چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۵:۴۱Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرصت شغلی»

دبیرکل انجمن صنفی تولید کنندگان لوازم خانگی با اشاره به آمار غیررسمی 4.5 میلیارد دلاری قاچاق لوازم خانگی به کشور گفت: با پذیرش این حجم قاچاق کالا؛ حدود یک میلیون فرصت شغلی در حوزه تولید لوازم خانگی را از دست داده ایم.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۵    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی عنوان کرد: استان خراسان شمالی با توجه به موقعیت جغرافیایی، آب و هوایی و تنوع زیستی می تواند در پرورش اسب اصیل ترکمن پیشتاز باشد و فرصت شغلی و سرمایه گذاری را فراهم کند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نخستین جلسه شورای راهبردی پیگیری اجرای سند طرح های توسعه نفت و گاز و پتروشیمی استان کرمانشاه گفت: در سند راهبردی حوزه نفت، گاز و پتروشیمی ، 10 تا 12 هزار فرصت شغلی در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی در استان کرمانشاه پیش بینی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
برابر آمارها بیش از 2500 تعاونی خدمات بهداشتی و درمانی در کشور فعالیت دارند که برای 32 هزار نفر فرصت شغلی ایجاد کرده اند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۱۴    
رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: طی سال گذشته به همت این سازمان 117 هزار فرصت شغلی ایجاد و 15 هزار پروژه محرومیت زدایی در کشور اجرایی شده است.
امام جمعه سردشت معیشت مردم سردشت بیشتر وابسته به کشاورزی است ماموستا محمد واوی اظهار داشت: معیشت مردم بیشتر وابسته به کشاورزی است دو محصول این شهر یکی سماق و دومی انگور سیاه که به یک برند تبدیل شده اند که از مسئولین شهرمیخواهیم به این محصولات به عنوان یک فرصت شغلی نگاه کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بخشدار مرکزی قرچک گفت: ابتدای امسال تا کنون و با حمایت بنیاد برکت، 156 فرصت شغلی مستقیم در مناطق روستایی شهرستان قرچک ایجاد شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، 31 واحد تولیدی و صنعتی راکد و تعطیل استان مرکزی به چرخه تولید بازگشتند. با بازگشت این واحد به چرخه کار و تولید دست کم بیش از 550 فرصت شغلی در استان مرکزی احیا شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
در قالب خدمات اشتغالزایی کمیته امداد استان زنجان زمینه اشتغال به کار هزار و34 مددجوی عزیز تحت حمایت از ابتدای سالجاری تاکنون با استفاده از ظرفیت فعالان عرصۀ کسب و کار و بانک های عامل به عنوان یاوران اشتغال این نهاد فراهم شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام عالیشاه گفت: 1316 فرصت شغلی از ابتدای سالجاری تاکنون برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در استان مازندران ایجاد شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۴    
گروه استان ها- رئیس سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی با بیان اینکه "1000 فرصت شغلی پایدار در استان مرکزی ایجاد می شود" گفت: بسیج سازندگی از از 500 واحد کوچک و متوسط تولیدی راکد در استان مرکزی حمایت می کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۵    
فضای کارواش باید بزرگ باشد و جایی به عنوان پارکینگ داشته باشد. حداقل فضای ممکن 250 متر است. ضمن اینکه بحث تجاری آن نیز مطرح است. این شغل وابسته به نیروی انسانی است و یک مجموعه کارواش می تواند 20 تا 25 فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم فراهم کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۰:۰۶    
دنیای اقتصاد- کرمانشاه- الهام اکبری : به مناسبت هفته دولت و با حضور مسوولان استانی و نیز همزمان ارتباط ویدئوکنفرانسی با دکتر نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس کمیته امداد گفت: در چشم انداز سال 1400 ایجاد 300 هزار فرصت شغلی در سراسر کشور برنامه ریزی شده است.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
از این کارخانه به عنوان پروژه ای یاد می شود که در صورت بهره برداری، بیش از یک هزار فرصت شغلی ایجاد می کند و قرار بود بهمن 97 به بهره برداری برسد اما در حال حاضر که فقط روی کاغذ می تواند به تولید برسد. این پروژه در شهرک صنعتی شماره 3 خرم آباد قرار دارد و هر چه جلوتر می رویم فقط قابلیت [...]
