدن 304 واحد تولیدی راکد بیش از 2800 فرصت شغلی را احیا کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - راه سخت بهره وری حداکثری از منابع آبی و ماهیان گلستان با سرمایه گذاری هشت ساله دولت برای توسعه زیرساخت های شیلاتی استان هموار شد و رشد درآمد بهره برداران، افزایش تولید انواع آبزیان مانند میگو و خاویار و ایجاد هزاران فرصت شغلی بخشی از نتایج حاصل از آن است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مسئول راه اندازی سرای نوآوری اتاق بازرگانی و دانشگاه اصفهان گفت: این سرای نوآوری با هدف ارتقای کیفیت زندگی مردم و تولید ثروت راه اندازی شده و توانسته فرصت شغلی برای 500 نفر فارغ التحصیل دانشگاهی فراهم کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اردبیل گفت: در حال حاضر 950 جواز تأسیس در استان صادر شده و به همین منظور 450 هزار میلیارد ریال با ایجاد 15 هزار فرصت شغلی در دستور کار قرار دارد.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۲:۱۴   + ۳۵ سایت دیگر  
برترین ها: محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه در توییتی به ادعای منتقدین دولت مبنی بر "تحویل زمین سوخته به دولت بعد" پاسخ گفت. ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به توسعه 380 هکتار از اراضی شهرک صنعتی خاوران گفت: با توسعه این شهرک 4 هزار فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب مرکز سمنان گفت: یکهزار و 500 فرصت شغلی در استان با همراهی و هماهنگی بخش های مختلف و رفع موانع تولید در سال 99 ایجاد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی از ایجاد سالانه 1400 فرصت شغلی در استان با کمک صندوق های قرض الحسنه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور از ایجاد 200 هزار فرصت شغلی در کشور برای امسال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رشت-ایرنا-مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان از تشکیل 699 شرکت تعاونی با 19 هزار و 800 نفر عضو و سرمایه ای بالغ بر یک هزار و 180 میلیارد ریال با ایجاد فرصت شغلی برای هشت هزار و 399 نفر در دولت تدبیر و امید خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها-مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: هم اکنون بیش از 650 صندوق قرض الحسنه فعال در بسیج سازندگی استان خدمات ارائه می کنند که ایجاد 780 فرصت شغلی در سال 99 تنها بخشی از دستاورد صندوق ها در سطح استان است.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: باید با ایجاد فرصت شغلی برای مددجویان آنها را به خودکفایی برسانیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) همدان گفت: به منظور خودکفایی و توانمندی مددجویان، بیش از 6 هزار فرصت شغلی در سال گذشته برای سرپرست خانوارهای مددجوی کمیته امداد در استان ایجاد شده است.
گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون347 پروژه اولویت دار اقتصاد مقاومتی در استان کرمان برای سال 1400 با دستگاه های اجرایی استان دسته بندی کرده ایم که پیشرفت فیزیکی 43 درصدی دارند. ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با فعالیت دولت تدبیر و امید، 425 طرح صنعتی و تولیدی در نقاط مختلف این استان به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مجری استانی طرح های اشتغال زایی اجتماع محور بنیاد برکت از ایجاد 200 فرصت شغلی در دو بخش مرکزی و ششطراز خلیل آباد در جنوب غربی خراسان رضوی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: بر اساس تایید مراجع رسمی 9 هزار و 162 فرصت شغلی با اقدام های صورت گرفته در یک سال گذشته در این استان در بخش صنعت ایجاد شده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مهدی هنری مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی امروز در نشست خبری گفت: سازمان بسیج سازندگی در 17 اردیبهشت 79 با تدبیر مقام معظم رهبری و با توجه به نیاز کشور با حرکت های جهادی ایجاد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی اعلام کرد: با اجرای 92 پروژه گردشگری در استان برای چهار و 942 نفر به صورت مستقیم فرصت شغلی ایجاد می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ری گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 444 فرصت شغلی در شهرک های صنعتی این شهرستان ایجاد شده است که از این تعداد 116 نفر از طریق کاریابی های ری صاحب شغل شدند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مجید شایق روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون 444 فرصت شغلی در شهرک های صنعتی شهرستان ری ایجاد شده است که از این تعداد فقط 116 نفر از طریق کاریابی های شهرستان ری صاحب شغل شدند. وی اظهار داشت: حقوق و مزایای کارگران واحدهای تولیدی به اندازه ای [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: براساس حمایت بسیج سازندگی در قالب کارگاه های تجمیعی، صندوق های قرض الحسنه و کمک های خیرین هزار و 658 شغل مستقیم در خراسان جنوبی ایجاد شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
کاشان - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان از اشتغال 200 نفر در سال 99 در کارگاه های ایجاد شده توسط بسیج سازندگی کاشان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۸:۳۷    
گروه استان ها- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: پیش بینی می شود جایگاه استان کرمانشاه از نظر نرخ بیکاری از رتبه نخست به رتبه سوم کشور برسد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- تبریز- رعنا نیک رفتار : مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از ایجاد 4942 فرصت شغلی در 92 طرح فعال گردشگری طی سال 99 در استان خبر داد. احمد حمزه زاده افزود: سال گذشته 100 فقره موافقت اصولی و 20 مورد مجوز ایجاد زیرساخت های گردشگری صادر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کنفدراسیون تجارت ایتالیا اعلام کرد، یک میلیون و 500 هزار فرصت شغلی در ایتالیا از دست رفته است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از اعلام روز چهارشنبه فرمانداری شهرستان رباط کریم، نظام ملکشاهی افزود: همچنین با وجود همه مسایل و مشکلات اقتصادی سال گذشته توانستیم برای هفت هزار و 500 نفر فرصت شغلی ایجاد کنیم که این میزان، 14 درصد بیش از تعهداتمان بود. وی ادامه داد: با توجه به نوسانات قیمت [...]
