سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۱۸:۵۷Oct 2020 20

جدیدترین‌های «فرصت شغلی»

کمیته امداد امام خمینی   ۴ ساعت پیش    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه پیش بینی می شود تا پایان سال سه هزار فرصت شغلی پایدار برای مددجویان کرمانشاهی در قالب راهبران شغلی ایجاد شود، گفت: طی نیمه نخست امسال هدایت 850 طرح اشتغال مددجویی در استان را 38 راهبر شغلی عهده دار شده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- تبریز : تفاهم نامه همکاری بسیج سازندگی و کمیته امداد استان برای اجرای برنامه های محرومیت زدایی در آذربایجان شرقی با حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور امضا شد ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
صبری پور از راه اندازی بازار کالای همراه ملوان ته لنجی و آغاز فعالیت بندر تجاری شادگان خبر داد و گفت: اگر بندر شادگان به فعالیت جدی خود برگردد و بازار ته لنجی نیز فعال شود، بیش از یک هزار و 200 فرصت شغلی برای مردم این منطقه ایجاد خواهد شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۰   + ۷۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، جلسه شورای عالی اجرای سیاست های کلی اصل 44 صبح امروز (دوشنبه) به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور برگزار شد. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۵    
رئیس کمیته امداد امام خمینی ره کشور در ادامه سفر خود به استان ایلام، شامگاه چهارشنبه با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام دیدار کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل کمیته امداد امام(ره) استان گیلان گفت: در نیمه نخست سال جاری 1568 فرصت شغلی با صرف اعتباری بالغ بر 626 میلیارد ریال برای مددجویان تحت حمایت ایجاد شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: تعهد استان قزوین برای اشتغال زایی در سال جاری 20 هزار فرصت شغلی است که کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین با پنج هزار فرصت شغلی، یک چهارم از اشتغال زایی استان را بر عهده دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بین ماه های مارس تا آگوست بیش از صد هزار فرصت شغلی به خاطر بحران کرونا در صنعت نفت آمریکا از بین رفت و 35 هزار فرصت شغلی دیگر نیز در صنایع پایین دستی نفتی در آمریکا نابود شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استانها- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی گیلان گفت: امسال 7 هزار و 300 فرصت شغلی جدید برای مددجویان این کمیته در گیلان ایجاد می شود.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی از تصویب 14 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در مس سونگون برای راه اندازی مرحله سوم تولید کنسانتره، تغلیظ، ذوب و پالایش مس در شورای عالی معادن خبر داد و گفت: راه اندازی ذوب مس شامل صنایع پایین دستی است که به ایجاد هزاران فرصت شغلی و گردش مالی در منطقه منجر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شریفی نژاد گفت: اعتبار های جهش تولید، زمینه مناسبی برای تقویت ظرفیت سازی در خدمات تولید و ایجاد فرصت شغلی در استان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان از هدفگذاری 24 پروژه جهش تولید در این استان خبر داد و با اشاره به تخصیص اعتبارات ریالی و ارزی به این پروژه ها گفت: اعتبارهای بخش جهش تولید، زمینه مناسبی برای تقویت ظرفیت سازی در حوزه خدمات تولید و ایجاد فرصت شغلی پایدار در استان فراهم خواهد کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: این اداره کل برای پنج هزار و 400 نفر از جامعه هدف خود با صرف 86 میلیارد تومان اعتبار، فرصت شغلی جدید ایجاد یا تثبیت شغلی کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - حمایت از اشتغالزایی در فاوا، ساماندهی کارگران ساختمانی، در نظر گرفتن 2 میدان برای استقرار کارگران، ایجاد حدود هفت هزار فرصت شغلی جدید در بخش صنعت، کنترل سلامت محصولات در بخش کشاورزی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۰    
سه هزار کارگر آلمانی در اعتراض به اعلام برنامه شرکت های مختلف برای حذف صد ها هزار فرصت شغلی در آلمان تظاهرات کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۳:۴۱    
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران گفت: امیدواریم که در یکسال آینده 7 هزار فرصت شغلی در شهرک صنعتی قرچک ایجاد شود و این حرکت با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
کمیته امداد استان قم، در نیمه نخست امسال با هزینه ای بالغ بر 26.5 میلیارد تومان، 700 فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد در استان قم ایجاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
ایلام- رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) از ایجاد 500 هزار فرصت شغلی برای مددجویان کشور در سه سال گذشته خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۰۹    
عبدالملکی از تعهد کمیته امداد کشور برای ایجاد 200 هزار فرصت شغلی برای مددجویان تحت پوشش تا پایان امسال خبر داد و گفت: برای تحقق این مهم تفاهم نامه هایی با بسیج سازندگی در 6 استان منعقد شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۳    
عبدالملکی گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) در سال جاری برنامه ایجاد شغل برای 200 هزار نفر در کشور را در دستور کار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور با بیان اینکه در حال حاضر یک ونیم میلیون نفر مستعد اشتغال محروم در کشور وجود دارد گفت: برنامه کمیته امداد امسال در کشور فراهم کردن 200 هزار فرصت شغلی برای مددجویان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) از ایجاد 200 هزار فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد حمایتی در کشور خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل -رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: با راه اندازی کارخانه های جدید و فعال شدن واحدهای تولیدی راکد، امسال و سال آینده برای 19 هزار نفر شغل مستقیم در بخش صنعت استان فراهم می شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه کمیته امداد و سازمان بسیج سازندگی برای ایجاد 1500 فرصت شغلی ویژه مددجویان خراسان جنوبی با حضور معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور و رئیس بسیج سازندگی کشور به امضا رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۱    