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان خانه ملت با کلیات طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار موافقت کردند و به گفته سخنگوی کمیسیون جهش و رونق تولید یک انقلاب در صدور مجوزها با این طرح شاهد خواهیم بود. ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی گفت: معین های اقتصادی مورد تایید این نهاد در راستای سیاستهای اقتصاد مقاومتی سه هزار و 751 فعالیت یا کسب و کار را در استان ایجاد کرده و به بهره برداری رساندند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: با پرداخت 223 میلیارد و 374 میلیون تومان تسهیلات رونق تولید 56 فرصت شغلی جدید برای نیروی کار ایجاد می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرماندار شهرستان اردبیل گفت: با اعتبار 400 میلیارد تومان سال گذشته 28 واحد تولیدی در این شهرستان فعال شده و برای 700 نفر نیز فرصت شغلی فراهم شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - مدیر جهادکشاورزی کلاله درشرق استان گلستان از معرفی متقاضیان ساخت هشت واحد گلخانه صنعتی هیدروپونیک به مساحت 55 هزار مترمربع در این شهرستان برای اخذ تسهیلات بانکی خبر داد و گفت که با احداث این واحدها برای 55 نفر به صورت مستقیم فرصت شغلی ایجاد می شود.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۴    
به رغم 10 میلیون فرصت شغلی در ایالات متحده، بیش از 8.4 میلیون نفر بیکار در این کشور وجود دارد؛ این اوضاع در ماه سپتامبر بدتر شده است کارگران با قطع کمک حمایتی کرونا هم به کار خود باز نمی گردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- صنعت هوانوردی در انگلیس از وزیران این کشور خواسته سامانه های مجوز تردد در دوران کووید-19 و تست پی سی آر را لغو کند زیرا آمار سفر آنها نشان داده که این مقررات، تاثیرات مخربی بر پروازهای بین المللی و رزرو پروازها در دوران اوج سفر داشته است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 1681 فرصت شغلی مستقیم برای مددجویان این نهاد ایجادشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۳۵    
اراک- معاون اشتغال وخودکفایی کمیته امداد استان مرکزی گفت: امسال برنامه کمیته امداد استان فراهم کردن 7450 مورد فرصت شغلی است که حدود 1800 مورد آن با همکاری کاریابی ها صورت خواهد گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: 500 میلیون اعتبار برای ایجاد هر فرصت شغلی نیاز است.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سید مرتضی دهقانی محمدآبادی با اشاره به رشد 100میلیارد تومانی اعتبار اشتغال استان در سال جاری گفت: سال گذشته 8 هزار و 600 فرصت شغلی در استان قزوین اجرا شد که معادل یک دوم اشتغال ایجاد شده در استان بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۱    
با ایجاد 1500 فرصت شغلی پایدار در سایه تشکیل تعاونی ها وصندوق قرض الحسنه شعار سال و اقتصاد مقاومتی عملی خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه راه اندازی دو کارخانه در خراسان جنوبی با پیش بینی اشتغال هزار و 68 فرصت شغلی در ستاد توسعه خاوران به امضاء رسید.
