یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۲:۴۸Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان روانسر»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار شهرستان روانسر روز چهارشنبه با حضور در مرکز سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) به صورت تلفنی با مردم گفت و گو و مشکلات آنها را مورد بررسی قرار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار شهرستان روانسر گفت: پیگیری وضعیت رفاه اجتماعی و دغدغه مندی معلولان به صورت مستمر انجام می شود و از حقوق شهروندی آنها حمایت ویژه خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه – ایرنا - رئیس اداره بهزیستی شهرستان روانسر از صدور مجوز راه اندازی سه مرکز مثبت زندگی در این شهرستان خبر داد و گفت: مراکز مثبت زندگی با اشتغالزایی 9 نفر در شهرهای روانسر و شاهو و روستای نهرابی به مرکزیت بخش مرکزی راه اندازی شده است.
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۴:۰۵    
دشت حر : علی گروسی مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری کرمانشاه از روستاهای شهرستان روانسر بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان روانسر گفت: در زمان نسخه پیچی وفق قانون وجوهی بابت حضور مسوول فنی در داروخانه از مردم اخذ می شود، بنابراین مسوول فنی مکلف به حضور بوده و مردم نظارت کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۹    
کرمانشاه- ایرنا- فرمانده سپاه ناحیه شهرستان روانسر گفت: هر زمان و هر جایی از کشور که نیاز باشد بسیج آماده خدمات رسانی است و برای فعالیت خیرخواهانه حد و مرزی نمی شناسد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه حوزه ایثار و شهادت ایرنا، جانباز گرانقدر و یادگار دوران دفاع مقدس صدیق منوچهری از استان کرمانشاه در بیمارستان شهرستان پاوه پس از 37 سال تحمل درد و رنج ناشی از مجروحیت به دیار باقی شتافت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- فرمانده سپاه ناحیه روانسر گفت: در جریان شیوع ویروس کرونا و باتوجه به آسیب های این بیماری در حوزه های اقتصادی و اجتماعی، عملکرد بسیج شهرستان روانسر در این حوزه ها بسیار درخشان بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۳    
کرمانشاه- ایرنا- گزارش تصویری، طبیعت زیبای پاییزی روستای قوری قلعه بخش شاهو از توابع شهرستان روانسر را نشان می دهد.(عکاس: یوسف فتاحی)
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اجرای طرح شهید سلیمانی به منظور شناسایی افراد مبتلا به کرونا از امروز در شهرستان روانسر آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان روانسر گفت: خط انتقال آب شرب شهر روانسر از چاه شماره یک بله زین مقاوم و پایدارسازی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کرمانشاه گودرزحیاتی مدیرشرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اعلام کردباتلاش همکاران موفق شدیم مقدار2/399تن کوداوره جهت بهره برداران شهرستان روانسر تامین وتوزیع نماییم
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۳:۱۷    
جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 38 تن چوب قاچاق در شهرستان روانسر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از کشف 700 تن جو احتکار شده در شهرستان روانسر به ارزش 14 میلیارد ریال خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۵:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان روانسر گفت: از تعداد 703 واحد خسارت دیده از زلزله آبان 96 در این شهرستان، تاکنون عملیات بازسازی 672 واحد به اتمام رسیده است.
ایرسا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۲:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرسا_ فرمانده انتظامی استان از کشف 2 هزار و 12تن و 800 کیلوگرم رب گوجه فرنگی احتکار شده در شهرستان روانسر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
با هدف توزیع بسته های کمک معیشتی در میان نیازمندان و آسیب دیدگان از بیماری کرونا هشتمین مرحله از رزمایش کمک های مومنانه در شهرستان روانسر برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان روانسر گفت: عملیات برداشت محصولات پیاز و سیب زمینی در این شهرستان به اتمام رسید و 63 هزار و 500 تن محصول از این مزارع برداشت شد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز :چنور محمدی دختر کارآفرین شهرستان روانسر از توابع کرمانشاه است که با حمایت کمیته امداد و به همراه خواهرانش با کشت زعفران به زمین های وطنش رونق بخشید و به عنوان کشاورز برتر در استان کرمانشاه شناخته شد. ...
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سعدی مصطفی زاده در نشست ستاد مقابله با کرونا شهرستان روانسر افزود: براساس دستور استاندار کرمانشاه در جلسه اخیر ستاد مبارزه با کرونا، محدودیت های جدید در مقابله با این بیماری در این شهرستان اعمال شده است . ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کرمانشاه گودرزحیاتی مدیرشرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اعلام کردباتلاش همکاران موفق شدیم مقدار35000کیلوگرم کودسوپرفسفات تریپل جهت بهره برداران شهرستان روانسر تامین وتوزیع نماییم.
