سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۰۱:۴۷Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان روانسر»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه – ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان روانسر گفت: از ابتدای سا لجاری با اجرای هفت طرح آبیاری تحت فشار 63 هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان به سیستم های آبیاری تحت فشار مجهز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: با انتخاب پیمانکار جدید، عملیات گازرسانی به 43 روستای بخش مرکزی روانسر که متوقف شده بود از سر گرفته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از کشف 815 هزار نخ سیگار قاچاق در شهرستان روانسر با تلاش مأموران پلیس به ارزش 5 میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان روانسر از کشف 35 راس دام قاچاق در این شهرستان خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۱:۰۷    
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان روانسر از کشف 35 راس گوسفند قاچاق و دستگیری 2 نفر در این رابطه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۸:۵۹    
کرمانشاه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان روانسر از توزیع سه هزار متر لوله پلی اتیلن در بین باغداران پنج نقطه این شهرستان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۲:۵۸    
جلسه کمیسیون تعیین و تشخیص نوع و شدت معلولیت بهزیستی شهرستان روانسر در سال 1400 با بررسی20پرونده برگزار و 18 پرونده مورد تایید قرار گرفت.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان روانسر گفت: پروژه مجتمع خدمات رفاهی آسمان در محور جوانرود کوزران به بهربرداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۲۲:۴۸    
کرمانشاه – ایرنا – به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، 32 طرح عمرانی و کشاورزی با اعتبار 103 میلیارد و 261 میلیون ریال در شهرستان روانسر به بهره برداری رسید.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۰:۱۴    
به مناسبت هفته دولت از دو آزاده شهرستان روانسر تجلیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان روانسر گفت: امسال 55 هزار تُن گندم از 27 هزار هکتار زمین های آبی و دیم زیرکشت این محصول در شهرستان برداشت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرماندار شهرستان روانسر از افتتاح بیش از 162 میلیارد ریال پروژه عمرانی و کشاورزی در این شهرستان طی هفته دولت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان روانسر گفت: خطر کرونا در شهرستان جدی است به گونه ای که در تعطیلات سه روزه اخیر 55 بیمار مبتلا به کرونا در این شهرستان شناسایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۳:۴۳    
کرمانشاه ایرنا فرماندار شهرستان روانسر گفت: برای بهبود و پیشرفت در امور به مطالبه گری، روشنگری و همدلی و همراهی رسانه ها نیاز داریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۳:۵۸    
کرمانشاه - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان روانسر گفت: آمار بالای مبتلایان سرپایی و بستری و متاسفانه مرگ و میر ناشی از کرونا تهدیدی جدی است و باید همه با هم به جنگ کرونا برویم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۱:۱۱    
کرمانشاه - ایرنا - فرماندار شهرستان روانسر با اشاره به ثبت جهانی منظر فرهنگی هورامان گفت: ظرفیت و پتانسیل اورامانات و خصوصا روانسر به عنوان دروازه این منطقه در حوزه گردشگری جایگاه جهانی پیدا کرده و باید برای شکوفایی این ظرفیت ها، همه دستگاه های اجرایی پای کار باشند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۲۰:۰۵    
کرمانشاه - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان روانسر گفت: با توجه به بافت قومیتی و مذهبی در مناطق مرزی، دشمنان برنامه های ویژه ای برای این مناطق دارند و به دنبال ایجاد اختلاف و بهره برداری از آن است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۰۷:۳۰    
ایسنا/کرمانشاه رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان روانسر یکی از شاخص ها و برندهای اصیل منطقه اورامانات که در ثبت جهانی شدن آن تاثیر مهمی داشته را آداب و رسوم و فرهنگ غنی مردم این منطقه عنوان کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۴:۲۶    
کرمانشاه – ایرنا- مدیر کمیته امداد امام (ره) شهرستان روانسر گفت: برای سال جاری پرداخت 143 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان این نهاد مصوب شده که تلاش داریم تا پایان سال این تسهیلات را جذب و پرداخت کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، با اعلام دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه شهرستان های کنگاور، پاوه، سرپل ذهاب ، سنقر و کلیایی، هرسین، اسلام آباد غرب، کرمانشاه، جوانرود، گیلانغرب و صحنه در وضعیت قرمز از نظر شیوع ویروس کرونا قرار دارند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۱۱:۵۷    
کرمانشاه ایرنا فرماندار شهرستان روانسر گفت: با توجه به موقعیت ویژه این شهرستان و توانمندی های بالقوه و بالفعل موجود ، ثبت جهانی هورامان اقتصاد روانسر را دگرگون و متحول خواهد کرد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۳۶    
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان روانسر از کشف 800 میلیون ریال کالای احتکار شده شامل روغن خودرو، ضد یخ و فیلتر روغن با تلاش ماموران پلیس خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان روانسر از سازش در 152 فقره از پرونده های قضایی این شهرستان طی چهار ماهه ابتدایی امسال خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان روانسر گفت: با تجهیز و بازسازی چاه آب شرب مجتمع آبرسانی خیبر مشکل تنش آبی 13 روستای بخش مرکزی این شهرستان و 14 روستای شهرستان کرمانشاه برطرف شد.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۹:۵۲    
ایرسا_ با حضور رییس خانه صنعت و معدن استان، مدیرکل فنی و حرفه ای استان، فرماندار روانسر، رییس اداره رفاه، کار و امور اجتماعی شهرستان روانسر، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان روانسر مرکز آموزشی جوارکارگاهی فنی و حرفه ای شرکت دانش بنیان مجتمع شیمیایی بیستون کرمانشاه افتتاح شد .