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار گیلان با تاکید بر لزوم شتاب در تامین امکانات خدماتی و رفع مشکلات زیرساختی نواحی و شهرک های صنعتی گفت: با بهره برداری از 24 واحد بزرگ صنعتی و کشاورزی استان، یک هزار و 600 فرصت شغلی برای جوانان بومی ایجاد می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان گفت: پارسال 211 میلیارد تومان جذب منابع امدادی در این استان داشتیم و از محل آن برای 9 هزار و 631 نفر مددجو فرصت شغلی ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - مجری طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت در استان مرکزی گفت: این بنیاد با اعطای 250 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زا در سال گذشته 750 فرصت شغلی در استان ایجاد کرده است.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۸:۰۰    
طی چند ماه گذشته که کرونا برجهان حکمرانی می کرده است تولید ناخالص داخلی در جهان به پایین ترین حد خود از زمان وقوع رکود بزرگ در سال 2008 رسید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مانند بیماری که پس از پشت سرگذاشتن کرونا علائم این بیماری برای ماه ها در بدنش باقی می ماند اقتصاد جهانی نیز حتی پس از ریشه کن شدن این ویروس راه درازی تا بهبودی کامل در پیش دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
دنیای این روزهای نهاد وکالت محل استماع عبارات غریبی است،مثل ایجاد500تا600هزار فرصت شغلی یا موافقت قوه قضاییه با حذف ظرفیت گذاری عددی جذب وکیل که مشخص نیست منبع و منشا علم دوستان در نشر چنین موضوعی چیست؟یقینا در مجموع قوانین که نیست!!
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
آیا دست روی دست گذاشته اید که شغل رویایی تان آگهی استخدام بدهد؟ کارتان اشتباه است. بیایید ببینیم برای به دست آوردن موقعیت شغلی دلخواه مان چه کار هایی می توانیم انجام دهیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - مدیر ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در آذربایجان شرقی گفت: با تزریق 70 میلیارد تومان برای بیش از پنج هزار نفر به صورت مستقیم در قالب طرح های اجتماع محور بنیاد برکت ستاد اجرایی امام(ره) در این استان اشتغالزایی شده است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
سردار کریمی گفت: در سال گذشته با تلاش های همه جانبه در سپاه و بسیج استان مرکزی و با تکیه بر 650 صندوق قرض الحسنه فعال در بسیج سازندگی بیش از 780 فرصت شغلی ایجاد شد که در سالجاری تلاش ها ادامه خواهد داشت.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس افزود: در سال گذشته ایجاد هزار و 500 فرصت شغلی جدید را متعهد شده بودیم که با تلاش جمعی این مسأله محقق شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۸:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست اداره کل بهزیستی خراسان رضوی از ایجاد و یا تثبیت بیش از سه هزار فرصت شغلی برای مددجویان زیر پوشش این اداره در سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی استان سمنان گفت: فعالیت واحدهای تولید دارو و مکمل دام و طیور منجر به ایجاد یکهزار و 200 فرصت شغلی به صورت مستقیم و غیرمستقیم در استان شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
پارسال کمیته امداد استان کرمانشاه 11 هزار و 647 فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم برای مددجویان ایجاد کرده است.