ایرسا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ایرسا_ رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت؛ در راستای تحقق اهداف برنامه توسعه سه ساله بخش کشاورزی و همچنین برنامه های پدافند غیر عامل، دو واحد سردخانه جدید در شهرستان روانسر راه اندازی و به چرخه خدمت رسانی در منطقه اضافه شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان روانسر با اشاره به افزایش شمار مبتلایان به کرونا در این شهرستان، وضعیت روانسر را نگران کننده دانست و گفت: حال و روز این شهرستان خوب نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی شهرستان روانسر گفت: با احداث و بازسازی جاده بین مزارع، راه دسترسی به هزار هکتار از زمین های کشاورزی بخش مرکزی این شهرستان هموار شد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۹:۳۵    
امام جمعه موقت شهرستان روانسر در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: بالاترین مرحله از صبر، صبر بر معصیت است و آن ایستادگی در برابر شعله های سرکش شهوات و هیجان های برخاسته از هوی و هوس و یا مقامات دنیوی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۱    
ایرنا- کرمانشاه- تصاویر برداشت محصول سیب زمینی از مزارع بخش مرکزی شهرستان روانسر را نشان می دهد. این شهرستان دارای 64 هزار هکتار زمین کشاورزی است.(عکاس :یوسف فتاحی)
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: به دلیل ترمیم جاده محور شهرستان روانسر در استان کرمانشاه به شهرستان کامیاران در استان کردستان تا 15 روز آینده مسدود خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- "عبدالرضا ویسی" از بهورزان شهرستان روانسر روز دوشنبه 21 مهرماه به دلیل ابتلا به ویروس کرونا به عنوان اولین مدافع سلامت این شهرستان جان به جان آفرین تسلیم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۷    
ایرنا - کرمانشاه - تصاویر آیین تشییع "عبدالرضا ویسی" از بهورزان شهرستان روانسر به عنوان اولین مدافع سلامت این شهرستان را نشان می دهد. مرحوم ویسی بهورز خانه بهداشت روستای کانی شریف شهرستان روانسر بود که پس از مدتی مبارزه با بیماری کرونا بامداد دوشنبه 21مهر در بیمارستان حضرت رسول(ص) شهرستان جوانرود ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کرمانشاه مهندس حیدری مسئول کارخانه بوجاری مطهری شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کرمانشاه اعلام کردمقدار40تن گندم گواهی شده سنواتی میهن ازطریق کارگزاران جهت بهره برداران شهرستان روانسرحمل وارسال شد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس مسلم الماسی گفت: درهمین راستا یک نفر دستگیر و با قرار تامین کیفری متناسب روانه زندان شد. وی افزود: از شهروندان محترم انتظار این است با توجه به راه ارتباطی ایجاد شده، موارد مشابه و یا فروشندگان مواد مخدر را به دادستانی معرفی تا اقدام مقتضی انجام گردد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان روانسر از دستگیری شکارچی کبک وحشی در این شهرستان خبر داد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۲۷    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کرمانشاه گودرزحیاتی مدیرشرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اعلام کرددرشهریورماه سال جاری مقدار10/000کیلوگرم کودسوپرفسفات تریپل جهت بهره برداران شهرستان روانسر تامین وتوزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۴    
کرمانشاه- ایرنا- گزارش تصویری، عملیات برداشت محصول پیاز در شهرستان روانسر را نشان می دهد.(عکاس:یوسف فتاحی)
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار روانسر گفت : با وجود همه تلاش ها و اعمال محدودیت ها تعداد افراد مبتلا به کرونا در این شهرستان رو به افزایش است و باتوجه به قرمز شدن وضعیت منطقه، روز های خطرناکی را در پیش رو داریم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرمانشاه از فوت راکب موتورسیکلت در شهرستان روانسر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- همایش تجلیل و نکوداشت پیشکسوتان عرصه های جهاد و شهادت شهرستان روانسر روز چهارشنبه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور فرماندهان و رزمندگان دوران دفاع مقدس و جمعی از مسوُولان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان روانسر گفت: سربازان عامل عزت دین و برقراری نظم و ارکان امنیت و اقتدار کشور هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۰    
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار شهرستان روانسر گفت: توسعه زیرساخت ها و جذب سرمایه گذار بخش خصوصی نیاز ضروری و اولویت اصلی شهر شاهو است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۱    
رابط امور روحانیون شهرستان روانسر در پیامی هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان روانسر گفت: به عنوان مدعی العموم حقوق شهروندی و عامه مردم را پیگیری و برای صیانت از حقوق مردم اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر پایگاه فوریت های پزشکی شهرستان روانسر گفت: تصادف در جاده روانسر به کرمانشاه حدفاصل روستای حسن آباد 2 کشته و سه تن مصدوم برجا گذاشت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۶    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ اهداء جوایز و لوح تقدیر نفرات برتر و منتخب جشنوار شعر امید (به مناسبت هفته ی دولت) در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ثلاث باباجانی. صاحب اثر برتر: خانم فرشته حق پرست از شهرستان ثلاث باباجانی ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان - مستند سلیم؛ زمانه و زندگی قاضی شهید سلیم قنبری، رییس دادگستری شهرستان روانسر که در سال 1393 توسط یکی از اشرار منطقه جلوی چشم فرزندانش به شهادت رسید را روایت می کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار شهرستان روانسر گفت: دوران دفاع مقدس یکی از درخشان ترین و مهم ترین بخش های تاریخ انقلاب اسلامی است که امروز الگویی برای مبارزات ملت های آزاده علیه استکبار شده است.
دشت حر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۵:۲۲    
دشت حر: در اولین روز از هفته دفاع مقدس،رژه نیروهای مسلح منطقه اورامانات به میزبانی شهرستان روانسر برگزار شد.
به گزارش روابط عم.می شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کرمانشاه گودرزحیاتی مدیرشرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اعلام کردمقدار40000کیلوگرم کودنیترلت امونیوم مخلوط باسولفات امونیوم جهت بهره برداران شهرستان روانسر تامین وتوزیع شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
با مشارکت بسیجیان سپاه ناحیه شهرستان روانسر و با همکاری هلال احمر، شبکه بهداشت و درمان و شهرداری رزمایش دفاع زیستی در سطح این شهرستان برگزار شد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه گفت : سه هزار و 226 نفر از جمعیت شهرستان روانسر در کتابخانه های عمومی عضویت دارند که معادل 6 درصد جمعیت روانسر است.