پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۰۰:۵۴Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرصت شغلی»

استانداری کرمانشاه   ۳ ساعت پیش    
ب ه گزارش روابط عمومی فرمانداری هرسین، عبدالله کنجوریان در هشتمین جلسه شورای توسعه این شهرستان که با حضور سعید شیخه پور مجری بنیاد برکت در استان کرمانشاه برگزار گردید از فراهم شدن ظرفیتی مناسب برای احیاء صنایع راکد و همچنین توسعه واحدهای صنعتی فعال خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور گفت : بر اساس تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد و بسیج سازندگی کشور در سال آینده تعداد 400 فرصت شغلی برای مددجویان ایلامی ایجاد خواهد شد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
خمین - ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان خمین گفت: 199 فرصت شغلی با پرداخت 76 میلیارد ریال تسهیلات ، امسال برای مددجویان این نهاد حمایتی در زادگاه امام راحل ایجاد شد.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون کارخانه بیواتانول باشت از پیشرفت خوبی برخوردار بوده و امیدواریم که با تزریق اعتبارات در سطح ملی و تسهیلات این پروژه به مرحله بهره برداری برسد.
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان از ایجاد 8 هزار و 960 فرصت شغلی برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی استان خبر داد.
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی از ایجاد فرصت شغلی برای 311 فرزند مددجوی کمیته امداد این با ارائه تسهیلات کارفرمایی خبر داد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان گفت: امسال 190 میلیارد تومان اعتبار به پنج هزار و 101 طرح با اشتغالزایی هشت هزار و 960 فرصت شغلی برای توانمند سازی مددجویان کمیته امداد این استان تخصیص یافته است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: افتتاح پنج طرح مهم اقتصادی و تولیدی در استان در طی سال جاری 2هزار و 140 فرصت شغلی را در خوزستان ایجاد کرده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۵۹    
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از ایجاد حدود 11 هزار فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه از کسب رتبه دوم کشوری در ایجاد اشتغال پایدار مددجویی توسط این نهاد در سال جاری خبر داد و گفت: کمیته امداد در سال جاری بیش از 11 هزار فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم برای مددجویان ایجاد کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۰    
گروه استان ها معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور در ادامه گفت: با اجرای 400 پروژه محرومیت زدایی در استان ایلام بیش از 14 هزار فرصت شغلی در کشور ایجاد می شود.
آفتاب ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۷:۴۳    
به گزارش آفتاب ایلام،در آئینی که با حضور معاون اشتغال کمیته امداد کشور، رئیس بسیج سازندگی و مدیرکل کمیته امداد استان ایلام برگزار شد تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد و بسیج سازندگی با محوریت ایجاد 1400 فرصت شغلی برای نیازمندان ایلامی به امضاء رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل ارتباط با صنعت و دانشگاه وزارت علوم از راه اندازی مرکز هدایت شغلی در 40 دانشگاه کشور خبر داد و گفت: هدف از این اقدام یافتن کسب وکار و فرصت شغلی مناسب برای دانشجویان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۰:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور گفت: : بر اساس تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد و بسیج سازندگی کشور در سال آینده تعداد 400 فرصت شغلی برای مددجویان ایلامی ایجاد خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۹:۲۱    
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت: سه هزار و 500 فرصت شغلی ویژه افراد محروم و نیازمند استان سمنان ایجاد شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
در آیین انعقاد تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد و بسیج سازندگی دو هزار طرح اشتغال و فرصت شغلی برای مددجویان و جوانان نیازمند در استان ایجاد و همچنین دو هزار و 500 نفر نیز از آموزش های مهارتی و فنی بهره مند می شوند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۴۳    