ایسنا/لرستان دبیر ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی کشور از ایجاد 2700 فرصت شغلی در طرح توسعه مشاغل خانگی در لرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: تاکنون برای یک هزار و 47 واحد صنعتی اردبیل پروانه بهره برداری صادر شده است.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل از ساخت و تکمیل بزرگترین کارخانه تولید کننده MDF در مجموعه صنعتی آرتا واقع در شهرستان نمین خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته از ابتدای سال جاری تاکنون 9 هزار و 405 فرصت شغلی معادل 57.43 درصد تعهد اشتغال استان محقق شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: با راه اندازی کارخانه های جدید و فعال شدن واحدهای تولیدی راکد، امسال و سال آتی برای 19 هزار نفر شغل مستقیم در بخش صنعت استان فراهم می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس صندوق کارآفرینی امید سبزوار گفت: با پرداخت 55 میلیارد ریال تسهیلات کارآفرینی در این شهرستان طی سال جاری 250 فرصت شغلی ایجاد شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد شهرستان پاکدشت از ایجاد 150 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد از پرداخت 200 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به مددجویان با همکاری پست بانک خبر داد و گفت: امسال تلاش ما ایجاد 200 هزار فرصت شغلی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: طی شش ماهه نخست سال جاری، شش هزار فرصت شغلی جدید توسط کمیته امداد استان بوشهر ایجاد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از ایجاد 6 هزار فرصت شغلی جدید و پایدار با مبلغی حدود 170 میلیارد تومان در سال جاری خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
صفری گفت: برنامه ریزی شده تا پایان امسال سه هزار و 950 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند به شرط تأمین منابع از محل تسهیلات بانکی و اشتغال پایدارسازی ایجاد شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: هم راستا با راهبرد جهش تولید از ابتدای سال جاری تاکنون 6هزار و 872 فرصت شغلی جدید در بخش های صنعت، معدن و تجارت این استان ایجادشده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
کمیته امداد و سازمان بسیج سازندگی با هدف ایجاد 2900 فرصت شغلی برای محرومان و مددجویان استان کرمان، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد شهرستان سمنان از کمک 900 میلیون تومان حامیان به فرزندان معنوی خود در شش ماهه سال جاری خبر داد و گفت:240 فرصت شغلی در سال جاری بااعتبار 10 میلیارد تومان برای مددجویان ایجاد می شود.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، نادر ثناگو مطلق با اشاره به ایجاد حدود 300 فرصت شغلی ثبت شده از ابتدای سال جاری تاکنون در پیام اظهار داشت: رشد این زیر ساخت ها موجب شده تا شاهد تمایل روزافزون سرمایه گذاران در منطقه باشیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۷:۳۶    
نیم صفحه نشریات و روزنامه های چاپ امروز 21 مهر ماه را در صفحه استانی باشگاه خبرنگاران جوان کرمان ببینید.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
درست یک سال پیش در آن نیمه شب تلخ و ناگوار، آتش به جان کارخانه شمع سازی واقع در شهرک صنعتی سیمین دشت فردیس استان البرز افتاد و هر آنچه بود، خاکستر کرد. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته امداد استان سمنان از ایجاد 752 فرصت شغلی در شش ماهه سال جاری خبر داد و گفت: 52 درصد طرح های اشتغال معادل 392 طرح در مناطق روستایی و 360 طرح در مناطق شهری ایجادشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - براساس پژوهش مرکز آمار و اطلاعات راهبردی وزارت تعاون، با ایجاد واحدهای تحقیق و توسعه در کارگاه های صنعتی بین 26 تا 40 هزار فرصت شغلی برای فارغ التحصیلان دانشگاهی به وجود می آید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان یزد گفت: در شش ماهه نخست امسال 43 میلیارد و 707 میلیون تومان وام اشتغال برای ایجاد 1181 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد پرداخت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۶:۵۸    
کرمان - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان با اشاره به برنامه ریزی برای ایجاد بیش از 42 هزار فرصت شغلی طی سال 99 در این استان گفت: بیش از 46 درصد اهداف مربوط به برنامه های اشتغال استان تاکنون محقق شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۰:۵۷    
بیش از هزار فرصت شغلی جدید در این شهرستان نیز ایجاد می شود .
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل-معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اردبیل گفت: 631 فرصت شغلی جدید برای مددجویان تحت حمایت در6 ماهه نخست سال جاری ایجاد شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
در صورت ایجاد واحد تحقیق و توسعه در کارگاه های صنعتی 50 کارکن و بیشتر طی سال های 91تا96 بین 26152 تا4008 فرصت شغلی مهیا می شد که بخشی از هزینه مستمر اشتغال این افراد در سال بین 2988740 تا 9844216 میلیون ریال است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ستاد اجرایی فرمان حضرت امام 300 طرح موفق را با 900 فرصت شغلی مستقیم در شهرستانهای آذرشهر و مراغه اجرا کرده است.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصاد کانادا در ماه گذشته بیش از 370 هزار فرصت شغلی ایجاد کرد.