دوشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۱:۳۸May 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشتغال زایی»

وزارت ورزش و جوانان   ۹ ساعت پیش    
بازرگان با بیان اینکه ظرفیت های موجود در استان در راستای اشتغال زایی و بستر سازی برای کارآفرینان احصا شده اند تصریح کرد: این ظرفیت ها در بخش های صنعت و معدن، بازرگانی، کشاورزی، خدمات برتر و گردشگری وجود دارند و باید با برنامه ای مدون از آن ها بهره جست واین تنها با هم افزایی دستگاه ها امکان پذیر است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه مازندران در نشستی با جهاد دانشگاهی مازندران، گفت: اکنون که 9 کارگروه در حوزه های مختلف استان در قرارگاه تولید دانش بنیان و اشتغال زایی ایجاد کردیم، جهاد دانشگاهی می تواند در برخی از این کارگروه ها حضور فعال داشته باشد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برای اشتغال زایی بانوان در حاشیه شهر مشهد ، 100 میلیارد تومان اختصاص خواهیم داد و به شرط جذب در ستاد ملی مشاغل، 100 میلیارد دیگر نیز برای این موضوع در نظر خواهیم گرفت.
موج   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: استان ایلام در عرصه های کشاورزی ظرفیت های بسیاری خوبی در حوزه اشتغال و کارآفرینی وجود دارد و چنانچه از این ظرفیت ها به خوبی استفاده شود بخش عمده ای از مشکلات بیکاری در استان برطرف می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۶    
رئیس شرکت شهرک های صنعتی چهارمحال و بختیاری با اشاره به در نظر گرفتن 2 نقطه برای احداث شهرک صنعتی فارسان گفت: در صورت احداث این شهرک دست کم برای 2000 نفر به صورت مستقیم اشتغال زایی می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سینو استیل به عنوان یک شرکت چینی با کامرون آفریقایی قرارداد 680 میلیون دلاری در معدن سنگ آهن امضا کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار البرز با بیان اینکه کم کاری در حوزه اشتغال از هیچ مدیری پذیرفته نیست گفت: عملکرد مدیران استان البرز در اشتغال زایی بررسی و مدیران کم کار توبیخ می شوند.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۴   + ۳۵ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور، محمد ترکمانه مدیرعامل و معاونان و مدیران بنیاد برکت، 11 هزار و 500 طرح اشتغال زایی و کارآفرینی برکت برای زنان سرپرست خانوار در مناطق محروم و روستایی کشور مورد بهره برداری قرار گرفت و تفاهم نامه همکاری میان بنیاد برکت ستاد اجرایی ...
مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با هدف اشتغال زایی کاریابی ها در سراسر کشور تقویت می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی وزیر علوم با بیان این که بدون ایجاد لایه های فرهنگی توسعه، برنامه های توسعه به اهداف خودشان نخواهد رسید و نگاه صرفاً فناورانه به توسعه به نتایج ناقصی می رسد، تاکید کرد: بدون ایجاد پیش نیازهای فرهنگی ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سال، سال تولید، دانش بنیان و اشغال آفرینی است، اما دولت آنچنان که باید و شاید هنوز مانع ها را از سر راه شرکت هربی فارمد گچساران که قرار است حدود 50 تا 100 نفر اشتغال زایی مستقیم و 1 هزار نفر اشتغال زایی غیرمستقیم داشته باشد، برنداشته است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
هادی گرجی آفتاب: مجید هادی مدیریت مجموعه گروه سرمایه گذاری ایرانیان گستر در گفت وگو با اصحاب رسانه و خبرنگاران اظهار داشت: گروه سرمایه گذاری ایرانیان گستر در سال 1386 به ثبت رسید و با موضوع ساخت خانه های ارزان قیمت و اقساط تحت عنوان خانه گستر پردیس آغاز به فعالیت نمود و در زمینه تسهیلات بانکی به ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
استاد جمعیت شناسی دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه یک سوم از جمعیت ایران تا سال 1430 در سنین سالمندی قرار می گیرد، گفت: اکنون باید از فرصت پنجره جمعیتی استفاده شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۶    
مددجوی کمیته امداد با کارآفرینی در حوزه پرورش دام و طیور، ضمن ایجاد اشتغال برای خود، برای 18 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم شغل ایجاد کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل زندان های مازندران: طرح های مهارت آموزی و اشتغال زایی در زندان ها رو به پیشرفت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - بوشهر به عنوان گنجینه خلیج فارس تولیدات و محصولات صنایع دستی آن گنجینه ای متفاوت از فرهنگ ها در عرصه های مختلف است که نیاز به توجه ویژه در احیا و فعال شدن کارگاه ها و اشتغال زایی دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۰:۳۹    