اقتصاد ایران: کاشان - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کاشان گفت: با افتتاح امروز پروژه های گردشگری در کاشان، 160 فرصت شغلی جدید در صنعت گردشگری کاشان ایجاد شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۵۳    
قم- طی تفاهم نامه منعقد شده بین استانداری قم و ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) با سرمایه گذاری ایجاد شده 13 هزار فرصت شغلی در استان قم ایجاد می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور با اشاره به اینکه کمیته امداد کرمانشاه در سال 99 رتبه اول کشور را در ایجاد اشتغال برای محرومین از آن خود کرد، گفت: این مجموعه توانست در سال جاری بیش از یک هزار فرصت شغلی در این استان ایجاد کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: 12 هزار فرصت شغلی با بهره برداری از 33 پروژه جهش تولید استان ایجاد می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۰۶    
با انعقاد تفاهم نامه بین کمیته ی امدا امام (ره) و بسیج سازندگی سپاه انصار المهدی استان 700 فرصت شغلی برای مددجویان زنجانی ایجاد خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
هدف گذاری کمیته امداد در سال اینده ایجاد 300 هزار فرصت شغلی جدید، برای مددجویان است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۳    
رویکرد کمیته امداد استان زنجان در حوزه اشتغالزایی و فراهم کردن فرصت های شغلی مناسب برای مددجویان تحت حمایت، متأثر از سیاست ها و راهبردهای کلان کشوری این نهاد بر اساس دو کلان پروژۀ راهبری شغلی و هدایت شغلی انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان گفت: از 30 هزار فرصت شغلی عهد شده در استان تاکنون 26 هزار و 246 فرصت شغلی در سامانه رصد ثبت شد که نشان می دهد 87 درصد تعهد اشتغال در گلستان محقق شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کافه خبر برنا، برنامه ای است که هر شب می توانید ساعت 20:10 دقیقه در برنا تماشا کنید. این برنامه به بررسی مهمترین اتفاقات و رخدادهای روز از نگاه تحریریه برنا می پردازد. روزهای پنجشنبه این برنامه به تجزیه و تحلیل رویداد های یک هفته گذشته می پردازد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۰۴    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: با ایجاد 7200 فرصت شغلی برای مددجویان تحت پوشش زمینه توانمند سازی و خودکفایی خانواده های نیازمند مهیا شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- فرماندار فامنین گفت: اطلاعات دریافتی از سامانه رصد بر اساس ثبت نام صورت گرفته گویای این است که از ابتدای سالجاری تاکنون 983 شغل در این شهرستان ایجاد شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۵    
سیدمرتضی دهقانی گفت: آنچه از سوی استانداری قزوین برای سال جاری برنامه ریزی شده ایجاد قریب به 18هزار فرصت شغلی است که کمیته امداد یک سوم از اشتغال استان را متعهد شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۴۹    
بنیاد برکت با توجه به توصیه ها و دغدغه های مقام معظم رهبری و سیاست های ابلاغی از سوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، اهم فعالیت های خود را بر اشتغال زایی و توانمندسازی مناطق محروم و کمتر توسعه یافته متمرکز کرده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: در صورت افتتاح طرح گردشگری سد حوضیان ، هزار و 200 فرصت شغلی مستقیم در استان ایجاد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد از ایجاد 500 هزار فرصت شغلی در صورت تخصیص20 هزار میلیارد تومان اعتبار تسهیلات قرض الحسنه به طرح های اشتغال مددجویان، در سال آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی: 311 فرصت شغلی جدید با بهره برداری از طرح های عمرانی و اقتصادی دهه مبارک فجر در شهرستان کمیجان ایجاد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
صفری گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از سه هزار و 800 فرصت شغلی با اعتباری بیش از 97میلیارد تومان در استان زنجان توسط این نهاد ایجاد شده است .