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۳۶    
مراسم بزرگداشت عید سعید غدیرخم با هماهنگی دستگاه های مختلف در شهرستان روانسر با حضور آحاد مردم ومسولان در مخل سراب شهرستان روانسر برگزار گردید.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۴۴    
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان روانسر از کشف 31 راس احشام قاچاق شامل گاو و گوسفند به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
230 میلیارد ریال اعتبار جدید برای تکمیل طرح ها و پروژه های عمرانی شهرستان روانسر اختصاص یافت.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۵۳    
مرصاد نیوز:فرماندار شهرستان روانسر گفت: چاههای غیر مجاز یکی از مهمترین عوامل خشک شدن سراب شهرستان است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۲:۲۳    
سعدی مصطفی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به روند افزایشی ابتلاء به ویروس کرونا در شهرستان روانسر مسافرت به این شهرستان در تعطیلات عید قربان ممنوع است. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۰    
نمایشگاهی از عکس ها و تصاویر مربوبط به عفاف و حجاب در شهرستان روانسر به همت حوزه خواهران سپاه ناحیه برگزار گردید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - فرماندار شهرستان روانسر گفت: صحت انتخابات شورای شهر روانسر از سوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای کشور تایید شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۵    
همزمان با هفته عفاف و حجاب، یادواره شهدای شهرستان روانسر برگزار شد
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته عفاف و حجاب از خانواده شهید گرانقدر یونس زارعی در شهرستان روانسر تجلیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه – ایرنا- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان روانسر گفت: در پنج روز گذشته 35 هزار قطعه مرغ تولیدی از مرغداری های شهرستان روانسر تحویل کشتارگاه های استان و وارد بازار مصرف شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۱:۵۸    
کرمانشاه - ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان روانسر گفت: تاکنون موردی از کرونای جهش یافته دلتا یا هندی در این شهرستان مشاهده نشده اما رعایت پروتکل های بهداشتی باید در اولویت مردم قرار گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه – ایرنا- فرماندار شهرستان روانسر گفت: بحران خشکسالی و تنش آبی بر کشاورزی این شهرستان به عنوان یکی از قطب های کشاورزی استان کرمانشاه تاثیر بیشتری داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۲۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - کارگاه آموزشی مصباح منیر سه ویژه طلاب، روحانیون و ائمه جمعه و جماعات مناطق اهل سنت استان کرمانشاه روز سه شنبه به همت معاونت فرهنگی و امور اجتماعی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه در شهرستان روانسر برگزار شد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۰:۵۶    
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان روانسر ازکشف 7 هزار و 200 بسته توتون قاچاق به ارزش یک میلیارد و 100 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۹:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان روانسر گفت: کمبود آب و تنش آبی در هشت روستای منطقه باشوکی بخش مرکزی این شهرستان برطرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۰۹:۱۹    
کرمانشاه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش شهرستان روانسر از آغاز به کار پایگاه سنجش سلامت نوآموزان در این شهرستان خبر داد و گفت: در این پایگاه سلامت 950 نوآموز روانسری سنجش می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان روانسر گفت: با تجهیز و بازسازی چاه تامین آب مجتمع حسن آباد، مشکل قطعی آب 17 روستای این شهرستان برطرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه ایرنا فرماندار شهرستان روانسر گفت: با پایان شمارش آرای انتخابات 28 خرداد ، نتایج انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در این شهرستان مشخص شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۹    
کرمانشاه - ایرنا- فرماندار شهرستان روانسر گفت: 53 درصد مردم این شهرستان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مدیر فوریت های پزشکی شهرستان روانسر گفت: تصادف در کیلومتر چهار محور روانسر به پاوه 2 کشته و 6 زخمی بر جای گذاشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرماندار شهرستان روانسر گفت: یک هزار و 400 نفر در این شهرستان انتخابات 1400 را برگزار می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۸:۴۳    
کرمانشاه - ایرنا- بازرس ویژه وزارت کشور در انتخابات 28 خرداد در شهرستان روانسر گفت: بازرسان بر همه مراحل برگزاری انتخابات و از جمله فرایندهای رأی گیری، شمارش آرا و گزارش آن نظارت دارند تا سلامت انتخابات تضمین شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- فرماندار شهرستان روانسر گفت: انتخابات مظهر اقتدار و قدرت نظام جمهوری اسلامی و نماد دموکراسی در کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۴۴    
کرمانشاه - ایرنا- مسوول کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان روانسر با اعلام اینکه انتخابات شورای شهر روانسر به صورت نیمه مکانیزه برگزار می شود، گفت: تمهیدات لازم فنی و امنیتی برای انتخاباتی امن فراهم شده است.