معاون اجرایی رییس جمهور با اشاره به توجه ویژه دولت به اشتغال زایی در آذربایجان غربی، گفت: 20 هزار میلیارد تومان توسط هیات دولت برای اشتغال زایی خرد و کلان در این استان پیش بینی شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۰:۲۳   + ۳۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بانک پارسیان بیش از 92 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه کمک هزینه ازدواج، تامین جهیزیه و اشتغال زایی به مبلغ بیش از 28 هزار میلیارد ریال در استان های محروم و کم برخوردار کشور پرداخت کرد. مبلغ سپرده های قرض الحسنه پس انداز ریالی بانک پارسیان از مرز 30 ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : احمد وحیدی، وزیر کشور گفت: دولت سیزدهم عزم جدی برای ارتقای وضعیت اقتصادی و معیشتی مرزنشینان را دارد. وی در حاشیه بازدید از گمرک سرو با بیان اینکه اشتغال مرزنشینان به صورت جدی مورد توجه دولت است، گفت: دولت معتقد است که مرزنشینان از مواهب حضور در منطقه مرزی باید بیشتر بهره مند شوند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - معاون اجرایی رییس جمهور با اشاره به توجه ویژه دولت به اشتغال زایی در آذربایجان غربی، گفت: 20 هزار میلیارد تومان توسط هیات دولت برای اشتغال زایی خرد و کلان در این استان پیش بینی شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان زندان های کشور خبر داد مجلس تسهیلاتی ایجاد کرده است و با وجود خیران و عدم دریافت مالیات از مددجویان، همه آنها باید شاغل باشند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: ایجاد اشتغال زایی، کمک به معیشت مردم و رونق اقتصادی از اهداف اصلی بازگشایی بازارچه هلاله شمالی است.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۵:۳۱    
0/5 (0 نظر) 0/5 (0 نظر) برچسب ها ایجاد اشتغال برنامه های محوری دولت خواسته ها و معیشت مردم رفع بیکاری کرونا برچسب ها
سینا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور تاکید کرد: مساله تولید آن هم تولید برپایه علم و فناوری باید مورد توجه قرار گیرد. آیت الله سید ابراهیم رئیسی در مراسم دیدار با اقشار مختلف مردم ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۴   + ۶۰ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سپه از آمادگی این بانک برای کمک به رونق تولید و اشتغال زایی و خدمات رسانی ویژه به واحدهای تولیدی و صنعتی بزرگ خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مجری استانی بنیاد برکت در جنوب استان فارس از اجرای طرح های مختلف این بنیاد به منظور پرداخت تسهیلات در راستای اشتغال زایی به متقاضیان در سطح لارستان خبر داد و گفت: برای تسریع و تسهیل در روند ارائه خدمات و پیگیری امور بنیاد برکت در لارستان، نیاز به جذب 3 نفر تسهیل گر در لارستان است.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۹:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ بهمن امیری مقدم در حاشیه نشست با آقای کویوم جو مدیر یک هلدینگ سرمایه گذاری در حوزه اقتصادی، گردشگری و عمرانی از کشور ترکیه که در استانداری کرمانشاه برگزار شد؛ عنوان کرد: از همان ابتدای ورود به استان کرمانشاه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
جهرم - سرپرست جهاد کشاورزی جهرم با اشاره به سطح زیر کشت 2 هزار هکتاری انگور در تاکستان های این شهرستان گفت: تولید انگور زمینه اشتغال یک هزار نفر را در جهرم فراهم کرده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجرد در مجلس، از اجرای طرح توسعه نساجی، پروژه سامان کاشی، شهرک صنعتی اشتریان، نیروگاه سیکل ترکیبی، سد آب سردی و تلاش برای احداث دانشگاه علوم پزشکی به عنوان اقداماتی که در دو سال گذشته در راستای اشتغالزایی و محرومیت زدایی در حوزه انتخابیه اش انجام داده است، یاد کرد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: نخستین مطالبه مردم این منطقه اشتغال است، بر همین اساس رویکرد قطعی سازمان منطقه آزاد اروند حمایت از مجموعه هایی است که نتیجه حمایت ها و تسهیل گری برای آن ها منجر به اشتغال زایی جوانان جویای کار این منطقه شود.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۴    
به گزارش عصر همدان؛ سردار مظاهر مجیدی، فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان در حاشیه بازدید و افتتاح پروژه های اقتصاد مقاومتی در ملایر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در هفته بسیج سازندگی برنامه های مختلفی به همت گروه های جهادی در سطح استان اجرا شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