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۴۲    
رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: با اجرای طرح های جهاد سازندگی و طرح های اشتغالزایی صندوق های قرض الحسنه مردمی و با کمک بسیج اقشار، امسال 107 هزار فرصت شغلی در کشور ایجاد شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
آمارهای جهانی نشان می دهد، کارگران مهاجری که با هدف اشتغال در کشور میزبان کار می کردند؛ روزگار را به سختی سپری می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی از عملیاتی شدن پرداخت 550 میلیارد تومان تسهیلات در راستای جهش تولید خبر داد و گفت: در طول خدمت دولت های یازدهم و دوازدهم مجموع سرمایه گذاری های داخلی انجام شده در آذربایجان غربی منجر به صدور یک هزار و 366 پروانه بهره برداری در بخش صنعت با اعتباری ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
عبدالملکی با بیان اینکه در سال جاری برای 215 هزار نفر شغل ایجاد شده است، گفت: در برنامه ششم توسعه مجموع مشاغل تولیدی این نهاد به 716 هزار فرصت شغلی رسیده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
نادر صادقی روز یکشنبه در جلسه شورای اداری آذربایجان غربی افزود: در طول خدمت دولت های یازدهم و دوازدهم مجموع سرمایه گذاری های داخلی انجام شده در آذربایجان غربی منجر به صدور یک هزار و 366 پروانه بهره برداری در بخش صنعت با اعتباری بالغ بر 45 هزار میلیارد ریال و 15 هزار و 700 نفر فرصت شغلی شده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان گفت که این نهاد امسال با پرداخت هزار 320 میلیارد ریال تسهیلات برای پنج هزار و 23 نفر از مددجویان واجد شرایط شغل پایدار ایجاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه – مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) از ایجاد چهار هزار و 436 فرصت شغلی با استفاده از تسهیلات قرض الحسنه برای مددجویان این نهاد در سالجاری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مراغه– ایرنا– مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مراغه گفت: در سالجاری با پرداخت 12 میلیارد تومان تسهیلات و جذب 100 درصدی اعتبارات اشتغالزایی برای پنج هزار مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) مراغه فرصت شغلی ایجاد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: با اجرای طرح های جهاد سازندگی و طرح های اشتغالزایی صندوق های قرض الحسنه مردمی و با کمک بسیج اقشار، امسال 107 هزار فرصت شغلی در کشور ایجاد شد.
پاون   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۴   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا از امضای قرارداد 30 سد تا پایان دولت دوازدهم در چارچوب موضوع گردشگری سدها خبر داد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در سال 99 اقدام به ایجاد 180 هزار شغل خرد و خانگی در مناطق محروم کشور کرده است. مدیرعامل بنیاد برکت با اعلام این خبر افزود: در سال جاری ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- فرماندار گناباد گفت: هزار و 542 فرصت شغلی جدید با اجرای برنامه های اشتغالزایی دولت طی کمتر از دو سال اخیر در این شهرستان جنوبی خراسان رضوی ایجاد شده است.
معاون اول رییس جمهور روستای عطاآباد استان گستان را به عنوان الگویی برای روستا های کشور در موضوع اشتغال زایی برشمرد و گفت: از از محل صندوق توسعه ملی با موافقت رهبر انقلاب تاکنون 15 هزار میلیارد تومان تسهیلات روستایی به روستاییان پرداخت شده که منجر به 280 هزار فرصت شغلی شده است ضمن آنکه 7000 میلیارد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - کارخانه تولید پوشش سقف ساختمان با سرمایه گذاری 400 میلیارد ریالی بخش خصوصی و ایجاد 55 فرصت شغلی امروز شنبه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری گفت که از سال 92 تاکنون و با پرداخت 150 هزار میلیارد ریال وام از محل منابع صندوق توسعه ملی افزون بر 280 هزار فرصت شغلی در کشور ایجاد شد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سید مرتضی بختیاری روز چهارشنبه در جشن خودکفایی پنج هزار نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی، اعلام کرد: با حمایت دولت و مجلس شورای اسلامی تسهیلات قرض الحسنه کمیته امداد از 6 هزار و 100 میلیارد تومان به 10 هزار میلیارد تومان افزایش یافت. ...