شادا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
پست بانک ایران در سال 1397 مبلغ 11 هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و کم برخوردار پرداخت کرده بود که این میزان در پایان مرداد ماه سال جاری به 21/8 هزار میلیارد ریال افزایش یافته و برای 43 هزار نفر فرصت شغلی در این مناطق فراهم کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۸    
مدیر اشتغال و خودکفایی کمیته امداد قزوین گفت: با اقدامات انجام شده و ایجاد فرصت های شغلی در سال گذشته 2 هزار خانوار مددجو خودکفا شده و از پوشش کمیته امداد خارج شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی گفت: امسال حدود 13 هزار فرصت شغلی توسط این کمیته برای مددجویان زیر پوشش ایجاد شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان گفت: تاکنون هزار و 300 فرصت شغلی در سال جاری برای مددجویان این نهاد در گلستان ایجاد شده و 141 نفر هم به کاریابی ها معرفی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۰:۰۱    
از ابتدای امسال تا کنون 69 فرصت شغلی برای مددجویان شهرستان آمل اجرایی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۵۶    
پارسال بعلت شیوع کرونا 76 هزار فرصت شغلی در استان کرمان از بین رفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان گفت: این نهاد از ابتدای سالجاری تاکنون 2 هزار و 429 فرصت شغلی در این استان برای مددجویان تحت پوشش ایجاد کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: براساس آخرین آمار 76 هزار فرصت شغلی به دلیل شرایط اقتصادی و شیوع کرونا در این استان از بین رفت که منهای تعداد شاغلان جدید، اشتغالزایی این استان را به منفی 33 هزار شغل رساند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۰:۰۲    
گروه استان ها – نرخ بیکاری در استان کرمان در سال جاری روند افزایشی داشته و تنها 11 هزار فرصت شغلی تعهد اشتغال استان محقق شده که از برنامه عقب است.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 4262 نیازمند تحت حمایت این نهاد صاحب شغل شدند. کریم پرویزی در گفت وگو با خبرنگاران به ارائه گزارش عملکرد حوزه اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آذربایجان شرقی در سال 1400 پرداخت و گفت ...
متالز نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 920 میلیارد ریال حقوق دولتی معادن طی پنج ماهه ابتدایی سال جاری در استان مرکزی وصول شد. ارسال توسط : یاسمن عباسی منبع : شاتا
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش طرفداری، فیروز کریمی 67 ساله که در 32 سال گذشته هیچ گاه در فوتبال ایران به عنوان مربی بیکار نبوده است، بار دیگر به فوتبال ایران برگشت. فیروز کریمی در 32 سال گذشته 33 بار فرصت شغلی در تیم های مختلف به عنوان سرمربی ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
عزیز سهندی پنج شنبه شب در دیدار فرماندار شوط اظهار داشت: تاکنون وام خود اشتغالی به یک هزار و150 فرصت شغلی به مبلغ 45 میلیارد تومان پرداخت شده و تا پایان سال بیش از400 میلیارد تومان اعتبار دیگر در راستای ایجاد فرصت های شغلی در سطح استان اختصاص یافته است ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۹:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
جوان ترین وزیر کابینه دولت رئیسی موافقت خود را با افزایش یارانه ها اعلام کرده؛ وی درباره روش جدید برای شناسایی مشمولان یارانه نیز توضیح داده است. تهران – اقتصادبرتر – 19 شهریور 1400 ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۷:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
دولت سیزدهم وعده های مهمی را دربخش های مختلف اقتصادی داده است، ساخت یکی میلیون واحد مسکونی در سال و رسیدن به ظرفیت تولید سه میلیون دستگاه خودرو در سال 1404 در کنار ایجاد سالانه یک میلیون فرصت شغلی تنها بخشی از وعده هایی است که انتظار تحقق آن در چهارسال می رود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس گفت: این نهاد حمایتی برای سال 1400 ایجاد 25 هزار فرصت شغلی را برای متقاضیان و مددجویان هدف گذاری کرده که تاکنون حدود نیمی از آن محقق شده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۶:۵۹    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: در استان اصفهان 4 هزار فرصت شغلی وجود دارد که برای انجام این فرصت ها، متخصص تربیت شده داخلی نداریم و باید متخصص خارجی برای انجام آنان به کشور بیاید.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مازندرانی با بیان اینکه هنوز سهمیه ایجاد اشتغال استان ها از سوی ستاد اشتغال کشور و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشخص نشده است، گفت که بر اساس تصمیم کارگروه اشتغال این استان فعلا ایجاد 30 هزار فرصت شغلی (همانند سال قبل) هدف گذاری شده است. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گفته صفری، از ابتدای سالجاری تاکنون تعداد 743 فرصت شغلی با همکاری بانک های عامل برای توانمند سازی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان ایجاد شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
علی اصغر رضایی گفت: هزار و 170 فرصت شغلی از ابتدای امسال تاکنون برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد مازندران ایجاد شد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: در نظر داریم امسال بیش از یک هزار فرصت شغلی پایدار در استان ایجاد کنیم و حمایت از 500 واحد تولیدی کوچک و بزرگ که راکد هستند را در دستور کار داریم. ...