امروز 82 طرح صنعتی، عمرانی و کشاورزی در مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی توسط رئیس جمهور افتتاح می شود، این طرح ها با سرمایه گذاری 6.1 هزار میلیارد تومانی بخش دولتی و خصوصی اجرا شد و برای 8 هزار نفر، اشتغالزایی مستقیم و غیر مستقیم دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ورامین - ایرنا - مسئول مجمع خیرین حضرت خدیجه (س) ورامین گفت: این مجمع با راه اندازی 2 کارگاه تولیدی خیاطی و اشتغالزایی 60 نفر از افراد بی بضاعت و ایجاد 10 کارگاه خانگی در این مسیر پیش قدم شده و برای حدود 200 نفر اشتغال زایی کرده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا؛ فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان روز سه شنبه در آئین بازدید و افتتاح طرح های بسیج سازندگی شهرستان ملایر اظهار داشت: پروژه های بسیج سازندگی این شهرستان بسیار امیدوارکننده و موفقیت آمیز است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : اشتغال زایی نزدیک به 950 هزار نفری صنایع پلیمری در کنار ارزش آفرینی 70 هزار میلیارد تومانی آن موجب شده است تا این صنعت اشتغال زا ترین صنعت کشور محسوب شود؛ آن هم در شرایطی که اگر زنجیره ارزش محصولات پتروشیمیایی را در کشور مورد بحث قرار دهیم، شاهد ارزآوری 3/ 3میلیارد دلاری خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: اگر تمام اعتبارات آسیب های اجتماعی و فرهنگی در استان برای توسعه هنرستان ها و فنی وحرفه ای هزینه شود قطعا قابل ارزش خواهد بود، زیرا این موضوع می تواند موجب اشتغال زایی در رشته های مهارت محور باشد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد (پانا) - معاون وزیر و رییس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش در دومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان اظهار کرد توسعه رشته های فنی و حرفه ای موجب افزایش اشتغال زایی در هر استان می شود. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس گفت: شهرستان همدان می تواند جای مناسبی برای سرمایه گذاری شستا باشد و انتظار می رود از سوی دولت سیزدهم نگاه ویژه ای در زمینه سرمایه گذاری و اشتغال زایی به همدان شود.
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر همکاری های فراسازمانی، ارتباط با صنعت و دانشگاه سازمان فناوری اطلاعات گفت: چگونگی توزیع اعتبارات تسهیلات وام اشتعال زایی بر مبنای ظرفیت هر استان و شاخص توسعه کاربرد ارتباطات و فناوری اطلاعات (IDI) و نیز نرخ جمعیت بیکار صورت می گیرد و با این احتساب ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان از برگزاری نخستین دوره آموزشی خدمات کشاورزی پهپادی برای مددجویان اصفهانی با هدف ارتقای سطح درآمد اقتصادی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام گفت: بسیاری از کشور ها بر بحث گردشگری متمرکز شده اند و ما نیز باید در زمینه زیرساخت های گردشگری و خدمات به گردشگران اقدامات لازم را داشته باشیم.
طلا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۴۳ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: خدایار کریم نژاد با بیان این مطلب گفت: اجرای طرح 40 هزارتنی تولید کنسانتره نفلین سینیت کلیبر که با هد ایت شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران توسط بخش خصوصی به مورد اجرا درامده، با هدف رقابت در بازارهای جهانی دنبال می شود. ...
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
نقدینه - بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران به اتفاق اعضای هیات مدیره و هیات همراه به منظور بررسی وضعیت منابع، مصارف، مطالبات، پتانسیل، سرمایه گذاری، توسعه اشتغال زایی در مناطق کم برخوردار روستایی و نظارت بر عملکرد شعب و باجه های بانکی روستایی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۹    
مدیرعامل بنیاد برکت گفت: بنیاد تا پایان سال گذشته 2 هزار طرح اشتغال زایی اجتماع محور را برای خانواده های کودکان بازمانده از تحصیل راه اندازی کرده است و یک هزار طرح دیگر را نیز در دست اجرا دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرماندار شهرستان زاهدان در جلسه کارگروه اشتغال این شهرستان از پرداخت 40 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در شهرستان زاهدان به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۹:۰۲    
ایسنا/ایلام صنعت پتروشیمی به عنوان یکی از پربازده ترین صنایع کشور بسته به نوع خوراکی که تولید می کند از ظرفیت های بالایی برخوردار است و می تواند تاثیر بسزایی در اشتغال زایی و توسعه اقتصادی داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۸:۰۸    
ایسنا/آذربایجان غربی نام گذاری سال به نام "تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرینی" توسط مقام معظم رهبری، اهمیت توجه به مسئله دانش بنیان با هدف تولید و اشتغال زایی را چندین برابر کرده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: مدیر کمیته تحقیق و توسعه و نظارت بر پروژه های اشتغال زایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: 44 درصد طرح های اشتغال اجرا شده توسط این بنیاد در قم مرتبط با حوزه بانوان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۱:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان ایلام گفت: امسال در تلاشیم تا بیش از 8 هزار طرح اشتغال زایی و فرصت شغلی برای نیازمندان استان ایلام ایجاد کنیم.